نسب ابو بکر به اعتراف اهل سنت عمری

صدای نجوای مادر از اتاق به گوشم میرسه میگی قبل دعا اعتراف کن اعتراف میکنم که دلم ش ت ... اعتراف میکنم که تو باقی و من فانی اعتراف میکنم که این را نفهمیده ام همین فانی بودن را... چقدر عاشقم این لحظه هایی را که میخورد زمین دلم و هنگام قران اشک چشمان... که فرو می برمشان... *سبحان ربّ هرچه دلم را زمن گسست... یا ربّ یا ربّ یا ربّ. . . .
گودین اعتراف کرده که منچسترسیتی به دنبال جذب وی بوده است.

عمل عایشه به رضاع کبیر به اعتراف ابن قیم جوزیه عالم بزرگ اهل سنت عمری
ابن قیم جوزیه عالم بزرگ اهل سنت عمری می نویسد:
أَنَّ عائشة [...] ابْتُلِیَتْ بِالْمَسْأَلَةِ، وَکَانَتْ تَعْمَلُ بِهَا، وَتُنَاظِرُ عَلَیْهَا، وَتَدْعُو إِلَیْهَا صَوَاحِبَاتِهَا فَلَهَا بِهَا مَزِیدُ اعْتِنَاءٍ.
عایشه به مسئله ی رضاع کبیره (شیر دادن به مردان بزرگسال!!!) مبتلا شد و به آن عمل می کرد و در مورد آن بحث و مناظره می کرد و همسران را به آن فرا می خواند و به آن توجه زیادی داشت.
زاد المعاد فی هدی خیر العباد، تالیف ابن قیم جوزیه، صفحه ۹۶۵، چاپ مؤسسة الرسالة
مرد ۳۴ ساله پس از دستگیری به قتل برادر معتادش با ضربات متعدد چاقو اعتراف کرد.
یک زن 50 ساله فرانسوی اعتراف کرد اجساد سه فرزند نوزادش را بیش از ده سال در فریزر منزلش نگه داشته است.
اعتراف سعودی ها به نام خلیج فارساعتراف سعودی ها به نام خلیج فارس , در این خبر تصویری ببینید از سندی که نشان می دهد سعودی ها هممی گفتند خلیج فارس نه خلیج عربی.در زیر تصویری مشاهده می کنید از نامه ای با دست خط و امضای ملک عبدالعزیز، بنیانگذار نظام سعودی در عربستاندر سال 1347 هجری قمری که در آن از نام «الخلیج الفارسی» استفاده کرده است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]

یک عضو ی که در کرکوک دستگیر شد اعتراف کرد پس از پیوستن به این گروه تروریستی،نزدیک به 500 نفر را…

دستور به کشتن معاویه توسط صلی الله علیه و آله به اعتراف اهل سنت عمری
بلاذری مورخ و عالم بزرگ اهل سنت عمری می نویسد:
عن الحسن قال: قال رسول الله صلی الله علیه وسلم: إذا رأیتم معاویة على منبری فاقتلوه؛ فترکوا أمره فلم یفلحوا ولم ینجحوا.
حسن بصری نقل کرده است که اکرم فرمودند: هنگامی که دیدید معاویه بر روی منبر من نشسته است، او را بکشید. حسن بصری در ادامه می گوید: مردم دستور را ترک د و رستگار و پیروز نشدند.
انساب الاشراف، تالیف بلاذری، جلد ۵، صفحه ۱۳۶
کارشناس مسائل غرب آسیا با بیان اینکه غربی ها نمی خواهند با زبان خودشان به ش ت در اعتراف کنند، عنوان کرد: اگر آن ها به ش ت خودشان اعتراف کنند در واقع به قدرت نظامی جبهه مقاومت، حزب الله و ایران…
اعتراف کرد یک یهودی را با تصور اینکه فلسطینی است و قصد انجام عملیات شهادت طلبانه دارد، کشته است.
سرمربی تیم چین به برتر بودن تیم ملی ایران اعتراف کرد.
سرمربی تیم چین به برتر بودن تیم ملی ایران اعتراف کرد.
مغازه لباس فروشی در خیابان وزرا به قتل دوستش ۱۲ سال قبل در اصفهان اعتراف کرد.
اعتراف کرد که در حملات هوایی ائتلاف تحت سرکردگی این کشور به و عراق از سال ۲۰۱۴ تا کنون ۲۲۰ غیرنظامی کشته شده اند.
باوجود حمایت سران نظام سلطه از ت عربستان، این بار دنیای غرب به تروریسم پروری آل سعود لب به اعتراف گشود.
مغازه لباس فروشی در خیابان وزرا به قتل دوستش 12 سال قبل در اصفهان اعتراف کرد.
گروه : موضوع گم شدن دکل نفتی در ت دهم همواره توسط تمردان تکذیب می شد تا اینکه سرانجام وی به این اتفاق اعتراف کرد.
گروه تروریستی پس از گذشت ۹ ماه از اعلام کشته شدن یکی از سرکردگانش، برای نخستین بار به هلاکت "شاکر وُهَیب الفهداوی" اعتراف کرد.
گروه تروریستی پس از گذشت 9 ماه از اعلام کشته شدن یکی از سرکردگانش، برای نخستین بار به هلاکت "شاکر وُهَیب الفهداوی" اعتراف کرد.
24 آنلاین نوشت:موضوع گم شدن دکل نفتی در ت دهم همواره توسط تمردان تکذیب می شد تا اینکه سرانجام وی به این اتفاق اعتراف کرد.
یک ی که به دست نیروهای کرد عراقی دستگیر شده، اعتراف کرد که به بیش از ۲۰۰ زن عراقی کرده است.
مرد زن کش بعد از ۶ سال به قتل اعتراف نمود مردی که ۶ سال پیش زنش را کشته بود به قتلش اعتراف نمود این مرد قاتل ۶ سال بود که زنش را به دلیل نا معلومی به قتل رساند این زن ۶ سال قبل در یک مسافرت که با شوهرش داشت ناپدید شد این مرد معتاد به شیشه است و در مسافرت زن خود را به قتل رسانده بود و به ی نگفته بود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مرد زن کش بعد از ۶ سال به قتل اعتراف نمود را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید. متهم پرونده تابـــســـتـــان سال ۹۰ همســرش را به قتل رسـانده و در تمام این مدت راز قتل را در دل نگــه داشتــه بود. ایـــن درحالی بود که او به دخــترشـــان گفــته بودمادرش آنــها را ترک کرده و بی خــبر بهـــ دنــبال زندگـیــ اش رفته است. اما ایــن ماجـرا حدود هشت ماه قبــل با شکـایــت زن جوانی به دادســرای جنایـی تهــران فاش شد.
فرماندهی مرکزی اعتراف کرد که در اولین عملیات برون مرزی نیروهای ویژه در ت جدید، غیرنظامیان از جمله ک ن کشته شدند.

نسب ابو بکر به اعتراف اهل سنت عمری
طبق روایتی که علی بن ابو بکر هیثمی دانشمند پرآوازه نزد اهل سنت عمری در مجمع ا وائد و منبع الفوائد در مورد نسب پدر و مادر ابو بکر آورده است و وی سند آن را تایید کرده و صحیح می داند مادر ابو بکر دختر عموی او بود؛ یعنی پدر ابو بکر با دختر برادرش ازدواج کرد و ابوبکر نتیجه چنین ازدواجی است:
عن عروة بن ا بیر، قال: ابوابکر الصدیق اسمه عبد الله بن عثمان بن عامر بن عمرو بن کعب بن سعد بن تیم بن مرة بن لؤی، شهد بدرا مع رسول الله صلی الله علیه و سلم، و ام بکر، ام الخیر سلمی بنت ص بن عامر بن عمرو بنبن کعب بن سعد بن تیم بن مرة بن لؤی بن غالب بن فهر بن مالک.
مجمع ا وائد و منبع الفوائد، تالیف علی بن ابو بکر هیثمی، جلد ۹، صفحه ۴۰، چاپ منشورات دار الکتاب العربی

کارشناس ارشد مسائل منطقه گفت: ترکیه با حضور در روند گفتگوهای در قزاقستان به این مطلب اعتراف می کند که قادر به حذف ت قانونی نیست.
24 آنلاین نوشت:موضوع گم شدن دکل نفتی در ت دهم همواره توسط تمردان تکذیب می شد تا اینکه سرانجام رستم قاسمی به این اتفاق اعتراف کرد.
در هفته های پایانی 26 سالگی ام می نویسم .26 سالگی ام دارد نفس های آ میکشد.این مرداد که بیاید و من شمع 26 سالگی م را فوت کنم 27 ساله میشوم. اعتراف میکنم خدا والا ترین عشق من است.محاله چیزی رو از صمیم قلبم بخوام و بهم نده . خدای من بهترین خداست اما من بنده خطاکارترین بنده... اعتراف میکنم اولین باری که در برگه ی ازمایش خون ،سنم را 26 ساله دیدم تا روزها افسرده بودم.انگار از 25 سالگی به بعد هیچ چیزی قرار نیست زیبا باشد.. اعتراف میکنم هیچ وقت از ی متفر نبودم و نشدم و همیشه حتی در مواقع اشتباهات دیگران تنها از خودم متنفر می شوم. اعتراف میکنم همیشه سعی میکنم رویه سازش رو در پیش بگیرم و با ادم ها با هر اصول زندگی ،فکری وعقیده ای کنار بیام حتی اگر ضرر کنم که همیشه ضرر میکنم. اعتراف میکنم از یکی از چیزهایی که خیلی می ترسم و تمام بدنم از به یاد اوریش داغ میکنه اینه که روز قیامت بشه و خدا تصمیم بگیره گناهان من رو تو صفحه ال سی دی چند هزار اینچ خودش نشون بده حتی تصورش هم نابودم میکنه. اعتراف میکنم ... (این پست ادامه دارد)
یک پایگاه خبری انگلیسی با اشاره به مشارکت علنی رژیم صهیونیستی در جنگ یمن و بمباران تعز، از اعتراف ریاض مبنی بر نیازش به تل آویو برای سرکوب انقل ون یمن خبر داد.
نمایش اعتراف 1080p, رایگان کامل تئاتر اعتراف 1080p با کم حجم کیفیت بالا عالی, نمایش تئاتر اعتراف 1080p ایرانی جدید ساخته شهاب حسینی بدون تگ آرم تبلیغاتی نیاز به ید اشتراک ویژه 1080p
تئاتر اعتراف
ادامه مطلب...
پسر 34 ساله پس از دستگیری به قتل برادر معتادش اعتراف کرد.