مجموعه احادیث از ص

احادیث درباره خواص بزه احادیث پیرامون خواص بزه احادیث پیرامون خواص بزه مجموعه ای از احادیث برگرفته از کتاب گنجینه احادیث پزشکی پیرامون خواص بزه،فواید و تاثیر میوه بزه برای انسان... ادامه مطلب
احادیث ثواب شه برای عبرت و عمل احادیث ثواب شه برای عبرت و عمل ثواب شه برای عبرت و عمل مجموعه ای از احادیث معصومین پیرامون ثواب شه برای عبرت و عمل برگزیده کتاب جهاد با نفس-شیخ حر عاملی... ادامه مطلب
مجموعه عروسکی«بادکنک» این روزها برای پخش در ایام نوروز در حال تولید است. فواد صفاریان پور؛ کارگردان این مجموعه عروسکی با اشاره روند این مجموعه به ما گفت: مجموعه عروسکی «بادکنک» توسط دو عروسک نوزاد اجرا می شود اما نمی توان گفت که این برنامه صرفاً برای ک ن است بلکه خانواده ها نیز از مخاطبان این مجموعه هستند.
مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر     مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر بهترین ها:تصاویر منتخبی از فرش قرمز های: «کارگر ساده نیازمندیم»، «رگ خواب»، «اسرافیل»، «کمدی انسانی»، «چراغ های نا تمام»، «شماره ۱۷ سهیلا»،«تابستان داغ» و «دعوتنامه» را در دومین روز جشنواره می بینید. فرش قرمزهایی که در برج میلاد و پردیس ملت انجام شده است. مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر مجموعه تصاویر روز دوم جشنواره فجر
سلام دوستان عزیز توی ادامه مطلب مجموعه ای از احادیث ناب و ارزشمندی از حضرت مولا المومنی علی علیه السلام گذاشتم . احادیث قابل تامل و تفکری هستند که ممکنه با خواندن آنها با خواندن بعضی از آنها بگید اینها چه ربطی به داشت ؟ مطمئن باشید اگه ربط نداشتند نمیگذاشتم امید کمی تغییر کنیم البته منبع همه احادیث در زیر آنها هست در صورتی که نیاز داشتید به منبع آنها رجوع کنید .
1) آفت دین سه چیز است: دانای بدکار و پیشوای ستم کار و مجتهد نادان.
2) نشان منافق سه چیز است، سخن به دروغ گوید، از وعده تخلف کند و در امانت خیانت نماید.
3) خدا روزی بنده مومن خویش را از جایی که انتظار ندارد می رساند.
4) منفورترین مردان در پیش خدا مرد لجوج و ستیزه جوست.
5) در سختی و سستی از خدا بترس.
مجموعه «عطر ماندگار» شامل قطعات کوتاهی از شرح احادیث اخلاقی با بیان معظم انقلاب ی در ابتدای درس خارج فقه است.
مجموعه «عطر ماندگار» شامل قطعات کوتاهی از شرح احادیث اخلاقی با بیان معظم انقلاب ی در ابتدای درس خارج فقه است. موضوع این جلسه م .
مجموعه «عطر ماندگار» شامل قطعات کوتاهی از شرح احادیث اخلاقی با بیان معظم انقلاب ی در ابتدای درس خارج فقه است. موضوع این جلسه مرگ است.
مجموعه «عطر ماندگار» شامل قطعات کوتاهی از شرح احادیث اخلاقی با بیان معظم انقلاب ی در ابتدای درس خارج فقه است. موضوع این جلسه یک رویی و یک زبانی.
مجموعه احادیث و سخنان فلسفی زیبا و گرانبهای علی علیه السلام


سایت تفریحی و سرگرمی نم تان namakstan.ir
علی (ع) :
همانا پاداش دانشمند از شخص روزه دار و شب زنده دارکه در راه خدا جهاد می کند بیشتر است
” سخنان علی “
سایت تفریحی و سرگرمی نم تان namakstan.ir


مجموعه احادیث و سخنان فلسفی زیبا و گرانبهای علی علیه السلام
منبع : احادیث علی
آدرس صفحه منبع : http://namakstan.ir/2012-imam-ali
مجموعه احادیث و سخنان فلسفی زیبا و گرانبهای علی علیه السلام سایت تفریحی و سرگرمی نم تان namakstan.ir علی (ع) : همانا پاداش دانشمند از شخص روزه دار و شب زنده دارکه در راه خدا جهاد می کند بیشتر است ” سخنان علی “ سایت تفریحی و سرگرمی نم تان namakstan.ir مجموعه احادیث و سخنان فلسفی زیبا و گرانبهای علی علیه السلام منبع : احادیث علی آدرس صفحه منبع : http://namakstan.ir/2012-imam-ali
مجموعه «عطر ماندگار» شامل قطعات کوتاهی از شرح احادیث اخلاقی با بیان معظم انقلاب ی در ابتدای درس خارج فقه است. موضوع این جلسه راه بازشدن در های بهشت است.
شنبه مدیران مجموعه یکشنبه مشترک مدیران مجموعه و کاروانها دوشنبه مدیران مجموعه رسیدگی به امور مجموعه ، کاروانها و امور فرهنگی مجموعه چهارشنبه مدیران مجموعه پنچ شنبه مدیران مجموعه رسیدگی به امور مجموعه و کاروانها و امور فرهنگی مجموعه جلسه هر روز راس ساعت9/30 صبح شروع خواهد شد. کلیه همکاران موظفند با لباس فرم در جلسه حضور یابند.
برنامه ضیافت عشق اندروید ویژه ماه مبارک رمضان ؛ توضیحان:برنامه ی اندروید ضیافت عشق ، مجموعه احادیث ماه رمضان می باشد که برای ما ارسال شده است. برنامه ای که در پیش رو دارید مجموعه ای از روایاتی است که از منابع اولیه حدیثی شیعه است اج شده است. این احادیث درباره روزه، ماه مبارک رمضان و اعمالی است که در این ماه انجام می شود. اهمیت روزه و ماه رمضان در روایات معصومین علیهم السلام به خوبی نمایان است و این مجموعه تا حدود زیادی حق و حقیقت را از مراجعه به متون اولیه حدیثی بی نیاز می کند. منبع : پنجرهــ۸ mpsaeb.tk حجم : 5.03 mb فایل برای اندروید 2.2 و بالاتر
برنامه ضیافت عشق اندروید ویژه ماه مبارک رمضان ؛ توضیحان: برنامه ی اندروید ضیافت عشق ، مجموعه احادیث ماه رمضان می باشد که برای ما ارسال شده است. برنامه ای که در پیش رو دارید مجموعه ای از روایاتی است که از منابع اولیه حدیثی شیعه است اج شده است. این احادیث درباره روزه، ماه مبارک رمضان و اعمالی است که در این ماه انجام می شود. اهمیت روزه و ماه رمضان در روایات معصومین علیهم السلام به خوبی نمایان است و این مجموعه تا حدود زیادی حق و حقیقت را از مراجعه به متون اولیه حدیثی بی نیاز می کند. منبع : پنجرهــ۸ mpsaeb.tk حجم : 5.03 mb فایل برای اندروید 2.2 و بالاتر
مجموعه «عطر ماندگار» شامل قطعات کوتاهی از شرح احادیث اخلاقی با بیان معظم انقلاب ی در ابتدای درس خارج فقه است. موضوع این جلسه، کار خیر را به تاخیر نیندازید.
مجموعه «عطر ماندگار» شامل قطعات کوتاهی از شرح احادیث اخلاقی با بیان معظم انقلاب ی در ابتدای درس خارج فقه است. موضوع این جلسه علامت های مومن در آ ا مان.
1) عد ی برتر از بازگرداندن حقوق از دست رفته مردم نیست.
2) احسان و نیکی در عدل است.
3) عد نیکو موجب نظام و به هم پیوستگی مردمان است.
4) بهترین عد یاری دادن ستمدیده است.
5) عد برترین خصلت هاست.
6) به راستی که خدای سبحان به عد و احسان دستور فرموده، و از زشتیها و ظلم نهی نموده است.
 
منبع
غررالحکم و دررالکلم
مجموعه «عطر ماندگار» شامل قطعات کوتاهی از شرح احادیث اخلاقی با بیان معظم انقلاب ی در ابتدای درس خارج فقه است. موضوع این جلسه علم همراه با حلم و تواضع.
تصویر مرتبط مجموعه 9 والپیپر زیبا برای ویندوز 10 مجموعه 9 والپیپر زیبا برای ویندوز 10 مجموعه 9 والپیپر زیبا برای ویندوز 10 مجموعه 9 والپیپر زیبا برای ویندوز 10 مجموعه 9 والپیپر زیبا برای ویندوز 10 مجموعه 9 والپیپر زیبا برای ویندوز 10 مجموعه 9 والپیپر زیبا برای ویندوز 10 مجموعه 9 والپیپر زیبا برای ویندوز 10 مجموعه 9 والپیپر زیبا برای ویندوز 10 مجموعه 9 والپیپر زیبا برای ویندوز 10 مجموعه 9 والپیپر زیبا برای ویندوز 10 مجموعه 9 والپیپر زیبا برای ویندوز 10 مجموعه 9 والپیپر زیبا برای ویندوز 10 مجموعه 9 والپیپر زیبا برای ویندوز 10
در میان مجموعه عظیم احادیث و روایات اهل بیت علیهم السلام، سخنانی یافت می شود که می توان با استفاده از آن ها بر برخی مسائل فائق آمده و یا با عدم توجه به آن ها مغلوب اسرار آسمان ها و زمین شد.

گروه جنگ نرم مشرق- در میان مجموعه عظیم احادیث و روایات اهل بیت علیهم السلام، سخنانی یافت می شود که می توان با استفاده از آن ها بر برخی مسائل فائق آمده و یا با عدم توجه به آن ها مغلوب اسرار آسمان ها و زمین شد. معصوم با علمی که از سوی خداوند نزد خود دارد، به سر و نهان اشیا و آثار خلقت آگاهی کامل داشته و هرچه که به زبان می آورد عین حقیقت است.

با این توضیح، آنچه که در ادامه می آید تعدادی از عواملی است که باعث ازدیاد روزی و کاهش فقر می شوند و از میان کتب معتبر ی جستجو شده اند. شایسته است انجام امور زیر را به عنوان بخشی از سبک زندگی ی در دستورکار روزانه خود قرار دهیم و به آن ها عادت کنیم:
مجموعه «عطر ماندگار» شامل قطعات کوتاهی از شرح احادیث اخلاقی با بیان معظم انقلاب ی در ابتدای درس خارج فقه است. موضوع این جلسه در مورد حمل بر صحت کار برادر مومن است.
 
مجموعه احادیث درباره مفاسد اجتماعی
1)      علی (ع) می فرمایند: آدم بدبین، همیشه بیمار است.
2)      علی(ع) می فرمایند: آن که گمان خود را نیکو نسازد (و بدبین باشد) از هر ی وحشت می کند.
3)      علی(ع) می فرمایند: شوخی زیاد، ارج و احترام را می برد و موجب دشمنی می شود.
4)      علی(ع) می فرمایند: صله رحم، محبت آور است و دشمنی را از بین می برد.
5)      علی(ع) می فرمایند: سه چیز است که هر آن را مراعات کند، پشیمان نگردد:  1- اجتناب از عجله 2- م 3- و توکل بر خدا در هنگام تصمیم گیری .
6)      علی(ع) می فرمایند: شتاب در کاری پیش از بدست آوردن توانایی و سستی بعد از بدست آوردن فرصت از نادانی است.
7)      (ص) می فرمایند: دو چیز را خداوند در دنیا کیفر می دهد: تعدی و ناسپاسی پدر و مادر.
8)      علی(ع) می فرمایند: ظلم و ، انسان را زمین می زند و مرگها را نزدیک می سازد.
9)      علی(ع) می فرمایند: بزرگترین عیب آن است که آنچه را که مانند آن در خود توست عیب بشماری.
10)  (ص) می فرمایند: نه عیبجو باش و نه ثناگو، نه زخم زبان زن و نه مجادله گر.
 
مجموعه احادیث مصالح اجتماعی
1)      (ص) می فرمایند: عیادت کننده از بیمار، در رحمت خدا غوطه ور می شود.
2)      (ص) می فرمایند: عیادت کننده از بیمار، در بستان بهشتی است تا زمانی که باز می گردد.
3)      (ص) می فرمایند: مسلمان بر مسلمان پنج حق دارد: وقتی ببیندش به او سلام کند و وقتی بخواندش بپذیرد و وقتی بیمار شد عیادتش کند و وقتی بمیرد جنازه اش را تششییع کند و هر چه را برای خویش بخواهد برای او بخواهد.
4)      علی(ع) می فرمایند: خیرخواهی محبت آور است.
5)      صادق(ع) می فرمایند: خداوند عز و جل انسان را برای محبت بسیار به فرزندانش مورد رحمت خود قرار می دهد.
6)      علی(ع) می فرمایند: به یکدیگر هدیه بدهید تا محبت را در میان خود بیفزایید.
7)      حسین(ع) می فرمایند: جز به نزد یکی از این سه حاجت مبر: دیندار یا صاحب مروت یا دارای اص خانوادگی.
8)      صادق(ع) می فرمایند: سه چیز است که محبت آورد: قرض دادن و فروتنی و بخشش.
 
منابع
تحت العقول
نهج البلاغه
نهج الفصاحه
 
 
 


 مجموعه های آموزشی شنا

مجموعه آموزشی شنا را برای یادگیری بهتر این ورزش برای شما قرار داده ایم که میتوانید آنرا در ادامه مطالب کنید.

سرور زیر را جهت انتخاب کنید

این مجموعه

پسورد: www.swim20.ir
برچسب ها: ">،


 مجموعه های آموزشی شنا

مجموعه آموزشی شنا را برای یادگیری بهتر این ورزش برای شما قرار داده ایم که میتوانید آنرا در ادامه مطالب کنید.

سرور زیر را جهت انتخاب کنید

این مجموعه

پسورد: www.swim20.ir
برچسب‌ها: ">،


 مجموعه های آموزشی شنا

مجموعه آموزشی شنا را برای یادگیری بهتر این ورزش برای شما قرار داده ایم که میتوانید آنرا در ادامه مطالب کنید.

سرور زیر را جهت انتخاب کنید

این مجموعه

پسورد: www.swim20.ir
برچسب ها: ">،
مجموعه «از نگاه نبوی(ص)» دریچه ای نو، حیات بخش و جهت دهنده را به روی دیدگان جوانان گشوده است. در این مجموعه کوشش شده سنت نبی مکرم (قول، فعل و تقریر ) با استفاده از منابع متقن منع شود.
احادیث هشت اگر اهانت دیدند دیگری را ملامت نکنند : ۱. آنکه بی دعوت بر سرسفره ای حاضر شود . ۲. آنکه بر صاحب خانه حکم دهد یا دستور دهد . ۳. یکه از دشمنان خیر خواهد . ۴. یکه از لئیمان کرم طلبد . ۵. انکه بدون اجازه وارد سخنان محرمانه مردمان شود . ۶. توهین کننده به پادشاهان . ۷. شرکت کننده در مجلسی که اهلش نیست . ۸.آنکه برای ی سخن گوید و گوش نمی کند . مولایم المومنین علی ع برای خواندن احادیث زیبا به ادامه مطلب بروید .
در این کلیپ برای شما مجموعه ای از برترین گل هایی که بر اثر اتفاق و به صورت کاملا شانسی در دنیای فوتبال زده شده است را اماده کرده ایم که می توانید مشاهده نمایید نوشته ؛ مجموعه گل های اتفاقی و غیر قابل…