کتابخانه عمومی آیت الله سعیدی ماهشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان، جناب آقای حسینی س رست اداره کتابخانه های بندر ماهشهر از برگزاری مسابقه کتابخوانی با عنوان (من و کتاب) در سطح شهرستان بندر ماهشهر در هفته کتاب و کتابخوانی آبان ماه 95 خبر داد.آقای حسینی در این رابطه اظهار کرد: این مسابقه که بر اساس کتاب (من و کتاب) که بیانات ی درباره کتابخوانی است برگزار شده است و به صورت فرم هایی توسط کتابخانه کبیر ماهشهر طراحی گردیده که در کتابخانه ها و سطح شهرستان توزیع گردید.در این مسابقه افراد پس از تکمیل فرم آن را به کتابخانه های عمومی شهرستان تحویل می دهند.در پایان نیز به 50 نفر از برندگان به قید قرعه جوایز ارزنده ای اهدا می گردد. ایشان هدف از برگزاری این مسابقه کتابخوانی را ترویج مطالعه و ایجاد علاقه به کتابخانه و کتابخوانی در بین افراد جامعه عنوان کرد و گفت: این برنامه های فرهنگی با محوریت کتاب و کتابخوانی و به منظور نهادینه فرهنگ مطالعه صورت می گیرند.
سید لطف ا... سپهر مدیرکل کتابخانه های عمومی استان از تشریح برنامه های سی و ششمین سال پیروزی انقلاب در کتابخانه های عمومی خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان ، سید لطف ا... سپهر مدیرکل کتابخانه های عمومی استان از تشریح برنامه های سی و ششمین سال پیروزی انقلاب در کتابخانه های عمومی خبر داد. حجت ال سید لطف الله سپهر از تشریح برنامه های سی و ششمین سال پیروزی انقلاب در کتابخانه های عمومی استان خوزستان خبر داد و اظهار کرد: با توجه به شعار سال و همچنین دغدغه های فرهنگی ی برنامه هایی جهت گرامیداشت این ایام در سطح استان تدارک و پیش بینی شده که از آن جمله می توان به ب ایی نمایشگاه های کتاب و افتتاح کتابخانه و... در سطح استان اشاره کرد. وی ادامه داد: تلاش در جهت تقویت غنابخشی به کتابخانه های عمومی باعث رشد فرهنگ مطالعه در بین آحاد مردم جامعه خواهد شد. مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان افزود: کلنگ زنی دو باب کتابخانه در شهرستان های شوش و ایذه، برگزاری 11 نمایشگاه کتاب در شهرستان های آغاجاری بندر ماهشهر، سربندر، ایذه، شوش، دزفول، اهواز و هندیجان،شهرستان باوی، شهرستان مشهر و کا...، تزئین و فضاسازی بیش از 190 کتابخانه نهادی و مشارکتی از دیگر برنامه های این اداره کل در ایام مبارک دهه فجر است. سپهر در ادامه گفت: برگزاری پنج نمایشگاه روزشمار تاریخ انقلاب در شهرستان های اهواز، آبادان، بهبهان، رامشیر و هویزه، برگزاری 15 شب شعر در شهرستان های اهواز، دزفول، بهبهان، هویزه، آغاجاری، رامشیر، هندیجان، ماهشهر و لالی توسط کانون های ادبی در محل کتابخانه های عمومی با موضوع انقلاب و (ره) با عنوان «انقلاب ی و دستاوردها» با حضور شعرای استانی، برنامه ریزی و جهت اجرا ابلاغ شده است. سپهر خاطرنشان کرد: برگزاری بیش از 150 مسابقه فرهنگی به صورت مکتوب و آنلاین در سطح استان و همچنین برگزاری بیش از 11 نقد و رونمایی از کتاب و گفتمان روایتگری انقلاب در شهرستان های ماهشهر، دزفول، بهبهان، رامشیر از اهم برنامه های گرامیداشت سی و ششمین سال پیروزی انقلاب در سطح کتابخانه های عمومی است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان، جناب آقای حسینی س رست اداره کتابخانه های بندر ماهشهر از بازدید مدرسه حاج معرفی 1 ماهشهرازکتابخانه عمومی آیت الله سعیدی درروز یکشنبه 23آبان ماه خبر داد.آقای حسینی در این رابطه اظهار کرد:در این بازدید دانش آموزان پایه نهم به همراه مربیان خویش از بخشهای مختلف کتابخانه بازدید کرده و توسط کتابدار کتابخانه با مفهوم کتابخانه و خدمات آن و برنامه های فرهنگی و چگونگی عضویت آشنا شدند.در پایان توزیع بسته های فرهنگی بین دانش آموزان ایشان هدف از برگزاری این برنامه ها را آشنایی دانش آموزان با کتابخانه و ترویج فرهنگ کتابخوانی بین ایشان عنوان کرد و گفت: این برنامه های فرهنگی با محوریت کتاب و کتابخوانی و به منظور نهادینه فرهنگ مطالعه و در راستای سیاستهای سال خواندن صورت می گیرند.
مرحوم آیت الله هادی علاقه وافری به کتاب و کتابخوانی داشتند. با توجه به استفاده عموم پژوهشگران و علم ازکتابخانه حوزه خاتم الانبیاء(صدر) و همچنین عدم وجود کتابخانه عمومی مناسب در سطح شهر بابل ، آن مرحوم به فکر احداث یک کتابخانه عمومی بزرگ برآمدند تا جوابگوی خیل مراجعه کنندگان و مشتاقان علم و دانش باشند.
کتابخانه عمومی آیت الله به همت والای مرحوم آیت الله شیخ هادی در سال 1373 بنا و در سال 1378 تاسیس گردید.این کتابخانه مطابق با شیوه های نوین کتابداری سازماندهی گردیده و توسط مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در سال 1382 جهت استفاده عمومی افتتاح و به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان، س رست اداره کتابخانه های بندر ماهشهر از طراحی و برگزاری طرح خلاقانه بسیج کتابخوان در کتابخانه عمومی کبیر بندر ماهشهر خبر داد. ایشان در این رابطه اظهار کرد: کتابخانه کبیر در نظر دارد جهت جلب ان به کتابخانه اقدام به توزیع بسته های فرهنگی برای قشر بسیج تحت عنوان (طرح فراخوان بسیج کتابخوان)نماید. هدف از اجرای این طرح تحقق امر (ره) و ی در خصوص وم ترویج مطالعه در جامعه و دعوت از ان به عضویت در کتابخانه ها و ترغیب و ترویج مطالعه و کتابخوانی در بین این قشر از جامعه در این راستا می باشد. همچنین افزود: این بسته های فرهنگی شامل: بنر فراخوان(بسیج کتابخوان)، بروشور و کارت ویزیت کتابخانه و کلیپ معرفی کتابخانه و دعوت به عضویت در کتابخانه می باشند.در این طرح کتابخانه کبیر بسته های فرهنگی (بسیج کتابخوان) را که توسط کتابخانه آماده گردیده است جهت اطلاع رسانی و توزیع بین اعضای پایگاههای بسیج به این پایگاهها تحویل می دهد.همچنین کلیپی را که کتابدار جهت تشویق و ترغیب ان به کتابخوانی تهیه کرده در اختیار مسئولان بسیج قرار داده می شود تا در بین گروههای بسیج در فضای مجازی پخش کنند.
اولین جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان طارم در سال 95 راس ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخه 20/02/1395 با حضور مسئولین کتابخانه های عمومی شهرستان در محل کتابخانه عمومی شهید بهشتی آب بر برگزار شد. در این جلسه پس از تلاوت کلام الله مجید و رسمیت جلسه، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان طارم ضمن عرض تبریک اعیاد شعبانیه به همکاران خواستار اقدام جدی مسئولین کتابخانه ها در رابطه با بالا بردن شاخص های کتابخانه ای در سطح کتابخانه های عمومی شهرستان شد.
برگزاری کلاس های اوقات فراغت در کتابخانه عمومی بقیه الله شهرستان مهریز کتابخانه عمومی بقیه الله مهریز، در فصل تابستان، کلاس های آموزشی ویژه اوقات فراغت ک ن برگزار می کند. به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز،حمیده حایری، مسئول کتابخانه در این رابطه اظهار کرد: با آغاز فصل تابستان، کتابخانه عمومی بقیه الله ، با هدف آشنایی ک ن به کتابخانه و ترویج فرهنگ کتابخوانی بین ک ن، کلاس های آموزشی نقاشی به همراه قصه گویی برگزار می کند. وی همچنین گفت: متقاضیان می توانند با مراجعه به کتابخانه، به صورت رایگان در این کلاس ها ثبت نام نمایند. گفتنی است این کلاس ها روزهای پنج شنبه هرهفته، از ساعت 9 صبح الی 11 در فصل تابستان برگزار می شود
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان، جناب آقای حسینی س رست اداره کتابخانه های بندر ماهشهر از برگزاری مراسم قصه گویی و نقاشی با حضور ک ن مسجد به مناسبت دهه کرامت توسط کتابخانه کبیر ماهشهر خبر داد.آقای حسینی در این رابطه اظهار کرد: این برنامه که شامل بازدید ک ن از کتابخانه و آشنایی با کتابخانه و بخش کودک و قصه گویی و نقاشی با موضوع ولادت رضا(ع) و حضرت معصومه (س) با حضور این عزیزان برگزار گردید. ایشان خاطرنشان د این برنامه های فرهنگی می تواند در جهت ترویج مطالعه و ایجاد علاقه به کتابخانه و کتابخوانی در بین ک ن و نوجوانان باشد. ایشان هدف از برگزاری این برنامه ها را آشنایی ک ن ونوجوانان با کتابخانه و ترویج فرهنگ کتابخوانی بین ایشان عنوان کرد و گفت: این برنامه های فرهنگی با محوریت کتاب و کتابخوانی و به منظور نهادینه فرهنگ مطالعه صورت می گیرند.
با طرح عضویت استانی، اعضای کتابخانه های عمومی استان تهران می توانند از تمامی کتابخانه های عمومی استان استفاده کنند.
در این طرح، اعضای کتابخانه ها، عضو همه کتابخانه های عمومی استان محسوب می شوند. این طرح در حال حاضر تنها شامل امانت کتاب است و تعداد امانت از کتابخانه مبدأ و مقصد در مجموع 5 نسخه کتاب خواهد بود اما اعضا امکان استفاده از سالن‏های مطالعه کتابخانه عمومی دیگر را ندارند.
لازم است عضو کتابخانه منابعی را که از هر کتابخانه‏ای به امانت گرفته طی دو هفته ، به همان کتابخانه تحویل دهد همچنین هیچ گونه هزینه اضافی برای ارائه این خدمت از اعضای کتابخانه های عمومی دریافت نخواهد شد.
خیران اردکانی برای تأمین تجهیزات سخت افزاری کتابخانه و ید کتاب های کتابخانه عمومی آیت الله فاضل این شهر 50 میلیون ریال کمک د.
فرماندار ماهشهر از تعطیلی کلیه دستگاه های اجرایی، ها و همچنین مدارس ماهشهر در نوبت بعد از ظهر به علت پدیده گرد و غبار خبر داد.

بندر ماهشهر - ایرنا - بندر ماهشهر با انتقاد از اشرافیگری برخی مسوولان، گفت:مسوولان باید…
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، علیرضا مختا ور دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور در حکمی حجت ال والمسلمین عطاء الله جبّاری را به عنوان مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قم و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه های عمومی استان قم منصوب کرد. پیش از این فریدونی به مدت 8 سال در کتابخانه های عمومی استان قم بود.
به اطلاع کلیه اعضاء و مراجعین محترم می رساند کتابخانه عمومی آیت الله خویی بعلت شرکت همکاران در مراسم ویژه هفته کتاب در اداره کل کتابخانه های عمومی استان آذربایجان غربی در روز پنجشنبه 22/08/1393 تعطیل می باشد، لذا شایسته است از مراجعه در روز فوق به کتابخانه خودداری فرمایند، ان شاالله از روز شنبه طبق روال سابق ( 0730 الی 1800 عصر ) در خدمت عزیزان خواهیم بود. مدیریت کتابخانه عمومی آیت الله خویی
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان آذربایجان شرقی و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، معاونت توسعه کتابخانه ها و کتابخوانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور در نخستین بخشنامه با اشاره به در پیش بودن ایام الله دهه مبارک فجر آورده است: «نظر به در پیش بودن ایام الله دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب ی ایران، در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی از تاریخ 12/11/1394 تا 22/11/1394 عضویت متقاضیان ثبت نام در کتابخانه های عمومی به صورت نیم بهاء بلامانع است.» معاونت توسعه کتابخانه ها و کتابخوانی نهاد همچنین در بخشنامه ای دیگر با اشاره به جرایم دیرکرد کلیه اعضای کتابخانه های عمومی کشور خاطرنشان کرده است: »جرایم دیرکرد کلیه اعضای کتابخانه های عمومی که نسبت به بازگرداندن منابع کتابخانه تا پایان دهه فجر (از تاریخ دوشنبه 12/ 11/ 94 تا پنجشنبه 22/ 11/ 94) اقدام کنند، مورد بخشودگی قرار می گیرد.»
تیم فوتبال شهرداری ماهشهر با پیروزی پرگل مقابل تیم پویندگان تلاش مرودشت به صدر ج رده بندی گروه دوم لیگ دسته 3 صعود کرد.

به گزارش خوزستان اسپورت، تیم های شهرداری ماهشهر و پویندگان تلاش مرودش در چارچوب هفته ششم مسابقات مرحله نهایی لیگ دسته 3 باشگاه های ایران به مصاف هم رفتند. این مسابقه در یوم ء ماهشهر برگزار شد و با نتیجه سه بر یک به سود تیم شهرداری خاتمه یافت تا این تیم صدر ج صعود کند.
شهرداری عقدا سهم پرداختی به انجمن کتابخانه های عمومی را افزایش داد به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های شهرستان اردکان ، با همت شهردار عقدا ، افزایش دوبرابری سهم پرداختی این شهرداری به کتابخانه های عمومی در نخستین جلسه مشترک انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان اردکان، تصویب شد. حسین پایدار ، رئیس اداره کتابخانه های عمومی اردکان در این خصوص اظهار داشت : با این مصوبه سهم پرداختی شهرداری عقدا به انجمن کتابخانه های عمومی این شهر از نیم درصد به یک درصد افزایش یافت. حسین سعیدی ؛ شهردار عقدا در این خصوص اظهار داشت : توجه به فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در مناطق کمتر توسعه یافته بیشتر احساس می شود و برای رشد آن علاوه بر فرهنگ سازی نیازمند بودجه کافی و همت مسئولین هستیم . سعیدی همچنین بیان داشت : شهر عقدا دارای فرهنگ غنی و مردمانی اهل مطالعه و پژوهش است که در حال حاضر دارای یک کتابخانه و چندین کتابخانه روستایی در توابع آن می باشد. سعیدی ابراز امیدواری کرد با دوبرابر شدن سهم پرداختی به انجمن کتابخانه های عمومی شهر عقدا ، شاهد پیشرفت و رونق کمی و کیفی کتابخانه ها باشیم. گفتنی است، براساس قانون نحوه تأسیس و مدیرت کتابخانه های عمومی کشور مصوب مجلس شورای ی، شهرداری ها مکلّفند حداقل نیم درصد از درآمد خود را به کتابخانه های عمومی آن شهر پرداخت کنند.
به همت کتابدار محترم کتابخانه عمومی آیت الله آقا قوچانی(ره) سرکار خانم ارجمندی نشست کتابخوان ویژه گروه سنی کودک دربخش کودک این کتابخانه برگزار گردید.
عاقبتی رئیس اداره امور کتابخانه های اسان رضوی از افزایش 5 باب کتابخانه مشارکتی به کتابخانه های عمومی استان خبرداد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی اسان رضوی، عاقبتی در حاشیه بازدید از کتابخانه جامعه المصطفی با اعلام این خبر اظهار داشت: 5 باب کتابخانه مشارکتی به کتابخانه های عمومی استان اضافه شد که سه باب از این کتابخانه های متعلق به شهرستان کاشمر،یک باب متعلق به شهرستان بردسکن و یک باب در مشهد فعالیت می نمایند. رئیس اداره امور کتابخانه های استان اسان رضوی ادامه داد: مجوز فعالیت کتابخانه های مذکور یک ساله می باشد و ادامه همکاری با این کتابخانه منوط به رعایت قوانین نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد.
عاقبتی در پایان گفت: 2 باب از این 5 کتابخانه، روستایی می باشند و اهتمام اهالی این روستاها در ایجاد کتابخانه مشارکتی قابل تحسین است.
عاقبتی رئیس اداره امور کتابخانه های اسان رضوی از افزایش 5 باب کتابخانه مشارکتی به کتابخانه های عمومی استان خبرداد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی اسان رضوی، عاقبتی در حاشیه بازدید از کتابخانه جامعه المصطفی با اعلام این خبر اظهار داشت: 5 باب کتابخانه مشارکتی به کتابخانه های عمومی استان اضافه شد که سه باب از این کتابخانه های متعلق به شهرستان کاشمر،یک باب متعلق به شهرستان بردسکن و یک باب در مشهد فعالیت می نمایند. رئیس اداره امور کتابخانه های استان اسان رضوی ادامه داد: مجوز فعالیت کتابخانه های مذکور یک ساله می باشد و ادامه همکاری با این کتابخانه منوط به رعایت قوانین نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد.
عاقبتی در پایان گفت: 2 باب از این 5 کتابخانه، روستایی می باشند و اهتمام اهالی این روستاها در ایجاد کتابخانه مشارکتی قابل تحسین است.
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ممسنی,حاج آقا یعقوبی ولی فقیه و محترم شهرستان ممسنی روز شنبه مورخ 228// 95به مناسبت بزرگداشت هفته کتاب و کتابخوانی از کتابخانه عمومی شهید ممسنی بازدید نمودند. و این هفته را به کتابداران تبریک گفتند.ایشان ضمن بازدید از کتابخانه , در مورد آمار فهرست کتابخانه,موضوعات فهرست و وضعیت کتابخانه با رئیس اداره کتابخانه عمومی شهرستان سر کار خانم نوذری صحبت های بیان نمودند.در پایان با درخواست خودشان جهت عضویت کتابخانه ثبت نام نمودندو تعداد 5جلد کتاب را هم به امانت بردند
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان مرکزی، علی اکبر احمدی س رست کتابخانه های عمومی استان مرکزی به همراه جمعی از کارشناسان از کتابخانه عمومی حجت ال میرجعفری، کتابخانه حضرت علی بن طالب(ع) و کتابخانه ی سنجان شهر اراک بازدید کرد.
در این بازدید سعید صحتی کارشناس امور کتابخانه ها، روح الله پورمسیبی کارشناس فرهنگی، محمدحسن بیات کارشناس منابع و علی عزیزآبادی کارشناس امور عمرانی اداره کل نیز حضور داشتند.

ببه گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان با ز، دانش آموزان متوسطه روستای همت آباد از کتابخانه ثامن الحجج (ع) بازدید د. دانش آموزان طی این گردش علمی نیم روزه با بخش های مختلف کتابخانه از نزدیک آشنا شدند. سعیدی، کتابدار این کتابخانه در خصوص نحوه جستجوی کتاب در نرم افزار سامان، شرایط عضویت، انواع خدمات و منابع کتابخانه و آشنایی با شیوه های پژوهش توضیحاتی به دانش آموزان ارائه نمود. لازم به ذکر است در پایان برخی از دانش آموزان به عضویت کتابخانه در آمده و منابع اطلاعاتی لازم برای پژوهش خود را از کتابخانه تهیه د.
سجاد کتابخانه شهید علی هاشمیهاجر عبیداوی کتابخانه شهید علی هاشمیجهانگیر عزیز زاده کتابخانه شهید علی هاشمیمصطفی یوسفی کتابخانه شهید علی هاشمیمهدی ممبینی کتابخانه شهید علی هاشمیستایش ماپار کتابخانه شهید رجایی معصومه ایی کتابخانه شهید رجایی مریم یان کتابخانه شهید رجایی فاطمه یوسفی کتابخانه شهید رجایی سحر یوسفی کتابخانه شهید رجایی ماهرخ عیدی گراوند کتابخانه شهید رجایی مقدس کتابخانه محمد رسول الله زهرا سلامت کتابخانه شهید ف یا پویان علاف زاده کتابخانه شهید ف یا الهام چاییده کتابخانه شهید ف یا مسعود رشیدی کتابخانه محمد رسول الله الهام سعیدی کتابخانه کوثر سیده فاطمه بروایه کتابخانه کوثر محمد قطبی زاده کتابخانه شهید شفیعی فروغ فتحی کتابخانه شهید شفیعی
تیم شهرداری ماهشهر با برد مهم و شیرین برابر برق جدید فارس برای صعود مستقیم به لیگ یک تنها یک برد می خواهد.
رییس اداره کتابخانه های عمومی پلدختر گفت: به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر عضویت در کتابخانه های این شهرستان رایگان است
س رست فرهنگ و ارشاد ماهشهر گفت: مبلغ 400 میلیارد ریال برای فرهنگسرای بزرگ شهرستان ماهشهر اختصاص داده شده،? این فرهنگسرا در 3 طبقه و به مساحت 3800 مترمربع احداث می شود.
روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندر ماهشهراز آتش سوزی پتروشیمی رجال ماهشهر خبر داد.

بسم الله الرحمن الرحیم
ضمن عرض سلام به شما دوستان و همراهان عزیز ؛ به استحضار میرسانیم باشگاه فرهنگی ورزشی خلیج فارس مشهر اخیرا با نتیجه 12-8 تیم نیرو نشاط ماهشهر را ش ت دهد.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ماهشهر از راه اندازی نمایشگاه کتاب دفاع مقدس در شهرستان بندر (ره) خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان ، مسلم میرزاوند گفت: این نمایشگاه به همت اداره کتابخانه های عمومی بندر ماهشهر و با همکاری دفتر بندر (ره) و شهرداری بندر (ره) در مهدیه مسجد جامع بندر (ره) برگزار گردید. وی افزود: در این نمایشگاه بیش از 3 هزار عنوان کتاب در موضوعات متنوع دینی و مذهبی، دفاع مقدس،کودک و نوجوان، علمی، ادبی، هنری ، ، تاریخی، اجتماعی، آشپزی، شعر و ادبیات، کامپیوتر و... در معرض دید علاقه مندان قرار گرفت. میرزاوند گفت: مزیت خوب این نمایشگاه علاوه بر موضوعات متنوع در عناوین کتاب ها تخفیف 30 درصدی کتاب و لوازم تحریر در این نمایشگاه دوهفته ای می باشد که انتشارات آسو از تهران مجری ارائه محصولات و تولیدات خود و همچنین تولیدات دیگر ناشران در سطح کشور است که این نمایشگاه را در بندر (ره) راه اندازی کرده است. میرزاوند گفت : مزیت این نمایشگاه این است که برخلاف نمایشگاه های دیگر که توسط فروشندگان کتاب برگزار می گردید، این بار از خود ناشر جهت ب ایی نمایشگاه دعوت بعمل آمده است و این وجه تمایز این نمایشگاه با دیگر نمایشگاه های ب اشده است. در ادامه میرزاوند گفت: همه ساله با آغاز فصل مهر و بازگشایی مدارس نمایشگاه هایی توسط شرکت های پتروشیمی در سطح شهرستان برگزاری می شد که بحمد الله این بار و با برنامه ریزی انجام شده این مهم را اداره کتابخانه ها عمومی با کمترین هزینه مالی به عهده گرفت و توانست خدمات مهمی از قبیل تهیه لوازم حریر، بازی های فکری ، اسباب بازی و کتاب با تخفیف ویژه برای دانش آموزان به مردم ارائه دهد. س رست اداره کتابخانه های عمومی بندر ماهشهر افزود هدف از برگزاری چنین نمایشگاه هایی تاکید بر اهمیت نقش مطالعه وعلم آموزی و همچنین آشنایی بیشتر مردم با ناشران وآثار مولفان مختلف سطح کشور در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی می باشد. میرزاوند در پایان ضمن قدردانی از و شهردار بندر (ره) افزود: ب ایی این گونه نمایشگاه ها بطور متناوب در شهرستان ماهشهر ادامه خواهد داشت چرا که این امر در رشد و ارتقای سرانه مطالعه مردم عملی کارساز است.