مشاور حقوقی

مشاور فروش، افزایش فروش، نوابغ فروش، مشاوره فروش ، مشاوره فروش، مشاوران فروش ، مشاور فروش تبلیغات فروش و ارتباطات، مشاوره تبلیغات، کلینیک مشاور فروش ، وظایف مشاور فروش، مرکز مشاوره فروش ، علی خویه مشاوره فروش اثربخش، مشاوره فروش تبلیغات و فروش، مشاور فروش و تبلیغات، مشاور مدیریت فروش ، مشاور مدیریت فروش،، مشاور ی فروش، مشاوره روانشناسی فروش مشاوره روانشناسی ارتباط با مشتری مشاوره مدیریت فروش ، وظایف مشاور فروش ، وظایف مشاور فروش، مشاور فروش خوب، مشاور فروش حرفه ای، تحقیقات فروش ، مشاوره تحقیقات فروش، مشاور صادرات، مشاوره تبلیغات بازرگانی، مشاور فروش صادرات، سبک های مشاوره فروش، تکنیک های مشاوره فروش و فروش، عارضه ی در مشاوره فروش، • معاینه سیستم مشتریان مشاوره، مشاوره crm(، مشاوره پیشبرد فروش، مشاوره قیمت گذاری، مشاوره مدیریت محصول، وظایف مشاور فروش و تبلیغات، آکادمی مشاوره فروش ، مهارت های مشاور فروش ، ترفند های مشاور فروش، علی خوبه(۱)
مشاور رایگان در تلگرام ۲،مشاور رایگان در تلگرام ۲،مشاور رایگان در تلگرام ۲،مشاور رایگان در تلگرام ۲،مشاور رایگان در تلگرام ۲،مشاور رایگان در تلگرام ۲،مشاور رایگان در تلگرام ۲،مشاور رایگان در تلگرام ۲،مشاور رایگان در تلگرام ۲،مشاور رایگان در تلگرام ۲،مشاور رایگان در تلگرام __________________________________


□■ @linkemoshavere ■□
دبیر کل مجمع جوانان ایران به اطلاع کلیه اعضا مجمع جوانان ایران میرساند که هیچ سمت مشاور ارشدی به استثنا آقایان سعید محتشمی به عنوان مشاور امور اداری و مجتبی س به عنوان مشاور عالی تشریفات وجود نخواهد داشت .و به جز 2 شخص ذکر شده ی دیگه برا سمت مشاور ارشد حقوقی دریافت نخواهد کرد.
مشاور حقوقی کمیته ملی المپیک از پیگیری و نامه نگاری این کمیته با کمیته بین المللی المپیک برای پیشگیری از اتفاقات مشابه با موضوعی که برای بهداد سلیمی رخ داد خبر داد.
فرهنگ و ارشاد ی در حکمی، فرهاد فرزادی را به عنوان مشاور حقوقی خود منصوب کرد.
مشاور حقوقی کمیته ملی المپیک از پیگیری و نامه نگاری این کمیته با کمیته بین المللی المپیک برای پیشگیری از اتفاقات مشابه با موضوعی که برای بهداد سلیمی رخ داد خبر داد.
تحلیل مشاور حقوقی تیم مذاکره کننده ایران در مورد لغو تحریم های شورای امنیت جمشید ممتاز - حقوق بین الملل جمشید ممتاز حقوق بین الملل و از اساتید بنام این رشته در جهان در فرصتی که در زمان استراحت اجلاس دست داد با او که مشاور حقوقی وزارت خارجه و تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان است گفت وگویی در مورد ورود موضوع بحث موشک های ایرانی به مذاکرات انجام دادم که البته در ادامه به اصل بررسی تحریم های شورای امنیت در مذاکرات و توافق نهایی رسید. تا جایی که ...
اولین وظیفه یک مشاور مدیریت دلسوزی و رازداری است . مشاور مدیریت و مشاور بازاری و فروش باید شرکت را مانند شرکت خودش بداند و دلسوزانه پیگیر موارد مختلف باشد و خود را از خانواده شرکت بداند.
مشاور حقوقی و بین الملل باشگاه تراکتورسازی درباره حکم محرومیت این باشگاه از نقل و انتقالات بیانیه ای صادر کرد.
یکی از اعضای حزب آ ک پ ترکیه مشاور تبلیغاتی یکی از نمایندگان پولدار شمالی برای انتخابات مجلس دهم شد. یکی از نمایندگان شمالی با گرفتن مشاوره از یک مشاور تبلیغاتی مقیم ترکیه که عضو حزب رجب طیب اردوغان می باشد با قرارداد مبلغی چند صد میلیون تومانی رکورد ج کرد مشاوره تبلیغاتی را جابجا کرده است. گفته میشود این مشاور تبلیغاتی در انتخابات دور گذشته شهرداری های ترکیه و ریاست جمهوری مشاور تبلیغاتی حزب اعتدال و توسعه یا همان آ ک پ بوده است.
در پی استعفای «مایکل فلین» از سمت مشاور امنیت ملی، «کیت کلاگ» ژنرال بازنشسته به صورت موقت مشاور امنیت ملی ت ترامپ می شود.
مشاور حقوقی باشگاه تراکتورسازی به تشریح آ ین وضعیت پرونده حقوقی این باشگاه پرداخت.
رئیس جمهوری می گوید که ۴ نفر نامزد تصدی سمت مشاور امنیت ملی هستند که نام «کیث کلاگ» مشاور موقت امنیت ملی، نیز در میان آنها است.
مشاوره حقوقی | مشاور حقوقیمشاوره گرفتن در اکثر مواقع از بهترین روش های حل مسائل میباشد. این موضوع در مورد مشاوره حقوقی هم صدق میکند. انتخاب یک مناسب و استفاده از خدمات رایگان آنها مثل مشاوره حقوقی امری است که نمیتوان از مزایای ان چشم پوشی کرد.شاید مطمئن نیستید که چگونه می توانید هزینه ی که سزاوار آن هستید را پرداخت کنید ؟ خب نگران نباشید ، چرا که مجموعه ای گسترده از منابع حقوقی رایگان در دسترس است و همچنین گزینه های خدمات قانونی تخفیف یافته ای وجود دارد که می توانید برای دریافت مشاوره حقوقی قانونی و استخدام از آنها استفاده کنید.خدمات رایگان مشاور حقوقیعلاوه بر این، شما می توانید خدمات رایگان از یک دریافت کنید و هزینه آن را از طریق ب و کارتان پرداخت کنید. این مسئله تا جایی صادق است که ب و کار مربوطه هیچ ارتباطی با دادرسی مورد نیاز شما نداشته باشد.
به عنوان یک قاعده کلی، تنها شخصی که می تواند به شما مشاوره حقوقی بدهد یا شما در دادگاه باشد است. البته، شما نیز آزاد هستید که خود در دادگاه باشید اما در صورتی که این کار را انجام دهید، احتمالا فقط دانش حقوقی محدودی خواهید داشت. در حالی که هر دیگری آزاد است که به شما اطلاعات قانونی ارائه دهد ، ارائه مشاور حقوقی چیزی است که تقریبا به طور انحصاری برای وکلا محدود شده است .
مشاور حقوقی باشگاه تراکتورسازی گفت: حدود 10 پرونده حقوقی در فدراسیون جهانی فوتبال داریم.
طبیعتا بهترین گزینه برای پست حساس مشاور امنیت ملی یک ژنرال چهار ستاره بازنشسته است اما از آنجایی که هیچ کدام از این ژنرال های چهار ستاره حاضر به قبول این جایگاه در ت ترامپ نبودند، لذا «طی یک دستور» مک مستر که 54 سال دارد و هنوز در خدمت می کند، به اجبار مشاور امنیت ملی شده است
توانایی های بسیار مهم یک حقوقی
زمینه ذهنی شما درباره‌ی یک حقوقی و توانایی هایش ممکن است اشتباه، نسبتا درست و یا کاملا صحیح باشد. در دو ح اول شما نیاز دارید تا با توانایی های یک حقوقی آشنایی بیشتری پیدا کنید تا در انتخاب مناسب ترین برای پرونده‌تان اشتباهی مرتکب نشوید.
حقوقی ( همچنین به عنوان حقوقی و یا مشاور نیز نامیده می شود ) حرفه ای مجاز است که دیگران را در امور قانونی راهنمایی و نمایندگی می کند. حقوقی امروزه می تواند جوان یا پیر، مرد یا زن باشد. تقریباً یک سوم همه وکلای حقوقی کم تر از سی و پنج سال سن دارند. تقریبا نیمی از دانشجویان حقوق امروز، ن هستند و ن در نهایت می توانند به عنوان حقوقی حرفه ای و همانند مردان شناخته شوند.
پرونده های حقوقی
این که آیا به بهترین طلاق نیاز دارید و یا یک امور تجاری کاملا به شکل و نوع پرونده تان بستگی دارد . برخی معتقدند که یک حقوقی ، بهرحال یک است و بنابراین هر ی قادر خواهد بود که هر گونه خدمات حقوقی که به آن نیاز دارید را ارائه دهد . گرچه این مسئله از لحاظ فنی و تئوری درست است ؛ چرا که یک حقوقی دارای مجوز قانونی است ( منهای چند مورد استثنایی که به مجوزهای بیشتری نیاز است ) ، اما قانون بسیار وسیع و همه جانبه است که یک حقوقی تنها برای ارائه خدمات حقوقی در یکی از حوزه های قانون مانند قانون مدنی یا کیفری ، می توانند متخصص شوند 
مزایای داشتن مشاور حقوقیمشاوره گرفتن در اکثر مواقع از بهترین روش های حل مسائل میباشد. این موضوع در مورد مشاوره حقوقی هم صدق میکند. انتخاب یک مناسب و استفاده از خدمات رایگان آنها مثل مشاوره حقوقی امری است که نمیتوان از مزایای ان چشم پوشی کرد.شاید مطمئن نیستید که چگونه می توانید هزینه ی که سزاوار آن هستید را پرداخت کنید ؟ خب نگران نباشید ، چرا که مجموعه ای گسترده از منابع حقوقی رایگان در دسترس است و همچنین گزینه های خدمات قانونی تخفیف یافته ای وجود دارد که می توانید برای دریافت مشاوره حقوقی قانونی و استخدام از آنها استفاده کنید.خدمات رایگان مشاور حقوقیعلاوه بر این، شما می توانید خدمات رایگان از یک دریافت کنید و هزینه آن را از طریق ب و کارتان پرداخت کنید. این مسئله تا جایی صادق است که ب و کار مربوطه هیچ ارتباطی با دادرسی مورد نیاز شما نداشته باشد.
به عنوان یک قاعده کلی، تنها شخصی که می تواند به شما مشاوره حقوقی بدهد یا شما در دادگاه باشد است. البته، شما نیز آزاد هستید که خود در دادگاه باشید اما در صورتی که این کار را انجام دهید، احتمالا فقط دانش حقوقی محدودی خواهید داشت. در حالی که هر دیگری آزاد است که به شما اطلاعات قانونی ارائه دهد ، ارائه مشاور حقوقی چیزی است که تقریبا به طور انحصاری برای وکلا محدود شده است .
دونالد ترامپ پس از کناره گیری «رابرت هاروارد» گزینه پیشنهادی وی برای تصدی پست مشاور امنیت ملی نوشت که هم اکنون برای پست مشاور امنیت ملی چهار گزینه در نظر دارد.
مرکز تخصصی مشاوره حقوقی توسط مشاور حقوقی توسط پایه یک دادگستری با سابقه و مجرب در تهران در سایت به صورت مشاوره حقوقی رایگان ، مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی حضوری در مرکز موسسه حقوقی دادگان در دپارتمانهای مشاوره و ملکی ، ثبت احوال و چک و سفته همچنین خانوادگی و طلاق ، کیفری و شرکت های تجاری دفتر دادگستری در میدان ونک - جردن پلاک ۷۲ طبقه ۶ واحد ۶۱
6[1].jpg مشاور اقتصادی مدیر عامل شرکت مخابرات ایران مشاور مدیر عامل صندوق ملی محیط زیست مشاور hseمدیر عامل شرکت پتروشیمی توسعه ی نگین مکران مشاور عالی مدیر عامل شرکت های طب و تصویر پارسیان عضو هیات مدیره ی شرکت ریلی مهتاب سیر جم عضو کمیته خاص محیط زیست مجمع تشخیص مصلحت نظام http://sanabavi.ir/
ایلنا نوشت:مشاور رییس جمهور گفت: نفوذگران اغلب در لباس خودی ظاهر می شوند.
رئیس جمهور «استیو بانون» مشاور و استراتژیست ارشد خود را از عضویت در شورای امنیت ملی کاخ سفید کنار گذاشت.
عبارات جستجو شده در موتورهای جستجو رتبه عبارت به نام خدا با سلام برای مشاوره حقوقی تلفنی با شماره 9099070219 از خط ثابت(تلفن منزل یا
محل کار) تماس حاصل فرمایید و پاسخ سوال خود را به صورت فوری دریافت
نمایید . موفق باشید 1 مهریه چگونه مطالبه می شوذ 2 محاسبه مهریه چگونه است 3 قوه قضاییه 4 سوالات حقوقی 5 www.judcms.ir 6 قوه قضائیه 7 مهریه 8 سایت قوه قضاییه 9 محاسبه مهریه به نرخ روز 10 نحوه محاسبه مهریه به نرخ روز 11 مشاوره حقوقی تلفنی 12 محاسبه مهریه 13 محاسبه مهریه به نرخ روز 14 مرکز ارتباطات مردمی قوه قضائیه 15 نحوه محاسبه مهریه 16 مهریه به نرخ روز 17 سوال حقوقی 18 سایت قوه قضائیه 19 www.moshaver129.ir 20 www.adliran.ir 21 سوالات قضایی 22 پاسخ به سوالات حقوقی 23 محاسبه مهریه به روز 24 مشاوره قضایی 25 moshaver129.ir 26 دیوان عد اداری 27 تبدیل مهریه به نرخ روز 28 ارتباطات مردمی قوه قضاییه 29 مرکز ارتباطات مردمی قوه قضاییه 30 مشاور129 31 قوه قضاییه 32 مشاوره تلفنی حقوقی 33 ارتباطات قضاییه 34 ج محاسبه مهریه 35 قانون تملک آپارتمانها 36 مشاور حقوقی تلفنی 37 ارتباط با رییس قوه قضاییه 38 moshaver129 39 قوه قضایه 40 محاسبه مهریه به قیمت روز 41 هزینه دادرسی 42 پرسش و پاسخ حقوقی 43 قوه قضائیه 44 ارتباط با رئیس قوه قضائیه 45 ارتباطات مردمی قوه قضائیه 46 129 47 محاسبه مهریه به قیمت روز 48 مشاوره 129 49 مشاوره قوه قضاییه 50 محاسبه نرخ مهریه 51 سوالات حقوقی 52 مشاور 129 53 نرخ مهریه به روز 54 نحوه محاسبه مهریه به نرخ روز 55 judcms.ir 56 محاسبه مهریه در سال 92 57 روابط عمومی قوه قضاییه 58 فرمول محاسبه مهریه 59 مشاوره حقوقی 60 ارتباط مردمی قوه قضاییه 61 129.ir 62 تعیین مهریه به نرخ روز 63 مرکز مشاوره قوه قضاییه 64 محاسبه نرخ مهریه به روز 65 تعیین مهریه 66 www.gudcms.ir 67 پرداخت مهریه 68 روش محاسبه مهریه به نرخ روز 69 نرخ مهریه 70 میزان مهریه 71 محاسبه آنلاین مهریه 72 چک بلامحل 73 پاسخگویی به سوالات حقوقی 74 ارتباط با قوه قضائیه 75 بازرسی قوه قضائیه 76 سایت قوه قضاییه 77 سوال قضایی 78 محاسبه مهریه به روز 79 محاسبه انلاین مهریه 80 قوه قضایی 81 نحوه محاسبه مهریه به قیمت روز 82 ارتباط مردمی قوه قضائیه 83 اجرای مهریه 84 پاسخگویی قضات به سوالات حقوقی 85 فرمول محاسبه مهریه به نرخ روز 86 سامانه محاسبه مهریه 87 مشاوره 88 مجازات حمل سلاح گرم 89 مشاوره حقوقی تلفنی 90 دبیرخانه دیوان عالی کشور 91 درخواست مهریه 92 سوالات قوه قضاییه 93 شماره تلفن قوه قضاییه 94 دیوان عالی کشور پیگیری پرونده 95 تبدیل مهریه قدیم به جدید 96 محاسبه آنلاین مهریه به نرخ روز 97 محاسبه 98 مشاوره حقوقی قوه قضاییه 99 تبدیل مهریه 100 حساب مهریه به نرخ روز به نام خدا با سلام برای مشاوره حقوقی تلفنی با شماره 9099070219 از خط ثابت(تلفن منزل یا
محل کار) تماس حاصل فرمایید و پاسخ سوال خود را به صورت فوری دریافت
نمایید . موفق باشید
ماکان دل رحیم مشاور ایرانی دونالد ترامپماکان دل رحیم، حقوقدان ایرانی یی که در ک نه دونالد ترامپ سمت معاونت مشاور حقوقی رئیس جمهوری را دارد، زاده شهر شیراز و دانش آموخته بهترین ها در غرب و شرق ست.دل رحیم پیش از پیوستن به ک نه ترامپ، از شریکان یک سازمان حقوقی خصوصی (وک ) در واشینگتن بود. دفتر وک او وک چندین کمپانی بزرگ یی مانند «اوراکل» را برعهده داشته و در همان حال در های معتبری چون « پپرداین» در مالیبوی کالیفرنیا تدریس می کرد.دونالد ترامپمشاور ایرانی دونالد ترامپ او در سال 1998 میلادی از مشاوران حقوقی کمیته قضایی سنای بود که پس از دو سال به سمت رئیس مشاوران و مسئول کارکنان حقوقی کمیته ارتقا پیدا کرد.
در دور اول ریاست جمهوری جرج بوش به سال 2003 میلادی، به عضویت کمیسیون اصلاح اداره (آنتی تراست) مبارزه با انحصار کمپانی ها در وزارت دادگستری منصوب شد و سه سال در این پست خدمت کرد.
ماکان دل رحیم ای حقوق قضایی را که در با مخفف «جی دی» شناخته می شود از دانشکده حقوق جورج واشینگتن دریافت کرد.
او همچنین دارای مدرک فوق لیسانس و به عبارتی کارشناسی ارشد از جانز هاپکینز است و دوره لیسانس را هم در کالیفرنیا در سپری کرده است.
ماکان دل رحیم دارای همسر و سه فرزند دسال است.
مشاور کنکور، مشاوره تلفنی با موبایل با مشاور کنکور، مشاور و کمک درس، مشاور قبولی در کنکور، مشاوره تحصیلی رایگان، مشاوره رایگان تحصیلی تلفنی، مشاوره تحصیلی، مشاوره کنکور رایگان، شماره تلفن مشاور کنکور، مشاور تحصیلی شماره تلفن همراه، مشاوره تلفنی با موبایل،مشاور کنکور، مشاوره تلفنی با موبایل با مشاور کنکور، مشاور و کمک درس، مشاور قبولی در کنکور، مشاوره تحصیلی رایگان، مشاوره رایگان تحصیلی تلفنی، مشاوره تحصیلی، مشاوره کنکور رایگان، شماره تلفن مشاور کنکور، مشاور تحصیلی شماره تلفن همراه، مشاوره تلفنی با موبایل
با شماره های زیر تماس بگیرید . ۰۹۳۳۷۹۶۱۰۷۳ ۰۹۱۷۴۷۶۹۹۷۶
مشاور کنکور، مشاوره تلفنی با موبایل با مشاور کنکور، مشاور و کمک درس، مشاور قبولی در کنکور، مشاوره تحصیلی رایگان، مشاوره رایگان تحصیلی تلفنی، مشاوره تحصیلی، مشاوره کنکور رایگان، شماره تلفن مشاور کنکور، مشاور تحصیلی شماره تلفن همراه، مشاوره تلفنی با موبایل مشاور کنکور، مشاوره تلفنی با موبایل با مشاور کنکور، مشاور و کمک درس، مشاور قبولی در کنکور، مشاوره تحصیلی رایگان، مشاوره رایگان تحصیلی تلفنی، مشاوره تحصیلی، مشاوره کنکور رایگان، شماره تلفن مشاور کنکور، مشاور تحصیلی شماره تلفن همراه، مشاوره تلفنی با موبایل مشاور کنکور، مشاوره تلفنی با موبایل با مشاور کنکور، مشاور و کمک درس، مشاور قبولی در کنکور، مشاوره تحصیلی رایگان، مشاوره رایگان تحصیلی تلفنی، مشاوره تحصیلی، مشاوره کنکور رایگان، شماره تلفن مشاور کنکور، مشاور تحصیلی شماره تلفن همراه، مشاوره تلفنی با موبایل .مشاور کنکور، مشاوره تلفنی با موبایل با مشاور کنکور، مشاور و کمک درس، مشاور قبولی در کنکور، مشاوره تحصیلی رایگان، مشاوره رایگان تحصیلی تلفنی، مشاوره تحصیلی، مشاوره کنکور رایگان، شماره تلفن مشاور کنکور، مشاور تحصیلی شماره تلفن همراه، مشاوره تلفنی با موبایل،،،مشاور کنکور، مشاوره تلفنی با موبایل با مشاور کنکور، مشاور و کمک درس، مشاور قبولی در کنکور، مشاوره تحصیلی رایگان، مشاوره رایگان تحصیلی تلفنی، مشاوره تحصیلی، مشاوره کنکور رایگان، شماره تلفن مشاور کنکور، مشاور تحصیلی شماره تلفن همراه، مشاوره تلفنی با موبایل، مشاور کنکور، مشاوره تلفنی با موبایل با مشاور کنکور، مشاور و کمک درس، مشاور قبولی در کنکور، مشاوره تحصیلی رایگان، مشاوره رایگان تحصیلی تلفنی، مشاوره تحصیلی، مشاوره کنکور رایگان، شماره تلفن مشاور کنکور، مشاور تحصیلی شماره تلفن همراه، مشاوره تلفنی با موبایل مشاور کنکور، مشاوره تلفنی با موبایل با مشاور کنکور، مشاور و کمک درس، مشاور قبولی در کنکور، مشاوره تحصیلی رایگان، مشاوره رایگان تحصیلی تلفنی، مشاوره تحصیلی، مشاوره کنکور رایگان، شماره تلفن مشاور کنکور، مشاور تحصیلی شماره تلفن همراه، مشاوره تلفنی با موبایل مشاور کنکور، مشاوره تلفنی با موبایل با مشاور کنکور، مشاور و کمک درس، مشاور قبولی در کنکور، مشاوره تحصیلی رایگان، مشاوره رایگان تحصیلی تلفنی، مشاوره تحصیلی، مشاوره کنکور رایگان، شماره تلفن مشاور کنکور، مشاور تحصیلی شماره تلفن همراه، مشاوره تلفنی با موبایل مشاور کنکور، مشاوره تلفنی با موبایل با مشاور کنکور، مشاور و کمک درس، مشاور قبولی در کنکور، مشاوره تحصیلی رایگان، مشاوره رایگان تحصیلی تلفنی، مشاوره تحصیلی، مشاوره کنکور رایگان، شماره تلفن مشاور کنکور، مشاور تحصیلی شماره تلفن همراه، مشاوره تلفنی با موبایل مشاور کنکور، مشاوره تلفنی با موبایل با مشاور کنکور، مشاور و کمک درس، مشاور قبولی در کنکور، مشاوره تحصیلی رایگان، مشاوره رایگان تحصیلی تلفنی، مشاوره تحصیلی، مشاوره کنکور رایگان، شماره تلفن مشاور کنکور، مشاور تحصیلی شماره تلفن همراه، مشاوره تلفنی با موبایل مشاور کنکور، مشاوره تلفنی با موبایل با مشاور کنکور، مشاور و کمک درس، مشاور قبولی در کنکور، مشاوره تحصیلی رایگان، مشاوره رایگان تحصیلی تلفنی، مشاوره تحصیلی، مشاوره کنکور رایگان، شماره تلفن مشاور کنکور، مشاور تحصیلی شماره تلفن همراه، مشاوره تلفنی با موبایل مشاور کنکور، مشاوره تلفنی با موبایل با مشاور کنکور، مشاور و کمک درس، مشاور قبولی در کنکور، مشاوره تحصیلی رایگان، مشاوره رایگان تحصیلی تلفنی، مشاوره تحصیلی، مشاوره کنکور رایگان، شماره تلفن مشاور کنکور، مشاور تحصیلی شماره تلفن همراه، مشاوره تلفنی با موبایل
طبیعتا بهترین گزینه برای پست حساس مشاور امنیت ملی یک ژنرال چهار ستاره بازنشسته است اما از آنجا که هیچ ژنرالی حاضر به قبول این جایگاه در ت ترامپ نبودند، لذا «طی یک دستور» مک مستر که 54 سال دارد و هنوز در خدمت می کند، مشاور امنیت ملی شد.
آقای شجاعی کارشناس محترم در این جلسه بر اهمیت اجرای صحیح طرح همیاران مشاور تاکید و از همکاران مشاور خواست تا تمام تلاش خود را در جهت اجرای طرح به کار گیرند. همچنین نکات و ضروریات لازم در این زمینه را به همکاران ابلاغ نمودند.u
مشاور رییس جمهور در پی شنیده شدن های انتخاباتی از مشهد در توئیتر خود یک یادداشت منتشر کرد.
قرار است نشست سه جانبه ای با حضور مشاور شورای امنیت ملی افغانستان، مشاور روابط بین الملل نخست پا تان و مشاور امنیت ملی انگلیس برای تنش ز بین کابل و آباد در لندن برگزار شود.