وبلاگ بچه های حقوق آزاد لارستان

پایگاه خبری رویداد های لارستان بزرگ: علمی _کاربردی لارستان جهت ترم مهر ماه93 در مقطع کارشناسی ناپیوسته (بدون کنکور) دانشجو می پذیرد. به گزارش رویداد لارستان به نقل از روابط عمومی علمی کاربردی لارستان: علمی _کاربردی لارستان جهت ترم مهر ماه 93 از 19 لغایت28مرداد ماه بدون کنکور در رشته های کارشناسی حرفه ای تربیت مبلّغ قرآن کریم ، گرافیک(پوستر و نشانه) ، مدیریت امور فرهنگی ، حسابداری مالی ،حقوق(حقوق ثبتی) ، حقوق(دستیاری قضایی) و رشته های ی فناوری صنایع شیمیایی ، شبکه های کامپیوتری ، معماری دانشجو می پذیرد.
پایگاه خبری رویداد های لارستان بزرگ: علمی _کاربردی لارستان جهت ترم مهر ماه93 در مقطع کاردانی حرفه ای(بدون کنکور) دانشجو می پذیرد.
به گزارش دریافتی رویـــداد های لارستان بزرگ؛ علمی _کاربردی لارستان جهت ترم مهر ماه 93 از 31تیرلغایت8 مرداد ماه بدون کنکور در رشته های کاردانی حرفه ای تربیت مربی قرآن کریم،تربیت مربی مراکز پیش دبستانی،حسابداری مالی،حقوق ثبتی،حقوق خدمات قضایی،گرافیک،امورفرهنگی،معماری شهری،شیمی آزمایشگاهی صنعتی،شبکه های کامپیوتری دانشجو می پذیرد.
درود بر تن تبدار و پاک لارستان به مردم خش و خونگرم لارستان به مهر و لنگه و لامرد و بستک و هرمود به مرد جنگی و چابک سوار لارستان به خور و کوره و ده فیش و جویم و دشتی به نیمه و سه نخود، کاسه دار لارستان به بیرم و گله دار و به کاریان و اوز به دشت های پر از لاله زار لارستان به کهنه و ارد و هود و دیده بان و گراش به اشکنان و اسیر از دیار لارستان (دلم شوی چنخیدوو ا لار واگردم اوچم ا خنج و اناغ و گلار لارستان) اگر که نام دیاری شده فراموشم نگیر ده به این دوستدار لارستان سلام بر یل نامی که بود گرگین نام همو که سلسله اش افتخار لارستان درود من به بلندای اژدها پیکر به قیصریه که بد یادگار لارستان به هم گره زده ما را زبان مشترکی که هست موجب مجد و وقار لارستان میان شیعه و سنی قرابتی است عجیب به لطف سید و الاتبار لارستان درستکار و امین است مرد خطه لارستان نجابت زن او اعتبار لارستان چرا به کشور غربت نشسته ای جانا بیا که بی تو زمین مانده کار لارستان اگرچه کشور همسایه مان شده آباد ز جهد مردم با پشتکار لارستان ولی به مسجد و همسایه کی روا باشد چراغ روشن در شام تار لارستان دلم بری پر حرف موی که تا گل صبح بگو ام وسوه بچیا شا ار لارستان همیشه در همه ح دعای ما این است خدای سرمد و جاوید، یار لارستان
فرماندار ویژه لارستان گفت: ساخت کارخانه تولید بتن با اعتبار 100میلیارد ریال در شهرک صنعتی اوز لارستان آغاز شد.
نخستین نمایشگاه انجمن عکاسان لار از عصر ۲۵ شهریور ۹۳ در نگارخانهٔ سبز لارستان افتتاح شد. به گزارش رویـــداد های لارستان بزرگ،در این نمایشگاه ع ها شامل ۵۰ اثر از تعدادی از عکاس استان فارس با موضوع آزاد در معرض دید عموم قرار گرفته است.
با هماهنگی صورت گرفته سلسله نشست های صمیمانه هیئت های ورزشی لار با اداره ورزش و جوانان لارستان.شنبه 1394/08/09 اعضای هیئت تکواندو لارستان و رئیس و کارشناسان اداره ورزش به بحث و بررسی مشکلات فرا روی هیئت تکواندو لارستان می پردازند
پایگاه خبری رویداد های لارستان بزرگ:مدیرکل راه و شهر سازی لارستان با بیان اینکه ۹۰ درصد واحدهای مسکن مهر اداره کل راه و شهرسازی لارستان تحویل داده شد، گفت: در دو بخش پیشرفت فیزیکی و تحویل واحدها این اداره کل مقام اول کشوری را ب کرد. نصر مدیرکل راه و شهرسازی لارستان 1 داریوش نصر با اشاره به اینکه اداره کل راه و شهر سازی لارستان سال 1362 آغاز به کار کرده است، اظهار کرد: دلیل ایجاد اداره کل راه و شهرسازی لارستان وسعت منطقه لارستان و دوری این منطقه از مرکز استان است. مدیر کل راه و شهرسازی لارستان بیان کرد: علاوه بر شهرستان شاهرود به عنوان نخستین شهرستان کشور که اداره کل راه و شهرسازی در آن مستقر بود همزمان با لارستان، اداره کل راه و شهرسازی در یکی از ای سیستان و بلوچستان و استان کرمان نیز احداث شد.
کارشناس مسئول زراعت لارستان گفت: بیش از 14 هزار تن سیب زمینی طرح استمرار در لارستان تولید شد.
پایگاه خبری رویداد های لارستان بزرگبا پیگیری مسئولین لارستان پرواز حج از فرودگاه بین المللی لارستان برقرار شد. http://newsmedia.tasnimnews.com/tasnim/uploaded/image/139301061841136942420583.jpg به گزارش رویــداد های لارستان بزرگ؛پایگاه اطلاع رسانی نمیانده مردم لارستان،خنج و گراش نوشت:به حول و قوه الهی و با پیگیری های به عمل آمده ازسوی جعف ور مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای ی و با همکاری انصاری فرد مدیر کل فرودگاه بین المللی لارستان و نجیب زاده فرماندار ویژه لارستان اولین سری از پروازهای حج عمره از فرودگاه بین المللی آیت الله آیت اللهی لارستان در تاریخ 26 آذرماه جاری انجام خواهد شد.
فرماندار ویژه لارستان از کاهش 85 درصدی تصادفات در محور لارستان-بندرعباس و لارستان- شیراز خبر داد.
لارستان با بیان اینکه این شهرستان دارای ظرفیت های مثبت فرهنگی و اجتماعی است، اضافه کرد: امید می رود با مساعدت مسؤولان بتوان برخی مشکلات شهرستان لارستان را حل کرد.
پایگاه خبری رویداد های لارستان بزرگ:ااولین کاروان حجاج بیت ا... الحرام که از فرودگاه لارستان به سرزمین وحی اعزام شده بودند،پس از به جا آوردن اعمال حج عمره به لارستان بازگشتند. به گزارش رویداد لارستان اولین حجاجی که روزچهارشنبه، 26 آذرماه، از فرودگاه لارستان به جده اعزام شده بودند، ظهر روز شنبه در میان استقبال گسترده مردم و مسئولین لارستان به میهن بازگشتند. براساس برنامه های اعلام شده قرار است در طول مدت عملیات حج عمره 1680زائر حج عمره از مبدا فرودگاه لارستان با هفت پروازو با هواپیماهای بدنه وسیع این شرکت به خانه خدا اعزام شوند.

آزاد سما لارستان در نیمسال دوم ( بهمن ) 95-96 در رشته هایی که در ادامه گفته شده ثبت نام بدون کنکور ( بدون آزمون ) انجام می دهد . شاید علی رغم اطلاع رسانی های گسترده در این زمینه همچنان نان سما لارستان از ثبت نام بدون کنکور آزاد سما لارستان و لیست رشته های بدون کنکور آزاد سما لارستان در بهمن 95-96 بی اطلاع باشند. بعد از توضیح کامل شرایط و ضوابط ثبت نام در مقالات ثبت نام بدون کنکور کارشناسی آزاد و ثبت نام بدون کنکور کاردانی آزاد حال قصد داریم در این مقاله بطور کامل لیست رشته های بدون کنکور آزاد سما لارستان بهمن 95-96 را توضیح دهیم. نکته مهم این است که تفاوت ثبت نام بدون کنکور و با کنکور آزاد سما لارستان تنها در نوع ورود به آزاد است و از لحاظ شهریه و مدرک هیچ تفاوتی با یکدیگر نمی کنند و تنها نقل و انتقالات آزاد برای این داوطلبان ممکن نمی باشد. . پس اگر قصد ثبت نام بدون کنکور در آزاد سما لارستان در بهمن 95-96 را دارید می توانید با خیال راحت اقدام به ثبت نام کنید. همچنین می توانید از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا کمک بگیرید تا ثبت نام بدون کنکور آزاد بهمن 95 در سما لارستان را از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی در منزل و یا محل کارتان و در کمترین زمان انجام دهند.


” ثبت نام بدون کنکور آزاد سما لارستان را به مشاوران هیوا بسپارید“
ادامه مطلب...
پایگاه خبری رویداد های لارستان بزرگ:دومین نمایشگاه گروهی انجمن ع لارستان با موضوع « کتاب و کتابخوانی» و با حمایت معاونت اداره کل و اداره کتابخانه های عمومی لارستان و لابراتوار دیجیتال راشل جهرم برگزار می شود. ب ایی نمایشگاه گروهی انجمن ع لارستان

نمایشگاه از ۹ الی ۱۶ آذرماه از ساعت ۱۷ تا ۲۱ در نگارخانه سبز دایر است و آثار ۱۸ عکاس به صورت ۲۱ تک ع و سه مجموعه ع به نمایش گذاشته می شود.
پایگاه خبری رویداد های لارستان بزرگ:در آستانه هفته تربیت بدنی رژه 2 هزار نفری هیئت های ورزشی لارستان برگزار شد. به گزارش رویداد های لارستان بزرگ به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان لارستان، در برنامه گردهمایی و پیاده روی ورزشکاران لارستانی که پیش از ظهر امروز، پنجشنبه 24 مهرماه 93 برگزار گردید، ورزشکاران با در اداره ورزش و جوانان لارستان و با در دست داشتن پرچم ایران با پوشیدن لباس های فرم مخصوص رشته خود مسیر این اداره تا فرمانداری ویژه لارستان را پیاده پیمودند.
دومین دوره هفته طراحی هنرمندان معاصر ایران در لارستان( جشنواره سالانه انجمن هنرهای تجسمی لارستان ) نمایشگاه طراحی ، طراحی رنگ ، کولاژ، نشست تخصصی و workshop با حضور سمیرا اسکندر فر ، حامد صحیحی ، علیرضا آدم بکان، میلاد زینلی، واهیک طونیان لارستان _ ۲۱ تا ۳۰ مهر ماهانجمن هنرهای تجسمی لارستان برگزار می کند
مهرستان » نصر با اشاره به اینکه اداره کل راه و شهر سازی لارستان سال ۱۳۶۲ آغاز به کار کرده است، اظهار کرد: دلیل ایجاد اداره کل راه و شهرسازی لارستان وسعت منطقه لارستان و دوری این منطقه از مرکز استان است. به گزارش مهرستان، مدیر کل راه و شهرسازی لارستان بیان کرد: علاوه بر…آزاد لارستان در نیمسال دوم ( بهمن ) 95-96 در رشته هایی که در ادامه گفته شده ثبت نام بدون کنکور ( بدون آزمون ) انجام می دهد . شاید علی رغم اطلاع رسانی های گسترده در این زمینه همچنان نان لارستان از ثبت نام بدون کنکور آزاد لارستان و لیست رشته های بدون کنکور آزاد لارستان در بهمن 95-96 بی اطلاع باشند. بعد از توضیح کامل شرایط و ضوابط ثبت نام در مقالات ثبت نام بدون کنکور کارشناسی آزاد و ثبت نام بدون کنکور کاردانی آزاد حال قصد داریم در این مقاله بطور کامل لیست رشته های بدون کنکور آزاد لارستان بهمن 95-96 را توضیح دهیم. نکته مهم این است که تفاوت ثبت نام بدون کنکور و با کنکور آزاد لارستان تنها در نوع ورود به آزاد است و از لحاظ شهریه و مدرک هیچ تفاوتی با یکدیگر نمی کنند و تنها نقل و انتقالات آزاد برای این داوطلبان ممکن نمی باشد. . پس اگر قصد ثبت نام بدون کنکور در آزاد لارستان در بهمن 95-96 را دارید می توانید با خیال راحت اقدام به ثبت نام کنید. همچنین می توانید از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا کمک بگیرید تا ثبت نام بدون کنکور آزاد بهمن 95 درلارستان را از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی در منزل و یا محل کارتان و در کمترین زمان انجام دهند.


” ثبت نام بدون کنکور آزاد لارستان را به مشاوران هیوا بسپارید “
ادامه مطلب...
مدیر پایگاه میراث فرهنگی لارستان از کشف قبرستانی مربوط به قرن 7 قمری در شهر جویم لارستان خبر داد.
ی کار? لارستان به همت خانه کارگر این شهرستان 15 سال پیش مطرح شد اما پس از گذشت سال ها هنوز در حد مصوبه باقی مانده است.?
مدیر پایگاه میراث فرهنگی لارستان از کشف قبرستانی مربوط به قرن 7 قمری در شهر جویم لارستان خبر داد.
مهلت ارسال مقالات: 15 بهمن 1395 زمان برگزاری: 16 و 17 اسفند 1395 مکان برگزاری: آزاد لارستان سایت همایش: www.ptlar.com
مدیرکل فرودگاه بین المللی لارستان از افزایش تعداد پروازهای مسیر تهران و دبی به لارستان به 5 پرواز در هفته خبر داد.
پایگاه خبری رویداد های لارستان بزرگ:کالای دست باف "سُپ" لارستان برای دریافت مهر اص کالا به یونسکو ارسال شد و این صنایع دستی توانست مهر اص کیفیت ملی را به نام منطقه لارستان از آن خود کند. سپ بافی سیما علویه در گفت وگو با خبرنگار تسنیم ، با بیان اینکه اداره میراث فرهنگی لارستان توانسته است "خوس بافی" بخش اوز لارستان را به ثبت ملی برساند، اظهار کرد: "نی و نیاب قلیون پیچی" که خاص منطقه لارستان است نیز به ثبت معنوی رسیده است. وی افزود: ثبت زنی سنتی لاری و تعزیه خوانی و همچنین زرگری (کوزه شب برات) لارستان نیز در حدود دو سال قبل آماده و در اداره کل میراث فرهنگی فارس مصوب شده و منتظر ثبت نهایی آن در جلسه ثبت معنوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور هستیم.
پایگاه خبری رویداد های لارستان بزرگ: کارشناس هواشناسی از کاهش 5 تا 10 درجه ای دما در لارستان از آ هفته خبر داد.http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1391/11/9/763811_947.jpgبه گزارش هواشناسی رویداد های لارستان بزرگ؛یک کارشناس هواشناسی در خصوص وضعیت جوی لارستان به رویداد لارستان گفت: با سپری شدن روزها نسبتا گرم نیمه اول پاییز و ورود به نیمه دوم ان طبیعتا باید منتظر کاهش دما و سرد شدن هوا باشیم که این شرایط از پنج شنبه(15 آبان ماه93) آغاز خواهد شد.
پایگاه خبری رویداد های لارستان بزرگ:معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت:امسال از محل اعتبارات 2 در صد نفت و گاز، 81 میلیارد ریال به لارستان اختصاص یافت. http://s5.picofile.com/file/8140014784/10655.jpg به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛جلسه کمیته برنامه ریزی و بودجه شهرستان لارستان به ریاست علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و باحضور مهدی زینلیان معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویزه لارستان، پور کشکولی کارشناس معین،دبیر کمیته برنامه ریزی وتمامی دستگاههای اجرایی عضوکمیته برنامه ریزی شهرستان، در محل سالن اجتماعات شهید ی فرمانداری ویژه لارستان برگزار گردید.
پایگاه خبری رویداد های لارستان بزرگ:رئیس اداره منابع طبیعی لارستان با اشاره به بحران کمبود آب در لارستان، گفت: افت سالیانه آب زیرزمینی در لارستان ۶۲ سانتی متر است و با توجه به آمارهای موجود میزان برداشت از سفره های زیرزمینی ۲.۱۸ صدم برابر میزان تزریق است. خش الی-طبس منصور رضایی در گفت وگو با تسنیم اظهار کرد: لارستان از مناطق گرم و خشک کشور است که بارندگی های این شهرستان دارای پراکنش نامناسب زمانی و مکانی است. وی افزود: بارش های شدید در مدت زمان کم، تمرکز بارش در فصول خاص و کمبود شدید بارش در دیگر فصل ها از خصوصیات بارز باران های منطقه لارستان و جنوب فارس است
پایگاه خبری رویداد های لارستان بزرگ:محمدرضا عسک ور و حسین فتوحی در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان کشور و انتخ تیم ملی بزرگداشت محمدابراهیم سیف پور؛ قهرمان جهان و المپیک با رقبای خود مبارزه خواهند کرد. به گزارش رویـــداد های لارستان بزرگ و به نقل ار روابط عمومی هیأت کشتی لارستان، این دوره از رقابتها با حضور کشتی گیران منتخب کلیه استانهای کشور از صبح روز چهارشنبه 19 آذرماه در سالن هفت تیر تهران آغاز می شود. علی اکبر عسک ور؛ رییس هیأت کشتی لارستان و از پیش وت ورزش این شهرستان به عنوان سرمربی؛ هدایت کشتی گیران استان فارس را به عهده دارد.
پایگاه خبری رویداد های لارستان بزرگ:کوچکترین قوچ دنیا در لارستان متولد شد . http://pana.ir/image/picarchive/2014/12/1_635535415840336400_s.jpg به گزارش خبرگزاری پانا، انصاری اظهار داشت: کوچکترین گونه قوچ دنیا با وزن 40 تا 45 کیلوگرم از منحصربه فرد ترین گونه قوچ در دنیا است که در منطقه حفاظت شده هرمود لارستان فارس متولد شده است . رئیس اداره حفاظت محیط زیست لارستان گفت : با بیان این که منطقه حفاظت شده هرمود لارستان زیستگاه حیواناتی مانند پلنگ ، کارکال، گربه وحشی ، گربه شنی، کفتار، گرگ و غیره است ، افزود: سالانه در فصل تابستان و زمستان حیوانات سرشماری می شوند ، که بر اساس سرشماری سال گذشته در منطقه هرمود لارستان 450 راس کل و بز، 465 راس قوچ و میش لارستان، 163 راس جبیر زیست می کنند.
پایگاه خبری رویداد های لارستان بزرگ:کوچکترین قوچ دنیا در لارستان متولد شد . http://pana.ir/image/picarchive/2014/12/1_635535415840336400_s.jpg به گزارش خبرگزاری پانا، انصاری اظهار داشت: کوچکترین گونه قوچ دنیا با وزن 40 تا 45 کیلوگرم از منحصربه فرد ترین گونه قوچ در دنیا است که در منطقه حفاظت شده هرمود لارستان فارس متولد شده است . رئیس اداره حفاظت محیط زیست لارستان گفت : با بیان این که منطقه حفاظت شده هرمود لارستان زیستگاه حیواناتی مانند پلنگ ، کارکال، گربه وحشی ، گربه شنی، کفتار، گرگ و غیره است ، افزود: سالانه در فصل تابستان و زمستان حیوانات سرشماری می شوند ، که بر اساس سرشماری سال گذشته در منطقه هرمود لارستان 450 راس کل و بز، 465 راس قوچ و میش لارستان، 163 راس جبیر زیست می کنند.