کدام خورشید را انتخاب می کنید تست شخصیت شناسی

سایت سرگرمی چفچفک : اشکال مورد علاقه ی ما می توانند چیزهای زیادی در مورد ویژگی های پنهان شخصیت مان بگویند. آماده اید تا یک تست روانشناسی از شما بگیریم؟ پس خورشیدی را انتخاب کنید تا به شما بگوییم چه خصوصیاتی دارید. در تاریخچه ی بشر، خورشید همیشه جایگاه خاصی در مذاهب و فرهنگ ها دارد. در این تست از شما ادامه مطلب
"تست های شخصیت شناسی" نرم افزاری مخصوص تلفن های همراه است که امکان بررسی ابعاد شخصیت کاربر را به وی می دهد. به گزارش امورفرهنگی زاده ابراهیم, روستای آبنیه با ز "تست های شخصیت شناسی" برنامه ای برای پی بردن به ابعاد شخصیتی شما و پیدا شغل متناسب با شخصیتتان است. ویژه اندروید
بهترین مثلث فوتبال جهان کدام است msn یا ؟!     نوشته ع ؛ کدام بهتر است، msn یا شما انتخاب کنید ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | parsfootball پدیدار شد.
تا به حال به قاب گوشی های آدم های مختلف توجه کرده اید؟هر کدام رنگ و مدلی مخصوص به خود دارد. برخی پر زرق وبرق و با رنگ های تند و برخی ساده و با رنگ های تیره و خنثی. آیا این نوع انتخاب قاب گوشی می تواند نشان دهنده ویژگی های شخصیتی خاصی در فرد باشد؟ به طور حتم جواب مثبت است چرا که هر کدام از انتخاب های آدم ها نشان دهنده موردی در ناخودآگاه و یک ویژگی شخصیت است. با خواندن این مطلب می توانید از این به بعد با دقت به قاب گوشی دیگران یا حتی خودتان متوجه شوید که پشت چنین انتخ چه چیزهایی نهفته است و بدون شک شناخت بهتر خود و دیگران ارتباط ها را آسان تر و موثرتر می کند.
شخصیت شناسی از روی رنگ گوشی موبایل تا به حال به قاب گوشی های آدم های مختلف توجه کرده اید؟هر کدام رنگ و مدلی مخصوص به خود دارد. برخی پر زرق وبرق و با رنگ های تند و برخی ساده و با رنگ های تیره و خنثی.آیا این نوع انتخاب قاب گوشی می تواند نشان دهنده ویژگی های شخصیتی خاصی در فرد باشد؟به طور حتم جواب مثبت است

چرا که هر کدام از انتخاب های آدم ها نشان دهنده موردی در ناخودآگاه و یک ویژگی شخصیتی است. با خواندن این مطلب می توانید از این به بعد با دقت به قاب گوشی دیگران یا حتی خودتان متوجه شوید که پشت چنین انتخ چه چیزهایی نهفته است و بدون شک شناخت بهتر خود و دیگران ارتباط ها را آسان تر و موثرتر می کند.
با پاسخ به سوالهای زیر شخصیت خود را در چند سوال بررسی کنید.به سوالات زیر با دقت و صادقانه پاسخ بدهید و در پایان تعبیر پاسخ هایتان را بخوانید و شخصیت خودتان را محک بزنید.1. دریا را با کدام یک از تیره، شفاف، سبزویژگی های زیر تشریح می کنید؟آبی ، گل آلود2. کدام یک از اشکال زیر را دوست دارید؟دایره، مربع یا مثلث3. فرض کنید در راهرویی راه می روید. دو در می بینید، یکی در ۵ قدمی سمت چپ تان و دیگری در انتهای راهرو و هر دو در نیز باز هستند. کلیدی روی زمین درست جلوی شما افتاده است، آیا آن را برمی دارید؟بله، خیر4. این رنگ ها را ترجیح می دهید چگونه اولویت بندی شوند؟قرمز، آبی، سبز، سیاه و سفید5. دوست دارید از نظر ارتفاع در کدام قسمت کوه باشید؟6. در ذهنتان اسب چه رنگی است؟قهوه ای، سیاه یا سفید7. طوفانی در راه است، کدامیک را انتخاب می کنید؟یک اسب یا یک خانه. . .. ........پاسخ ها :1. آبی تیره: دارای شخصیتی پیچیده.شفاف: به سادگی قابل درک.سبز: آسان گیر و بی خیال.گل آلود: آشفته و سردرگم.2. دایره: سعی می کنید طوری رفتار کنید که خوشایند همه باشد.مربع: خودرای و خود محور هستید.مثلث: یک دنده و لجباز. (اندازه اشکال با خودخواهی و منیت شما ارتباط مستقیم دارد)3. بله: شما آدم فرصت طلبی هستید.خیر: آدم فرصت طلبی نیستید.4. این سئوال، اولویت های شما در زندگی را مشخص می کند.قرمز: دلبستگیآبی: دوستان و روابط.سبز: شغل و حرفه.سیاه: مرگ.سفید: ازدواج.5. میزان ارتفاعی که انتخاب می کنید رابطه مستقیم با میزان جاه طلبی شما دارد.6. قهوه ای: فروتن و خاکی.سیاه: غیرقابل پیش بینی و سرکش و هیجان انگیز.سفید: برتر و مغرور و تاثیرگذار.7. این سئوال، اولویت های شما به هنگام مشکلات را تعیین می کند.اسب: همسر.خانه: فرزندان. اگر این تست شما را قانع نکرد،حتما تست روانشناسی"پرنده آبی" را امتحان کنید
سرنخ های شناسایی شخصیت
چه بخشی از شخصیت شما بر شما حاکم است؟
از دید اریک برن شخصیت ما از تعامل 3 جزء مختلف ( کودک ، والد و بالغ ) تشکیل شده است . همچنین توضیح داده شد که خصوصیات هر یک از این 3 بخش چگونه است و اگر هر کدام بر شخصیت یک فرد حاکم شود آن شخص چگونه رفتار می کند ، احساس می کند ، فکر می کند و یا صحبت می کند.
هر یک از سرنخ های زیر نشان دهنده یکی از بخشهای سه گانه شخصیت است:
شخصیت پردازی،مولود رئالیسم است و رئالیسم در دوره ای پدید آمد که علومی همچون جامعه شناسی و روانشناسی مطرح گردیدند. این همزمانی مسلماً فراهم آمدن بستری را نشان می دهد که به واسطه ی آن، این چهار عنوان – یعنی شخصیت پردازی، رئالیسم، جامعه شناسی و روان شناسی- به یکدیگر پیوند می خورند.
23- نظریه « تصور خیر محدود» توسط کدام شخصیت ارائه شده است؟ (آزمون ای 1397 علوم اجتماعی  - جامعه شناسی روستایی)  
 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
شخصیت شناسی بر اساس ماه، روز و سال تولد را تا به حال بسیار شنیده و خوانده اید، اما این بار با نوع دیگرى از آن که به شکل جالبى روزهاى سال تقسیم بندى شده و شخصیت افراد بر اساس آن بیان شده آشنا مى شوید.
روزانه چندین و چند رایانامه از سمت کاربران جهت پیشنهاد یک رایانه همراه برایمان ارسال می شود. نکته مشترک بین تمامی آن ها سردرگمی کاربران بین چندین مدل و مارک مختلف است که هر کدام توسط به اصطلاح یک خبره به آن ها پیشنهاد شده است و آن ها نمی دانند کدام یک را انتخاب کنند. حال ما می خواهیم راه و رسم انتخاب یک رایانه همراه را به شما کاربران عزیز نشان دهیم. پس ادامه مطلب را از دست ندهید.
یکی از ا سوری های واجب برای آقایان است به طوری که بدون آن هیچ ظاهری کامل نمی شود. به همین دلیل است که باید آن را با دقت هر چه تمام تر انتخاب کنید.
فعالیت های تغییر شخصیت را یادداشت برداریکنید. همه چیز را مکتوب کنید. اینکه الان چگونه هستید و می خواهید چگونه باشید و یا چه اقداماتی در برنامه تان برای تغییر شخصیت طرح ریزی کرده اید. کدام اقدام ها موثر بوده اند و کدام ها نه. با مستندسازی اقدامات خود، مسیر تغییر را شفاف می سازید.

کدام مربی ترکیب تیمش را بر اساس ستاره شناسی انتخاب می کرد؟! پاسخ:ریمون دومنک

کدام مربی ترکیب تیمش را بر اساس ستاره شناسی انتخاب می کرد؟! پاسخ:ریمون دومنک

از میان شعرای پارسی گو، دو شاعر هم دوره را انتخاب کنید و با انتخاب حداقل یک شعر از هر کدام از این شعرا، نشان دهید که چه موضوعات فرهنگی و اجتماعی مشترک در اشعار آنها وجود دارد و آنها را به طور مختصر با هم مقایسه کنید.
مطالب این تحقیق را در نرم افزار word تایپ نمایید و تا تاریخ 27 آذر ماه 96 به ایمیل [email protected] یا از طریق تلگرام ارسال نمایید.
خورشید در کدام صورت فلکی قرار دارد
صور فلکی، نقشه‌ی آسمان هستند و محل ستاره‌ها را به کمک آن‌ها می‌شناسیم؛ اما خورشید در کدام صورت فلکی قرار دارد؟
4- نظریه «شخصیت خلاق» هیگن، با کدام نظریه، پیوستگی نظری و قرابت مفهومی دارد؟  (آزمون ای 1397 علوم اجتماعی  - درس جامعه شناسی توسعه )
 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
6- در باب نظام شخصیت و توسعه ، شه کدام صاحب نظر به شه تئودور آدورنو نزدیک است؟  (آزمون ای 1396 علوم اجتماعی  - درس جامعه شناسی توسعه ) 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]

چند بند در مورد نیم ست لاو می نویسم استفاده از یک نیم ست لاو خوب میتواند یک انتخاب خیلی خوب باشد و شما را به بهترین هایی که برای پوشیدن میخواهید هدایت نماید دو واقع وقتی شما نیم ست لاو می خواهید این بدن شماست که دستور می دهد کدام نیم ست خوب و کدام یک بد است معمولا نیم ستی که برند عشق روی آن شده است باید خوب باشد و اگر غیر از این باشد یک جای کار می لنگد و ما میخواهیم نیم ست لاو بهترین باشد برای ما البته خدا خودش می داند وقتی یکی از آن را برای خود انتخاب نماییم انتخاب رنگ چقدر می تواند مهم باشد اگر انتخاب رنگ مهم نباشد.چکار باید تا در ید نیم ست لو موفق تر باشیم
رایگان تست شخصیت شناسی mbti
تست شخصیت مایرز-بریگز (mbti) , تست شخصیت شناسی mbti شامل چهار مقیاس دو قطبی است که به هر قطب یک ترجیح شخصیتی گفته می شود.خودشناس - آزمون mbtiبرای پی بردن به شخصیت خود، در پاسخ به سؤالات گزینه ای را انتخاب کنید که ویژگیها و شخصیت واقعی شما را توصیف کند و نه ویژگیهایی که می خواهید داشته باشید و یا دیگران از شما توقع دارند. پاسخ درست یا غلط وجود ندارد. به هیچ وجه گزینه ای را که در مورد شما صدق نمی کند، به این دلیل که فکر می کنید گزینه بهتری است انتخاب ...آزمون تیپ شخصیت - این آزمون رایگان شخصیت به شما اجازه می دهد که کد تیپ شخصیتی چهارحرفی خود را برمبنای شخصیت شناسی یانگ که توسط مایرز،بریگز،فون فرانتس و فان درهوپ توسعه یافته است، بی د.آزمون ما یکی از چندین روش کمّی سازی تفاسیر مختلف تیپ شناسی یانگ است که مشابه(نه برابر با) آزمون تست شخصیت شناسی mbti - مسیر ایرانییکی از معتبرترین، مطمئن ترین و درست ترین تست خودشناسی و تست شخصیت شناسی در دنیا، تست شخصیت شناسی mbti است. این تست کاملا استاندارد بوده و چندین تاییدیه بین المللی از مراکز معتبر دنیا را دارد. هر روز در دنیا شرکت ها و موسسات معتبر زیادی از این تست برای شناخت بهتر اعضا و سایر افراد استفاده می کنند.آزمون شخصیتی و 16 تیپ شخصیتی مختلف | dr. siamak ahmadian ...در تست شخصیت شناسی. mbti. بر مبنای این چهار بعد، شانزده تیپ شخصیتی زیر تعریف شده است . با کلیک بر روی هر کدام از این کد ها ، می توانید با توضیحات آنها آشنا شوید.اگر تیپ شخصیتی خود را بر اساس. آزمون شخصیتی مایر بریگز نمی دانید، این کد ها را بخوانید. به ج زیر، ج تیپ گفته میشود.iran zehnاشنایی با تیپ های شخصیتی ، توسعه فرهنگ و علم روانشناسی..: iran zehn :. ( mbti test )آشنایی با تیپ های شخصیتی ، توسعه فرهنگ و علم روانشناسی.آزمون شخصیت شناسی مایرز-بریگز (mbti) - تیپ شناسی نوین راهنمای شرکت در آزمون: در هر کدام از پرسش ها، عبارتی که به بهترین شکل توصیف کننده ی خصوصیات شماست را انتخاب نمائید. دقت کنید که پاسخ درست و غلط وجود ندارد. در هر کدام از سوالات، عبارتی را انتخاب کنید که آن چه که هستید را به خوبی توصیف می کند. پاسخ خود را صادقانه از میان گزینه ها انتخاب نمائید. همان گزینه ای را که عمیقاً ... تست mbti رایگان بایگانی | مرکز مشاوره تخصصی مبناتوضیحات سنخ نمای مایرز-بریجز حاصل حدود یک قرن تحقیق و تفحص علمی و پر مصرف ترین ابزار برای درک تفاوت های شخصیتی به هنجار است. این ابزار رفتارها، منش، طرز فکر و به طور کلی الگوهای اساسی کارکردهای بشری را آشکار و تبیین می کند. نسخه اولیه این آزمون شخصیتی توسط کاترین و ایزابل بریجز در دهه ۱۹۲۰ براساس ...تست روانشناسی مایرز- بریگز - بیتوتهتست روانشناسی,تست روانشناسی شخصیت,تست روانشناسی جالب,انواع تست روانشناسی,تست روانشناسی شخصیت شناسی,تست روانشناسی مایرز,ابعاد شخصیت,انواع شخصیت. ... کراجر و توسن و دیگر محققان (mbit) بیان میدارند که مدیران اجرایی، (estj)ها هستند، در حالی که ان ذاتی، (entj)ها هستند. موفقیت هر یک از این تیپها ... تست شخصیت شناسی mbit رایگان تست mbti تست شخصیت مایرز بریگز شخصیت istj تحلیل تست mbti تست شخصیت شناسی رایگان تست شخصیت شناسی شغلی تست شخصیت شناسی آنلاین تست mbti شیری
 فایل
مردم انتخاب با شماست.انتخاب حق یا ناحق.
مردم با چشم باز انتخاب کنید نه باچشم خواب غفلت
انتخاب دروغ یا انتخاب راست ودرست
انتخاب با بصیرت یا انتخاب بی بصیرت
بدانیداینبار دیگراگراشتباه کنید بخشش درکارنخواهدبود هرچه دیدید ازچشم خود دید.
مانند شورای نگهبان انتخاب نکنید.
 
شخصیت پردازی،مولود رئالیسم است و رئالیسم در دوره ای پدید آمد که علومی همچون جامعه شناسی و روانشناسی مطرح گردیدند. این همزمانی مسلماً فراهم آمدن بستری را نشان می دهد که به واسطه ی آن، این چهار عنوان – یعنی شخصیت پردازی، رئالیسم، جامعه شناسی و روان شناسی- به یکدیگر پیوند می خورند. بقیه در ادامه مطلب
تا به حال به قاب گوشی های آدم های مختلف توجه کرده اید؟هر کدام رنگ و مدلی مخصوص به خود دارد. برخی پر زرق وبرق و با رنگ های تند و برخی ساده و با رنگ های تیره و خنثی.آیا این نوع انتخاب قاب گوشی می تواند نشان دهنده ویژگی های شخصیتی خاصی در فرد باشد؟به طور حتم جواب مثبت است

بقیه در ادامه مطلب ...
سایت سرگرمی چفچفک : اشکال مورد علاقه ی ما می توانند چیزهای زیادی در مورد ویژگی های پنهان شخصیت مان بگویند. آماده اید تا یک تست روانشناسی از شما بگیریم؟ پس خورشیدی را انتخاب کنید تا به شما بگوییم چه خصوصیاتی دارید. در تاریخچه ی بشر، خورشید همیشه جایگاه خاصی در مذاهب و فرهنگ ها دارد. در این تست از شما می خواهیم ذهن تان را آرام کرده و به تصویر این 8 خورشید نگاه کنید و یکی را که به نظر شما جذاب تر است انتخاب کنید تا چیزهای جدید در مورد خودتان کشف کنید! حالا جوابها را ببینید: خورشید شماره 1 خصوصیت خاص شما این است که آدم مثبتی هستید و به دنبال راهی برای ارتقاء خودتان می گردید. به راحتی از استقامت و صبر خسته و ناامید نمی شوید و مصمم و بااراده اید. شما قطعا «نیمه ی پُر لیوان» را می بینید. این رویکرد در زندگی نه تنها شما را انعطاف پذیر کرده است بلکه باعث شده در هر شرایطی دوست فوق العاده ای برای تمام آنهایی که دوست شان دارید باشید. شما آدم خوش مشربی هستید اما گاهی جلوی خودتان را می گیرید تا ی را نرنجانید. همین باعث می شود توسط آدمهای دوروبرتان غربال شوید و تنها چند دوست واقعی برای تان بماند. خورشید شماره 2 فضای شخصی و احترام از جانب اطرافیان و آنهایی که دوست شان دارید: این دو واقعا برای شما مهم هستند. شما بیشتر درونگرا هستید تا برونگرا و به همین دلیل ممکن است دیگران فکر کنند از آنها فاصله می گیرید اما اینطور نیست، شما فقط محتاط ترید. شما برای رفتارهای ساده ای چون صداقت و مهربانی ارزش قائلید و همیشه آماده ی کمک به دوستان تان هستید. برای همین باید مراقب آنهایی که قصد سوء استفاده از شما را دارند باشید. همیشه به حس ششم خود اعتماد کنید زیرا راهنمایی تان می کند تا موقعیت ها را بهتر تشخیص دهید. خورشید شماره 3 وقتی پای ماجراهای تازه و علم و آگاهی به میان می آید شما باهوش، بسیار کنجکاو و شجاعید. ضمنا بسیار روراست و شفافید و با ذهن بازی که دارید سعی می کنید قضاوت های مبهم و نادرست نکنید. شما ذاتا متولد شده اید و راهنمای خوبی برای دیگران هستید. آنها روی رهنمون های شما واقعا حساب می کنند و برای عقاید و نظرات شما ارزش قائلند. خورشید شماره 4 برزترین ویژگی شخصیتی شما، انرژی بی پایان و ماجراجویی تان است. همزمان صدها ایده در سرتان می چرخد و همیشه قادرید با چالش های جدید روبرو شوید و فرصت تجربه ای جدید شما را حس سرحال می آورد. عشق به زندگی در شما شدید است و تمام سعی خود را می کنید تا بیشترین بهره را از زندگی و نعمت هایش ببرید و همین از شما آدمی ساخته که هدفهای بزرگی در زندگی دارد، فقط حواس تان باشد که سردرگم و آشفته نشوید. خورشید شماره 5 شما توانایی بی نظیری و اراده ی محکمی برای کمک به دیگران و حل مشکلات آنها دارید. شما عاشق کمک به دیگران هستید و گاهی حتی به نظر می رسد عقده ی قهرمانی دارید! شما می توانید منبعی برای انگیزه ی زندگی دیگران باشید. شما آدم باهوشی هستید و همیشه هم افکارتان را با دیگران درمیان نمی گذارید. خورشید شماره 6 آنهایی که این خورشید را انتخاب می کنند به طور کلی آدمهای شاد و سرزنده ای هستند که از کوچک ترین دلخوشی ها نیز لذت می برند. هر مانعی که سر راهتان قرار بگیرد فقط دلیل دیگری است برای درس جدید گرفتن از زندگی. شما از انتقاد سازنده استقبال می کنید و همیشه منش و طبع دوستانه و صمیمی در مقابل دیگران دارید. اطرافیان شما، شما را قابل اعتماد و ی می دانند که مهارت های زیادی در ی و مدیریت دارد. خورشید شماره 7 شما به راحتی انگیزه پیدا می کنید تا به دنبال هدفهای جدیدی در زندگی بروید و راههای زیادی برای رسیدن به آنها طی می کنید. برای شما انگار یک عمر کافی نیست تا به هدف ها و آرمانهای تان برسید! یک توصیه؛ اگر می خواهید رویاهای اساسی تان به واقعیت تبدیل شوند باید اول پیدا کنید کدامشان برای شما از همه مهمترند. دیگران شما را آدمی پُرانرژی و ب می دانند که ظاهرا نمی داند چه زمانی باید ت بنشیند! شما تاثیر مثبتی روی دیگران دارید. خورشید شماره 8 صبر و تحمل شما حسادت برانگیز است. هیچ بغض و کینه ای در دل خود نگه نمی دارید و به راحتی هم دلخور نمی شوید. شما به عنوان یک انسان، فوق العاده کامل و بالنده اید، ی هستید که دوست دارد به همه چیز فکر کند و از اشتباه بپرهیزد. هر چند عشق و احساسات دیگر برای شما مهم اند اما ظاهرا بعد از منطق و هوش شما قرار دارند. بیتوته پورتال جامع شامل خبر، سرگرمی، روانشناسی، شویی، مد beytoote : بخش سرگرمی از مجله تفریحی چفچفک
سایت سرگرمی چفچفک : اشکال مورد علاقه ی ما می توانند چیزهای زیادی در مورد ویژگی های پنهان شخصیت مان بگویند. آماده اید تا یک تست روانشناسی از شما بگیریم؟ پس خورشیدی را انتخاب کنید تا به شما بگوییم چه خصوصیاتی دارید. در تاریخچه ی بشر، خورشید همیشه جایگاه خاصی در مذاهب و فرهنگ ها دارد. در این تست از شما می خواهیم ذهن تان را آرام کرده و به تصویر این 8 خورشید نگاه کنید و یکی را که به نظر شما جذاب تر است انتخاب کنید تا چیزهای جدید در مورد خودتان کشف کنید! حالا جوابها را ببینید: خورشید شماره 1 خصوصیت خاص شما این است که آدم مثبتی هستید و به دنبال راهی برای ارتقاء خودتان می گردید. به راحتی از استقامت و صبر خسته و ناامید نمی شوید و مصمم و بااراده اید. شما قطعا «نیمه ی پُر لیوان» را می بینید. این رویکرد در زندگی نه تنها شما را انعطاف پذیر کرده است بلکه باعث شده در هر شرایطی دوست فوق العاده ای برای تمام آنهایی که دوست شان دارید باشید. شما آدم خوش مشربی هستید اما گاهی جلوی خودتان را می گیرید تا ی را نرنجانید. همین باعث می شود توسط آدمهای دوروبرتان غربال شوید و تنها چند دوست واقعی برای تان بماند. خورشید شماره 2 فضای شخصی و احترام از جانب اطرافیان و آنهایی که دوست شان دارید: این دو واقعا برای شما مهم هستند. شما بیشتر درونگرا هستید تا برونگرا و به همین دلیل ممکن است دیگران فکر کنند از آنها فاصله می گیرید اما اینطور نیست، شما فقط محتاط ترید. شما برای رفتارهای ساده ای چون صداقت و مهربانی ارزش قائلید و همیشه آماده ی کمک به دوستان تان هستید. برای همین باید مراقب آنهایی که قصد سوء استفاده از شما را دارند باشید. همیشه به حس ششم خود اعتماد کنید زیرا راهنمایی تان می کند تا موقعیت ها را بهتر تشخیص دهید. خورشید شماره 3 وقتی پای ماجراهای تازه و علم و آگاهی به میان می آید شما باهوش، بسیار کنجکاو و شجاعید. ضمنا بسیار روراست و شفافید و با ذهن بازی که دارید سعی می کنید قضاوت های مبهم و نادرست نکنید. شما ذاتا متولد شده اید و راهنمای خوبی برای دیگران هستید. آنها روی رهنمون های شما واقعا حساب می کنند و برای عقاید و نظرات شما ارزش قائلند. خورشید شماره 4 برزترین ویژگی شخصیتی شما، انرژی بی پایان و ماجراجویی تان است. همزمان صدها ایده در سرتان می چرخد و همیشه قادرید با چالش های جدید روبرو شوید و فرصت تجربه ای جدید شما را حس سرحال می آورد. عشق به زندگی در شما شدید است و تمام سعی خود را می کنید تا بیشترین بهره را از زندگی و نعمت هایش ببرید و همین از شما آدمی ساخته که هدفهای بزرگی در زندگی دارد، فقط حواس تان باشد که سردرگم و آشفته نشوید. خورشید شماره 5 شما توانایی بی نظیری و اراده ی محکمی برای کمک به دیگران و حل مشکلات آنها دارید. شما عاشق کمک به دیگران هستید و گاهی حتی به نظر می رسد عقده ی قهرمانی دارید! شما می توانید منبعی برای انگیزه ی زندگی دیگران باشید. شما آدم باهوشی هستید و همیشه هم افکارتان را با دیگران درمیان نمی گذارید. خورشید شماره 6 آنهایی که این خورشید را انتخاب می کنند به طور کلی آدمهای شاد و سرزنده ای هستند که از کوچک ترین دلخوشی ها نیز لذت می برند. هر مانعی که سر راهتان قرار بگیرد فقط دلیل دیگری است برای درس جدید گرفتن از زندگی. شما از انتقاد سازنده استقبال می کنید و همیشه منش و طبع دوستانه و صمیمی در مقابل دیگران دارید. اطرافیان شما، شما را قابل اعتماد و ی می دانند که مهارت های زیادی در ی و مدیریت دارد. خورشید شماره 7 شما به راحتی انگیزه پیدا می کنید تا به دنبال هدفهای جدیدی در زندگی بروید و راههای زیادی برای رسیدن به آنها طی می کنید. برای شما انگار یک عمر کافی نیست تا به هدف ها و آرمانهای تان برسید! یک توصیه؛ اگر می خواهید رویاهای اساسی تان به واقعیت تبدیل شوند باید اول پیدا کنید کدامشان برای شما از همه مهمترند. دیگران شما را آدمی پُرانرژی و ب می دانند که ظاهرا نمی داند چه زمانی باید ت بنشیند! شما تاثیر مثبتی روی دیگران دارید. خورشید شماره 8 صبر و تحمل شما حسادت برانگیز است. هیچ بغض و کینه ای در دل خود نگه نمی دارید و به راحتی هم دلخور نمی شوید. شما به عنوان یک انسان، فوق العاده کامل و بالنده اید، ی هستید که دوست دارد به همه چیز فکر کند و از اشتباه بپرهیزد. هر چند عشق و احساسات دیگر برای شما مهم اند اما ظاهرا بعد از منطق و هوش شما قرار دارند. بیتوته پورتال جامع شامل خبر، سرگرمی، روانشناسی، شویی، مد beytoote : بخش سرگرمی از مجله تفریحی چفچفک
چند روزپیش یکی از دوستان سئوالی کرد که اگر بخواهی یک کشور خارجی جهت زندگی انتخاب کنی چه کشوری را انتخاب می کنی ؟ گفتم همین ایران خودمون انتخاب می کنم و دلایلم را به اون دوستم بیان .حال شما کاربر عزیز،اگربخواهی برای زندگی یکی از کشورهای ذیل را انتخاب کنید ،کدام کشوررا انتخاب می کنید با دلیل بیان کنید؟ 1- ایران 2- 3- سوئد 4- سوئیس 5- آلمان 6- افغانستان7-......
%d8%b4%d8%ae%d8%b5%db%8c%d8%aa+%d8%b4%d9%86%d8%a7%d8%b3%db%8c+%d8%a8%d8%a7+%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8+%d9%87%d8%a7%db%8c+%c2%ab%d9%87%d8%b1%dbاثر خواندن کتاب بر شخصیت سازی ک ن و شکل دهی آینده آنها غیر قابل انکار است، به همین دلیل باید در انتخاب کتاب برای نوجوانان دقت فراوان کرد تا شخصیت آنها منفی شکل نگیرد. ادامه: شخصیت شناسی با کتاب های «هری پاتر»
هر کدام از ما انسان ها در مرحله ای از زندگی به انتخاب شغل می رسیم که به عقیده بسیاری از کارشناسان یکی از انتخاب های مهم و سرنوشت ساز زندگیمان تلقی می شود؛ چرا که نحوه صحیح این انتخاب آینده ما را تحت تاثیر قرار می دهد، اما نگاه های متفاوتی که جامعه و اطرافیانمان نسبت به هر شغلی دارند در این انتخاب تاثیر مستقیم دارد. شاید خودمان به شغلی علاقه مند باشیم، اما دیگران آن را فاقد کلاس و شأن اجتماعی می دانند یا صریحا با انتخاب آن شغل مخالفت می کنند. یکی از این مشاغل پیشخدمتی یا گارسونی است، با این که در همه جای دنیا این شغل پذیرفته شده است. متاسفانه در کشور ما هنوز به خوبی جانیفتاده است. براستی چه خیلی از معیارها از بین می رود و پول تعیین کننده شخصیت، وجاهت، عزت و شرف خیلی از مردم شده است
ید نیم ست لاو چند بند در مورد نیم ست لاو می نویسم استفاده از یک نیم ست لاو خوب میتواند یک انتخاب خیلی خوب باشد و شما را به بهترین هایی که برای پوشیدن میخواهید هدایت نماید دو واقع وقتی شما نیم ست لاو می خواهید این بدن شماست که دستور می دهد کدام نیم ست خوب و کدام یک بد است معمولا نیم ستی که برند عشق روی آن شده است باید خوب باشد و اگر غیر از این باشد یک جای کار می لنگد و ما میخواهیم نیم ست لاو بهترین باشد برای ما البته خدا خودش می داند وقتی یکی از آن را برای خود انتخاب نماییم انتخاب رنگ چقدر می تواند مهم باشد اگر انتخاب رنگ مهم نباشد.چکار باید تا در ید نیم ست لو موفق تر باشیم