3 کشته و 969 مصدوم در حوادث چهارشنبهسوری امسال

سخنگوی اورژانس مازندران گفت که در 2 حادثه جداگانه 2 دستگاه خودرو چهارشنبه شب به کوه برخورد د که این حوادث یک کشته و 11 مصدوم برجای گذاشت.
شاهرود- ایرنا- معاون اورژانس 115 شاهرود گفت: در 10 روز نخست امسال 148 تن براثر حوادث رانندگی درون و برون شهری شهرستان های میامی و شاهرود مصدوم شدند.
حوادث رانندگی روز طبیعت، ۲ کشته و ۳۲ مصدوم در استان چهارمحال و بختیاری بر جای گذاشت.
حوادث رانندگی روز چهارشنبه در محورهای استان سمنان چهار کشته و 13 مصدوم برجای گذاشت.
مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان گفت: بر اثر برخورد 2 دستگاه خودرو سواری پراید و اپتیما در جاده شیبان به اهواز در استان خوزستان یک نفر کشته و 2 نفر مصدوم شدند.
س رست اورژانس کشور از ثبت 59 حادثه ویژه از ساعت 8 صبح روز چهارشنبه تا ساعت 8 صبح امروز (پنجشنبه) در سامانه مرکز هدایت عملیات بحران) (eoc خبر داد و گفت: وقوع این حوادث در کشور 171 مصدوم و 19 کشته بر جای گذاشته است.
در 24 ساعت گذشته 3 حادثه درخوزستان یک کشته و 6مصدوم در پی داشت.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان از برخورد 2 دستگاه خودرو با یکدیگر در 35 کیلومتری آزاد راه خلیج فارس - ماهشهر که یک کشته و 2 مصدوم بر جای گذاشت خبرداد.
تبریز - ایرنا - مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی گفت: سانحه رانندگی در جاده بناب - ملکان یک نفر در دم کشته شد و یک نفر دیگر مصدوم شد.
رییس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی خوزستان از کشته و مصدوم شدن 13 نفر در حوادث 24 ساعت گذشته خبر داد.
حوادث رانندگی در محور های استان فارس 4 کشته و 19 مجروح بر جای گذاشت.
مسئول مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان اردستان گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پژو درمحور اردستان به مهاباد یک تبعه افغان کشته و 8 افغان دیگر که آنان نیز از اتباع غیر مجاز بودند مصدوم شدند.
امروز حوادث رانندگی استان 38 مصدوم و یک کشته برجای گذاشت.
امروز حوادث رانندگی استان 38 مصدوم و یک کشته برجای گذاشت.
برخورد خودروی پراید و پاترول در جاده قدیم الوند یک کشته و هفت مصدوم بر جای گذاشت .
مسمومیت با گاز مونو یدکربن (co) در روستای ه سیب شهرستان لردگان، یک کشته و دو مصدوم بر جای گذاشت.
در تصادفی که در ساعت 15:30 در محور بیرجند قاین به وقوع پیوست 1 نفر کشته و 5 نفر مصدوم شدند.
رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: واژگونی خودروی ال 90 در جاده یاسوج به سی سخت در این استان سه کشته و یک مصدوم بر جای گذاشت.
گزارش سازمان پزشکی قانونی حاکی است شمار کشته شدگان حوادث رانندگی در 10 ماه سال 95 در مجموع نسبت به دوره مشابه سال گذشته 2.3 درصد کاهش یافته است.
این نوجوان به دلیل انفجار مواد محترقه از ناحیه سر و مصدوم شده بود که در بیمارستان فوت کرد.
سازمان پزشکی قانونی از کشته شدن 12 هزار و 751تن ازابتدای فروردین تا پایان آذرماه سالجاری درکشور در حوادث رانندگی خبر داد .
۴۰ درصد حوادث جاده ای در نوروز امسال که منجر به کشته شدن ۱۹۵ نفر و مجروحیت بیش از سه هزار نفر شده، به دلیل خستگی و خواب آلودگی بوده ...
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فارس گفت: در حادثه انفجار مخزن گاز سی ان جی یک دستگاه خودرو پژو 405 در پمپ گاز کمربندی والفجر(جنت) شیراز یک نفر کشته و 2 نفر دیگر مصدوم شدند.
مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی چهارمحال و بختیاری تا کنون به ۳۶۵ مصدوم حوادث رانندگی در طرح امداد نوروزی ۱۱۵ امدادرسانی د.
رییس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی خوزستان گفت: در 3 حادثه جاده ای امروز مشک 12 تن کشته و زخمی شدند.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان از کشته و مصدوم شدن 7 نفر در 2 حادثه در استان در 24 ساعت گذشته خبر داد.
حوادث جاده ای روزگذشته در محورهای ساوه و زرندیه 2 کشته و 4 مصدوم برجای گذاشت.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کاشان گفت: در اثر واژگونی یک دستگاه نیسان وانت در جاده مشهد اردهال کاشان 20 نفر مصدوم و 2 نفر نیز کشته شدند.
تصادف دو خودروی پراید در جاده ایذه-پیان استان خوزستان 3 کشته و 4 مصدوم بر جای گذاشت.
انحراف و برخورد خودروی تویوتا به گاردریل یک کشته و یک مصدوم برجای گذاشت.