۲۲بهمن روزپیروزی انقلاب ی مبارک باد

حضور حجت ال و المسلمین مجتبی فرزند انقلاب در ۲۲بهمن را در ویدئوی زیر ببینید.
22 بهمن
22 بهمن, 22بهمن,روز22بهمن, 22 بهمن سال 57  22بهمن پیروزی انقلاب ی ایران 22بهمن : در روز 22 بهمن 1357، تاریخ نهضت ی مردم ایران به ی (ره) به نقطه عطف خود رسید. در روز 22 بهمن سرانجام مبارزات مردم مسلمان به بار نشست و پادشاهی 2500 ساله و ظلم و استبداد بیش از 50 ساله رژیم پهلوی در ایران، ریشه کن شد و به خواست الهی حکومت تأسیس شد.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
رئیس جمهوری با تبریک دهه مبارک فجر و دعوت به حضور گسترده مردم در یوم الله ۲۲ بهمن، ‏گفت: در شرایط امروز جهانی ضروری است که بیش از هر روز با ایستادگی بر اه انقلاب و وحدت، در ‏برابر توطئه های بیگانگان بایستیم.‏
گشت زنی بالگرد نیروی انتظامی تهران بزرگ برای حفظ امنیت راهپیمانان در روز 22بهمن را مشاهده می کنید.
نشست مشترک سران قوای مجریه، قضاییه و مقننه روز و همزمان با ایام دهه مبارک فجرِ انقلاب ی، به میزبانی حجت ال و المسلمین رییس جمهوری برگزار شد.
معظم انقلاب فرمودند: حضور پر شور مردم در ۲۲بهمن نشانه ای بی بدیل از نشاط و آمادگی ملت است تحلیلگرانی که از دور درباره ایران قضاوت می کنند، از درک این عظمت عاجز هستند.
در حاشیه راهپمایی ۲۲بهمن در تهران
سی وهشتمین سالگرد پیروزی انقلاب ی ایران امسال مانند دو سال  گذشته حاضرانی ویژه داشت؛ رزمندگان و خانواده ی فاطمیون در ای مختلف ایران در 22 بهمن شرکت د.   

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
%d8%b9%d8%b4%d9%82+%d8%a8%d9%87+%d8%a7%d9%86%d9%82%d9%84%d8%a7%d8%a8+%d8%a7%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%db%8c+%d8%b1%d8%a7+%d8%a8%d8%a7+%d8%adساری – ایرنا – موقت ساری گفت : عشق و وفاداری به آرمان های مقدس انقلاب ی را با حضور گسترده در 22 بهمن به همه جهان ثابت خواهیم کرد. ادامه: عشق به انقلاب ی را با حضور در 22بهمن تثبیت خواهیم کرد
سنندج گفت:حضور گسترده مردم در 22بهمن نشانه حمایت از انقلاب و آرمان راحل، و معظم انقلاب بود.
22بهمن : در روز 22 بهمن 1357، تاریخ نهضت ی مردم ایران به ی (ره) به نقطه عطف خود رسید. در روز 22 بهمن سرانجام مبارزات مردم مسلمان به بار نشست و پادشاهی 2500 ساله و ظلم و استبداد بیش از 50 ساله رژیم پهلوی در ایران، ریشه کن شد و به خواست الهی حکومت تأسیس شد.
پلیس نوشت : فرمانده انتظامی استان گفت: دهه فجر اوج عظمت ملت ایران است وشرکت در راهپیمائی 22بهمن برای همه ما یک تکلیف الهی است.
ولی فقیه و زنجان گفت:مردم با حضور در 22بهمن استواری خودررا نشان دادند و حضورشان مایه ی آبرو انقلاب و نظام ی ایران بود .
در تصویر زیر محمدرضا عارف در ۲۲بهمن ماه سال 1395 را می بینید.
تیم فوتبال دبستان 22بهمن قهرمان فوتسال تربت جام شد این مسابقات در چهار گروه شروع شد و دوره اول به صورت دوره ای انجام شد و 8تیم باقی مانده به صورت حذفی بازی د در این مرحله دوتیم 22بهمن وکشاورز با هم بازی د که در پایان با نتیجه3بر صفر به نفع 22بهمن به پایان رسید و از گروه دیگر تیم های گلشن چشمه گل و 12 بهمن به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان با نتیجه 4 بر یک به نفع 12 بهمن به پایان رسید و حریف 22 بهمن درفینال شد بازی فینال دو تیم 22بهمن و 12 بهمن با شایستگی به فینال رسیدند دو تیم با ترکیب اصلی خود به میدان آمدند ابتدا تیم 22بهمن با بازی هجومی توانست به دو گل دست پیدا کند و با همین نتیجه نیمه اول را به پایان رساند نیمه دوم با تدبیر و صبحت های مربی خوب 12 بهمن،توانستند بازی را به تساوی بکشانند .علیرغم بازی خوب 22 بهمن باز تیم 12 بهمن توانست گل سوم را بزند این نتیجه باعث شد تا بازیکنان 22بهمن به خودشان بیایند وبا تفکر و بازی منطقی گل تساوی را بزنند .بازی تا دقایقی پایاپای دنبال می شد تا اینکه بازیکنان فرصت طلب 22بهمن ضربه آ رازد و نتیجه را 4 بر 3 به نفع خود وتیمش رقم زد و قهرمان این دوره از مسابقات شدند
تمرین چتربازی سقوط آزاد نیروهای ویژه ، صبح امروز به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر و روز 22بهمن در مردآباد کرج برگزار شد./ع : فرهاد خیابانی
پاسخ دندان شکن مردم به ترامپ در ۲۲بهمن و دختربچه ای که حجابش در جشنواره مورد توجه قرار گرفت؛ از جمله پربحث ترین اخبار خبرگزاری فارس در روز گذشته بودند.
همزمان با فرا رسیدن ششمین سالروز انقلاب ۲۵ ژانویه که به سرنگونی رژیم دیکتاتوری «حسنی مبارک» منجر شد، دادگاه امروز به درخواست عفو فراگیر مبارک رسیدگی می کند.
ایسنا نوشت:این اولین جشن پیروزی انقلاب بدون حضور او است. ی که از روز اول پیروزی انقلاب ی و مبارزات پیش از انقلاب نهصت (ره) همواره در کنار انقل ون و مردم حضور داشته دیگر در های ۲۲ بهمن به خیل جمعیت نخواهد پیوست. از این به بعد جای خالی آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی در ۲۲ بهمن همچون بقیه مناسبت های ملی و مذهبی و ارکان مختلف نظام خالی خواهد بود.
ایسنا نوشت: این اولین جشن پیروزی انقلاب بدون حضور او است. ی که از روز اول پیروزی انقلاب ی و مبارزات پیش از انقلاب نهصت (ره) همواره در کنار انقل ون و مردم حضور داشته دیگر در های ۲۲ بهمن به خیل جمعیت نخواهد پیوست. از این به بعد جای خالی آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی در ۲۲ بهمن همچون بقیه مناسبت های ملی و مذهبی و ارکان مختلف نظام خالی خواهد بود.
مسابقات قرائت ،حفظ و احکام مقام سوم قرائت : علیرضا علیزاده مقام دوم حفظ : آرش هراتی مقام سوم احکام : علی محمدی مقام سوم احکام :علی اسدی مسابقات کتابخوانی مقام اول کتابخوانی کلاس پنجم: طاها ضربی برگزیدگان مسابقات خوشنویسی ونقاشی مهدیار شکرالهی کلاس دوم حسین جباری کلاس چهارم طاها ضربی کلاس پنجم محمدسینا شاه حسینی کلاس دوم حسین تیان کلاس دوم محمدشاه قاسی کلاس ششم ب مقام سوم سرود کلاسیک مدارس شهرستان تربت جام تک خوان برتر مسابقات :دانش آموزعلی عمیدی کلاس پنجم ومقام دوم مدارس اسوه دهه مبارک فجر با تشکر از معاونت محترم پرورشی دبستان 22بهمن آقای علی جباری ، کلیه همکاران ، دانش اموزان واولیای عزیزی که در این مسابقات مشارکت نموده اند
مدیریت دبستان 22بهمن - حسین رسولی
علی اکبر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور بیانیه ای به مناسبت گرامیداشت یوم الله ٢٢بهمن، از عموم مردم شریف و بزرگ ایران برای حضور در این ایام نورانی دعوت کرد.
معظم انقلاب ی مطرح شدن مکررِ مضاعف نام مبارک حضرت زهرا و نام مبارک حضرت بقیةالله مهدی در دوران انقلاب ی را یکی از خصوصیات انقلاب ی و یک پدیده ی الهی برشمردند.
به مناسبت ۳۶سال انقلاب ی و ایام دهه فجر مراسم جشنی در مسجد سجاد روستای گنجه ای برگزار گردید در این مراسم قائمیه به سخنرانی پیرامون انقلاب و دشمن شناسی پرداخت. ودر ادامه به متولدین دهه فجر جوایزی اهدا شد که زهرا فریدونی متولد ۲۲بهمن و نیکو خسروی که سه روز از تولدش گذشته بود جایزه گرفتند. و بین تمام شرکت کندگان قرعه کشی شد که به ۲۲نفر به قید قرعه جوایزی اهدا شد. و با پذیرایی از مدعوین مراسم به پایان رسید . از شورای ی و پا یگاه مقاومت انصارالمهدی بابت هزینه جوایز و برگزاری ای مراسم تقدیر و تشکر می شود. به مناسبت ۳۶سال انقلاب ی و ایام دهه فجر مراسم جشنی در مسجد سجاد روستای گنجه ای برگزار گردید در این مراسم قائمیه به سخنرانی پیرامون انقلاب و دشمن شناسی پرداخت. ودر ادامه به متولدین دهه فجر جوایزی اهدا شد که زهرا فریدونی متولد ۲۲بهمن و نیکو خسروی که سه روز از تولدش گذشته بود جایزه گرفتند. و بین تمام شرکت کندگان قرعه کشی شد که به ۲۲نفر به قید قرعه جوایزی اهدا شد. و با پذیرایی از مدعوین مراسم به پایان رسید . از شورای ی و پا یگاه مقاومت انصارالمهدی بابت هزینه جوایز و برگزاری ای مراسم تقدیر و تشکر می شود.
دیدار انقلاب با نیروی هوایی
انقلاب، صبح امروز، در دیدار با فرماندهان و جمعی از کارکنان نیروی هوایی : رئیس جمهور جدید می گوید باید از اوباما متشکر باشید! چرا؟ متشکر باشیم به خاطر و آتش در عراق و و حمایت علنی از فتنه ی ۸۸؟ او بود که تحریم های فلج کننده برای ملت ایران آورد؛ البته به خواسته اش نرسید و هیچ دشمنی نمی تواند ملت ایران را فلج کند. [ترامپ] می گوید از من بترسید! نه؛ مردم پاسخ این حرف ها را در ۲۲بهمن خواهند داد و نشان می دهند ملت ایران چه موضعی در برابر تهدید می گیرد.۹۵/۱۱/۱۹

"ما همه می آییم"

منبع http://farsi.khamenei.ir/news-content?id=35561
رئیس جمهور با صدور پیامی از حضور ملت ایران در سالگرد پیروزی انقلاب ی تشکر کرد.
حضور حضرت در 22بهمن 1396
یزد- ایرنا- فرماندار ابرکوه گفت : در 14نقطه شهر و روستاهای این شهرستان مراسم باشکوه راهپیمائی 22بهمن باحضور مردم این شهرستان برگزار می شود.
دانش آموزان مدرسه راهنمایی 22بهمن کهرویه سالهای اواسط دهه 60 در روستای کهرویه مدرسه راهنمایی 22بهمن بودم این ع تعدادی از دانش آموزان و همکاران آن مقطع است همکاران آقایان باقر اخوان - ایرج فرمانی - علی طالبیان - سید کمال میرطالب ع توسط دانش آموز قدیمی آقای بهمن صفدریان به دستم رسید همه دوستان هر جا که هستند به سلامت باشند کهرویه
22بهمن روز پیروزی انقلاب ی ایران

22بهمن,روز 22 بهمن,وقایع 22 بهمن 57,مقاله 22 بهمن22بهمن روز پیروزی انقلاب ی ایران
از هفدهم تا 22 بهمن 57، ایران یکی از دوره های استثنایی تاریخ جهان را گذرانید. در این ایام، دو ت در یک مرکز و بدون هیچ گونه مرزبندی مواجه بودند. تی که پشتوانه و عامل مشروعیت خود را از دست داده و از قدرت نظامی محروم گشته و با انقل عظیم روبرو بود. و تی دیگر متکی به ی انقلاب توده های میلیونی مردم که به جای قدرت نظامی، تنها به مردم وابستگی داشت. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]