نمونه منابع کنکور زیست شناسی دریا درسنامه بوم شناسی دریا شوری
رشته زیست شناسی دریا از زیرمجموعه های کنکور تجربی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته زیست شناسی دریا در های  تی روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) و غیرانتفاعی صورت می گیرد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته زیست شناسی دریا ، ظرفیت این رشته در ها و دوره های مختلف و همچنین های پذیرنده رشته زیست شناسی دریا در انتخاب رشته تجربی را معرفی کنیم .


” پذیرش در رشته زیست شناسی دریا در های تی روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) و غیرانتفاعی صورت می گیرد “
ادامه مطلب...

مجموعه زیست شناسی دریا با کد 1216 در کنکور کارشناسی ارشد در های  تی روزانه ، شبانه (نوبت دوم ) و پردیس خودگردان دانشجو می پذیرد . گرایش های اصلی کارشناسی ارشد زیست شناسی دریا شامل : جانوران دریا ، بوم شناسی دریا و آلودگی دریا می باشد .
در این مقاله قصد داریم در مرحله اول راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد زیست شناسی دریا که شامل معرفی کد ضریب ها ، معرفی دوره ها و نحوه انتخاب رشته است را توضیح دهیم و در ادامه لیست های ارائه دهنده مقطع کارشناسی ارشد زیست شناسی دریا به همراه ظرفیت هر کدام را که ازدفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد است اج شده است ارائه داده ایم .


” رشته زیست شناسی دریا با کد 1216 در کنکور کارشناسی ارشد در های تی روزانه ، شبانه ( نوبت دوم ) و پردیس خودگردان دانشجو می پذیرد . “
ادامه مطلب...
رشته مجموعه زیست شناسی دریا در مقطع ی تخصصی با کد رشته 1206 دارای گرایش های مختلفی است که عبارتند از: زیست شناسی جانوران دریا آلودگی دریا بوم شناسی دریا مواد امتحانی این رشته نیز عبارتند از:
زبان عمومی و تخصصی استعداد تحصیلی مجموعه دروس زیست شناسی دریا
بزودی منابع کنکور ی تخصصی مجموعه زیست شناسی دریا که مطالعه آنها برای موفقیت در این آزمون توصیه می شوند در این قسمت قرار داده خواهند شد.

رشته زیست شناسی دریا جزو رشته های امتحانی گروه علوم پایه است . با توجه به دفترچه ثبت نام آزمون ی 97 ، تمامی داوطلبانی که از تمامی رشته ها در مقطع کارشناسی ارشد فارغ حصیل شدند ، می توانند در این کدرشته امتحانی شرکت کنند . رشته زیست شناسی دریا در سال 96 در دوره های روزانه ، نوبت دوم ، پردیس خودگران و آزاد پذیرش دانشجو داشته است . در ادامه این مقاله به بررسی سوالات ومنابع آزمون ی زیست شناسی دریا می پردازیم .
ادامه مطلب...

دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد رشته زیست شناسی دریا 97
 

 
برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد رشته زیست شناسی دریا 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647
 


معمولا دو گروه از داوطلبان به دنبال دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد رشته زیست شناسی دریا 97 هستند : 1 – داوطلبانی که در کنکور کارشناسی ارشد رشته زیست شناسی دریا 97 شرکت کرده اند و پس از برگزاری آزمون، به دنبال سوالات و پاسخنامه آزمون هستند تا قبل از اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد، با مقایسه سوالات و پاسخنامه کنکور، درصدی را که در هر درس بدست آورده اند محاسبه کنند. 2 – افرادی که داوطلب کنکور کارشناسی ارشد رشته 98 هستند و تصمیم دارند با تحلیل سوالات کنکور زیست شناسی دریا سال های گذشته زیست شناسی دریا آمادگی بیشتری جهت شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 98 ب کنند. از این رو تصمیم گرفتیم با قرار دادن لینک دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد رشته زیست شناسی دریا 97 در سایت ایران مشاوره کمک کوچکی جهت رسیدن به هدف شما داوطلبان گرامی انجام دهیم.

 
آزمون کارشناسی ارشد 98 اردیبهشت ماه سال 98 برگزار خواهد شد.


دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد زیست شناسی دریا 97
چنانچه قصد ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری 98 و ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد آزاد 98 رشته زیست شناسی دریا را دارید، می توانید دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد رشته زیست شناسی دریا 97 را از طریق لینک زیر نمایید. تا با سنجش خود از طریق حل سوالات کنکور کارشناسی ارشد رشته زیست شناسی دریا 97 و قرار دادن خود در شرایط کنکور ارشد، به بیشترین حد از آمادگی جهت شرکت در کنکور کارشناسی ارشد رشته زیست شناسی دریا 98 برسید.
دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد رشته زیست شناسی دریا 97

 
جهت دفترچه سوالات کارشناسی ارشد 97 زیست شناسی دریا کلیک نمایید. 
جهت  پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد زیست شناسی دریا 97 کلیک کنید.


” جهت مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلیایران مشاوره تماس حاصل فرمایید. “

 


برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد رشته زیست شناسی دریا 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647
 


سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…
منبع :  دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد رشته زیست شناسی دریا 97
نمونه منابع کنکور: بوم شناسی دریا (marine ecology)
شوری مهمترین ویژگی آب دریا است. شوری بسته به عمق و موقعیت جغرافیایی متفاوت است. شوری آب های سطحی دریا از 31 تا 40 ppt متغیر است. یون های آب دریا حاصل فشرده شدن سنگ های پوسته زمین است که منشاء آب بوده اند. در آب دریا تا 70 عنصر حتی عناصر کمیاب وجود دارند. نسبت عناصر محلول (یون های محلول) به هم در آب دریا همواره ثابت در نظر گرفته می شود. در واقع غلظت 6 عنصر کلر، سدیم، سولفات، منیزیم و کلسیم و پتاسیم را نسبت به هم ثابت می دانند. به این عناصر conservative گویند که از نظر لغوی به معنی محافظه کار است یعنی ترکیباتی که به طور کلی دچار تغییر نشوند و ح ثابتی داشته باشند.
در نقطه مقابل این ترکیبات عناصری مانند o2 را unconservative گویند، زیرا نسبت های آنها دائما از محلی به محل دیگر متغیر است. کلر عنصر اصلی آب دریا است.
شوری بر مقدار ویسکوزیته ( وجت)، کشش سطحی، چگالی، میزان ا یژن محلول در آب، نقطه انجماد و جوش و نیز گرمای ویژه آب موثر است. اگر شوری افزایش یابد، ویسکوزیته ( وجت)، کشش سطحی، چگالی و نقطه جوش نیز افزایش می یابد ولی میزان ا یژن محلول در آب، نقطه انجماد و گرمای ویژه کاهش می یابد.
برای تهیه درسنامه بوم شناسی دریا (marine ecology) به لینک زیر مراجعه کنید:
تهیه منابع کنکور کارشناسی ارشد و ی زیست شناسی دریا


این مطلب توسط تیم تهیه محتوای سایت http://marinebiology.blog.ir تهیه و منتشر شده است. هرگونه استفاده از مطالب سایت http://marinebiology.blog.ir بدون ب اجازه و اطلاع مدیریت سایت مجاز نیست.
سایت گروه علمی زیست شناسی دریا به عنوان مرجعی برای دانشجویان، دانش آموختگان و اعضای هیئت علمی زیست شناسی دریا به تامین و ارائه منابع علمی، مطالب روز و انواع خدمات آموزشی و نشر دانش به این طیف از مخاطبان است: این خدمات شامل خدمات آموزشی، پژوهشی و مشاوره ای می باشد.
خدمات آموزشی شامل: تدوین و ارائه منابع آموزشی درسی و کنکوری (درسنامه ها و اسلایدهای آموزشی) مشاوره تحصیلی برای دانشجویان مقاطع مختلف آموزشی در رشته های زیست شناسی دریا و رشته های مرتبط با آبزیان
برگزاری دوره های خصوصی برای دروس تخصصی کنکور کارشناسی ارشد برگزاری دوره خصوصی زبان تخصصی و ترجمه متون تخصصی مشاوره کنکور کارشناسی ارشد
مشاوره کنکور ی خدمات پژوهشی شامل: مشاوره در تهیه پو وزال ها و طرح های تحقیقاتی مشاوره آماری پروژه های تحقیقاتی ترجمه و ویرایش متون تخصصی گردآوری و تهیه مطالب و محتوای علمی برای وب سایت های اینترنتی (مطالب اصیل) آموزش اصول روش تحقیق (پو وزال نویسی، مقاله نویسی، و غیره) همکاری در اجرای طرح های پژوهشی و پایان نامه ها (نمونه برداری، فرآیندهای آزمایشگاهی و غیره)
برای دریافت هر یک از خدمات فوق با آدرس ایمیل [email protected] ارتباط برقرار نموده یا به بخش مربوطه در منوی اصلی سایت مراجعه نمایید.


* نوشتن یا ید و فروش پایان نامه به هیچ عنوان توسط اعضای ما انجام نمی پذیرد.
دوستان و داوطلبان عزیز
در این تاپیک قصد داریم برای شما عزیزان به صورت خلاصه وار کتاب های فوق العاده ک شان + سیاره زیست شناسی رو تشریح کنیم کتبی که برترین و کامل ترین منبع برای درسنامه و تست زیست شناسی تالیف سید احمد رضا میرحسینی میباشد کتاب ک شان زیست شناسی قابل استفاده برای تمام دانش اموزان دبیرستانی و کنکوری ها فهرست مطالب 1-متن صفحه به صفحه کتاب درسی به صورت پاراگراف به پاراگراف 2-نکته ها و توضیحات ودرسنامه قوی و کامل و روان کنکوری مختص به هر پاراگراف بعد از همان پاراگراف + درسنامه ترکیبی با تمام مباحثی که امکان ترکیب شدن با این پاراگراف را دارند از هر سه کتاب زیست شناسی 3-تست های تالیفی خط به خط و قوی بعد از هر مبحث که مختص به همان مبحث هستند 4-تست های تالیفی ترکیبی و فوق العاده قوی از هر مبحث 5-تست های ازمون های ازمایشی گاج - سنجش - قلمچی - گزینه مختص هر درس بعد از اتمام درس به صورت ترکیبی از کل فصل 6-تست های کنکور 5 سال اخیر داخل و خارج از کشور مختص هر درس 7- پاسخنامه کلیدی بعد از اتمام هر درس 8-پاسخنامه تحلیلی و تشریحی تمام گزینه های هر تست بعد از پاسخنامه کلیدی 9-سوالات پیش بینی کنکور 97 در غالب 5 ازمون جامع 50 سوالی 10-پاسخنامه تشریحی و تحلیلی ازمون های پیش بینی بعد از اتمام هر ازمون
کتاب سیاره زیست شناسی ( مختص جمع بندی و قابل استفاده فقط برای کنکوری ها و فارق حصیلان ) فهرست مطالب 1-درسنامه جامع و قوی و کامل زیست شناسی انسان ( تمام مطالب مربوط به زیست شناسی انسان در کنکور ) 2-درسنامه جامع و قوی و کامل زیست شناسی گیاهی (تمام مطالب مربوط به زیست شناسی گیاهی در کنکور ) 3-درسنامه جامع و قوی و کامل زیست شناسی جانوری (تمام مطالب مربوط به زیست شناسی جانوری در کنکور ) 4-درسنامه جامع و قوی و کامل زیست شناسی ژنتیک (تمام مطالب مربوط به زیست شناسی ژنتیک در کنکور ) 5-درسنامه جامع و قوی و کامل زیست شناسی چهارم (تمام مطالب مربوط به زیست شناسی چهارم در کنکور ) 6-تست های تالیفی و کاملا ترکیبی بعد از هر درس نامه 7-پاسخ نامه تشریحی بعد از هر مجموعه تست 8-همراه با سوالات و تحلیل کنکور 5 سال اخیر به صورت جامع و 250 سوالی
قیمت این کتب آموزشی زیست به صورت کامل و با هم 200.000 تومان میباشد.
تذکر مهم : تمام حقوق این کتاب در انحصار گروه اموزشی برمودا بوده و هرنوع کپی برداری مستقیم و غیر مستقیم پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت ادامه مطلب
اگر به معلم تدریس خصوصی زیست شناسی کنکور در تهران نیاز دارید .... اگر می خواهید در تهران با شرکت در کلاس های خصوصی زیست شناسی در کنکور این درس مهم را درصد بالایی بزنید .... اگر قصد دارید با ب رتبه خوب در کنکور از طریق بالا زدن درس زیست رشته های خوب مانند پزشکی، داروسازی و .... قبول شوید .... در هر صورت برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زیست متوسطه و کنکور بر روی لینک زیر کلیک نمائید.
لیست معلم های تدریس خصوصی زیستزیست شناسی دریا یکی از رشته های امتحانی گروه علوم پایه است . داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد این رشته را به عنوان مجموعه امتحانی خود انتخاب می کنند ، می توانند در یکی از رشته گرایش های آن در مقطع کارشناسی ارشد به تحصیل بپردازند . مجموعه زیست شناسی دریا شامل گرایش هایی است که در 2 کد ضریب دسته بندی شده اند . متقاضیان می بایست به ضرایب دروس هر رشته گرایش که در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد درج شده توجه نموده و بر اساس آن برنامه ریزی خود را انجام دهند تا به نتیجه مطلوب یعنی قبولی در آزمون ارشد دست یابند . به عبارت دیگر باید پس از انتخاب رشته گرایش مورد علاقه خود ، دروسی که ضرایب بالاتری دارند را بیش تر مورد توجه قرار داده و منابع کارشناسی ارشد مربوط به آن دروس را با دقت بیشتری مطالعه نمایند . با توجه به این که متقاضیان کارشناسی ارشد آزاد نیز در همان آزمون جامعی که سازمان سنجش برگزار می کند ، شرکت می نمایند این منابع برای این داوطلبان نیز مفید و قابل استفاده خواهد بود .ادامه مطلب...زیست شناسی دریا یکی از رشته های امتحانی گروه علوم پایه است . داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد این رشته را به عنوان مجموعه امتحانی خود انتخاب می کنند ، می توانند در یکی از رشته گرایش های آن در مقطع کارشناسی ارشد به تحصیل بپردازند . مجموعه زیست شناسی دریا شامل گرایش هایی است که در 2 کد ضریب دسته بندی شده اند . متقاضیان می بایست به ضرایب دروس هر رشته گرایش که در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد درج شده توجه نموده و بر اساس آن برنامه ریزی خود را انجام دهند تا به نتیجه مطلوب یعنی قبولی در آزمون ارشد دست یابند . به عبارت دیگر باید پس از انتخاب رشته گرایش مورد علاقه خود ، دروسی که ضرایب بالاتری دارند را بیش تر مورد توجه قرار داده و منابع کارشناسی ارشد مربوط به آن دروس را با دقت بیشتری مطالعه نمایند . با توجه به این که متقاضیان کارشناسی ارشد آزاد نیز در همان آزمون جامعی که سازمان سنجش برگزار می کند ، شرکت می نمایند این منابع برای این داوطلبان نیز مفید و قابل استفاده خواهد بود .ادامه مطلب...
ادبیات:کتاب محوری گاج+پنج گنج انتشارات مهروماه+ادبیات موضوعی گاج عربی:عربی جامع گاج سفید+عربی کنکور مهروماه+عربی جامع مهروماه دین و زندگی:آیات و نکات انتشارات گاج+دین وزندگی جامع گاج نقره ای زبان:جامع گاج نقره ای(طوسی) زمین شناسی:هفت چیز انتشارات خیلی سبز+زمین شناسی کنکور مهروماه ریاضی:جامع خیلی سبز+جامع مهروماه زیست شناسی:خانه زیست شناسی(ع گربه)+خیلی سبز برادران نصری+8000تست گاج+زیست جامع گاج نقره ای+زیست جامع مهروماه فیزیک:فیزیک پایه و پیش گاج نقره ای(طوسی) شیمی:انتشارات مهر وماه(درسنامه خیلی خوبی داره)_گاج نقره ای(طوسی)+خیلی سبز البته این نظر منه و اگه خودتون کتاب دیگه ای دارین و باهاش حال میکنین با همون ادامه بدین.با آرزوی موفقیت...
درسنامه و نمونه سوالات زیست شناسی ویژه کنکور سراسری درسنامه و نمونه سوالات زیست شناسی ویژه کنکور سراسری نشرشده توسط:samad ۱۳۹۶-۰۷-۰۸ درکنکور, فروشگاه, زیست شناسی نظری بدهید درسنامه و نمونه سوالات زیست شناسی ویژه کنکور سراسری در این پست درسنامه چند مبحث از زیست شناسی و نمونه سوالات ویژه کنکور سراسری را برای شما عزیزان جمع آوری کرده ایم. این فایل شامل مطالب زیر می باشد: ۱: توضیحات مختصر و جامعی درباره بیوشیمی، سیتولوژی، هیستولوژی، فیزیولوژی، گیاه شناسی، ژنتیک و قوانین تست زنی زیست شناسی در ۶ صفحه ۲: درسنامه جامع و ترکیبی چربی ها در ۱۱ صفحه ۳: درسنامه مبحث ژنتیک از زیست شناسی سوم دبیرستان در ۷ صفحه ۴: ۵۰ تست جمع بندی زیست کنکور سراسری همراه با پاسخنامه تستی برای دریافت روی گزینه ید کلیک کنید قیمت ۴۰۰ تومان جهت سفارش لطفا اطلاعات زیر را تکمیل نمایید :

شریک بسازید! tweet  برای توضیحات بیشتر و کلیک کنید    
بررسی و تحلیل سوال های درس زیست شناسی در آزمون سراسری سال 1392 الف) بررسی بودجه بندی مهم­ترین تغییر بودجه بندی کنکور 92 نسبت به کنکور 91 از لحاظ درصد فراوانی فصل­های کتاب های درسی، اضافه شدن چشم گیر سهم کتاب پیش ی می باشد که شاهد 10% افزایش سوال هستیم. همان گونه که انتظار داشتیم و در تحلیل کنکور سال 91 نیز گفته بودیم بیش از 20% سوالات از 4 فصل آ پیش ی مطرح شده است. امسال 24% سوالات (یعنی 12 سوال) فقط از 4 فصل آ کتاب زیست شناسی پیش ی طراحی شده است. قابل ذکر است سال های متوالی است که این رویکرد در کنکور سراسری وجود دارد. بودجه بندی کت و فصلی را در ج صفحه بعد به تفصیل مشاهده می نمایید.
مشاوره بهترین منابع درسنامه و تست فیزیک دهم یکی از عوامل موفقیت هر دانش آموز و داوطلب کنکور در پاسخ گویی به سوالات کنکور اختصاصی استفاده از منابع استاندارد کمک درسی کنکور می باشد که در هر دو بخش درسنامه و تست پاسخگوی نیاز های داوطلبین باشد . درس فیزیک یکی از درس های مهم برای داوطلبان هر دو رشته ریاضی و تجربی می باشد که سهم مهمی در رتبه داوطلب دارد و دانش آموزان باید از منابع معتبر کمک درسی برای مطالعه این درس استفاده نمایند . منابعی که در بخش درسنامه توضیحات کافی را برای یادگیری دانش آموزان ارائه دهند و در بخش تست سوالات منطبق بر کنکور سراسری را برای دانش آموزان مهیا نمایند . ما در این بخش به معرفی بهترین منابع فیزیک دهم هم از لحاظ درسنامه و هم تست در رشته های ریاضی و تجربی می پردازیم ادامه مطلب
منابع آزمون کارشناسی ارشد سراسری ۹۵ برای دریافت سوالات ارشد و ی سال های قبل به سایت www.banksoallat.com مراجعه نمایید.و یا اینجا کلیک کنید سوالات کنکور سال های اخیر همراه با پاسخنامه کلیه رشته ها در سراسر کشور

منابع آزمون کارشناسی ارشد سراسری ۹۵ علوم پایه منابع آزمون کارشناسی ارشد سراسری ۹۵ مجموعه زمین شناسی ۱۲۰۱
منابع آزمون کارشناسی ارشد سراسری ۹۵ مجموعه ژئوفیزیک و هواشناسی ۱۲۰۲
منابع آزمون کارشناسی ارشد سراسری ۹۵ مجموعه شیمی ۱۲۰۳
منابع آزمون کارشناسی ارشد سراسری ۹۵ مجموعه فیزیک ۱۲۰۴
منابع آزمون کارشناسی ارشد سراسری ۹۵ مجموعه فوتونیک ۱۲۰۵
منابع آزمون کارشناسی ارشد سراسری ۹۵ زیست شناسی علوم سلولی و مولکولی ۱۲۰۶
منابع آزمون کارشناسی ارشد سراسری ۹۵ مجموعه آمار ۱۲۰۷
منابع آزمون کارشناسی ارشد سراسری ۹۵ مجموعه ریاضی ۱۲۰۸
منابع آزمون کارشناسی ارشد سراسری ۹۵ علوم کامپیوتر ۱۲۰۹
منابع آزمون کارشناسی ارشد سراسری ۹۵ زیست شناسی – علوم گیاهی ۱۲۱۳
منابع آزمون کارشناسی ارشد سراسری ۹۵ زیست شناسی - علوم جانوری ۱۲۱۴
منابع آزمون کارشناسی ارشد سراسری ۹۵ محیط زیست دریا ۱۲۱۵
منابع آزمون کارشناسی ارشد سراسری ۹۵ مجموعه زیست شناسی دریا ۱۲۱۶
منابع آزمون کارشناسی ارشد سراسری ۹۵ علوم دریایی و اقیانوسی /فیزیک دریا ۱۲۱۷
منابع آزمون کارشناسی ارشد سراسری ۹۵ مجموعه تاریخ و فلسفه علم ۱۲۱۸ کلمات کلیدی:
کارشناسی ارشد سراسری ۹۵ علوم پایه, ارشد سراسری ۹۵ علوم پایه,کارشناسی ارشد سراسری ۹۵ , منابع آزمون کارشناسی ارشد سراسری ۹۵ , ارشد ۹۵ , جزوات آموزشی آزمون کارشناسی ارشد ۹۵ , جزوات آموزشی کنکور کارشناسی ارشد سراسری ۹۵ , جزوات ی, کنکور کارشناسی ارشد سراسری
ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال 1397 از 16 آذر 1396 آغاز شد و باز شاهد تکاپوی بیشتر دانشجویان و داوطلبان در این روزها هستیم. همچون سال های گذشته تلاش داریم تا منابع کنکور کارشناسی ارشد گرایش های مختلف رشته زیست شناسی دریا را که در گذشته تهیه تالیف، ترجمه و تدوین کرده ایم تا حد امکان به روزرسانی کنیم و در اختیار متقاضیان قرار دهیم. ادامه مطلب
مشاوره بهترین منابع درسنامه و تست فیزیک دهمیکی از عوامل موفقیت هر دانش آموز و داوطلب کنکور در پاسخ گویی به سوالات کنکور اختصاصی استفاده از منابع استاندارد کمک درسی کنکور می باشد که در هر دو بخش درسنامه و تست پاسخگوی نیاز های داوطلبین باشد . درس فیزیک یکی از درس های مهم برای داوطلبان هر دو رشته ریاضی و تجربی می باشد که سهم مهمی در رتبه داوطلب دارد و دانش آموزان باید از منابع معتبر کمک درسی برای مطالعه این درس استفاده نمایند . منابعی که در بخش درسنامه توضیحات کافی را برای یادگیری دانش آموزان ارائه دهند و در بخش تست سوالات منطبق بر کنکور سراسری را برای دانش آموزان مهیا نمایند . ما در این بخش به معرفی بهترین منابع فیزیک دهم هم از لحاظ درسنامه و هم تست در رشته های ریاضی و تجربی می پردازیم  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال 1397 از 16 آذر 1396 آغاز شد و باز شاهد تکاپوی بیشتر دانشجویان و داوطلبان در این روزها هستیم. همچون سال های گذشته تلاش داریم تا منابع کنکور کارشناسی ارشد گرایش های مختلف رشته زیست شناسی دریا را که در گذشته تهیه تالیف، ترجمه و تدوین کرده ایم تا حد امکان به روزرسانی کنیم و در اختیار متقاضیان قرار دهیم. امسال برای اولین بار قصد داریم بر روی گرایش زیست فناوری دریا نیز تمرکز کرده و درس نامه ای ویژه این گرایش نیز در اختیار علاقه مندان قرار دهیم. گرایش زیست فناوری دریا در مجموعه زیست شناسی سلولی و مولکولی با کد رشته 1206 گنجانده شده است و 7 ماده امتحانی دارد.
در آزمون کارشناسی ارشد که به تازگی ثبت نام آن آغاز شده است برای مجموعه زیست شناسی دریا با کدرشته 1216 چهار گرایش جانوران دریا، آلودگی و بوم شناسی دریا و گیاهان دریا برای کنکور توسط سازمان سنجش معرفی شده است.
با توجه به شناور بودن رشته زیست شناسی دریا (که با نماد ستاره در دفترچه کنکور سراسری مشخص شده است) داوطلبان می توانند در هر دو کدرشته 1206 و 1216 شرکت کنند. داوطلبان چنانچه در رشته زیست شناسی سلولی و مولکولی ثبت نام کنند در روز آزمون سراسری کارشناسی ارشد به سئوالات مواد درسی گرایش زیست فناوری دریا بایستی پاسخ بدهند. هرچند که با این کار خودبه خود در معرض رتبه بندی برای هر 9 گرایش این رشته قرار خواهند گرفت.
همچنین به عنوان رشته شناور در رشته زیست شناسی دریا می توانند ثبت نام کنند. این رشته 4 گرایش دارد که پنج ماده امتحانی برای انها در نظر گرفته شده است و برای همه گرایش های ان مشترک است، فقط ضرایب متفاوت است.
منابع کنکور کارشناسی ارشد
هم اکنون برخی از منابع قابلیت ارائه به داوطلبان را دارند. نمونه منابع موجود از این صفحه قابل است. و برای تهیه منابع نیز به این لینک مراجعه کنید. اولین منبع مختص گرایش زیست فناوری دریا نیز حداکثر تا اوسط بهمن ماه تهیه و تدوین خواهد شد و علاقه مندان خواهند توانست از آن استفاده کنند.
داوطلبان کنکورکارشناسی ارشد در هر دو رشته و گرایش در صورت نیاز به مشاوره می توانند به صفحه پشتیبانی مراجعه کنند.
به مناسبت سال جدید، منابع آزمون زیست شناسی دریا 1397، با تخفیف ویژه در اختیار شما داوطلبان عزیز قرار داده خواهد شد. از آنجا که هدف ما خدمت رسانی به شما همراهان عزیز و کمک به موفقیت شما در آزمون پیش رو است، تصمیم گرفتیم این بار منابع آزمون را با تخفیف ویژه در اختیار شما قرار دهیم. بدین ترتیب داوطلبان عزیزی که تا تاریخ 6 اردیبهشت 1397 فرآیند ثبت سفارش منابع کنکور بیولوژی جانوران دریا را تکمیل کنند، از 25 درصد تخفیف ویژه برخوردار خواهند شد.

برای مشاهده جزئیات بیشتر لطفا ادامه مطلب را مطالعه کنید.
ادامه مطلب
ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال 1397 از 16 آذر 1396 آغاز شد و باز شاهد تکاپوی بیشتر دانشجویان و داوطلبان در این روزها هستیم. همچون سال های گذشته تلاش داریم تا منابع کنکور کارشناسی ارشد گرایش های مختلف رشته زیست شناسی دریا را که در گذشته تهیه تالیف، ترجمه و تدوین کرده ایم تا حد امکان به روزرسانی کنیم و در اختیار متقاضیان قرار دهیم. امسال برای اولین بار قصد داریم بر روی گرایش زیست فناوری دریا نیز تمرکز کرده و درس نامه ای ویژه این گرایش نیز در اختیار علاقه مندان قرار دهیم. گرایش زیست فناوری دریا در مجموعه زیست شناسی سلولی و مولکولی با کد رشته 1206 گنجانده شده است و 7 ماده امتحانی دارد.
در آزمون کارشناسی ارشد که به تازگی ثبت نام آن آغاز شده است برای مجموعه زیست شناسی دریا با کدرشته 1216 چهار گرایش جانوران دریا، آلودگی و بوم شناسی دریا و گیاهان دریا برای کنکور توسط سازمان سنجش معرفی شده است.
با توجه به شناور بودن رشته زیست شناسی دریا (که با نماد ستاره در دفترچه کنکور سراسری مشخص شده است) داوطلبان می توانند در هر دو کدرشته 1206 و 1216 شرکت کنند. داوطلبان چنانچه در رشته زیست شناسی سلولی و مولکولی ثبت نام کنند در روز آزمون سراسری کارشناسی ارشد به سئوالات مواد درسی گرایش زیست فناوری دریا بایستی پاسخ بدهند. هرچند که با این کار خودبه خود در معرض رتبه بندی برای هر 9 گرایش این رشته قرار خواهند گرفت.
همچنین به عنوان رشته شناور در رشته زیست شناسی دریا می توانند ثبت نام کنند. این رشته 4 گرایش دارد که پنج ماده امتحانی برای انها در نظر گرفته شده است و برای همه گرایش های ان مشترک است، فقط ضرایب متفاوت است.
منابع کنکور کارشناسی ارشد
هم اکنون برخی از منابع قابلیت ارائه به داوطلبان را دارند. نمونه منابع موجود از این صفحه قابل است. و برای تهیه منابع نیز به این لینک مراجعه کنید. اولین منبع مختص گرایش زیست فناوری دریا نیز حداکثر تا اوسط بهمن ماه تهیه و تدوین خواهد شد و علاقه مندان خواهند توانست از آن استفاده کنند.
داوطلبان کنکورکارشناسی ارشد در هر دو رشته و گرایش در صورت نیاز به مشاوره می توانند به صفحه پشتیبانی مراجعه کنند.
دروس اختصاصی ریاضی: جامع مهروماه
نقاط قوت: درسنامه ها و تستای تالیفی (کنکور 95 سوال دنباله عینن تو کتاب بود)
نقطه ضعف: -
فیزیک پایه و پیش: میکروطبقه بندی گاج نقطه قوت: درسنامه ها و تستا و کلا همه چی!! نقطه ضعف: - شیمی: مبتکران نقطه قوت: درسنامه ها
نقطه ضعف: تستای تالیفی و کلا تعداد تست کم. زیست: آی کیو + جامع گاج
نقطه قوت: پاسخنامه ها شما هم اگه تجربه ای دارید تو قسمت نظرات بگید
گزارش فیلد، گزارش فیلد زمین شناسی ایران، فیلد زون مکران، دانود گزارش فیلد زمین شناسی زاگرس، گزارش فیلد الشتر، گزارش های فیلد زمین شناسی، ساختار گزارش نویسی فیلد، فیلد، گزارشهای زمین شناسی زاگرس
ایران گزارش به همت سه دانشجوی دوره ی کارشناسی (ورودی 92) زمین شناسی شهید بهشتی آماده شده است. در این گزارش ساختار تهیه ی یک گزارش را می توانید مشاهده کنید.
با تشکر از کوشا تمیمی، پویان شیروانی، وحید فتح الهی

 جزوه زمین شناسی ایران| جزوه درسی زمین شناسی آقا نباتی| آقانباتی جزوه زمین شناسی ایران| جزوه کلاسی درس زمین شناسی ایران آقانباتی| جزوه زمین شناسی مخصوص کنکور ارشد| جزوه درس زمین‌شناسی ساختمانی| جزوه زمین شناسی محیط رسوبی| جزوه کلاسی زمین شناسی محیط رسوبی| جزوه‌ی زمین‌شناسی، جزوه زمین شناسی، زمین شناسی کنکور ارشد، جزوه کارشناسی زمین شناسی| جزوه زمین شناسی نفت| جزوه کنکور ارشد زمین شناسی نفت| جزوه درس چینه شناسی| جزوه زمین شناسی ساختاری کنکور ارشدکنکور ارشد زمین شناسی| جزوه های زمین شناسی مخصوص کنکور

نوع فایل : pdf
تعداد صفحات: 45
ادامه مطلب...
درسنامه مفهومی و ترکیبی گروه های خونی درسنامه مفهومی و ترکیبی گروه های خونی دسته بندی زیست شناسی فرمت فایل pdf حجم فایل 4231 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 9 دریافت فایل درسنامه مفهومی و ترکیبی گروه های خونی فروشنده فایل کد کاربری 4678 تمام فایل ها در این فایل، درسنامه مفهومی و ترکیبی گروه خونی آماده شده که مناسب کنکوری های 96 می باشد. فایلگروه خونیدرسنامه گروه خونیدرسنامه مفهومی و ترکیبی گروه خونیکنکورزیست شناسیکنکور96
درسنامه مفهومی و ترکیبی گروه های خونی درسنامه مفهومی و ترکیبی گروه های خونی دسته بندی زیست شناسی فرمت فایل pdf حجم فایل 4231 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 9 دریافت فایل درسنامه مفهومی و ترکیبی گروه های خونی فروشنده فایل کد کاربری 4678 تمام فایل ها در این فایل، درسنامه مفهومی و ترکیبی گروه خونی آماده شده که مناسب کنکوری های 96 می باشد. فایلگروه خونیدرسنامه گروه خونیدرسنامه مفهومی و ترکیبی گروه خونیکنکورزیست شناسیکنکور96
منابع کنکور کارشناسی ارشد زیست شناسی

علم زیست شناسی در قرن بیست و یکم به شکوفاترین مرحله خود رسیده است. پیوند این علم با سایر علوم پایه نظیر فیزیک و شیمی توانسته است کاربردهای بسیار زیادی را در سایر علوم ایجاد کند. یافتن پاسخ های صحیح برای سوالات بی شماری که در ذهن بشر وجود دارد نیاز به ب دانش تخصصی و چگونگی به کار بستن آن دارد لذا بدلیل گسترده بودن علم زیست شناسی وم ادامه تحصیل در گرایش های مختلف این رشته برای رسیدن به اه فوق شدیداً احساس می شود.


سایت زیست شناسی دریا (marine biology) با هدف تهیه و ارائه بروزترین اخبار و منابع علمی زیست شناسی دریا در تلاش است تا ارتباط با مخاطبان خود داشته باشد. به همین منظور از علاقه مندان به زیست شناسی دریا و مخاطبان عزیر می توانند با عضویت در لینک زیر ما را در اطلاع رسانی هر چه بهتر از فعالیت های خود یاری دهید. عضویت در خبرنامه

رشته زیست شناسی سیستماتیک و بوم شناسی گیاهی جزو رشته های امتحانی گروه علوم پایه است . با توجه به دفترچه ثبت نام آزمون ی 97 ، تمامی داوطلبانی که از تمامی رشته ها در مقطع کارشناسی ارشد فارغ حصیل شدند ، می توانند در این کدرشته امتحانی شرکت کنند . رشته زیست شناسی سیستماتیک و بوم شناسی گیاهی در سال 96 در دوره های روزانه ، نوبت دوم و آزاد پذیرش دانشجو داشته است . در ادامه این مقاله به بررسی سوالات و منابع آزمون ی زیست شناسی سیستماتیک و بوم شناسی گیاهی می پردازیم .
ادامه مطلب...
به : مجتمع های آموزشی و پرورشی و آموزشگاه های دوره ی دوم متوسطهبا سلام و تحیات الهی به اطلاع دبیران محترم زیست شناسی می رساند،آزمون آنلاین کتابخوانی از کتاب زیست شناسی گیاهی ریون جلد اول انتشارات خانه زیست شناسی ، در روز دوشنبه 14 اردیبشهت94، از ساعت 8 صبح الی 22 برگزار خواهد شد. لازم است همکاران محترم حداکثر تا 12اردیبهشت نسبت به ثبت نام اقدام فرمایند. بدیهی است همکاران محترمی که در بازه زمانی مذکور ثبت نام نکنند امکان شرکت در آزمون را نخواهند داشت. لازم به ذکر است که شرکت در آزمون، ققط برای همکارانی که ابلاغ تدریس زیست شناسی دارند و یا رشته تحصیلی آنها مرتبط با زیست شناسی است مجاز خواهد بود. به برگزیدگان از طرف دبیرخانه کشوری زیست شناسی جوایز نفیسی همراه با تقدیرنامه اهداء خواهد شد. همکاران گرامی برای ثبت نام به سایت دبیرخانه زیست شناسی کشور به نشانی http://zistshenasi.medu.ir یا به وبلاگ گروه زیست شناسی آق قلا به نشانی http://zistagh. مراجعه نمایند.


زیست شناسی دریا از جمله رشته هایی است که در سال های اخیر ، مورد توجه داوطلبان کنکور تجربی 96 قرار گرفته است . این رشته به بررسی جانوران و گیاهان آبزی پرداخته و خواص محیط آبی ، بیولوژی آبزیان و فعالیت های آبزی پروری را مورد مطالعه قرار می دهد . نظر به این که آمار مربوط به رتبه و کارنامه پذیرفته شدگان سال گذشته می تواند کمک قابل توجهی در امر انتخاب رشته 96 نماید ، حداقل درصد دروس و آ ین رتبه لازم برای قبولی در رشته زیست شناسی دریا در تی روزانه را در اختیار شما قرار داده ایم که بر اساس آمار قبولی انتخاب رشته 95جمع آوری شده است . گفتنی است ، از آن جایی که برنامه ریزی کنکور 96 از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، می بایست در وهله اول در نظر گرفته شود که بهترین راه برای ب موفقیت در کنکور سراسری 96 می باشد . با مراجعه به نرم افزار انتخاب رشته هیوا نیز می توانید رتبه و کارنامه سایر رشته ها را مشاهده نمایید .


” میانگین 20 درصد عمومی = قبولی در رشته زیست شناسی دریا تی روزانه “
حداقل درصد دروس و آ ین رتبه لازم جهت قبولی رشته زیست شناسی دریا تی کنکور 95 - 96 در منطقه 1


در رابطه با قبولی های رشته زیست شناسی دریا در منطقه 1 در کنکور سراسری 95 آماری در دست نیست ، اما با توجه به آمار مناطق دیگر که در ادامه به تحلیل آن می پردازیم می توان رتبه قبولی در این منطقه را نیز به طور تقریبی حدس زد که کار توصیه شده ای نیست . زیرا رتبه قبولی انتخاب رشته کنکور سراسری 96 تحت تاثیر عواملی چون کاهش و افزایش ظرفیت ها متغیر خواهد بود .
 
برای مطالعه حداقل درصد دروس و آ ین رتبه لازم جهت قبولی رشته زیست شناسی دریا تی کنکور 95 - 96 در منطقه 2 و در منطقه 3 روی عبارت مقابل منبع کلیک کنید. 
برنامه ریزی کنکور 96 برای ب حداقل درصد دروس و آ ین رتبه لازم جهت قبولی رشته زیست شناسی دریا تی کنکور 95 - 96


برنامه ریزی روزانه ، برنامه ریزی هفتگی و برنامه ریزی ماهانه از جمله کارهایی است که داوطلبان کنکور 96 باید در اولویت قرار دهند . زیرا آنچه در این مقاله گفته شد تنها رتبه قبولی نفرات آ پذیرفته شده در   تی روزانه در کنکور سراسری 95 می باشد که بر اساس آن نمی توان به طور قطع رتبه قبولی انتخاب رشته کنکور سراسری 96 را تخمین زد ، ولی مطالعه آن نگرش بهتری در شما ایجاد خواهد کرد . در این راستا نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری هیوا و نرم افزار انتخاب رشته مجازی هیوا نیز منابع مفیدی برای داشتن یک برنامه خوب می باشند . اگر در این مسیر می خواهید از کارشناسان آگاه در این زمینه کمک بگیرید ، مرکز مشاوره تحصیلی هیوا را به شما پیشنهاد می کنیم . مشاوران این مرکز ، بهترین را ارها را از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا به شما ارائه می دهند . به علاوه نرم افزار انتخاب رشته آزاد هیوا برای داوطلبانی که مایلند در انتخاب رشته آزاد 96 شرکت کنند تدوین شده است که بر اساس آمار انتخاب رشته آزاد سال گذشته می باشد . لازم به ذکر است برای قبولی در کنکور 97 ، علاوه بر تلاش مستمر و داشتن هدف مشخص ، برنامه ریزی کنکور 97 باید هوشمندانه صورت گیرد . اگر شما داوطلب کنکور سراسری 97 هستید مطالعه این مقاله کمک شایانی در این زمینه به شما خواهد کرد .
 
منبع : حداقل درصد دروس و آ ین رتبه قبولی رشته زیست شناسی دریا تی روزانه کنکور تجربی