موسسه فرهنگی میقات

همشهری آنلاین: مدیرعامل موسسه همشهری گفت: عملکرد موسسه همشهری منطبق بر قوانین ناظر بر شرکت ها و موسسات مطبوعاتی است و غیر از فعالیت فرهنگی و مطبوعاتی هیچگونه فعالیت اقتصادی ندارد.
گروه بانوان "ستاره قطبی" به همت موسسه موسسه فرهنگی– هنری "آوای باران" در تالار وحدت برنامه اجرا می کند.
جمعی از س گذاران موسسه مالی کاسپین در لحظه سال تحویل بنری را با عنوان 7 سین س گذاران موسسه مجاز کاسپین در مقابل شعبه مرکزی این موسسه نصب و اعتراضی برگزار د.
مدیر موسسه فرهنگی قرآن و عترت ابرار شهرکرد از افتتاح موسسه فرهنگی قرآن و عترت ابرار در شهر وردنجان خبر داد و افزود: موسسه ابرار وردنجان سومین شعبه از موسسه ابرار در چهارمحال و بختیاری است.
به گزارش خبرنگارزنگ خبروردنجان:
حجت‌ال و المسلمین سید مسعود حسینی، مدیر موسسه فرهنگی قرآن و عترت ابرار شهرکرد از افتتاح موسسه فرهنگی قرآن و عترت ابرار در شهر وردنجان خبر داد و افزود: موسسه ابرار وردنجان سومین شعبه از موسسه ابرار در چهارمحال و بختیاری است.
نائب رئیس هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت استان برگزاری کلاس‌های تفسیر، روخوانی، روان‌خوانی، حفظ، مهدویت و نهج‌البلاغه را شاخص‌ترین فعالیت‌های این موسسه قرآنی برشمرد.
وی موازی کاری در فعالیت‌ها و برنامه‌های قرآنی استان را عامل بی‌نظمی در برگزاری این فعالیت‌ها دانست و تصریح کرد: متأسفانه مؤسسات قرآنی استان در اجرای برنامه‌های قرآنی سلیقه‌ای عمل می‌کنند لذا باید محتوا و خوراک دوره‌ها و برنامه‌های قرآنی برای مؤسسات قرآنی مشخص شود.
حجت‌ال حسینی با تأکید بر اینکه مسئولان باید دغدغه آموزش مباحث فرهنگی به ک ن و نوجوانان را داشته باشند، عنوان کرد: با توجه به تهاجم فرهنگی دشمن به ویژه در فضای مجازی، برگزاری برنامه‌های مناسب در این حوزه ضرورت دارد.
مدیر موسسه فرهنگی قرآن و عترت ابرار وردنجان از برگزاری مسابقه جوانه‌های زینبی ویژه جوانان و نوجوانان دختر این شهر به مناسبت ایام محرم خبر داد و گفت: حفظ یک جزء و نیم جزء قرآن کریم، زیباترین ترتیل و بهترین روخوانی از مهم‌ترین موضوعات این مسابقه است.

لینک کانال زنگ خبر وردنجان
https://t.me/foryezangekhabar
جمعی از س گذاران موسسه مالی کاسپین در لحظه سال تحویل بنری را با عنوان 7 سین س گذاران موسسه مجاز کاسپین در مقابل شعبه مرکزی این موسسه نصب و اعتراضی برگزار د.
جمعی از س گذاران موسسه مالی کاسپین در لحظه سال تحویل بنری را با عنوان 7 سین س گذاران موسسه مجاز کاسپین در مقابل شعبه مرکزی این موسسه نصب و اعتراضی برگزار د.
بنا به گزارش خبرنگار فرهنگی فردوسی مشهد مستقر در دانشکده ادبیات و علوم انسانی علی شریعتی، تفاهم نامه همکاری دانشکده ادبیات و علوم انسانی با موسسه فرهنگی اسان ظهر روز چهار شنبه ۹ مهر ۱۳۹۳ در تالار کتابخانه قطب علمی فردوسی شناسی و ادبیات اسان دانشکده به امضا رسید. ادامه
موسسه علمی فرهنگی هنری بهار شه(شماره ثبت:14598) در سال 1379 به ثبت رسیده و پس از طی مراحل اداری اوایل سال 1380 فعالیت خود را بصورت رسمی آغاز نموده است.
 
این موسسه در زمینه برگزاری کلاسهای درسی(شامل دروس ابت ،راهنمایی،دبیرستان،پیش ی)،کلاسهای آمادگی کنکور،تدریس دروس ی(فنی ی،پزشکی وانسانی)،پیام نور،کارشناسی ارشد و آمادگی برای آزمون ا فعالیت مینماید.
 
فعالیت دیگر موسسه بهار شه برگزاری کلاسهای موسیقی برای آموزش کلیه سازها(سنتی وکلاسیک) درتمام نقاط تهران میباشد.
 
همچنین کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی،آیلتس و تافل و آموزش کامپیوتر (از سطح ابت تا عالی) را نیز در برنامه خود گنجانده است.
 
و در پایان ما مفت یم که طی 16 سال فعالیت مستمر در زمینه های علمی و هنری توانسته ایم گامی هر چند کوچک در اعتلای فرزندان این مرز و بوم برداریم.
 
یا حق..
هشتمین دوره کارگاه­ های تخصصی نمایشنامه نویسی موسسه­ اکبر رادی با همکاری موسسه فرهنگی هنری کنش معاصر از ۲۷ تا ۲۹ بهمن ماه ۱۳۹۵ برگزارمی شود. ادامه: موسسه اکبر رادی شش عنوان کارگاه نمایشنامه­ نویسی را با حضور شش مدرس برگزار می کند


موسسه فرهنگی مذهبی زینبیون کرمانشاه صدا و تصویر موسسه فرهنگی مذهبی زینبیون کرمانشاه حاج مهدی کمانی موسسه فرهنگی مذهبی زینبیون -سربازان حیدر حاج مهدی ک
لینک های : کیفیت 180p | کیفیت 270p | کیفیت 360p |
استاندار خوزستان گفت: با برگزاری جلسه ای میان مسئولان موسسه آرمان و بانک ملل تفاهم نامه ای منعقد شد تا این دو موسسه پس از تایید بانک مرکزی باهم ادغام شوند و با انجام این ادغام، شاهد حل مشکلات موسسه آرمان خواهیم بود.

ثبت نام دورجدید کلاس های قرانی ویژه فرزندان آغاز شد.
به گزارش خبرنگارزنگ خبروردنجان:دورجدید کلاس های قرانی ویژه فرزندان از روزشنبه96/9/4در موسسه فرهنگی جامعه القران الکریم شهروردنجان برگزار می شودکلیه علاقمندان می توانندجهت ثبت نام به موسسه جامعه القران الکریم مراجعه نمایند.
بانک مرکزی در اطلاعیه ای اعلام کرد: مدیرعامل و اعضای هیات مدیره موسسه اعتباری کاسپین در انجام تکالیف و ایفای تعهدات قصور کرده اند.
در روزهای گذشته طلبکاران یک موسسه اعتباری جدید، خبرساز شده. سخنگوی قوه قضاییه درباره این موسسه توضیح داد.
خبرهای بانکی موسسه ثامن به شتاب وصل بشه چه مزایایی داره؟ اگر مدیران این موسسه دور هم جمع شوند و تصمیم بگیرند این موسسه خوب را همانند گذشته نگهداری کنند و مشتریان این بانک هم راضی باشند یکی از موثرترین کار همین وصل شدن به شتاب هست دیگر آدمها خیالشان راحت می شود و همه چیز به ح روال گذشته باز می گرده به جای این که در جلوی موسسه صف بکشند با این کار مشتری می بینه هر وقت دلش بخواهد میره از دستگاه خودپرداز پول خودش را می گیره به این ترتیب با سرعت همه چیز به ح عادی بر میگرده.
موسسه نور در  حال  حاضر  بهترین  موسسه مالی  و  اعتباری هست  با  شعبات  بسیار  زیاد  در  ایران  این  موسسه  با  مدیریت بسیار  خوب هم  از  لحاظ  ظاهری  شیک  هست  هم  کارمندانش  منظم  و  مرتب  در  حد  استانداردهای  جهانی  گام  بر  می دارند خیلی  سریع  کار  مردم  را  راه  می  اندازد  این  موسسه با  اینکه  تا  سال  قبل  دستگاه  خودپرداز  نداشت  اکنون  داره  و  خیلی  هم  سریع به شتاپ  پیوست  برخالف  موسسه  ثامن الیمه  که هنوز  که  هنوزه  به  شتاب  متصل  نشده  است.
تنها طی سال های 2012 و 2013 مبلغی بالغ بر 8 میلیون دلار به موسسه خیریه صلح اهدا شده بود که بیش از نیمی از آن به صورت نقدی به حساب موسسه در یک بانک گامبیا واریز شده بود.
خدمات جدید موسسه ما در خصوص مالکیت صنعتی در تهران بزرگ شامل: 09196458640 09128963121 ثبت شرکت بازرگانی در تهران، آدرس ثبت شرکتهای استان تهران، ثبت برند هادر تهران، اداره ثبت تهران، ثبت شرکت در تهرانسر، موسسه ثبتی در غرب تهران، شهران، موسسه ثبت در سعادت آباد، موسسه ثبت شرکت در پونک، موسسه ثبت شرکت در جنت آباد، موسسه ثبت شرکت درتهرانسر، چهارباغ، موسسه ثبت شرکت د
خدمات جدید موسسه ما در خصوص مالکیت صنعتی در تهران بزرگ شامل: 02632400680 2632400681 ثبت شرکت بازرگانی در تهران، آدرس ثبت شرکتهای استان تهران، ثبت برند هادر تهران، اداره ثبت تهران، ثبت شرکت در تهرانسر، موسسه ثبتی در غرب تهران، شهران، موسسه ثبت در سعادت آباد، موسسه ثبت شرکت در پونک، موسسه ثبت شرکت در جنت آباد، موسسه ثبت شرکت درتهرانسر، چهارباغ، موسسه ثبت شرکت د
طرح پایش سلامت خانواه و ایثارگران از جمله مهمترین اقدامات موسسه فرهنگی و توانبخشی ایثار بنیاد شهید می باشد.

ادامه مطلب
طرح پایش سلامت خانواه و ایثارگران از جمله مهمترین اقدامات موسسه فرهنگی و توانبخشی ایثار بنیاد شهید می باشد.

ادامه مطلب
طرح پایش سلامت خانواه و ایثارگران از جمله مهمترین اقدامات موسسه فرهنگی و توانبخشی ایثار بنیاد شهید می باشد.

ادامه مطلب

آ ین اخبار ثامن | شایعه ورش تگی موسسه ثامن و بانک پارسیان چند روزی است که سهامداران و س گذاران را نگران کرده است. رئیس کانون موسسات اعتباری خصوصی، منبع شایعه ورش تگی ثامن و پارسیان را انی می داند که از اقدامات اخیر بانک مرکزی در ساماندهی موسسات، متضرر شده اند. موسسه ثامن, ثامن, اخبار ثامن, آ ین اخبار ثامن, اخبار تازه ثامن, اخبار جدید ثامن, جزئیات جدید ثامن, آ ین اخبار موسسه ثامن, اخبار تازه موسسه ثامن, ثامن معتبراست, موسسه اعتباری ثامن, موسسه ثامن ورش ت, ورش تگی موسسه ثامن, س گذاران موسسه ثامن, موسسه ثامن ورش ت شد, دریافت وجوه س موسسه ثامن, موسسه ثامن رشت, موسسه اعتباری ثامن, ادغام موسسه ثامن, آیا موسسه ثامن معتبر است, ادغام ثامن, اخبار ادغام ثامن, آ ین اخبار, ورش تگی ثامن, ورش تگی بانک پارسیان, آ ادامه مطلب
به نام خدابه لطف خدا ، سایت رسمی موسسه آل یاسین تا پایان مهر1393 افتتاح خواهد شد.از این پس میتوانید با مراجعه به سایت رسمی موسسه ، از جدیدترین فعالیتهای ما مطلع و از محتوای جانبی سایت بهره مند گردید . نمایش کلیپهای کوتاه با موضوعات ی ، اشنایی با ادیان ابراهیمی و نقد جریانهای نوظهور ، ثبت نام و شرکت در کارگاه های جانبی موسسه ال یاسین ، درخواست همکاری با موسسه و دیگر فعالیتها از بخشهای مختلف سایت موسسه ال یاسین میباشد. منتظر ما باشید
موسسه فرهنگی هنری پرداد به مناسبت میلاد حضرت محمد (ص)و صادق(ع) مراسم جشنی در محل موسسه فرهنگی پرداد بر پا کرد .حضور چشمگیر بانوان در بر پایی جشن و سرور میلاد نبی اکرم (ص)قابل توجه بود .برنامه با اجرای گروه دف نوازان لباب موسسه پرداد ،اجرای موسیقی گیتار جلوه خاصی به مراسم داده بود در آ اجرای دف نوازان گروه محبان ریحانه النبی ،ذکر علی یا علی فضایی مملو از عشق و علاقه به ائمه اطهار (ع) را فریاد می کرد.
همایش «بزرگداشت شیخ زین الدین خوافی(ره)» 13 بهمن ماه 1394 با حضور فرماندار شهرستان خواف و شمندان، علما، فرهیختگان و دیگر مسئولین و اقشار مختلف مردم خواف به صورت باشکوهی در محل مسجد حوزه علمیه احناف خواف برگزار شد.
همایش «شیخ زین الدین خوافی(ره)» از سوی دفتر امور دانشجویی حوزه علمیه احناف خواف با همکاری موسسه قرآن معجزه ماندگار، موسسه فرهنگی خواف شناسی عالم و آدم، موسسه فرهنگی میراث ماندگار، موسسه موسسه فرهنگی هنری سفیر رود روز مورخه 13 بهمن ماه 94 در محل مسجد حوزه علمیه احناف خواف برگزار گردید.
موسسه خیریه عترت بو تراب تعطیل شد خبر کوتاه بود و تاسف بار موسسه خیریه عترت بو تراب با نصب یک بنر تعطیل شد در این بنر نوشته شده اطلاعیه با توجه به اینکه یکی از رجال شهر خدمات به ایتام کشور را تقابل با انتخابات مجلس می دانند این موسسه تا اسفند ماه سال 94 تعطیل میشود

رئیس موسسه اعتباری ثامن شعبه نامجو رشت گفت: ورش تگی موسسه اعتباری ثامن کذب محض است ما در پرداخت وجوه س گذاران هیچگونه مشکلی نداریم.

سید رضا قاسمی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا در خصوص هجوم یکباره مردم به موسسه ثامن جهت دریافت س گفت: برخی شبکه های ای که وابسته به شبکه منافین هستند، با پخش کلیپی مبنی بر اینکه موسسه ثامن ورش ت شده است سبب رعب و وحشت س گذاران این موسسه شدند که بر اساس این امر شاهد هجوم مردم به شعبات بانک ثامن هستیم. ادامه مطلب
نخستین موسسه فرهنگی و هنری خصوصی، هنرهای نمایشی ـ مراسم افتتاحیه یکی از زیرمجموعه های تخصصی این مجموعه با عنوان تماشاگان کودک و نوجوان در روز اول اردیبهشت ماه برگزارخواهد شد.
کاپیتان استقلال با حضور در موسسه معلولین جواد (ع) مشهد و سرای سالمندان نور، از اعضای آن بازدید و به عنوان سفیر این موسسه انتخاب شد.