نوشته های روزانه من از خودم و دیگران


یادگرفتم که به خودم عشق بورزم

اعتیاد به الکل در تنهایی برای آدم اتفاق میافتد، حتی اگر اطرافمان پر از انی باشد که دوستمان دارند. ... ما تلاش میکردیم تا امنیت عاطفی را با سلطه یا وابستگی به دیگران پیدا کنیم. ... هنوز هم بیهوده تلاش می کنیم تا با نوعی سلطه یا وابستگی ناسالم احساس امنیت کنیم.(از دیدگاه بیل)


وقتی دفترچه یادداشت های روزانه ام را می نوشتم، فهمیدم که رابطه ناسالمی با اکثر آدم های اطرافم دارم . همیشه احساس می تنهایم و از بقیه جدا مانده ام. من می نوشیدم تا دردهای عاطفی ام را کم کنم.با هشیار ماندن، داشتن راهنمایی خوب و کار بر روی برنامه دوازده گام توانستم اعتماد به نفس اندکی در خود ایجاد کنم . اول برنامه دوازده گام به من آموخت که بهترین دوست خودم باشم و بعد وقتی توانستم به خودم عشق بورزم، می توانم بی نیاز شوم و به دیگران هم عشق بورزم.


بپذیریم که انسانیم و جایزالخطا

سرانجام دیدیم که در دفترچه یادداشتهای روزانه باید درباره خودمان بنویسیم، نه دیگران. پس صادقانه اشتباهاتمان را پذیرفتیم وخواستیم تا این مسائل را حل کنیم.(از دیدگاه بیل)


چرا الکلی ها مسئولیت پذیر نیستند؟ من به خاطر مشکلاتی که دیگران برایم به وجود می آوردند مشروب می خوردم. وقتی به انجمن آمدم به من گفتند ببین کجا اشتباه کرده ای. من با این همه مشکلات مختلف چه کار باید می ؟ وقتی به راحتی پذیرفتم که من هم دراین مشکلات نقش داشته ام، توانستم آنها را روی کاغذ بنویسم وعلتش را ببینم . بله دلیلش این بود که انسان جایزالخطاست . نباید ازخودم انتظار داشته باشم که کامل باشم ! قبلاً پشت سر هم اشتباه می . وقتی درباره آنها با خودم صادق بودم و به خودم اجازه دادم تا آنها و خودم را بپذیرم، دیگر بهبودی در چند قدمیم قرار داشت.

محمد میگه جنگ الان جنگ نرمه.بهم میگه تو ننویس .مطالبت رو به اینستا منتقل کن.الان دیگه ی نمیخونه.ازاین به بعد تو اینستا بنویس.میگم تو اینستا مطالبم رو نمیخونن .الکی لایک میکنن.یه نمونه صفحه ای که خودم بهش معرفی رو بهم یادآوری میکنه و میگه مطالب این رو نمیخونن؟ میگم چرا خیلی ها میخونن .میگه خوب پس فایده داره.میگم من مطالبم جذاب نیست اون جذاب مینویسه.میگه اینجوری نیست مطالب تو هم بد نیست...محمد میره و من با خودم فکر میکنم.... اون جذاب مینویسه و من نمینویسم.من بلد نیستم جواب کامنتارو خوب بدم و اون میده....اون هدف داره ولی من ذهنم پراکنده ست و نمیتونم ذهنم رو جمع کنم...تو ی منو نمیشناسه و تو اینستا منو میشناسن...
اینارو با خودم میگم و فکر میکنم هنوز هم خواننده داره اگه مطالب یه دست باشه ناب باشه جذاب باشه.هنوز که هنوزه وب تو فقط لیلی باش روزانه حدود دویست تا خواننده داره درحالیکه دوساله نمینویسه... خدایا تو از نیت ها باخبری من واقعا دنبال تعداد فالوور یا بازدیدکننده یا نظر دادن بقیه نیستم. برام کافیه فقط اگه مطالبم یه تلنگری برای خودم باشه.... با خودم فکر میکنم و دلیل و توجیه میارم که نویسنده هایی بهتر از من هستن که نوشته های من به گرد نوشته هاشون نمیرسه.... با خودم فکر میکنم وقتی 4 نفر بهتر از من هستن که مطلب میزارن چه نیازی به حضور من؟! منی که واقعا چون خودم درست نیستم ارزش یاد دادن به دیگران رو هم یقینا ندارم...

صادق بودن با خود

فریب دادن دیگران تقریباً همیشه ریشه در فریب دادن خودماندارد. ... وقتی با دیگری صادقیم، مشخص است که با خودمان و خداوند نیز صادق هستیم.(از دیدگاه بیل)


وقتی مشروب می خوردم، درباره واقعیت خودم را فریب می دادم،یعنی آن را جوری که می خواستم می دیدم. فریب دادن دیگران یکی از عیب های شخصیتی است، حتی اگر فقط اندکی حقیقت را تغییر دهیم یا اینکه انگیزه هایم را طوری جلوه دهم که دیگران درباره من مثبت فکر کنند . نیروی برتر من این عیب های شخصتیم را برطرف می کند ،اما اول باید بخواهم که این کمک را دریافت کنم و این کار فقط باصادق بودن امکانپذیر است . باید هر روز به یاد بیاورم که وقتی درباره خودم خودم را فریب می دهم خود را آماده ش ت یا ناامیدی درزندگی و همچنین در انجمن الکلی های گمنام می کنم . رابطه ای صمیمانه و صادقانه با قدرت برتر تنها راهی است که برای صادق بودن با خودم و دیگران پیدا کرده ام.


صادق بودن با خود

فریب دادن دیگران تقریباً همیشه ریشه در فریب دادن خودماندارد. ... وقتی با دیگری صادقیم، مشخص است که با خودمان و خداوند نیز صادق هستیم.(از دیدگاه بیل)


وقتی مشروب می خوردم، درباره واقعیت خودم را فریب می دادم،یعنی آن را جوری که می خواستم می دیدم. فریب دادن دیگران یکی از عیب های شخصیتی است، حتی اگر فقط اندکی حقیقت را تغییر دهیم یا اینکه انگیزه هایم را طوری جلوه دهم که دیگران درباره من مثبت فکر کنند . نیروی برتر من این عیب های شخصتیم را برطرف می کند ،اما اول باید بخواهم که این کمک را دریافت کنم و این کار فقط باصادق بودن امکانپذیر است . باید هر روز به یاد بیاورم که وقتی درباره خودم خودم را فریب می دهم خود را آماده ش ت یا ناامیدی درزندگی و همچنین در انجمن الکلی های گمنام می کنم . رابطه ای صمیمانه و صادقانه با قدرت برتر تنها راهی است که برای صادق بودن با خودم و دیگران پیدا کرده ام.

ستاره هلندی باشگاه بایرن مونیخ و جهان فوتبال، از احوالاتش در این روزها نوشته است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]

...و بخشش

من بارها و بارها در شرایط مختلف سعی خودم و دیگـران را ببخشم. (از دیدگاه بیل)بخشیدن خود و بخشیدن دیگران دو جریان در یک رودخانه انـد که هر دو پشت سدّ خشم گیر می کنند . وقتی سد بـاز شـود، هـر دو جریان جاری می شوند. این گامها مسیری را فراهم کـرده انـد کـه بـه وسیله آنها خشم به لطف خدا از سر راه کنار می رود. در نتیجه این راه حل می توانم رحمتی را بیابم که به آن محتاجم و باعث مـی شـود کـه خودم و دیگران را ببخشم.

مدتی بود از دست خودم شاکی بودم که چرا کتاب نمی خوانم . البته میزان مطالعه روزانه ام به هیچ وجه کم نمیشود ( هر روز متمم می خوانم و بسیاری از سایت های دیگر ) اما دوست دارم مطالعه کتاب جزئی از برنامه روزانه ام باشد. همانطور که صبحانه و نهار وشام . امروز سراغ کتاب های کمدم رفتم و کتاب " هنر همچون درمان " آلن دو باتن را مرور و اکنون گزیده هایی از آن ار اینجا می نویسم: .... فلان اثر هنری و در مورد فلسفه آن: از ما نمی خواهد شاد باشیم . به ما میگوید که اندوه را در قرار داد زندگی نوشته اند.
نمی دانم شما چه برداشتی از این نوشته دارید ، اما من وقتی این نوشته را می خوانم با خودم حرف می زنم یا بهتر است بگویم کتاب با من حرف می زند و باعث می شود ناشاد بودن بعضی روز ها و لحظاتم برایم تحمل پذیر تر باشد. یا وقتی در جایی دیگر ا این کتاب می خوانیم که : باید حضور همیشگی رنج را آموخت . ممکن است دیگر وقتی غمگین شدیم ، دیگر بهانه تراشی نکنیم که دنیا فقط برای من غمگین شده است و وارد فاز سوگواری نگردیم و به جای شکوه و گلایه های بی فایده ، با اختیار و با آگاهی بدانیم که این غمگین بودن و اندوه جزئی از زندگی است و به فکر چاره ای برای آن باشیم. مثلا ببینیم دلیل این ناشادی مان از چیست. آیا از نادانی مان است که به نظر می آید به سراغ مطالعه رفتن راه حل خوبی باشد و یا شاید تنها هستیم و باید به فکر گسترش ارتباطاتمان باشیم. در هر صورت به نظر من به نظر می آید حتی در وجود غم هم دلیلی وجود دارد که ما را به حرکت فرا می خواند که این را می توان به چشم یک نعمت دید. خوشجالم که با نوشتن این خطوط توانستم به این نتیجه برسم .
فال روزانه 7 آبان 1396,فال امروز شما پنجشنبه 7 آبان 96،فال روزانه بر اساس تاریخ تولد,فال روزانه 5 آبان 96 فال روز تولد امروز 7 آبان ماه 1396,فال روزانه | فال امروز | فال روز تولد - نمناک,فال روزانه دوشنبه 7 آبان 1396 | فال روزانه یکشنبه,فال روزانه یکشنبه 7 آبان 1396,فال روز تولد امروز 7 آبان ماه 1396 فال روزانه روز تولد نم تان,فال روزانه یک شنبه 7 آبان 1396 - میهن فال,انواع فال و طالع بینی روزانه - آلامتو 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
نمی دانم تا به حال برایتان پیش آمده است که از خواندن نوشته های قدیمی خودتان احساس ن یتی کنید یا خیر؟ برای من خیلی اتفاق می افتد که با خواندن نوشته های قدیمی ام احساس می کنم که خیلی بد نوشته ام. حتی گاهی اوقات بلافاصله پس از نوشتن و انتشار یک مطلب در وبلاگم و یا کامنتی در متمم، این احساس ناخوشایند در من به وجود می آید. امروز به شکل کاملاً اتفاقی یکی از فایل های word که عنوان واضحی برایم نداشت را باز و تقریباً از اواسط متن شروع به خواندن : [...] توانایی استقرا، استدلال تحلیلی رو در خودم نسبت به سایر استعدادها در خودم بیشتر می بینم. همیشه علاقه مند بودم مفاهیمی رو که خودم یاد گرفتم به زبان ساده تر برای دیگران توضیح بدم و از کشف ارتباط بین مفاهیم واقعا لذت می برم. کشیدن نقشه های ذهنی به صورت دستی و یا کامپیوتری خیلی تونسته در این زمینه به من کمک کنه و این طوری کشف ارتباط بین مفاهیم برام ساده تر شده [...] پس از خواندن این جملات با خودم گفتم چقدر خوب نوشته است. چقدر من هم شبیه او فکر می کنم. ناگهان چشمم به خط اول نوشته افتاد و متوجه شدم، جملاتی را که خواندم، متعلق به بخشی از پروژه ی پایانی استعدادی خودم است. از این اتفاق خیلی خنده ام گرفت. من این متن را تقریباً دو سال پیش نوشته بودم و کاملاً آن را فراموش کرده بودم. ولی امروز با خواندن دوباره ی آن خوشحال شدم. البته دیگر مثل گذشته نقشه های ذهنی را به صورت دستی نمی کشم و همه ی آنها را به کمک برنامه ی imindmap به صورت کامپیوتری ترسیم می کنم چون محدودیت فضا ندارد و حذف و اضافه و اصلاح در آن برایم راحت تر است و ترسیم آن زمان به نسبت کمتری را از من می گیرد. هنوز هم از ارتباط برقرار بین مفاهیمی که یاد می گیرم لذت می برم، اگرچه به این نتیجه رسیده ام که همیشه این احتمال وجود دارد که با افزایش سطح فهم و درکم، متوجه شوم برخی مفاهیم را به اشتباه و نادرست به یکدیگر ربط داده ام. هنوز هم از اینکه بتوانم مفاهیمی که می خوانم و یاد می گیرم را به زبان ساده توضیح دهم، خوشم می آید. مدتی است که فایلی به نام «daily report» برای خودم درست کرده ام و روزانه آن قسمت از مطالبی را که خوانده ام یا یاد گرفته ام و در ذهن دارم را به زبان ساده می نویسم. به این شکل هم می دانم که هر روزم را به چه شکل گذرانده ام و صرف آموختن چه مطالبی کرده ام و هم اینکه با یادآوری مجدد و ثبت آنها، به فرآیند یادگیری خودم کمک می کنم.
نمی دانم تا به حال برایتان پیش آمده است که از خواندن نوشته های قدیمی خودتان احساس ن یتی کنید یا خیر؟ برای من خیلی اتفاق می افتد که با خواندن نوشته های قدیمی ام احساس می کنم که خیلی بد نوشته ام. حتی گاهی اوقات بلافاصله پس از نوشتن و انتشار یک مطلب در وبلاگم و یا کامنتی در متمم، این احساس ناخوشایند در من به وجود می آید. امروز به شکل کاملاً اتفاقی یکی از فایل های word که عنوان واضحی برایم نداشت را باز و تقریباً از اواسط متن شروع به خواندن : [...] توانایی استقرا، استدلال تحلیلی رو در خودم نسبت به سایر استعدادها در خودم بیشتر می بینم. همیشه علاقه مند بودم مفاهیمی رو که خودم یاد گرفتم به زبان ساده تر برای دیگران توضیح بدم و از کشف ارتباط بین مفاهیم واقعا لذت می برم. کشیدن نقشه های ذهنی به صورت دستی و یا کامپیوتری خیلی تونسته در این زمینه به من کمک کنه و این طوری کشف ارتباط بین مفاهیم برام ساده تر شده [...] پس از خواندن این جملات با خودم گفتم خوش به حال ی که چنین مدل ذهنی دارد. چقدر خوب نوشته است. چقدر من هم شبیه او فکر می کنم. ناگهان چشمم به خط اول نوشته افتاد و متوجه شدم، جملاتی را که خواندم، متعلق به بخشی از پروژه ی پایانی استعدادی خودم است. از این اتفاق خیلی خنده ام گرفت. من این متن را تقریباً دو سال پیش نوشته بودم و کاملاً آن را فراموش کرده بودم. ولی امروز با خواندن دوباره ی آن خوشحال شدم. البته دیگر مثل گذشته نقشه های ذهنی را به صورت دستی نمی کشم و همه ی آنها را به کمک برنامه ی imindmap به صورت کامپیوتری ترسیم می کنم چون محدودیت فضا ندارد و حذف و اضافه و اصلاح در آن برایم راحت تر است و ترسیم آن زمان به نسبت کمتری را از من می گیرد. هنوز هم از ارتباط برقرار بین مفاهیمی که یاد می گیرم لذت می برم، اگرچه به این نتیجه رسیده ام که همیشه این احتمال وجود دارد که با افزایش سطح فهم و درکم، متوجه شوم برخی مفاهیم را به اشتباه و نادرست به یکدیگر ربط داده ام. هنوز هم از اینکه بتوانم مفاهیمی که می خوانم و یاد می گیرم را به زبان ساده توضیح دهم، خوشم می آید. مدتی است که فایلی به نام «daily report» برای خودم درست کرده ام و روزانه آن قسمت از مطالبی را که خوانده ام یا یاد گرفته ام و در ذهن دارم را به زبان ساده می نویسم. به این شکل هم می دانم که هر روزم را به چه شکل گذرانده ام و صرف آموختن چه مطالبی کرده ام و هم اینکه با یادآوری مجدد و ثبت آنها، به فرآیند یادگیری خودم کمک می کنم.
نمی دانم تا به حال برایتان پیش آمده است که از خواندن نوشته های قدیمی خودتان احساس ن یتی کنید یا خیر؟ برای من خیلی اتفاق می افتد که با خواندن نوشته های قدیمی ام احساس می کنم که خیلی بد نوشته ام. حتی گاهی اوقات بلافاصله پس از نوشتن و انتشار یک مطلب در وبلاگم و یا در متمم، این احساس ناخوشایند در من به وجود می آید. امروز به شکل کاملاً اتفاقی یکی از فایل های word که عنوان واضحی برایم نداشت را باز و تقریباً از اواسط متن شروع به خواندن : [...] توانایی استقرا، استدلال تحلیلی رو در خودم نسبت به سایر استعدادها در خودم بیشتر می بینم. همیشه علاقه مند بودم مفاهیمی رو که خودم یاد گرفتم به زبان ساده تر برای دیگران توضیح بدم و از کشف ارتباط بین مفاهیم واقعا لذت می برم. کشیدن نقشه های ذهنی به صورت دستی و یا کامپیوتری خیلی تونسته در این زمینه به من کمک کنه و این طوری کشف ارتباط بین مفاهیم برام ساده تر شده [...] پس از خواندن این جملات با خودم گفتم خوش به حال ی که چنین مدل ذهنی دارد. چقدر من هم شبیه او فکر می کنم. ناگهان چشمم به خط اول افتاد و متوجه شدم که این نوشته متعلق به بخشی از پروژه ی پایانی استعدادی خودم است. از این اتفاق خیلی خنده ام گرفت. من این متن را تقریباً دو سال پیش نوشته بودم و کاملاً آن را فراموش کرده بودم. ولی امروز با خواندن دوباره ی آن خوشحال شدم. البته دیگر مثل گذشته نقشه های ذهنی را به صورت دستی نمی کشم و همه ی آنها را به کمک برنامه ی imindmap به صورت کامپیوتری ترسیم می کنم چون محدودیت فضا ندارد و حذف و اضافه و اصلاح در آن برایم راحت تر است و ترسیم آن زمان به نسبت کمتری را از من می گیرد. هنوز هم از ارتباط برقرار بین مفاهیمی که یاد می گیرم لذت می برم، اگرچه به این نتیجه رسیده ام که همیشه این احتمال وجود دارد که با افزایش سطح فهم و درکم، متوجه شوم برخی مفاهیم را به اشتباه و نادرست به یکدیگر ربط داده ام. هنوز هم از اینکه بتوانم مفاهیمی که می خوانم و یاد می گیرم را به زبان ساده توضیح دهم، خوشم می آید. مدتی است که فایلی به نام «daily report» برای خودم درست کرده ام و روزانه آن قسمت از مطالبی را که خوانده ام یا یاد گرفته ام و در ذهن دارم را به زبان ساده می نویسم. به این شکل هم می دانم که هر روزم را به چه شکل گذرانده ام و صرف آموختن چه مطالبی کرده ام و هم اینکه با یادآوری مجدد و ثبت آنها، به فرآیند یادگیری خودم کمک می کنم.
برایم نوشته: i'm bewitched by your voiceراستش خودم هم گاهی با صدای خودم bewitched  می شوم. اما این که هنر من نیست. هنر خداست.
فال روزانه,فال امروز,فال روزانه 06 مهر 93,فال حافظ,فال حافظ با تعبیر فال امروز 06 مهر،فال،فال روزانه متولدین فروردین,فال روزانه حافظ،فال روزانه متولدین اردبیهشت،فال روزانه متولدین داد،فال روزانه متولدین تیر،فال روزانه متولدین مرداد،فال روزانه متولدین شهریور،فال روزانه متولدین مهر،فال روزانه متولدین آبان و بقییه ماه ها در تاریخ 06 مهر 1393 در لینک زیر جهت ورود اینجا کلیک کنید
فال روزانه : فال امروز 15 بهمن 1393,فال روزانه 15 بهمن فال فردا, فال روزانه 15 بهمن, فال روزانه, فال امروز, فال امروز 15 بهمن, فال امروز 15 بهمن 1393
فال فردا, فال روزانه 15 بهمن, فال روزانه, فال امروز, فال امروز 15 بهمن, فال امروز 15 بهمن 1393 فال روزانه 15 بهمن امروز شما چگونه خواهد گذشت ؟ فال روزانه : فال امروز 15 بهمن 1393,فال روزانه 15 بهمن
به نام خدا
زیباترین متن نوشته های(ف ی د ه ا ی) پارسی بر اساس این ده فاکتور سنجیده می شود.
تذکر: به سه نفر اول المپیک جایزه ای تعلق نمی گیرید و امتیاز ایشان جهت اطلاع دوستان زده می شود.
1-شروع شدن متن نوشته ها با نام خدا
2-کیفیت متن نوشته ها در کل
3-نوآور بودن متن نوشته ها
4-همخوان بودن متن و ع در متن نوشته ها
5-خلاقیت در زدن ع متن نوشته ها
6-کم و پر محتوا بودن متن نوشته ها
7-انرژی دار بودن متن نوشته ها از لحاظ مادی
8-غنی و پرمحتوا بودن متن نوشته ها
9-زیبا و جذاب بودن متن نوشته ها
10-برگزیده شدن متن نوشته ها توسط مجله
شب شده ،یادم می افته لباس ها ساعتی ِ تو لباس شویی مونده بر شون میدارم موقع پهن به خودم میگم "قبل ِ ساعت ِ هشت ِ صبح ،قبل ِ ساعت هشت ِ صبح .." میرم نخ بکشم دندون هام و با خودم فکر میکنم تو ی ِ کشور ِ دیگه حتا برند ِ نخ ِ دندون ِ 'نازک تر' ت رو باید دوباره آموزش ببینی ..به وسط های کار که می رسم میگم 'بابا' خیلی سخت می گیری ی ِ گوگل می کنی thin dental floss و همه چی حل می شه .. تموم که می شه می گم آره قبل ِ رفتن ی ِ لیست ِ گوگل ایت آماده میکنم (لازم نیست چیزی بگی خودم میفهمم) .... بعد نوشته شده-این و دفعه پیش بی ادامه پنهان کرده بودم * دوباره زیر چشم ها ت نوشته : 24 اکتبر،
old-iran-mapنقشه ی ایران را پیش از روی کارآمدن قاجاریه و باز شدن پای انگلیسی ها به ایرانامروز تو بین وبگردی ها روزانه بین سایت های فناوری و اخبار و مخصوصا ارزشی به یه نوشته خیلی جالب برخوردم!نوشته ای که باعث شد بعد مدت ها یه مطلب رو با ذکر منبع و غیرتولیدی خودم تو ناتمام 1404 قرار بدم ، نوشته ای از مجری معروف برنامه دیروز، امروز، فردا آقای وحید یامین پور که در پایگاه بچه های قلم بازنشر شده بود! لینک منبع نوشتهپیشنهاد میکنم شما هم این نوشته رو بخونید و خوندنش به وقتش می ارزه [گل] یا حقبرای مطالعه نوشته ی خواندنی وحید یامین پور، به ادامه این مطلب در ناتمام مراجعه کنید
old-iran-mapنقشه ی ایران را پیش از روی کارآمدن قاجاریه و باز شدن پای انگلیسی ها به ایرانامروز تو بین وبگردی ها روزانه بین سایت های فناوری و اخبار و مخصوصا ارزشی به یه نوشته خیلی جالب برخوردم!نوشته ای که باعث شد بعد مدت ها یه مطلب رو با ذکر منبع و غیرتولیدی خودم تو ناتمام 1404 قرار بدم ، نوشته ای از مجری معروف برنامه دیروز، امروز، فردا آقای وحید یامین پور که در پایگاه بچه های قلم بازنشر شده بود! لینک منبع نوشتهپیشنهاد میکنم شما هم این نوشته رو بخونید و خوندنش به وقتش می ارزه [گل] یا حقبرای مطالعه نوشته ی خواندنی وحید یامین پور، به ادامه این مطلب در ناتمام مراجعه کنید
 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]

غلبه بر خواست خود

خودمان باعث مشکلاتمان هستیم. فرد الکلی نشانه بارز طغیان خواست خود است ، اما معمولاً اینگونه فکر نمیکند. غیر از اینها ، ما الکلیها باید از شرّ این خودخواهی خلاص شویم . باید این کار را ، وگرنه ما راخواهد کشت!(الکلی های گمنام)


سالهای سال زندگی ام فقط دور محور خودم میچرخید. همه جور خودخواهی داشتم، هیچ را قبول نداشتم ، دلم به حال خودم میسوخت ، فقط حواسم به خودم بود ، و همه این صفات ناشی از غرور بود.امروز به واسطه انجمن الکلیهای گمنام ، مواهب زیادی به من اعطا شده: امکان اینکه گامها وسنت ها را در زندگی روزانه ام تمرین کنم، گروه و راهنمایی مهربان و ظرفیت اینکه در تمام شرایطی که در زندگی ام پیش می آید خودخواهی را رها کنم. تا نتوانستم صادقانه به خودم نگاه کنم و ببینم که در بسیاری از مواقع مشکل من هستم و به سرعت اشتباهم را جبران کنم؛ تانتوانستم انتظاراتم را دور بریزم و بفهمم که آرامشم مستقیما به آنها مربوط می شود، طعم آرامش و هشیاری مداوم را نچشیدم.


من با خودم مشکلی ندارم

تازه واردان یکى پس از دیگری سعی می کنند تا حقایقی را درباره زندگی شان فاش نکنند. ... آنهـا راه آسـان تـرى یافتـه انـد . ... امـا یاد نمی گیرند که به اندازه کافى متواضع باشند. (الکلى های گمنام)بعضی ها تواضع را با احساس حقارت اشتباه می گیرند، اما تواضـع این است که قادر باشم به خودم نگاه کـنم و آنچـه را کـه مـى یـابم، صادقانه بپذیرم. دیگر نیازی نیست که "بـاهوش تـرین" یـا "خنـگ ترین" یا هر "ترین" دیگری باشم. من با خودم مشکلى ندارم. اگر کل زندگی ام را با دیگران تقسیم کنم، راحت تر می توانم خودم را بپـذیرم. اگر نتوانم در جلسات تجربیاتم را با دیگران تقسیم کـنم، پـس بهتـر است که یک راهنما بگیرم، ى که با او بتوانم آن "حقایق قطعی" را در میان بگذارم، حقایقی که باعث میشوند به عقب برگردم، به سـمت الکل، به سمت مرگ. باید تمام گامها را بگذرانم. به گام پنجم نیاز دارم تا تواضع واقعی را یادبگیرم. راه های آسان تر جواب نمی دهند.

فال روزانه 2 شهریور 1396 طالع بینی امروز پنجشنبه 2 شهریور 96


فال روزانه,فال روزانه 2,فال روزانه ماه تولد,فال روزانه روز تولد
فال روزانه , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fall rozane
•◊•◊• فال روزانه اردیبهشت •◊•◊•
شما امروز احساس می‌کنید که مطلبی را از دیگران پنهان کرده‌اید، اما حتی قبل از اینکه خودتان متوجه بشوید آن موضوع آشکار خواهد شد و دیگران متوجه آن می‌شوند. البته این اتفاق خوبی است، برای اینکه رازهایی که شما از گفتنشان خودداری می‌کنید مانع برقراری ارتباط با افراد خاص می‌شوند. اگر شما عمداً سعی در گمراه ی داشته باشید، حتی اگر یک غفلت آگاهانه باشد، لحظه‌های فراموش نشدنی و خاطره‌انگیز خیلی زود از بین می‌روند.


فال روزانه,فال روزانه 2,فال روزانه ماه تولد,فال روزانه روز تولدمنبع : فال روزانه
لینک منبع : http://mepatogh.ir/57/daily-omen/

فال روزانه,فال روزانه 2,فال روزانه ماه تولد,فال روزانه روز تولد
فال روزانه , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fall rozane
•◊•◊• فال روزانه اردیبهشت •◊•◊•
به نظر می رسد که یک نفر از اعضای خانواده یا دوستان تان امروز نقشه های بزرگی برای شما در سر دارد. برای یک مأموریت انتخاب شده اید، البته نه با اراده ی خودتان. اما تمایل دارید حالا که انتخاب شده اید در مسیر قرار بگیرید و ببینید چه پیش می آید. بد نیست گاهی به دیگران فرصت دهید که به جای شما انتخاب کنند.


فال روزانه,فال روزانه 2,فال روزانه ماه تولد,فال روزانه روز تولد

فال روزانه 11 مهر 1396
کاربردهای چند ماده پر مصرف در زندگی روزانه تحقیق
کاربرد چند ماده پرمصرف در زندگی علوم هفتم
کاربردهای چند ماده پرمصرف درزندگی روزانه تحقیق
کاربرد نمک در زندگی روزانه
پرمصرف ترین مواد غذایی
کاربرد چوب در زندگی روزانه
کاربرد چند ماده پرمصرف در زندگی روزانه ما
کاربرد برنج در زندگی روزانه
ادامه مطلب
گاهی دلم برای خودم تنگ میشود... اسم وبلاگه یه دوسته ولی من الان واقعا دلم برای خودم تنگ شده هزارتا اینیستا و لایک و تلگرام و غیره و ذلک ب اندازه یه نوشته تو وبلاگ و یه نظر از دوستان هیجان نداره حیف ک هیچ دوستی اینارو نمیخونه و نظر نمیده:( وبلاگ هم کم کم ب سرنوشت یاهو مسنجر مبتلا خواهد شد کاش یه روزی دوباره حس و حال نوشتن و خوندن م برگرده
فال روزانه 22 داد 1396 طالع بینی امروز دوشنبه 22 داد 96فال روزانه,فال روزانه 2,فال روزانه ماه تولد,فال روزانه روز تولد
فال روزانه , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fall rozane
•◊•◊• فال روزانه اردیبهشت •◊•◊•
چالشی که امروز دارید این است که نگرشی منفی به موضوعات پیدا کرده اید و توان مدیریت این منفی بافی را ندارید اما اگر آگاهی کافی و دقیق نسبت به اتفاقاتی که رخ می دهد داشته باشید، خیلی راحت تر می توانید با این مشکل کنار بیایید. اگر امروز با دوستی که تفکرات و نظراتی متفاوت با شما دارد، صحبت کنید، ناخودآگاه می تواند فکر و حافظه شما را به حرکت در آورد. دیگران باید بدانند که اگر به احساسات شما پاسخی ندهند، ممکن است یک کوه کوچک به یک آتشفشان فعال تبدیل شود! مراقب باشید که آرامش خود را از دست نداده و عصبانی نشوید، هر چیزی که در ذهن تان است با دیگران در میان بگذارید اما ی را سرزنش نکنید.


فال روزانه,فال روزانه 2,فال روزانه ماه تولد,فال روزانه روز تولدفال روزانه 22 داد 1396 طالع بینی امروز دوشنبه 22 داد 96
منبع : فال روزانه
آدرس صفحه منبع : http://mepatogh.ir/57/daily-omen/
فال روزانه امروز 16 مرداد 93 فال روزانه متولدین فروردین , فال روزانه متولدین اردبیهشت ,فال روزانه متولدین داد ,فال روزانه متولدین تیر, فال روزانه متولدین مرداد, فال روزانه متولدین شهریور ,فال روزانه متولدین مهر, فال روزانه متولدین آبان, فال روزانه متولدین آذر, فال روزانه مت فروردین: دانستن اینکه شما از دوستی هایتان چه انتظاراتی دارید چیز خوبی است، مگر اینکه خواسته های شما با چیزهایی که طرف مقابلتان از شما می خواهد تعارض داشته باشد. البته پیدا یک راه حل کاربردی برای این مشکلتان چندان آسان نیست، چراکه شما انقدر مسئولیت دارید که نمی توانید دنبال خواسته قلبی خود بروید. باهمه این احوال بر احساسات خود تکیه نکنید؛ شما اگر همین حالا با حقیت روبرو بشوید انتخاب های بهتری خواهید داشت. ادامه مطلب
امروز همه درباره دیروز بلاگ اسکای می نویسند. همش یک روز برگشته عقب بیخیال! اینجا یکی از نوشته هام را هم کپی ندارم،  بعد از افتضاح باز هم عبرت نشدهحالا نوشته ها به کنار توی من شاگرد و کلاس درس و بیزنسی داشتم برای خودم...!  هنوز دلخونم...حالا بدتر از این ها خودم! پسورد لپتاپ قدیمیم که قرار بود ع ش را بگذارم اینجا جواب نمی دهد. پسوردی که ده سال هر روز واردش ...حالا ع ش را هم بگذارم؟!
بیست و ششم اردیبهشت: امروز یک روز شگفت انگیز است، تا زمانی که اجازه بدهم ی بیاید و همه چیز را به هم بریزد. این نوشته سرشار از حقیقت را روی یک ظرف چینی دیدم و مرا غرق تفکر کرد. قرار نیست ی روزم را اب کند، زاویه دید من روزم را اب یا آباد می کند. من در فریب دادن خود م. طوری به خود دروغ می گویم که آن را باور می کنم و همه را سرزنش می کنم غیر از خودم. وقتی گرفتار این وضع می شوم دعای آرامش را می خوانم و خود را به خدا واگذار می کنم و می دانم که او تنها ی است که می داند قرار است چه چیز رخ دهد. من فقط ابزاری در دستان خداوندم که تلاش می کنم همه کارها را خودم انجام دهم و هرگز موفق نمی شوم! برای امروز، لحظه ای تأمل می کنم و به نقش خود در ایجاد رنجش هایم نگاه می کنم.