گلدان بهاری

دست گرفتار در گلدان روزی دست پسر بچه ای در گلدان کوچکی گیر کرد و هر کاری کرد، نتوانست دستش را از گلدان خارج کند. به ناچار پدرش را به کمک طلبید. اما پدرش هم هر چه تلاش کرد نتوانستند دست پسر را از گلدان خارج کنند. گلدان گرانقیمت بود، اما پدر تصمیم گرفته بود که آن را بشکند. قبل از این کار به عنوان آ ین تلاش به پسرش گفت: «دستت را باز کن، انگشت هایت را به هم بچسبان و آنها را مثل دست من جمع کن. آن وقت فکر می کنم دستت بیرون می آید.» پسر گفت: «می دانم اما نمی توانم این کار را م.» پدر که از این جواب پسرش شگفت زده شده بود پرسید: «چرا نمی توانی؟» پسر گفت: «اگر این کار را م سکه ای که در مشتم است، بیرون می افتد.» شاید شما هم به ساده لوحی این پسر بخندید، اما واقعیت این است که اگر دقت کنیم می بینیم همه ما در زندگی به بعضی چیزهای کم ارزش، چنان می چسبیم که ارزش دارایی های پرارزشمان را فراموش می کنیم و در نتیجه آنها را از دست می دهیم.
برای هزارمین بار می گویم که رابطه ها را باید ساخت! هیچ رابطه ای خود به خود خوب نیست، هیچ رابطه ای خود به خود زنده نمیماند! گلدان را بی آب دادن اگر رها کنید میمیرد، رابطه ها را به امید زمان رها کنید میمیرند! رابطه هایتان را به امان خدا و زمان رها نکنید! زمان دشمن سرسخت رابطه هاست.رابطه ها گلدان نیستند که تا ابد لبخند ن و صاف صاف باقی بمانند ..رابطه ها جان دارند و جاندار ها میمیرند! 
برای هزارمین بار میگویم که رابطه ها را اگر هر روز نوازش نکنید بی شک میمیرند!..نگذارید که این گلدان ها هی بمیرند و هی بروید گلدان تازه ای ب ید!کشتن این همه گلدان منجر به پیدا ِ گلدانی جادویی که خود به خود تا ابد زنده بماند نمیشود!
#مهدیه_لطیفی
رنگهای زیبای بهاری برای شیک ترین دکوراسیون بهاری +تصاویرشیک ترین دکوراسیون بهاری وقتی فصل بهار شروع می شود شما هم باید به فکر بهاری دکوراسیون داخلی خانه تان باشید. یکی از بهترین ایده ها برای بهاری دکوراسیون تان، اضافه رنگ ها به دکوراسیون است. با شیشه های خالی گلدان هایی بهاری درست کنیدشیشه های نوشیدنی خالی را دور نریزید. یکی […]رنگهای زیبای بهاری برای شیک ترین دکوراسیون بهاری +تصاویرشیک ترین دکوراسیون بهاریوقتی فصل بهار شروع می شود شما هم باید به فکر بهاری دکوراسیون داخلی خانه تان باشید. یکی از بهترین ایده ها برای بهاری دکوراسیون تان، اضافه رنگ ها به دکوراسیون است.با شیشه های خالی گلدان هایی بهاری درست کنیدشیشه های نوشیدنی خالی را دور نریزید. یکی از ایده ها برای تزیین این شیشه ها استفاده از کاغذهای طرح دار است. کاغذهای طرح دار مختلف را دور این شیشه ها بچسبانید.رنگهای زیبای بهاری برای شیک ترین دکوراسیون بهاری +تصاویر با شیشه های نوشیدنی خالی و کاغذ رنگی مانند تصویر گلدان های زیبا درست کنیدسرتخت تان را با رنگ های بهاری تزیین کنیداگر شما هم از تخت خواب های کلاسیکی استفاده می کنید که سرتخت ندارند، می توانید دیوار بالای تخت خواب تان را تزیین کنید. کاغذهای رنگی کوچک را ببرید و در شکل های مختلف به دیوار بالای تخت خواب تان بچسبانید.رنگهای زیبای بهاری برای شیک ترین دکوراسیون بهاری +تصاویر دیوار بالای تخت خواب تان را با کاغذ رنگی تزیین کنیدمیز کارتان را بهاری کنیدجاقلمی که روی میز کارتان قرار می دهید را با رنگ های تند بهاری رنگ آمیزی کنید. برای تزیین بیشتر میزکارتان یک گلدان پر از گل های طبیعی بهاری روی میزتان قرار دهید. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
دکوراسیون بهاری خانه تان را ارزان و متفاوت بچینید!!!+تصاویربا گل های رنگارنگ یک دکوراسیون بهاری متفاوت بچینید برای یک دکوراسیون بهاری متفاوت چکمه های رنگی را فراموش نکنید یک جفت چکمه رنگی ک نه یداری کنید و درون آن را با گل های بهاری رنگارنگ پر کنید. دور هر لنگه چکمه را با روبان های رنگی تزیین کنید. گل های بهاری را درون ظروف […]با گل های رنگارنگ یک دکوراسیون بهاری متفاوت بچینیدبرای یک دکوراسیون بهاری متفاوت چکمه های رنگی را فراموش نکنید دکوراسیون بهاری خانه تان را ارزان و متفاوت بچینیدیک جفت چکمه رنگی ک نه یداری کنید و درون آن را با گل های بهاری رنگارنگ پر کنید. دور هر لنگه چکمه را با روبان های رنگی تزیین کنید.گل های بهاری را درون ظروف شیشه ای بگذارید دکوراسیون بهاری خانه تان را ارزان و متفاوت بچینیدچند ظرف و گلدان شیشه ای در شکل های مختلف را یداری کنید. درون هر کدام از آنها متناسب با جحم ظرف تان، گل های بزرگ و کوچک را قرار دهید. برای زیبایی بیشتر چون ظرف تان شیشه ای است می توانید آب درون ظرف را با رنگ گل ها ست کنید. برای این کار از چند قطره رنگ خوراکی استفاده کنید.تخم مرغ های سفره هفت سین تان را دور نریزید دکوراسیون بهاری خانه تان را ارزان و متفاوت بچینیدیک گلدان شیشه ای بزرگ انتخاب کنید. درون آن را با تخم مرغ های رنگی سفره هفت سین تان پر کنید. متناسب با رنگی که تخم مرغ های رنگی دارند، درون این گلدان را با همان طیف رنگی گل، پر کنید.اگر می خواهید بیشتر بدانید : با انفجار رنگها، دکوراسیون خانه خود را بهاری کنیدفنجان های تان را پر از گل های بهاری کنیددکوراسیون بهاری خانه تان را ارزان و متفاوت بچینید  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
گلدان عشق گلدانی است که میتوان آن را برای کارهای مختلفی استفاده کرد گلدان عشق را شما میتوانید به عنوان هدیه بدهید به دیگران گلدان عشق خوبی اش این است که انرژی مثبتی به شما می دهد. انرژی عشق را به شما می دهد. تا جانی دوباره بگیرید. عشق ماهیتی پاک و ذاتی پاک دارد عشق را نمی توان ساده دید و ساده نگریست عشق چیزیست که می گویند عالم خلقت برای آن خلق شده است. وقتی عالم خلقت برای عشق خلق گردیده است. چرا تک تک ذرات عالم رنگ و ماهیت عشق را نگیرند. تک تک ذرات باید ماهیت و رنگ عشق را بگیرند. تک تک ذرات باید برای عشق تجلی پیدا کنند حتی گلدان عشق
پایه طلایی گلدان آموزش ساخت پایه و آویز برای گلدان شیشه ای. یکی از ابزارهای زیبا سازی در دکوراسیون داخلی منازل استفاده از گلدان های شیشه ای است.اما گاهی بعضی از افراد خوش ذوق با صرف کمی خلاقیت این گلدان های زیبا را به یک اثر هنری بینظیر تبدیل می کنند . ادامه مطلب
ساخت گلدان های فانتزی با ایده های خلاقانه ساخت گلدان ، گلدان های ساده در فصل تابستان پیشنهادات ویژه ای برای ساخت گلدان داریم, با این ایده های خلاقانه زیباترین گلدان ها را داشته باشید.

ادامه مطلب
اختصاصی از اینو دیدی فایل پی ان جی گلدان گل زنبق (png) با و پر سرعت .
فایل پی ان جی گلدان گل زنبق (png)
فایل پی ان جی گلدان گل زنبق (png)
با
فایل پی ان جی گلدان گل زنبق (png)
شما می توانید با استفاده از بطری های دورانداختنی و کمی بتن برای نوروز گلدان های زیبایی بسازید.

گلدان میناکاری شده مسی
اگر به صنایع دستی اصیل ایرانی علاقه مند هستید و دوست دارید منزلتان را با آثار سنتی تزیین کنید به این گلدان میناکاری شده نگاهی بیندازید ، گلدان میناکاری شده مسی اصفهان اثری زیبا از جنس ف مس که سطح آن صاف و صیقلی است و نقش ‎ونگار اسلیمی به زیبایی روی آن اجرا شده است ، این گلدان میناکاری شده به دلیل ظرافتی که دارد، در ابتدا شکننده به نظر می رسد؛ اما خی ان بابت نگهداری و دوام آن راحت باشد چرا که جنس این گلدان از ف بادوام مس می باشد .
مشخصات ، قیمت و ید آنلاین گلدان میناکاری شده مسی اصفهان را در فروشگاه آریالیدر از ما بخواهید ، ترکیب هنرمندانه ی طرح های اسلیمی با زمینه ی لاجوردی، این گلدان میناکاری شده مسی دست ساز زیبا را به یک اثر اصیل و دوست داشتنی تبدیل کرده است ، این گلدان میناکاری شده علاوه بر زیبایی، نمادی از هنر و صنایع دستی ایرانی محسوب می شود. طرح های اسلیمی و نقوشی منظم با ظرافت و به زیبایی با استفاده از رنگ های مینایی روی گلدان اجرا شده اند ، سطح این گلدان کاملا صاف و صیقلی است و تمامی نقوش روی این سطح با دستان هنرمند سازنده اجرا شده اند ، گلدان در چندین مرحله رنگ آمیزی و در کوره قرار داده شده است تا به مرحله ی عرضه به مشتری برسد.می تواند برای استحکام گیاهان درون گلدان ها از یک میله چوبی ، پلاستیکی یا هر میله حکم دیگر استفاده کنید ، به صورتی که میله در گیاه مورد نظر قرار می گیرد و با بند یا طن آنها را به هم ببندید. در پایان بدانید که ماشین های باربری در حال حرکت باعث تکان خوردن گلدان ها می شود .

دو ساعت قبل از حرکت ماشین به گیاهان آب بدهید. چرا که سایز گلدان ها ، محافظت از گیاه داخل گلدان ها و جابجایی آن به صورتی که آسیب نبیند عواملی چالش برانگیز محسوب می شود. می توانید آن ها را در کامیون به جایی ببندید که از افتادن آن جلوگیری کند.ولی کمی تر باشد .

گلدان های بزرگ مستقیم جابجا می شوند ولی گلدان های کوچک را می توان گروه گروه در جعبه ها قرار داد . در اسباب کشی برای بسیاری از افراد مهم است . حمل بار گیاهان و گل های آپارتمانی یا انواع درختچه ها ، درخت های گلدانی و.نمی خواهید که خاک گلدان گل و شل باشد .می تواند برای استحکام گیاهان درون گلدان ها از یک میله چوبی ، پلاستیکی یا هر میله حکم دیگر استفاده کنید ، به صورتی که میله در گیاه مورد نظر قرار می گیرد و با بند یا طن آنها را به هم ببندید. در پایان بدانید که ماشین های باربری در حال حرکت باعث تکان خوردن گلدان ها می شود .

دو ساعت قبل از حرکت ماشین به گیاهان آب بدهید. چرا که سایز گلدان ها ، محافظت از گیاه داخل گلدان ها و جابجایی آن به صورتی که آسیب نبیند عواملی چالش برانگیز محسوب می شود. می توانید آن ها را در کامیون به جایی ببندید که از افتادن آن جلوگیری کند.ولی کمی تر باشد .

گلدان های بزرگ مستقیم جابجا می شوند ولی گلدان های کوچک را می توان گروه گروه در جعبه ها قرار داد . در اسباب کشی برای بسیاری از افراد مهم است . حمل بار گیاهان و گل های آپارتمانی یا انواع درختچه ها ، درخت های گلدانی و.نمی خواهید که خاک گلدان گل و شل باشد .

مجموعه: دکوراسیون و چیدمان

یکی از لذت بخش ترین لحظات نشستن در حیاط و تماشای محوطه زیبا و پرگل و گیاه است. روش های مختلفی برای زیباسازی حیاط و محوطه خارجی وجود دارد. برای مثال شما می توانید گلدان های عجیب و غریبی برای حیاط خود تهیه کنید، در این مورد می توانید از هرنوع وسیله ای را که فکرش را می کنید استفاده کنید. مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از چکمه های خوش رنگ مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از تایرهای رنگی مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از بشکه های ف ی مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از کتری و قوری های قدیمی مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از کشوهای دراور مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از بشکه های چوبی مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از فرغون مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از سطل های قدیمی مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از دوچرخه بلااستفاده مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از دمپایی های بی استفاده

مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از رادیوهای قدیمی مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از صندلی های قدیمی مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از وسایل آشپزخانه مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده ازسطل های ف ی مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از لوازم آشپزخانه مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از تنه درختان منبع : parsianhome.com دکوراسیون ایده آل خود را بسازید نمونه هایی از سنگ فرش باغ و حیاط نمونه هایی از سنگ فرش باغ و حیاط - سری دوم مطلب در سایت مدل موبایل
ادامه مطلب
مجموعه: دکوراسیون و چیدمان

یکی از لذت بخش ترین لحظات نشستن در حیاط و تماشای محوطه زیبا و پرگل و گیاه است. روش های مختلفی برای زیباسازی حیاط و محوطه خارجی وجود دارد. برای مثال شما می توانید گلدان های عجیب و غریبی برای حیاط خود تهیه کنید، در این مورد می توانید از هرنوع وسیله ای را که فکرش را می کنید استفاده کنید.   مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از چکمه های خوش رنگ   مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از تایرهای رنگی   مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از بشکه های ف ی   مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از کتری و قوری های قدیمی   مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از کشوهای دراور   مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از بشکه های چوبی   مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از فرغون   مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از سطل های قدیمی   مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از دوچرخه بلااستفاده   مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از دمپایی های بی استفاده

مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از رادیوهای قدیمی   مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از صندلی های قدیمی   مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از وسایل آشپزخانه   مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده ازسطل های ف ی   مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از لوازم آشپزخانه   مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از تنه درختان   منبع : parsianhome.com دکوراسیون ایده آل خود را بسازید نمونه هایی از سنگ فرش باغ و حیاط نمونه هایی از سنگ فرش باغ و حیاط - سری دوم


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
ظرف های دورریختنی خود را با کمی خلاقیت برای ساخت گلدان به کار بگیرید و در تزیین منزل و محل کار از آن ها استفاده کنید.
کانال ید پیامکی و اینترنتی پایه دستمال طرح گلدان


ابعاد 14x13x13cm.
طراحی استثنائی و خاص
ساخته شده از پی وی سی با دوام و با کیفیت
نصب و باز آسان دستمال
ید پیامکی: کدمحصول 39692684 رابه شماره پیامک 10004410 ارسال کنید کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت. قیمت: 15000 تومان  ید پستی برای دیدن ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید حراج پایه دستمال طرح گلدان، سایت پایه دستمال طرح گلدان، پایه دستمال طرح گلدان دیجیکالا، فروش پایه دستمال طرح گلدان، فروش پایه دستمال طرح گلدان دیجی، پایه دستمال طرح گلدان جدید، پایه دستمال طرح گلدان، ید پایه دستمال طرح گلدان جدید
کانال ید پیامکی و اینترنتی پایه دستمال طرح گلدان


ابعاد 14x13x13cm.
طراحی استثنائی و خاص
ساخته شده از پی وی سی با دوام و با کیفیت
نصب و باز آسان دستمال
ید پیامکی: کدمحصول 39692684 رابه شماره پیامک 10004410 ارسال کنید کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت. قیمت: 15000 تومان  ید پستی برای دیدن ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید حراج پایه دستمال طرح گلدان، سایت پایه دستمال طرح گلدان، پایه دستمال طرح گلدان دیجیکالا،
محققان فرانسوی گلدان هوشمندی طراحی کرده اند که با تشخیص دمای محیط و کاهش رطوبت خاک، زمان نیاز گلدان به آبیاری را مشخص می کند. به گزارش سرویس فناوری ایسنا، گلدان هوشمند parrot pot مجهز به آرایه ای از حسگرهای مختلف است که برای اندازه گیری سطح رطوبت، دما و میزان کود موجود در خاک مورد استفاده قرار می گیرد. در صورت تشخیص خشکی و کاهش سطح رطوبت خاک، گلدان از طریق بلوتوث کاربر را مطلع می کند. در داخل گلدان، محفظه دو لیتری آب در نظر گرفته شده است که برای آبیاری خ ر گیاه بمدت سه هفته کافی است؛ درصورتیکه سیستم درح خ ر تنظیم شده باشد، گلدان با تشخیص نیاز گیاه به آب از طریق نازل های مخصوص اقدام به آبیاری گیاه می کند.
مجموعه: دکوراسیون و چیدمان

یکی از لذت بخش ترین لحظات نشستن در حیاط و تماشای محوطه زیبا و پرگل و گیاه است. روش های مختلفی برای زیباسازی حیاط و محوطه خارجی وجود دارد. برای مثال شما می توانید گلدان های عجیب و غریبی برای حیاط خود تهیه کنید، در این مورد می توانید از هرنوع وسیله ای را که فکرش را می کنید استفاده کنید.   مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از چکمه های خوش رنگ   مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از تایرهای رنگی   مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از بشکه های ف ی   مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از کتری و قوری های قدیمی   مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از کشوهای دراور   مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از بشکه های چوبی   مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از فرغون   مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از سطل های قدیمی   مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از دوچرخه بلااستفاده   مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از دمپایی های بی استفاده

مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از رادیوهای قدیمی   مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از صندلی های قدیمی   مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از وسایل آشپزخانه   مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده ازسطل های ف ی   مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از لوازم آشپزخانه   مدل گلدان های دست ساز,تزیین باغ و حیاط خانه
گلدان های ساخته شده از تنه درختان   منبع : parsianhome.com دکوراسیون ایده آل خود را بسازید نمونه هایی از سنگ فرش باغ و حیاط نمونه هایی از سنگ فرش باغ و حیاط - سری دوم
آموزش طرز تهیه مرغ چیمی چوری با سیب زمینی و پیاز خوشمزه
شغل های اینده+ع

گلدان های سفالی یکی از بهترین وسایل برای تزیین دکوراسیون خانه تان است. در این مقاله به شما تزیین…
کانال ید پیامکی و اینترنتی پایه دستمال طرح گلدان


ابعاد 14x13x13cm.
طراحی استثنائی و خاص
ساخته شده از پی وی سی با دوام و با کیفیت
نصب و باز آسان دستمال
ید پیامکی: کدمحصول 39692684 رابه شماره پیامک  10004410 ارسال کنیدکارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.قیمت:  15000 تومان  ید پستی برای دیدن ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید حراج پایه دستمال طرح گلدان، سایت پایه دستمال طرح گلدان، پایه دستمال طرح گلدان دیجیکالا، 
مردم استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور پرشور و شعور خود در مراسم 22 بهمن در گلدان انقلاب ی، گل کاشتند.


محمد مقراضی روش ساخت یک گلدان سفالی بصورت صنعتی در ژاپن سفالگری,گلدان,ژاپن , محمد مقراضی
لینک های : کیفیت 360p |
آیا می خواهید در کامپیوترتان یک گلدان داشته باشید . اشتباه نکنید منظور ما داشتن یگ گلدان فقط ، داشتن تصویری از آن نیست . بلکه این گلدان ، گلدانی است که باید واقعا آن را پرورش دهید و از آن نگهداری کنید و به موقع به آن آب و کود دهید تا زرد و پژمرده نشود . بقیه در ادامه مطلب
کانال ید پیامکی و اینترنتی پایه دستمال طرح گلدان


ابعاد 14x13x13cm.
طراحی استثنائی و خاص
ساخته شده از پی وی سی با دوام و با کیفیت
نصب و باز آسان دستمال
ید پیامکی: کدمحصول 39692684 رابه شماره پیامک  10004410 ارسال کنیدکارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.قیمت:  15000 تومان  ید پستی برای دیدن ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید حراج پایه دستمال طرح گلدان، سایت پایه دستمال طرح گلدان
کانال ید پیامکی و اینترنتی پایه دستمال طرح گلدان


ابعاد 14x13x13cm.
طراحی استثنائی و خاص
ساخته شده از پی وی سی با دوام و با کیفیت
نصب و باز آسان دستمال
ید پیامکی: کدمحصول 39692684 رابه شماره پیامک  10004410 ارسال کنیدکارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.قیمت:  15000 تومان  ید پستی برای دیدن ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید حراج پایه دستمال طرح گلدان، سایت پایه دستمال طرح گلدان، پایه دستمال طرح گلدان دیجیکالا، فروش پایه دستمال طرح گلدان
چگونه گلدان با لوله پی وی سی درست کنیم
چگونه گلدان با لوله پی وی سی درست کنیم اگر شما هم دوست دارید برای تزیین خانه و یا میز مهمانی از دست ساخته های خودتان استفاده کنید و سرتان برای ایده های جدید درد می کند؛ این چگونه را با موضوع ساخت گلدان با لوله های پی وی سی دنبال کنید تا به راحتی از لوله های بی استفاده ای که در انباری خانه شما یا اقوام بلا استفاده مانده یک اثر هنری زیبا خلق کنید...
راهنمای انتخاب گلدان مناسب منزلتان +تصاویرخانه زمانی خانه می شود که در را باز می کنی سرمست شوی از عطر گل های ریز و درشت خانه ات، و دل دل کنی برای رسیدگی به آن ها، برای اندک زمانی جدا شوی از این دنیا و مشغله هایش! دانه دانه برگ هایشان را نوازش کنی و حس کنی در میان این […]خانه زمانی خانه می شود که در را باز می کنی سرمست شوی از عطر گل های ریز و درشت خانه ات، و دل دل کنی برای رسیدگی به آن ها، برای اندک زمانی جدا شوی از این دنیا و مشغله هایش! دانه دانه برگ هایشان را نوازش کنی و حس کنی در میان این دیوار های تنگ آپارتمان ها هم می شود زندگی را یافت! زندگی بخشید! و زندگی کرد! امروز می خواهیم بدانیم کدام گلدان مناسب کدام فضای داخلی شماست، با ما همراه باشید.  راهنمای انتخاب گلدان مناسب منزلتان ورودی ها بهترین و مهم ترین جا برای قرار دادن گلدان های شما هستند.گلدان مناسب برای فضای ورودی و راهروورودی و راهرو ها را فراموش نکنید! ورودی ها بهترین و مهم ترین جا برای قرار دادن گلدان های شما هستند، گلدان شما می تواند روی جا کفشی یا کنسول شما قرار بگیرد یک گلدان متوسط با گل های پر و چند رنگ زیبایی خاصی به فضای ورودی شما می بخشد. راهنمای انتخاب گلدان مناسب منزلتان حضور گلدان روی میز های جلو مبلی شما ارتباط زیادی با ابعاد و اندازه ی میز شما داردگلدان مناسب برای فضای نشیمنحضور گلدان روی میز های جلو مبلی شما ارتباط زیادی با ابعاد و اندازه ی میز شما دارد، اگر میز جلو مبلی شما کوچک است پس ید گلدان را برای آن را فراموش کنید! شما گلدان می ید تا از زیبایی آن استفاده کنید، نه آنکه به دلیل کوچک بودن فضا مدام جای آن را تعویض کنید!  یک گلدان متناسب برای میز جلو مبلی خود تهیه کنید، یک گلدان با ارتفاع متوسط و گل های بلند یا کوتاه با توجه به سلیقه و علاقه ی خود تهیه کنید. برای کنج فضای نشیمن شما گلدان های بلند با گل های بلند بسیار مناسب است، این گلدان ها به خوبی می توانند فضای خالی نشیمن شما را پر کند. راهنمای انتخاب گلدان مناسب منزلتانیک گلدان شیشه ای بزرگ با گل های بلند به خوبی فضای آشپزخانه ی شما را دگرگون می کندگلدان مناسب برای فضای آشپزخانهاین که عطر گل ها در موقع کار روزانه خستگی را از شما بگیرد، و حتی برای لحظه ای شما را از مشغله ی این دنیا بیرون ببرد یعنی زندگی در خانه ی شما جریان دارد! گلدان آشپزخانه را بزرگ در نظر بگیرید و برایش کنجی را محیا کنید، یک گلدان شیشه ای بزرگ با گل های بلند به خوبی فضای آشپزخانه ی شما را دگرگون می کند، با کمی خلاقیت این گلدان ها را منحصرا برای فضای آشپزخانه ی خود تزئین کنید، چند لیمو یا سیب سبز را در آب گلدان خود قرار دهید و فضای آشپزخانه ی خود را مملو از عطر طبیعت کنید. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
گلدان دکوری و خوشبو کننده happy garden با 47 درصد تخفیف دیدن این کالا در دایا برگ
باید روزی یک نصف لیوان، آب بدهم به گلدان حسن یوسف وگرنه می خشکد...
یک روز حواسم به حسن یوسفم نباشد پژمرد میشود...
روز دیگر نفسش به شماره می افتد و سومین روز، می میـرد...
گل توى گلدان مصداق ملموس رعایت است! رعایت، همان چیزى است که ما در زندگى گمش کرده ایم.
همان که گم شدنش گلدانهای مان آدم های مان، دوستی ها و عشق های مان را خشکانده است.
بهار آمده است فصل رعایت.... رعایت گلدان ها، آدم ها، دوستی ها و عشق ها...