نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد ی از کلیه هنرمندان جهت طراحی پوستر بیست وپنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با شعار « اخلاق در پرتو فهم قرآن» دعوت کرد.
در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تهران؛ مشتاق دیدار شما هستیم.
اولین جلسه شورای سیاست گذاری بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم برگزار شد.
ارشاد گفت: به حتم امسال نمایشگاهی با شکوه، در عرصه قرآن کریم خواهیم داشت.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در صحن شبستان اصلی مصلی تهران میزبان پر فضیلت قدر می شود.
 
لینک خبر
 
 


مراسم افتتاحیه بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم امروز سوم تیرماه با حضور فرهنگ و ارشاد ی، مسئولان و مهمانان نمایشگاه در سالن خلیج فارس باغ موزه دفاع مقدس برگزار می شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، مراسم افتتاحیه بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم امروز سوم تیرماه از ساعت 18:30 دقیقه با حضور فرهنگ و ارشاد ی، مسئولان و مهمانان نمایشگاه در سالن خلیج فارس باغ موزه دفاع مقدس برگزار می شود. در این مراسم علاوه بر ارشاد یکی از مسئولان ارشد نظام سخنرانی خواهد کرد.
همچنین در این مراسم ضمن ادای احترام به مزار ی گمنام باغ موزه، بخش های مختلف نمایشگاه قرآن کریم افتتاح می شود. بیست و دومین نمایشگاه قران کریم از 3 تا 22 تیر (25 شعبان تا 15 رمضان) در باغ موزه دفاع مقدس، میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود. نمایشگاه امسال شامل بخش هایی از جمله یان، کودک و نوجوان، تشکل های قرآنی، بین الملل و رسانه های دیجیتال است.
حجت ال محمدرضا حشمتی معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد ی، دیروز در نشست رونمایی از آلبوم نشست های علمی بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم گفت: نمایشگاه قرآن فرصت مناسبی برای نمایش بخشی از جلوه های علمی قرآن به مخاطبان است. رویکرد وزارت ارشاد، شورای عالی انقلاب فرهنگی و کمیسیون تخصصی تبلیغ و ترویج این است که وجه علمی قرآن را به گوش جهانیان برسانند.
ساعت بازدید نمایشگاه مطابق سالهای قبل از ساعت 17 تا 24 می باشد. باغ موزه دفاع مقدس در بزرگراه شهید حقانی، انتهای خیابان سرو، روبروی پارک طالقانی واقع شده است.
«مدیر هماهنگی با رسانه ها»، بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم منصوب شد.
نمایشگاه قرآنهمزمان با ولادت باسعادت حسن مجتبی(ع) نمایشگاه بزرگ قرآن در محل آستان مقدس حضرت جعفر بن موسی الکاظم(ع) افتتاح گردید. این نمایشگاه با همکاری تمام موسسات قرآنی فعال در سطح شهرستان بمدت 15 روز تا عید سعید فطر برقرار می باشد ...
مدیر کمیته روابط عمومی بیست وپنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از آغاز ثبت نام رسانه های داخلی و خارجی جهت حضور در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم خبر داد. آغاز ثبت نام از رسانه ها برای حضور در نمایشگاه بین المللی قرآن کریمبه گزارش حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛به نقل از ستاد خبری بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم؛ سید مهدی جعفری مدیر کمیته روابط عمومی بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از آغاز ثبت نام رسانه ها برای شرکت در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از امروز ( شنبه) ٢٣ اردیبهشت ماه خبر داد. وی گفت: اصحاب رسانه های( مکتوب و الکترونیک) می توانند تا( دوشنبه) یکم دادماه نسبت به ثبت نام خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران به صورت رسمی و در سربرگ رسانه خود، و ارسال به شماره ف ٨٩٧٧٣٥٩٢ اقدام کنند. ادامه مطلب
سخنگوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: موسی معتمدی اصفهانی شرکت کننده در سی و چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم در رشته حفظ کل قرآن کریم موفق به ب رتبه برتر شد.
محمد حسین محمد زاده رئیس شبکه قرآن گفت: شبکه قرآن به عنوان عضو سیاست گذار در مسابقات بین المللی قرآن کریم حضور موثر و چشم گیری خواهد داشت.
پیامک و کتاب     پیامک و کتاب   تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ داد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۷  پیرو درخواست شورای تامین استان تهران در پی وقوع حملات تروریستی، امروز چهارشنبه 17 دادماه، نمایشگاه بین‌المللی قرآن تعطیل است.  به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به دلیل وقوع حوادث تروریستی در مجلس شورای ی و حرم (ره) و پیرو درخواست شورای تامین استان تهران، بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، امروز (چهارشنبه 17 دادماه) تعطیل است. تصمیم برای ب ایی نمایشگاه در روزهای آینده نیز متعاقبا از ...
در نمایشگاه قرآن انجام می شود؛ بررسی عملکرد علوم و معارف قرآن در غرفه ایکنا %d8%a8%d8%b1%d8%b1%d8%b3%db%8c-%d8%b9%d9%85%d9%84%da%a9%d8%b1%d8%af-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%b9%d9%84%d9%88%d9%85-%d9%88-%d9%85%d8%b9%d8%a7%d8%b1%d9%81-%d9%82%d8%b1%d8%a2%d9%86-%d8%af%d8%b1-%d8%ba%d8%b1%d9%81%d9%87-%d8%a7%db%8c%da%a9%d9%86%d8%a7 گروه : نشستی با موضوع بررسی عملکرد علوم و معارف قرآن کریم با حضور دو نفر از مسئولان این ، امشب، ۹ تیر در غرفه خبرگزاری ایکنا واقع در نمایشگاه قرآن برگزار می شود. به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا)، نشستی با موضوع بررسی عملکرد علوم و معارف قرآن کریم امشب، نهم تیرماه ساعت 21:30 در نمایشگاه بین المللی قرآن برگزار می شود.
حجت ال والمسلمین محمد اکبری، معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی و معاونت پژوهش و فناوری علوم و معارف قرآن کریم و علیرضا کاوند بروجردی، مدیر امور پژوهشی این در این نشست حضور خواهند داشت.
غرفه خبرگزاری ایکنا در نمایشگاه قرآن میزبان برگزاری این نشست که به بررسی عملکرد علوم و معارف قرآن اختصاص دارد، خواهد بود.
یادآور می شود، حضور علاقه مندان در این نشست آزاد است.
جلسه بررسی فعالیت های مشترک موسسه هنرمندان پیش وت و دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد ی برگزار شد.
مستند «ایزوتسو» پس از بیش از دو سال تلاش مراحل پایانی را طی می کند و قرار است امسال در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم به نمایش گذاشته شود.
مسابقات بین المللی قرآن کریم با حضور ۴۰۰ مهمان خارجی متشکل از هیئت داوران و مهمانان در مصلی آغاز شد.
کنفرانس ستاد عالی راهبری مسابقات بین المللی قرآن کریم صبح امروز برگزار شد.
برگزاری سی و چهارمین دوره مسابقات بین المللی حفظ و قرائت قرآن کریم را به یکایک شرکت کنندگان ارجمند و مسئولان و مجریان محترم تبریک می گویم.

تلاوت جزء هشتم قرآن کریم را با صدای قاری برتر بین‌المللی در اینجا بشنوید و کنید.
 
لینک خبر
 
 

دبیر سی و چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم گفت: 400 سفیر قرآنی از سراسر جهان برای شرکت در سی و چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم وارد ایران شده اند.
اداره ارشاد وفرهنگ ی شهرستان رباط کریم بمناسبت ماه مبارک رمضان اقدام به پ ایی نمایشگاه قرانی کرده است . به گزارش خبرگزاری ایلنا از رباط کریم رئیس اداره فرهنگ و ارشاد ی شهرستان رباط کریم در این باره گفت: نمایشگاه قرآن از مورخ 93/4/12 مصادف با پنجم ماه مبارک رمضان کارخود را آغاز کرده است که تا 93/4/12مصادف باپانزدهم ماه مبارک رمضان ادامه خواهد یافت.
نخستین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم بانوان جهان با حضور نمایندگانی از 22 کشور جهان همزمان با سی وچهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم در مصلای بزرگ (ره) برگزار می شود.
نمایشگاه قرآن کریم خوزستان از ۱۵ تا ۲۵ ماه مبارک رمضان به مدت ۱۰ روز برگزار می شود.
مدیر رادیو قرآن گفت: روزانه برنامه های مسابقات سی و چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم به مدت 4 ساعت به صورت زنده برای مخاطبان رادیو قرآن پخش می شود.
هشتمین نمایشگاه بزرگ کتاب گلستان برگزارمی شود: از 24 دی ماه درمحل دائمی نمایشگاه های بین المللی دویست وپنجاه ویکمین نمایشگاه کتاب استانی درمحل دائمی نمایشگاه بین المللی از تاریخ 24لغایت 30دیماه برگزارخواهد شد. به گزارش روابط عمومی ادار کل کتابخانه های عمومی استان گلستان،هرسال گلستان باپ ایی نمایشگاه کتاب شوروشوقی درعلاقه مندان عرصه کتاب وفرهنگ ایجاد می کند وموج کتابخوانی دراین استان به وجود می آورد.امسال هشتمین سال است که نمایشگاه بزرگ کتاب گلستان ب اخواهد شدودوستداران کتاب باحضوردرنمایشگاه می توانند از تخفیف ویژه برخودار شوند.از برنامه های جنبی این نمایشگاه می توان به برگزاری جلسات نقد کتاب،گفتگو بانویسندگان و..اشاره کرد.
حسین همتی؛ تولید محتوا؛ را ار اصلی ارتقای نمایشگاه قرآن می باشد. به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت؛س رست مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت با اشاره به اینکه نمایشگاه قرآن مخاطب محور نیست، گفت: یکی از مشکلاتی که نمایشگاه قرآن با آن مواجه است این است که محورهای آن با تأخیر زیادی اعلام می شود و همین امر زمان را برای تولید محتوا محدود می سازد. حسین همتی س رست مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که سال گذشته ریاست بخش ی نمایشگاه قرآن را برعهده داشت، در گفت وگو با خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا)، با بیان اینکه سال گذشته طراز خوبی برای نمایشگاه قرآن در نظر گرفته بودند، گفت: به همین دلیل شاهد برگزاری مطلوب آن بودیم، البته مطمئناً با مشکلاتی نیز همراه بود، اما اگر دیدی کلی به دوره گذشته داشته باشیم باید گفت که نمایشگاه قرآن در حد مطلوبی برگزار شد.
نخستین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم بانوان جهان با حضور نمایندگانی از ۲۲ کشور جهان همزمان با سی وچهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم برگزار می شود.


اکران سینمایی«او» و جلسه نقد و بررسی با حضور قنبری نویسنده و کارگردان این اثر ساعت 21 امشب 4 داد در سالن سینمایی بخش رسانه و فضای مجازی بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، ب ا می شود. ادامه مطلب...
سید حسین امیدیانی از سوم تیر ماه در غرفه ی نجوم و کیهان شناسیه علوم و معارف قرآن کریم ، در بخش ی ، تا پایان کار بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم واقع در محل باغ موزه دفاع مقدس، پاسخگوی مراجعین محترم در زمینه موضوعات نجوم و کیهان شناسی از نگاه قرآن کریم می باشند. استقبال از نشیست های علمی روزانه در نماشگاه قرآن-خبر آنلاین آموزش قرآن در غرفه علوم و معارف قرآن برگزاری نشست «کیهان و نجوم» در بخش حوزوی نمایشگاه قرآن بهره گیری از ان مجرب در بخش آموزش و مشاوره ی نمایشگاه قرآن
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه سه شیراز از برگزاری محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری بین المللی از کشور فیلیپین خبر داد.