کاری فنی

اانجام پروژه های عمرانی سفت کاری ونازک کاری
ترجمه مقاله سوراخ کاری لبه دار با فرآیند نازک کاری ورق ف ی ایه
به صفحه فایل ترجمه مقاله سوراخ کاری لبه دار با فرآیند نازک کاری ورق ف ی ایه خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر


پاو وینت کیفیت زندگی کاری
پاو وینت-کیفیت-زندگی-کاری
پاو وینت کیفیت زندگی کاری، در حجم 16 اسلاید همراه با توضیحات کامل، شامل مفاهیم کیفیت زندگی کاری، سطوح کیفیت، برنامه های کیفیت زندگی کاری، موانع برنامه های کیفیت زندگی کاری، عوامل موثر در بهبود کیفیت زندگی کاری، شاخص های بهبود کیفیت زندگی کاری ...

 فایل
 تحقیق مفهوم خلاقیت و نوآوری در زندگی کاری
تحقیق-مفهوم-خلاقیت-و-نوآوری-در-زندگی-کاریاین تحقیق در مورد مفهوم خلاقیت و نوآوری در زندگی کاری در 50 صفحه در قالب ورد و شامل مقدمه،تعریف، مفهوم خلاقیت و نوآوری در زندگی کاری،خلاقیت،خلاقیت در کار،خلاقیت و نوآوری در ب و کار ،خلاقیت در زندگی کاری، مدیران خلاق،خلاقیت در مدیریت،خلاقیت سازمانی، و...و منابع می باشد.

قیمت:6,000 تومان فایل
 

خلاقیت و نوآوری در زندگی کاری
مفهوم خلاقیت و نوآوری در زندگی"/>
کاشی کاری و نصب سرامیک مینیاتوری است و جکوزی و سونا، آب بندی و تعمیرات جزئی و کلی
کار درجه یک(رفع نم و رطوبت سرویس و است و...)
تمام نقاط تهران.(کلیه کارهای ساختمان)
با 15 سال سابقه کار در ترکیه و یونان
بازدید از کار رایگان می باشد وقیمت کاملا توافقی.لطفا قبل از دیدن کار درخواست قیمت نکنین دیدن کار قبل از قیمت ا امیست.
09147954194
پاو وینت مطالعه موضوع محافظه کاری در حسابداری پاو وینت بررسی محافظه کاری درحسابداری محافظه کاری در حسابداری   پاو وینت بررسی
نوشته پاو وینت مطالعه موضوع محافظه کاری در حسابداری اولین بار در منابع ی پدیدار شد.
در سالیان گذشته تعلق خاطر کاری یکی از موضوع های مورد علاقه مشاوران و پژوهشگران حوزه رفتار سازمانی و منابع انسانی بوده است. این علاقه مندی مرهون وجود یافته های علمی نشان از تاثیرگذاری چشمگیر تعلق خاطر کاری بر نتایج عملکردی ب و کار و در عین حال پایین بودن سطح تعلق خاطر کارکنان در سازمان ها بوده است که این امر خود هزینه های میلیارد دلاری در قالب بهره وری از دست رفته برای سازمان ها دربر داشته است. عوامل مختلف (از جمله ا ام های شغلی، منابع شغلی، منابع شخصی) به عنوان پیش آیندهای تعلق خاطر کاری و همچینین عوامل مختلف (از قبیل تعهد سازمانی، رضایت شغلی، رفتار شهروندی سازمانی و ...) به عنوان پیامدهای تعلق خاطر کاری بیان شده اند.
در همین راستا، پژوهش حاضر با هدف تبیین پیش آیندهای تعلق خاطر کاری و همچینن تاثیرگذاری تعلق خاطر کاری بر تعهد سازمانی انجام شده است.


تحقیق تاخیر در اعلان سود و محافظه کاری شرطی
تحقیق-تاخیر-در-اعلان-سود-و-محافظه-کاری-شرطی
تحقیق تاخیر در اعلان سود و محافظه کاری شرطی، در قالب فایل pdf و در 12 صفحه. شواهد تئوری و تجربی زیادی در خصوص نقش اطلاعاتی محافظه کاری حسابداری و تاثیرات مطلوب آن در حفظ منافع تامین کنندگان سرمایه شرکت ها وجود دارد. تحقیقات اخیر نشان می‌دهد که شرکت‌ها ...

 فایل
 تحقیق تیم چیست و چه تفاوتی با گروه کاری دارد؟
تحقیق-تیم-چیست-و-چه-تفاوتی-با-گروه-کاری-دارد؟ تحقیق با موضوع تیم چیست و چه تفاوتی با گروه کاری دارد؟ در قالب word و در 35 صفحه، قابل ویرایش. بخشی از متن تحقیق: مفهوم کار تیمی، در حقیقت آن قدر ساده است که اغلب مردم فهم آن را بسیار عادی می‌پندارند. و همین مسئله که آن ها با این فایل

پاو وینت بررسی گروه ها و تیم های کاری
پرسشنامه انگیزه کاری معلمان 
عنوان اصلی محصول : پرسشنامه انگیزه کاری معلمان
سلام بر پژوهشگر گرامی ، شما برای فایل پرسشنامه انگیزه کاری معلمان به این صفحه هدایت شده اید.
برای این فایل و مشاهده توضیحات کامل آن روی دکمه زیر کلیک کنید:توضیحات مطلب


مبانی نظری و پیشینه تحقیق اخلاق کاری
مبانی-نظری-و-پیشینه-تحقیق-اخلاق-کاری
مبانی نظری و پیشینه تحقیق اخلاق کاری، در قالب فایل word و درحجم 104 صفحه. مفهوم اخلاق در دنیای جدید ایجاد نشده است. این مفهوم، در طی سالهای بسیار و در بین فرهنگهای زیاد، محل توجه متفکرین بوده است (سولومون،1994: 12). مفهوم خوشبختی که در نظریات ارسطو ...

 فایل
 

بسمه تعالی درس 1 : پودمان کار با ف -1 هر یک از وسایل و قطعات با توجه به چه چیزی با روش های متفاوتی ساخته می شوند؟ -2 وسایلی که از جنس ف ند معمولا با چه روش هایی ساخته می شوند؟ -3 برای ساخت وسایل بیشتر از چه ف اتی استفاده می شود؟ 3 مورد -4 در میان ف اتی که از آنها وسایل می سازند بیشتر از چه ف ی استفاده می شود؟ -5 فولاد ساختمانی به چه اسمی معروف است؟ -6 فولاد ساختمانی در چه شکل هایی عرضه می شود؟ 3 مورد -7 خصوصیات میل گرد ها را بنویسید؟ 2 مورد -8 ورق های ف ی بر اساس استاندارد های ................. تولید می شوند. -9 از ورق ها در ساخت چه وسایلی به کار می روند؟ -10 خصوصیات تسمه ها را بنویسید؟ 2 مورد -11 برشکاری را تعریف کنید؟ -12 انواع روش های برش کاری را نام ببرید؟ -13 از قیچی و اره به منظور چه کاری در صنعت برشکاری به کار می رود؟ -14 هنگام کار با هر نوع ورق ف ی حتما ...................... ایمنی استفاده کنید. -15 سوهان کاری را تعریف کنید؟ -16 سوهان از جنس ..................... ساخته و عرضه می شود. -17 آج سوهان را تعریف کنید؟ حجم براده برداری در سوهان کاری خیلی قابل توجه نیست به همین دلیل آن را ...................... می نامند. -19 سوهان ها در یک شکل و اندازه تولید و عرضه می شوند. ص غ -20 یکی از روش های تغییر شکل ف ات اجرای عملیات ........................ است. -21 معمولا ورق های کوچک و نازک را با استفاده از چه ابزاری خم کاری می کنند؟ -22 چرا باید برای خم کاری ورق ها از وسایل مناسبی استفاده کرد؟ -23 انواع سوراخکاری را نام ببرید؟ -24 سوراخ کاری با دریل را تعریف کنید؟ -25 سوراخکار به روش پانچ را تعریف کنید؟ -26 برای جلوگیری از سر خوردن نوک مته از روی قطعه ی کار از چه وسیله ای استفاده می شود؟ -27 پرچ کاری را تعریف کنید؟ -28 پیچ ها را تعریف کنید؟ -29 متداول ترین نوع پیچ ها را بنویسید؟ -30 پرچ ها با روش های گوناگونی انجام می شود. ص غ طراح :حمید رضا حمزه لو
رساله کارورزی از ابتدا تا ا سفت کاری
به صفحه فایل رساله کارورزی از ابتدا تا ا سفت کاری خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر


پروپوزال بررسی رابطه بین اخلاق کاری و تعهد سازمانی کارکنان
پروپوزال-بررسی-رابطه-بین-اخلاق-کاری-و-تعهد-سازمانی-کارکناناین پروزال برای مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت تهیه شده و حاوی 11 صفحه می باشد. تمام سعی ما بر آن بوده که این فایل به شکل کاملا علمی و مطابق با استانداردهای تهیه پروپوزال آماده گردد. از نظر نگارشی و ویرایشی کاملا ویرایش شده و نیازی به ویرایش ندارد. پروپوزال پیش رو به بررسی رابطه بین اخلاق کاری و ... فایل

رساله کارورزی از ابتدا تا ا سفت کاری
به صفحه فایل رساله کارورزی از ابتدا تا ا سفت کاری خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر
پاو وینت بررسی کاشی کاری
به صفحه فایل پاو وینت بررسی کاشی کاری خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر
گزارش کارآموزی نازک کاری و تأسیسات
پاو وینت بررسی ماشین کاری راسونیک
پاو وینت بررسی محافظه کاری درحسابداری
گزارش کارورزی مرحله سفت کاری ساختمان
پاو وینت کارآموزی نازک کاری ساختمان
گزارش کارورزی مرحله سفت کاری ساختمان
پرسشنامه اهمال کاری تحصیلی [1]سولومون و راث بلوم ( p ) نسخه دانشجو
اهمال کاری [2]یکی از مشکلات گریبان گیری است که به طور کلی، عملکرد افراد را بشدت تحت تأثیر قرار می دهد. واژه اهمال کاری، معادل تعلل، تنبلی و سهل انگاری دانسته شده است ( الیس و نال، 1382). با وجود این، بین اهمال کاری و تنبلی تفاوتهایی قائل شده اند؛ از جمله اینکه فرد تنبل ، نسبت به انجام کار بی میل و بی انگیزه است؛ ولی فرد اهمالکار، خود را مشغول فعالیت های غیرضروری دیگر می کند تا از انجام فعالیتی که اکنون اولویت دارد، اجتناب کند. اهمال کاری پدیده ای ، شناختی، عاطفی و رفتاری است و برای آن انواع مختلفی؛ از جمله اهمال کاری تحصیلی، اهمال-کاری در تصمیم گیری، اهمال کاری روان رنجورانه، و اهمال کاری وسواس گونه مشخص شده است )نامیان، 1390). گرچه اهمال کاری می تواند در هر زمینه ای رخ دهد؛ ولی نوع برجسته آن اهمال کاری تحصیلی[3] است که به معنی تمایل غیرمنطقی برای تأخیر در شروع یا کامل یک تکلیف است.
این پرسشنامه را سولومون و راث بلوم در سال (1984) ساخته و آن را مقیاس اهمال کاری تحصیلی نام نهادند، این مقیاس را دهقانی (1387) برای اولین بار در ایران به‌کاربرده است.
به همراه 4 مقاله مرتبط رایگان
 این پرسشنامه دارای روایی و پایایی و روش نمره گذاری مشخص و در قالب نرم افزار ورد نوشته شده و قابل ویرایش است.
پرسشنامه اهمال کاری تحصیلیسولومون و راث بلوم ( p ) نسخه دانشجو
 
برای مشاهده لیست همه ی  پرسشنامه های استاندارد لطفا همین جا  کلیک فرمایید.
دلم وا مانده در کاری که فکرش را نمی

 
دلم وا مانده در کاری که فکرش را نمی
 
دلم وا مانده در کاری که فکرش را نمی
سرم خورده به دیواری که فکرش را نمی

مدارجبر هستی را فقط بیهوده می گردم
اسیرم کرده تکراری که فکرش را نمی

ابم می کند با اخم وبا لبخند می سازد
دلم را برده معماری که فکرش را نمی

زمین را مثل اسکندربه حکم عشق او گشتم
شدم پد ضد عرق my dry سرباز بیماری که فکرش را نمی

ولی هرنقطه ای رفتم شعاع درد دورم زد
به دستش داشت پرگاری که فکرش رانمی

به هر دستی که دور گردنم افتاد دل بستم
مرا زد عاقبت ماری که فکرش را نمی .........


مرتضی خدمتی


 
دیگر اشعار : مرتضی خدمتی
آینه کاری روی دیوار آنتیک و تایل
آینه کاری
- آینه کاری (1977)، معتقد بود که تعهد ح ی از شخصیت است که در این ح فرد از طریق اقدامات و فعالیت هایی که انجام می دهد محدود و مقید شده است. به دلیل انجام همین اقدامات این باور در فرد ایجاد می شود که باید انجام چنین فعالیت هایی را تداوم بخشد و مشارکت آینه کاری را در انجام آن ها حفظ نماید (استیرز و پورتر، 1983، 102).
آینه کاری روی دیوار
- آینه کاری روی دیوار در سال 1986  آسمان مجازی را تمایل افراد به در اختیار گذاشتن انرژی و وفاداری خویش به نظام اجتماعی می داند. آینه کاری روی دیوار و همکارانش در سال 1970 نیز  آسمان مجازی را فرایندی می دانند که باعث می شود اه فرد و پتینه کاری تا حد زیادی با هم تلفیق گردیده و همنوا می شوند (استیرز و پورتر، 1983، 99-96).
 
آینه آنتیک
آینه آنتیک  یعنی مجموع فشارهای هنجاری مورد استفاده برای یک فرد در جهت انجام اه پتینه کاری (ترویزان و همکاران، 2008، 485).
آینه آنتیک بیان کننده ح ی است که شیشه سکوریت پتینه کاری هدف های پتینه کاری را معرف خود می دانند و آرزو می کنند که در عضویت آن پتینه کاری باقی بمانند (ر نز، 1995، 372).
آینه آنتیک،  آسمان مجازی را به عنوان حمایت و پیوستگی عاطفی با اه و ارزش های یک پتینه کاری به خاطر خود پتینه کاری و به دور از ارزش های ابزاری آن تعریف می کنند (رنجبریان، 1375، 41).
آینه آنتیک کاریی عبارت است از احساس هویت و وابستگی فرد به پتینه کاری (مورهد وگریفین ، 1384، 105).
آینه آنتیک عبارت است از پذیرفتن اه و مقاصد پتینه کاری و تمایل برای کار در جهت آن اه (استیرز و پورتر، 1991، 369).  
 
آینه تایل
- آینه تایل چیزی نیست که مستقیماَ دیده شود بلکه شیشه سکوریت باید دارای ویژگی هایی باشند که تعهد آن ها را نشان دهد، آن ها باید توجه و تمرکز کانونی و هم چنین فداکاری شخصی نسبت به پتینه کاری داشته باشند. تمرکز بدان معناست که شیشه سکوریت باید به طور کامل به شغل و وظیفه خود برای تولید محصولات و خدمات در جهت رساندن سود به پتینه کاری توجه داشته باشند. آینه تایل شخصی بدان معناست که آن ها به پتینه کاری خود وفادار باشند و خود را متعلق به آن بدانند و نشان دهند که به پتینه کاری خود پایبندند تا پتینه کاری به اه خود برسد (یاهایا و همکاران، 2012، 63).
 
 
مبانی نظری و پیشینه پژوهش اهمال کاری (فصل 2)
مبانی نظری و پیشینه پژوهش انگیزه کاری (فصل 2)
سمینار بررسی جامع خنک کاری توربین ها
به صفحه فایل سمینار بررسی جامع خنک کاری توربین ها خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر
گزارش کارورزی مرحله سفت کاری ساختمان
به صفحه فایل گزارش کارورزی مرحله سفت کاری ساختمان خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر