کنگره 60 نمایندگی رباط کریم

رکنا: 3 لوازم داخل خودرو با انباری از اموالی که یده بودند در رباط کریم دستگیر شدند.
اداره ارشاد وفرهنگ ی شهرستان رباط کریم بمناسبت ماه مبارک رمضان اقدام به پ ایی نمایشگاه قرانی کرده است . به گزارش خبرگزاری ایلنا از رباط کریم رئیس اداره فرهنگ و ارشاد ی شهرستان رباط کریم در این باره گفت: نمایشگاه قرآن از مورخ 93/4/12 مصادف با پنجم ماه مبارک رمضان کارخود را آغاز کرده است که تا 93/4/12مصادف باپانزدهم ماه مبارک رمضان ادامه خواهد یافت.
رکنا: انبارهای خانه ها و کارخانه صنعتی در آ ین سرقت خود در رباط کریم ناکام شد.
بازدید معاون اول رییس جمهور از چند طرح اشتغال زایی در شهرستان رباط کریم را مشاهده می کنید.
دومین جلسه شورای بسیج شهرستان رباط کریم با حضور اعضا و به ریاست مسعود مختاری شهردار رباط کریم تشکیل و در آن به را ار های استفاده از ظرفیت های موجود بسیج شهرستان پرداخته شد . به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای ی شهر رباط کریم ، ایلکا فرمانده پاسداران شهرستان رباط کریم با اشاره به ظرفیت های صنعتی شهر گفت : با وجود شهرک های صنعتی که در شهر رباط کریم وجود دارد این شهر یک قطب صنعتی است که می توان از ظرفیت های آن در جهت کاهش بیکاری استفاده نمود . وی ادامه داد : در زمینه تولیدات باید فرهنگ سازی شود و همچنین باید از کالای تولید داخل حمایت شود و از نظر کیفیت به سطح بالایی ارتقا یابد تا حقوق مصرف کنندگان رعایت شود که عدم فرهنگ سازی در این بخش می تواند اثرات زیانباری داشته باشد .
به نام قدرت مطلق این جلسه پنجمین جلسه از دور چهل و یکم سری کارگاه های آموزشی خصوصی ویژه مسافران کنگره 60 به نمایندگی شعبه ابن سینا (رباط کریم) با نگهبانی مسافر غلامحسین قربانیان و ی مسافر میلاد خداکرمی و دبیری مسافر افشین وفائی راد با دستور جلسه چگونه شکر گزاری کنیم؟ot در تاریخ 95/09/14 رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.
روز مورخ 93/8/30 فینال مسابقات والیبال جام بین تیم های آکادمی(4) و رباط کریم ساعت 9/00 برگزار گردید که تیم رباط کریم با نتیجه 3-1 به قهرمانی رسید در ضمن مسابقات تنیس روی میز جام در پارک طالقانی برگزار گردید ، و سایر تیمهای ورزشی از قبیل فوتبال، باستانی، دارت، بسکتبال، شطرنج، ایروبیک به تمرینات ورزشی مشغول بودند. ضمناً گروه خبری صدا و سیما از شبکه خبر جهت تهیه گزارش و انعکاس اخبار ورزشی کنگره 60 در پارک طالقانی حضور یافتند.
بقعه لوط نبی(ع) یکی از مکان های کمتر شناخته شده در استان تهران و زیارتگاهی است که بسیاری از مردم از وجود آن در رباط کریم بی خبر هستند.
مردم رباط کریم گفت: شما را به خون شهیدان قسم می دهم که ما را کمک کنید، ما در رابطه با انتخابات در شهرستان بهارستان شائبه داریم.
تقدیر صاحبان صنایع از فرماندار رباط کریم صاحبان صنایع شهرکهای صنعتی ده حسن و کاظم آباد از بیگی فرماندار رباط کریم تقدیر د. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم ، صاحبان صنایع شهرک صنعتی ده حسن و کاظم آباد در برخورد با سودجویان و فرصت طلبان عرصه ساخت و ساز غیرمجاز تقدیر د.
مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس، با بیان اینکه در حق ما ظلم می شود، گفت: نظارت بر انتخابات شوراها در بهارستان و رباط کریم شائبه دارد.
 


آزمون مدارس نمونه تی شهر رباط کریم هرساله بصورت هماهنگ کشوری توسط آموزش و پرورش کلیه شهر ها در دو پایه ششم ابت  و نهم برای ورود به دبیرستان های دوره اول و دوم برگزار می شود . ثبت نام آزمون نمونه تی ششم ابت  شهررباط کریم و ثبت نام آزمون نمونه تی نهم به دهم شهر رباط کریم برخلاف آزمون مدارس تیزهوشان دارای سایت ثبت نام آزمون نمونه تی به صورت مجزا ، مختص شهر رباط کریم می باشد ( در واقع سایت ثبت نام هر استان با استان دیگر متفاوت است ) . مدارس نمونه تی شهر رباط کریم به دلیل کیفیت و امکانات آموزشی بالا همواره مورد استقبال دانش آموزان و والدین گرامی آن ها می باشد به همین منظور مقاله ای را در خصوص زمان ، شرایط و نحوه ثبت نام آزمون نمونه تی ششم ابت 97 – 98 شهر رباط کریم و ثبت نام آزمون نمونه تی نهم به دهم 97 - 98 شهر رباط کریم و همچنین زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون نمونه تی گرد آوری کرده ایم .


” زمان شروع ثبت نام آزمون مدارس نمونه تی شهر رباط کریم احتمالا از نیمه اول اسفند آغاز می شود . “
ادامه مطلب...
وبلاگ درمان و رهایی باهدف اشنایی افراد بانمایندگی های کنگره60 و اطلاع از ادرس شعب و همچنین ساعات برگزاری جلسات اموزشی اقدام به معرفی نمایندگی های کنگره نموده امید است مورد استفاده شماعزیزان قراربگیرد نمایندگی خانم های مسافر: تشکیل کلاسهای آموزشی خانمهای مسافر . . .

" کارگاه آموزشی کنگره ۶۰ ویژه خانم های مسافر "

روزهای یک شنبه ساعت 13:30

روزهای ساعت 12:00

در شعبه آکادمی برگزار می گردد." مشاوره تازه واردین توسط بنیانگزار کنگره 60 آقای دژاکام صورت می گیرد "خانم ها میتوانند در محیطی کاملاً مطمئن که توسط دیگر خانم های مسافر اداره می شود به درمان برسند و در طول درمان از کلاسهای ورزش که در روزهای یکشنبه ساعت 11:00 صبح برگزار می شود و به صورت رایگان است استفاده نمایند.

آدرس نمایندگی آکادمی جمعیت احیای انسانی کنگره 60 :

میدان هفتم تیر - خیابان بهار شیراز - ابتدای سهروردی جنوبی - نبش کوچه صدری - پلاک 3" اساس کار ما بر مبنای محبت ، عقل و ایمان است " ویلاگ نمایندگی خانم های مسافر
 


آزمون نمونه تی شهر رباط کریم برای ورود به دبیرستان های دوره اول و دوم هرساله توسط آموزش و پرورش شهر رباط کریم به صورت هماهنگ کشوری برگزار می شود . ثبت نام آزمون نمونه تی ششم ابت  شهر رباط کریم برای ورود دانش آموزان از پایه ششم به هفتم ( دبیرستان های دوره اول ) و ثبت نام آزمون نمونه تی نهم به دهم شهر رباط کریم برای ورود دانش آموزان از پایه نهم به دهم ( دبیرستان های دوره دوم ) برگزار می گردد . در این مقاله میخواهیم به بیان جزئیات زمان ، نحوه وشرایط ثبت نام نمونه تی ششم ابت 97 – 98 شهر رباط کریم و ثبت نام نمونه تی نهم به دهم 97 – 98 شهر رباط کریم و همچنین زمان برگزاری و زمان اعلام نتایج آزمون نمونه تی 97 – 98 شهر رباط کریم بپردازیم . همچنین توصیه می کنیم برای داشتن شانس بیشتر برای قبولی در آزمون نمونه تی شهر رباط کریم ، مقاله مشاوره قبولی آزمون نمونه تی ششم ابت  و مشاوره قبولی آزمون نمونه تی نهم به دهم را مطالعه کنید .
برای  دفترچه ثبت نام نمونه تی شهر رباط کریم 97 – 98 کلیک کنید .
( لینک بعد از آغاز ثبت نام فعال می شود . )
 


” مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه تی شهر رباط کریم ا امیست . “
ادامه مطلب...
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران گفت: امکان احداث پل روگذر یا زیرگذر سواره رو در تقاطع شیخ مهدی و رباط کریم در دست بررسی است.
رکورد روپایی با توپ فوتبال امروز با حضور مردم شهرستان رباط کریم ثبت شد.
تعمیر کولر گازی در وهن اباد 09387777023 توسط بهترین تکنسین های ما در کمترین زمان ممکن. برخی از نمایندگی های برندهایی که تحت پوشش خود داریم در حومه شهر و رباط کریم مانند نمایندگی سامسونگ . نمایندگی ال جی . نمایندگی مدیا . نمایندگی توشیبا .نمایندگی کولرگازی هایسنس در شهر . تعمیر کولر گازی جنرال در شهر را میتوان از خدمات شرکتدسرما سیستم نام برد . باید بدانیم که سرویس کولر گازی در وهن آباد و شارژ گاز کولر گازی باید دقت زیادی انجام گیرد که مشتری بتواند با خیال را حت کل فصل گرما را سپری کنند .شرکت سسرما سیستم با دارا بودن پرسنل آماده به کار در کل مناطق حومهپ شهر مثل رباط کریم قلعه حسن خان وهن آباد و پل شاتره و حسین آباد در خدمت مردم عزیز میباشد . جهت تماس با شماره تلفن نمایندگی سامسونگ شهر باشمارهپ02177612939 تماس حاصل نمایید . و شماره تلفن نمایندگی ال جی کولر گازی در شهر و جهتدتماس با نمایندگی کولر گازی جنرال در شهر با شماره زیر تماس حاصل نمایید 02188826047
در روز چهارشنبه مورخ 1393/05/15مانند هفته های گذشته، شاهد رهایی 31 نفر از اعضای کنگره 60 از بند مصرف مواد بودیم. این افراد از نمایندگی های مختلف کنگره 60 در سراسر ایران بودند که با متد dst سفر کرده و از روز چهارشنبه رسما وارد سفر دوم شدند.
در روز چهارشنبه مورخ 1393/06/12مانند هفته های گذشته، شاهد رهایی 28 نفر از اعضای کنگره 60 از بند مصرف مواد بودیم. این افراد از نمایندگی های مختلف کنگره 60 در سراسر ایران بودند که با متد dst سفر کرده و از روز چهارشنبه رسما وارد سفر دوم شدند.
در حکمی علی بابایی به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی حجت ال رئیسی در شهرستان رباط کریم انتخاب شد.
در روز چهارشنبه مورخ 1393/06/19مانند هفته های گذشته، شاهد رهایی 46 نفر از اعضای کنگره 60 از بند مصرف مواد بودیم. این افراد از نمایندگی های مختلف کنگره 60 در سراسر ایران بودند که با متد dst سفر کرده و از روز چهارشنبه رسما وارد سفر دوم شدند
یکی از مهم ترین مباحث ساختار ها بحث حفظ و بقای ساختار می باشد که من نمی توانم به عنوان مثال یک شب اراده کنم و دیگر دروغ نگویم یا اینکه مصرف نکنم، و من در کنگره 60 ی مع را یاد گرفتم و فهمیدم که کم کم بایستی از قدرت این ساختار کم بشود کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 نمایندگی
تیره روزی های پرسپولیس همچنان ادامه دارد. مشکلات این تیم کم نبود حالا خبر می رسد مهاجم این تیم احتمالا رباط صلیبی کرده است. به نظر می رسد با توجه به مصدومیتی که رضا نوروزی مواجه شده مشکل او پارگی رباط باشد. این مهاجم که امید اول پرسپولیسی ها برای گ نی در لیگ امسال بود بعد از گلی که به ملوان زد دچار بدشانسی شده و گفته می شود با پارگی رباط صلیبی مواجه شده است. مهاجم شماره یک پرسپولیس رباط صلیبی کرد؟!
نقشه مدل رقومی ارتفاعی (dem) شهرستان رباط کریم (واقع در استان تهران) نقشه-مدل-رقومی-ارتفاعی-(dem)-شهرستان-رباط-کریم-(واقع-در-استان-تهران)نقشه مدل رقومی ارتفاعی یا dem، نوعی لایه رستری است که پی ل های آن حاوی بعد ارتفاعی هستند. فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
در کنگره ی بزرگداشت مولانا حاج کریم صافی تبریزی از مجموعه اشعار و آثار این شاعر اهل بیت ،اشعار برگزیده ی رسیده به کنگره ، مستندی درباره ی وی و پرتره ی مولانا صافی رونمایی شد.
در روز چهارشنبه مورخ 1393/06/26مانند هفته های گذشته، شاهد رهایی 42 نفر از اعضای کنگره 60 از بند مصرف مواد بودیم. این افراد از نمایندگی های مختلف کنگره 60 در سراسر ایران بودند که با متد dst سفر کرده و از روز چهارشنبه رسما وارد سفر دوم شدند
در روز چهارشنبه مورخ 1393/06/26مانند هفته های گذشته، شاهد رهایی 42 نفر از اعضای کنگره 60 از بند مصرف مواد بودیم. این افراد از نمایندگی های مختلف کنگره 60 در سراسر ایران بودند که با متد dst سفر کرده و از روز چهارشنبه رسما وارد سفر دوم شدند
رییس اداره محیط زیست شهرستان رباط کریم ضمن بیان اینکه محل دفن پسماندهای عادی و خانگی در شهرستان رباط کریم هنوز مجوزهای لازم را از سازمان محیط زیست نگرفته است گفت: بیش از ۹۰ درصد از پسماندهای بیمارستانی در این شهرستان بی خطر سازی می شوند.
در آ ین روز از مسابقات پیش وتان شهرستان شهریار این تیم پیش وتان شهرستان رباط کریم بود که توانست عنوان قهرمانی را به خود اختصاص دهد. حاج اکبر سیلانی و دیگر عزیزان شهرستان رباط کریم برای اولین بار این مقام ارزشمند را به خود اختصاص دادند.
جلسه هماهنگی کنگره ورزشی کنگره 60 . . . امروز چهارشنبه 29 مردادماه 1393 در دفتر مرکزی نمایندگی آکادمی جلسه هماهنگی کنگره ورزشی کنگره 60 رأس ساعت 10 صبح با حضور برگزار شد.پ طی سخنان کوتاه در جمع اعضای کنگره ورزشی، ضمن تأکید بر تأثیر به وجود آمدن کنگره ورزشی و شورای ورزش پرفعالیت های تربیت بدنی کنگره 60 تأکید د .................