گذری بر پارسیان

سایت آزاد واحد پارسیان  www.parsianiau.ac.ir
سایت آزاد واحد پارسیان www.parsianiau.ac.ir
برای اطلاع از:
لیست رشته های بدون آزمون آزاد پارسیان
ثبت نام بدون آزمون آزاد پارسیان
زمان ثبت نام بدون آزمون آزاد پارسیان
نحوه ثبت نام بدون آزمون آزاد پارسیان
لیست رشته های کاردانی بدون آزمون آزاد پارسیان
لیست رشته های کارشناسی بدون آزمون آزاد پارسیان
لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون آزاد پارسیان
میزان شهریه رشته های بدون آزمون آزاد پارسیان
راهنمای ثبت نام بدون آزمون آزاد پارسیان
دفترچه ثبت نام بدون آزمون آزاد پارسیان
و...
با مشاوران مرکز تماس حاصل فرمایید.
شماره تماس مرکز مشاوره سفید 
سایت آزاد واحد پارسیانwww.parsianiau.ac.ir
 منبع:
سایت آزاد واحد پارسیان  www.parsianiau.ac.ir
 
 
سایت آزاد واحد پارسیان  www.parsianiau.ac.ir
سایت آزاد واحد پارسیان www.parsianiau.ac.ir
برای اطلاع از:
لیست رشته های بدون آزمون آزاد پارسیان
ثبت نام بدون آزمون آزاد پارسیان
زمان ثبت نام بدون آزمون آزاد پارسیان
نحوه ثبت نام بدون آزمون آزاد پارسیان
لیست رشته های کاردانی بدون آزمون آزاد پارسیان
لیست رشته های کارشناسی بدون آزمون آزاد پارسیان
لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون آزاد پارسیان
میزان شهریه رشته های بدون آزمون آزاد پارسیان
راهنمای ثبت نام بدون آزمون آزاد پارسیان
دفترچه ثبت نام بدون آزمون آزاد پارسیان
و...
با مشاوران مرکز تماس حاصل فرمایید.
شماره تماس مرکز مشاوره سفید 
سایت آزاد واحد پارسیانwww.parsianiau.ac.ir
 منبع:
سایت آزاد واحد پارسیان  www.parsianiau.ac.ir
 
 
سلام
وقت به خیر
بیمه پارسیان 501190
شهر شه، فاز 3، بازار بزرگ، طبقه اول، پلاک247
 
آدرس بیمه پارسیان در شه شهریار علی عیسوند نمایندگی 501190
راه اندازی سیستم ussd بیمه پارسیان
با راه اندازی سیستم دسترسی آسان تلفن همراه (ussd) از این پس بیمه گذاران بیمه پارسیان می توانند به راحتی به خدمات این شرکت دسترسی داشته باشند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بیمه پارسیان؛ در راستای دسترسی آسانتر بیمه گذاران محترم بیمه پارسیان به خدمات این شرکت، سیستم ussd بیمه پارسیان با همکاری بانک پارسیان و اپراتورهای تلفن همراه کشور راه اندازی شده است که بیمه گذاران می توانند با استفاده از این سیستم و با شماره گیری کد #701* از طریق تلفن همراه نسبت به استعلام اص بیمه نامه های یداری شده و همچنین واریز حق بیمه خود (در رشته های عمر و غیر عمر) اقدام نمایند.
شایان ذکراست برای استفاده از این سیستم نیاز به نصب برنامه خاصی وجود ندارد و برای کلیه مشترکان تلفن همراه کشور و با هرگوشی تلفن همراه قابلیت استفاده را دارا می باشد.
مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران از عملکرد بیمه پارسیان تقدیر کرد
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل بیمه پارسیان؛ در آستانه دوازدهمین سالگرد تاسیس این شرکت اعضای هیأت مدیره، مدیرعامل و معاونان بیمه پارسیان به دعوت شرکت بورس اوراق بهادار تهران ضمن بازدید از تالار بورس با آقای قالیباف اصل مدیرعامل این شرکت دیدار و گفت وگو نمودند.
در این دیدار آقای هادی اویارحسین عضو هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه پارسیان ضمن ارائه گزارش کاملی از فعالیت های بیمه پارسیان در سال گذشته و همچنین تشریح عملکرد بیمه پارسیان در مدت 4سال که در بورس حضور دارد پرداخت و با اشاره به رتبه مناسب بیمه پارسیان در صنعت بیمه و همچنین جایگاه و اعتبار مناسبی که این شرکت ب نموده است، افزایش سرمایه بیمه پارسیان به 2000میلیارد ریال را گامی مهم جهت توسعه هرچه بیشتر فعالیت های شرکت دانست و ضمن اشاره به سهم مناسب بیمه پارسیان از بازار صنعت بیمه، رشد و حرکت شرکت را رو به جلو دانست و ابراز امیدواری کرد رشد بیش از پیش شرکت در تمام جوانب باعث جلب رضایت هرچه بیشتر بیمه گذاران و سهامداران محترم اعم از حقیقی و حقوقی گردد.
حضور توانمند بیمه پارسیان در همایش و نمایشگاه تجارت الکترونیکی به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بیمه پارسیان دومین همایش بین المللی تجارت و اقتصاد الکترونیک با حضور بیمه پارسیان در هردو بخش همایش و نمایشگاه جانبی توسط انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران برگزار گردید.
این همایش با شعار هوشمندانه تجارت کنیم طی روزهای 27 لغایت 29 مهر ماه در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار شد.
در این همایش به نمایندگی از بیمه پارسیان آقای کمندی مدیر فناوری و اطلاعات بیمه پارسیان در سخنرانی خود به بیان آ ین دستاوردهای بیمه پارسیان در بخش بیمه الکترونیکی پرداخت.
از دیگر سخنرانان مهم این همایش می توان به آقایان گری لوییز (رئیس نمایندگی سازمان ملل متحد در تهران) ، صالح آبادی (رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار) ، ابوالقاسم صادقی نیارکی ( inha کره جنوبی)، ال اندر آمادیو ( یونیدو در ایران) ، دهقان (عضو هئیت علمی کبیر) اشاره کرد.
همچنین در روز دوم همایش کارگاه های آموزشی برگزار شد که از طرف بیمه پارسیان کارگاه آموزشی بیمه الکترونیک برای علاقه مندان برگزار و با استقبال خوبی همراه بود.
در نمایشگاه جانبی نیز در غرفه بیمه پارسیان توضیحات کاملی در رابطه با انواع بیمه نامه ها، نحوه ید اینترنتی بیمه نامه و ... برای مراجعه کنندگان ارائه گردید. چالوس-خیابان ایوب معادی-بیمه پارسیان نمایندگی مجید علیزاده 09111931989 ----------- 09374479185
پارسیان - پارسیان با داشتن جاذبه های تاریخی و طبیعی فراوان، هر ساله گردشگران فراوانی را از نقاط مختلف کشور به سوی خود می کشاند و سواحل بی نظیرش خاطرات به یادماندنی را به جا می گذارد.
در راستای دسترسی آسانتر بیمه گذاران محترم بیمه پارسیان به خدمات این شرکت، سیستم ussd بیمه پارسیان با همکاری بانک پارسیان و اپراتورهای تلفن همراه کشور راه اندازی شده است که بیمه گذاران می توانند با استفاده از این سیستم و با شماره گیری کد #701* از طریق تلفن همراه نسبت به استعلام اص بیمه نامه های یداری شده و همچنین واریز حق بیمه خود (در رشته های عمر و غیر عمر) اقدام نمایند
تندیس سطح اول شرکتهای پیشرو در مدیریت سلامت اداری به مدیرعامل بیمه پارسیان اهداشد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل بیمه پارسیان؛ در مراسم اختتامیه چهارمین دوره جایزه مدیریت سلامت اداری که 26 آذر ماه 1393 در سازمان ایرانی مجامع بین المللی برگزار شد تندیس سطح یک پیشرو در مدیریت سلامت اداری به مدیرعامل بیمه پارسیان اهداشد.
در این مراسم که با حضور تنی چند از مسئولان عالیرتبه کشور، نمایندگان مجلس و مدیران سازمان ها، شرکت ها و صنایع مختلف برگزارشد، براساس ارزی های انجام گرفته و همچنین استانداردهای اعلام شده دبیرخانه همایش و بررسی مدارک ارائه شده از سوی تعداد بسیار زیادی از شرکت ها، سازمان ها و صنایع کشور از بیمه پارسیان بعنوان تنها شرکت بیمه ای برنده سطح یک شرکت های پیشرو در مدیریت سلامت اداری تقدیر بعمل آمد و تندیس آن تقدیم آقای هادی اویارحسین عضو هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه پارسیان گردید.
براساس همین گزارش؛ امسال برای سومین سال متوالی بیمه پارسیان موفق به ب جایزه مدیریت سلامت اداری شد که هرسال نسبت به سال قبل در سطح بالاتری موفق به ب این جایزه شده است.
همایش مدیریت سلامت اداری هرساله با رویکرد پیشگیری از بروز مفاسد اداری در قالب نظام های مدیریت راهبردی، فرآیندی، سرمایه انسانی، فناوری و نظام های نظارتی برگزار می شود که امسال نیز در مراسم اختتامیه آن از سازمان هایی که عملکرد بهتری در این زمینه ها داشتند قدردانی بعمل آمد چالوس-خیابان ایوب معادی-بیمه پارسیان نمایندگی مجید علیزاده 09111931989 ----------- 09374479185
شرکت تجارت الکترونیک پارسیان اعلام کرد فعالیت شرکت پارسیان همراه لوتوس در سال جاری منجر به سود نخواهد شد و پیش بینی این شرکت برای سال96 مطابق پیش بینی قبلی است.   در رابطه با درصد مالکیت سهامداران، حداقل میزان سهام شرکت تجارت الکترونیک پارسیان در پارسیان همراه لوتوس 30% خواهد بود. همچنین لازم به ذکر است که علاوه بر شرکت پارسیان همراه لوتوس که به موفق به اخذ پروانه اپراتور مجازی تلفن همراه (mnvo) شده، سه شرکت دیگر نیز تاکنون این پروانه را دریافت نموده‌اند، ولی با توجه به اقدامات انجام شده، پیش بینی می‌شود ارائه خدمات از سوی پارسیان همراه لوتوس قبل از سایر رقبا آغاز شود.
گزارش کارآموزی پست فشار قوی پالایشگاه گاز پارسیان

92/12/20 جوانان پارسیان 45 - 16 نوجوانان پارسیانچهارشنبه 92/12/21 کبودرآهنگ 56-21 نوجوانان پارسیان جوانان پارسیان 42 - 35 الکتروفناول جوانان پارسیاندوم الکتروفنسوم کبودرآهنگ
کوهنوردان شرکت پالایش گاز پارسیان مهر به قله کلک چال صعود د. گروه کوهنوردی شرکت پالایش گاز پارسیان در اولین صعود زمستانی خود موفق به فتح به قله کلک چال شد. محسن رمضانی س رست گروه اعزامی به خبرنگار روابط عمومی گفت: هشت نفر از تیم کوهنوردی پالایشگاه گاز پارسیان پس از ۶ ساعت تلاش و…

نشان عالی کیفیت اجلاس پیشتازان کیفیت ایران به بیمه پارسیان تعلق گرفت.
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل بیمه پارسیان؛ براساس ارزی ها و مدارک ارائه شده و بررسی سطح کیفیت شرکت ها توسط دبیرخانه اجلاس متخصصان کیفیت ایران، نشان عالی این اجلاس به بیمه پارسیان تعلق گرفت.
اجلاس پیشتازان کیفیت ایران، به همت مجمع متخصصین ایران، و با حمایت سازمان مدیریت صنعتی، انجمن بهره وری ایران، انجمن کیفیت ایران و ... توسط گروه بین الملل پیشگامان صنعت، در تاریخ 25 آذر 93 در محل مرکز همایش های بین المللی صدا و سیمای ایران و با حضور حضور نزدیک به 800 نفر از نخبگان مدیریت کشور، صاحبان بنگاه های اقتصادی بزرگ از بخش های تی و خصوصی و همچنین مقامات عالی رتبه کشوری برگزار شد و در پایان برندگان درسطوح مختلف از جمله عالی، سه ستاره، دو ستاره و یک ستاره معرفی شدند که بیمه پارسیان بعنوان تنها شرکت بیمه ای درمیان تمام برندگان سطوح مختلف برنده نشان سطح عالی این اجلاس شد و لوح تقدیر و تندیس مربوطه تقدیم آقای هادی اویارحسین مدیرعامل و عضوهیأت مدیره شرکت گردید.

چالوس-خیابان ایوب معادی-بیمه پارسیان نمایندگی مجید علیزاده 09111931989 ----------- 09374479185
 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
کارکنان شرکت پالایش گاز پارسیان مهر با استقرار پایگاه انتقال خون لارستان در ساختمان بهداری پالایشگاه ، خون خود را به افراد نیازمند اهدا د. به گزارش مهرستان به نقل از روابط عمومی پالایشگاه گاز پارسیان، حمید چراغی پزشک درمانگاه طب صنعتی شرکت پالایش گاز پارسیان اظهار داشت: تعداد ۸۰ نفر از کارکنان پالایشگاه در…
بانک پارسیان اسامی برندگان حساب های قرض الحسنه بانک پارسیان. قرعه کشی هفت گنج پارسیان در تاریخ 30 مهر 96 برگزار و اسامی برندگان خوش شانس این دوره اعلام شده است. جوایز برندگان ویژه هفت گنج پارسیان به شرح زیر می باشد: ادامه مطلب
با سلام
ضمن تبریک سال 1396 به بیمه گذاران و بازدیدکنندگان گرامی، تصویر کارت ویزیت بیمه پارسیان شه شهریار علی عیسوند نمایندگی 501190 در این پست ارسال می گردد.
کارت ویزیت بیمه پارسیان شه شهریار علی عیسوند نمایندگی 501190
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پارسیان از آغاز برداشت هندوانه از زمین های کشاورزی شهرستان پارسیان خبر داد.
دراین مراسم که با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بیمه پارسیان، مدیران، بیمه گذاران و نمایندگان این شرکت برگزار شد از ۲۰ بیمه گذار بزرگ و وفادار بیمه پارسیان و همچنین از ۳۰ برتر کشوری و ۳ …
تندیس ملی بهره وری و تندیس موفقیت در ارتقای عملکرد سازمانی به بیمه پارسیان تعلق گرفت به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل بیمه پارسیان؛ در ششمین جشنواره ملی بهره وری تندیس ملی این همایش و تندیس موفقیت در ارتقای عملکرد سازمانی به بیمه پارسیان تعلق گرفت.
در ششمین جشنواره ملی بهره وری که با حضور آقای نهاوندیان رییس دفتر ریاست جمهوری و جناب آقای شافعی رییس اتاق بازرگانی و تنی از چند از مسئولین در سال اجتماعات اتاق بازرگانی صنایع ،معادن و کشاورزی ایران برگزارشد براساس رای داوران و تایید کمیته علمی همایش ملی بهره وری به دلیل ارائه تجارب موفق در زمینه ارتقای بهره وری و همچنین موفقیت در ارتقای عملکرد سازمانی و نیز راه اندازی سیستم صدور الکترونیکی معرفی نامه بیمارستانی که در راستای تسهیل سازوکار بیمه های درمان و خدمت به بیمه شدگان این بخش توسط بیمه پارسیان به اجرا در آمده است دو تندیس جشنواره ملی بهره وری توسط رییس محترم دفتر ریاست جمهوری، به شرکت بیمه پارسیان اهدا شد. ارزی و داوری گزارش های ارائه شده در این جشنواره هم بصورت آنلاین و هم بصورت نشست ها و تاییدیه های کمیته علمی جشنواره انجام شده است که بیمه پارسیان در هردو بخش ارتقای بهره وری و ارتقای عملکرد سازمانی حائز دریافت تندیس بخش اصلی جشنواره شناخته شد.
گزارش کارآموزی تابلوهای برق صنعتی شرکت پالایش گاز پارسیان
پارسیان از خود خطی نداشتند
هخا ان (بخش313)
" ... پارسیان در زمان کمبوجیه (حدود سال 525) خطی از خود نداشتند . "
و ر هینتس ، داریوش و ایرانیان ، ترجمه پرویز رجبی ، نشر ماهی، چاپ دوم ، ص 123
تذکر : از زمان داریوش ، پارسیان دارای خط میخی شدند .
اطلاعات بیشتر :
خط میخی کار ایلامی ها و آرامی ها بود : https://goo.gl/wiixhe خط میخی (فارسی باستان) توسط خود پارسیان هم زیاد استفاده نمی شد : https://goo.gl/bix3ze
###############
کانال حقیقت https://telegram.me/haghighat1357
بیمه پارسیان به عنوان یکی از صد برند برتر ایرانی معرفی شد. به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل بیمه پارسیان ؛ اولین اجلاس سراسری یکصد برند برتر ایرانی ، باموضوعیت"برند ایرانی- افتخارجهانی" در تاریخ25شهریورماه سالجاری در مرکز همایش های بین المللی صداوسیمای ایران با حضورمدیران برگزیده بخش های تی و خصوصی سراسر کشور در حوزه صنعت و تجارت ، کارفرمایان وصاحبان برند در صنایع مختلف ،هلدینگ ها، موسسات مالی ،بیمه ها، مدیران و کارشناسان ارشد برندهای برتر ایرانی، صادرکننده های نمونه و خبرنگاران شبکه های سراسری برگزار گردید و شرکت بیمه پارسیان بعنوان تنها شرکت بیمه ای ازسوی انجمن کیفیت ایران برگزیده(برند بیمه پارسیان) و به عنوان یکی ازصد برند برتر ایرانی معرفی گردید و با اهدای نشان و تندیس یکصدبرند برتر ایرانی وگواهینامه صادره مورد تقدیر و تجلیل قرارگرفت.
«گذری در تهران» در ایام نوروز نقاط گردشگری و دیدنی استان تهران و میراث فرهنگی آن را به مخاطبان معرفی می کند.
پارسیان همراه لوتوس، نسل جدید تلفن همراه به بازار آمد
شرکت پارسیان همراه لوتوس موفق به ب پروانه اپراتور مجازی تلفن همراه نوع اول (full mvno) شد.
اعطای گواهینامه تعهد به سرآمدی روابط عمومی به بیمه پارسیان در سومین همایش تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران، روابط عمومی بیمه پارسیان با نظر هیأت داوران سومین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ها با اهدای گواهینامه تعهد به سرآمدی مورد تقدیرقرارگرفت.
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل بیمه پارسیان؛ سومین دوره همایش سرآمدان روابط عمومی های کشور روز چهارشنبه 4 تیرماه باحضور جمعی از اساتید،متخصصان، مسئولان و پیش وتان عرصه روابط عمومی در سالن همایش های خلیج فارس محل دائمی نمایشگاه های بین الملل تهران برگزارشد. در این دوره، روابط عمومی بیمه پارسیان به دلیل فعالیتهای صورت پذیرفته در راستای تعالی گری و تعهد به سرآمدی و تلاش در برقراری ارتباط موثر درون و برون سازمانی با مخاطبان، با نظر هیأت داوران شایسته دریافت جایزه سرآمدی روابط عمومی (گواهینامه تعهد به سرآمدی) تعهد تطبیق روابط عمومی با شاخص های الگوی روابط عمومی سرآمد گردیده و مورد تقدیر قرارگرفت.
پارسیان با داشتن جاذبه های تاریخی و طبیعی فراوان، هر ساله گردشگران فراوانی را از نقاط مختلف کشور به سوی خود می کشاند و سواحل بی نظیرش خاطرات به یادماندنی را به جا می گذارد.
بانک پارسیان تمدید قرعه کشی عید فطر تا عید غدیر بانک پارسیان تا شب یلدا.
طرح قرعه کشی عید فطر تا یلدای بانک پارسیان، به منظور قدردانی از س گذارانی است ،که عضو باشگاه مشتریان این بانک شده اند.این طرح ابتدا برای بازه زمانی عید فطر تا عید غدیر ارائه شد، اما طبق آ ین اخبار تا شب یلدا تمدید شد. برای عضویت در باشگاه مشتریان پارسیان شما لازم نیست حتما مشتری بانک پارسیان باشید. ادامه مطلب
بانک پارسیان تمدید قرعه کشی عید فطر تا عید غدیر بانک پارسیان تا شب یلدا.
طرح قرعه کشی عید فطر تا یلدای بانک پارسیان، به منظور قدردانی از س گذارانی است ،که عضو باشگاه مشتریان این بانک شده اند.این طرح ابتدا برای بازه زمانی عید فطر تا عید غدیر ارائه شد، اما طبق آ ین اخبار تا شب یلدا تمدید شد. برای عضویت در باشگاه مشتریان پارسیان شما لازم نیست حتما مشتری بانک پارسیان باشید. ادامه مطلب