هماهنگی قلب ودستگاه تنفس

فایده های تمرین تای چی برای سلامت تنفس
یکی از تمرین هایی که قادرند کمک زیادی به درمان مشکلات تنفسی کند، تای چی است
افرادی که  مشکلات تنفسی درگیرند با محدودیت های زیادی در کارهای روزمره شان مواجه اند. یکی از حرکات بدنی هایی که می تواند کمک زیادی به بهبود بیماری های تنفسی کند، تای چی می باشد. در این مقاله مزیت ورزش تای چی را بخوانید تا بیشتر با آن آشنا شده و برای تسکین علائم مشکلات تنفسی و ریوی تان از آن کمک بگیرید. وقتی یک بیمار دچار استرس و تنش می شود، بدنش با تنفس غیرطبیعی به آن واکنش نشان می دهد. این ح منجر به هاب راه های هوایی شده و مشکلات تنفسی را به بار می آورد. بدتر اینکه عضلات پیرامون ریه، قابلیت انعطاف پذیری شان را به مرور زمان از دست داده و موجب مشکلات مکرر تنفسی می گردند. تای چی استرس را کم می کند، اضطراب را کاهش می دهد و خطر افسردگی را هم پایین می آورد. وقتی ذهن و روح در آرامش است، بدن هم تابعیت می کند. تای چی شامل تنفس منظم شده و اعصاب را آرام می کند و هماهنگی میان چشم ها و دست ها را بهتر می نماید. همه اینها آرامش بخش هستند.   چگونگی ورزش تای چی تای چی بواسطه تمرین های تنفسی، سلامت سیستم تنفسی را ارتقاء می دهد   بهبود سلامت قلبی عروقی
یک قلب سالم برای جلوگیری از بیماری های تنفسی مهم است. مطالعات نشان می دهند بیماران قلبی که روزانه تای چی تمرین کرده اند، درد، استرس و اضطراب کمتری داشته اند. تای چی همچنین ورزشی برای قلب است و آن را سالم و عضلات را قوی نگه می دارد.
تای چی بواسطه تمرین های تنفسی، سلامت سیستم تنفسی را ارتقاء می دهد، ظرفیت ریه ها را افزایش می دهد و گردش خون را بهتر می نماید که برای سلامت تنفس، ضروری است.
تنفس عمیق را بهتر می کند
یک راه برای افزایش ظرفیت ریه ها، داشتن تناسب اندام است، اما تمرین های سخت و شدید می توانند اثرات م بی روی ریه ها داشته باشند. فعالیت های شدید سبب مشکلات تنفسی می شوند.

تای چی، بواسطه تنفس های عمیق تر، ظرفیت ریه ها را بالا می برد. وقتی هوای بیشتری وارد ریه ها می شود، ا یژن بیشتری هم به اندام ها می رسد. همه این ها منجر به سلامتی و تناسب اندام می شوند. تای چی برای بیماران مبتلا به آسم، برونشیت و آمفیزم ایده آل است. حرکات پویای تای چی، تعادل، چابکی، هماهنگی و انعطاف بدن را تقویت می کنند.
اشکال در تنفس، تنگی قفسه ، و خس خس تنها چند نشانه مشخصه آسم، هاب مزمن مسیرهای هوایی برونش که تنفس را دشوار می سازد، هستند.
اشکال در تنفس، تنگی قفسه ، و خس خس تنها چند نشانه مشخصه آسم، هاب مزمن مسیرهای هوایی برونش که تنفس را دشوار می سازد، هستند.
آموزش تنفس و نکاتی که باید بدانید

آموزش تنفس و نکاتی که باید بدانید
آموزش تنفس دهان به بینی

ادامه مطلب
هوای ریگان در پی گردوخاک شدید، تنفس را برای شهروندان خطرساز کرده است.
طبق آمار منتشر شده توسط گمرک در 11 ماه منتهی به بهمن ماه امسال بیش از 281 تن ماشین آلات ودستگاه های تهیه لبنیات از کشور صادر شده است.
در سال های اخیر شاهد حذف چند میلیون تاری جنگل ها بوده ایم و اکنون برنامه ششم توسعه تلاش دارد با طرح تنفس جلوی این ت یب را بگیرد.
کارشناسان در یک بررسی جدید به این نتیجه رسیده اند که تنفس های آنلاین در محیط کار می تواند نیروی کاری کارمندان را افزایش دهد و بهره وری نهایی را ارتقا بخشد. نتایج اولیه بررسی جدید محققان سینسیناتی (uc) این فرضیه را تایید کرده است. مطالعاتی که پیش از این انجام شد بر تنفس ها در خارج از ساعت های کاری از جمله بعدازظهر، روزهای پایان هفته و دوره های تعطیلات یا روش های سنتی در تنفس های آفلاین درطول ساعت های کاری از جمله زمان ناهار یا نوشیدن قهوه تاکید داشت. uc با توجه به شیوع تنفس های کاری آنلاین این پدیده را به صورت عمقی مطالعه کرد و برای به دست آوردن نتایج مورد نظر خود شیوه مصاحبه تک نفره از جامعه آماری را با موضوع تنفس های کاری آنلاین در نظر گرفت. در این بررسی ۳۳ متخصص از صنایع و مشاغل مختلف حضور داشتند. سانگ دو کیم مدیر این گروه تحقیقاتی اظهار کرده کارمندان زمانی که نیاز مبرمی به بازسازی مجدد قوای خود داشتند، در تنفس های کاری آنلاین شرکت می د.
در سال های اخیر شاهد حذف چند میلیون تاری جنگل ها بوده ایم و اکنون برنامه ششم توسعه تلاش دارد با طرح تنفس جلوی این ت یب را بگیرد.
نفس، روش دم و بازدم یکی از مهمترین موضوع ها، هنگام انجام تمرینات و حرکات ورزشی هستند. تنفس صحیح و درست می تواند انرژی زیادی را برای بدن حفط کند و همچنین بدن را سالمتر نگه دارد.
در حالی که روش غیر صحیح آن می تواند انرژی زیادی از بدن بگیرد و به سلامت بدن آسیب وارد کند. تنفس صحیح همچنین باعث می شود تا انتقال و تامین خون از قلب به رگهای بدن، بهتر و مرتبتر انجام پذیرد.
مهر نوشت: در سال های اخیر شاهد حذف چند میلیون تاری جنگل ها بوده ایم و اکنون برنامه ششم توسعه تلاش دارد با طرح تنفس جلوی این ت یب را بگیرد.
اختصاصی از سورنا فایل پاو وینت درس 11 علوم چهارم (دستگاه تنفس) با و پر سرعت .
پاو وینت درس 11 علوم چهارم (دستگاه تنفس)
پاو وینت درس 11 علوم چهارم (دستگاه تنفس) پاو وینتی زیبا و جذاب در 11 اسلاید قابل ویرایش
با
پاو وینت درس 11 علوم چهارم (دستگاه تنفس)
هرگاه که دچار تشویش، نگرانی یا خشم می شویم یکی از موثرترین روش ها برای آرام شدن، کشیدن چند نفس عمیق است واگاهی از فرایند پلک زدن است . دلیل این رخداد جالب این است که توجه به فرآیند به ظاهر ساده ی تنفس وپلک زدن ، برای لحظاتی ذهن را به لحظه حال می آورد. ذهنی که خشمگین از واقعه ای است که در گذشته اتفاق افتاده یا نگران از واقعه ای در آینده که هنوز اتفاق نیافتاده است. آیا تا به حال به ارتباط میان تنفس وپلک زدن آگاهانه و لحظه اکنون شیده اید؟ تنفس؛ ارتباط دهنده ی ذهن و بدن است. تنفس آگاهانه کمک می کند تا ذهن و بدن هماهنگ شوند.با نفس کشیدن وپلک زدن هوشیارانه، ذهن آرام می شود و آهنگ فکر به تدریج کند می شود. زمانی که فکر متوقف شود و سکوت ذهن پیش اید ، حضور در لحظه حال با همه ی شکوهش تجربه می شود. دیگر نه پای گذشته ای در میان است و نه آینده ای. هر آنچه می خواهیم، درست همین جا و در لحظه حال موجود است.به جریان تنفس که به درون جسم می رود و از آن بیرون می آید توجه کنید. با دم فرو بردن و دم بر آوردن آگاهانه می توانید ذهنتان را روی نفس های خود متمرکز کنید. با تمرین بیشتر تنفس _ پلک زدن اگاهانه ، به مرور تنفستان آرام بخش و ذهن و بدنتان نیز آرام می گردد. سطح انرژی تان افزایش می یابد و قادر خواهید بود که با زیبایی ها و داشته های زندگی تان در لحظه اکنون روبه رو شوید.( تجربه ! تنفس - پلک ) !!!!!!!!!!!!!!!!

فروش فوری فرسنده گیرنده بیسیم سنایزر مدل ew132g2r فوق العاده عالی فقط یک بار استفاده شده لذا بخاطر نیاز به برد بیشتر برای کارهای تخصصی تر بفروش میرسد. این فرسنده برای هیئت های مذهبی که نیاز به چند مثلا چرخ وماشین صوت مجزادارند بسیار عالی بدون تاخیر وو شفاف پاسخ می دهد .یک عد فرسنده و دو عدد گیرنده .با قیمت بسیارعالی زیر قیمت بازار.شماره تماس 09194749733
ودستگاه دایناکورد 1000 مدل to دارای بارکد وتولید آلمان از نوع اصلی . فقط افکت که روی مدل تو که دیگه تولید نمیشود شما بر روی 60 و 50 تنظیم می کردید اما روی این دستگاه 49 و59 تنظیم میشود پین پنکی. قدرت و کبفیت مساوی با اصل است . فقط برای تست باز شده . نمونه این دستگاه در بازار 4800/000 هزار تومان بفروش میرسد. ما بخاطر تعداد یدن مناسب تر دراختیار شما قرار می دهیم .ع آنها فردا درهمین قسمت گذاشته میشود . معاوضه با می ر 1000 مدل to وتری هم میشود .
فرزند کاظم افرندنیا گفت: حال عمومی پدرم هیچ تغییری نسبت به روزهای گذشته نکرده و پس از انجام عمل جراحی سوم با دستگاه تنفس می کند.


پاو وینت تاثیرآلودگی هوا بر دستگاه تنفس انسان
پاو وینت-تاثیرآلودگی-هوا-بر-دستگاه-تنفس-انسان پاو وینت با موضوع تاثیرآلودگی هوا بر دستگاه تنفس انسان، در قالب ppt و در 18 اسلاید، قابل ویرایش، شامل دستگاه تنفسی، توجه، علل آلودگی هوا، دودی که می خوریم!، آلاینده های مختلف هوا، co ،so2 ،no2 ،o3، سرب pb، اثرات ذرات معلق، هوای فایل

این مدت که تصمیم گرفته ام دوباره بنویسمِ، خیلی تلاش می کنم، نمی شود آقا نمی شود. نمی دانم چرا! انگار کن سیاه چاله شده است این ذهن لعنتی. فقط می خواهد ببلعد و نیست و نابود کند همه چیز را.
به طرز عجیبی فقط دست و دلم به خواندن می رود و هیچ جوره به نوشتن نمی رود...

// ولی باران که می بارد...
// اذا تنفس... :)
// به رابطه ی طبیعت و روح قسم!

نحوه تنفس صحیح در حین انجام تمرینات ورزشی کششی و شناخت روش های صحیح تنفس نمودن برای انجام تمرین های کششی اهمیت اساسی دارد. تنفس مناسب باعث آسودگی جسم می شود، گردش خون در بدن را سرعت می بخشد و به دفع اسیدلاکتیک و دیگر مواد ناشی از سوخت و ساز حاصل از تمرینات ورزشی کمک می کند. .
محققان در تگزاس در آرلینگتون موفق به ساخت یک دستگاه تست تنفس شدند که می تواند وجود بیماری آنفلوانزا را تشخیص دهد.

♦️تأیید مرگ مغزی شاکر و تنفس طبیعی قائدی

ساعتی پیش داروی بیهوشی مهدی قائدی قطع شده و تنفس وی بدون دستگاه انجام می شود.‏

سطح gcs‏ ‏احمدرضا شاکر 3 و آماده اعلام مرگ مغزی است‏
شما اگر می خواهید ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﺳﻮﺭﺍﺧﻬﺎﯼ ﺑﯿﻨﯽ بدانید، ﺩﺭ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﻭ ﺳﻮﺭﺍﺥ ﺑﯿﻨﯽ ﻣﺘﻔﺎوت هستند. ﻭﻗﺘﯽ ﺳﺮﺩﺭﺩ ﺩﺍﺭﯾﺪ،ﺣﻔﺮﻩ ﺳﻤﺖ ﺭﺍﺳﺖ ﺭﺍ ﺑﺒﻨﺪﯾﺪ ﻭ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﻨﻔﺲ ﮐﺮﺩﻥ ﺗﻨﻬﺎ ﺍﺯ ﺣﻔﺮﻩ ﺳﻤﺖ ﭼﭗ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﯿﺪ.
ﺧﻮﺍﻫﯿﺪ ﺩﯾﺪ ﮐﻪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﭘﻨﺞ ﺩﻗﯿﻘﻪ ﺳﺮﺩﺭﺩ ﺷﻤﺎ ﺧﻮﺏ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ. ﺍﮔﺮ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺧﺴﺘﮕﯽ ﻣﯿﮑﻨﯿﺪ،
ﺣﻔﺮﻩ ﺳﻤﺖ ﭼﭗ ﺑﯿﻨﯽ ﺗﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﺒﻨﺪﯾﺪ ﻭ ﺗﻨﻬﺎ ﺍﺯ ﺣﻔﺮﻩ ﺳﻤﺖ ﺭﺍﺳﺖ ﺗﻨﻔﺲ ﮐﻨﯿﺪ.
ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﻣﺪﺗﯽ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻣﯿﮑﻨﯿﺪ ﮐﻪ ﺧﺴﺘﮕﯽ ﺷﻤﺎ ﺑﺮﻃﺮﻑ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ. ﺣﻔﺮﻩ ﺳﻤﺖ ﺭﺍﺳﺖ ﺑﯿﻨﯽ ﺷﻤﺎ ﺑﻪ ﮔﺮﻣﯽ ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻟﺬﺍ ﺑﺮﺍﺣﺘﯽ ﮔﺮﻡ ﻣﯿ ﺸﻮﺩ و ﺣﻔﺮﻩ ﺳﻤﺖ ﭼﭗ ﺑﯿﻨﯽ ﺗﺎﻥ ﺑﻪ ﺳﺮﺩﯼ
ﺗﻔﺮﯾﺒﺎً ﻫﻤﻪ ﺧﺎﻧﻢ ﻫﺎ ﺍﺯﺣﻔﺮﻩ ﺳﻤﺖ ﭼﭗ ﺗﻨﻔﺲ میﮑﻨﻨﺪ،و ﺑﺎ ﺳﺮﻋﺖ ﺑﯿﺸﺘﺮﯼ ﺧﻨﮏ می ﺸﻮﻧﺪ.ﺍﻣﺎ ﭘﺴﺮ ﺑﭽﻪﻫﺎ ﺑﺎ ﺑﯿﻨﯽ ﺳﻤﺖ ﺭﺍﺳﺘﺸﺎﻥ ﻧﻔﺲ می ﮑﺸﻨﺪ. ﺁﯾﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ ﻭﻗﺘﯽ ﺍﺯ ﺧﻮﺍﺏ
ﺑﺮﻣﯿﺨﯿﺰﯾﺪ، ﮐﺪﺍﻡ ﺣﻔﺮﻩ ﺑﯿﻨﯽ ﺗﺎﻥ ﺳﺮﯾﻌﺘﺮ ﺗﻨﻔﺲ می ﮑﻨﺪ؟
ﺍﮔﺮ ﺍﺯﺣﻔﺮﻩ ﭼﭗ ﺗﻨﺪﺗﺮ ﺗﻨﻔﺲ می ﮑﻨﯿﺪ، ﺷﻤﺎ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺧﺴﺘﮕﯽ ﺩﺍﺭﯾﺪ.
ﺑﻨﺎﺑﺮﺍﯾﻦ ﺣﻔﺮﻩ ﺳﻤﺖ ﭼﭗ ﺑﯿﻨﯽ ﺗﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﺒﻨﺪﯾﺪ ﻭ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﻨﻔﺲ ﺍﺯ ﺣﻔﺮﻩ ﺳﻤﺖ ﺭﺍﺳﺖ ﺧﻮﺩ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﯿﺪ، ﺧﻮﺍﻫﯿﺪ ﺩﯾﺪ ﮐﻪ ﺑﺴﺮﻋﺖ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺷﺎﺩﺍﺑﯽ ﻣﯿﮑﻨﯿﺪ. ﭼﻨﯿﻦ ﺗﻤﺮﯾﻨﯽ ﺑﺮﺍﯼ خلاصی از سر درد ﺑﺪﻭﻥ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﻗﺮﺹ ﻫﺎﯼ ﺷﯿﻤﯿﺎﯾﯽ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺷﺪﻩ ﻭ ﻣﻔﯿﺪ ﺑﻮﺩﻩ ﺍﺳت
پاو وینت تاثیر ورزش بر دستگاه گردش خون و دستگاه تنفس پاو وینت-تاثیر-ورزش-بر-دستگاه-گردش-خون-و-دستگاه-تنفسپاو وینت بررسی تاثیر ورزش بر دستگاه گردش خون و دستگاه تنفس در قالب 27 اسلاید به همراه تصاویر متحرک در هر بخش فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
سلام دوستان عزیز برای راه اندازی کارگاه تولید ذغال لیمو پیشنهاد میکنم حتماب کرده ومطمعنن باشید بعدازمشاوره وبازدیدازکارگاه مانظرتان کلادرموردتولیدزغال تغییرمیکند.09104513233
سلام دوستان عزیز برای راه اندازی کارگاه تولید ذغال لیمو پیشنهاد میکنم حتماب کرده ومطمعنن باشید بعدازمشاوره وبازدیدازکارگاه مانظرتان کلادرموردتولیدزغال تغییرمیکند.09104513233
هدف کلی درس: دانشجو با مفاهیم نوین پرستاری در رابطه با سلامت و اختلالات دستگاه تنفس و نحوه بررسی و شناخت بیماران مبتلا به ناراحتی های تنفسی و همچنین تصمیم گیری مناسب در انتخاب الویت ها با توجه به فرآیند پرستاری آشنا می شود .
اختصاصی از فایل هلپ پاو وینت درس 11 علوم چهارم (دستگاه تنفس ) با و پر سرعت .
پاو وینت درس 11 علوم چهارم (دستگاه تنفس )
پاو وینت درس 11 علوم چهارم (دستگاه تنفس ) این پاو وینت در 11اسلاید تهیه و تنظیم شده است. با بکارگیری تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی کرده ایم یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم . با انتخاب این پاو وینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد. بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانشجویان  با ظرافت خاص جمع آوری شده است.
با
پاو وینت درس 11 علوم چهارم (دستگاه تنفس )
اختصاصی از فایلکو پاو وینت درس 11 علوم چهارم (دستگاه تنفس) با و پر سرعت .
پاو وینت درس 11 علوم چهارم (دستگاه تنفس)
پاو وینت درس 11 علوم چهارم (دستگاه تنفس) این پاو وینت در 11 اسلاید تهیه و تنظیم شده است. با بکارگیری تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی کرده ایم یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم . با انتخاب این پاو وینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد. بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانشجویان  با ظرافت خاص جمع آوری شده است.
با
پاو وینت درس 11 علوم چهارم (دستگاه تنفس)
مقایسه دستگاه بخور سرد ودستگاه بخور گرم در این مطلب به بررسی کارکردی و مقایسه اجمالی دستگاه بخورسرد و دستگاه بخور گرم و بیان نقاط ضعف و قدرت هرکدام خواهیم پرداخت. انواع بخور و تفاوت دستگاه بخور سرد وگرم بخور گرم: این بخور ها در حقیقت آب را می جوشانند و بخار تقطیر شده را در هوا پخش می کنند ، که مثل افشاندن ملایم آب گرم در هواست.رطوبت ایجاد شده توسط بخور گرم در هوای سرد اتاق، برای تنفس بهتر است.بخورهای گرم به منظور جلوگیری از رشد باکتری ها در محفظه بخور، به تمیز متناوب احتیاج دارند . بخور سرد: بخورهای سرد اولتراسونیک ، بخورهای سرد ، بخار تقطیر شده (مه) را به داخل فضای اتاق پرتاب می کند.که دمای اتاق را پایین تر می آورد و تنفس را راحتر می کند.بخورهای سرد اندازه ها و انواع متنوعی دارند.برخی از انواع آن در سیستم گرمایشی خانه نصب می شوند. مزایا و معایب هر کدام از انواع دستگاه بخور مزایای دستگاه بخور سرد: تمیز آسان در فضای های بزرگ ،کاراتر هستند تنفس آسانتر در آب وهوای گرم کاراتر هستند معایب دستگاه بخور سرد: نسبت به بخور گرم پر و سر و صداتر هستند (به غیر از مدل های اولتراسونیک) در یک دمای مشخص ممکن است ، کمی سرد به نظر برسد. مزایای دستگاه بخور گرم: برای سرماخوردگی و آنفولانزا بسیار مناسب است. بعضی از مدل ها دارای یک ظرف داروست که برای پراکندن داروهای استنشاقی و روغن های مفید استفاده می شود. بخور گرم درآب و هوای سرد و در طول زمستان مناسب تر هستند. معایب دستگاه بخور گرم: به علت رسوبات حاصل از مواد به جای مانده از تبخیر آب ، بخورهای گرم به تمیز متناوب بیشتری احتیاج دارند. فضای کوچکتری نسبت به بخورهای سرد را تحت پوشش قرار می دهند. بخور گرم حتما باید دور از دسترس ک ن قرار گیرد. چطور متوجه شوید که به بخور احتیاج دارید و چه بخوری برای شخص شما مناسب تر است؟ اگر شما از لب های خشک و ترک برداشته یا پوست خشک ، سینوزیت و یا سرفه های خشک رنج می برید ، مسلما از داشتن دستگاه بخور منافع زیادی خواهید برد. تجربیات نشان می دهد که بخور سرد تنفس را برای افراد مبتلا به آسم و آلرژی بهتر می کند. اگر شما در سونا سخت تر تنفس می کنید ، پس احتمالا بخور سرد برای شما مناسب تر است. از طرف دیگر اگر سونا تنفس را برای شما راحتر میکند ، پس احتمالا بخور گرم برای شما بهتر است. بخور سرد برای آسم و آلرژی مناسب تر است در حالی که بخور گرم برای سرماخوردگی و آنفولاتزا بهتر است. از کجا بدانید چه مقدار رطوبت مفید است؟ بهترین راه استفاده از رطوبت سنج است. سطح رطوبت مناسب بین 35 تا 45 درصد است.بیشتر از 50 درصد رطوبت محیط مناسبتری را برای رشد باکترها و قارچ ها ایجاد می کند.اگر نم سنج ندارید ، نشانه رطوبت بیش از اندازه وجود قطرات تقطیر شده بخار آب بر روی شیشه است.
عضو انجمن علمی طب سنتی گفت: فردی که در هوای آلوده تنفس می کند، به مرور سبب می شود ریه وی تغییر مزاج پیدا کرده و باعث بیماری هایی همچون سرطان، برنشیت، آسم، سرفه مزمن و حساسیت شدید می شود.
رئیس کل بانک مرکزی از ارایه تسهیلات ۳۰۰میلیون تومانی به به آسیب دیده ساختمان پلاسکو خبر داد و گفت: تنفس ی اله برای بازپرداخت درنظر گرفته شده و پس از آن، این وام باید ظرف سه سال تسویه شود.