کانون پرورش فکری ک ن و نو جوانان

تبریز - مدیر کل کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان آذربایجان شرقی گفت: این کانون بر اساس افق های چشم انداز ایران ۱۴۰۴ گام برخواهد داشت و به سازمانی معیار در حوزه کودک و نوجوان تبدیل می شود. ادامه: تبدیل کانون پرورش فکری به سازمانی معیار در حوزه کودک و نوجوان
%da%86%d8%a7%d9%be+%d9%85%d8%ac%d9%85%d9%88%d8%b9%d9%87+%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86%db%8c+%d9%88+%d8%b4%d8%b9%d8%b1+%d8%a8%d9%87+معاون فرهنگی اداره کل کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان در آذربایجان غربی از چاپ مجموعه داستانی و شعر به همت کانون پرورش فکری آذربایجان غربی خبر داد. ادامه: چاپ مجموعه داستانی و شعر به همت کانون پرورش فکری آذربایجان غربی
مدیرکل کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان استان کرمان از تجهیز سالن کانون پرورش فکری استان برای نمایش های ک ن و نوجوانان از تولیدات کانون و سایر فیلسازان خبر داد.
مدیرکل کانون پرورش فکری ک ن ونوجوانان استان از بازسازی 50 درصد مراکز کانون خبر داد.
ک ن نوار مرزی شهرستان ارومیه سالهاست که در ازای محرومیتی تاریخی که دامنگیرشان شده، اوقات خوش زندگی شان را با کانون گرم کتابخانه سیار روستایی کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان آذربایجان غربی سپری می کنند ادامه: حضور گرم کانون پرورش فکری ک ن در نوار سرد مرزی ارومیه
مدیرکل کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان استان آذربایجان شرقی گفت: نمایش انیمیشن های جشنواره کشوری پویانمایی همزمان با دیگر مراکز استان ها در کانون پرورش فکری در کلانشهر تبریز هم برگزار می شود.
مدیر کل کانون پرورش فکری ک ن ونوجوانان استان از راه اندازی نخستین آسمان نمای دیجیتالی متحرک در استان توسط کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان خبر داد.
خبر > کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان قصد دارد تعداد مراکز فرهنگی هنری خود را در چشم اندازی ۱۰ساله به حدود ۱۵۰۰ مرکز برساند.
سالن "هفت هنر" سینما با توجه به جشنواره بین المللی پویانمایی تهران به کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان تعلق گرفت.
آموزش و پرورش گفت: استخدام در آموزش و پرورش از طریق آزمون استخدامی صورت می گیرد. به گزارش بازارکار به نقل از خبرگزاری فارس، ف الدین احمدی دانش آشتیانی آموزش و پرورش امروز در گردهمایی معاونان آموزش ابت و مدیران کانون های پرورش فکری ک ن و نوجوانان که در کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان برگزار […]
مدیرکل کانون پرورش فکری آذربایجان شرقی گفت: باید در سال جدید به تولیدات داخلی محصولات کانون و توجه به فرهنگ ایرانی ی در این محصولات توجه جدی بنماییم.
مدیرعامل کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان گفت: یکی از طرح‎های جدی کانون پرورشی فکری ک ن و نوجوانان کشور نمایش و اکران کودک است که در حال حاضر 35 سینمای کودک راه‎اندازی شده است.
اداره کل کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان استان فارس مقام نخست کشوری را در حوزه «فروش و واریز» و «توسعه فروشگاهی» به خود اختصاص داد.
«دوتا سیب شیرین» مجموعه شعر خاتون حسنی که با تصویرگری علایی از سوی انتشارات کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان منتشر شده است.
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش از اجرای الگوی مدرسه مطلوب در مدارس ابت و واگذاری بخشی از آموزش ها به کانون پرورش - فکری در آینده ای نزیدیک خبر داد.
هیات مدیره کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان چشم انداز 10 ساله ی این سازمان با سابقه ی فرهنگی را تصویب و مدیرعامل آن را به تمامی معاونت ها و مدیریت های ستادی و استانی کانون ابلاغ کرد.
روز یکشنبه طی جلسه ای در اداره امور ورزش و جوانان شهرستان گرمسار ضمن ارائه برنامه های اوقات فراغت و تشکیل کمیته بازرسی و نظرات و پیشنهادات اعضا از برترینهای سال ۹۲ تقدیر بعمل آمد در این جلسه نیکدل س رست اداره ورزش و جوانان با تقدیم لوح سپاس که با امضای مدیر کل اسبق ستاد ساماندهی امورجوانان استان انجام شده بود از مسئول کانون پرورش فکری تقدیر بعمل آمد.
مدیر کل کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان استان آذربایجان شرقی گفت: کانون پرورش فکری استان در طرح تجهیز کتابخانه بیمارستان ها با کتاب های کانون 400 جلد کتاب جهت تجهیز کتابخانه کودک بیمارستان ک ن تبریز اهدا کرد.
برای دسترسی به اه کانون پرورش فکری ک ن ونوجوانان برنامه های سال 96 تدوین شد.
عضو کانون پرورش فکری مازندران توانست با حضور در جشنواره ادبی رتبه اول را ب کند.
در راستای اجرای اصل بیست و نهم قانون اساسی ایران مبنی بر حمایت از اقشار محروم جامعه و به منظور بازگشت سعادتمندانه مددجویان به جامعه، تفاهم نامه همکاری بین اداره کل کانون پرورش فکری ک ن…
برای مشاهده تیزر تابستانی به یاد ماندنی در کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان به ادامه مطلب مراجعه کنید. ادامه مطلب
کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان کتاب های مورد نیاز طرح «عید و داستان» (داستان خوانی، داستان نویسی و داستان گویی) را به صورت رایگان در میان دانش آموزان دوره ابت مناطق محروم روستایی و عشایری توزیع می کند ادامه مطلب
«علی پورحسن» مدیرکل کانون پرورشی فکری ک ن و نوجوانان گیلان در نشست با « شفقی» فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا خاطر نشان کرد: در بین مراکز مختلف کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان گیلان ، فقط شهرستان آستارا مجهز به مرکز سیار روستایی است.
وی با اشاره به اینکه 25 روستا در شهرستان آستارا تحت پوشش این مرکز هستند، افزود : با هماهنگی دهیاران و مدیران مدارس روستایی خدمات فرهنگی و هنری کانون شامل کتابخوانی ، قصه گویی و اجرای نمایش از طریق مرکز سیار برای روستاییان ارائه می شود.
وی راه اندازی مراکز سیار روستایی در شهرستان های دیگر را مست م همکاری فرمانداران خواند و اضافه کرد: پیش بینی می شود تا پایان سال جاری مراکز سیار روستایی در شهرستان های فومن ، سیا ل و تالش راه اندازی شود.
پورحسن با اشاره به قدمت بالای بسیاری از مراکز کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان گیلان ، گفت : بر همین اساس ، با توجه به قدمت و سابقه کانون ها ، عملیات مربوط به تجهیز آن ها اجرایی خواهد شد که در این میان مرکز شماره یک کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان آستارا در الویت قرار گرفته است.
مدیرکل کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان گیلان در ادامه از اجرای نمایش مترسک خودت باش از سوی گروه نمایش سیار کانون پرورش فکری کشور در استان گیلان خبر داد و بیان کرد : این برنامه با هدف ایجاد فضای شاد و بانشاط ، انتقال مفاهیم تربیتی و اجتماعی به ک ن و نوجوانان در قالب نمایش و مسابقه حضوری برای عموم اجرا می شود.
وی با اشاره به آغاز اجرای این نمایش طی دو روز در نوار ساحلی آستارا ، ادامه داد : این نمایش طبق برنامه در شهرستان های تالش ، رضوانشهر ، انزلی ، رشت ، لاهیجان ، لنگرود و رودسر نیز اجرا می شود
پویش ملی چله انقلاب به همت شبکه جوانان رضوی و همکاری دفتر ولی فقیه در کردستان، اداره کل آموزش و پرورش، معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان و موسسه فرهنگی رسانه ای افق برای دانش آموزان مقطع متوسطه اول در آمفی تئاتر کانون (ره) سنندج برگزار شد.
برگزاری جشن روز قلم در مرکز کانون پرورش فکری ک ن نراق جشن روز قلم در مرکز کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان شهر نراق برگزار گردید. به مناسبت 14 تیر روز قلم و نظر به اهمیت مطالعه و نوشتن و آفرینش در فعالیتهای کانون و ایجاد انگیزه و سوق دادن بچه ها به جشن های فرهنگی و ایجاد شور و شعف، جشن روز قلم با حضور 25 نفر از اعضای دختر در مرکز کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان برگزار گردید . در این جشن ایاتی از سوره قلم تلاوت شد و در ادامه برنامه های متنوع فرهنگی به مناسبت این روز توسط مربیان این کانون اجرا گردید در پایان این برنامه از دانش آموزان کلاس اول با اهدای جوایزی تقدیر شد. یادآور می شوم به پیشنهاد انجمن قلم ایران و تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی، روز چهاردهم تیرماه، به عنوان «روز قلم» در تقویم رسمی ایران به ثبت رسیده است.
کودک عضو کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان استان خوزستان، موفق به دریافت نشان سوم از نهمین مسابقه بین المللی «رنگین کمان» کشور رومانی شد. بنیامین کرامتی نیا، عضو 9 ساله مرکز شماره 3 کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان اهواز، موفق به دریافت نشان جایزه سوم این مسابقه شد .
بنیامین کرامتی نیا، کودک خوزستانی عضو کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان در این مسابقه توانست پس از رقابت با سه هزار و 294 اثر رسیده از 27 کشور جهان این جایزه را ب کند.
برنده ی نشان جایزه سوم این مسابقه بین المللی نقاشی، عضو مرکز آفرینش های هنری کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان خوزستان در شهرستان اهواز است که تحت آموزش های مرجان نوروزی زاده، مربی هنری کانون، در این جشنواره شرکت کرده بود.
این مسابقه با موضوع «عشق به زمین» و با هدف بیدار حس مسوولیت پذیری ک ن برای حفظ محیط زیست در کشور رومانی برگزار شد و کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان ایران با 857 اثر نقاشی ک ن و نوجوانان سراسر کشور در این مسابقه حضور داشت.
گفتنی است: نهمین مسابقه بین المللی نقاشی «رنگین کمان» کشور رومانی در سال 2014 برگزار شد.
با همت شبکه بهداشت و فرمانداری کنگان در مورخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ دوره ی آموزشی پیشگیری از بروز سرطان جهت عموم خانواده های عزیز سیرافی در سالن اجتماعات کانون پرورش فکری سیراف برگزار میگردد. ادامه مطلب
دوره آموزشی آشنایی کارکنان کانون پرورش فکری مازندران با نقش فضای مجازی در خانواده امن در اداره کل کانون پرورش فکری مازندران برگزار شد.
در ادامه طرح نشاط اجتماعی کانون پرورش فکری سیراف " والیبال ساحلی " نوجوانان با همکاری مدرسه شهید سیراب در ساحل پارک غدیر برگزار گردید. ادامه مطلب