4 روش برای قاطع بودن در کار

تیم آبی پوش شهر منچستر با یک پیروزی قاطع در هفته سی وسوم لیگ برتر انگلیس به رده سوم ج رسید.
باشگاه پاری سن ژرمن با وجود ش ت سنگین برابر بارسلونا حمایت قاطع خود را از سرمربی اسپانیایی این تیم اعلام کرد.
مردم پاوه و جوانرود نسبت به برخورد قاطع با دو نشریه ای که به مقدسات جامعه اهل سنت توهین کرده اند به فرهنگ تذکر داد.
مهاجم پیشین میلان به ستایش از شاگردان آلگری پرداخت و آنها را شایسته پیروزی قاطع برابر بارسلونا دانست.
در پی تصمیم درباره وضع تعرفه های گمرکی جدید بر صادرات چوب نرم کانادا ، این کشور از واکنش قاطع در برابر ترامپ خبر داده است.
خانه ملت نوشت: رئیس مجلس شورای ی در دیدار با نخست بر حمایت قاطع ایران از ملت و ت این کشور تاکید کرد.
هویت یعنی برداشت فرد از زن یا مرد بودن خود. در اکثریت قاطع موارد این برداشت بر ت ظاهری فرد منطبق است اما در تعدادی از افراد جامعه این برداشت با ت ظاهری شان منطبق نیست.
پرسپولیس در حالی با امتیازات قاطع در صدر ج قرار دارد و شانس مسلم قهرمانی محسوب می شود که امکان دارد با حکم فیفا شرایط عجیبی برای این تیم رقم بخورد.
رئیس اتحادیه لبنیات استان قم گفت: چنانچه فروش محصولات کارخانه ای بیشتر از قیمت شده بر روی آن عرضه شود غیرقانونی بوده و برخورد قاطع صورت می گیرد.
استقلال با نمایش قاطع، با نتیجه پرگل حریف عربستانی خود را ش ت داد و بالاتر از الاهلی و لوکوموتیو در صدرج گروه a قرار گرفت.
رئیس قوه قضاییه با اشاره به ادعاهای اخیر ی علیه ایران، خواستار واکنش و پاسخ قاطع ت به این ادعاها شد.
دادستان عجب شیر از عزم قاطع دستگاه قضایی شهرستان در برخورد با اخلال گران نظم و امنیت در ایام پایانی سال و مشخصا چهارشنبه سوری خبر داد.
مشرق: ی در پاسخ به نامه جهانگیری اعلام د:اهتمام دستگاه های گلایه انقلاب از عدم برخورد قاطع سران سه قوه با فساد مختلف برای مبارزه با فساد تحسین آمیز است لیکن این سمینار ها و امثال آنها چه معجزه ای می کند؟چرا اقدام قاطع انجام نمی شود که نتیجه را مردم به صورت ملموس مشاهده کنند؟
مجلس سنای با اکثریت قاطع آرا طرح تحریم های روسیه، ایران و کره شمالی را به تصویب رساند.  تصویب طرح تحریم های ایران در سنای با اکثریت قاطع آرابه نقل از خبرگزاری رویترز، مجلس سنای با اکثریت قاطع آرا طرح تحریم های ایران، روسیه و کره شمالی را به تصویب رساند.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
رییس جمهور افغانستان با فرمانده نیروهای حمایت قاطع ناتو و شمار دیگری از مسئولان یت حمایت قاطع در ارگ ریاست جمهوری دیدار کرد.
رئیس قوه قضائیه با اشاره به ادعاهای بی اساس وزارت امور خارجه درباره انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ در ایران، خواستار واکنش و پاسخ قاطع ت به این ادعاها شد.
قائم مقام دبیرکل حزب اعتمادملی گفت: آیت الله هاشمی تقریباْ قبل از رحلتشان بر حمایت قاطع از آقای در انتخابات ۹۶ تاکید داشت و گفت که بعد از انتخابات برنامه جدی برای تقویت احزاب در کشور دارند.
مدیرعامل هلدینگ سیمان فارس و خوزستان پیروزی قاطع ائتلاف برای فردا در انتخابات اخیر اتاق تهران را ناشی از برنامه ریزی دقیق و اصولی این گروه دانست و گفت: این اصل که اگر من رای نیاورم 39 نفر دیگر ائتلاف باید رای بیاورند از سوی اعضای ائتلاف به صورت کامل رعایت شد و نتیجه آن هم پیروزی قاطع و بی سابقه در انتخابات بود. در ادامه مطلب بخوانید.
همشهری آنلاین: رئیس قوه قضائیه از رئیس جمهور و وزارت امور خارجه خواست به رفتار غیر انسانی و غیر منطقی در ممنوعیت ورود اتباع چند کشور از جمله ایران به پاسخ قاطع و مناسب بدهد
پیروزی قاطع تیم فوتسال نفت در مشهد مقدس
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان امیدیه تیم فوتسال نفت در مشهد حریف خود را با نتیجه قاطع ٤بر ٠ ش ت داد تا همچنان چشم امید به لیگ برتر داشته باشند. امین حطاوی،عنایت رجبی،سعید کرمی و محمود بهمئی هر کدام یک گل برای تیم نفت به ثمر رساندند .
عصر خودرو- بازپرس شعبه 410 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: دستگاه قضائی با رانندگان پرخطر که تهدید جانی برای امنیت شهروندان هستند برخوردی جدی و قاطع خواهد داشت.
رییس ستاد پا تان در یک صحبت تلفنی از فرمانده نیروهای قاطع در افغانستان خواستار همکاری آنان در مورد عاملان حملات انتحاری شد.
تیم کشتی آزاد ایران در اولین دیدار مقدماتی خود در گروه b این رقابت ها صبح امروز به مصاف تیم ترکیه رفت که در پایان با نتیجه قاطع 8 بر صفر مقابل این تیم قدرتمند به پیروزی رسید.
دادستان عمومی و انقلاب همدان گفت: با افرادی که به اراضی ملی و منابع طبیعی در تعطیلات نوروز تعرض و دست اندازی کنند با حساسیت ویژه برخورد قاطع انجام می شود.
دادستان کل کشور با اشاره به برخورد قاطع دستگاه قضا با جریان نفاق گفت: های دهه 60 شخصیت های ارزشمندی را ترور د.
اهل سنت شهرستان درمیان گفت: وضع تحریم های جدید و نقض در این مدت به دفعات صورت گرفته پس باید مسئولان در این زمینه اقدامی قاطع انجام دهند.
یکی از مراجع تقلید شیعیان با انتقاد از عدم موضع گیری مناسب به سخنان نخست انگلیس گفت: اگر در مرتبه نخست جواب قاطع به او می دادند دیگر این عمل تکرار نمی شد.
 
بخش مهمی از تصمیماتی که دادگاهها در پی رسیدگی به دعوا صادر می کند را قرار می گویند . یکی از این قرارها قرارهای قاطع دعوی هستند . به نقل از سایت آیین دادرسی دینا ، مطابق قانون آیین دادرسی مدنی ، انواع قرارهای قاطع دعوا را می توان شامل مواردی همچون قرار سقوط دعوا ، قرار رد دعوا ، قرار عدم استماع دعوا ، قرار ابطال دادخواست ، قرار رد دادخواست و قرار رد درخواست می باشد . از جمله آثار قرارهای قاطع دعوا این است که قرارهای قاطع دعوا مشمول قاعده فراغ دادرس می باشند ، ابطال قرارهای قاطع دعوا نیز از طریق مطرح نمودن شکایت قانونی نسبت به آنهاست و نمی توانند موضوع دعوای ابطال قرار گیرند . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قرارهای قاطع دعوا و آثار آنهابر روی لینک زیر کلیک کیند :
www.heyvalaw.com/web/articles/view/122/قرارهای-قاطع-دعوا-،-انواع-و-آثار-آنها
یکی از مراجع تقلید شیعیان با انتقاد از نبود موضع گیری مناسب به سخنان نخست انگلیس گفت: اگر در مرتبه نخست جواب قاطع به او می دادند دیگر این عمل تکرار نمی شد.
آیت الله آملی لاریجانی از ت کشورمان و سایر کشورهای ی خواست که نسبت به تصمیم ت واکنش قاطع و متناسبی نشان دهند.