کشتی کج

لیگ جهانی کشتی آزاد - جویبار بیمه رازی قهرمان لیگ جهانی کشتی شد
تیم کشتی آزاد بیمه رازی ی جویبار بر سکوی قهرمانی لیگ جهانی ایستاد. شمال اسپرت : در فینال نخستین دوره لیگ جهانی کشتی آزاد، تیم بیمه رازی ی جویبار مقابل تیم تیتان مرکوری پیروز شد و به عنوان قهرمانی رسید.

ایران در 6 کشتی اول این تقابل با نتیجه 5 بر یک پیش افتاد تا قبل از برگزاری 2 کشتی آ قهرمانی خود را قطعی کند.
باران، برنده ی گود کشتی با چوخه زاده اشرف
بارندگی های اخیر برنده ی نهایی مسابقات کشتی سنتی با چوخه ی گود زاده اشرف روستای قلندر تپه شد.
با توجه به بارندگی های چند روزه ی اخیر مسابقات کشتی باچوخه شرق کشور که قرار بود در 7/فروردین ماه/94 در گود زاده اشرف برگزار شود با تد ر شیده شده در سالن ورزشی شهید براتی شهر پیش قلعه بر روی تشک برگزار می شود.
مسابقات سنتی و اصیل کشتی «با چوخه » هر ساله، در گود زاده اشرف روستای قلندر تپه در د ومتری شهر پیش قلعه با حضور گرم و پرشور کشتی گیران از سراسر اسان شمالی و استان های مجاور در گود زاده برگزار می شود.

این مسابقات در سال های قبل به صورت خود جوش و سنتی، در سیزدهم نوروز با حضور اهالی روستاهای اطراف و خانواده ها به صورت کله قندی برگزار می شد، اکنون چند سالی ست که با همت اهالی روستاهای مجاور زاده و شوراها و دهیاران و هیئت کشتی با چوخه بخش مانه و حمایت مسئولین شهر و بخش با نظم و ترتیب قابل توجه و تقدیر برگزار می شود.
مهرداد مردانی به مدال برنز رسید/ یازدهمین مدال برای ورزش ایران

طلا: 
1 - حسن یزدانی - کشتی آزاد
2 - علیرضا کریمی - کشتی آزاد
3 - پرویز هادی - کشتی آزاد 
4 - سعید رجبی - تکواندو
نقره:
1 - مرجان سلحشوری - پومسه تکواندو
2 - کوروش بختیار - پومسه تکواندو
3 - زهرا کیانی - ووشو - تالو
برنز: 
1 - رضا اطری - کشتی آزاد
2 - فرزان عاشور زاده - تکواندو 
3 - علی پاکدامن - شمشیربازی
4 - مهرداد مردانی - کشتی فرنگی

کد خبر 4381286

حسن رنگرز قهرمان اسبق کشتی جهان، س رست تیم ملی کشتی فرنگی شد. به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، حسن رنگرز قهرمان اسبق کشتی فرنگی جهان با حکم رئیس فدراسیون کشتی به عنوان س رست تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان منصوب شد.

رنگرز دارای ای مدیریت ورزش، دارنده مدال طلا و برنز وزن 55 کیلوگرم رقابت های قهرمانی جهان در سال های 2001 و 2002 است.

مشاور ورزش و نایب رئیسی فدراسیون کشتی از سوابق کاری رنگرز به شمار می رود.

وی همچنین سابقه سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی جوانان و تیم دانشجویان را در کارنامه کاری خود دارد.

مدیر عامل تیم کشتی کفایتی مشهد با تاکید بر این که کشتی اسان رضوی را با کشتی گیران بومی زنده می کنیم گفت: مردم استان باید به این نکته توجه کنند اگر با بازیکنان غیر بومی در مسابقات شرکت کنیم، کشتی اسان به جایگاه خود باز نمی گردد.جلیل کفایتی در گفت و گو با تسنیم اظهار کرد: مسابقات فصلی جایزه بزرگ داد ماه در سطح خوب و با کیفیتی برگزار شد. تیم ما در روز اول به دلیل نداشتن تجربه غافلگیر شد ولی در روز دوم بسیار خوب عمل کرد و بیشتر جوایز انفرادی نصیب ما شد.وی با اشاره به مسابقات جایزه بزرگ فصل تابستان، بیان کرد: برای این مسابقات نیز که 20 مرداد در تهران برگزار می شود ما همچنان بر بومی بودن تیم تاکید داریم حتی اگر نتیجه نگیریم آن قدر بر بومی سازی تیم ادامه می دهیم تا کشتی استان دوباره زنده شود.وی با بیان این که با تیم غیر بومی نتیجه می گیریم، اظهار کرد: مردم استان باید به این نکته توجه کنند اگر با بازیکنان غیر بومی در مسابقات شرکت کنیم کشتی استان هیچ وقت به جایگاه خود باز نمی گردد.کفایتی با اشاره به برنامه ملی پوش شدن کشتی گیران اسانی گفت: از اسان کشتی گیر ملی پوشی نداریم و برای این که دو بنده در کشتی ملی داشته باشیم به هر مربی که بتواند یک کشتی گیر از اسان به تیم ملی بفرستد 20 میلیون تومان و به خود کشتی گیر 30 میلیون تومان پاداش می دهیم.مدیر عامل تیم کشتی کفایتی مشهد با اشاره به مشکلات موجود در کشتی اسان، عنوان کرد: اولین مشکل بی توجهی به کشتی در استان است. به عنوان نمونه هنوز وضعیت رئیس هیئت کشتی استان مشخص نیست .کفایتی تصریح کرد: عدم اتحاد مربیان دومین مشکل کشتی اسان است. همچنین آموزش مربیان به صورت سنتی است و مطابق با علم روز نیست.وی با اشاره به تلاش شهرداری، آموزش و پرورش و بسیج برای بهبود کشتی، بیان کرد: از این دوستان به ویژه بسیج تشکر می کنم که برای کشتی سنین پایه فعالیت بسیار خوبی می کنند و در بهبود کشتی استان نقش ویژه ای دارند.وی با انتقاد از همکاری نداشتن برخی مربیان کشتی با باشگاه اظهار کرد: ما به عنوان تنها کشتی اسان همیشه مورد تهاجم و اتهام هستیم در صورتی که هدف ما حمایت از کشتی اسان و زنده دوباره آن است.
نتایج ورزشکاران ایران در روز هفتم/ درخشش «سهراب» با طلا و رکورد
طلا:
1 - حسن یزدانی - کشتی آزاد
2 - علیرضا کریمی - کشتی آزاد
3 - پرویز هادی - کشتی آزاد
4 - سعید رجبی- تکواندو
5 - میرهاشم حسینی- تکواندو
6 - محمد علی گرایی - کشتی فرنگی
7 - حسین نوری- کشتی فرنگی
?8 - عرفان آهنگریان - ووشو
9 - محسن محمدسیفی - ووشو
?10- رضا علیپور - سنگ‌نوردی
?11- تیم کبدی بانوان
12- تیم ملی کبدی مردان 
?13 - سهراب مرادی - وزنه برداری
?14 - سجاد گنج زاده - کاراته  ادامه مطلب...
کشتی نظامی ائتلاف سعودی در غرب یمن هدف قرار گرفت
نیروی دریایی یمن امروز چهارشنبه از هدف‌گیری یک کشتی نظامی «ائتلاف عربی» به ی عربستان و امارات، خبر داد.
شبکه خبری المسیره به نقل از نیروی دریایی یمن اعلام کرد، نیروهای یمنی کشتی «الدمام» را در ساحل غربی هدف قرار داده‌اند.
سیزدهم ماه ژوئن (ماه) گذشته نیز نیروی دریایی یمن موفق شده بود یک کشتی نظامی ائتلاف را که قصد انتقال نیرو به ساحل غربی یمن را داشت، هدف موشک قرار بدهد. ادامه مطلب...
خادم ها نام آشنایی در کشتی ایران هستند. آنها پدری کشتی گیر داشتند و در اوایل دهه نود به بعد در کشتی آزاد ایران ظهور د تا از دنیای کشتی سهم چندین مدال طلای جهان و المپیک را درو کنند.
الدار کورتانیدزه کشتی گیر تنومند گرجستانی که علاقه مندان به کشتی دیدار های نفس گیر وی با علیرضا حیدری را در خاطر دارند، در جام تختی سال 1392 از دنیای کشتی خداحافظی کرد.
ناصر نوربخش با بیان این مطلب اظهار کرد: با توجه به اینکه هر کشور به جای 8 وزن در 7 وزن در بازی های آسیایی کشتی گیر خواهد داشت بر اساس تصمیم شورای فنی کشتی فرنگی، قرار است در وزن 59 کیلوگرم در بازی های آسیایی شرکت نکنیم. حمید سوریان نیز به ما اعلام کرد تمایلی به حضور در بازی های آسیایی ندارد.

به نقل از ایسنا، مربی تیم ملی کشتی فرنگی در خصوص علت این تصمیم نیز خاطرنشان کرد: جدای از اینکه سوریان خود تمایلی به حضور در بازی های آسیایی نداشت دلیل مهم ما برای این تصمیم گیری این بود که در وزن 59 کیلوگرم مهم ترین رقبای ما در جهان کشتی گیران آسیایی هستند و این کار را برای ما با توجه به فاصله اندک مسابقه های جهانی تا بازی های اینچئون سخت می کرد که در نهایت این تصمیم اتخاذ شد.

وی در پایان تاکید کرد: حمید سوریان از آمادگی بسیار بالایی برخوردار است و همین که او در جام پیتلاسینسکی لهستان با اینکه در یک وزن بالاتر کشتی گرفت باز هم توانست عنوان قهرمانی را از آن خود کند که این نشان دهنده آمادگی بالای اوست. ما نیز در مسابقه های جهانی امید زیادی به موفقیت او داریم.
اتحادیه جهانی کشتی در خبری که بر روی وجی سایت خود قرار داد، به حضور تیم کشتی در ایران و قدرت دیپلماسی کشتی اشاره کرد.
اردوی تیم ملی کشتی آزاد با حضور 9 کشتی گیر مازندرانی در خانه کشتی شماره یک تهران برگزار می شود.
پس از پیشنهاد فدراسیون کشتی، مبنی بر برگزاری رقابت های کشتی کلاسیک بانوان (با لباس فرم ویژه و پوشیده)کمیته اجرایی اتحادیه جهانی کشتی در این مورد تصمیم گیری کرد. بر این اساس اتحادیه جهانی کشتی به فدراسیون کشتی ایران اعلام کرد که برگزاری این رقابت ها برای مسابقات ملی بانوان از سوی ایران پذیرفته شده است و از این پس ایران می تواند این مسابقات را برگزار نماید. در نتیجه فدراسیون کشتی قصد دارد کشتی بانوان را همچون جودو و کوراش بانوان فعال کند. ویدیوی فدراسیون کشتی ایران درباره این پوشش و نحوه کشتی با آن را در «تابناک» می بینید.
تیم ملی کشتی فرنگی ایران در وزن 59 کیلوگرم ای در بازی های آسیایی اینچئون نخواهد داشت. ناصر نوربخش با بیان این مطلب اظهار کرد: با توجه به اینکه هر کشور به جای 8 وزن در 7 وزن در بازی های آسیایی کشتی گیر خواهد داشت بر اساس تصمیم شورای فنی کشتی فرنگی، قرار است در وزن 59 کیلوگرم در بازی های آسیایی شرکت نکنیم. حمید سوریان نیز به ما اعلام کرد تمایلی به حضور در بازی های آسیایی ندارد.

به نقل از ایسنا، مربی تیم ملی کشتی فرنگی در خصوص علت این تصمیم نیز خاطرنشان کرد: جدای از اینکه سوریان خود تمایلی به حضور در بازی های آسیایی نداشت دلیل مهم ما برای این تصمیم گیری این بود که در وزن 59 کیلوگرم مهم ترین رقبای ما در جهان کشتی گیران آسیایی هستند و این کار را برای ما با توجه به فاصله اندک مسابقه های جهانی تا بازی های اینچئون سخت می کرد که در نهایت این تصمیم اتخاذ شد.

وی در پایان تاکید کرد: حمید سوریان از آمادگی بسیار بالایی برخوردار است و همین که او در جام پیتلاسینسکی لهستان با اینکه در یک وزن بالاتر کشتی گرفت باز هم توانست عنوان قهرمانی را از آن خود کند که این نشان دهنده آمادگی بالای اوست. ما نیز در مسابقه های جهانی امید زیادی به موفقیت او داریم. ورزش3
قهرمان کشتی آزاد در المپیک ۲۰۱۶ برزیل گفت: بسیار مشتاقم که در رقابت های جام جهانی کشتی آزاد و در حضور تماشاگران ایرانی به میدان بروم.
فدراسیون کشتی با انتشار بیانیه ای اعلام کرد همچنان خواهان شرکت در مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در ایران است و امیدوار است موانع موجود رفع شود.
دبیر فدراسیون کشتی گفت: مراجع قانونی درباره حضور تیم کشتی برای حضور در جام جهانی کشتی آزاد تصمیم گیرنده هستند و ما هم تبعیت می کنیم.
فدراسیون جهانی کشتی قصد دارد فدراسیون کشتی ایران را محروم کند. فدراسیون جهانی کشتی با توجه به دوپینگ های چند سال اخیر کشتی گیران ایرانی به دنبال آن است تا فدراسیون ایران را محروم کند.

به گزارش تسنیم، علیرضا حیدری نایب رئیس فدراسیون کشتی که در اسلواکی بسر می برد در این باره گفت: این موضوع پس از دوپینگ طالب نعمت پور مطرح شد و ما تلاش زیادی انجام داده ایم تا این کار صورت نگیرد.

وی افزود: در این سفر سعی با مسئولان فیلا صحبت و آنها را از این تصمیم منصرف کنم. آنها کمی انعطاف نشان داده اند اما هنوز چیزی مشخص نیست.

کیش آبی
کشتی های تفریحی
تور ارزان کیش  گشت و گذار در آبهای نیلگون خلیج فارس با کشتی های تفریحی یکی دیگر از تفریحات جزیره کیش می باشد. کشتی های تفریحی شبانه، کشتی های آکواریوم و قایقهای کف شیشه ایی علاقه مندان را به این گشت ها می برند.
گشت دریایی کشتی های تفریحی شبانه در آب های اطراف جزیره کیش معمولا از ساعت 21 شروع شده و تا ساعت یک بامداد در سانس های دو ساعته ادامه دارد. این گشت ها به همراه پذیرایی از مهمانان، سرو شام در رستوران کشتی همراه با موزیک زنده، جنگ شادی، برنامه های شاد و مهیج، قرعه کشی و اهدای جوایز می باشد.
آب های اطراف جزیره کیش محل زندگی انواع موجودات دریایی نظیر مرجان ها، ماهی های تزئینی و خوراکی، توتیاها، چنگ ها، ستاره دریایی و ... است. با کشتی های آکواریوم و قایقهای کف شیشه ای تماشای این زیبایی ها امکان پذیر است.
کشتی های آکواریوم و قایقهای کف شیشه ایی مسافتى را طى مى کنند تا به منطقه اى که ماهى و مرجان زیادتر است برسند، طى عبور از نواحى مختلف ساحل شما مى توانید مرجان ها و سایر موجودات دریایى کف دریا را ببینید. گشت کشتی های آکواریوم معمولا به همراه موزیک زنده و پذیرایی می باشد.
کشتی های آکواریوم و قایقهای کف شیشه ایی در اسکله تفریحی مستقر هستند و با استفاده از نورافکن امکان گشت دریایی شبانه را نیز فراهم کرده اند. گشت این کشتی ها از 10 صبح به صورت سانسهای یک ساعته شروع و با توجه به مساعد بودن وضعیت دریا تا بعدازظهر ادامه دارد.
کشتی یونانی
تور ارزان کیش | در غرب جزیره یک کشتی عظیم‌الجثه در سواحل نیلگون کیش جا خوش کرده است که... 
برای خواندن ادامه مطلب اینجا کلیک کنید
ابتدا گمان می شد یک کشتی گیر روس باشد که پس از انتخاب یزدانی به عنوان بهترین کشتی گیر ماه، این ع را بازنشر کرده اما تحقیقات بانک ورزش مشخص کرد این کشتی گیر، عضو تیم کشتی بانوان آرژانتین است و از علاقمندان به کشتی رضا یزدانی و دیگر کشتی گیران ایران. ع زیر شب گذشته در اینستاگرام دست به دست می شد و همه دوست داشتند بدانند این کشتی گیر کیست که از ع گرفتن به رضا یزدانی این قدر خوشحال است.

ابتدا گمان می شد یک کشتی گیر روس باشد که پس از انتخاب یزدانی به عنوان بهترین کشتی گیر ماه، این ع را بازنشر کرده اما تحقیقات بانک ورزش مشخص کرد این کشتی گیر، عضو تیم کشتی بانوان آرژانتین است و از علاقمندان به کشتی رضا یزدانی و دیگر کشتی گیران ایران.

او پیش از این با حمید سوریان هم ع ی به یادگار انداخته بود، بارها نشان داده علاقه زیادی به سبک کشتی ایرانی ها دارد.

زن آرژانیتی عاشق کشتی ایران با کشتی گیر ایرانی/ ع
خبرگزاری تسنیم: به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، پس از پیشنهاد فدراسیون کشتی مبنی بر برگزاری رقابت های کشتی کلاسیک بانوان (با لباس فرم ویژه و پوشیده) کمیته اجرایی اتحادیه جهانی کشتی در این مورد تصمیم گیری کرد. ...
کرمانشاه- کشتی گیر ملی پوش ایرانی با اشاره به حضور مقتدرانه تیم ملی کشتی ایران در رقابت های جهانی کشتی کرمانشاه، هوادران کرمانشاهی را در دنیا بی نظیر دانست که به کشتی گیران روحیه می دادند.
رئیس هیئت کشتی استان البرز از برگزاری اردوی بسترسازی تیم ملی کشتی آزاد نونهالان در خانه کشتی کرج خبر داد و گفت: 60 تن از کشی گیران نونهال سراسر کشور? به مدت 5 روز در این اردو حضور داشتند.
حجت الله تدرو کشتی گیر کرمانشاهی
 حجت الله تدرو کشتی
علت حجت تدرو
اخبار ورزشی : کشتی گیر کرمانشاهی حجت الله تدرو که ده سال پیش، از شاخص ترین 74 کیلویی های کشتی ایران و یکی از بخت های نزدیک به دوبنده تیم ملی بود، متاسفانه استعدادش به هرز رفت و بخاطر جرم که مرتکب شد جان خود را از دست داد.
حجت الله تدرو که چندین دوره قهرمان مسابقات قهرمانی کشور در رده های سنی مختلف و نفر اول نیروهای مسلح و حتی انتخ تیم ملی بزرگسالان شده بود حتی در اوج موفق شد بزرگان 74 کیلوی کشور مانند هادی حبیبی ، رضا رمضان زاده و صادق گودرزی را ش ت دهد.

 حجت الله تدرو کشتی
این چندمین مورد از ورزشکارانی است که طی سالهای اخیر به دلایل مشابه متاسفانه و ضعف فرهنگی سیستم ورزش کشور در نگهداری قهرمانان تراز اول خود، جانشان را از دست می دهند.
the post خبر حجت الله تدرو کشتی گیر کرمانشاه + ع appeared first on سایت ختی متی.
سه سال بعد از غرق شدن کشتی سوول که یکی از مرگبارترین سوانح کره جنوبی را رقم زد، این کشتی از کف دریا بالا آورده شد. کشتی سوول با ۴۷۶ سرنشین در ۱۶ آوریل ۲۰۱۴ در آب های جزیره «جیجو» در جنوب کشور غرق شد. در این حادثه مرگبار آن ۳۰۴ تن از سرنشینان کشتی از جمله شاگردان مدرسه ای که برای یک سفر تفریحی دل به دریا زده بودند، جان باختند.
مدیر تیم های پایه کشتی آزاد تغییرات جدید اتحادیه جهانی کشتی را به نفع کشتی ایران و جهان دانست و گفت: این قوانین باعث طولانی تر شدن دوران قهرمانی کشتی گیران و کمتر شدن آسیب دیدگی های آنها خواهد شد.
دور جدید تمرینات تیم ملی کشتی آزاد پس از قهرمانی در جام جهانی کرمانشاه با دعوت از 34 کشتی گیر از روز 13 اسفند ماه در خانه کشتی شماره 1 تهران از سر گرفته می شود.
قهرمان کشتی فرنگی المپیک لندن گفت: قصد داریم با هزینه ای اندک تیمی شایسته را روانه لیگ کشتی فرنگی کنیم و قطعا در لیگ کشتی نخواهم گرفت.
تهران- ایرنا- اتحادیه جهانی کشتی در خبری که بر روی وجی سایت خود قرار داد، به حضور تیم کشتی در ایران و قدرت دیپلماسی کشتی اشاره کرد.
درخشش شیرین کشتی گیران ایرانی در مسابقات جام کشتی تختی و حرکتی شایسته از سوی فدراسیون کشتی در انتهای این مسابقات را مشاهده می کنید.