ورزشی

در دنیا به دلیل اینکه 16 شاخه برای تربیت بدنی تعریف شده است، رشته تربیت بدنی و علوم ورزشي 16 نوع مختلف phd در رشته های مختلف دارد. وقتی می گویند فیزیولوژی ورزشي یعنی فرد به طور اختصاصی در این زمینه ب علم کرده است. ولی به دلیل اینکه ما تغذیه ورزشي نداریم، علم تمرین نداریم، همه را در غالب فیزیولوژی ورزشي می آوریم. در کل کار یک فیزیولوژیست ورزشي در حیطه قهرمانی این است که با توجه به نوع رشته ورزشي و ویژگی های فردی ورزشکار، بتواند یک برنامه درست و مفید ورزشي را برای وی طراحی کند.
هشتمین همایش بین المللی تربیت بدنی و علوم ورزشي توسط پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشي در تاریخ 7و 8 اسفند ماه برگزار می شود به گزارش روابط عمومی، هشتمین همایش بین المللی تربیت بدنی و علوم ورزشي، با هدف توانمندسازی و تبادل یافته های علمی رشته تربیت بدنی و علوم ورزشي در تاریخ هفتم و هشتم اسفند ماه سال1393 توسط پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشي وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می شود. حضور دانشمندان برجسته از داخل و خارج کشور در این همایش، زمینة ارتقاء سطح علمی پژوهشگران حوزة علوم ورزشي و سایر رشته های مرتبط را فراهم می آورد. از سوی دیگر تدارک برنامه‏ های متنوع جانبی به پژوهشگران جوان کمک می کند تا با جدیدترین یافته ها و پژوهش های علوم ورزشي آشنا شوند. بی تردید حضور شمندان و ان بزرگوار و دانشجویان ارجمند، بر غنای علمی این همایش خواهد افزود.
هشتمین همایش بین المللی تربیت بدنی و علوم ورزشي توسط پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشي در تاریخ 7و 8 اسفند ماه برگزار می شود به گزارش روابط عمومی، هشتمین همایش بین المللی تربیت بدنی و علوم ورزشي، با هدف توانمندسازی و تبادل یافته های علمی رشته تربیت بدنی و علوم ورزشي در تاریخ هفتم و هشتم اسفند ماه سال1393 توسط پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشي وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می شود. حضور دانشمندان برجسته از داخل و خارج کشور در این همایش، زمینة ارتقاء سطح علمی پژوهشگران حوزة علوم ورزشي و سایر رشته های مرتبط را فراهم می آورد. از سوی دیگر تدارک برنامه‏های متنوع جانبی به پژوهشگران جوان کمک می کند تا با جدیدترین یافته ها و پژوهش های علوم ورزشي آشنا شوند. بی تردید حضور شمندان و ان بزرگوار و دانشجویان ارجمند، بر غنای علمی این همایش خواهد افزود. علاقه مندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر، به فایل پیوست مراجعه فرمایند. اطلاعیه هشتمین همایش بین الملی تربیت بدنی و علوم ورزشي
پاو وینت بررسی نمونه داخلی و خارجی مجموعه ورزشي(مجموعه ورزشي چند منظوره لونادا , جنین جامبو فرانسه , نور مبین)
پاو وینت تاریخچه آزمونهای ورزشي (فصل اول کتاب آزمون های ورزشي )
به صفحه فایل پاو وینت تاریخچه آزمونهای ورزشي (فصل اول کتاب آزمون های ورزشي ) خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر
پاو وینت بررسی نمونه داخلی و خارجی مجموعه ورزشي (مجموعه فرهنگی ورزشي جانبازان ومعلولین تهران و مجموعه ورزشي دیکو سی تیگانز و مجموعه ورزشي نور مبین و
به صفحه فایل پاو وینت بررسی نمونه داخلی و خارجی مجموعه ورزشي (مجموعه فرهنگی ورزشي جانبازان ومعلولین تهران و مجموعه ورزشي دیکو سی تیگانز و مجموعه ورزشي نور مبین و خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر
نام دروس امتحانی و منابع آزمون ی مجموعه تربیت بدنی - فیزیولوژی ورزشي نام رشته امتحانی - فیزیولوژی ورزشي با گرایش های: - فیزیولوژی ورزشي عصبی عضلانی - فیزیولوژی ورزشي قلب و عروق و تنفس - بیوشیمی و متابولیسم ورزشي مواد امتحانی 1ـ زبان انگلیسی
2ـ استعداد تحصیلی
3ـ مجموعه دروس تخصصی در سطح کارشناسی شامل:
(آمار، سنجش و اندازه گیری در تربیت بدنی)
4ـ مجموعه دروس در سطح کارشناسی ارشد شامل
(فیزیولوژی ورزشي عصبی ـ عضلانی، فیزیولوژی ورزشي قلب و عروق و تنفس، بیوشیمی و متابولیسم ورزشي) رشته های مرتبط که فارغ حصیلان آن می توانند در این کد رشته شرکت کنند. کلیه گرایش های تربیت بدنی و علوم ورزشي منابع آزمون ی فیزیولوژی ورزشي: زبان انگلیسی:
1ـ کتاب مدرسان شریف

استعداد تحصیلی:
1ـ کتاب مدرسان شریف

مجموعه دروس در سطح کارشناسی:
آمار ، سنجش و اندازه گیری در تربیت بدنی:
1ـ کتاب مدرسان شریف
2ـ سنجش و اندازه گیری در تربیت بدنی و علوم ورزشي، شیخ
3ـ اندازه گیری و ارزشی در تربیت بدنی، هادوی
4ـ سنجش و اندازه گیری، حمایت طلب 5- درس و کنکور سنجش و اندازه گیری در تربیت بدنی)علوی- انتشارات حفیظ تهران) 6- کاربرد آمار در تربیت بدنی ( دوستی- همراه با تست ی و ارشد)

مجموعه دروس در سطح کارشناسی ارشد:
فیزیولوژی ورزشي عصبی ـ عضلانی و فیزیولوژی ورزشي قلب و عروق و تنفس:
1ـ جزوه مدرسان شریف
2ـ فیزیولوژی ورزش و فعالیت بدنی (جلد 1)، ترجمه ضیاء معینی و دیگران
3ـ بیوشیمی فعالیت های ورزش، ترجمه عباسعلی ینی و دیگران
4ـ بیوشیمی علوم ورزشي، ترجمه عباسعلی ینی و دیگران

بیوشیمی و متابولیسم ورزشي:
1ـ جزوه مدرسان شریف
2ـ بیوشیمی و متابولیسم ورزشي دون مک لارن و جیمز مورتون
پاو وینت مجموعه ورزشي رفسنجان , مجموعه ورزشي آبی المپیک , مکعب آبی
به صفحه فایل پاو وینت مجموعه ورزشي رفسنجان , مجموعه ورزشي آبی المپیک , مکعب آبی خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر
ورزشي در بروجرد برگزار می شود" src="http://yaftenews.ir/images/94/94-12/hamayeshborj.jpg" alt="همایش ملی تربیت بدنی و علوم ورزشي در بروجرد برگزار می شود" width="300" height="200" border="0" />همایش ملی تربیت بدنی و علوم ورزشي زیر نظر دانشکده فنی و حرفه ای واحد سما آزاد ی بروجرد برگزار می شود. به گزارش پایگاه خبری یافته، این همایش در 5 گرایش فیزیولوژی ورزشي و تغذیه؛ مدیریت ورزشي؛ آسیب شناسی و حرکات اصلاحی؛ رفتار حرکتی و روان شناسی ورزشي و گرایش بیومکانیک ورزشي برگزار می گردد. فرصت ارسال مقالات به دبیرخانه همایش 25 فروردین 1395، تاریخ اعلام نتیج داوری یکم اردی بهشت ماه و تاریخ برگزاری همایش 9 اردی بهشت 1395 اعلام شده است. علاقه مندان جهت ب اطلاعات بیش تر می توانند به وب سایت همایش به نشانی hamayesh-borujerd.ir مراجعه و یا با شماره تلفن 42537313 – 066 تماس حاصل نمایند. هیأت داوران همایش منطقه ای تربیت بدنی و علوم ورزشي در گرایش های مختلف متشکل از: احمد همت فر، غلامرضا صابونچی، محمد نیکروان، بیژن گودرزی، حمیدرضا فروغی پور و مهدی روزبهانی می باشد.


تحقیق مدیریت سازمان های ورزشي
تحقیق-مدیریت-سازمان-های-<font style=ورزشي" / onload="resetwh(this,470);"> تحقیق در مورد مدیریت سازمان های ورزشي، در قالب word و در 135 صفحه، قابل ویرایش. بخشی از متن تحقیق: مدیریت ورزشي: تمام جنبه های مدیریتی در ورزشهای سازمان یافته و تجارت ورزشي را در بر می گیرد. متخصصان در این قلمرو با مدیریت فایل

پاو وینت تاسیسات و اماکن ورزشي و نحوه ی انتخاب اماکن ورزشي بر اساس وضعیت وموقعیت جغرافیایی (فصل دوم و سوم کتاب شناخت تاسیسات و اماکن ورزشي)
به صفحه فایل پاو وینت تاسیسات و اماکن ورزشي و نحوه ی انتخاب اماکن ورزشي بر اساس وضعیت وموقعیت جغرافیایی (فصل دوم و سوم کتاب شناخت تاسیسات و اماکن ورزشي) خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر
به گزارش روابط عمومی، هشتمین همایش بین المللی تربیت بدنی و علوم ورزشي، با هدف توانمندسازی و تبادل یافته های علمی رشته تربیت بدنی و علوم ورزشي در تاریخ هفتم و هشتم اسفند ماه سال1393 توسط پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشي وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می شود. دانشجویان عزیز برای دریافت اطلاعات بیشتر، به سایت پژوهشگاه مراجعه کنند. http://www.ssrc.ac.ir اطلاعیه هشتمین همایش بین الملی تربیت بدنی و علوم ورزشي
پاو وینت تاریخچه آزمونهای ورزشي (فصل اول کتاب آزمون های ورزشي )
به صفحه فایل پاو وینت تاریخچه آزمونهای ورزشي (فصل اول کتاب آزمون های ورزشي ) خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر
مناقصه ارائه خدمات در مجموعه های ورزشي
مناقصه انجام خدمات کنترل و ثبت نام اماکن و هیئت های ورزشي و نگهداری فضای سبز
مناقصه ید خدمات آموزش رشته های مختلف ورزشي و ناجی غریق
 
اطلاعات مناقصات و مزایدات و استعلام بها مرتبط با ب و کارتان را از "ایران تندر" پایگاه جامع اطلاعات مناقصات  دریافت کنید.
 
"ایران تندر" برنده سیمرغ جشنواره وب ایران 
 
www.etender.ir
 
02187761546
هر روز صبح بانوان ولاشجردی اقدام به پیاده روی می کنند . اقدام مذکور نشانه فرهنگ بالای مردم ولاشجرد است همچنین عامل ایجاد سلامتی و نشاط در مردم ولاشجرد می باشد. علاوه بر این نشان از نیاز بیش از پیش به وسایل و امکانات ورزشي و فضای سبز در ولاشجرد می باشد. لذا از مسئولین ورزشي شهرستان خواستاریم در این زمینه توجه ویژه داشته باشند ...پیاده روی ورزشي آرام و کم فشار است که می تواند به شما برای سلامت جسمی و تناسب اندام کمک کند. این یکی از طبیعی ترین انواع فُرم های بدن است. ورزشي ساده و مطمئن که نیازی به تمرین نداشته و فواید بسیاری برای سلامتی دارد...
پاو وینت مفهوم و ویژگیهای آزمون های ورزشي (فصل دوم کتاب آزمون های ورزشي )
به صفحه فایل پاو وینت مفهوم و ویژگیهای آزمون های ورزشي (فصل دوم کتاب آزمون های ورزشي ) خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر
نام دروس امتحانی و منابع آزمون ی مجموعه تربیت بدنی - تربیت بدنی و علوم ورزشي گرایش مدیریت ورزشي مواد امتحانی
1ـ زبان انگلیسی
2ـ استعداد تحصیلی
3ـ مجموعه دروس تخصصی در سطح کارشناسی شامل:
آمار، سنجش و اندازه گیری در تربیت بدنی
4ـ مجموعه دروس در سطح کارشناسی ارشد شامل:
(اصول و مبانی مدیریت در سازمان ورزشي، مدیریت اماکن، تجهیزات و رویدادهای ورزشي، مدیریت رفتار سازمانی) رشته های مرتبط که فارغ حصیلان آن می توانند در این کد رشته شرکت کنند:
کلیه گرایش های تربیت بدنی و علوم ورزشي منابع آزمون ی تربیت بدنی و علوم ورزشي - مدیریت ورزشي: زبان انگلیسی:
1ـ کتاب مدرسان شریف

استعداد تحصیلی:
1ـ کتاب مدرسان شریف

مجموعه دروس در سطح کارشناسی:
آمار ، سنجش و اندازه گیری در تربیت بدنی:
1ـ کتاب مدرسان شریف
2ـ سنجش و اندازه گیری در تربیت بدنی و علوم ورزشي، شیخ
3ـ اندازه گیری و ارزشی در تربیت بدنی، هادوی
4ـ سنجش و اندازه گیری، حمایت طلب 5- درس و کنکور سنجش و اندازه گیری در تربیت بدنی)علوی- انتشارات حفیظ تهران) 6- کاربرد آمار در تربیت بدنی ( دوستی- همراه تست ی و ارشد)

مجموعه دروس در سطح کارشناسی ارشد:
اصول و مبانی مدیریت در سازمان ورزشي :
1ـ جزوه مدرسان شریف
2ـ نظریه پردازان و مشاهیر مدیریت، اکبر فرهنگی، وحید شاه میرزایی و علی حسین زاده
3ـ مبانی رفتار سازمانی، ترجمه علی پارسائیان و سید محمد اعر
4ـ تئوری های سازمان و مدیریت، ترجمه گوئل کهن

مدیریت اماکن، تجهیزات ورزشي و رویدادهای ورزشي:
1ـ جزوه مدرسان شریف
2ـ مدیریت اماکن ورزشي، جلالی فراهانی (انتشارات تهران)
3ـ مدیریت اماکن ورزشي، اسدی (انتشارات تهران)
4ـ مدیریت اماکن ورزشي، سجادی (انتشارات آوای ظهور)
5ـ مدیریت اماکن ورزشي، مظفری
6ـ مدیریت و طرز اجرای مسابقات ورزشي، حمیدی
7ـ مدیریت سازمان ورزشي، سجادی (مرکز تحقیق و توسعه علوم انسانی)
8ـ مدیریت سازمان های ورزشي، حمیدی ( پیا م نور)

مدیریت رفتار سازمانی:
1ـ استیفن راینز ترجمه: علی پارسائیان و سید محمد اعر ( دفتر پژوهش های فرهنگی)
2ـ تئوری های سازمان و مدیریت، یل سی رسی گولت و هربرت جی ترجمه: گوئل کهن ( انتشارات دوران. جلد اول)
3ـ مدیریت رفتار سازمانی در ورزش، محمود گودرزی ( انتشارات تهران)
4ـ نظریه پردازان و مشاهیر مدیریت، علی اکبر فرهنگی، وحید شاه میرزایی و علی حسینی زاده (نشر فر ش)
پاو وینت چگونگی حفظ و نگهداری اماکن ورزشي (فصل نهم کتاب شناخت تاسیسات و اماکن ورزشي)
به صفحه فایل پاو وینت چگونگی حفظ و نگهداری اماکن ورزشي (فصل نهم کتاب شناخت تاسیسات و اماکن ورزشي) خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر
پاو وینت وضعیت امکانات و فضاهای جانبی اماکن ورزشي (فصل هفتم کتاب شناخت تاسیسات و اماکن ورزشي) سال سوم آموزش متوسطه فنی و حرفه ای
sport are a big part of the world economies and have strong links to other economies sectors and the number of sport managers has increased over the years ورزش بخش بزرگی از اقتصاد جهانی و ارتباط قوی با سایر بخش های اقتصاد و تعدادی از مدیران ورزشي است در طول سال افزایش یافته است. (ورزش بخش بزرگی از اقتصاد جهانی هستند و می توانند رابطه های قوی با بخش های دیگر اقتصاد ایجاد کنند و تعداد مدیران ورزشي در طول سالهای اخیر در حال افزایش است.) even fantasy sports have grown to millions participants حتی ورزشي فانتزی به میلیون شرکت کنندگان افزایش یافته است ( حتی در ورزش های خیالی تعداد شرکت کنندگان در حال افزایش است.) ?what dose this mean in terms of jobs چه مقدار از نظر شغل این چیست؟ (این پدیده از نظر شغلی چه معنی می دهد؟ )
پاو وینت تاریخچه ی احداث تاسیسات و اماکن ورزشي (فصل اول کتاب شناخت تاسیسات و اماکن ورزشي)
به صفحه فایل پاو وینت تاریخچه ی احداث تاسیسات و اماکن ورزشي (فصل اول کتاب شناخت تاسیسات و اماکن ورزشي) خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر
پاو وینت مفهوم و ویژگیهای آزمون های ورزشي (فصل دوم کتاب آزمون های ورزشي )
پاو وینت مفهوم و ویژگیهای آزمون های ورزشي (فصل دوم کتاب آزمون های ورزشي )
پاو وینت مشخصات و شرایط محیطی اماکن ورزشي (فصل ششم کتاب شناخت تاسیسات و اماکن ورزشي)
به صفحه فایل پاو وینت مشخصات و شرایط محیطی اماکن ورزشي (فصل ششم کتاب شناخت تاسیسات و اماکن ورزشي) خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر
 
برای ید یک لباس ورزشي باید نکاتی را مد نظر قرار دهید تا بتوانید یک لباس مناسب یداری کنید. در درجه اول لباس ورزشي باید با دمای محیط اطراف تناسب داشته باشد. این بدان معناست که ورزشکار نباید در حین تمرین با این لباس احساس خفگی و یا تعریق کند. سعی کنید لباسی را انتخاب کنید که فعالیت شما را محدود نکند، یعنی آنقدر تنگ نباشد که اجازه حرکت اعضای بدن را ندهد. البته به یاد د اشته باشید که در نقطه مقابل هر چه لباس ورزشي گشاد باشد باعث از دست رفتن تمرکز در فرد میشود. اگر قصد فعالیت ورزشي در کنار آب را دارید بهتر است از لباس های ورزشي استفاده کنید که تا حدود زیادی از ورود آب به بافت خود جلوگیری کند. تمامی فروشگاه هایی که اقدام به فروش لباس ورزشي میکنند همگی لباس های خود را به صورت عمده تهیه میکنند. در واقع یک فروشگاه بدون ید لباس ورزشي عمده نخواهد توانست به سود مورد نظر خود برسد. ید لباس ورزشي عمده امکانی را در اختیار فروشنده قرار میدهد تا بتواند با هزینه کمتری محصولات فروشگاه خود را تامین نماید. اگر از جمله افرادی هستید که در زمینه فروش لباس ورزشي فعالیت میکنید بهتر است شما هم ید لباس ورزشي عمده را در اولویت قرار دهید. نکاتی را باید قبل از ید لباس ورزشي عمده  در نظر داشته باشید: 1. ابتدا باید قیمت ها را با یکدیگر مقایسه کنید. هر شرکتی قیمت متفاوتی را پیشنهاد میکند که سعی کنید بهترین قیمت را انتخاب کنید 2. لباس ورزشي عمده را از فروشندگان و وارد کنندگان معتبر و قدیمی یداری کنید 3. بهتر است نوع در انتخاب نوع لباس ورزشي و اینکه در کدام کشور و شرکت تولید شده است دقت زیادی نشان دهید.
 
 
پاو وینت مشخصات کالبدی فضاهای ورزشي (کف پوش دیواروسقف) (فصل چهارم کتاب شناخت تاسیسات و اماکن ورزشي)
به صفحه فایل پاو وینت مشخصات کالبدی فضاهای ورزشي (کف پوش دیواروسقف) (فصل چهارم کتاب شناخت تاسیسات و اماکن ورزشي) خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر
ورزشي در میان روزه داران" src="http://sport4all.ir/wp-content/uploads/rulesofrunning.jpg" alt="rulesofrunning 5 اشتباه رایج ورزشي در میان روزه داران" width="162" height="121" />1- تعطیل ورزش به بهانه روزه داری طبیعتاً برای آنهایی که در طول سال اهل هیچ رقم ورزشي نبوده اند، پرداختن به یک ورزش سنگین بیشتر از آن که مفید باشد، مضر است؛ ولی حتی همین جماعت هم می توانند با در نظر گرفتن برخی ملاحظات، با برخی ورزش ها کنار بیایند: پیاده روی، دوچرخه سواری، کوه پیمایی و شنای سبک و تفریحی؛ اما ورزشکاران حرفه ای، حساب شان جداست. آنها می توانند در ماه مبارک رمضان به ورزش ادامه بدهند و حتی در مسابقات شرکت کنند؛ با این شرط که تمرینات قبل از مسابقه شان را سبک تر کنند و دوره ریکاوری یا بازگشت شان را طولانی تر. لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید!
در مراسمی از قهرمانان و مدال آوران رشته های مختلف ورزشي گرمی تجلیل شد.
در این مراسم که با حضور مسوولان ورزش و جوانان گرمی در فرمانداری این شهرستان ترتیب یافت محمودعلایی فرماندار گرمی بر حمایت دستگاه های اداری از نام آوران میادین ورزشي تاکید کرد.
وی ورزشکاران را مبلغان و مروجان سلامت و تندرستی نامید و ترویج روحیه جوانمردی و قهرمانی را در جامعه خواستار شد.
به گزارش ایرنا علی عزیزی رئیس اداره ورزش و جوانان گرمی نیز در این مراسم از ساماندهی دو هزار و 600 ورزشکار در بیش از 40 رشته و هیئت ورزشي و فعال بودن 12 سالن ورزشي در گرمی خبر داد.
پاو وینت تاریخچه ی احداث تاسیسات و اماکن ورزشي (فصل اول کتاب شناخت تاسیسات و اماکن ورزشي)
پاو وینت تاریخچه ی احداث تاسیسات و اماکن ورزشي (فصل اول کتاب شناخت تاسیسات و اماکن ورزشي)