موسیقی اصیل ایرانی

نام موسیقی سنتی و اصیل ایرانی در حوزه آوازی دست کم از دهه 60 به بعد با نام های بزرگی گره خورده است که هر یک سهمی ویژه در تاریخ موسیقی کشور دارند، اما در یک دهه اخیر ص از نسل نو توانسته است بار دیگر نگاه ها را به سمت موسیقی اصیل ایرانی جلب کند.
کانال آموزشی موسیقی اصیل ایرانی سماع خورشید  در راستای اطلاع رسانی و آموزش موسیقی اصیل ایرانی،کانال موسیقی «سماع خورشید» از همه علاقه مندان به موسیقی ایرانی دعوت به عضویت می نماید. موضوعات کانال سماع خورشید: اشتراک گذاری آثار فا موسیقی ایرانی مطالب آموزشی و ردیف های موسیقی اصیل ایرانی آواز و نوازندگی اساتید موسیقی اصیل ایرانی جهت عضویت می توانید بر روی پیوند کانال آموزشی موسیقی اصیل ایرانی سماع خورشید یا تصویر زیر رفته و در مرحله بعد join را کیک نمایید    https://telegram.me/samakhorshid  
محمد معتمدی خواننده موسیقی اصیل ایرانی از نظرش نسبت به عملکرد ت در حوزه موسیقی، گلایه های عمومی و شخصی اش و مطالباتش از ت آینده گفت.

پاو وینت-معماری-و-موسیقی
پاو وینت معماری و موسیقی
فرمت فایل ی: .pptx
فرمت فایل اصلی: ppt
تعداد صفحات: 15
حجم فایل: 4934 کیلوبایت
قیمت: 6000 تومان
پاو وینت با موضوع معماری و موسیقی،
در قالب ppt و در 15 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

موسیقی
معماری
از معماری تا موسیقی
معماری موسیقی مجسم
ریتم در موسیقی
ریتم در معماری
ارتباط معماری و موسیقی از نظر تناسبات
مفاهیم و زبان مشترک معماری و موسیقی اصیل ایرانی
نتیجه گیری
منابع

 فایل
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.نام کتاب: آموزش سه تار جلال ذوالفنون
نویسنده : جلال ذوالفنون
ناشر : انتشارات آهنگ
توضیحات :
جلال ذوالفنون در سال 1316 در آباده فارس متولد شد. در کودکی همراه خانواده اش به تهران آمد. فراگیری موسیقی را از ده سالگی در خانواده ای اهل موسیقی شروع کرد و سپس به هنرستان موسیقی رفت و تار را در محضر موسی خان معروفی آموخت. در آن جا بود که علاوه بر تار به آموزش ویلن و سه تار هم پرداخت.
در سال 1338به استخدام اداره هنرهای زیبا درآمد و به تدریس موسیقی پرداخت، سپس رشته موسیقی را در تهران دنبال کرد. برداشت تازه ای که در این ایام از موسیقی ایرانی در او شکل گرفت، نقطه عطفی بود که به کمک ان نورعلی خان برومند و دایوش صفوت عملی گردید.
از سال 1346 فعالیت خود را روی سه تار متمرکز کرد. پس از اتمام تحصیلات ی جهت تکمیل آن به مرکز حفظ و اشاعه موسیقی ایرانی رفت. درآن مرکز به کار تحقیق و تدریس موسیقی ایرانی مشغول شد. در این سال ها از راهنمایی های ان یوسف فروتن و سعید هرمزی که از نوازندگان قدیمی سه تار بودند برخوردار گردید.
اساسا تالیفات جلال ذوالفنون در زمینه تدریس و نقد و بررسی است. ازجمله «تجزیه و تحلیل موسیقی ایران» و کتاب حاضر می باشد.
آموزشگاه موسیقی

وحید تاج خواننده موسیقی اصیل ایرانی 31 فروردین ماه در اصفهان کنسرت اجرا می کند.
بی گمان بهترین راه یادگیری موسیقی، ارتباط مستقیم با بصورت حضوری و مستمر می باشد.این روش از گذشته تا به امروز بی شک موثرترین روش آموزش موسیقی بوده است.اما در دنیای امروز با توجه به شرایط زندگی افراد و نیز برداشته شدن فواصل فیزیکی بواسطه حضور قدرتمند اینترنت، روش های جدیدی برای آموزش به طور عام بوجود آمده است.در گذشته هنرجوی مشتاق برای یادگیری یک قطعه موسیقی خاص و یا یک گوشه یا مقام و یا حتی یک ریتم جدید می بایست مسافتی را حتی درحد فواصل بین شهر یا کشور طی می کرد تا به مقصود خود برسد.اما امروزه با کمک تکنولوژی و صد البته دانش و هنر موسیقی می توان مرزها را براحتی از میان برداشت و آرزوی یادگیری موسیقی را برای تمام افراد و در هر کجای دنیا برآورده کرد. برنامه درسی آموزش آنلاین سازهای ایرانی مشق عشق برای هنرجویانی که امکان حضور در کلاس حضوری را ندارند طراحی شده است.
آموزش موسیقی
موسیقی اصیل ایرانی که در مجموعه باشکوه تئاتر ملی اسکوپیه پنجشنبه شب توسط سه ایرانی به اجرا درآمد مورد استقبال شهروندان مقدونیه ای قرار گرفت.
نشستن غبار فراموشی بر سبک غنی معماری ایرانی ی در ابنیه مس ی به گونه ای است که دیگر نمی توان نام و نشانه ای از معماری اصیل ادوار گذشته در بناهای فعلی مشاهده کرد. ادامه: غربت معماری غنی ایرانی ی؛ سبک های اصیل از یاد رفت
شهریار- نشستن غبار فراموشی بر سبک غنی معماری ایرانی- ی در ابنیه مس ی به گونه ای است که دیگر نمی توان نام و نشانه ای از معماری اصیل ادوار گذشته در بناهای فعلی مشاهده کرد. ادامه: غربت معماری غنی ایرانی- ی؛ سبک های اصیل از یاد رفت

رشته نوازندگی موسیقی ایرانی از زیرمجموعه های کنکور هنر در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته نوازندگی موسیقی ایرانی در های  تی روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) و غیرانتفاعی صورت می گیرد . برای قبولی در رشته نوازندگی موسیقی ایرانی علاوه بر شرکت در آزمون کتبی کنکور سراسری ، باید در یک آزمون عملی با ضریب  6 شرکت کرد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته نوازندگی موسیقی ایرانی ، ظرفیت این رشته در ها و دوره های مختلف و همچنین های پذیرنده رشته نوازندگی موسیقی ایرانی در انتخاب رشته هنر را معرفی کنیم .


” پذیرش در رشته نوازندگی موسیقی ایرانی در های تی روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) و غیرانتفاعی صورت می گیرد “
ادامه مطلب...
هنر والای موسیقی ریشه در فرهنگ هویت ملی ما دارد که بخش عمده‌ای از آن درادوار تاریخی حفظ و نگهداری می‌شود و طبیعتاً با شعرهای عرفانی و فلسفی که برگرفته از بزرگان ما است ارتباط و وابستگی دارند پس بنابراین نمی‌توان هیچ گونه ایرادی به آن گرفت اما متأسفانه عملاً می‌بینیم تنها چیزی که از صدا و سیما پخش نمی‌شود این نوع موسیقی است.موسیقی می‌تواند را اری برای شناساندن ادبیات و فرهنگ موسیقایی ما باشد اما در قبال آن موسیقی بی‌هویت با عنوان موسیقی رسانه پخش می‌شود. البته ناگفته نماند یک تعداد از موسیقی‌هایی که از رسانه ملی پخش می‌شود مناسبتی است و آداب و عادات فرهنگی ما را معرفی می‌کند اما باید دید «رس هنر» چیست!، که به اعتقاد من رس این هنر که جهانشمول هم می‌تواند باشد اعتلای انسانیت است.
آموزشگاه موسیقی
یعنی با ایجاد یک آموزشگاه هنری می توان مانع چندین بز اری بود. پیش از آنکه آقای معلم ریاست دفتر موسیقی سازمان صدا و سیما را برعهده بگیرند من به اتفاق آقایان سریر، شاهین فرهت ومجید انتظامی به عنوان اعضای شورای عالی موسیقی صدا و سیما در سازمان همکاری می‌کردیم و به عنوان وظیفه، سعی در جهت اعتلای موسیقی داشتیم که متأسفانه این شورا را به بهانه کمبود بودجه تعطیل د. یک جامعه بواسطه فرهنگش معرفی می‌شود اما متأسفانه آنچه مد نظرصداو سیما نیست فرهنگسازی برای موسیقی ردیف دستگاهی و اصیل ایرانی است. ما از صدا و سیما انتظار داریم نه تنها یک شبکه بلکه شبکه‌های دیگری را درجهت شناساندن، اجرا و آسیب شناسی هنرها راه‌اندازی کنند اماچنین چیزی هیچگاه وجود نداشته و درواقع می‌توان گفت اگر موسیقی را از صدا و سیما بگیرند عملاً کمیت آن لنگ خواهد بود. اخبار و دیگربرنامه‌های رسانه باموسیقی همراه است اما نباید از این هنر به عنوان درز گیر و بتونه استفاده کرد.
در 17 دی 1325 در گرگان به دنیا امد.محمدرضا لطفی صبح روز ، ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ بر اثر بیماری سرطان در بیمارستان پارس تهران درگذشت.محمدرضا لطفی در مصاحبه ای گفت:«نمی دانم چه زمانی عاشق موسیقی شدم. من در موسیقی سقوط اما زمانش در خاطرم نیست. شاید از چهارسالگی جوانه ی عشق آن در من زده شده باشد و به نوعی موسیقی تمام وجود مرا فراگرفته است و احساس که چیزی جز موسیقی مرا آرام نمی کند. در دوران کودکی ام بی اختیار موسیقی هایی را می شنیدم که به صورت ذاتی اصیل و خوب بود و شنیدن موسیقی خوب در پیش از سال هایی که برای اولین بار کار را در دست گرفتم بسیار خوب بود و شاید حدود 10 سال طول کشید.»
اختصاصی از هایدی مقاله درباره علل گرایش جوانان به موسیقی ودوری از موسیقی اصیل ایرانی با و پر سرعت .
مقاله درباره علل گرایش جوانان به موسیقی ودوری از موسیقی اصیل ایرانی
مقاله درباره علل گرایش جوانان به موسیقی ودوری از موسیقی اصیل ایرانی لینک پرداخت و *پایین مطلب*  فرمت فایل:word (قابل ویرایش و آماده پرینت)   تعداد صفحات:20 فهرست مطالبعنوان: مقدمه علل گرایش جوانان به موسیقی غربی ودوری ازموسیقی اصیل ایرانی راههای برقراری ارتباط بین موسیقی اصیل وجوانان منابع           مقدمه هنر ی گرایشات فطری و انسانی را تحریک و شکوفا می کند و او را به سمت تعالی سوق می دهد.
هنر در مکاتب و دیدگاههای گوناگون به تعریفی از انسان و ابعاد وجودی وی برمیگردد.
در نگاه ی بعد اصیل وجود انسان همان بعد فطری است که در واقع گرایشات عالی انسانی و تعالی طلب او را تشکیل می دهد. لذا هنر ی تعالی بخش بعد فطری انسان است و زمینه ساز شکوفایی استعداد های عالی فطری وی می باشد و موانع رشد آن ها را برطرف می نماید.
گرایشات عالی انسانی میل به تعالی و برخاستن از عالم پست مادی و عروج به کمال دارد لذا هنر ی هنری است که این میل را در آدمی تشدید کرده و از پایبندی به عالم و ماده رها می سازد و به عالم کمال و قرب حضرت حق می رساند اما نقطه مقابل آن نگاهی که در دنیای جدید (غرب ) به مسئله انسان دارد ریشه در تفکرات اومانیستی داشته به عالم پست مادی و حیوانی گرایش دارد و بعد اصیل انسان را غریزی می داند لذا هنر هم درنگاه آنها به مجموعه تد ر واقداماتی اطلاق می شود که آتش عزیزی او را شعله ور نماید.


با
مقاله درباره علل گرایش جوانان به موسیقی ودوری از موسیقی اصیل ایرانی
موسیقی اصیل هندی یکی از زیبا ترین و در عین حال یکی از پیچیده ترین ژانر های موسیقی دنیاست. اما جای بسی تاسف است که این موسیقی به درستی در ایران معرفی نشده است. ارتباط فرهنگی دو کشور باستانی ایران و هند خود تاریخی طولانی دارد، اما در این چند دهه ی اخیر، موسیقی اصیل هند، برای اهالی موسیقی ایران که علاقه مند به کشف موسیقی در دیگر ملل به ویژه هند هستند کاملا ناشناس است. از طرفی به دلیل مشکلات سرعت اینترنت در ایران، ویدیو کلیپ های موسیقی قابل دیدن نیستند و این عدم آگاهی نسبت به موسیقی اصیل هندی باعث شده عده ای سودجو با اجراهای بسیار ضعیف، خود را نوازنده ساز های اصیل هندی جا بزنند. این افراد حتی در حد موسیقی پاپ هندی (یعنی ی موزیک) هم نمی زنند چه برسد به هندوستانی سانگیت (موسیقی اصیل شمال هند). بر اساس همین مقدمه کوتاه (تو حدیث مفصل بخوان از این مجمل)، باید عرض کنم که ترتیب دادن کنسرت های موسیقی اصیل هندی و دعوت از اساتید معتبر، خود حرکت مثبتی در راستای معرفی این ژانر مهم موسیقی دنیا است. معین الدّین خان، سارنگی نواز معتبر موسیقی هندی، به همراه فرزند و خواهر زاده ی خود، و همچنین به همراه طبلا نواز بسیار خوب گان شیام راو از شهر جیپور هندوستان به ایران آمده اند. دیروز کنسرت بسیار خوبی را در فرهنگسرای نیاوران به نمایش گذاشتند و امروز ساعت شش هم دوباره در همان جا برنامه اجرا خواهند کرد. از طرفی فردا یکشنبه نیز این اساتید محترم موسیقی اصیل هندی، در تالار وحدت مینوازند که برای علاقه مندان موسیقی هندی غنیمتی است. و اما امید بنده این است که روزی موسیقی اصیل هندی در کشور عزیز ایران در سطح وسیع و به درستی معرفی شود.
سرویس فرهنگ و هنر پایگاه خبری تحلیلی بی باک؛ بخش مهمترین عناوین:... ادامه: غربت معماری غنی ایرانی- ی؛ سبک های اصیل از یاد رفت
شهریار- نشستن غبار فراموشی بر سبک غنی معماری ایرانی- ی در ابنیه مس ی به گونه ای است که دیگر نمی توان نام و نشانه ای از معماری اصیل ادوار گذشته در بناهای فعلی مشاهده کرد. ادامه: غربت معماری غنی ایرانی- ی؛ سبک های اصیل از یاد رفت
مهدیه محمدخانی، خواننده اصیل ایرانی، فراگیری موسیقی را با نواختن ساز پیانو و دف آغاز کرده و از سال ٨٧ به فراگیری صداسازی آواز ایرانی و شیوه خوانندگی محمدرضا شجریان نزد غلامرضا رضایی پرداخته و در سال ٩٠ در کارگاه شجریان پذیرفته شده است. گروهی به نام گروه شهنوا تشکیل داده است.
اخیرا باخبر شدیم یکی از افرادشاخص بخش صفاییه که درجات عالی نظامی را نیزطی کرده است گروه موسیقی سنتی سروستان را در ارومیه به ثبت رسانده که می توان گفت تنهاگروه موسیقی اصیل ایرانی وآذری در استان می باشد ایشان آقای رحیم جباریه پسر مادراینجانب می باشد و بنا بهعلاقه وافری که به موسیقی داشته گروهی رسمی موسیقی با مجوز وزارت ارشاد تاسیس کرده که باس رستی و آواز خودش گرما بخش مراسمات ارگانها وسازمانها می باشد و هم اکنون این گروه در فرهنگسرای جوان ارومیه در 11،12 و13 شهریور کنسرت دارد علاقه مندان می توانند از مکان های نام برده شده در ع ذیل اقدام به تهیه بلیط نمایند.
موسیقی ایرانی و ظرفیت های بسیار آن با هنرنمایی هنرمندان برجسته، این امکان را می دهد تا هنر خود را در کنار فرهنگ های مختلف به نمایش بگذارد. عالیم قاسم اف و پرواز همای دو هنرمند موسیقی قرار است طی سه شب کنسرت «جنجال دو دیوانه» را از 19 تا 21 اسفند در سالن وزارت کشور برگزار و موسیقی ایرانی و آذری را ه ن هم کنند.
از میان 1078 هنرمند جوان شرکت کننده در نهمین جشنواره موسیقی جوان، در شاخه های موسیقی کلاسیک و دستگاهی، 261 خواننده و نوازنده به مرحله نهایی راه یافتند.به گزارش سایت موسیقی ما به نقل از روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، دبیرخانه نهمین جشنواره موسیقی جوان بعد از پایان کار کمیته های داوری مرحله اول جشنواره و بررسی آثار ارسالی 1078 نوازنده و خواننده، اسامی راه یافتگان به مرحله اجرای صحنه ای این جشنواره را اعلام کرد و بر این مبنا در مرحله نهایی جشنواره و در بخش موسیقی کلاسیک 94 نوازنده و در بخش موسیقی دستگاهی 167 نوازنده و خواننده به رقابت با هم خواهند پرداخت.
بنا بر این گزارش، دبیرخانه نهمین جشنواره موسیقی جوان اعلام کرد: پس از اتمام مهلت ارسال آثار به دبیرخانه نهمین جشنواره موسیقی جوان در مجموع 1078 نمونه اثر در دو حوزه موسیقی دستگاهی ایرانی (771 اثر) و موسیقی کلاسیک (307 اثر) دریافت و بلافاصله، بر اساس نظر شوراهای تخصصی، اساتید و موسیقیدان برجسته در قالب هیأتهای ارزی آثار تشکیل جلسه دادند و برای هر بخش در هر رده سنی به طور متوسط 6 نفر از شرکت کنندگان را که حائز بیشترین امتیازها شناخته شدند برای شرکت در مرحله نهایی و اجرای صحنه ای انتخاب و معرفی د.

لازم به ذکر است، داوری مرحله اول بخش موسیقی نواحی که امسال برای اولین بار به جشنواره موسیقی جوان اضافه شده همچنان ادامه دارد و با پایان داوری، اسامی راه یافتگان به مرحله نهایی این بخش نیز اعلام می شود.

گفتنی است اسامی افراد منتخب بر اساس بخش ها و رده های سنی هم اکنون در سایت جشنواره موسیقی جوان به نشانیwww.javan festival.com و نیز پایگاه اطلاع رسانی موسیقی ایران (نای) به نشانی www.nay.ir قابل رؤیت است.
هر چند عود یکی از مهمترین سازهای موسیقی باستانی ایران محسوب می شود و البته با نام بربت (بربط) در کتابهای قدیمی موسیقی و اشعار شعرای ایران نیز معرفی شده است ولی بنا به دلایلی - که بنده خبر ندارم - نوازندگی این ساز در ایران فراموش شده بود و یکی از افرادی که به احیای این ساز اصیل ایرانی همت گمارد، زنده یاد منصور نریمان بود که اخیرا در اثر بیماری ریوی درگذشت. نریمان شاگردان زیادی تربیت کرد که بسیاری از آنها از نوازندگان معتبر این ساز محسوب می شوند. بنده این ضایعه ی جبران ناپذیر را به جامعه موسیقی و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می کنم و امید دارم که شاگردان خوب راه ارزشمند ایشان در موسیقی را ادامه خواهند داد.
وحید تاج خواننده موسیقی اصیل ایرانی مهمان اولین قسمت از فصل جدید برنامه «ساعت بیست وپنج» شد و با صحبت ها و آوازخوانی حال و هوای تازه ای به این برنامه داد.
 ایران/ سالار عقیلی در مراسم رونمایی از آلبوم «دوران عشق» گفت: من همیشه برای خواندن هر کاری اول از همه با همسرم حریر شریعت زاده م می کنم و مطمئنم اگر او خوشش بیاید مخاطب هم خوشش خواهد آمد. وقتی مجید مولانیا ماکت آلبوم «یار مست» را به من داد تا آن را گوش کنم، گفتم نمی خوانمش! اما همسرم گفت بخوان و حتما می گیرد که اتفاقا همین طور هم شد. موسیقی اصیل ایرانی از نظر من مانند تخت جمشید است یا سی و سه پل. آیا شما هیچ وقت می توانید این ها را فراموش کنید؟! لالایی هایی که مادران در گوش نوزادانشان می خوانند بی این که خود بدانند گوشه بختیاری و موالف در دستگاه همایون است پس این موسیقی از کودکی در جان ما نفوذ می کند. بخشی از علت دوری ما از آواز در موسیقی اصیل ایرانی به تاکید همه جانبه تمام رسانه ها بر موسیقی پاپ برمی گردد. من نمی گویم موسیقی پاپ بد است یا نباید گوش داد، اتفاقا گوش دادن موسیقی پاپِ خوب خیلی هم خوب است و من خودم خیلی وقت ها در ماشینم گوگوش گوش می کنم. (با خنده) ابایی هم از گفتنش ندارم و همسرم هم می داند.
ادامه خبر
ایران/ سالار عقیلی در مراسم رونمایی از آلبوم «دوران عشق» گفت: من همیشه برای خواندن هر کاری اول از همه با همسرم حریر شریعت زاده م می کنم و مطمئنم اگر او خوشش بیاید مخاطب هم خوشش خواهد آمد. وقتی مجید مولانیا ماکت آلبوم «یار مست» را به من داد تا آن را گوش کنم، گفتم نمی خوانمش! اما همسرم گفت بخوان و حتما می گیرد که اتفاقا همین طور هم شد. موسیقی اصیل ایرانی از نظر من مانند تخت جمشید است یا سی و سه پل. آیا شما هیچ وقت می توانید این ها را فراموش کنید؟! لالایی هایی که مادران در گوش نوزادانشان می خوانند بی این که خود بدانند گوشه بختیاری و موالف در دستگاه همایون است پس این موسیقی از کودکی در جان ما نفوذ می کند. بخشی از علت دوری ما از آواز در موسیقی اصیل ایرانی به تاکید همه جانبه تمام رسانه ها بر موسیقی پاپ برمی گردد. من نمی گویم موسیقی پاپ بد است یا نباید گوش داد، اتفاقا گوش دادن موسیقی پاپِ خوب خیلی هم خوب است و من خودم خیلی وقت ها در ماشینم گوگوش گوش می کنم. (با خنده) ابایی هم از گفتنش ندارم و همسرم هم می داند.
ادامه خبر
ایده آموزش آنلاین موسیقی ایرانی، ایده ای نو در جهت رفع این مشکل است که علاقمندان به یادگیری موسیقی ایرانی که دسترسی به معلم ساز مورد علاقه خود را ندارند بتوانند از هر کجای دنیا با معلمین مجرب موسیقی ایرانی در ایران ارتباط مستقیم داشته باشند.چه بسا افرادی که با این روش موسیقی را آموزش دیده اند و می توانند ساز مورد علاقه خود را به صورت اصولی بنوازند. آموزش موسیقی
شهریار- نشستن غبار فراموشی بر سبک غنی معماری ایرانی- ی در ابنیه مس ی به گونه ای است که دیگر نمی توان نام و نشانه ای از معماری اصیل ادوار گذشته در بناهای فعلی مشاهده کرد.
حامد همایون خواننده موسیقی پاپ کشورمان ابتدا درخصوص خواندن ترانه های عاشقانه گفت: از همان ابتدا تصمیم گرفتیم که یک موج و انرژی مثبت برای مردم ایجاد کنیم و جامعه را با حال و هوای خاصی شاد کنیم. آنچه که گوش مردم ایرانی را می نوازد، موسیقی ایرانی است. من خواننده موسیقی ایرانی هستم، خوننده موسیقی سنتی نیستم اما سعی کرده ایم با استفاده از ی ری سازهای ایرانی، گوشه هایی از موسیقی ایرانی را نشان دهیم و انشالله در آینده سراغ موسیقی های مقامی نیز خواهیم رفت. وی گفت: قبل از شهرتم، موسیقی پاپ-کلاسیک کار می و به لحاظ آوازی، مدل موسیقی پیچیده تری است. این خواننده جوان در پاسخ به این سوال که آیا هر خواننده نقطه اوج دارد گفت:...

ادامه خبر + گفتگو
با برگزاری جشنواره موسیقی موسیقی سنتی و اصیل مازندرانی بر موسیقی پاپ غلبه می کند.
حامد همایون خواننده موسیقی پاپ کشورمان ابتدا درخصوص خواندن ترانه های عاشقانه گفت: از همان ابتدا تصمیم گرفتیم که یک موج و انرژی مثبت برای مردم ایجاد کنیم و جامعه را با حال و هوای خاصی شاد کنیم. آنچه که گوش مردم ایرانی را می نوازد، موسیقی ایرانی است. من خواننده موسیقی ایرانی هستم، خوننده موسیقی سنتی نیستم اما سعی کرده ایم با استفاده از ی ری سازهای ایرانی، گوشه هایی از موسیقی ایرانی را نشان دهیم و انشالله در آینده سراغ موسیقی های مقامی نیز خواهیم رفت.  وی گفت: قبل از شهرتم، موسیقی پاپ-کلاسیک کار می و به لحاظ آوازی، مدل موسیقی پیچیده تری است.  این خواننده جوان در پاسخ به این سوال که آیا هر خواننده نقطه اوج دارد گفت:...

ادامه خبر + گفتگو