کریس رونالدو

ایتورآسپه ملی پوش باشگاه بیلبائو در پایان بازی شب گذشته با رئال مادرید به تمجید از کریستیانو رونالدو پرداخت. -------------------------------------------------------------------------------- به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید شب گذشته با درخشش کریستیانو رونالدو موفق شد تا با 5 گل تیم بیلبائو را در هم بکوبد و رونالدو نیز با هت تریک جدیدش، موفق شد تا با رکورد دی استفانو و زارا برابری کند. "ایتورآسپه"، هافبک ملی پوش تیم اتلتیک بیلبائو در انتهای این بازی گفت:" کریس رونالدو متعلق به سیاره دیگریست.متوقف او بسیار دشوار است و گاهی هم غیر ممکن" ایتورآسپه در تمام طول بازی سعی در مهار رونالدو داشت اما با وجود ناکامی در این امر ترجیح داد تا جانب انصاف را رعایت کند. او در بازی قبلی این دو تیم در سن مامش، باعث ا اج رونالدو از زمین بازی شده بود. با این وجود او به خبرنگار وبسایت گل گفت:" هیچ مشکلی با رونالدو ندارم. در بیشتر لحظات بازی در کنار او بودم و هیچ اتفاقی بین ما رخ نداد.با وجود اتفاقات فصل گذشته،همه چیز روند طبیعی خود را طی کرد."
مقایسه گواردیولا و کریس رونالدو (کارتون) کارتونیست نشریه موندودپورتیوو چاپ بارسلونا که آشکارا در جبهه مخالف رئال و کریس رونالدو قرار دارد، این جمله روبن را دستمایه کارتون امروز خود قرار داده است.

به اعتقاد این کارتونیست، اگر گواردیولا ساعت 3 صبح در مورد مسائل تاکتیکی به دیگران زنگ می زند، رونالدو در آن ساعت هنوز در حال نگاه خود در آینه است و برای نظرخواهی در مورد ظاهر خود ممکن است به دوستانش زنگ بزند.

داستان زندگی کریس رونالدو مثل بیشتر ستاره های دنیا فوتبال، پر از نیمه های تلخ و شیرین است؛ گذر از سیاهی فقر به ثورت بدون حد و مرز؛ زندگی سختی که باعث شده رونالدو نسبت به اتفاقات تلخ اطرافش هیچ وقت بدون واکنش نباشد.
کریس رونالدو رکورد 71 ساله را ش ت! کریستیانو رونالدو با دو گلی که امروز در مقابل لوانته به ثمر رساند تعداد گل های خود را در 8 هفته ابت لالیگا به 15 رساند. رئال مادرید ساعتی پیش با نتیجه پرگل 5-0 بر میزبان خود لوانته غلبه کرد و روند بردهای پیاپی خود را ادامه داد. کریس رونالدو همچون هفته های اخیر باز هم برای رئال گ نی کرد. او امروز دو گل زد تا رکورد گ نی جدیدی از خود به جای بگذارد. این بهترین آمار گ نی یک مهاجم در لالیگا در 71 سال گذشته است.کریستیانو در 8 هفته ابت ، موفق به زدن 15 گل شده است. همچنین او با به ثمر رساندن ضربه پن ی خود در این بازی، به بهترین پن ی زن لالیگا بدل شد. او 40 پن ی از مجموع 43 پن ی ای که بدست آورده را به گل تبدیل کرده است. به عبارتی، 93 درصد پن ی های رونالدو به گل تبدیل شده است.آمار موفقیت پن ی های مسی 89 درصد است. رونالدو پس از هوگو سانچز، رونالد کومان و پنف، بیشترین تعداد پن ی را در لالیگا زده است. هدف رونالدو در این فصل، پشت سر گذاشتن رکورد 50 گل زده مسی در فصل 2011-2012 است. مسی در آن فصل تا پایان هفته 8، موفق به زدن 10 گل شده بود.
کریستیانو رونالدو امروز سومین کفش طلای دوران فوتبالش را بدست می آورد. در مراسم امروز پرز حضور دارد. کاسیاس، بیل، راموس و مادر رونالدو نیز خود را رسانده اند. وروس پس از نشان دادن کلیپی از کودکی تا حال رونالدو اشک هایش جاری شد.
کریس رونالدو به شعارهای هواداران رئال مادرید واکنش تندی نشان داده است.
کریستیانو رونالدو برای شرکت در جشن مدرسه پسر کوچکش «کریس جونیور» لباس عجیبی به تن کرد.
کریس رونالدو برای اولین بار ع ی از دخترش منتشر کرد، دختری که ماه گذشته نامزد او جورجینا رودریگز به دنیا آورد. دختر کریس رونالدو ادامه مطلب
کریس رونالدو برای اولین بار ع ی از دخترش منتشر کرد، دختری که ماه گذشته نامزد او جورجینا رودریگز به دنیا آورد. دختر کریس رونالدو ادامه مطلب
کریستیانو رونالدو که به تازگی از نامزد روسی سابقش جدا شد با یک رو مه نگار مکزیکی به نام “وانسا پاپنکوته” نامزد کرد. زن کریس رونالدو

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
درآمد میلیاردی کریس رونالدو از یک ع در اینستاگرام! اینستاگرام کریس رونالدو ، ع بچه های کریس رونالدو اینستاگرام کریس رونالدو یکی دیگر از منابع درآمد این ستاره جهان فوتبال است که می تواند گاهی برای انتشار یک تصویر و میان پست هایش 1میلیارد و 200 میلیون دریافت کند.

ادامه مطلب
کریستیانو رونالدو بیشتر از همه تیم ها، دروازه سه ویا را باز کرده است     نوشته اینفوگرافی؛ کریس رونالدو به چه تیمی بیشترین گل را زده است ؟! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران |…
. هر دو 34 بازی در سال 2017 انجام داده اند. مسی کارش را با 32 گل و 7 پاس گل و رونالدو با 33 گل و 6 پاس گل به اتمام رساند ولی در افتخارات فردی این رونالدو بود که با قهرمانی در لالیگا و لیگ قهرمانان توانست جو رسانه ای را به طرف خود کشانده و شانس اول توپ طلای 2017 لقب بگیرد
لئو مسی در عرض 3 روز، دو هت تریک به ثبت رساند تا ضمن پیشی گرفتن از کریس رونالدو، به رکورد دی استفانو برسد.
لئو مسی ابتدای هفته مقابل سویا هت تریک کرد تا ضمن ش تن رکورد تلمو زارا و ب عنوان بهترین گ ن تاریخ لالیگا، مجموع هت تریک های دوران فوتبالش را به 27 برساند. بدین ترتیب او از رونالدو که 26 هت تریک به ثبت رسانده پیشی گرفت.
شب گذشته نیز او یکبار دیگر هت تریک کرد و این بار مقابل آپوئل نیکوزیا. با این هت تریک او رکورد رائول در لیگ قهرمانان را نیز پشت سر گذاشت و در تعداد هت تریک ها با رکورد دی استفانو برابری کرد. حالا او یک چالش دیگر نیز پیش رو دارد و آن هم رسیدن به رکورد 31 هت تریک تلمو زاراست. رقیب جدی او در این راه بازهم کریس رونالدو خواهد بود.


کریس رونالدو با هت تریک در خانه دپورتیوو، تعداد هت تریک هایش برای رئال را به 20 رساند
[رونالدو با رکورد مسی برابری کرد]

به گزارش "ورزش سه"، بازی رئال مادرید در مقابل دپورتیوو لاکرونیا 10 گل داشت که سهم رئال در این بازی 8 گل بود. ستاره این دیدار بدون شک ی نبود جز کریس رونالدو.
ستاره پرتغالی علاوه بر نمایش درخشانش، در این بازی هت تریک کرد و کمک کرد تا رئال از بحران خارج شود. با این هت تریک، رونالدو خود را بیش از پیش به رکورد منحصر به فرد زارا و دی استفانو نزدیک کرد.
دو بازیکن یاد شده در تاریخ لالیگا، 22 بار هت تریک کرده بودند و حالا رونالدو تنها به دو هت تریک دیگر نیاز دارد تا با رکورد این بازیکنان افسانه ای برابر کند.
رونالدو همچنین با رکورد مسی در هت تریک در خانه حریفان برابری کرد. هر دو فوق ستاره، 7 بار در زمین حریفان هت تریک کرده اند. همچنین کریستیانو با این سه گل، تعداد گل هایش در لالیگا را به 204 گل رساند.
خودرو رونالدوخودرو رونالدو , رونالدو ستاره باشگاه رئال مادرید بعد از بازی مقابل مالاگا با اتفاق عجیبی رو به رو شد که از نگاه تیزبین عکاسان دور نماند.رونالدو با توجه به درد شدید از ناحیه مچ دست بازی کرد و در مسیر بازگشت بهخانه با خودرو لامبورگینی شخصی بود که به دلیل تشدید درد در زمین تمرین ایستاد. خودرو رونالدوسپس رونالدو با کادر پزشکی باشگاه تماس گرفت و پس از حضور های باشگاه وی توسط آمبولانس راهی منزل شد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
به نظر شما کدام یک بهتر است ؟ رونالدو برزیلی یا کریستیانو رونالدو پرتغالی ؟     نوشته ع ؛ رونالدو یا رونالدو ؟ کدامیک ؟! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | parsfootball پدیدار…
فرودگاه شهر زادگاه کریس به اسم رونالدو تغییر نام داد و در حین آغاز مراسم از مجسمه برنزی صورت رونالدو در داخل فرودگاه برداری شد که به دلیل ترکیب زشت این مجسمه سوژه رسانه ها شد.
فرودگاه جزیره مدیرا، زادگاه کریس رونالدو، به نام این ستاره فوتبال پرتغال نامگذاری شد.
پاری سن ژرمن برای جذب کریس رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید پیشنهاد چشم گیری داد. پیشنهاد ۳۰۰ میلیون یورویی پاریسی ها به کریس رونالدو به اداعای رو مه el confidencial پاری سن ژرمن حاضر است به ازای 5 سال 300 میلیون یورو دستمزد به کریس رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید دهد.


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
کریستیانو رونالدو فوق ستاره ک شانی های شهر مادرید رکورد گ نی از روی نقطه پن ی را ش ت.

گویا حاشیه های زندگی کریس رونالدو پایانی ندارند و به تازگی جزئیات جدیدی از آزار یک یی…
جوسپ ماریا بارتومئو رئیس باشگاه بارسلونا در واکنش به رسیدن توپ طلا به رونالدو گفت:با وجود آنکه توپ طلا به کریستیانو رونالدو رسید اما باید بگویم که لیونل مسی بهترین بازیکن جهان است.رونالدو بازیکن بزرگی است و باید چنین چیزی را اقرار کرد اما مسی بهترین در تاریخ است.
کریس رونالدو در تمرینات رئال مادرید زست جالبی به خود گرفت و روی زمین خو د تا از وی ع بگیرند.
رو مه چاپ لاکرونیا از دخ کریس رونالدو در تمامی انتقالات رئال مادرید خبرداد.
به اعتقاد من رونالدو شایسته ب این عنوان بود البته اگر مسی و نیمار هم در مراسم حضور داشتند بهتر می شد
ورزش سه: نیمه اول دیدار شیلی و پرتغال در حالی با تساوی بدون گل به پایان رسید که بازی پربرخورد دو تیم، علیرضا فغانی را مجبور کرد به ستاره های هر دو تیم تذکرهای جدی بدهد؛ از جمله به کریس رونالدو. ...
امانوئل سانتوس، مجسمه سازی که مجسمه کریس رونالدو را برای مراسم نامگذاری او در فرودگاه مدیرا ساخت، از طراحی عجیب این مجسمه دفاع کرد.
کریس رونالدو، ستاره رئال مادرید، اعلام کرد انی که او را دوست ندارند، نقش زیادی در موفقیت هایش داشته اند.
یک رکوردشکنی دیگر از سوی رونالدو کریس رونالدو رکورد 76 ساله لالیگا را ش ت
کریس رونالدو در این فصل شروعی طوفانی داشته و در 10 هفته ابت موفق به زدن 17 گل شده است. به گزارش "ورزش سه"، آمار 17 گل زده در 10 هفته ابت لالیگا برای خود کریس رونالدو نیز بی سابقه بوده است. او در 5 فصل ابت حضورش در رئال به ترتیب 5 گل،11گل،10گل،11 گل، و 8 گل در ده هفته ابت به ثمر رسانده بود.

پیش از این، 76 سال پیش، "ایسیدرو لانگارا"، بازیکن تیم رئال اوویدو موفق شده بود در ده هفته اول لالیگا، 16 گل به ثمر برساند . بدین ترتیب رونالدو با تک گلی که در هفته دهم مقابل گرانادا به ثمر رساند، موفق به ش تن این رکورد تاریخی شد.

لانگارا در یک بازی موفق به گ نی نشده بود در حالیکه رونالدو در یکی از ده بازی رئال به دلیل مصدومیت حضور نداشت.(در ش ت 4-2 مقابل سوسیه داد).