کانون هواداران کریستیانو رونالدو

هوادران کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید، در صفحه شخصی این بازیکن، از مرز 100 میلیون نفر گذشت.

به نقل از شبکه العربیه؛ رونالدو نخستین ورزشکاری است که صفحه ش بیش از یکصد میلیون لایک خورده است.

صفحه رونالدو روز چهارشنبه با انتشار این خبر اعلام کرد که هواداران این بازیکن هم اکنون به بیش از 100 میلیون و 250 هزار نفر رسیده است.

رونالدو در این زمینه از رقیب خود مسی پیشی گرفته است. تعداد هواداران رونالدو در از هواداران باشگاه رئال مادرید و بارسلونا نیز بیشتر شده است.
نشریه مارکا نوشته که کریستیانو رونالدو در شب پیروزی ۳ بر صفر تیمش برابر سوسیه داد در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به هواداران رئال مادرید فحاشی کرده است. هواداران رئال در نیمه نخست بازی و بخش هایی از نیمه…
امشب کریستیانو رونالدو نیز از سوت های اعتراضی هواداران رئال در امان نماند و او نیز مثل دانیلو و بنزما هو شد.
امشب کریستیانو رونالدو نیز از سوت های اعتراضی هواداران رئال در امان نماند و او نیز مثل دانیلو و بنزما هو شد.
تشویق و سر و صدای هواداران ایرانی جلو هتل تیم ملی فوتبال پرتغال واکنش کریستیانو رونالدو را به دنبال داشت.
کریستیانو رونالدو در سفر به فرانسه با استقبال گرمی از سوی فوتبالدوستان این کشور مواجه شد. پرتغالی ها برای بازی دوستانه مقابل فرانسه راهی این کشور شدند که رونالدو با استقبال صد نفری هواداران در فرودگاه مواجه شد. هواداران به شدت او را تشویق د.
دروازه بان پورتو اظهار کرد درک نمی کند چرا هواداران رئال مادرید کریستیانو رونالدو را هو می کنند.
کریستیانو رونالدو پس از اتمام دیدار رئال و بایرن پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

با انتشار ع های جدیدی از کریستیانو رونالدو و جورجینا, مشخص شد که معشوقه رونالدو واقعا باردار است.بارداری معشوقه کریستیانو رونالدوبارداری معشوقه کریستیانو رونالدو , در تازه ترین تصاویری که از کریستیانو رونالدو و جورجینا منتشر شدهاست, بارداری وی کاملا مشهود است!پس از انتشار این تصاویر بسیاری از رسانه های اسپانیایی تاکید د که طبق اعلام یکی از دوستانکریستیانو رونالدو, جورجینا دوقلو باردار می باشد! 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، انتقال کریستیانو رونالدو به بایرن مونیخ رویایی به نظر می رسد اما گاتزتا دلو اسپورت امروز این گمانه زنی را مطرح کرده است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
“با کریستیانو بازگشت امکان پذیر است” دنیای فوتبال به جز بایرن مغرور که هرگز چشم دیدن رئال را ندارد، عد در مورد سومین توپ طلای رونالدو را پذیرفت. بازیکن پرتغالی به عنوان یک ورزشکار این جایزه را دریافت کرد. هیچ این همه سال در بالاترین سطح نبوده و سالی 60 گل نتوانسته بزند. رونالدو به حدی در رئال خوش درخشیده که حتی قرار است که کانون هواداری پرتغالی های مقیم مادرید به یاد او ساخته شود. این ستاره در خ دوباره پیروز شد و مسی ش ترا پذیرفت .حالا روحیه بازگشت به تیم تزریق شده است. همه کانون های هواداری فردا گرد هم خواهند آمد و تیم را با تمام قوا تشویق می کنند. هواداران مطمئن هستند که رونالدو پس از سومین توپ طلایش از نظر روحی کاملا آماده یک بازگشت است. چهره های خوشحال دیروز در والدبباس را دوست داشتم، آررررره!
رونالدو ترجیح داد طبق برنامه از پیش تعیین شده عمل کند و جشن تولد خود را با حضور برخی بازیکنان و اعضای کادر فنی رئال و نیز 150 میهان، برگزار کند. بیرون آمدن تصاویری از این جشن که رونالدو و بازیکنان رئال را در حال پایکوبی نشان می دادند، باعث واکنش های منفی زیاد هواداران و رسانه های اسپانیایی شد.

ساعتی پیش، لوئیس فیگو که به تازگی نامزد ریاست فیفا شده است در صفحه توئیتر خود با نوشتن متنی، به دفاع تمام قد از هموطنش کریستیانو رونالدو پرداخت. او در توئیتر خود نوشت :" هر ی به عشق و علاقه رونالدو به رئال مادرید و حرفه ای گری او شک دارد، کوچکترین شناختی از پیشینه و شخصیت کریستیانو ندارد."
کریستیانو رونالدو با یک پاس گل و یک گل تماشایی، پاسخ آن دسته از هواداران معترض رئال که در نیمه اول او را هو کرده بودند را به بهترین شکل ممکن داد.
کریستیانو رونالدو با یک پاس گل و یک گل تماشایی، پاسخ آن دسته از هواداران معترض رئال که در نیمه اول او را هو کرده بودند را به بهترین شکل ممکن داد.
به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، ژروم بواتنگ، م ع بایرن مونیخ به تمجید از توانایی های کریستیانو رونالدو پرداخت. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
رئال مادرید با درخشش فوق تصور و هت تریک کریستیانو رونالدو توانست ش ت مقابل بایرن مونیخ را تبدیل به یک پیروزی تاریخی سازد اما رونالدو در این شب با شکوه نیز از سوی هواداران در سانتیاگو برنابئو هو شد.
دروازه بان پیشین تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا گفت: متاسفانه باید بگویم که هواداران رئال مادرید هرگز بهترین هواداران دنیا نیستند. توهین هواداران به رونالدو دردآور بود.
کریستیانو رونالدو یک بار دیگر در فهرست 18 نفره رئال قرار نگرفت و امشب مقابل گرانادا غایب خواهد بود.
کریستیانو رونالدو هر از چند گاهی توسط هواداران رئال در سانتیاگو برنابئو هو می شود از جمله در همین بازی دو روز پیش برابر سوسیداد. اتفاقی که برای کاسیاس قابل درک نیست.

کریستیانو رونالدو بارها از سوی هواداران بارسلونا مورد نقدهای تندی قرار گرفته است. اما چرا آنها…
سرمربی فرانسوی از هواداران تیمش خواسته در خصوص وضعیت رونالدو صبر پیشه کنند. 
کریس رونالدو به شعارهای هواداران رئال مادرید واکنش تندی نشان داده است.
پس از تساوی 3-3 مقابل لاس پالماس، کریستیانو رونالدو، کیلور ناواس و زین الدین زیدان، توسط هواداران رئال با سوت های اعتراضی روبه رو شدند.
پس از تساوی 3-3 مقابل لاس پالماس، کریستیانو رونالدو، کیلور ناواس و زین الدین زیدان، توسط هواداران رئال با سوت های اعتراضی روبرو شدند.
کریستیانو عالی نبود اما باز هم گل زد کریستیانو شب پرحادثه ای در بلغارستان داشت : یک پن ی اب کرد، گل سالمش مردود شد، یک پن ی دیگر را گل کرد و فاصله اش با رائول را به دو گل رساند و در نهایت مصدوم شد. رونالدو بازی در صوفیه را بد شروع کرد. پن ی او توسط استویانوف مهار شد. این پنجمین باری بود که رونالدو در رئال پن ی اب می کرد. دقایقی بعد گل سالمش مردود شد اما در نهایت روی یک پن ی مشکوک گ نی کرد و در لیگ قهرمانان 69 گله شد. حالا فقط دو گل تا رائول فاصله دارد. بدین ترتیب رونالدو در شبی که بهترین عملکردش را نداشت خوش درخشید. رونالدو پس از آن خیلی تلاش کرد و به نتیجه نرسید. او در این بازی با هواداران و بازیکنان بلغاری هم درگیر شد و در نهایت با مصدومیت بازی را ترک کرد. رونالدو در این فصل در همه بازیهایی که به ترکیب رفته ، گل زده است.
تیم ملی پرتغال در دیداری دوستانه در شهر مادیرا، زادگاه کریستیانو رونالدو بازی ۲-۰ برده را با ش ت ۳-۲ عوض کرد. قهرمان یورو ۲۰۱۶ در حالیکه با گل های کریستیانو رونالدو و گل به خودی م ع حریف پیش بود، در…
به نظر شما کدام یک بهتر است ؟ رونالدو برزیلی یا کریستیانو رونالدو پرتغالی ؟     نوشته ع ؛ رونالدو یا رونالدو ؟ کدامیک ؟! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | parsfootball پدیدار…
به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، آرین روبن معتقد است انتقال کریستیانو رونالدو به یوونتوس همه را شگفت زده کرده است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
ایسنا: به نقل از آس، کریستیانو رونالدو مرد اول ال کلاسیکو رفت جام اسپانیا بود. مهاجم رئال مادرید پس از گ نی برابر بارسلونا و پیش انداختن تیمش خیلی زود از بازی ا اج شد ...
کریس رونالدو ستاره رئال مادرید معتقد است در سال های اخیر عملکرد شگفت انگیزی در مادرید داشته اما در صورتی که دو بازی گ نی نکند، از سوی هواداران خودی هو می شود!