مردم محمد انفجار مردم معاون وزارت شورای مرکزی وزارت بازرگانی مجلس شورای ی بنیانگ

تصمیم مجلس درباره احیای وزارت بازرگانی و وزارت جهاد کشاورزی چیست
انتظار می رود مجلس تسلیم کاری ت درباره گره زدن اصلاح ک نه به تصویب لایحه اصلاح بخشی از ساختار ت نشود و لایحه احیای وزارت بازرگانی را به تصویب نرساند. وزارت بازرگانی بررسی لایحه «اصلاح بخشی از ساختار ت»، دومین دستور کار این هفته مجلس شورای ی است و در نتیجه، انتظار می رود تکلیف این لایحه جنجالی فردا (یکشنبه) مشخص شود. 17 دادماه 96، این لایحه به صورت دوفوریتی تقدیم مجلس شد، ولی 21 دادماه صرفا یک فوریت آن به تصویب رسید. ادامه مطلب
حسن قشقاوی معاون کنسولی، امور مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه، صبح امروز در جلسه علنی امروز مجلس شورای ی حضور یافت و در جایگاه هیئت رئیسه مجلس نیز حضور داشت.
مردم تهران در مجلس شورای ی گفت: اینکه وزارت کشور بخواهد مناظره های انتخاباتی به صورت زنده از تلویزیون پخش نشود درست نیست و تصمیم نابه جایی است.
سخنگوی وزارت کشور از وصول نامه شورای نگهبان به وزارت کشور در خصوص تایید صحت انتخابات میاندوره ای مجلس شورای ی در هر ٤ حوزه انتخ ه موضوع این انتخابات خبر داد.

به گزارش انتخاب به نقل از ایسنا، سلمان سامانی گفت: در نامه دبیر محترم شورای نگهبان که در آ ین ساعت دهم داد ماه به وزارت کشور واصل شد، در اجرای ماده ٧٣ قانون انتخابات مجلس شورای ی، صحت انتخابات اولین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای ی در حوزه های انتخ ه اهر و هریس، اصفهان، بندرلنگه، بستک و پارسیان، و مراغه و عجب شیر تایید شده است.
خبرگزاری ایسنا: مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای ی گفت که پیشنهادی ارتباطات با هفت سال سابقه حضور در این وزارتخانه توان چرخاندن این دستگاه عریض و طویل را ندارد. ...
مردم ارومیه با اشاره به اینکه وزارت راه جاده اصلی را بسته بود و مردم را از زیر پل عبور می داد، اظهار داشت: مردم به اجبار در جاده ای که وزارت راه ابکاری کرده بود، تردد د.
رییس جمهوری روز طی نامه ای به علی لاریجانی رییس مجلس شورای ی، لایحه اه ، وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان را جهت طی تشریفات قانونی تقدیم مجلس کرد.لایحه 'اه ، وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان' که دارای 9 ماده و چهار تبصره است به پیشنهاد وزارت ورزش و جوانان در جلسه دهم بهمن ماه 1395 هیات ان تصویب شده بود.
سخنگوی شورای نگهبان گفت: مجلس خبرگان ی تصمیم خود برای برگزاری انتخابات میان دوره ای را به وزارت کشور و وزارت کشور هم درخواست خود را به شورای نگهبان ارایه می دهد که هنوز این اتفاق نیفتاده است.
ایسنا/ احیای وزارت بازرگانی در حالی در هفته های گذشته مطرح شد که در جدیدترین رویداد در این زمینه با تصویب دو فوریت لایحه در هیات ت و ارسال آن به مجلس شورای ی، فرایند اجرایی کار، رسما کلید خورد.  لایحه تفکیک سه وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی و ورزش و جوانان با دو فوریت در هیات ت به تصویب رسیده و به مجلس شورای ی ارسال شده است تا پس از اعلام وصول در دستور کار نمایندگان قرار گیرد. لایحه ای که هیات ت برای آن تقاضای دو فوریت داشته و اگر به تصویب مجلس شورای ی برسد و شورای نگهبان نیز آن را تایید کند قاعدتا ساختار ک نه ت دوازدهم را تغییر خواهد داد. دو وزارت «بازرگانی» و «صنایع و معادن» پس از آنکه در سال ۱۳۹۰ و در انتهای ت دهم با یکدیگر ادغام شدند اما با گذشت حدود شش سال از این اتفاق طرح احیای وزارت بازرگانی و تفکیک آن از وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از تصویب در هیات ت به مجلس شورای ی رفته تا در ارتباط با آن تصمیم گیری شود؛ هرچند احیا مجدد این وزارتخانه قطعی به نظر می آید.
ادامه خبر
معاون کشور منصوب شد حزب ی کار:بنابه گفته سخنگویی وزارت کشور جناب اقای محمد حسین مقیمی استاندار اسبق کرمانشاه بعنوان معاونت وزارت کشور معرفی شده است حسینعلی ی، قائم مقام و سخنگوی وزارت کشور اعلام کرد محمد حسین مقیمی به سمت معاونت این وزارتخانه منصوب شده است.

به گزارش فرارو، به این ترتیب پس از ماه ها کش و قوس تکلیف این معاونت حساس وزارت کشور مشخص شد.

پیش از این سیدکاظم میر ولد معاون کشور بود که به دلیل اختلاف با در داد ماه از سمت خود استعفا کرد.

محمدحسین مقیمی سیاستمدار اهل شهرستان خمین است، که پس از آغاز به کار ت به عنوان استاندار استان مرکزی منصوب شد
مردم ارومیه با اشاره به اینکه وزارت راه جاده اصلی را بسته بود و مردم را از زیر پل عبور می داد، اظهار داشت: مردم به اجبار در جاده ای که وزارت راه ابکاری کرده بود، تردد د.
وزارت امور خارجه ترکیه با انتشار بیانیه ای جان باختن شماری از کارگران در حادثه انفجار معدن زغال سنگ استان گلستان ایران واقع در شمال شرق این کشور را به مردم، ت و بازماندگان تسلیت گفت.
ایسنا/ احیای وزارت بازرگانی در حالی در هفته های گذشته مطرح شد که در جدیدترین رویداد در این زمینه با تصویب دو فوریت لایحه در هیات ت و ارسال آن به مجلس شورای ی، فرایند اجرایی کار، رسما کلید خورد. لایحه تفکیک سه وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی و ورزش و جوانان با دو فوریت در هیات ت به تصویب رسیده و به مجلس شورای ی ارسال شده است تا پس از اعلام وصول در دستور کار نمایندگان قرار گیرد. لایحه ای که هیات ت برای آن تقاضای دو فوریت داشته و اگر به تصویب مجلس شورای ی برسد و شورای نگهبان نیز آن را تایید کند قاعدتا ساختار ک نه ت دوازدهم را تغییر خواهد داد. دو وزارت «بازرگانی» و «صنایع و معادن» پس از آنکه در سال ۱۳۹۰ و در انتهای ت دهم با یکدیگر ادغام شدند اما با گذشت حدود شش سال از این اتفاق طرح احیای وزارت بازرگانی و تفکیک آن از وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از تصویب در هیات ت به مجلس شورای ی رفته تا در ارتباط با آن تصمیم گیری شود؛ هرچند احیا مجدد این وزارتخانه قطعی به نظر می آید.
ادامه خبر
میزان نوشت: سخنگوی شورای نگهبان گفت: مجلس خبرگان ی تصمیم خود برای برگزاری انتخابات میان دوره ای را به وزارت کشور و وزارت کشور هم درخواست خود را به شورای نگهبان ارایه می دهد که هنوز این اتفاق نیفتاده است.
طی حکمی از سوی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، للـه گانی مدیر کل فرهنگی این وزارتخانه به عنوان دبیر شورای مرکزی ناظر بر نشریات ی وزارت بهداشت منصوب شد.
هیئت فوتبال سلماس درگذشت مردم شریف سلماس در مجلس شورای ی را تسلیت گفت
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیئت فوتبال سلماس : هیئت فوتبال سلماس در پیامی درگذشت علی اکبر آقایی مغانجوقی پرتلاش و خدوم مردم شریف سلماس در مجلس شورای ی را تسلیت گفت. هیئت فوتبال سلماس در این پیام ضمن تاسف و تاثر، این ضایعه را به مردم شریف سلماس و خانواده محترم آن مرحوم تسلیت گفت. دربخش دیگری از پیام هیئت فوتبال سلماس از خداوند یکتا علو درجات آن بزرگوار در بهشت و رحمت پروردگار بی همتا برای آن مرحوم و طول عمر و صبر و شکیبایی بازماندگان آن عزیز از دست رفته را از درگاه ایزد یکتا مسئلت کرد. رئیس و اعضای هیئت فوتبال شهرستان سلماس لازم به ذکر است علی اکبر آقایی مغانجویی متولد 1326 و دوره های ششم، هفتم، هشتم و نهم مجلس شورای ی بود و عضو گروه دوستی پارلمانی ایران و ترکیه بود. وی پیش از این چندین سال بعنوان معاون وزارت راه، معاونت اداری و مالی وزارت راه، کارشناس ارشد نهاد ریاست جمهوری، بازرس ویژه راه و ترابری، معاون بودجه و امور مجلس وزارت راه، معاون حقوقی و امور مجلس وزارت راه بوده است.

پیکر مرحوم آقایی روز یکشنبه ۲۳ فروردین از مقابل مجلس شورای ی واقع در تهران- میدان بهارستان تشییع شود.

اطلاع رسانی تکمیلی در مورد مکان و زمان تشییع پیکر آن مرحوم در شهرستان سلماس، متعاقبا اعلام خواهد شد.
پنجمین گزارش سه ماهه وزارت امور خارجه به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای ی در مورد اجرای امروز تقدیم مجلس شورای ی می شود. این گزارش مجموعه اقدامات از ۲۶ دی ۹۵ تا ۲۶ فرودین ۹۶ را در بر می گیرد.
مردم اسفراین در مجلس شورای ی گفت: وزارت نفت در مناقصه ای تولید لوله های کربن سیل و cra که امکان تولید آن در داخل وجود دارد را به خارجی ها داده است.
پنجمین گزارش سه ماهه وزارت امور خارجه به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای ی در مورد اجرای امروز تقدیم مجلس شورای ی می شود. این گزارش مجموعه اقدامات از ۲۶ دی ۹۵ تا ۲۶ فرودین ۹۶…
مردم ممسنی در مجلس شورای ی ضمن انتقاد از عدم بازاری مناسب داخلی و بین المللی برای محصولات کشاورزی گفت: وزارت جهاد کشاورزی باید از بروکراسی خارج شده و همانند یک معلم کشاورزان را حمایت کند.
معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان از ایراد شکلی شورای نگهبان به ج زمان بندی انتخابات الکترونیک خبر داد و گفت که این ج برای رفع ایراد به وزارت کشور عودت شده است.

سیامک ره پیک معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان در گفت وگو با خبرگزاری تسنیم از واصل شدن ج زمانبندی برگزاری انتخابات الکترونیک از سوی وزارت کشور به شورای نگهبان خبر داد و گفت: ج زمان بندی برگزاری انتخابات الکترونیک از وزارت کشور به شورای نگهبان آمده است، اما به دلیل اینکه اشکالاتی داشته، آن را به وزارت کشور برگرد م تا اصلاح کنند.

وی به اشکالات ج زمانبندی برگزاری انتخابات الکترونیک که از سوی وزارت کشور به شورای نگهبان اعلام شده است، اشاره کرد و افزود: این ج زمان بندی اشکالاتی از جهت تاریخ و شکلی داشت که قرار شد آن را اصلاح کرده و دوباره به شورای نگهبان ارسال کنند.

معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان در ادامه، اظهار داشت: با توجه به اینکه فرصت زیادی تا برنامه ریزی های لازم برای برگزار شدن و یا نشدن انتخابات به صورت الکترونیک نمانده است، لازم است وزارت کشور این ج زمان بندی را هر چه زودتر اصلاح کرده و به شورای نگهبان ارسال کند.

به نقل از تابناک
در پی مطرح شدن موضوع احیای وزارت بازرگانی، وزارت جهاد اقدام به ایجاد معاونت توسعه بازرگانی کرده؛ اگرچه این وزارت خانه عملکرد درخشانی در بازرگانی محصولات کشاورزی ندارد.
سخنگوی شورای نگهبان از ارائه فهرست نهایی داوطلبان انتخابات میان دوره ای مجلس شورای ی به وزارت کشور خبر داد.
یک مجلس گفت: مدارک و مستنداتی وجود دارد مبنی براینکه برخی اقدامات در وزارت بهداشت با تولید داخلی درتضاد است، به عنوان مثال از صندوق ارزی وزارت بهداشت درحمایت ازبیماران خاص استفاده های نادرست شده که تولید داخل را فلج کرده است.
متن پنجمین گزارش سه ماهه وزارت امور خارجه که تقدیم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای ی شد، منتشر شد.
تا ساعاتی دیگر مشخصات عوامل ترویستی تهران را منتشر می کند تا ساعاتی دیگر مشخصات و تصاویر عوامل ترویستی مجلس شورای ی را منتشر می کند.

به گزارش ایرنا، اعلام کرد تا ساعاتی دیگر مشخصات و تصاویر عوامل تروریستی روز گذشته تهران در مجلس شورای ی را منتشر خواهد کرد.
در 2 عملیات تروریستی روز گذشته (چهارشنبه) یکی در مجلس شورای ی و دیگری در حرم مطهر (ره)، افراد مسلح به سمت مردم شلیک د.
بر اساس آ ین آماری که اورژانس های پیش بیمارستانی و بیمارستانی اعلام کرده اند، شمار ی حوادث تروریستی روز چهارشنبه تهران 13 تن و شمار مصدومان هم 52 تن است.
گروه تکفیری تروریستی مسئولیت این حملات را بر عهده گرفته است.
معاون کنسولی، امور مجلس و ایرانیان خارج از کشور وزارت امور خارجه گفت: سیاست ایران در مقابل ترامپ بر اساس عقلانیت، تدبیر و عمل است.
مجلس شورای ی در ادامه رسیدگی به بخش های هزینه ای بودجه سال ۹۶کل کشور، به وزارت بهداشت اجازه داد ۱۰درصد از فعالیت های تی خود را در سال آینده به بخش غیر تی واگذار کند.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای ی عنوان کرد: آ ین گزارش وزارت امور خارجه از آماده است و منتظر هستیم به مجلس ارسال شود.
ایسنا/   احیای وزارت بازرگانی در حالی در هفته‌های گذشته مطرح شد که در جدیدترین رویداد در این زمینه با تصویب دو فوریت لایحه در هیات ت و ارسال آن به مجلس شورای ی، فرایند اجرایی کار، رسما کلید خورد.  لایحه تفکیک سه وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی و ورزش و جوانان با دو فوریت در هیات ت به تصویب رسیده و به مجلس شورای ی ارسال شده است تا پس از اعلام وصول در دستور کار نمایندگان قرار گیرد. لایحه‌ای که هیات ت برای آن تقاضای دو فوریت داشته و اگر به تصویب مجلس شورای ی برسد و شورای نگهبان نیز آن را تایید کند قاعدتا ساختار ک نه ت دوازدهم را تغییر خواهد داد. دو وزارت «بازرگانی» و «صنایع و معادن» پس از آنکه در سال ۱۳۹۰ و در انتهای ت دهم با یکدیگر ادغام شدند اما با گذشت حدود شش سال از این اتفاق طرح احیای وزارت بازرگانی و تفکیک آن از وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از تصویب در هیات ت به مجلس شورای ی رفته تا در ارتباط با آن تصمیم‌گیری شود؛ هرچند احیا مجدد این وزارتخانه قطعی به نظر می‌آید.   ادامه خبر