واران

رافائل واران اگر اتفاق غیرمترقبه ای رخ ندهد، چهارشنبه شب در ویسنته کالدرون، زوج راموس در خط دفاعی رئال خواهد بود.
رافائل واران به دلیل مصدومیت نمی تواند رئال را در یک ماه آینده همراهی کند.
رافائل واران، م ع فرانسوی و جوان رئال مادرید اذعان داشت که هنوز هم رابطه نزدیک و بسیاری خوبی با ژوزه مورینیو دارد.
رافائل واران تنها 10 دقیقه توانست برابر آلاوس بازی کند و به دلیل مصدومیت جای خود را به کارواخال داد.
رافائل واران، م ع فرانسوی رئال مادرید در مورد شرایط ابتدای حضور زیدان روی نیمکت صحبت کرد.
رافائل واران که در بازی برابر والنسیا دچار مصدومیت شده بود، امروز در کلینیک باشگاه رئال مادرید تحت آزمایشات دقیق پزشکی قرار گرفت.
رافائل واران، م ع فرانسوی رئال مادرید، نیز به جمع غایبان پرتعداد رئال برای بازی حساس فردا مقابل سلتا اضافه شد.
رافائل واران، م ع تیم رئال مادرید روز های سختی را سپری می کند و حالا با مصدومیت از ناحیه همسترینگ، ماه سرنوشت ساز آوریل را از دست داد.
ژوزه مورینیو قصد دارد در قبال فروش داوید دخیا، گلر تیمش به رئال مادرید، آلوارو موراتا یا رافائل واران را به خدمت بگیرد.
واران" cl ="imgnews loader-n" src="http://www.varzesh11.com/images/news/ hael-varane-85510.jpg" alt="رافائل واران" style="height:365px;width:650px;"> رافائل واران م ع فرانسوی و جوان رئال مادرید اذعان داشت که هنوز هم رابطه نزدیک و بسیاری خوبی با ژوزه مورینیو دارد. به گزارش فوتبال جهان ، در سال 2012 و با اصرار زیدان ، مورینیو برای جذب واران دست به کار شد و در فصل آ حضور روی نیمکت رئال، واران تبدیل به م ع ثابت این تیم شده بود و په په به این علت نیمکت نشین شد. در هفته های اخیر نیز اخبار زیادی در مورد تمایل مورینیو برای جذب واران برای منچستر یونایتد شنیده شده است. واران گفت : "رابطه بسیار خوبی با مورینیو دارم. در دوران آنچ کمتر از زمان حضور مورینیو به میدان رفتم اما نمی توان تاثیر مثبت کارلتو در رئال را کتمان کرد. در حالی که تضمینی در مورد آینده من در رئال مادرید وجود نداشت، رئیس باشگاه و سرمربی با من صحبت د و من نیز ترجیح دادم تا به جای فکر در مورد ج ، تمرکز خود را روی تمرینات قرار داده تا آماده تر باشم."
وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه رئال مادرید در بیانیه ای اعلام کرد که مصدومیت رافا واران در بازی رئال مادرید و آلاوس جدی است و این بازیکن بازیهای حساس پیش رو را از دست خواهد داد.
رافائل واران، م ع فرانسوی رئال مادرید، نیز به جمع غایبان پرتعداد رئال برای بازی حساس فردا مقابل سلتا اضافه شد.
ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی منچستریونایتد علاقمند است در صورت ج دخیا ، رافائل واران را به خدمت بگیرد.
به گزارش فوتبال جهان ، علیرغم اینکه در فصل نقل و انتقالات سال 2015 و در ثانیه های پایانی، انتقال دخیا به رئال نافرجام ماند ، اما همچنان شایعات زیادی در مورد تمایل ک شانی ها به جذب او شنیده می شود.
نشریه آ.اس اذعان داشت که مورینیو علاقمند است در صورت انتقال دخیا به رئال ، رافائل واران به عنوان بخشی از قرارداد راهی اولدترافورد شود.
واران در دوره حضور آقای خاص در رئال به ترکیب اصلی راه پیدا کرد و در سالهای اخیر همیشه از او به عنوان یکی از اه سرمربی فعلی یونایتدها نام برده شده است.
واران - واران: قبل از پیوستن به رئال مادرید، پیشنهاد یونایتد و پاری سن ژرمن را رد " src="http://www.varzesh11.com/images/news/ ha%c3%abl-varane-19996.jpg" alt="رافائل واران" width="416" height="233" /> رافائل واران این ملی پوش فرانسوی در سال 2011 مورد توجه سرمربی شیاطین سرخ، سرال فرگوسن قرار گرفته بود اما او می گوید به خاطر اینکه یونایتدی ها قیل جونز را از بلکبرن به خدمت گرفته بودند، وی پیشنهاد آنها را رد کرد.

او قبل از اینکه علاقه مندی پاریسن ژرمن را نیز فاش کند، به l’equipe گفت: "منچستر یونایتد؟ آنها در آن زمان فیل جونز را در پست من به خدمت گرفته بودند. پاریسن ژرمن؟ پروژه آنها نامعلوم بود. مالکان قطری تازه رسیده بودند و همه چیز بسیار مبهم بود."

واران سرانجام پس از اینکه زین الدین زیدان، ژوزه مورینیو را متقاعد به ید این م ع میانی کرد، به رئال مادرید ملحق شد. واران در این رابطه اذعان کرد:

"اولین واکنش من وقتی که شنیدم رئال مادرید مرا می خواهد این نبود که بگویم 'البته که خواهم رفت'. من تنها زمانی تصمیم گرفتم که متوجه شدم مربی می خواهد در تیم اصلی از من استفاده کند."
شامگاه پنجشنبه 14 بهمن، نوای کمانچه، صدای غمناک کیهان کلهر و ترانه کردی «واران وارانه (باران بارانه)» فضایی غریب در تالار وحدت ساخت.
شامگاه پنجشنبه 14 بهمن، نوای کمانچه، صدای غمناک کیهان کلهر و ترانه کردی «واران وارانه (باران بارانه)» فضایی غریب در تالار وحدت ساخت.
رافائل واران، م ع رئال مادرید پس از پیروزی 3-0 تیمش مقابل رئال سوسیداد، مدعی شد که از سوی هواداران تیمش بیشتر تشویق شنید تا سوت اعتراضی.
چلسی بار دیگر به ید رافائل واران علاقه نشان داده است.
شایعات حکایت از علاقه رافائل واران به ترک سانتیاگو برنابئو دارد و حالا پس از بازگشت از مصدومیت احتمال دارد پیشنهادات رسیده را بررسی کند.
په په و راموس همچنان زوج ثابت خط دفاع کارلو آنچ هستند. خبر ها حکایت از علاقه خوزه مورینیو به جذب شاگرد سابق خود در رئال مادرید دارد. مورینیو ی بود که واران را به مادرید آورد و وی را تبدیل به یکی از بهترین م عان مرکزی دنیا کرد.
http://d.ibtimes.co.uk/en/full/1586580/ hael-varane.jpg رافائل واران م ع فرانسوی رئال مادرید قراردادش را تا سال 2022 تمدید کرد.
به گزارش فوتبال جهان ، در هفته تمدید قراردادهای رئال مادرید به سر می بریم. پس از اعلام رسمی تمدید قرارداد ایسکو ، بنزما و مار یورنته ، حالا نوبت به واران رسیده است.
ستاره فرانسوی خط دفاعی رئال ، 7 سال پیش با نظر مستقیم زیدان از لانس فرانسه یداری شد. او در حالی که تنها 17 سال سن داشت ، با اعتماد مورینیو به ترکیب اصلی رئال هم راه یافت و حالا در 24 سالگی یکی از قدیمی ها و باتجربه های این باشگاه محسوب می شود.
واران که مدت ها زیر سایه په په قرار داشت ، با ج این بازیکن حالا دفاع مرکزی ثابت ک شانی ها محسوب می شود. او در تیم ملی فرانسه نیز جایگاه ثابتی دارد و حتی بازوبند کاپیتانی را نیز بر بازو می بندد.
واران با وجود داشتن پیشنهادات بسیار خوب از تیم های لیگ برتری ، در نهایت ترجیح داد قراردادش را تا سال 2022 تمدید کند تا خیال رئالی ها از قلب خط دفاعی تیم شان برای سال های آتی نیز راحت شود.
برترین چاب واران هفته بیست و پنجم کورس گنبدکاووس معرفی شدند.
آهنگ سعید شایاس به نام واران با بالاترین کیفیتترانه: سعید شایاس ؛ تنظیم: وحید طاهرخانی(زبان کردی) new by saeed shayas called waran ع آهنگ جدید سعید شایاس با نام <font style=واران" cl ="alignnone size-full wp-image-29637" src="http://nasle .com/image/2016/09/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d8%a2%d9%87%d9%86%da%af-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af-%d8%b3%d8%b9%db%8c%d8%af-%d8%b4%d8%a7%db%8c%d8%a7%d8%b3-%d9%88%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86.jpg" srcset="http://nasle .com/image/2016/09/ -آهنگ-جدید-سعید-شایاس-واران.jpg 500w, http://nasle .com/image/2016/09/ -آهنگ-جدید-سعید-شایاس-واران-65x65.jpg 65w, http://nasle .com/image/2016/09/ -آهنگ-جدید-سعید-شایاس-واران-150x150.jpg 150w" sizes="(max-width: 500px) 100vw, 500px" title=" آهنگ جدید سعید شایاس با نام واران" height="500" width="500" />  آهنگ جدید سعید شایاس با آهنگ جدید سعید شایاس در دو کیفیت متفاوت از نسل موزیک آهنگ جدید سعید شایاس با نام واران 
چاب واران برتر هفته بیست و یکم سوارکاری گنبدکاووس معرفی شدند.
سلام لطفا لطفا بدون تعارف به سوالاتم با کمال صداقت پاسخ بدین!! *********************************************************** سوال اول : آیا شوخی های که من تو کلامم تو کامنتا و یا جواب دادن به کامنت شما دوستان استفاده میکنم (شوخی های متعارف ) از نوع شوخی هام ناراحت میشین ؟^__^ (بی تعارف لطفا پاسخ بدین و فقط به بله یا خیر اکتفا نکنین !)
سوال دوم : آیا از شوخی های من بدتون میاد ؟^___^

سوال سوم : دوست دارین من همین واران شوخ طبع باشم یا واران جدی ؟!
ادامه مطلب
امروز ۲۸ مرداد ماه برای برآورده شدن حاجات واران - بارانه دیگه :))بیزحمت دوستانی که برای من این حدیث رو میخونن موقع خوندن دعا منو از دعای خیر خودتون بی نصیب نذارین.


واران _ باران ( خودم )


ایشالا همه مون حاجت روا بشیم !! ببخشید زحمتتون میدم :))

با تشکر از لطف همگی :)


+ خیلی سخته آدم به دوستاش بگه براش دعا کنن ولی ممنون میشم دعاهای خوب خوب کنین :))
رئالی ها حضور پر رنگی در جمع نامزدهای بهترین بازیکن جام جهانی داشتند. در حقیقت دی ماریا ، بازیکن فعلی رئال در کنار تونی کروس و جیمز رودریگز دو بازیکنی که گفته می شود در این تابستان رئالی می شوند شانس انتخاب شدن به عنوان بهترین بازیکن را دارند. لقیه گزینه ها بدین شرح هستند : دی ماریا ، هوملس ، تونی کروس ، فیلیپ لام ، خاویر ماسکرانو ، لیونل مسی ، توماس مولر ، نیمار ، آرین روبن ، جیمز رودریگز / از سویی رافا واران نیز با پوگبا و دیپای برای عنوان بهترین بازیکن جوان جام جهانی رقابت می کند.
رافائل واران که پیش تر قراردادی 3 ساله با سفید پوشان مادریدی داشت، بر اساس تفاهم و توافق قراردادی جدید امضا کرد.

م ع 21 ساله که امسال یک بازی برای رئالی ها در لالیگا انجام داده تا سال 2020 قرارداد بست. طبق گزارش رو مه های آ.اس و مارکا این اقدام با افزایش دستمزد وی همراه است اما هنوز اطلاعاتی در مورد میزان آن اعلام نشده است.foton
کریم بنزما و خامس رودریگز و رافائل واران به اردوی ملحق نخواهند شد و تمرینات خود را در والدبباس پیگیری خواهند کرد . این سه بازیکن به دور از سایر هم تیمی ها تمرینات انفرادی خود را آغاز خواهند کرد تا از سایرین عقب نیفتند . خدیرا ، مارسلو ، کروس و دیماریا که تیم هایشان تا روز آ مسابقات درگیر مسابقات جام جهانی بودند از طرف باشگاه اجازه دارند تا ۵ روز دیگر در تعطیلات باشند .
بدون مقدمه میریم سراغ اعلام نتایج!!
نفر اول: ستاره (خواهر واران) با هفت سین شماره 7 = 18 رای نفرات دوم: فرشته با هفت سین شماره 9 = 5 رای من با هفت سین شماره 6 = 5 رای (یکیش رای خودم هست) نفر چهارم: واران با هفت سین شماره 3 = 4 رای نفر پنجم: یلدا با هفت سین شماره 10 = 3 رای نفرات ششم: آقاگل با هفت سین شماره 1 = 2 رای المی با هفت سین شماره 8 = 2 رای
در ادامه، هفت سین ها با نام صاحبشون قرار داده شدن: ادامه مطلب
eeeee.jpg مقاله علمی ترویجی : بارزترین خصوصیات ادبی دیوان«نه رمه واران» اثر جلیل آهنگرنژاد به قلم:مسعود باوان پوری، وحید سجادی فر و سکینه منتشر شده در فصلنامۀ تخصصی «ادبیات و زبان های محلی ایران زمین»
متن پی دی اف مقاله را از سایت فصلنامه می توان خواند
http://adabemahali.iauyasooj.ac.ir/article_523266
رافائل واران به دلیل مصدومیت نمی تواند رئال را در دیدار مقابل بارسلونا همراهی کند.