گفتمان راهور

رئیس پلیس ترافیک شهری پلیس راهور گفت: با اجرای قانون جدید پلیس راهور، حمل مسافر و بار با موتور ممنوع شده و پلیس با متخلفان برخورد می کند.
مهر نوشت: رئیس پلیس راهور تهران بزرگ سرعت و سبقت غیرمجاز، انحراف به چپ و حرکات خطرناک را خط قرمز پلیس برشمرد و گفت: مأموران پلیس راهور در معابر حضور پر رنگ دارند.
دستیار ویژه رییس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی تصریح کرد: گفتمان ما گفتمان واقع بینانه است و باید همه کمک کنیم که این گفتمان پیروز انتخابات باشد.
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: طرح نوزوزی پلیس راهور از 25 اسفندماه شروع و تا 14 فروردین ماه سال 96 ادامه دارد.
پرتاب ترقه داخل خودروی پلیس راهو رتاب ترقه داخل خودروی پلیس راهور را در تصاویر زیر ببینید.پرتاب ترقه داخل خودروی پلیس راهور 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
مهر نوشت: معاون حقوقی پلیس راهور ناجا با اعلام علل وقوع تصادف در آزاد راه شهید شوشتری مشهد، گفت: با توجه به ادله، مدارک و مستندات موجود، در این حادثه از ناحیه پلیس هیچ قصور و کوتاهی صورت نگرفته است.
اگرچه رئیس جمهور ترجیح می داد نماد تش گفتمان های دیگری باشد اما به نظر می رسد گفتمان هوو، منقل و گل پایان راه را رقم زده اند.
جانشین رئیس پلیس راهور تهران گفت: ترافیک در بزرگراهها و معابر منتهی به وجی شهر سنگین است.
رئیس جمهور و هیئت ت در اولین روز دهه فجر با حضور در مرقد (ره) با آرمان های بنیانگذار تجدید میثاق د. آقای در این مراسم گفت: «در شرایط کنونی نیازمند راه و گفتمان (ره) هستیم.» این حرف درستی است باید دید گفتمان (ره) چیست و راه (ره) کدام است؟
پلیس راهور تهران بزرگ به تمهیدات پلیس راهور پایتخت برای بازی فوتبال پرسپولیس و پدیده پرداخت و گفت: برخورد با توقف دوبله و سد معبر برای روان سازی تردد در اطراف ورزشگاه در دستور کار است.
رئیس پلیس ترافیک شهری پلیس راهور گفت: با اجرای قانون جدید پلیس راهور، حمل مسافر و بار با موتور ممنوع شده و پلیس با متخلفان برخورد می کند.
رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور از وقوع آتش سوزی در تاتر شهر خبر داد و گفت:عوامل پلیس راهور و آتش نشانی در محل حادثه حضور دارند.
رییس پلیس راهور پایتخت، همچنین رعایت سرعت مطمئنه، فاصله طولی و جانبی را برای پیشگیری از تصادف در زمان بارش برف، ا امی دانست.
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک راهور تهران بزرگ از محدودیت های ترافیکی اتخاذ شده در معابر منتهی به حرم (ره)به مناسبت روز و رژه نیروهای مسلح خبر داد.
جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از آمادگی پلیس راهور تهران بزرگ برای ارایه خدمات ترافیکی به تماشاگران بازی فوتبال تیم ملی ایران و چین خبر داد.
جانشین رئیس پلیس راهور تهران گفت: ترافیک در بزرگراهها و معابر منتهی به وجی شهر سنگین است.
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ به تشریح تمهیدات ترافیکی بازی پرسپولیس – پدیده پرداخت.
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ درخصوص موارد قانونی حمل وسایل نقلیه توسط جرثقیل پلیس راهور و انتقال به پارکینگ، همچنین چگونگی ترخیص آن سخن گفت.
رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا، گفت: در طول ٩ ماهه سال جاری، ٥ تخلف در جاده های کشور رکورد زده اند و بیشتر از باقی تخلفات توسط پلیس راهور به ثبت رسیده اند.

پلیس راهور با توجه به افزایش سفر های مردم با اتومبیل و خودرو در نوروز, توصیه های مهمی کرده است که…
سیدمحمد خاتمی در دیدار جمعی از ایثارگران، جانبازان و آزادگان با اشاره به وم تبیین گفتمان ایثارگری و تشکیل مجمع ایثارگران گفت: باید برای جذب نیروهای جوان ظرفیت ایجاد شود و باید با ایجاد گفتمان ایثارگری و تبلیغ آن، با گفتمان های غلطی مقابله کرد که احیانا به نام انقلاب و و ارزش ها مطرح می شود.
«وضعیت گفتمان در عصرِ ما» عنوان کارتون محمدرضا میرشاه ولد است که در اینستاگرامش منتشر کرده است.
جهرم گفت: باید گفتمان مثبت ایجاد کنیم و راه را برای تولید و اشتغال افزایش دهیم.
پلیس راهور تهران محدودیت های ترافیکی و تهمیدات روز طبیعت در تهران را اعلام کرد.
فرمانده انتظامی هرمزگان با بیان اینکه تیراندازی به پرسنل راهور در جاسک امنیتی نبوده است گفت: روز گذشته یک واحد گشت پلیس راه جاسک در ۲۰ کیلومتری این شهر در حال کنترل سرعت بوده که در زاویه مقابل ۱۴ گلوله توسط افراد ناشناس به سمت خودرو شلیک می شود.
رییس پلیس راهور ناجا که درمحل ویرانه های ساختمان پلاسکو حضور دارد از شهروندانی که محل کارشان در اطراف محل حادثه است در خواست کرد صبح شنبه برای حضور در محل کار از خودروهای شخصی استفاده نکنند.
دانشجویان گفتمان اقتصاد مقاومتی را به گفتمان غالب جامعه تبدیل می کنند.
رئیس پلیس راهور ناجا موضع پلیس درباره فعالیت دو شرکت «اسنپ» و «تپسی» را تشریح کرد.
رئیس پلیس راهور ناجا در خصوص رویکرد پلیس راهور در بازرسی های محسوس و نامحسوس، برخورد با تخلفات حادثه ساز، جان باختن روزانه 51 نفر در نوروز سال 95 و آغاز طرح نوروزی سال 96 از 25 اسفند ماه سخن گفت.
جانشین فرمانده ناجا گفت: زبان صحبت با مردم زبان احترام است و پلیس راهور بیشترین ارتباط را با مردم دارد اما اگر تخلفی ببیند طبق قانون برخورد می کند.