مس مسافران وقتی اقابهرام به سلمانی رفت

حال برخی مسافران در این چند ساعت رو به وخامت گذاشته است و مسافران برای پیاده شدن ماس می کنند و حتی می گویند ما کتباً نامه می دهیم که خسارتی هم نخواهیم گرفت ولی مسوولان از پیاده شدن مسافران ممانعت می کنند.
پرواز شماره ۵۲۶۷ آتا که قرار بود ساعت ۱۷:۴۰ مسافران را از مهرآباد به فرودگاه اصفهان جابه جا کند، در فهرست پروازهای مهرآباد نبود و این امر موجب سرگردانی مسافران شد.
عده ای از مسافران به علت کمبود واگن قطار و جمعیت زیاد در مسیر دورود-سپیددشت برای رسیدن به مقصد دست به اقدامی خطرناک می زنند.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای ی گفت: تاخیرهای پی در پی پروازها و بی نظمی در ارائه خدمات به مسافران آرامش را از مسافران خطوط هوایی سلب کرده است.
«مسافران» درحالی روزهای اکران خود را آغاز کرد که با رقیب های بسیار قدرتمندی در گیشه مواجه بود. آثاری چون «موجودات عجیب» و « استرنج» با بودجه ای چند برابر این اثر همزمان به نمایش عمومی درآمدند و نکته قابل توجه در عملکرد نسبتا موفقیت آمیز «مسافران» در گیشه بود.
به دلیل حبس حدود ۷ساعته مسافران پرواز ۱۰۳۴ هواپیمایی ماهان حال تعدادی از مسافران وخیم شده و هم اکنون اورژانس وارد هواپیما شده است. تعدادی از مهمانداران نیز به دلیل حال بد مسافران به گریه افتادند.
در راستای ارائه خدمات بهتر به مسافران قطار، برای نخستین بار در کشور خدمات با تسهیلات ویژه جابه جایی مسافران قطارهای رجا از در منزل تا ایستگاه های تهران انجام می شود.
معاون اداره آموزش و پرورش شهرضا گفت: در سومین روز فعالیت ستاد اسکان مسافران نوروزی 103 خانوار مسافران نوروزی از امکانات و فضای مدارس طرح اسکان، استفاده کرده اند.
برخی ها معتقدند که بازگشایی زودهنگام جاده هراز و تاخیر در اعلام انسداد این محور یکی از عواملی بود که باعث گرفتار شدن مسافران در این جاده شد ولی پلیس راهور معتقد است هیچ تاخیر یا تعجیلی درکار نبوده و مسافران…
همشهری آنلاین: در راستای ارائه خدمات بهتر به مسافران قطار، برای نخستین بار در کشور خدمات با تسهیلات ویژه جابه جایی مسافران قطارهای رجا از در منزل تا ایستگاه های تهران انجام می شود.

به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، پرواز ساعت 11 امروز شیراز به تهران درحالی مسافران را…
نوروز نزدیک است و تعداد زیادی از مردم کشورمان تعطیلات نوروزی را مغتنم می شمارند و به سفر می روند. در نوروز بسیاری از مسافران هنگام سفر از اینترنت رایگان هتل ها و مراکز تفریحی استفاده می کنند؛ موضوعی که گرچه در نگاه اول نشان دهنده خدمات خوب است، اما در این میان عده ای سودجو به راحتی با استفاده از وای فای رایگان دست به سرقت اطلاعات مسافران می زنند. بنابراین لازم است تا مسافران نوروزی با دقت نظر بیشتری از این امکانات بهره ببرند و به توصیه ها در این باره نیز توجه کنند.
خبرگزاری تسنیم: مسافران پرواز شرکت هواپیمایی ماهان به شماره 1034 مشهد-تهران 5 ساعت است که در داخل این هواپیما بلاتکلیف مانده اند و نه هواپیما به مقصد تهران پرواز می کند و نه به مسافران اجازه داده می شود از هواپیما پیاده شوند.

این در حالی است که حال برخی مسافران سالخورده به علت معطلی بیش از اندازه وخیم است.

تماس های مکرر با مدیرعامل ماهان نیز به نتیجه نرسیده است و مسئولان ماهان جوابگو نیستند.

روز گذشته نیز پس از 4 ساعت حضور مسافران در هواپیما این پرواز انجام نشد.

گزارش خبرنگار تسنیم حاکی است فضای داخل هواپیما هم اکنون متشنج است و برخی مسافران به نشانه اعتراض خواستار پیاده شدن از هواپیما شده اند. ادامه مطلب
متاسفانه هر ساله مسافران نوروزی با ورود به ای شمالی کشورمان اقدام به رهاسازی زباله ها و ش تن درختان می کنند. در گزارش تصویری زیر خسارات به جامانده از مسافران نوروزی در استان مازندران را می بینید.
40آموزشگاه با ۳۰۰ کلاس درس برای اسکان مسافران نوروزی در شهرستان دامغان میزبان مسافران نوروزی خواهند بود.
خاش یکی از نقاط توریستی و گردشگری استان می باشد که منتظر پذیرایی از مسافران و گردشگران نوروزی است.
برای بیشتر مسافران پرواز کاری استرس زا محسوب می شود. این امر با توجه به ذات هواپیما و فرودگاه ها تشدید هم می شود.
فارغ از هر علتی، در تعطیلات نوروز، ممکن است انتخاب برخی مسافران، اقامت در چادر یا کمپ های اسکان باشد.
بزرگترین اشتباهاتی که مسافران در فرودگاه مرتکب می شوند
برخی از مسافران در فرودگاه اشتباهاتی می‌کنند که دردسرهای سفر را افزایش می‌دهند. در ادامه با چند نمونه از مهم‌ترین اشتباهات مسافران در فرودگاه آشنا می‌شویم.
شهرستان سرخه با ب ایی بازارچه های صنایع دستی و استقرار مراکز اطلاع رسانی و راهنمایی مسافران نوروزی، آماده استقبال از مسافران نوروزی است.
رییس مرکز بهداشت خوزستان گفت: مسافران و گردشگران از مصرف سبزیجات و سالاد در طول سفر جدا خودداری کنند.
نوروز نزدیک است و تعداد زیادی از مردم کشورمان تعطیلات نوروزی را مغتنم می شمارند و به سفر می روند. در نوروز بسیاری از مسافران هنگام سفر از اینترنت رایگان هتل ها و مراکز تفریحی استفاده می کنند؛ موضوعی که گرچه در نگاه اول نشان دهنده خدمات خوب است، اما در این میان عده ای سودجو به راحتی با استفاده از وای فای رایگان دست به سرقت اطلاعات مسافران می زنند.
آهنگ جدید محمد سلمانی به نام وقتی میخندی

new song by mohammad salmani called vaghti mikhandi
 
 آهنگ محمد سلمانی به نام وقتی میخندی
 
آهنگ با کیفیت 320


آهنگ با کیفیت 128
بسیاری از مسافران ایرانی که به چین می آیند، ای بزرگی مانند پکن، شانگهای و گوانگ جو را به عنوان مقاصد گردشگری خود انتخاب می کنند، شاید گردشگران با ا یا مناطق دیگر چین آشنایی زیادی نداشته باشند، زیباترین مناطق چین در سه شهر مذکور متمرکز نشده است، گر شما به چین سفر می کنید، حتما به این مناطق زیبا هم برید. زیبایی مناظر این نواحی خاطرات جاودانی را برای شما برجای خواهد گذاشت.
1. یانگ شوئو واقع در استان گوانگ سی

مسافران ایرانی این مناطق زیبا را از دست ندهید!

مسافران ایرانی این مناطق زیبا را از دست ندهید!


2. شهرستان فونگ هوانگ در استان هه نان
مسافران ایرانی این مناطق زیبا را از دست ندهید!

3. تونگ لو در استان جه جیانگ

مسافران ایرانی این مناطق زیبا را از دست ندهید!

4. وو یوان در استان جیانگ سی

مسافران ایرانی این مناطق زیبا را از دست ندهید!

5. جیانگ جی در ناحیه خودمختار تبت

مسافران ایرانی این مناطق زیبا را از دست ندهید!

6. دائو چنگ در استان سی چوان

مسافران ایرانی این مناطق زیبا را از دست ندهید!
7. دون هوانگ در استان گان سو

مسافران ایرانی این مناطق زیبا را از دست ندهید!

8. بورجین در منطقه خود مختار اویغور شین جیانگ

مسافران ایرانی این مناطق زیبا را از دست ندهید!

9. لی بوئو در استان گوئی جو

مسافران ایرانی این مناطق زیبا را از دست ندهید!
10. شین یانگ در استان شن سی

مسافران ایرانی این مناطق زیبا را از دست ندهید!

11. شهرستان فونگ هوانگ
مسافران ایرانی این مناطق زیبا را از دست ندهید!

مسافران ایرانی این مناطق زیبا را از دست ندهید!

مسافران ایرانی این مناطق زیبا را از دست ندهید!

مسافران ایرانی این مناطق زیبا را از دست ندهید!

مسافران ایرانی این مناطق زیبا را از دست ندهید!
معاون هماهنگی امور زائرین استانداری قم با بیان اینکه هفت درصد از مسافران نوروز سال گذشته دیگر نمی خواهند هرگز به قم بازگردند، گفت: 35 درصد مسافران نیز علاقه مند به تکرار سفر به قم هستند.
مدیر کل آموزش و پرورش استان گفت : در استان اصفهان 42 ستاد تسهیل و اسکان مسافران در نظر گرفته شده است که از امروز میزبان مسافران نوروزی از سراسر کشور هستند.
دیر کل آموزش و پرورش استان گفت : در استان اصفهان 42 ستاد تسهیل و اسکان مسافران در نظر گرفته شده است که از امروز میزبان مسافران نوروزی از سراسر کشور هستند.
پرواز تهران به مشهد هواپیمایی تابان نیم ساعت پس از پرواز، به دلیل شرایط نامساعد جوی به تهران بازگشت تا مسافران در فرودگاه مهرآباد در انتظار پرواز بعدی باشند. دفتر فروش تابان اعلام کرد، مسافران پرواز لغو شده می توانند با پرواز ساعت 8 صبح به سوی مشهد حرکت کنند.شماری از مسافران در حال حاضر در خانه ی فرودگاه و شماری نیز به خانه هاشان مراجعت د
جا ماندن 168 چمدان مسافران پرواز استانبول - تهران موجب سرگردانی 5 ساعته مسافران در فرودگاه (ره) شده است.
بلیت رایگان مترو برای سلامت مسافران +ع     بلیت رایگان مترو برای سلامت مسافران +ع باشگاه خبرنگاران جوان: در یکی از ایستگاه‌های متروی شهر مسکو آنهایی که ۳۰ بار عمل نشست و برخاست انجام دهند، از دستگاه خ ر یک بلیت مترو جایزه می‌گیرند. بلیت رایگان مترو برای سلامت مسافران