کافه آرسان

هخا ان به خانواده خود هم رحم نمی د / برادرکشی توسط اخس (پسر اردشیر)
هخا ان (بخش665)
" قتل آریاسپ و آرسان : اخس پس از قتل داریوش امیدوار گشت که به مقصود خود خواهد رسید بخصوص که آتس سا با او همراه بود ؛ ولی دو مانع در پیش داشت : اولا اردشیر از زن عقدی پسری داشت آریاسپ نام که بعد از قتل داریوش به تخت سلطنت از همه نزدیک تر بود . علاوه بر اینکه او از اخس بزرگتر بود ، از جهت خلق خوش و حسیات ملایمی که داشت پارسی ها او را دوست می داشتند . مانع دیگر آرسان ، زاده ی یکی از ن غیرعقدی اردشیر بود که شاه او را بسیار دوست می داشت . اخس مصمم شد که هر دو مانع را از پیش بردارد و برای هلاک آریاسپ اشخاصی را از و نزدیکان شاه تحریک کرد که همواره خبرهای بد به او داده ذهنی او کنند که شاه از پسرش ظنین است و تصور می کند که او هم در کنکاش داریوش دست داشته . این نوع خبرها به قدری متواترا به او رسید و چنان او را به گرفتار شدن و زجرهای گوناگون تهدید د تا بالا ه آریاسپ ترجیح داد به دست خود کشته شده ، از شکنجه ها و زجرهایی که برای او توصیف می د برهد . با این تصمیم شربتی برای خود تهیه کرده ، آشامید و درگذشت . اردشیر از فوت او در اندوهی عمیق فرو رفت و زار بر پسر خود گریست . گویند جهت مرگ او را فهمید ولی به واسطه ی کهولت نتوانست امر به تحقیقات و کشف قضیه کند و بالنتیجه این واقعه را به رو نیاورد ، تمام محبت خود را به آرسان متوجه داشت و او را مورد اعتماد خود قرار داد . اخس چون دید آرسان آ ین مانعی است که در پیش دارد بر اتلاف او نیز کمر بست و ها ات پسر تیریباذ را بر آن داشت که او را بکشد . در نتیجه آرسان نیز به قتل رسید و پس از آن اردشیر که خیلی پیر بود دیگر نتوانست تحمل این فقدان را کند و بزودی درگذشت . "
حسن پیرنیا ، ایران باستان ، جلد دوم ، انتشارات افراسیاب ، چاپ نهم ، ص 1043
###############
کانال حقیقت https://telegram.me/haghighat1357
موزیک چت | شما چت | کافه گپ | نمکی چت
موزیک چت,چت موزیک ,چت روم موزیک ,شما چت,چت روم شما ,چت شما,وبسایت کافه گپ, به کافه گپ چـــت کـــلیــــــک کنید.وبلاگ کافه گپ چت,کافه گپ.ورود به کافه گپ,
کافه موگه یک کافه دوست‌داشتنی با دکوراسیون سنتی در کرمانشاه است که مکانی مناسب برای گذراندن لحظاتی آرام خواهد بود. برای آشنایی با این کافه همراه کجارو باشید.
فعالیت مخفی کافه های زیرزمینی در سطح شهر مشهد؛ کافه هایی که پس از وضع قانون ممنوعیت عرضه قلیان در کافه های دارای مجوز شهر، روز به روز بر تعداد آن افزوده شد و تعداد مشتری و همچنین سود بالای آن باعث شده بود، افراد سودجو و حتی برخی از کافه داران باسابقه به صورت زیرزمینی و مخفیانه به سراغ این کار بروند.
رو مه ایران در گزارشی نوشت: «تنبل نرو به کافه، کافه خودش می آیه» همه می زنند زیر خنده وقتی زن جوان درحال نوشیدن قهوه داغ کنار کافه سیار، این جمله را می گوید. ظاهراً مشتری های کافه های سیار دو دسته اند؛ بعضی ها با قرار قبلی که صاحبان کافه در شبکه های اجتماعی گذاشته اند، می آیند و بعضی ها هم اول از دور نگاه می کنند و بعد از کمی این پا و آن پا نزدیک می شوند. بعضی هم البته کمی نگاه می کنند و رد می شوند.
من کنار یار خود، ای کافه چی چایی بیار
با صدای چاووشی، ای کافه چی چیزی بزار
زل به چشمت می زنم، از پشت میز کافه چی
با همین حال خوشم، دستت به دستانم گذار
تی در پشت میز، اما کمی در این فضا
صحبتی کن با دلم، با آن دو چشمان خمار
باز هم آن سوی میز ،گویا که یخ زد چایی ات
محو شد با یک صدا، تصویر تو چون یک غبار
از دوباره در خیال، دیدم تو را آن سوی میز
کافه چی ای کافه چی، یار مرا اینجا بیار

محمدصادق رزمی
الهام پاوه نژاد به بهانه نخستین تجربه کارگردانی اش و همچنین بازی در «کافه پولشِری» به کافه خبر آمد.
کافه پلی قسمت دهم را در لینک زیر مشاهده کنید. http://caffeplay.ir   قسمت دهم کافه پلی گیم و تکنولوژی
دیگه حالا که دستمون توی کاره این صاحب کافه هایی که جلو در کافه تابلو میزنن که " اگر روزگاری دو نفره به کافه امدید از ان به بعد از پذیرفتن هر کدامتان با فرد دیگری معذوریم" رو هم ببندیم به بلوک های بتنی و بندازیم توی دریا.
اولین کافه تهران که با عنوان کافه لوگانته شناخته شده در باغ موزه قصر احیا می شود.
کافه قنادی مرکزی تهرانکافه قنادی مرکزی کجاست؟ قنادی ها و رستوران ها  از مهم ترین جاذبه های گردشگری هر شهر و کشور هستند. امروز به سراغ یکی از قدیمی ترین قنادی های پایتخت رفته ایم که در این روزهای سرد سال با نوشیدنی گرم هم پذیرای شما است.گشتی در کافه قنادی مرکزی پایتخت از دل تاریخ پایتخت+تصاویرمعرفی کافه قنادیکافه قنادی مرکزی از مکان های دیدنی به جای مانده از «طهرون قدیم» است ,که در خیابان جمهوری تهران، سال ها است که به فعالیت می پردازد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
کافه قنادی مرکزی تهرانکافه قنادی مرکزی کجاست؟ قنادی ها و رستوران ها  از مهم ترین جاذبه های گردشگری هر شهر و کشور هستند. امروز به سراغ یکی از قدیمی ترین قنادی های پایتخت رفته ایم که در این روزهای سرد سال با نوشیدنی گرم هم پذیرای شما است.گشتی در کافه قنادی مرکزی پایتخت از دل تاریخ پایتخت+تصاویرمعرفی کافه قنادیکافه قنادی مرکزی از مکان های دیدنی به جای مانده از «طهرون قدیم» است ,که در خیابان جمهوری تهران، سال ها است که به فعالیت می پردازد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
الهام پاوه نژاد بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون نمایشنامه «کافه پولشری» را برای نخستین بار به شیوه محیطی و از ۱۷ فروردین ماه ۹۶ در کافه تریای سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می برد.
کافه فرش کاشان نقوش ایرانی و اصیل، در دست‌بافته‌های کافه فرش کاشان، زینت‌بخش خانه‌های شما خواهدبود.
پس از گشت و گذاری در کتابفروشی های خیابان انقلاب، به پیشنهاد یکی از دوستان که اتفاقا مدیر یک فروشگاه کتاب است، برای رفع خستگی و همچنین دیدن یک پدیده فرهنگی نسبتا نوین، به یکی از کافه کتاب های حوالی تهران رفتیم. به محض ورود... ادامه مطلب
اولین کافه خیریه کشور با مشارکت ۱۳ کافی شاپ ارومیه روز برگزار خواهد شد.
آهنگ جدید میلاد زعیمی به نام کافه چوبی آهنگ کافه چوبی از میلاد زعیمی دریافت آهنگ بسیار زیبا و دلنشین خواننده عزیز میلاد زعیمی با نام کافه چوبی مشاهده و دریافت موسیقی شنیدنی از میلاد زعیمی به نام کافه چوبی در کلاس شما new and amazing named cafe chobi produced by milad zaeimi  آهنگ جدید میلاد زعیمی به نام کافه چوبی ادامه مطلب
رئیس هیئت مدیره خانه سینما که این روزها سینمایی «یک روز بخصوص» به کارگردانی او در حال اکران است با حضور در کافه خبر پاسخگوی سوالات ما شد.
رئیس هیئت مدیره خانه سینما که این روزها سینمایی «یک روز بخصوص» به کارگردانی او در حال اکران است با حضور در کافه خبر پاسخگوی سوالات ما شد.
۱۰ خانه قدیمی تهران که تبدیل به کافه و رستوران شدند
خانه‌های تاریخی زیبایی هستند که اکنون به کافه تبدیل شده‌‌اند. این کافه‌ها مکان‌های جذ هستند تا مردم از کافه گردی بهاری لذت ببرند. همراه کجارو با این کافه‌ها در تهران آشنا شوید.
ساعاتی پیش کافه بازار لینک های دسترسی به اپلیکیشن waze را از روی سرورهای خود برداشت. کافه بازار می گوید به دستور مقامات قضایی این کار را کرده است.
   ع های جدید تینا پاکروان در کافه آدا تینا پاکروان بازیگر و کارگردان سینما در صفحه شخصی اش نوشت : ” کافه آدا افتتاح شد با مشارکت على حسینى عزیز و مدیریت پرستویى نازنین و من . امیدواریم در این کافه رونمایى از کتابها شود ،اهالى تیاتر بعد از اجراى سخت در اینجا نفس تازه کنند ،اهل سینما با هم تبادل نظر کنند و فرهنگ و هنر در کنار مردم دوطرف میز بنشینند و با یک قهوه داغ روزشان را خوش کنند . منتظر شما هستیم بى شما نمى شود
غرفه کافه بازار در نمایشگاه mwc 2017
کافه بازار  تنها محصول ایرانی است که در کنگره‌ی جهانی موبایل در بارسلونای اسپانیا حضور داشته است. 
فکر کنم سالها بود این احساس رو نداشتم...اگه بزنم زیر گریه تو کافه خیلی لوسه .نه؟ خب ، این کار خیلی دخترونه س.
در چند روز اخیر ن یتی های مختلفی نسبت به تک رویی های کافه بازار در زمینه مدیریت خود و عدم توجه به توسعه دهندگانش مطرح شده است، سیاست های جدید مجموعه کافه بازار فضای برنامه نویسی کشور را تحت تاثیر قرار داده است. ادامه مطلب
کافه رفتن و امتحان قهوه های جورواجور از سرگرمی های داغ رفقا و دوستان صمیمی است، اما این روزها وقتی پا به کافی شاپ ها می گذاری، منویی با اسامی عجیب و غریب سردرگم ات می کند.
به گزارش سرویس سینمای جهان کافه سینما، لیندسی لوهان، هن یشه 30 ساله امریکایی، چندی پیش در گفتگویی که یاهو انگلیسی به آن اشاره کرده است، گفته بود: " دوستان صمیمی ام که همیشه هوای من را داشته اند،…
رئیس انجمن اوتیسم ارومیه گفت: اولین کافه خیریه کشور با مشارکت ۱۳ کافی شاپ ارومیه روز برگزار خواهد شد.

پاو وینت طراحی داخلی کافه lot 1 café, bar & restaurantپاو وینت-طراحی-داخلی-کافه-lot-1-café,-bar--restaurant پاو وینت طراحی داخلی کافه lot 1 café, bar & restaurant، در حجم 12 اسلاید. این کافه در سیدنی استرالیا واقع شده و توسط شرکت enter projects طراحی شده است. زیباترین بخش تجربه نوشیدن یک فنجان کافه لاته رایحه و عطر شگفت انگیز آن است و در کنار آن الگوی ... فایل
گروه تلگرام چت و دوست ی کافه لاو کده ❤️کافه لاو کده❤️
♦️ادب اوّلین شرط گپ است♦️
✔️توهین،بی احترامـی⛔️
✔️ بحث و دعـوا⛔️
✔️مثبت 18⛔️
✔️تبلیـــغ⛔️
✔️پیــوی⛔️
✔️چـــــــت دورهمی
خوش باشیمو بخندیم دوست باشیمhttps://t.me/joinchat/dofpbkmhkdsfqzu2lm