ویژگی افرادی که کتاب نمیخوانند

شهرام همت زاده که به تازگی کتاب « های چرنوبیل» نوشته سویتلانا آل یویچ را ترجمه کرده است، درباره ویژگی های این کتاب و اوضاع فعلی ترجمه در ایران توضیح داد.
یک نفر بیاید برویم کتابفروشی های ارم را بگردیم، توی سوره ی مهر و صدرا و خانه ی کتاب و بوستان کتاب حس چرخ بزنیم. بعد، از همانجا راهمان را کج کنیم، کتابفروشی های صفاییه را هم ببینیم. دلم، بوی کتاب میخواهد! +یکی از قشنگ ترین لحظات زندگی آدم این است که برایش کلی کتاب یا حتی یکی بفرستند در خانه، یا برایش کتاب هدیه بیاورند، خدا خیر دهد این شهرستان ادب را.. ++یک لذت عجیبی در کتاب یدن هست، که در کتاب خواندن هم نیست! +++این بار روز تولدم میروم کتابفروشی برای خودم کتاب هدیه می م! ++++من تو رو بیشتر دوست دارم یا کتاب؟؟؟بیا منو ببر کتاب فروشی لطفا... +++++کلافه م! بم کتاب برسونید دخترا!
فاطمه محمدی مدیر مسئول موسسه نوین کتاب گویا درباره کتاب های جدید این موسسه توضیح داد و از افزایش مخاطبان کتاب های صوتی در چند سال اخیر گفت.
تکنولوژی و ی فکر نوشته ی : محمدعلی حقیقی و... وضعیت کتاب : موجود است قیمت کتاب : 125000 ریال نوبت چاپ : دوازدهم تاریخ چاپ : اسفند 1392 ناشر : فراروان تعداد صفحه : 328 صفحه زبان اصلی کتاب : فارسی قطع کتاب : رقعی داشتن شیوه ی تفکر، یعنی «درست فکر » از ویژگی های مدیران و انسان های موفق قرن 21 محسوب می شود. این کتاب علاوه بر پرداختن به موضوع فوق، راهنمای خوبی است برای توسعه ی بهره وری و این که چگونه از توان بیکران خود بهره مند شوید.
افرادی که اهل مطالعه هستند اغلب شان راه های دستی به کتاب های مورد علاقه شان را به خوبی می دانند.
کتاب های «ملت عشق»، «من پیش از تو»، «شازده کوچولو»، «جزء از کل»، «بیشعوری»، «پس از تو»، «دختری که رهایش کردی» و «یک بعلاوه یک» جزو کتاب های پرفروش طرح عیدانه کتاب بودند.
2کتاب در ریاضیات،4 کتاب در نجوم، یک کتاب در شیمی ، 2 کتاب در زیست شناسی، 3 کتاب در زمین شناسی و یک کتاب در فیزیک از مجموع 233 کتاب در گروه علوم خالص، به مرحله نهایی سی و چهارمین دوره کتاب سال …
یدار کتاب دست دوم, ید کتاب,فروش کتاب در کارا کتاب یدار کتاب دست دوم شما به بالاترین قیمتاگر کتابخانه ای دارید برای فروش ما مرکز ید و فروش کتاب دست دوم هستیم یدار کتاب دست دوم شما به بالاترین قیمت09125343644
خواندن کتاب به مراتب نسبت به نشریات و رو مه ها بر افزایش طول عمر تأثیرگذارتر است. کارشناسان علت این مسئله را درگیر شدن ذهن خواننده با محتویات کتاب ها می دانند. نتایج یک تحقیق نشان داده که مطالعه کتاب به افزایش عمر کمک می کند.
کتاب خواندن به عنوان راهی برای تحمل شرایط زندگی، نه تنها باعث افزایش طول عمر می شود، بلکه آن هایی که روزی ۳۰ دقیقه مطالعه می کنند بیش از افرادی که اصلا اهل کتاب خواندن نیستند عمر می کنند.

ادامه این مطلب را از وبگاه #فرادید را در این لینک  ببینید.

حفظه الله : ✔جای کتاب را هیچ چیز پر نمی کند.
✨ کتاب، مقوله ی بســیار مهمی اســت. البته من به کارهای هنری، تصویری، تلویزیون، ســینما یا از این قبیل چیزها، خیلی اعتقاد دارم ؛ اما کتاب نقش مخصوصی دارد. جای کتاب را هیچ چیزی پر نمی کند. کتاب را باید ترویج کرد. ... مردم باید به کتاب خوانی عادت کنند و کتاب وارد زندگی بشود. چندی پیش من دیدم که همین تلویزیون با بعضی از جوانان مصاحبه کرده بود و پرسیده بود که آقا! شما کتاب میخوانید؟ پاسخ داده بودند که نه، اصلا کتاب را جزء ضروریات زندگی نمی دانند . ✨
@ketab_man
#من_و_کتاب ص14
کتاب ها متفاوت هستند. بعضی از آن ها وقتی به صفحه آ کتاب می رسید به سرعت فراموش می شوند ولی بعضی از کتاب ها مدت ها در ذهن باقی می مانند و ذهن تان را با موضوع کتاب درگیر می کنند.

این کتاب فوق العاده بود بیسار دقیق و خوش خوان. نویسنده بسیار دقیق مسائل را موشکافی کرده و به زیبایی تمام آنها را بیان کرده بود. یعنی در مقایسه با کتاب سیر آراء تربیتی در غرب نوشته آقای کاردان، این کتاب یک سو و گردن بالاتر بود. خوبی دیگری که داشت این بود که به درد افرادی که آشنایی چندانی با تاریخ فلسفه ندارند می خورد و آنها خیلی خوب آشنا می کند. البته خود آقای نقیب زاده به افرادی هم چون کانت در کتاب های دیگرشان پرداخته ولی در همین حد هم برای افراد ناآشنا مناسب است. یکی از نکات جالب این بود که نویسنده موضوعات جالبی را مد نظر قرار داده بود مثل تفاوت community با society که خیلی جالب بود. مطلب بعدی اینکه واقعا نمی شود این کتاب را خلاصه کرد و امیدوارم هیچ ی این کتاب را برای امتحان انتخاب نکند چون واقعا حیفه.

کتاب بازی بُرد، بنظر حقیر یکی از کتاب های خوبی است که در زمینه استراتژی خوانده ام. ویژگی اصلی کتاب اینه که نویسنده های کتاب هم و محقق هستند در زمینه استراتژی و هم مدیر عامل یکی از هولدینگ های بزرگ (شرکت p & g)؛ همین باعث شده که کتاب پر از مثال های واقعی باشه. ادامه مطلب
رایگان کتاب من پیش از تو بهترین رایگان کتاب من پیش از تو لینک رایگان کتاب من پیش از تو لینک راحت رایگان کتاب من پیش از تو جالبترین رایگان کتاب من پیش از تو نازترین رایگان کتاب من پیش از تو باح رین رایگان کتاب من پیش از تو

ادامه مطلب
کتاب های «ملت عشق»، «من پیش از تو»، «شازده کوچولو»، «جزء از کل»، «بیشعوری»، «پس از تو»، «دختری که رهایش کردی» و «یک بعلاوه یک» جزو کتاب های پرفروش طرح عیدانه کتاب بودند.
 کتاب آموزش برنامه نویسی شبکه با سی شا

فارسی | 1.83 مگ| 98 صفحه |

توضیحات:

اینبار با یک کتاب پرکاربرد برنامه نویسی در خدمت برنامه نویسان عزیز هستیم. در این کتاب به قابلیت های زبان سی شا (#c) و ویژگی های ان برای برنامه نویسی شبکه اشاره شده تمامی کدهای آن در محیط کارب سند visual studio 2008 نوشته می شوند. این کتاب ترجمه ی کت با همین عنوان از آقای richard blum می باشد و لازم به ذکر است که افرادی که از این کتاب برای یادگیری برنامه نویسی تحت شبکه استفاده میکنند باید با مقدمات زبان سی شا آشنایی داشته باشند.کنید


لینک کتاب آموزش برنامه نویسی شبکه با سی شا
کاربردی ترین کتاب راهنمای تایپ و صفحه آرایی کتاب منتشر شد. 
برای مشاهده مشخصات کتاب، روی لینک فوق کلیک نمایید.
کتاب نگاه ا مجموعه ی گرداوری شده از سوالات پیشنهادی جمعی از همکاران اموزشی شهر مشهد در تمام رشته هاست که به زودی در کتاب فروشی ها خواهد بود دوستان می تونن با تهیه این کتاب مرجع مناسبی را برای گرفتن ازمونهای امادگی تا کنکور در اختیار داشته باشن که مبتی بر نظرات و ارای متفاوت می باشد که یکی از حسن های این کتاب است .
کتاب به سوی فهم قرآن(با محوریت سوره صف)
کتاب به سوی فهم قرآن (منبع اصلی)
ید کتاب به سوی فهم قرآن
کتاب به سوی فهم قرآن قرائتی
به سوی فهم قرآن
خلاصه کتاب به سوی فهم قران
pdfکتاب به سوی فهم قرآن با محوریت سوره صف
کتاب به سوی فهم قرآن word ادامه مطلب
بعضی کتاب ها خیلی زود بر سر زبان ها می افتد. کتاب هایی که بسیار خواندنی اند ولی شاید فرصت خواندن این کتاب ها را نداریم. روزهای تعطیل می توانید بخش هایی از یک کتاب خواندنی را بخوانید.

پاو وینت درس هفدهم کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم (ویژگی های دریاهای ایران)پاو وینت-درس-هفدهم-کتاب-مطالعات-اجتماعی-پایه-ششم-(ویژگی-های-دریاهای-ایران)پاو وینت درس هفدهم کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم ابت با عنوان ویژگی های دریاهای ایران، در حجم 17 اسلاید، همراه با تصاویر جذاب. شامل موضوع درس: آشنایی با دریاهای خزر، عمان و خلیج فارس ... فایل
نام کتاب: آموزش برنامه نویسی شبکه با سی شا
نویسنده: سعید اصغری
تعداد صفحات: 98
فرمت کتاب: pdf
زبان کتاب: فارسی

توضیحات:
اینبار با یک کتاب پرکاربرد برنامه نویسی در خدمت برنامه نویسان عزیز هستیم. در این کتاب به قابلیت های زبان سی شا (#c) و ویژگی های ان برای برنامه نویسی شبکه اشاره شده تمامی کدهای آن در محیط کارب سند visual studio 2008 نوشته می شوند. این کتاب ترجمه ی کت با همین عنوان از آقای richard blum می باشد و لازم به ذکر است که افرادی که از این کتاب برای یادگیری برنامه نویسی تحت شبکه استفاده میکنند باید با مقدمات زبان سی شا آشنایی داشته باشند. با حجم 1.59 مگابایت رمز: www.mihan .com
کتاب ارزی اخبار قضاوت های المؤمنین علی(ع) در بیست و ششمین جشنواره کتاب فصل در بخش حدیث برگزیده شد. این مراسم روز یکشنبه هشتم دی در محل خانه کتاب تهران برگزار شد. معرفی این کتاب در پست های قبلی این وبلاگ آمده است.
کتاب ارزی اخبار قضاوت های المؤمنین علی(ع) در بیست و ششمین جشنواره کتاب فصل در بخش حدیث برگزیده شد. این مراسم روز یکشنبه هشتم دی در محل خانه کتاب تهران برگزار شد. معرفی این کتاب در پست های قبلی این وبلاگ آمده است.
مدیرعامل باغ کتاب تهران می گوید علی رغم میل باطنی، شهرداری تهران ناچار از اداره مجموعه باغ کتاب است و هیچ مجموعه ای در بخش خصوصی توان تامین هزینه های این مرکز را ندارد.
در لیست کتاب های پرفروش طرح عیدانه کتاب عناوین کتاب هایی چون ملت عشق، جزء از کل و پیش از تو دیده می شود.
افرادی تیزهوش هستند که در آزمون ها هوشی نمره بالاتر از 130 ب می کنند . ک ن تیزهوش ، بهره هوشی ، خلاقیت و ویژگی هایی دارند که آنها را از سایر همسالانشان جدا می کنند . به استناد سایت مشاوره روانشناسی فیلیا ، انواع تیزهوشی شامل موارد زیر می باشد : تیزهوش های خلاق : این افراد هوش زیادی دارند و علاوه بر آن استعداد زیادی در به وجود آوردن اثار هنری دارند . تیزهوش های درس خوان : این افراد به خواندن کتاب علاقه زیادی دارند ، از حل مسائل لذت می برند و در نویسندگی مهارت دارند . تیزهوش های حرفه ای : این افراد در یادگیری اعداد توانایی بیشتری دارند و علاقه زیادی به ساختن اشیا و کارهای دستی دارند . تیزهوش های کم پیشرفت : این ک ن با وجود هوش زیادی که دارند و در آزمون های هوش نشان داده شده در یادگیری موفق نیستند . برای مطاالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید : www.heyvafamily.com/web/articles/view/287/انواع-تیزهوشی
مهناز محمدی: برنامه مان را از قبل چیده بودیم. یک هفته ی پر از کتاب و کتاب بازی، دیدن نویسنده ها، تشویق برگزیده ها و شمردن جایزه ها هیجان خاصی برایمان داشت. شنبه، یک شنبه، دوشنبه و با یک دفترچه ی کوچک از میان خیابان ها گذشتیم و به کتاب ها رسیدیم.
در وصف این کتاب فقط میتوانم بگویم که بس افرادی بودند که با خواندن این کتاب مرحله دوم را قبول شده اند... من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه از سخنم پندگیر خواه ملال ادامه مطلب
روز مَبْعَث، روزی است که حضرت محمد، گرانقدر ، به درجه ی برگزیده شد؛ در این گزارش به معرفی کتاب هایی با موضوع رحمت پرداختیم.