کرمان چت چت روم کرمانی ها چت کرمان

معاون مدیرکل آموزش وپرورش استان کرمان ازبرگزاری مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب های هوشنگ مرادی کرمانی در مدارس کرمان خبرداد.
تیم فوتبال شهرداری کرمان نفس های آ ش را در فوتبال کشور می کشید... تیمی که شناسنامه ی فوتبال کرمان در ایران برای دهه ی شصت و هفتاد بود و پوشیدن پیراهنش آمال آرزوی بچه های کرمانی.
تیم فوتبال شهرداری کرمان نفس های آ ش را در فوتبال کشور می کشید... تیمی که شناسه ی فوتبال کرمان در ایران برای دهه ی شصت و هفتاد بود و پوشیدن پیراهنش آمال آرزوی بچه های کرمانی.
کرمان - ایرنا - رئیس ستاد انتخاباتی در استان کرمان گفت: در چارچوب سفرهای انتخاباتی خود روز شنبه نهم اردیبهشت میهمان مردم کرمان است.
کرم ایزینیا کرمان با سلام

عرضه کرم ایزینیا فتیدا (اصل کرم کالیفرنیایی) در استان کرمان

با بالاترین کیفیت
عرضه با حضور مشتری
قیمت 1200 نخ 10000 تومان

کرم خاکی کرمان
کرم ایزینیا کرمان


قیمت: 10000
خطیب کرمان گفت: شهر کرمان ترافیک بالایی دارد و نباید باگفتن کرمان هنوز با تهران از نظر آلودگی فاصله دارد ، فکر اساسی برای این مسئله نکرد.
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از اجرای حکم م به عنف(و.ف)در شهر کرمان خبر داد.
دادستان عمومی و انقلاب کرمان از وقوع یک فقره آدم ربایی در شهر کرمان خبر داد.
کرمان - مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان با توجه به بارندگی های شدید و بروز سیلاب در برخی مناطق، آ ین وضعیت سدها و راه های استان کرمان را تشریح کرد.
کارشناس امور سینمایی اداره ی فرهنگ و ارشاد ی شهرستان کرمان، از اکران پنج در سینما های شهر کرمان خبر داد.
گل ها : علی خدامردی (85) برای رفسنجان - سعید صادقی (33) و میلاد پور صف شکن (65) برای کرمان

مس کرمان با ش ت دادن همنام رفسنجانی خود باعث شد این تیم به قعر ج سقوط کند. وینگو بگوویچ سرمربی کرمانی ها با توجه به اینکه فصل قبل هدایت رفسنجانی ها را بر عهده داشت با شناخت کامل از این تیم ، شاگردانش را به زمین فرستاد و در همان نیمه اول کرمانی ها به گل برترب دست یافتند. در نیمه دوم مس رفسنجان برای تغیی نتیجه بازی به اب و آتش زدند ولی این مس کرمان بود که به گل رسید تا بازی 0-2 شود. در دقایق پایانی رفسنجان یکی از گل ها را پاسخ داد تا بازی 2-1 به سود کرمان تمام شود.
بازیکن مس کرمان گفت: یکی از تیم هایی که می تواند بالا بیاید، مس کرمان است، چون علاوه بر بازیکنان خوب، کادر فنی کار بلدی نیز دارد.
کرمان - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان با اشاره به بارندگی از روز گذشته ( ) در برخی نقاط استان گفت: در حال حاضر تمامی راه های استان کرمان باز است و تردد در این مسیرها جریان دارد.
دادستان عمومی و انقلاب کرمان از وقوع یک فقره آدم ربائی در شهر کرمان خبر داد و گفت : گروگان گیران از اتباع غیر مجاز افغانی بوده اند.
دادخدا سالاری دادستان عمومی و انقلاب کرمان از رفع تصرف 30هزار متر مربع اراضی شهری در مرکز استان کرمان خبر داد.
دادخدا سالاری دادستان عمومی و انقلاب کرمان از دستگیری 13 نفر از اعضای یک باند که به ایجاد رعب و وحشت در سطح شهر کرمان اقدام می د، خبر داد.
کرمان - ایرنا - جانشین پلیس راه استان کرمان گفت: محور کرمان - بم که به دلیل ش تگی ناشی از سیلاب صبح روز شنبه مسدود شد، همچنان بر روی رفت و آمدها بسته است .
آئین افتتاح دفتر صدور ویزای فرودگاه بین المللی کرمان صبح امروز با حضور معاون کنسولی مجلس و امور ایرانیان خارج از کشور وزارت امور خارجه واستاندار کرمان، در کرمان برگزار شد.
ایسنا نوشت: دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان کرمان از انهدام یک باند بزرگ ب ایی پارتی های شبانه در کرمان خبر داد و گفت: 55 زن و مرد در حال مصرف مشروبات الکلی و و پایکوبی به صورت مختلط در کرمان دستگیر شدند.
مدیر واحد حقوقی اتاق کرمان بازرگانی کرمان از راه اندازی واحد حقوقی در اتاق کرمان از آذرماه 95 را با هدف ارائه مشاوره به فعالان اقتصادی خبرداد.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی کرمان و حومه گفت: امکان استفاده از «کرمان کارت» در تا ی های درون شهری کرمان به زودی انجام می شود.
رئیس شورای ی شهر کرمان گفت: شهرداری به عنوان متولی شهر در عمران و زیباسازی شهر کرمان، تلاش بسیاری می کند و به خوبی از عهده انجام پروژه های عمرانی برآمده است.
معاون قضایی در امور شوراهای حل اختلاف کرمان از برگزاری مسابقه صلح وعد همزمان با دهه ی مبارک فجر در استان کرمان خبر داد.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از دستگیری فردی که در پی اختلاف با پدرش وی را به قتل رسانده بود توسط ان کلانتری 13 شهر کرمان خبر داد.
کرمان - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب کرمان گفت: محموله بزرگ مشروبات الکلی که از مرزهای شمالی وارد کشور شده بود با هوشیاری ان انتظامی استان کرمان کشف و توقیف شد.
رئیس پلیس راه شمال استان کرمان از باز بودن تمامی محورهای استان کرمان و تردد به صورت عادی در آنها خبر داد.
رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در استان کرمان با اشاره به اینکه سفیر روسیه اردیبهشت سال 96 به کرمان سفر می کند گفت: سال 96، سال حضور سفرای کشورهای خارجی در استان کرمان است.
کرمان - ایرنا - تیم صنعت مس کرمان در هفته بیست و نهم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال مقابل آلومینیوم اراک به پیروزی رسید.
زیره محصولی که از دل خاک کرمان بیرون می آید که عطر ، ظرافت ، رنگ و مرغوبیتش همتا ندارد .
شهردار کرمان گفت: با اقدامات انجام گرفته در سال های گذشته، مشکلات بزرگ آب گرفتگی معابر شهر کرمان در ایام بارندگی حل شده است.