چیز های رایگان برای انجام در بوستون

%d8%ac%d8%b1%d9%82%d9%87+%d8%b9%d8%b4%d9%82+%d8%af%d8%b1+%d8%a7%d9%86%d9%81%d8%ac%d8%a7%d8%b1+%d8%a8%d9%88%d8%b3%d8%aa%d9%88%d9%86+%d8%a8%d9یکی از بازماندگان بمب گذاری در رقابت های ماراتن بوستون، سرانجام با آتش نشانی که نجاتش داده بود، ازدواج کرد. ادامه: جرقه عشق در انفجار بوستون به ازدواج ختم شد!+ تصاویر
مسابقه دوی ماراتن بوستون که یکی از قدیمی ترین رقابت های ماراتن در جهان است هر سال در شهر بوستون برگزار می شود و از نظر تعداد شرکت کننده نیز یکی از رکوردداران مسابقات ماراتن جهان است. مسابقه دوی ماراتن بوستون از ۱۸۹۷ در حال برگزاری است.
بامداد امروز هشت بازی در لیگ nba انجام شد که در مهم ترین این بازی ها بوستون سلتی و تورنتو ترز به پیروزی رسیدند.
بامداد امروز (دوشنبه) چهار بازی در لیگ nba انجام شد که در مهم ترین این بازی ها گلدن استیت وریرز به پیروزی رسید و بوستون سلتی ش ت خورد.
در چارچوب رقابت های لیگ بسکتبال nba،تیم شیکاگو بو موفق شد با اختلاف 1 امتیاز برابر تیم بوستون به برتری برسد.
بوستون شهری با جمعیت حدود۶۰۰ هزار نفر بزرگترین شهر ای ماساچوست، بیست وسومین شهر بزرگ ست.
بوستون شهری با جمعیت حدود۶۰۰ هزار نفر بزرگترین شهر ای ماساچوست، بیست وسومین شهر بزرگ ست.
هندل ربات جدید بوستون داینامی handle boston dynamics اکنون دیگر بسیاری از ما با محصولات کمپانی بوستون داینامی (boston dynamics) نظیر ربات ترسناک زرافه ای و سگ رباتی با نام اسپات آشنا هستیم. این کمپانی به تازگی کابوس را برای ما تکمیل و از یک محصول دیگر رونمایی کرده است. ربات جدید بوستون داینامی که ویدیویی از آن را در اواسط ماه گذشته نشان ... نوشته با ربات جدید بوستون داینامی آشنا شوید؛ 2 متر قد، 45 کیلوگرم وزن با قابلیت پرش عمودی تا 120 سانتی متر اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد.
مقامات فرودگاه بوستون از ورود یک پژشک ایرانی و خانواده اش به خاک جلوگیری د.
در کلیسای شهر بوستون در اعتراض به فرمان اجرایی ترامپ علیه مسلمانان اذان پخش شد که با استقبال جمعیت وسیع حاضر در اعتراضات همراه شد. این ویدیو را در «تابناک» می بینید.
متخصص ایرانی سرطان در راستای اجرای دستور ضدمهاجرتی ترامپ، در فرودگاه بوستون به همراه همسر و ۳ فرزندش بازداشت شد.
یک کلیسا در شهر بوستون در اعتراض به فرمان اجرایی رئیس جمهور در خصوص ممانعت از ورود مسلمانان مهاجر از هفت کشور مسلمان جهان، در همبستگی با مسلمانان اذان پخش کرد.
همانطور که همه می دانیم بوستون داینامی یکی از شرکت های زیر مجموعه شرکت گوگل یا به عبارتی آلفابت است. boston dynamics با تمرکز بر روی تولید روبات های هوشمند مدتی است در کش و قوس عرضه سهام به شرکت هایی مانند آمازون و تویوتا نیز است.
در سی و ششمین نمایشگاه کتاب های عتیقه و نایاب در بوستون امریکا قراراست دست خط «جرج واشنگتن» به قیمت پیشنهادی 8.4 میلیون دلار (26 میلیارد و 880 میلیون تومان) به حراج گذاشته شود. این دست خط مربوط به اعلام روز شکرگزاری در سال 1789 است که در کناراولین نسخه سرود کریسمس نوشته شده چار دیکنز و اشعار مایک جگر به حراج گذاشته می شود. هنوز شخص یا سازمانی برای دادن پیشنهاد بالاتر اقدام نکرده و باید شاهد افتتاحیه و روز حراجی در حین برگزاری نمایشگاه باشیم. این نمایشگاه در مرکز هاینس در بوستون از 14 الی 16 نوامبر (23 الی 25 آبان 1393) برگزار خواهد شد و بلیت ورود به نمایشگاه 10 دلار قیمت دارد. برنامه های آشنایی با کتاب های نایاب و عتیقه و نحوه شناسایی و جمع آوری این نوع کتاب ها ازجمله برنامه های جنبی نمایشگاه کتاب های عتیقه و نایاب بوستون 2014 است.
در چارچوب رقابت های لیگ بسکتبال nba،تیم بوستون برابر آتلانتا ش ت خورد.
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، پلیس ای ی ماساچوست اعلام کرد که در شرق شهر «بوستون» یک خودرو پس از منحرف شدن از مسیر اصلی با گروهی از عابران پیاده برخورد کرد که در پی این حادثه، دست کم ۹ تن زخمی شدند. این حادثه در خیابان...
ویدیوی لو رفته از ربات هندل ترسناک و فوق پیشرفته ی بوستون داینامی بوستون داینامی (boston dynamics) که طی سالیان گذشته به عنوان بخشی از آزمایشگاه های فوق پیشرفته ی گوگل فعالیت می کرده و قرار است به زودی از این کمپانی جدا شود، یکی از بهترین مکان های کره ی زمین برای آن دسته از علاقه مندانی است که مایل هستند آینده ی صنعت رباتیک و پیشرفته ترین ربات های جهان را مشاهده کنند؛ این ... نوشته تماشا کنید: ویدیوی لو رفته از ربات ترسناک و فوق پیشرفته ی بوستون داینامی اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد.
آرازبسکت-به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، راجون روندو بازیکن تیم بسکتبال بوستون که در خانه زمین خورده و انگشت دستش ش ته بود بعد از جراحی شش هفته امکان بازی نخواهد داشت.

بازیکن 28 ساله بوستون 30 بازی در فصل قبل انجام داده بود که میانگین 11.7 امتیاز، 5.5 ریباند و 9.8 پاس گل را ثبت کرد.
یک کلیسا در شهر بوستون در اعتراض به فرمان اجرایی رئیس جمهور در خصوص ممانعت از ورود مسلمانان مهاجر از ۷ کشور مسلمان جهان، در همبستگی با مسلمانان اذان پخش کرد.
یک کلیسا در شهر بوستون در اعتراض به فرمان اجرایی رئیس جمهور در خصوص ممانعت از ورود مسلمانان مهاجر از هفت کشور مسلمان جهان، در همبستگی با مسلمانان اذان پخش کرد.
منابع رسانه ای از حمله یک خودرو به عابران پیاده در فرودگاه بوستون خبر دادند.
پلیس ای ماساچوست اعلام کرد که در پی انحراف یک خودرو و برخورد با گروهی از عابران پیاده در شرق شهر «بوستون»، ۹ تن زخمی شدند.
دفتر رو مه بوستون گلوب در شهر بوستون مرکز ای ماساچوست پس از ابتکار این رو مه در انتقاد از ترامپ، تهدید به بمب گذاری شد.یکی از مدیران بوستون گلوب گفت که این رو مه تهدیدهای بسیاری از طریق تلفن دریافت کرده است. پلیس بوستون به شبکه 7 تلویزیون این شهر گفت که این تهدیدها خیلی جدی نیست، اما پلیس نیروهای خود را در داخل و اطراف ساختمان این رو مه مستقر کرده است.روز پنجشنبه 350 رو مه یی در واکنش به دشمن خوانده شدن خود از سوی دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور در اقدامی مشترک که فراخوان آن از سوی بوستون گلوب داده شده بود، سرمقاله شان را به دفاع از مطبوعات و حمله به رویکردهای وی اختصاص دادند.ترامپ رو مه ها و رسانه های را «دشمن مردم و ناشر اخبار جعلی» توصیف و دهها بار در توئیت های خود انتقادات شدیدی را متوجه رسانه های یی کرده و آنها را جاعل خوانده است.بوستون گلوب در فراخوان خود نوشت بود: جایگزین رسانه های آزاد با رسانه هایی که از سوی ت کنترل می شوند پیوسته از اه و اقدامات اولیه ت های فاسد بعد از به قدرت رسیدنشان بوده است. ترامپ به اشاعه این دروغ مشغول است که رسانه هایی که حامی سیاست های او نیستند، «دشمن مردمند». این حمله بی محابا پیامدهای خطرناکی دارد.
آرازبسکت-تهران - ایرنا - لیگ بسکتبال حرفه ای موسوم به ان.بی.ای، بامداد امروز با 8 دیدار پیگیری شد و تیم شیکاگو بو با 5 امتیاز اختلاف مغلوب بوستون سلتی شد.
به گزارش ایرنا از سایت این رقابت ها، نتایج دیدارهای بامداد امروز (شنبه) به شرح زیر است:
پورتلند تریل بلیزرز 102- کلیپرز 106

واشنگتن ویزارد 97 - ایندیانا پیسرز 90

نیویورک کنی 96 - آتلانتا هاو 103

مینه سوتا تیمبرولوز 92 - میامی هیت 102

بوستون سلتی 106 - شیکاگو بو 101

گلدن استیت واریورز 98- هیوستون راکتس 87

ممفیس گریزلیز 92 - میلواکی با 93

نیواورلئان پلیکانز 100 - سن آنتونیو اسپرز 99

لیگ بسکتبال ان.بی.ان امشب(شنبه) با برگزاری 8 دیدار پیگیری می شود.
به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوانبه نقل از پایگاه خبری بوستون گلوب، یک پزشک سرطان ایرانی که به عنوان پژوهشگر مهمان برای کار در بیمارستان ک ن بوستون به سفر کرده بود، در فرودگاه بین المللی "لوگان" بوستون دستگیر شد. بر طبق اعلام بیمارستان دعوت کننده، محسن دهنوی یکی از محققان برجسته سرطان در سفر به ای ماساچوست برای کار در بیمارستان ک ن بوستون در فرودگاه لوگان به همراه همسر و فرزندانش بازداشت شد. دستگیری این پزشک ایرانی در حالی رخ داد که وی دارای روادید معتبر کار بود. براساس قانون ممنوعیت ورود شهروندان شش کشور مسلمان به (شامل ایران، یمن، ، لیبی، سودان و سومالی) که توقف اجرای آن از سوی دادگاه عالی لغو شد، شهروندانی که دارای روادید معتبر بودند، شامل این قانون نمی‌شدند. راب گراهام، سخنگوی بیمارستان ک ن بوستون در بیانیه‌ای اعلام کرد: امیدواریم این مشکل به سرعت حل شود و دهنوی و خانواده او آزاد شوند و اجازه ورود به را بیابند. با این وجود ممکن است وی به همراه همسر و سه فرزندش امروز به ایران بازگردانده شود.
بامداد امروز هفت بازی در لیگ nba انجام شد که در مهمترین این بازی ها گلدن استیت وریرز به پیروزی رسید و بوستون سلتی ش ت خورد.
بامداد امروز هفت بازی در لیگ nba انجام شد که در مهمترین این بازی ها گلدن استیت وریرز به پیروزی رسید و بوستون سلتی ش ت خورد.


لیگ بسکتبال nba تامس 17 امتیاز را در کوارتر چهارم به دست آورد.به کانال تلگرام nba بپیوندید. https://telegram.me/nbahighlight 35 امتیاز آیزایا تامس برا
لینک های : کیفیت 270p | کیفیت 360p | کیفیت |
بامداد امروز 10 بازی در nba انجام شد که در مهم ترین بازی ها بوستون سلتی به پیروزی رسید و سن آنتونیو اسپرز ش ت خورد.
بامداد (دوشنبه) امروز شش بازی در لیگ nba انجام شد که در مهم ترین بازی ها کلیولند کاوالیرز بار دیگر ش ت خورد و بوستون سلتی به پیروزی رسید.