کامپیوتر

سرعت بالا _ کیفیت برتر _ ظرفیت بالا _ در کمترین فضا
کامپيوترهای بدون کیس
all in one msi ae203g-501ir

کامپيوتر های بدون کیس " src="http://image-store.slidesharecdn.com/61e9ea0e-3603-473b-abc7-302080fe80a8-original.jpeg" alt="computer - all in one کامپيوتر های بدون کیس " width="750" height="586" / onload="resetwh(this,470);">


صفحه محصول

منتظر ارتباط شما هستیم :
021.44975176 + 071.32301902 + 0921.136.3884 

جهت سفارش کالا می توانید کد 7285 را به شماره 3000470673 ارسال نمائید.
با ید محصولات بالاتر از 100 هزارتومان و کمتر از 9 کیلوگرم ، از ارسال رایگان این فروشگاه بهرمند شوید.
#فروشگاه # ید_اینترنتی #کامپيوتر #بدون_کیس #ام_اس_آی #آل_این_وان #سیستم_بدون_کیس #computer  #all_in_one #msi
#بیگ_بگ #bigbag.co 

tlgrm.me/bigbagteam 
https://instagram.com/bigbag.co 
https://instagram.com/bigbag_digital

گزارش کارآموزی رشته ی کامپيوتر سخت افزار گزارش-کارآموزی-رشته- ی-<font style=کامپيوتر-سخت-افزار" /> گزارش کارآموزی رشته ی کامپيوتر سخت افزار، سخت افزار کامپيوتر؛ قسمتی از متن: مادر بورد یا برد اصلی کامپيوتر( main board , mother board): بردی است که کلیه بردهای کامپيوتر روی این نصب می شوند. بر روی آن محلهایی برای اتصال یا قرار گرفتن کارتهای مختلف‘ کابلهای مختلف و سی پی یو قرار دارد. ابعا فایل
چراغ قرمز روی کیس کامپيوتر مشکل : کامپيوتر روشن نمی شود . علائم : 1- چراغ پاور بر روی کیس روشن نمی شود. 2- چراغ مونیتور روشن میشود. 3- فن های کامپيوتر روشن می شود. راه حل: احتمالا مشکل از پاور شما می باشد شاید برقی که به کامپوتر شما میرسد ضعیف است. مشکل ممکن است با شارژ موقتی پاور حل شود ولی برای تست پاور پاور را از جای خود کند و پیچ های آن را باز کرده و فن داخل آن را خوب تمیز کنید و اگر مشکل بازهم حل نشد باید پاور خود را بر روی سیستم یکی از آشنایان خود امتحان کنید.بجای همه این کارهای خطر ناک میتوانید به سادگی به بهزاد زنگ بزنید 09122124416 تا در سریعترین زمان به کمک شما بیاییم و مشکل رایانه شما را برطرف کنیم. به سایت دیگر ما هم سر بزنیدhttp://ghaempc. و از اموزشهای ما هم بهره مند شوید.


معرفی ب کار خانگی برنامه نویس کامپيوتر
معرفی- ب-کار-خانگی-برنامه-نویس-<font style=کامپيوتر" / onload="resetwh(this,470);">این فایل ب و کار خانگی در رابطه با برنامه نویس کامپيوتر می باشد به همراه معرفی طرح, دانش و مهارت مورد نیاز, مزایا و مشکلات, هزینه های شروع کار, لوازم و تجهیزات مورد نیاز ,درآمد و آموزش لازم و هر آنچه باید از برنامه نویس کامپيوتر بدانید در قالب pdf عرضه می گردد فایلنرم افزار اندروید کنترل کامپيوتر از راه دور توسط تلفن همراه
نرم-افزار-اندروید-کنترل-<font style=کامپيوتر-از-راه-دور-توسط-تلفن-همراه" / onload="resetwh(this,470);"> نرم افزار اندروید کنترل کامپيوتر از راه دور توسط تلفن همراه، در قالب فایل اندروید apk. توضیحات: کامپيوتر خود را به طور کامل کنترل نمایید. حتی از راه دور از طریق اینترنت، به تمام قسمت های کامپيوتر خود دسترسی داشته باشید. یک نرم افزار قدرتمند فایلنرم افزار اندروید کنترل کامپيوتر از راه دور توسط تلفن همراه
نرم-افزار-اندروید-کنترل-<font style=کامپيوتر-از-راه-دور-توسط-تلفن-همراه" / onload="resetwh(this,470);"> نرم افزار اندروید کنترل کامپيوتر از راه دور توسط تلفن همراه، در قالب فایل اندروید apk. توضیحات: کامپيوتر خود را به طور کامل کنترل نمایید. حتی از راه دور از طریق اینترنت، به تمام قسمت های کامپيوتر خود دسترسی داشته باشید. یک نرم افزار قدرتمند فایل

 
برای بسیاری از ما پیش آمده است که بخواهیم فایلی را از کامپيوتر به گوشی یا از گوشی به کامپيوتر انتقال دهیم . در گذشته برای انجام انتقال فایل از اندروید به کامپيوتر از کابل های اتصال استفاده می کردیم . انتقال فایل از گوشی به کامپيوتر و برع بستگی به سیستم عامل گوشی و دستگاه کامپيوتر شما دارد ، در خصوص سیستم عامل ios در مقاله های قبل توضیح دادیم که با استفاده از آیتونز می توانید فایل های خود را از گوشی آیفون به کامپيوتر انتقال دهید و در مقاله انتقال ع از کامپيوتر به آیفون روش بی سیم را در خصوص آیفون شرح دادیم . در مقاله امروز گروه مشاوره هیواتک قصد داریم روش های انتقال فایل از گوشی به کامپيوتر بدون کابل ، انتقال فایل بین کامپيوتر و اندروید را برای شما دوستان عزیز شرح دهیم .
 
 
ادامه مطلب...

جزوه درس معماری کامپيوتر نامور به زبان فارسی


 جزوه درس معماری <font style=کامپيوتر نامور به زبان فارسی" width="124" height="132" / onload="resetwh(this,470);">
جزوه ی درس معماری کامپيوتر را به صورت دستنویس تهیه شده است را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.این جزوه توسط تشکل دانشجویان و فارغ حصیلان کامپيوتر آزاد کاشان و با همکاری خانم زینلی تهیه و تنظیم شده است. این جزوه به تعاریف و موضوعات مختلف معماری کامپيوتر پرداخته است.
عنوان کتاب: جزوه درس معماری کامپيوتر  نامور به زبان فارسی
نویسنده:  اسماعیل نامور
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 114
حجم فایل: 12 مگابایت
 
 جزوه درس معماری <font style=کامپيوتر " width="300" height="138" / onload="resetwh(this,470);">
اه اصلی درس معماری کامپيوتر:
معماری کامپيوتر یکی از مهم ترین دروس مشترک رشته های ی الکترونیک و ی کامپيوتر است که به برسی ساختار کامپيوتر ها به خصوص پردازنده ها ، حافظه ها و گذرگاه ها پرداخته است . در این درس دانشجویان با اصول و ساختار کامپيوتر ها ، ساختار پردازنده ها ، ارتباط بین پردازنده و حافظه ها و معماری های معروف سخت افزار کامپيوتر آشنا خواهند شد . لازم به ذکر است که پیش نیاز اصلی معماری کامپيوتر مدار های منطقی و ریزپردازنده است .
درس معماری کامپيوتر گرایش واحد کنترل مرکزی و حافظه به عنوان دو بخش اصلی کامپيوتر معرفی می شوند و در ادامه به بررسی ارتباط آنها و ساختار درونی آنها می پردازند.
یکی از اتفاقات مهمی که در زندگی روزمه می افتد استفاده از اینترنت در گوشی های هوشمند است. همه ی ما از اینترنت گوشی خود به نحوی استفاده می کنیم و گاهی ممکن است بخواهیم آن را در کامپيوتر خود استفاده کنیم.
نحوه اتصال اینترنت گوشی به کامپيوتر ساده است. شما نیاز است از یکی از روش های زیر اینترنت گوشی خود را به کامپيوتر یا لپ تاپ وصل کنید:
1- از طریق هات اسپات
2- از راه برقراری ارتباط با کابل
3- از طریق بلوتوث
توجه کنید که در راه های فوق، میزان مصرف باتری فرق می کند و شما باید با دانستن این موضوع، میزان شارژ گوشی خود را مدیریت کنید.
سایت اینترنت کمک در مقاله زیر با عنوان چگونه با کامپيوتر به اینترنت گوشی وصل شویم بطور کامل در این خصوص توضیح داده است که پیشنهاد می کنم مطالعه کنید:
 
www.internetkomak.com/a/v/چگونه-با-کامپيوتر-به-اینترنت-گوشی-وصل-شویم
یکی از اتفاقات مهمی که در زندگی روزمه می افتد استفاده از اینترنت در گوشی های هوشمند است. همه ی ما از اینترنت گوشی خود به نحوی استفاده می کنیم و گاهی ممکن است بخواهیم آن را در کامپيوتر خود استفاده کنیم.
نحوه اتصال اینترنت گوشی به کامپيوتر ساده است. شما نیاز است از یکی از روش های زیر اینترنت گوشی خود را به کامپيوتر یا لپ تاپ وصل کنید:
1- از طریق هات اسپات
2- از راه برقراری ارتباط با کابل
3- از طریق بلوتوث
توجه کنید که در راه های فوق، میزان مصرف باتری فرق می کند و شما باید با دانستن این موضوع، میزان شارژ گوشی خود را مدیریت کنید.
سایت اینترنت کمک در مقاله زیر با عنوان چگونه با کامپيوتر به اینترنت گوشی وصل شویم بطور کامل در این خصوص توضیح داده است که پیشنهاد می کنم مطالعه کنید:
 
www.internetkomak.com/a/v/چگونه-با-کامپيوتر-به-اینترنت-گوشی-وصل-شویم

به نام خدا
اموزش اشتراک اینترنت به کامپيوتر با پورت یو اس بی در سامسونگ
اول از همه اینترنت خودتان را روشن کنید.
ابتدا گوشی را به کامپيوتر با کابل یو اس بی به کامپيوتر وصل کنید ،بعد به تنظیمات گوشی خود مراجعه کنید و از ان جا گزینه mobile spot and tethring
را کلیک کنید. گزینه ا یعنی usb tetheing را فعال کنید وبعد از چند ثانیه یا چند دقیقه اینترنت را از طریق یو اس بی اشتراک گذاری می کنید...
by daniyal hosseini
اثری از دانیال حسینی

حل-تمرین-کتاب-سازمان-دهی-و-طراحی-<font style=کامپيوتر-نسخه-risc-v" / onload="resetwh(this,470);">
حل تمرین کتاب سازمان دهی و طراحی کامپيوتر نسخه risc-v
فرمت فایل ی: .zip
فرمت فایل اصلی: pdf
تعداد صفحات: 182
حجم فایل: 17273
قیمت: 10000 تومان
بخشی از متن:
حل تمرین کتاب سازمان دهی و طراحی کامپيوتر نسخه risc-v

نویسندگان: d. a. patterson و j. l. hennessy

فایل pdf حل تمرین به زبان انگلیسی و در 182 صفحه است.

فایل pdf با بهترین کیفیت و با قابلیت جستجو در متن و کپی برداری از متن است.
 فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

کتاب سازمان دهی و طراحی کامپيوتر
طراحی کامپيوتر"/>
گزارش کارآموزی کامپيوتر در شرکت گاز
پاو وینت بررسی معماری کامپيوتر
گزارش کارآموزی کامپيوتر در شرکت گاز
گزارش کارآموزی کامپيوتر در کافی نت
گزارش کارآموزی کاردانی کامپيوتر

تعمیرات کامپيوتر | شبکه آریان نت | خدمات شبکه کامپيوتری
آیا شما دارای دو یا چند رایانه هستید و با استفاده از سخت افزار یا اتصال به اینترنت برای هر کدام مشکل دارید؟ آیا می توانید با انتقال فایل ها از یک کامپيوتر به کامپيوتر دیگر به مشکل برسید تا بتوانید اسناد خود را چاپ و یا اسکن کنید؟ نگران نباشید چون ما می توانیم شما را با را ارهای تخصصی ارائه دهیم!
 
ما در پشتیبانی شبکه آریان نت می توانیم به شما در این امر کمک کنیم، زیرا ما متخصصین شبکه های کامپيوتری، شبکه های lan / wan، راه اندازی شبکه بی سیم و یا راه اندازی wi-fi هستیم، که ما می توانیم در راحتی از خانه خود ارائه دهیم. ما یکی از شناخته شده ترین نام ها در شبکه های کامپيوتری خانگی هستیم و ما انواع راه حل های شبکه را ارائه می دهیم.


پروژه طراحی مدار alu کامپيوتر پایه در max+plus، مدار جمع کننده و منطق
پروژه-طراحی-مدار-alu-<font style=کامپيوتر-پایه-در-max-plus-مدار-جمع-کننده-و-منطق" / onload="resetwh(this,470);"> پروژه با موضوع مدار alu کامپيوتر پایه در max+plus، مدار جمع کننده و منطق، برای طراحی کامپيوتر پایه از مدار alu16، مدار جمع کننده ومنطق استفاده می شود. مدار alu16 شامل 16 عدد سیمبل alu یک بیت می باشد. در alu 16bit ، سیمبل... فایل

سیستم های اطلاعاتی <font style=کامپيوتر محور" / onload="resetwh(this,470);"> 
عنوان اصلی محصول : سیستم های اطلاعاتی کامپيوتر محور
سلام بر پژوهشگر گرامی ، شما برای فایل سیستم های اطلاعاتی کامپيوتر محور به این صفحه هدایت شده اید.
برای این فایل و مشاهده توضیحات کامل آن روی دکمه زیر کلیک کنید:توضیحات مطلب
بررسی امکانات وعملکرد کوچکترین کامپيوتر جهان
 
بررسی امکانات وعملکرد کوچکترین کامپيوتر جهان
 
کوچکترین کامپيوتر جهان | این روزها با پیشرفت تکنولوژی و گسترش دنیای مجازی، دیگر خبری از کامپيوترهای غول پیکر نیست و هر روز کامپيوترها کوچک و کوچک تر شده اند.

از امروز رویداد آی بی ام تیک 2018 آغاز شد و این کمپانی هر ساله در این رویداد اختصاصی از کوچکترین کامپيوتر خود رونمایی به عمل می آورد. بر اساس ادعای ibm کامپيوتری که امسال طراحی نموده است تنها به اندازه ی یک دانه نمک می باشد که افراد برای دیدن آن نیازمند میکروسکوپ می باشند!. ادامه مطلب...
نصب دوربین مدار بسته روی کامپيوتر تقاضایی است که از طرف افراد زیادی انجام می شود. امروزه به دلیل این که کامپيوتر از جمله وسایلی است که افراد زمان زیادی از خود را با آن می گذرانند لذا نصب دوربین مدار بسته روی کامپيوتر سبب می شود تا افراد هرچه راحت تر به دوربین دسترسی داشته باشند. اما کدام دوربین مدار بسته قابلیت نصب روی کامپيوتر را دارد؟
نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه به گونه ای است که بر روی کامپيوتر شما نصب می شود و شما از طریق کامپيوتر خود قادر به دسترسی به این دوربین ها هستید.
حتما نباید شرکت و یا سازمانی داشته باشید تا نصب دوربین مدار بسته روی کامپيوتر شما انجام شود بلکه اگر دوربین مدار بسته را در خانه خود نیز نصب نمایید می توانید آن را روی کامپيوتر نیز نصب کنید و به راحتی از آن استفاده نمایید.
نصب دوربین مدار بسته روی کامپيوتر تقاضایی است که هم از طرف مدیران شرکت ها و هم از طرف افراد عادی بسیاری انجام می شود.
به همین خاطر سعی کنید هنگام ید دوربین مدار بسته از انواع تحت شبکه آن انتخاب کنید که امکان نصب روی کامپيوتر را هم داشته باشند.
دوربین آنالوگ که از جمله دوربین های قدیمی به حساب می آمدند امکان نصب روی کامپيوتر را نداشتند و از وسیله ای به نام دی وی آر برای ذخیره اطلاعاتشان استفاده می شد اما وضوح تصویر شان به اندازه دوربین های تحت شبکه نبود. اما دوربین های تحت شبکه هم امکان نصب روی کامپيوتر را دارند و هم وضوح تصویر بسیار بالایی را فراهم می نمایند.
دوربین ها امروزه در بازار تنوع بسیار بالایی هم از نظر مدل و هم از نظر برند دارند. مدل ها که با توجه به محل نصب دوربین مدار بسته انتخاب می شوند اما انتخاب برند به کیفیت بستگی دارد و بهتر است دوربینی را انتخاب نمایید که وضوح تصویر بالایی را برایتان به ارمغان آورد.
کارشناسان شرکت نگاکو می توانند شما را در زمینه نصب دوربین مدار بسته راهنمایی نمایند.
لوازم جانبی و قطعات کامپيوتر مجموعاً یک سیستم کامپيوتری کامل را تشکیل می دهند که در ادامه به توضیح آنها پرداخته ایم :
قطعات کامپيوتر همگی در کیس کامپيوتر جاسازی می شوند که عملکرد تک تک این قطعات، کیفیت و قدرت عملکرد دستگاه کامپيوتر را مشخص می گردانند. از مهم ترین این قطعات می توان به سی پی یو، هارد دیسک، کارت گرافیک، رم، مادربرد، کیس (بدنه اصلی کامپيوتر که با کابل به مانیتور متصل می گردد) و پاور کامپيوتر اشاره کرد. البته قطعاتی همچون کارت صدا یا مودم onboard بعنوان بخشی از تجهیزات شبکه کامپيوتر، در کیس کامپيوتر قرار می گیرند.
در مورد لوازم جانبی و قطعات می توان گفت که بعضی از این لوازم جانبی کامپيوتر همانند موس و کیبورد که برای ارتباط کاربر با دستگاه کامپيوتر هستند، از ضروریات لوازم جانبی کامپيوتر محسوب می شوند. برخی دیگر نیز مانند اسپیکر، هدست، هدفون، دستگاه بلوتوث، فن خنک کننده یا همان کول پد، به جهت ارتقای سطح کیفی کاربری کامپيوتر به عنوان لوازم جانبی کامپيوتر در درجه دوم اهمیت قرار دارند.
البته بعضی از این لوازم جانبی صرفاً مخصوص دستگاه کامپيوتر عادی(کامپيوتر pc) نمی باشد بلکه برای انواع مختلف کامپيوتر مانند کامپيوتر all in one یا کامپيوتر بدون کیس، محصولات جایگزین دستگاه کامپيوتر مانند لپ تاپ و همچنین دستگاه های هوشمندی مانند تبلت، گوشی موبایل و ... کاربرد دارد.
ید قطعات و لوازم جانبی کامپيوتر
قطعات و لوازم جانبی کامپيوتر از تنوع بالایی برخوردارند که در صفحه مربوط به هر محصول در مورد آن ها توضیح داده شده است. البته تنوع در قیمت قطعات و لوازم جانبی نیز به دلیل وجود برند های مختلف و انعطاف پذیری در تکنولوژی ساخت این محصولات کاملاً مشهود می باشد.
 
به جز موس و کیبورد که از ضروریات لوازم جانبی کامپيوتر به شمار می روند، در مورد دیگر لوازم جانبی باید به نیازتان توجه نمایید تا بتوانید آنچه را که نیاز دارید یداری نمایید و از ید لوازم جانبی اضافه بپر د. نکته ای که در مورد قطعات کامپيوتر حائز اهمیت می باشد و حتماً باید مدنظر قرار دهید، این است که قطعات کامپيوتر باید با هم سازگاری داشته باشند چرا که در غیر این صورت، ممکن است کامپيوتر شما عملکرد مناسبی را ارائه ندهد. معمولاً یداری تمامی لوازم جانبی و قطعات یک برند خاص، احتمال بروز این مسئله را کاهش می دهد.


جزوه آموزشی تحلیل آماری با کامپيوتر (spss مقدماتی)
جزوه-آموزشی-تحلیل-آماری-با-<font style=کامپيوتر-(spss-مقدماتی)" / onload="resetwh(this,470);"> جزوه آموزشی تحلیل آماری با کامپيوتر (spss مقدماتی ) در قالب pdf و در 43 صفحه، شامل: آماره های گرایش به مرکز چندک ها آماره های پراکندگی آماره های توزیع توصیف داده های کمی درصد و فراوانی های نسبی فراوانی ی درصدی مرتب  فایل

نصب دوربین مدار بسته روی کامپيوتر چگونه انجام می شود؟ برای نصب دوربین مدار بسته روی کامپيوتر چه کاری باید انجام دهیم؟
آیا میدانستید نصب دوربین مدار بسته روی کامپيوتر نیز امکان پذیر می باشد؟
امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی استفاده از کامپيوتر و لپ تاپ بسیار زیاد شده است و افراد در همه جا لپ تاپ خود را به همراه دارند لذا همیشه سعی می کنند تمامی کارهای خود را به لپ تاپ منتقل کنند تا در هر جایی بتوانند کارهای خود را انجام دهند.
نصب دوربین مدار بسته نیز یکی از گزینه هایی است که افراد تمایل به نصب آن بر روی کامپيوتر شخصی خود دارند.
نصب دوربین مدار بسته در تهران هم بر روی کامپيوتر و هم بر روی گوشی انجام می شود و این کاری است که تقریباً می توان گفت تمامی افرادی که از دوربین مدار بسته استفاده می نماید تمایل به انجام آن را دارند.
چه نصب دوربین مدار بسته را در منزل خود انجام داده باشید چه در شرکت و چه در کارخانه مطمئناً زمان هایی پیش می آید که در مکان خود حضور ندارید اما ترجیح می دهید که بر مکان مسلط بوده و کار نظارت خود را پیش ببرید. اینجاست که نصب دوربین مدار بسته روی کامپيوتر و گوشی پیش می آید لذا از همان ابتدا سعی در ید دوربینی نمایید که قابلیت نصب بر روی کامپيوتر را داشته باشد.
دوربین مدار بسته روی کامپيوتر و گوشی امروزه یکی از ضروریات به شمار می رود. به همین خاطر اکثر دوربین های مدار بسته را به گونه ای طراحی می کنند که قابلیت نصب روی کامپيوتر را داشته باشند. البته دوربین مدار بسته تحت شبکه همگی امکان نصب روی کامپيوتر و روی گوشی را دارند. لذا بجای ید دوربین آنالوگ از انواع تحت شبکه یا همان آی پی انتخاب کنید که قابلیت های بیشتری هم دارد. اگرچه دوربین تحت شبکه قیمت بالاتری از دوربین آنالوگ دارد اما به دلیل قابلیت های زیادی که دارد انتخاب بیشتر سازمانها بوده است.
 


طرح توجیهی آموزشگاه علوم کامپيوتر
 -طرح-توجیهی-آموزشگاه-علوم-<font style=کامپيوتر" / onload="resetwh(this,470);">طرح توجیهی آموزشگاه علوم کامپيوتردر قالب word به همراه فهرست, موضوع و معرفی طرح, جداول, سرمایه گذاری کل, دوره بازگشت سرمایه, فضای مورد نیاز, اشتغال زایی, سهم تسهیلات, استانداردهای مربوطه, بازارهای داخلی و خارجی, عرضه کنندگان ,محاسبات مربوطه, توجیه فنی و اقتصادی طرح مورد بررسی و پژوهش قرار گرفته است فایل

پاو وینت بررسی معماری کامپيوتر
به صفحه فایل پاو وینت بررسی معماری کامپيوتر خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر
قابل توجه دانشجویان جامع علمی کاربردی میتوانید جزوه شماره یک درس شبکه های محلی کامپيوتر را از لینک زیر کنید. لازم به ذکر است این جزوه مربوط به جلسات یک تا پنج است و دانشجویان باید مابقی جلسات را به همراه تمرین های هر فصل به جزوه خود اضافه کنند. جزوه درس شبکه های محلی کامپيوتر
پاو وینت بررسی ارگونومی و کاربر کامپيوتر
گزارش کارآموزی کامپيوتر در جهاد کشاورزی