ولایت صالحین

تیم سایپا تهران در آ ین دیدار روز نخست پلی آف لیگ برتر والیبال، مقابل صالحین ورامین به پیروزی 3 بر یک دست پیدا کرد.
مسئول آموزش و تربیت صالحین سراب در جلسه سرگروه های حلقه های صالحین مهربان به کیفی سازی حلقه های صالحین در سال جدید تاکید کرد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در آذربایجان شرقی، حجت ال سبزکاری با بیان اینکه فعالیت حلقه های صالحین مهربان مناسب است ولی باید با منظم تر و کیفی سازی شود افزود: مباحثی که در این حلقه ها مطرح می شود باید با توجه به نیاز روز و در قالب باشد. وی خواستار شد باید سرگروه های صالحین با مربیان حلقه ها عیب ها و نواقصات گروه ها را پیدا و با همفکری در جهت ارتقای آن تلاش کنند.
فصل کوتاه و پر بار تابستان در راه است. تلاش وافری لازم است تا این موضوع و اهمیت صالحین را ، ابتدا به همه بشناسانیم تا همه علاقه مند شده به کمک بیایند. این موضوع مثل چشمه ی جوشان پرباری است که همه نوع میوه ی کم عیب برای همه سلیقه ها تولید می کند. اگر باور ندارید امتحان نمایید. یا علی
حلقه صالحین پایگاه مقاومت انصار المهدی(عج)
در این جلسه ابتدا قرائتی از کلام الله مجید و پس از آن روشنگری و تحلیل فتنه ی پوشالی اخیر و ریشه ی علل آن و حمایت های در حلقه صالحین بیان شد.
حضور برادر معظم شهید موشکی سیدحسین میرحسینی در حلقه صالحین عاشقان ولایت حضور برادر معظم شهید موشڪی سیدرضا میرحسینی در حلقه صالحین عاشقان ولایت و صحبت های ایشان در جمع نوجوانان یکشنبه97/1/19 گروه سرود عاشقـان ولایـت
برگزاری جلسه همفکری و هم شی مربیان حلقات صالحین با حضور حجت ال حسینی نسب و سرمربی حلقات صالحین بخش انگوران و شهر دندی و سروان زارعی فرمانده حوزه مقاومت بسیج.
  و سرمربی حلقات صالحین:
وجی حلقات صالحین باید تربیت افراد متدین، ولایتمدار و انقل باشد.
مربیان و سرگروههای حلقات در برنامه های فرهنگی حضور فعال داشته باشند.
فعالیت مقطعی از آفات حلقه های صالحین است. بهترین کارها این است که مستمر باشد.
با ایمان و عمل صالح انسان توفیق حضور در حلقات صالحین را ب می کند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

از مهر ماه امسال بار دیگر شجره طیبه صالحین در حوزه و پایگاه ها از سر گرفته شده است. جلسه حلقه صالحین حوزه با حضور استناد نقدی روز های ساعت 1 در تالار علامه جعفری برگزار میگردد. با توجه به افتتاح دو پایگاه در واحد برادران حلقه های صالحین این دو پایگاه هر هفته روز های دوشنبه ساعت 9 الی 10 در خوابگاه المهدی (عج) دایر می باشد. +ع ها در ادامه مطلب. طرح حلقه های صالحین چیست؟
تیم پارسه با تمام مشکلاتی که برای بازیکنان خود و لیگ والیبال به وجود آورده بوده، بالا ه مقابل صالحین ورامین ش ت خورد تا از دور رقابت های لیگ کنار رود. صالحین هنوز برای حضور در پلی آف امیدوار است.
تیم پارسه با تمام مشکلاتی که برای بازیکنان خود و لیگ والیبال به وجود آورده بوده بالا ه مقابل صالحین ورامین ش ت خورد تا از دور رقابت های لیگ کنار رود و صالحین هنوز برای حضور در پلی آف امید دارد.
جلسه سر مربیان صالحین شهرستان ماهنشان  با حضور حجت ال و المسلمین زاهدی پور   شهرستان ماهنشان برگزار شد.
در روز پنج شنبه 26/10/92 حلقه طرح صالحین با حضور کارمندان این اداره و فرمانده بسیج ادارات شهرستان راس ساعت 7 صبح در محل خانه بنیاد شهید و امور ایثارگران زرندتشکیل گردید . در این جلسه ابتداء زیارت عاشورا قرائت گردیددر ادامه آقای عرب س رست بنیاد ضمن تبریک ولادت باسعادت حضرت خاتم النبین (ص) وهفته وحدت و از حضور همکاران وبرادر پاسدار محسن یزدانی مسئول حوزه بسیج ادارات شهرستان در جلسه تقدیر و تشکر نمودند وسپس آقای یزدانی مسئول بسیج ادارات زرند سخنانی در رابطه با تقوا و بیان چند مساله از نهج البلاغه در رابطه با خود سازی ایراد نمودند.وی هدف از تشکیل گروه های شجره طیبه صالحین را رسیدن به جامعه ای سالم دانستند و خواستار توجه و استمرار این جلسات شدند .
صالحین ورامین موفق شد در دیداری عقب افتاده از رقابت های لیگ برتر والیبال مقابل پارسه به برتری برسد.

دندی:باایمان وعمل صالح انسان توفیق عضویت درحلقات صالحین پیدا می کند.
حجت ال حسینی سنب:سیب های اعتیاد، وفضای مجازی درحلقات صالحین آموزش داده شود.

اعضای حلقه صالحین شهید باکری به همراه فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید چمران شهر دندی عصر امروز با حجت ال حسینی نسب و سرمربی حلقات صالحین بخش انگوران و شهر دندی دیدار د  .
حسینی نسب در این دیدار با تقدیر از فعالیت منظم برخی از حلقه های صالحین گفت: حضور در حلقات صالحین از افتخارات جوانان و نوجوانان است.
سرمربی حلقات صالحین بخش انگوران به زمینه های توفیق حضور در بسیج و حلقات صالحین اشاره کرد و گفت: ایمان و عمل صالح توفیق ب حضور و عضویت در حلقات صالحین را به انسان عطا می کند.
ادامه مطلب...
با سلام و خسته نباشید و خدا قوت خدمت همه دوستان اعضای حلقه های طرح صالحین شهر خشت . چند ماهی وبلاگ صالحین به روز نشده بود که از دوستان عذرخواهی میکنم . انشالله منتظر حضور سبز صالحین خشت باشید .


در این نشست که امروز با حضور فرماندهان و سرگروههای صالحین در محل بسیج دانش آموزی هرسین برگزار گردید حسین آفت فرمانده بسیج دانش آموزی این شهرستان ضمن تشریح برنامه های صالحین محور سال آینده،ابراز نمود حلقه های صالحین با هدف تقویت معرفت فردی و علمی به همراه بصیرت بخشی و گسترش فرهنگ قرآنی تشکیل شده است . وی همچنین افزود تشکیل حلقه های صالحین موجب افزایش آگاهی جوانان در مقابل جنگ نرم شده و این قشر را در مسیر پیروی از و.لایت فقیه و حفظ آرمان های انقلاب قرار می دهد. در ادامه اعضای حاضر در جلسه به بحث و تبادل نظر پیرامون مباحث مرتبط با صالحین پرداختند
بازدیدحجت ال و المسلمین زاهدی پور   و یار حلقات صالحین شهرستان ماهنشان از حلقه صالحین روستای بهستان و تقدیر از فعالان

بازدیدحجت ال و المسلمین زاهدی پور   و یار حلقات صالحین شهرستان ماهنشان از حلقه صالحین روستای بهستان و تقدیر از فعالان

به نام خدا 
تشکیل بیش از 400 حلقه صالحین در اردکان
 
<** ادامه مطلب...
تعویق دیدار تیم های والیبال سایپا با صالحین ورامین     تعویق دیدار تیم های والیبال سایپا با صالحین ورامین به گزارش پی سی و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال روز یکم دیماه با پنج دیدار در ای تهران (دومسابقه)، گنبد، اراک و ساری پیگیری شد و دیدار ششم این هفته به دلیل مشکلات تیم صالحین ورامین برگزار نشد. دیدار معوقه هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال قرار بود ساعت ۱۶ فردا (یکشنبه) در سالن شهید گل عباسی ورامین برگزار شود که با توجه به برنامه مسابقات این دیدار می‌بایست پس از دیدار صالحین ورامین و پارسه برگزار شود سازمان لیگ فدراسیون والیبال در اطلاعیه ای زمان برگزاری این دیدار را به تعویق انداخت. سازمان لیگ فدراسیون والیبال در ادامه این اطلاعیه با توجه به محدودیت زمان تاکید کرد: فردا نشستی با سرمربیان تیم های سایپا، پارسه و صالحین ورامین برگزار می شود تا درباره زمان برگزاری دو دیدار معوقه لیگ برتر بین تیم های صالحین و سایپا و صالحین با پارسه تصمیم گیری شود. مطلب مورد نظر به پایان رسید
دندی:باایمان وعمل صالح انسان توفیق عضویت درحلقات صالحین پیدا می کند.
حجت ال حسینی سنب:سیب های اعتیاد، وفضای مجازی درحلقات صالحین آموزش داده شود.

اعضای حلقه صالحین شهید باکری به همراه فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید چمران شهر دندی عصر امروز با حجت ال حسینی نسب و سرمربی حلقات صالحین بخش انگوران و شهر دندی دیدار د  .
حسینی نسب در این دیدار با تقدیر از فعالیت منظم برخی از حلقه های صالحین گفت: حضور در حلقات صالحین از افتخارات جوانان و نوجوانان است.
سرمربی حلقات صالحین بخش انگوران به زمینه های توفیق حضور در بسیج و حلقات صالحین اشاره کرد و گفت: ایمان و عمل صالح توفیق ب حضور و عضویت در حلقات صالحین را به انسان عطا می کند.
ادامه مطلب...
این د لازم وم وم هم هستند ر تنها میتواند باعث پیشرفت وترقی ایران شود.
دومین جلسه حلقه های صالحین سال 93 با حضور کلیه همکاران خانم و با حضور رجبی در محل سالن کنفرانس شرکت برگزار گردید. در این جلسه که با محوریت حجاب و و پوشش ی آغاز شد بعد از تبادل نظر و بیان دیدگاههای مختلف به سوالات همکاران توسط رجبی پاسخ داده شد.
د میدان وردګو ولایت په مرکز میدان ښار کې د ۳۸ قابله ګانو له فراغت سره به په دغه ولایت کې د مور او ماشوم د مړینې کچه ټیټه شی. ددې ولایت د والی ویاند عطاء الله خوږیاڼی د وږی په ٢٩مه، پژواک خبری اژانس ته وویل چې د میدان وردګو ولایت د ټولنې د نرسانو له روزنیز مرکز څخه نن په لومړی ځل ۳۸ تنه ښځینه نرسانې فارغې شوې.
سرهنگ توکل : حلقه های صالحین بهترین مکان برای بحث در مورد مسائل بصیرتی ، اعتقادی و مهارتی گردهمایی اعضای حلقه صالحین شهید سید مهدی افسر در محل سالن کنفرانس اداره آموزش و پرورش با حضور فرمانده ، مدیریت و معاونین اداره آموزش و پرورش شهرستان نی ریز سرهنگ توکل ضمن تشکر از حسن سلطانی سرگروه این حلقه به سخنان معظم انقلاب در دیدار با فرهنگیان اشاره کرد و گفت : ایشان آموزش علوم ، آموزش روش تفکر و همچنین اخلاق را سه حوزه مهم ورود معلمان بیان د و تاکید نمودندحلقه های صالحین بسیج فرهنگیان باید به تحقق این موضوع کمک کند. ایشان هدف از تشکیل حلقه های صالحین را مقابله با جنگ نرم دشمن عنوان کرد و گفت حلقه های صالحین بهترین مکان برای بحث در مورد مسائل بصیرتی ، اعتقادی و مهارتی می باشد. شایان ذکر است در پایان جلسه جناب سرهنگ توکل به سوالات اعضای حلقه پیرامون مسائل روزجواب دادند. جلسه باذکر صلوات برای شادی روح پر فطوح (ره) و ء ، بویژه ی انقلاب و ی فرهنگی ،سلامتی آقا زمان (عج) و ی و حاضرین درجلسه خاتمه یافت.
دیدار معوقه هفته نخست لیگ برتر والیبال با پیروزی صالحین ورامین به پایان رسید تا پارسه تهران از صعود به مرحله پلی آف ناامید شود.

ولایت المومنین علیه السلام ولایت خداست
شیخ صدوق رضوان الله علیه روایت کرده است:
۳- حدثنا الحسین بن أحمد بن إدریس رحمه الله، قال: حدثنا أبی، قال: حدثنا إبراهیم بن هاشم، عن محمد بن سنان، قال: حدثنا أبو الجارود زیاد بن المنذر، عن سعید بن جبیر، عن ابن عباس، قال: قال رسول الله صلى الله علیه وآله: ولایة علی بن أبی طالب ولایة الله، وحبه عبادة الله، واتباعه فریضة الله، وأولیائه أولیاء الله، وأعداؤه أعداء الله، وحربه حرب الله، وسلمه سلم الله عز وجل. رسول خدا صلى الله علیه و آله فرمودند: ولایت على بن ابى طالب علیهما السلام ولایت خداست، دوست داشتن او عبادت خداست، پیروى او واجب الهى است، و دوستان او دوستان خدا، و دشمنان او دشمنان خدایند، و جنگ با او، جنگ با خدا، و صلح با او صلح با خداوند عز و جل است.
امالى شیخ صدوق، مجلس نهم، حدیث سوم، صفحه ۳۵
تیم والیبال سایپا موفق شد برابر صالحین ورامین به برتری برسد.
تیم والیبال صالحین ورامین با غلبه بر سایپا به مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال رسید.
جلسه سرمربیان حلقات صالحین شهرستان ماهنشان با حضور و یار حلقات صالحین شهرستان با موضوع گزارش سرمربیان و بررسی سند 2030
در ابتدای جلسه حجت ال و المسلمین حسینی نسب به بررسی و تحلیل سند 2030 پرداخته و در ادامه گزارش سرمربیان و فرماندهان حوزه های مقاومت ارائه شد.
در پایان حجت ال زاهدی پور و یار حلقات صالحین شهرستان ضمن جمع بندی جلسه، مصوبات و بایدها و نبایدهای مربوط به دستورات جلسه را اعلام نمود.
   


سایت مدعی اصولگرایی که در سال 88 و پس از انتشار غیر معمول یک دستور کتبی غیر رسمی توسط رو مه کیهان، را متهم به ولایت گریزی کرد، امروز در مقابل عدم تمکین ت به دستور ولایت سکوت کرده است. این سایت در گذشته و در حالیکه هنوز فتنه 88 در جریان بود و فتنه گران با طراحی چهار نفر از سرانشان، هرچه می خواستند و می توانستند در تضعیف انقلاب و ج د، در صفحه ی اول خود روزشمار ولایت پذیری برای رئیس جمهور وقت راه اندازی کرده و با محاسبه روز، ساعت و حتی ثانیه ها، بدون اطلاع از اصل ماجرا، خادم ملت را متهم به ولایت گریزی می کرد!