نخلستان گناوه نظری

اتحادخبر: دادستان گناوه گفت: ۱۰ هزار لیتر مشروبات الکلی به ارزش ۱۱ میلیارد تومان از یک شناور در آب های جزیره خارگ کشف و در گناوه منهدم شد.
گناوه-ایرنا- فرماندار و رئیس ستاد انتخابات گناوه گفت: در پایان نخستین روز ثبت نام رسمی از داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای ی شهر روستا در این شهرستان 29 نفر نام نویسی د.
گناوه-ایرنا- همزمان با ایام الله مبارک فجر عملیات اجرایی ساختمان جدید استاندارد گناوه در آئینی با حضور مردم بوشهر، گناوه ودیلم در مجلس شورای ی و معاون و امنیتی استانداری بوشهر آغاز شد.
گناوه پورت اسکله صیادی گناوه کاملا فرسوده شده است گناوه پورت مدیرعامل تعاونی صیادان گناوه بر وم توسعه زیرساخت های صیادی گناوه تاکید کرد و گفت: اسکله صیادی گناوه کاملا فرسوده شده است. به گزارش گناوه پورت، عبدالله بویراتی ظهر یکشنبه در نشست بررسی مشکلات صیادان استان بوشهر اظهار داشت: برخی از منابع ابزیان دریایی در حال نابودی هستند ...
استاندار بوشهر از اجرا شدن طرح نخلستان برای تغیر شیوه آبیاری نخلستان های دشتستان و تسریع در اجرای ساخت سد دالکی خبر داد.
گناوه-ایرنا- س رست جهادکشاورزی گناوه گفت: با توجه به هشدار اداره کل هواشناسی مبنی بر بارش های سیل آسا، دامداران، زنبورداران، باغداران و کشاورزان این منطقه برای جلوگیری از هرگونه خسارت احتمالی تمهیدات…
گناوه- ایرنا- 'سید باقر ' ورزشکار قهرمان رزمی کار از شهرستان گناوه به دلیل بیکاری و تامین مایحتاج زندگی خود به دستفروشی در بازار این بندر روی آورده است.
گناوه پورت گناوه: مشکلات تیم پرسپولیس گناوه برطرف شود گناوه پورت گناوه گفت: امیدواریم مشکلات تیم فوتبال پرسپولیس این شهرستان ازجمله مسایل مالی گریبانگیر این تیم برای حضور درمسابقات لیگ دسته دوم کشور با همت و همکاری مسوولان استان و شهرستان هر چه زودتر برطرف شود. به گزارش گناوه پورت، حجت ال سیدعبدالهادی رکنی حسینی ...
مشکلات نمایندگان فوتبال گناوه درلیگ کشور مشکلات نمایندگان فوتبال گناوه درلیگ کشور
سایت خبری یامهدی گناوه- به گزارش ایرنا، آنان درنشست بررسی وضعیت فوتبال شهرستان گناوه با حضور رییس هیات فوتبال استان بوشهر در فرمانداری گناوه گفتند: با وجود این که چندین سال در لیگ کشور حضور دارند و افتخاراتی برای استان ب کرده اما مشکلات حاد مالی چنان آنان را متضرر و بد ار کرده که حاضرهستند امتیاز تیم های خود را فروخته و یا از حضور در این مسابقات انصراف دهند.
گناوه-ایرنا- گناوه گفت: ملت خواه و استقلال طلب ایران ی باحضور پرشور و گسترده در یوم الله 22 بهمن نشان دادند که همواره از دستاوردها و آرمان ها و ارزش های انقلاب حفاظت و تا…
گناوه-ایرنا- تیم فوتسال دهیاری روستای مال قائد قهرمان دومین دوره رقابت های روستایی جام فجر امید بخش مرکزی شهرستان گناوه شد.
گناوه-ایرنا- استاندار بوشهر گفت: احداث پتروشیمی شهرستان گناوه منتفی نشده و تنها بحث فنی، این طرح را به تاخیر انداخته است.
استاندار بوشهر از اجرا شدن طرح نخلستان برای تغییر شیوه آبیاری نخلستان های دشتستان و تسریع در اجرای ساخت سد دالکی خبر داد.
مشاوره تلفنی در گناوه مشاوره تلفنی ، مشاوره تلفنی در گناوه ، مشاوره تلفنی روانشناسی در گناوه ، مشاوره تلفی ازدواج در گناوه ، مشاوره ازدواج تلفنی در گناوه ، مشاوره تلفنی طلاق در گناوه ، مشاوره تلفنی خانواده در گناوه ، مشاوره خانواده تلفنی در گناوه ، ادامه مطلب
فرمانده انتظامی شهرستان گناوه از کشف یک میلیارد و 100 میلیون ریال پودر نیرو زا قاچاق در بازرسی از انباری در شهر گناوه خبر داد.
مسابقات فوتبال بزرگسالان لیگ استان / بازی تیم امید گناوه …
سایت خبری یا مهدی گناوه : از سری مسابقات فوتبال بزرگسالان لیگ استان از تاریخ 93/5/31 ساعت 17:45 تیم امید گناوه به مصاف حریف خود پویا دیلم می رود از تمامی هوادران در خواست داریم با حضور در ورزشگاه و تشویق شهرستان از این تیم حمایت به عمل آورند .
گناوه پورت طراحی اسکله جدید پهلوگیری شناورها در گناوه گناوه پورت مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: با توجه به وضعیت نامطلوب پهلوگیری شناورهای صیادی و سفاری در بندر گناوه، اسکله جدید در این بندر طراحی می شود. به گزارش گناوه پورت، محمد ر در نشست با مسئولان استان بوشهر و تعاونی لنج داران گناوه با بیان اینکه شهرستان گناوه از دیر ...
گناوه- ایرنا- نایب رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی گناوه گفت: تیم روستای عباسی به مقام قهرمانی دومین دوره رقابت های فوتسال بانوان روستاهای بخش مرکزی گرامیداشت دهه فجر نایل شد.
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: دو نفر متهمی که پس از قتل خانمی در گناوه جسد وی را آتش زده بودند، شنناسایی و دستگیر شدند.
گناوه-ایرنا- بخشدار ریگ شهرستان گناوه گفت: مردم باید در حفظ و احیای منابع طبیعی به عنوان یک ضرورت مشارکت همه جانبه داشته باشند.
گناوه- ایرنا- نخستین نمایشگاه دستاوردهای بانوان شهرستان گناوه با ارایه کالا و صنایع داخلی در آیینی باحضور مسئولان گشایش یافت.
وزش طوفان و بارندگی باعث وارد شدن آب دریا به نخلستان های عسلویه در استان بوشهر شد.
رئیس هیئت سوارکاری شهرستان گناوه از درخشش سوارکاران گناوه ای در مسابقات کورس اسب دوانی نورآباد ممسنی استان فارس خبر داد.
جوانان اصلاح طلب شهرستان گناوه - مدیرکل گمرک شهرستان گناوه گفت: با راه اندازی خط کانتینری بین بندر گناوه با کشور چین، تحول مهم اقتصادی دراین بندرایجاد شده است. منصور بازیار درگفت وگوبا خبرگزاری افزود: این بندرهم اینک علاوه بر تعاملات تجاری و بازرگانی با کشورهای حوزه خلیج فارس با کشور چین تفاهم نامه تجاری دارد که خط کشتیرانی کانتینری دراین زمینه راه اندازی شده است.
فرماندار گناوه از اجرا شدن طرح امید اجتماعی شهرستان گناوه به طور هدفمند خبر داد.
پرسپولیس گناوه در ادامه روند خوب نتیجه گیری های هفته های اخیر خود به سه امتیاز با ارزش دست یافت.
گردشگری در روستاهای ساحلی همجوار این شهر باتوسعه زیر ساخت ها و امتداد ساحل سازی به این نقاط رونق می گیرد. به گزارش سایت خبری - تحلیلی پیک امید - محمدرضا عرب زاده ، شهردار گناوه در این رابطه افزود : با تحقق این امر، روستاهای مجاور گناوه به روستاهای گردشگری تبدیل که علاوه بر پیشرفت، درآمد مناسبی از این صنعت پویا نصیبشان خواهد شد.

سیم های برق در شهرستان گناوه پس از دستگیری توسط پلیس به 3 فقره سرقت اعتراف کرد.
به همت موسسه نیمدری سبز فستیوال حجم های ماسه ای و بازی های بومی محلی در ساحل بندر گناوه با استقبال پرشور شهروندان گناوه ای برگزار شد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه از افزایش سطح خدمات بخش سلامت در شهرستان گناوه در سال جاری خبر داد.