کاج همیشه سبز آسیب رسان

جذب مخاطب ایرانی در فضای شبکه های اجتماعی پیام رسان نیازمند تحول و تکامل امکانات جدید و کاربردی به همراه حس امنیت و سهولت کار است. طبق آمارهای منتشر شده در ایران، ۲۵ میلیون نفر از کاربران تلفن های هوشمند عضو یکی از شبکه های اجتماعی پیام رسان مانند تلگرام، واتس آپ، فیس تایم، ایمو و غیره هستند و بخش زیادی از ارتباط روزانه خود با دیگران را از طریق این پیام رسان ها پوشش می دهند.
بعد از شدن تلگرام یکی از پیام رسان هایی که مورد توجه قرار گرفت آی گپ بود. یک پیام رسان ایرانی که دوسالی است کار خودش را شروع کرده و مدیر آن معتقد است تا 20میلیون کاربر ظرفیت دارد.
ممنوعیت کنترل کاربران در پیام رسان ها؛ مکاتبات اداری در پیام رسان های خارجی ممنوع شد
شورای عالی فضای مجازی کنترل کاربران ایرانی در پیام‌رسان‌ها توسط هر فرد حقیقی و حقوقی را ممنوع کرد.

قصد داریم به معرفی امن ترین پیام رسان ها و مسنجر های دنیا بپردازیم که در ادامه با این پیام رسان ها…
با سپاس از همراهی شما مخاطبان گرامی، به اطلاع می رساند در راستای پاسداشت منافع ملّی و برای رفع انحصار از پیام رسان تلگرام، کانال «روابط عمومی بعثه ی» فعالیت خود را در این پیام رسان، از این لحظه متوقف می کند.
این اقدام که پیش از شروع برنامه ی رسمی نهادهای کشور در توقف استفاده از تلگرام انجام می شود، برای حمایت از پیام رسان های داخلی و رفع انحصار فضای مجازی از پیام رسان های غیرایرانی است.

از این پس اطلاع رسانی درباره اخبار و مطالب مربوط به «بعثه ی» و حوزه حج و زیارت، در پیام رسان های زیر انجام خواهد شد:
1-  پیام رسان سروش: https://sapp.ir/bese_rahbari
2-  پیام رسان گپ : https://gap.im/bese_rahbari
3-  پیام رسان آی گپ: https://igap.net/bese_rahbari
4- پیام رسان ایتا: https://eitaa.com/bese_rahbari
نخستین پیام رسان گفت وگو وپرداخت ایرانی، با هدف تجربه راحتی کاربران و استفاده کنندگان داخلی از اپلیکیشن های پیام رسان، رونمایی شد.
نخستین پیام رسان گفت وگو و پرداخت ایرانی، با هدف تجربه راحتی کاربران و استفاده کنندگان داخلی از اپلیکیشن های پیام رسان، رونمایی شد.
ضرب المثل خدا روزی رسان است اما یک سرفه ای هم باید کرد!داستان ضرب المثل خدا روزی رسان است اما یک سرفه ای هم باید کرد ، را در ادامه ببینید :  ضرب المثل خدا روزی رسان است   داستان ضرب المثل خدا روزی رسان است اما یک سرفه ای هم باید کردشخص ساده لوحی مکرر شنیده بود که خداوند متعال ضامن رزق بندگان استو به هر موجودی روزی رسان است. به همین خاطر به این فکر افتاد که به گوشه مسجدی برود و مشغول عبادت شودو از خداوند روزی خود را بگیرد. به این قصد یک روز از سر صبح به مسجد رفت و مشغول عبادت شد 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
طبق تصمیم شورای عالی فضای مجازی مقرر شد پیام رسان هایی که بیش از 50 درصد سهام آنها متعلق به ایرانیان باشد و میزبانی آنها نیز در داخل کشور انجام شده، به عنوان پیام رسان های داخلی محسوب شوند.
همه پیام رسان های موبایلی در جهان محبوب هستند اما در هر کشوری تنها یک پیام رسان مقبولیت بیشتری در بین مردم دارد.
آیا پیام رسان ایتا میشود؟ آموزش پیام رسان ایتا آموزش پیام رسان های داخلی مانند ایتا آموزش تصویری نفوذ به پیام رسان ایتا پیام رسان ایرانی ایتا ادامه مطلب
این روزها که بحث حریم شخصی و حفاظت از اطلاعات خصوصی کاربران در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها بالا گرفته است، آگاهی از تعداد اپلیکیشن های پیام رسان رمزنگاری شده با ضریب امنیت بالا مفید و کاربردی محسوب می شود.
طبق تصمیم شورای عالی فضای مجازی مقرر شد پیام رسان هایی که بیش از 50 درصد سهام آنها متعلق به ایرانیان باشد و میزبانی آنها نیز در داخل کشور انجام شده، به عنوان پیام رسان های داخلی محسوب شوند.
تا باد میان نامه‌‌ رسان است
 
تا باد میان نامه‌‌رسان است
موی من و آرامش تو در نوسان است
 
 
دستی که مرا از تو جدا کرد نفهمید
دعوا نمک زندگی هم‌قفسان است
 
هرچند که هر شاخه‌ گلی رنگی و بویی…
اما دَلگی خاصیت بوالهوسان است
 
بگذار که اوقات تو را تلخ کنم گاه
شیرینی بسیار، خوراک مگسان است
 
هر روز زمین شاهد توفان مهیبی‌ست
تا باد میان نامه‌رسان است
 
دنیا که به کام نیست، نبوده‌است
بگذار ندانیم به کام چه ان است!
 
مژگان عباسلو
مقایسه پیام رسان سروش با تلگرام
مقایسه سروش با تلگرام : با ورود پیام رسان سروش و تبلیغات گسترده ی این پیام رسان در رسانه و فضای مجازی بسیاری از افراد را به خود کنجکاو کرد و برخی از برنامه نویسان نیز تصمیم گرفتند ادامه مطلب
پیام رسان واتس اپ از جمله پیام رسان هایی است که کاربران زیادی از آن استفاده می کنند. اخیراً این پیام رسان در به روزرسانی های متعدد خود قابلیت های جدیدی در اختیار کاربران قرار داده است که بر محبوبیت آن افزوده است. یکی از این قابلیت ها که به تازگی به این پیام رسان […] نوشته این تنظیمات واتس اپ را همین حالا فعال کنید اولین بار در کلیک | رسانه دانش و فناوری پدیدار شد.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس انتقال پیام رسان های داخلی از عدم همکاری دستگاه های تی و بانک مرکزی با آنها و عزم وزارت ارتباطات برای تقویت پیام رسان های داخلی را از جمله مباحث مطرح شده در جلسه مشترک امروز این کمیسیون با کمیسیون های اقتصادی و صنایع ملی برای بررسی وضعیت پیام رسان های داخلی عنوان کرد.
آشنایی با 16برنامه پیام رسان موبایل همانطور که از تیتر مطلب مشخص است قصد داریم در شارا (شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران) به معرفی پرکاربرد برنامه های پیام رسان موبایل در ایران بپردازیم. در این مطلب با 16برنامه پیام رسان موبایل آشنا خواهیم شد که امکان ارتباط سریع با کمترین هزینه را برای ما فراهم می کنند.
معایب پیام رسان سروش چیست

اخیرا در اینترنت خبرهایی مبنی بر ینگ تلگرام منتشر شده است که بسیاری از افراد را پس از مطرح شدن این موضوع به فکر فرو برد که اکنون از طریق چه روشی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند؟ ! در پاسخ به این سوال وزارت ارتباطات و اطلاعات فناوری یک پیام رسان داخلی به نام سروش را معرفی نمود که بسیاری از افراد را به استفاده از این پیام رسان تشویق می کرد اما گویا این پیام رسان داخلی معایب بسیار زیادی دارد که واقعا هیچ یک از کاربران نباید از این پیام رسان استفاده کنند که در ادامه این معایب را برایتان شرح خواهیم داد. راستی امنیت پیام رسان سروش چقدر است؟ ادامه مطلب
نطنز با اشاره به خطرات و آسیب های فراوان استفاده از شبکه های پیام رسان خارجی در حوزه های متعدد، استفاده از پیام رسان های داخلی را یک وظیفه شرعی دانست و از همه خواست تا با استفاده از ظرفیت های مختلف پیام رسان های داخلی که هرروز نیز تقویت می شوند، از میدان بازی دشمن خارج شوند. ادامه مطلب
ممنوعیت استفاده نهادها و موسسات تی و عمومی غیر تی از پیام رسان های اجتماعی برخط خارجی برای مکاتبات و خدمات اداری، ممنوعیت کنترل ارتباطات کاربران پیام رسان های اجتماعی توسط اشخاص حقیقی و حقوقی از مصوبات آ ین جلسه شورای عالی فضای مجازی است.
%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af+%d9%be%db%8c%d8%a7%d9%85+%d8%b1%d8%b3%d8%a7%d9%86+%d8%b3%d8%b1%d9%88%d8%b4+%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c+%d8پیام رسان سروش با امکانات جذاب با سرور های پرسرعت طرفداران زیادی در بین ایرانی پیدا کرده است. ادامه: پیام رسان سروش برای اندروید و ios
رسانه خبری امنیت اطلاعات : اپلیکیشن های پیام رسان در سال های اخیر محبوبیت زیادی ب کرده و جزء ج ناپذیر زندگی امروز شده اند. در همین حال، بررسی سازمان عفو بین الملل (amnesty) در مورد حریم خصوصی و امنیت سایبری پیام رسان ها، نتایج جالبی به همراه داشته است.
رونمایی از پیام رسان ایرانی«بله» نخستین پیام رسان گفت وگو وپرداخت ایرانی، با هدف تجربه راحتی کاربران و استفاده کنندگان داخلی از اپلیکیشن های پیام رسان، رونمایی شد. به گزارش اخبار رسمی، این شبکه اجتماعی در لحظه و سریع، هم امکان گفت وگو و ارتباط را برای کاربران خود فراهم می کند و هم امکانات مالی خوبی در اختیار آنها می گذارد. بر اساس […]
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در اطلاعیه ای مذاکره با پیام رسان خارجی را تکذیب کرد.
خبرگزاری فارس: حریم خصوصی در پیام رسان های داخلی حفظ خواهد شد/ استفاده از پیام رسان های داخلی رایگان استحجت ال مجتبی ذوالنور عصر امروز در حاشیه مراسم بزرگداشت که در مسجد رجایی شهر برگزار شد، اظهار کرد: شبکه های پیام رسان داخلی تقویت خواهند شد.وی با بیان اینکه شرایطی فراهم شده تا این شبکه ها علاوه بر تنوع، آمادگی لازم را برای کوچ از تلگرام داشته باشند، تصریح کرد: وجود اختلالات در روزهای نخست فعالیت پیام رسان های داخلی امری طبیعی است و به زودی در راستای رفع این معضلات اقدام می شود.عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست مجلس ادامه داد: برخی سعی دارند شرایطی را فراهم کنند تا پیام رسان های داخلی را ناامن نشان دهند که در این راستا از مردم می خواهیم به این القائات توجهی نداشته باشند.ذوالنور در بخش دیگری از سخنان خود استفاده از پیام رسان های داخلی را رایگان اعلام کرد و افزود: تمام پهنای باند به پیام رسان های داخلی خواهد رسید.
اطلاعات دریافتی حاکی است که ماده واحده پیشنهادی ساماندهی پیام رسان ها در مجلس مطرح شده که در صورت تصویب تمامی پیام رسان ها باید برای فعالیت در داخل کشور مجوز بگیرند و در غیر این صورت مسدود خواهند شد.
مفاد باقیمانده از سیاست ها و اقدامات ساماندهی پیام رسان های اجتماعی در جلسه شورای عالی فضای مجازی به تصویب رسید.
همانطور که می دانید، پس از پیام رسان سروش، پیام رسان آی گپ یکی از پر طرفدارترین پیام رسان های داخلی می باشد که دارای قابلیت ها و امکانات جالب توجه و مطلوبی می باشد.
 آی گپ اپلیکیشن پیام رسان ایرانی برای اندروید، آیفون و کامپیوتر بهمراه بررسی دقیق برنامه شما در این پیام رسان که شباهت بسیار زیادی به تلگرام دارد، می توانید اقدام به ساخت کانال یا گروه نموده و از این طریق محتوای تولید شده توسط خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. ادامه مطلب
همانطور که می دانید، پس از پیام رسان سروش، پیام رسان آی گپ یکی از پر طرفدارترین پیام رسان های داخلی می باشد که دارای قابلیت ها و امکانات جالب توجه و مطلوبی می باشد.
 آی گپ اپلیکیشن پیام رسان ایرانی برای اندروید، آیفون و کامپیوتر بهمراه بررسی دقیق برنامه شما در این پیام رسان که شباهت بسیار زیادی به تلگرام دارد، می توانید اقدام به ساخت کانال یا گروه نموده و از این طریق محتوای تولید شده توسط خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. ادامه مطلب