هوانیروز آمادگی دارد در خاک عراق یت اورژانسی اجرا کند

آمادگی هوانیروز برای انجام یت اورژانس هوایی در خاک عراقفرمانده هوانیروز ایران گفت: اگر مجوز داده شود و یا یت ویژه ای پیش بیاید، هوانیروز این آمادگی را دارد که در خاک عراق نیز یت اورژانس هوایی را اجرا کند.به نقل از روابط عمومی ، سرتیپ دوم خلیان «یوسف قربانی» در خصوص یت های هوانیروز در ایام اربعین حسینی امسال، گفت: برابر دستور سلسله مراتب فرماندهی هوانیروز همچون گذشته در ایام اربعین امسال، هم در بحث اورژانس هوایی و هم در زمینه پشتیبانی هوایی در مناطق مرزی غربی و جنوب غربی کشور یت خواهد داشت. فرمانده هوانیروز ایران گفت: اگر مجوز داده شود و یا یت ویژه ای پیش بیاید، هوانیروز این آمادگی را دارد که در خاک عراق نیز یت اورژانس هوایی را اجرا کند. وی تصریح کرد: در بالگردهای هوانیروز که برای عملیات اورژانس هوایی در مناطق مرزی یت دارند، حتما یک پزشک حضور خواهد داشت.
هوانیروز آمادگی دارد در خاک عراق یت اورژانسی اجرا کند سرتیپ دوم خلبان یوسف قربانی فرمانده هوانیروز   ایران شامگاه ۱۷ مهرماه در خصوص یت های هوانیروز در ایام اربعین حسینی امسال، گفت: برابر دستور سلسله مراتب فرماندهی ، هوانیروز همچون گذشته در ایام اربعین امسال، هم در بحث اورژانس هوایی و هم در زمینه پشتیبانی هوایی در مناطق مرزی غربی و جنوب غربی کشور یت خواهد داشت.فرمانده هوانیروز ایران گفت: اگر مجوز داده شود و یا یت ویژه ای پیش بیاید، هوانیروز این آمادگی را دارد که در خاک عراق نیز یت اورژانس هوایی را اجرا کند.وی تصریح کرد: در بالگردهای هوانیروز که برای عملیات اورژانس هوایی در مناطق مرزی یت دارند، حتما یک پزشک حضور خواهد داشت.هوانیروز آمادگی دارد  در خاک عراق یت اورژانسی اجرا کندهوانیروز آمادگی دارد در خاک عراق یت اورژانسی اجرا کند سرتیپ دوم خلبان یوسف قربانی فرمانده هوانیروز ایران شامگاه ۱۷ مهرماه در خصوص یت های هوانیروز در ایام اربعین حسینی امسال، گفت: برابر دستور سلسله مراتب فرماندهی ، هوانیروز همچون گذشته در ایام اربعین امسال، هم در بحث اورژانس هوایی و هم در زمینه پشتیبانی هوایی در مناطق مرزی غربی و جنوب غربی کشور یت خواهد داشت.فرمانده هوانیروز ایران گفت: اگر مجوز داده شود و یا یت ویژه ای پیش بیاید، هوانیروز این آمادگی را دارد که در خاک عراق نیز یت اورژانس هوایی را اجرا کند.وی تصریح کرد: در بالگردهای هوانیروز که برای عملیات اورژانس هوایی در مناطق مرزی یت دارند، حتما یک پزشک حضور خواهد داشت.
: فرمانده هوانیروز گفت:در سال 93 نیروهای تکفیری تا خانقین عراق جلو آمدند و قصد ورود به مرزهای ما را داشتند. نیروی زمینی در مرزهای غرب مستقر شد و هوانیروز هم با تیم های آتش سنگین وارد عمل شد و جلوی ایستادیم.
همزمان با آمادگی نیروهای مشترک عراق برای آغاز مرحله سوم عملیات موصل، سازمان ملل در عراق اعلام کرد که روزهای آ ش را در عراق سپری می کند.
این مقام مسئول با تاکید بر اینکه در صورت آمادگی عراق مشکلی از نظر انتقال برای صادرات گاز طبیعی به این کشور همسایه وجود ندارد، اظهار داشت: پیش بینی می شود با آغاز صادرات گاز، فاز دوم خط لوله انتقال گاز به عراق هم آماده بهره برداری شود.
نخست‎ عراق اعلام کرد که «از ت ترامپ پیام‎هایی درباره افزایش کمک‎ها به عراق دریافت کردیم.»
رییس سازمان توسعه تجارت با توجه به شرایط کنونی عراق آینده صادرات خدمات فنی ـ ی به این کشور را روشن و امیدوارکننده خواند و گفت: هم اکنون حدود یک میلیارد دلار پروژه از سوی شرکت های فنی ـ ی در عراق در دست اجرا است.
یک مقام مسئول با اشاره به آغاز ساخت دومین خط لوله صادرات گاز ایران به عراق، اعلام کرد: گاز تا مرز عراق منتقل شده و ایران آماده صادرات گاز به این کشور همسایه است.
نیروهای مردمی «حرکه النُجباء» عراق از نیروهای رزمنده ای است که با آمادگی کامل و تجهیزات نظامی کارآمد در ش ت و عقب نشینی گرو های تروریستی در عراق و از سال 2013 تاکنون نقش برجسته ای داشته است.
ایسنا نوشت: نخست عراق در دیدار با دفاع تأکید کرد که هیچ نیروی خارجی بر روی خاک عراق با نمی جنگد.
خدمات امدادی هوانیروز به ۱۷ استان کشور/ آمادگی کامل برای امدادرسانی و انتقال هوایی آسیب دیدگان را داریم  ؛ سرتیپ دوم خلبان یوسف قربانی در حاشیه برگزاری آیین دومین یادواره ی امداد و انتقال هوایی و تجلیل از پیش وتان بهداشت، امداد و درمان هوانیروز که در ستاد فرماندهی برگزار شد، اظهار کرد: پیش از این هوانیروز در ۱۵ استان کشور خدمات امدادی و انتقال هوایی داشت که اخیرا دو استان دیگر را به این مجموعه اضافه کرده ایم. وی با اشاره به آمادگی هوانیروز در اجرای انواع یت های پیشرو، گفت: از ت می خواهیم تا با افزایش بودجه و اعتبارات، بستر مناسب را جهت افزایش پایگاه های اورژانسی در سراسر کشور فراهم کند.
«دونالد ترامپ» رئیس جمهوری در دیدار با نخست عراق از وج ننظامیان یی از عراق ابراز پشیمانی کرد؛ شواهد نیز حاکی از آن است که کاخ سفید درجهت تحکیم نفوذش در عراق برای آینده برنامه هایی دارد.
فرمانده هوانیروز گفت: هوانیروز آمادگی دارد با توجه به تاکتیک ها، طرح ریزی علیه گرو های معاند را انجام دهد. آمادگی هوانیروز برای طرح ریزی عملیات علیه گرو های معاند سرتیپ دوم ستاد یوسف علی قربانی فرمانده هوانیروز ایران در پیش خطبه های تهران با اشاره به اینکه هوانیروز در یکی از یگان های متحرک و قدرتمند است، اظهار داشت: هوانیروز در به پیروزی رساندن انقلاب ی نقش بارزی داشت و در استان های مختلف در کنار و مردم به صفوف رزمندگان پیوست. وی افزود: در زمان ارتحال فرمانده وقت هوانیروز مسئولیت جا به جایی پیکر را داشت و توانست 15 فروند هلی کوپتر برای جابجایی خبرنگاران تهیه کند. فرمانده هوانیروز ایران با اشاره به نقش تاثیرگذار هوانیروز در از بین بردن غائله های غرب و جنوب غرب کشور در سال 58 عنوان داشت: هوا نیروز در این سال بیش از 60 هزار ساعت پرواز عملیاتی انجام داد و 44 شهید را تقدیم انقلاب کرد. وی با اشاره به نقش موثر هوانیروز د شتیبانی نیروهای مسلح در دوران جنگ تحمیلی و وارد آوردن ضربات جدی به یگان های زرهی رژیم بعث عراق یادآور شد: در دوران دفاع مقدس 300 هزار ساعت پرواز عملیاتی انجام داد و در همه عملیات های آفند و پدآفندی دوران دفاع مقدس شرکت کرد. سرتیپ قربانی با بیان نقش موثر هوانیروز ایران در عملیات والفجر هشت و سرنگونی بالگرد عراق عنوان داشت: در عملیات مرصاد هوانیروز با حضور 56 بالگرد 425 ساعت پرواز عملیاتی انجام و ده ها دستگاه تانک دشمن را از بین برد و خسارت سنگینی به عقبه نیروی انسانی دشمن و ستون 5 کیلومتری منافقین وارد آورد. وی افزود: ما دیدیم که رژیم بعث بعد از قطعنامه 598 آتش بس را نقض کرد اما نتوانست از جنوب غرب وارد کشور شود و ش ت سختی از رزمندگان خورد. فرمانده هوانیروز ایران با اشاره به پشتیبانی از قرارگاه های و برای انجام یت های خود یادآور شد: هوانیروز آمادگی دارد با توجه به تاکتیک ها، طرح ریزی علیه گرو های معاند را انجام دهد،  خطاب به دشمنان اعلام می کنیم چنانچه قصد تعرض به خاک ایران را داشته باشند، پاسخ ما به آنها همان سرب داغی خواهد بود که به دهانشان ریخته می شود. وی در پایان خاطرنشان کرد: در راستای بومی سازی و خودکفایی صنعت قطعه سازی، هوانیروز گام های موثری را برداشته است.
خارجه عراق از کشورهای عربی خواست تا در مبارزه با عراق را یاری کنند و گفت که برخی عناصر از کشورهای عربی به عراق آمده اند.
خارجه عراق خطاب به کشورهای عربی گفت: در مبارزه با عراق را یاری کنید تا صدای شما از طریق ی ها که از کشورهایتان آمده اند شنیده نشود.

آمادگی کردستان عراق برای مذاکره با بغداد شورای عالی منطقه کردستان عراق روز چهارشنبه آمادگی اربیل را برای آغاز گفتگوهای نامحدود و بدون پیش شرط با بغداد اعلام کرد. به گزارش کارگرانلاین، شورای عالی منطقه کردستان عراق بعد از نشستی که به ریاست مسعود بارزانی رئیس این منطقه برگزار شد در بیانیه ای اعلام کرد اجرای نتایج همه پرسی (ج ) منطقه کردستان عراق در گرو گفتگوی سازنده و مسئولانه با ت مرکزی عراق است و اعمال تحریم علیه مردم منطقه کردستان غیرقانونی است و به سود هیچ طرفی نیست بلکه باعث بحرانی تر شدن اوضاع می شود.

شورای عالی منطقه کردستان عراق در این بیانیه افزود: اربیل آماده گفتگوی نامحدود با مقامات ت مرکزی عراق در بغداد بدون پیش شرط است.

در این بیانیه از ت عراق درخواست شده است تهدید، محاصره و مجازات جمعی مردم در منطقه کردستان را متوقف کند.

بر اساس این بیانیه، ادامه برگزاری جلسات و نشست های احزاب منطقه کردستان عراق ضروری است.

در این بیانیه تاکید شده است پارلمان منطقه کردستان عراق تنها مرجعی است که تصمیم خواهد گرفت انتخابات پارلمانی و انتخابات برای مشخص شدن رئیس منطقه کردستان برگزار خواهد شد یا خیر.
شفقنا- «شیخ مهدی الصمیدعی» مفتی اهل سنت عراق با تاکید بر اینکه علیه هرگونه تلاشی برای تجزیه و تقسیم عراق است، مداخله نظامی خارجی ها در امور داخلی عراق را رد کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری نون، صمیدعی در کنفرانس اهل سنت که زیر نظر دارالافتای عراق در بغداد برگزار شد، گفت: ماخواهان ی نیستیم که قلبش به غرب تعلق داد بلکه ی را می خواهیم که قلبس با عراق باشد. عراق تقسیم و تجزیه نمی شود. وی تاکید کرد: هر که تجزیه عراق را می خواهد، خودش نابود خواهد شد. مفتی عراق افزود: با حشد شعبی و دیگر جناح ها ارتباط نزدیک داریم زیرا ما خواهان وحدت عراق هستیم و نمی خواهیم تجزیه شود.
بارزانی همچنین تصریح کرد: "به نظر من در عراق نفوذ ندارد و این ایران است که بیشترین نفوذ را در عراق دارد".
نخست عراق ضمن اعلام این مطلب که سعودی ها برای سرمایه گذاری در عراق آماده اند تصریح کرد: ما قادر به از بین بردن تروریست های ی در خارج از مرزهای عراق هستیم.
خدمات امدادی هوانیروز به ۱۷ استان کشور/
خدمات امدادی هوانیروز به ۱۷ استان کشور/ آمادگی کامل برای امدادرسانی و انتقال هوایی آسیب دیدگان را داریم  ؛ سرتیپ دوم خلبان یوسف قربانی در حاشیه برگزاری آیین دومین یادواره ی امداد و انتقال هوایی و تجلیل از پیش وتان بهداشت، امداد و درمان هوانیروز که در ستاد فرماندهی برگزار شد، اظهار کرد: پیش از این هوانیروز در ۱۵ استان کشور خدمات امدادی و انتقال هوایی داشت که اخیرا دو استان دیگر را به این مجموعه اضافه کرده ایم. وی با اشاره به آمادگی هوانیروز در اجرای انواع یت های پیشرو، گفت: از ت می خواهیم تا با افزایش بودجه و اعتبارات، بستر مناسب را جهت افزایش پایگاه های اورژانسی در سراسر کشور فراهم کند.
امروز دفتر ریاست جمهورى عراق در بیانیه اى اعلام کرد ت عراق با هیچ کشورى درباره ماندن نیروهایشان در عراق بعد از اتمام جنگ با توافقى نکرده است.
این در حالیست که برخى از شبکه هاى عربى منطقه از زبان چند مقام یى و عراقى از مذاکرات ت عراق با و توافق بر سر ماندن نیروهاى یى در عراق بعد از اتمام جنگ خبرى را منتشر د.
برای بستن مرز این کشور با عراق در برابر نفوذ تروریست های آمادگی دارد.
متعاقب این دو اظهارنظر 'حیدرالعبادی' در واشنگتن، بسیاری از کارشناسان و افراد مطلع در عراق همانند 'هاشم الهاشمی' و 'سمیر عبید' دو کارشناس امور امنیتی در عراق و حتی 'حنین قدو' سابق پارلمان عراق و عضو سازمان بدر، این اشاره نخست عراق را دلیل بر توافقات پنهانی بین بغداد و واشنگتن برای بازگشت نظامیان یی و ایجاد پایگاه های طولانی مدت نظامی در عراق دانستند.
متعاقب این دو اظهارنظر 'حیدرالعبادی' در واشنگتن، بسیاری از کارشناسان و افراد مطلع در عراق همانند 'هاشم الهاشمی' و 'سمیر عبید' دو کارشناس امور امنیتی در عراق و حتی 'حنین قدو' سابق پارلمان عراق و عضو سازمان بدر، این اشاره نخست عراق را دلیل بر توافقات پنهانی بین بغداد و واشنگتن برای بازگشت نظامیان یی و ایجاد پایگاه های طولانی مدت نظامی در عراق دانستند.
به دنبال این دو اظهارنظر حیدرالعبادی در واشنگتن، بسیاری از کارشناسان و افراد مطلع در عراق همانند هاشم الهاشمی و سمیر عبید دو کارشناس امور امنیتی در عراق و حتی حنین قدو سابق پارلمان عراق و عضو سازمان بدر، این اشاره نخست عراق را دلیل بر توافقات پنهانی بین بغداد و واشنگتن برای بازگشت نظامیان یی و ایجاد پایگاه های طولانی مدت نظامی در عراق دانستند.
هافبک تیم ملی فوتبال معتقد است که برگزاری دیدار دوستانه برابر عراق به آمادگی و هماهنگی بیشتر بازیکنان در مصاف با قطر و چین، کمک می کند.


وحید (یا زهرا س) عراق با آزادسازی کامل ساحل چپ شهر موصل آماده عملیات کوبنده ضد تروریست های در ساحل راست می باشد. آمادگی عراق برای عملیا
لینک های : کیفیت 180p | کیفیت 270p | کیفیت 360p |
سخنگوی ائتلاف ضد از آمادگی نیروهای عراق برای آزادسازی غرب موصل در ادامه عملیات ضد گروه های تروریستی خبر داد.
کردستان عراق چندی پیش خط لوله اختصاصی خود را برای انتقال نفت از این منطقه تا بندر جیهان ترکیه راه اندازی کرد تا بتواند مستقل از ت مرکزی عراق، نفت بفروشد.