گروه تخصصی نقشه برداری استان همدان

نقشه ی رستری جهت شیب استان همدان نقشه-ی-رستری-جهت-شیب-استان-همداناین فایل شامل نقشه ی جهت شیب استان همدان به صورت رستری می باشد. نقشه ی جهت، 8 جهت جغرافیایی 45 درجه ای فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان همدان گفت: 4 اقامتگاه بوم گردی استان همدان آماده میزبانی از مسافران نوروزی است و 2 هزار تخت نیز به ظرفیت هتل های استان همدان اضافه شده است.
همدان - ایرنا- همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر روز شنبه 30 طرح در بخش های عمرانی ، آبرسانی ، برقرسانی و مخابرات در نقاط مختلف استان همدان بهره برداری شد.
تصاویر صفحه نخست رو مه های استان همدان یکشنبه ۲۰ اسفند ماه را در گروه استان های باشگاه خبرنگاران مشاهده کنید.
همدان - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان گفت: 74 طرح کشاورزی در ایام الله دهه فجر در نقاط مختلف این استان با 611 میلیارد ریال اعتبار بهره برداری می شود.
کارشناس هواشناسی استان همدان از سرمای شدید در آینده نزدیک استان همدان خبر داد.
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: جاده های همدان به تهران، آزاد راه همدان، ساوه و جاده همدان به سمت کرمانشاه، پرترددترین محورهای استان همدان در ایام نوروز 96 بود.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان با بیان اینکه فرسودگی کامیون ها از مشکلات حوزه حمل و نقل همدان است گفت: 89 درصد مینی بوس های همدان فرسوده است.
همدان - ایرنا - همزمان با اولین روز از دهه مبارک فجر روز 51 طرح عمرانی در نقاط مختلف استان همدان بهره برداری شد.
همدان - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب ی استان همدان گفت: 29 طرح بهسازی روستایی همزمان با دهه فجر در نقاط مختلف این استان بهره برداری می شود.
شیپ فایل کاربری اراضی استان همدان شیپ-فایل-کاربری-اراضی-استان-همداناین شیپ فایل، انواع کاربری اراضی استان همدان را نشان می دهد. برای تهیه ی نقشه «کاربری اراضی» منطقه مورد مطالعه تان، با داشتن مرز منطقه مورد مطالعه (به صورت پولیگونی) می توانید آن را از نقشه ی استان برش دهید. برای این منظور از دستور clip در gis استفاده کنید. فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
رئیس اتحادیه مرغ، تخم مرغ و پرنده فروشان اتاق اصناف استان همدان با اشاره به اینکه هر شانه تخم مرغ در استان همدان 12 هزار تومان به فروش می رسد، گفت: قیمت مرغ در همدان در چند روز آینده کاهش می یابد.
رئیس گروه ی بهداشت محیط و حرفه ای استان همدان از تعداد 3 هزار و 760 مورد بازرسی در همدان خبر داد.
کارشناس هواشناسی استان همدان از کاهش دمای هوای استان همدان خبر داد.
دبیر ستاد انتخابات استان همدان گفت: در ای استان همدان یک هزار و 173 داوطلب ثبت نام کرده بودند که تاکنون 29 نفر انصراف داده و 71 نفر از سوی هیأت نظارت ردصلاحیت شده اند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: مجوز برای احداث 10 نیروگاه خورشیدی به قدرت حدود 100 م ات در استان همدان صادر شده که در طول 2 سال آینده آماده بهره برداری می شود.
استان همدان به دلیل آثار باستانی و بناهای با شکوه هرساله مقصدی مناسب برای بازدید و سفرهای نوروزی به شمار می آید.
همدان- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: اشتغا ایی و رفع مشکل بیکاری در استان همدان نیازمند همدلی و هماهنگی دستگاه های اجرایی و حمایت از طرح های اشتغال زا است. ادامه: رفع مشکل بیکاری در استان همدان نیازمند همدلی دستگاههای اجرایی است
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: به دلیل بارش سنگین برف و لغزندگی سطح جاده ها و معابر عمومی مدارس برخی مناطق استان همدان فردا 26 بهمن ماه در نوبت صبح تعطیل اعلام می شود.
همدان - مدیرکل تبلیغات ی استان همدان گفت: کنگره شعر فاطمی بهمن ماه امسال در استان همدان برگزار می شود. ادامه: کنگره شعر فاطمی بهمن ماه امسال در استان همدان برگزار می شود
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: بارش برف موجب لغزندگی مسیرهای ارتباطی استان همدان شده است و طی امروز تنها 10 خودرو در آزاد راه همدان به ساوه به علت یخ زدگی سطح جاده واژگون شدند.
همدان - مدیرکل دامپزشکی استان همدان از مشاهده بیماری آنفلوآنزای مرغی در همدان خبر داد و گفت: ۳ گروه در حال حاضر معدوم سازی پرندگان را انجام می دهند.
مدیرکل دامپزشکی استان همدان گفت: با اقدامات مستمر در راستای جلوگیری از شیوع آنفلوانزای حاد پرندگان در استان همدان، روز گذشته(پنجشنبه) در پایش های این اداره کل، نمونه های آزمایشگاهی بیماری آنفلوآنزای مرغی در بازارچه پرندگان همدان مثبت و بلافاصله معدوم سازی انجام شد.
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان همدان از بارش 40 سانتیمتر برف طی 48 ساعت گذشته در همدان خبر داد و گفت: سامانه بارشی جدیدی از بعدازظهر فردا وارد استان می شود.
رکنا: معاون محیط انسانی اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان گفت: امروز کیفیت هوای همدان برای گروه های حساس ناسالم است.
همدان - ایرنا - 6 تن از وزرای ت یازدهم، سه معاون رئیس جمهوری و 9 تن از معاونان در سال گذشته برای بهره برداری و بازدید از طرح ها، شرکت در شورای اداری و رسیدگی به مسایل و مشکلات به این استان سفر…
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: از رانندگان و مردم عزیز همدان و استانهای همجوار، درخواست می شود تا فروکش بارندگی های اخیر از سفرهای غیرضروری خوداری کنند.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان گفت: سال گذشته هوای استان همدان 184 روز در ح هشدار و 10 روز در ح اضطرار قرار داشت و در مجموع 194 روز در سال گذشته هوای استان آلوده بود.
معاون راهداری همدان گفت: با فعالیت راهداران عملیات برف روبی و نمک پاشی در راه های مواصلاتی همدان انجام شده و تمامی راه های استان باز است.
مدیرکل مدیرت بحران استان همدان گفت: بارندگی شدید همراه با رعد و برق در برخی مناطق استان همدان از امروز تا روز چهارشنبه هفته جاری ادامه خواهد داشت.