قلم چی دهگلان

فرماندار دهگلان در جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان: ریشه کن بی سوادی نیازمند عزم جدی همه دستگاه هاست یحیی نظری، فرماندار دهگلان، در نخستین جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان دهگلان ب ان اینکه 90درصد جمعیت این شهرستان باسواد هستند؛ گفت: ریشه کن بی سوادی نیازمند عزم جدی همه دستگاه هاست.
پرسنل محترم کلیه حوزه های شبکه بهداشت و درمان شهرستان دهگلان ب واحترام یکی از نعمت های بسیار ارزشمند پروردگار، برخورداری از جسم و روان سالم است که بهره مندی از آن در گرو رعایت موازین بهداشتی است. بهداشت به معنای علم و هنر پیش گیری از بیماری ها، افزایش طول عمر و افزایش سطح سلامت در انسان است. پاکیزگی مقدمه ی تقرب به خدا و کلید ذکر است. بر حسب ادب واحترام روز جهانی بهداشت وهفته سلامت را خدمت شما بزرگواران تبریک عرض نموده وامیدوارم در این سال جدید با استعانت از خداوند متعال درراستای خدمت به مردم منطقه موفق وموید باشید0 صلاح جعفری بخشدار مرکزی دهگلان
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان جوانرود : در روز مورخه 93/5/17 یک دیدار دوستانه فوتبال بین تیمهای منتخب جوانرود و تیم دهگلان به میزبانی جوانرود در زمین چمن مجموعه تختی برگزار گردید که در پایان تیم دهگلان موفق شد با نتیجه 3 بر 1 تیم جوانرود را ش ت دهد .
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان جوانرود : در روز مورخه 93/5/17 یک دیدار دوستانه فوتبال بین تیمهای منتخب جوانرود و تیم دهگلان به میزبانی جوانرود در زمین چمن مجموعه تختی برگزار گردید که در پایان تیم دهگلان موفق شد با نتیجه 3 بر 1 تیم جوانرود را ش ت دهد .
دفتر انجمن حمایت از زندانیان دادگستری شهرستان دهگلان به منظور حمایت از زندانیان و خانواده های آنان در محل دادگستری شهرستان دهگلان شروع به کار کرد . کلیه عواید حاصل از این دفتر به حساب انجمن حمایت از خانواده زندانیان واریز خواهد شد .
%d8%b9%d8%af%d9%87%e2%80%8c%d8%a7%db%8c+%d8%a8%d8%a7+%d8%ac%d9%88%d8%b3%d8%a7%d8%b2%db%8c+%d9%88+%d9%85%d8%a7%d9%86%d8%b9%e2%80%8c%d8%aa%d8%b1 مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای ی گفت: افرادی به عنوان فعال در مسیر تحقق مطالبات مردم قروه و دهگلان مانع‎تراشی می‎کنند که این افراد اگر دلسوز مردم باشند به نمایندگان مجلس و مدیران کمک می کنند که مشکلات برطرف شود. ادامه: عده ای با جوسازی و مانع تراشی به مردم ضرر می رسانند/ آلودگی محیط زیست تنها خدمت لاستیک بارز به دهگلان و قروه است
سال ت و ملت ،همدلی و همزبانی پرسنل محترم کلیه حوزه های شبکه بهداشت و درمان شهرستان دهگلان ب واحترام یکی از نعمت های بسیار ارزشمند پروردگار، برخورداری از جسم و روان سالم است که بهره مندی از آن در گرو رعایت موازین بهداشتی است. بهداشت به معنای علم و هنر پیش گیری از بیماری ها، افزایش طول عمر و افزایش سطح سلامت در انسان است. پاکیزگی مقدمه ی تقرب به خدا و کلید ذکر است. بر حسب ادب واحترام روز جهانی بهداشت وهفته سلامت را خدمت شما بزرگواران تبریک عرض نموده وامیدوارم در این سال جدید با استعانت از خداوند متعال درراستای خدمت به مردم منطقه موفق وموید باشید0 صلاح جعفری بخشدار مرکزی دهگلانثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه تی یا استعداد های درخشان دهگلان برای ورود به دبیرستان های دوره اول ( هفتم ) و دبیرستان های دوره دوم ( دهم ) هر ساله توسط سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان برگزار می شود. ثبت نام تیزهوشان ششم ابت 96 برای ورود دانش آموزان ششم دبستان به پایه هفتم در مدارس تیزهوشان دهگلان و ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم 96 برای ورود دانش آموزان نهم به پایه دهم در دبیرستان های تیزهوشان دهگلان  برگزار می گردد. در این مقاله به بیان جزئیات زمان، نحوه و شرایط ثبت نام تیزهوشان 96 و همچنین زمان برگزاری آزمون و زمان اعلام نتایج تیزهوشان دهگلان 96-97 می پردازیم. همچنین توصیه می کنیم برای داشتن شانس بیشتر برای قبولی در آزمونتیزهوشان 96 دهگلان مقاله مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان ششم و مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان نهم را مطالعه کنید.


” ثبت نام تیزهوشان دهگلان بصورت اینترنتی برگزار می شود “
ادامه مطلب...
فرمانده انتظامی دهگلان گفت: ان انتظامی شهرستان دهگلان جان پیر مردی را که توسط چند قلاده گرگ محاصره شده بود، نجات دادند. به گزارش نشان آنلاین، سرهنگ محمدعلی محمدی در گفت وگو با پایگاه خبری پلیس، اظهار کرد: شب گذشته کارکنان مرکز فوریت های پلیسی 110 دهگلان طی یک تماس تلفنی از گرفتار شدن پیرمردی در یکی از مناطق روستایی در محاصره چند قلاده گرگ مطلع شدند.

وی گفت: بلافاصله کارکنان پاسگاه «بلدستی» جهت بررسی موضوع به محل اعزام و مشاهده د پیرمرد مذکور در زمین های کشاورزی در محاصره چند قلاده گرگ محاصره شده و برای نجات جان خود به بالای یک تیر برق رفته است.
نجات پیرمرد از چنگال گرگ ها توسط پلیس + تصویر فرمانده انتظامی دهگلان تصریح کرد: با شلیک تیر هوایی توسط ان، گرگ ها متواری و پیرمرد پس از پایین آمدن از تیر برق، به وسیله خودروی پلیس به روستا منتقل شد. وی گفت : در این زمینه پیرمرد نجات یافته و اهالی روستا از اقدام به موقع ان پاسگاه «بلدستی» قدردانی د.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین مهری دادستان شهرستان دهگلان در گفتگو با خبر نگار دهگلان شیدا با اشاره به جانمای دفتر خدمات الکترونیکی قضایی و خدمات سامانه " ثنا " طراحی قوه قضائیه که ثبت نام شاکی، متهم و ارباب رجوع که به هر نحوی به دادگستری مراجعه کنند ا امی است. ادامه مطلب
ابراهیم افشار، برجسته و پیش وت کتابداری ایران، مبلغ 30 میلیون ریال برای حمایت از کتابخانه های عمومی شهرستان دهگلان اهدا کرد. محمود محمدی با تقدیر از این حرکت فرهنگی ارزنده، عنوان کرد: حمایت برجسته علم کتابداری از کتابخانه های عمومی دهگلان و توجه ویژه وی به این منطقه مایه مباهات و افتخار است. وی تصریح کرد: بدون شک این حمایت ها علاوه بر اینکه می تواند تاثیر مثبتی در وضعیت کتابخانه های عمومی ایجاد کند موجب جلب توجه عمومی به کتاب و مطالعه می شود. رئیس اداره کتابخانه های عمومی دهگلان بیان کرد: توجه به کتاب و کتابخوانی زمینه ساز توسعه فرهنگی است و توسعه در سایر بخش ها بدون توجه به مقوله فرهنگ امکان پذیر نیست. محمدی خواستار توجه خیرین به حمایت از کتابخانه های عمومی شد و گفت: کتابخانه های عمومی به عنوان یکی از متولیان حوزه کتاب نیازمند حمایت های مادی و معنوی است. وی اظهار کرد: توجه عمومی به کتاب سبب ارتقای سطح بصیرت و آگاهی جامعه می شود و این مهم در در آیات، روایات، احادیث و سخنان بزرگان به وفور یافت می شود. رئیس اداره کتابخانه های عمومی دهگلان با اشاره به پایین بودن زیربنای کتابخانه های عمومی در شهرستان، بیان کرد: متاسفانه پروژه ساخت دو کتابخانه به دلیل نبود اعتبار متوقف شده است. محمدی گفت: خوشبختانه در سال جاری فرمانداری شهرستان قول حمایت داده است و قرار است اعتباری را به آغاز پروژه ساخت کتابخانه مرکزی شهر دهگلا اختصاص دهد. وی با بیان اینکه شهرستان 65 هزار نفری دهگلان تنها دارای یک کتابخانه عمومی نهادی و یک کتابخانه مشارکتی است، ابراز امیدواری کرد، با ساخت پروژه های در دست احداث و ایجاد کتابخانه های عمومی مشارکتی این کمبود جبران شود.
دو نفر از اعضا مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان شهرستان سنندج و عضو ارشد مرکز فرهنگی هنری دهگلان موفق به ب رتبه های دو رقمی در کنکور امسال شدند. به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان استان کردستان، هیوا باقری عضو ارشد مرکز دهگلان و حامد حسامی عضو ارشد مرکز شماره ۲ سنندج به ترتیب حائز رتبه های ۱۶ و ۹۲ در رشته تجربی کنکور سال ۹۳ را ب کرد .
اولین نشست کتاب خوان شهرستان دهگلان در اردیبهشت 1395 برگزار شد. در این نشست خانم شمیم حسن بیگی در مورد کتاب « سارا کرو» نوشته «فرانسس هاجسن برنت » ، خانم نیشتمان منصوری در مورد کتاب « ر نسون کروزو » نوشته « دانیل دوفو» ، خانم تارا کمانگر در مورد کتاب « بینوایان» نوشته « ویکتور هوگو»، خانم شیلان مفا ی در مورد کتاب « عروسک پدر» نوشته « پاتریشیا کارلورت» ، خانم صبا مرادی در مورد کتاب « سفر باور ن ی ادوارد» نوشته « کیت دی کامیلو» و خانم ندا رشیدی در مورد کتاب « حجاب » نوشته « مهدی مهریزی» گفتگو و تجربیات خود در مورد مطالعه این کتابها بیان نمودنند.

علمی کاربردی دهگلان هر ساله بصورت بدون کنکور ( بدون آزمون ) اقدام به ثبت نام از داوطلبان در مقاطع کاردانی و کارشناسی و در دو ورودی مهر و بهمن می کند. برخلاف تصور بسیاری از داوطلبان علمی کاربردی دهگلان برای ثبت نام دانشجویان هیچگونه آزمون ورودی برگزار نمی کند . اطلاع از لیست رشته های ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی دهگلان اولین قدم برای ثبت نام است که در این مقاله به شما معرفی کرده ایم. اطلاع از زمان ثبت نام علمی کاربردی ، شهریه علمی کاربردی و راهنمای ثبت نام علمی کاربردی قدم های بعدی است که به ترتیب در مقالات مرتبط توضیح داده شده است. دقت داشته باشید در سال تحصیلی 96 - 97 هیچ کدام از رشته های پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی ، پرستاری ، اتاق عمل ، علوم آزمایشگاهی ، مامایی ، علوم تغذیه ، هوشبری ، فیزیوتراپی ، بینایی سنجی ، شنوایی سنجی ، دامپزشکی ، بهداشت محیط ، بهداشت حرفه ای و رادیولوژی در علمی کاربردی دهگلان و هیچ علمی کاربردی دیگری در ایران بصورت بدون کنکور ارائه نمی شود . اگر قصد ثبت نام در یکی از رشته های بدون آزمون علمی کاربردی دهگلان را دارید می توانید در هر جای ایران که هستید تنها با یک تماس تلفنی ثبت نام علمی کاربردی دهگلان را به مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا بسپارید. برای ثبت نام علمی کاربردی دهگلان می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا استفاده کنید. دقت داشته باشید به لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی دهگلان ممکن است بعد از مدتی اضافه یا کاسته شود. برای اطلاع دقیق از این رشته ها با مشاوران هیوا تماس بگیرید.
” ثبت نام علمی کاربردی دهگلان را به مشاوران هیوا بسپارید “
ادامه مطلب

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  حسین مهری دادستان شهرستان دهگلان در گفتگو با خبر نگار دهگلان شیدا با اشاره به جانمای دفتر خدمات الکترونیکی قضایی و خدمات سامانه " ثنا "  طراحی قوه قضائیه که ثبت نام شاکی، متهم و ارباب رجوع که به هر نحوی به دادگستری مراجعه کنند ا امی است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
  کارشناس امور فرهنگی اداره تبلیغات ی شهرستان دهگلان از دیدار با مسئول کانون فرهنگی،تبلیغی جمیل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات ی استان کردستان،حجت‌ال محمد علی عظیمی با اعلام این خبر گفت: بمناسبت ماه مبارک رمضان با مرتضی یوسفی مسئول کانون فرهنگی،تبلیغی جمیل  در محل اداره تبلیغات ی دیدار وگفتگو د. در این دیدار در مورد مسائل فرهنگی وتبلیغی و برنامه های قرآنی ایام ماه مبارک رمضان با هم بحث وتبادل نظر د. در این دیدار مقرر شد یوسفی در ماه مبارک رمضان نمایشگاه عرضه و فروش محصولات قرآنی را در محل پارک لاله دهگلان ب ا نماید. در این دیدار مرتضی یوسفی خواستار کمک از اداره تبلیغات ی در ب ایی نمایشگاه شد.
آبگیری از سدهای "قوچم" دهگلان و "چراغ ویس" سقز توسط رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس آغاز و به بهر ه برداری رسید.
همواره یکی از مطالبات و توقعات مردم هر منطقه از ت، این بوده که مدیریت ادارات تی را به افرادی از همان منطقه واگذار کند، این کار علاوه بر افزایش دلگرمی و تقویت روحیه مشارکت جمعی مردم، موجبات مدیریت موفق ادارات را نیز فراهم می آورد، زیرا شرط لازم برای موفقیت یک مدیر، این است که از نقاط ضعف و قوت سازمان خود آگاهی کامل داشته باشد تا بتواند با برنامه ریزی مناسب و استفاده از نیروهای متخصص، برای رفع کاستی ها اقدام کند. حال مهمترین مشکل یک مدیر غیر بومی این است که شناخت کافی از مشکلات منطقه ندارد و حتی اگر در طول زمان بتواند از مشکلات آگاه شود، نمی تواند به خوبی آن ها را حل کند زیرا نیروهای سازمان تحت مدیریتش را به خوبی نمی شناسد تا از تخصص آن ها در جهت حل مشکلات استفاده بهینه داشته باشد. گاها مشاهده می شود یک مدیر غیر بومی سال ها بدون شناخت مدیریت می کند و دُرست زمانی که شناخت لازم از سازمان و نیروهای تحت مدیریتش را به دست می آورد از کار برکنار می گردد و این به معنای از دست رفتن زمان و منابع انسانی است. خوشبختانه در راستای قول هایی که ت آقای به مردم داده بودند و با جدیتی که قروه و دهگلان، آقای قادرمرزی در تشویق دستگاه های تی به انتصاب مدیران بومی دارند اخیرا شاهد هستیم که بسیاری از مدیریت های شهرستان دهگلان به افراد بومی س شده است. این امر بسیار جای خوشحالی دارد، چرا که این مدیران علاوه بر آگاهی از مشکلات، نیروهای توانمند را نیز به خوبی می شناسند و می توانند از تخصص آن ها، نهایت استفاده را ببرند. بنابراین امید است این مدیران با بهره گیری از این دو مزیت، به پیشرفت و رونق منطقه سرعت ببخشند. در همین راستا روز چهارشنبه، ششم اسفند سال 93، آقای صالح نادری به عنوان مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان دهگلان معرفی و مراسم معارفه ایشان با حضور فرماندار و بسیاری از مدیران سازمان ها و ادارات دهگلان برگزار گردید. لازم به ذکر است که ایشان یکی از دبیران باسابقه، مردمی، خوشنام و محبوب هستند که علاوه بر داشتن مسئولیت شورای نگهبان دهگلان، مدتی نیز در پست معاونت آموزشی اداره آموزش و پرورش فعالیت داشته اند. بی شک موفقیت ایشان و سایران مدیران بومی، موجبات اعتماد ت در بکارگیری هرچه بیشتر مدیران بومی را فراهم می کند، لذا این انتصاب شایسته را به ایشان تبریک گفته و برایشان آرزوی موفقیت می کنیم. آموزش و پرورش دهگلان آقای نادری در پایان مراسم معارفه خود، در سخنانی از زحمات مدیر سابق آموزش و پرورش، جناب آقای جلال مردانی تشکر کرده و بخشی از برنامه های خود را جهت شکوفایی و پیشرفت آموزش و پرورش دهگلان تشریح د. مدیر آموزش و پرورش دهگلان 39
ان انتظامی شهرستان دهگلان موفق به کشف یک محموله گوشی تلفن همراه قاچاق به ارزش دو میلیارد و 500 میلیون ریال شدند.


علمی کاربردی دهگلان هر ساله بصورت بدون کنکور ( بدون آزمون ) اقدام به ثبت نام از داوطلبان در مقاطع کاردانی و کارشناسی و در دو ورودی مهر و بهمن می کند. برخلاف تصور بسیاری از داوطلبان  علمی کاربردی دهگلان برای ثبت نام دانشجویان هیچگونه آزمون ورودی برگزار نمی کند . اطلاع از لیست رشته های ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی دهگلان اولین قدم برای ثبت نام است که در این مقاله به شما معرفی کرده ایم. اطلاع از زمان ثبت نام علمی کاربردی ، شهریه علمی کاربردی و راهنمای ثبت نام علمی کاربردی قدم های بعدی است که به ترتیب در مقالات مرتبط توضیح داده شده است. دقت داشته باشید در سال تحصیلی 96 - 97 هیچ کدام از رشته های پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی ، پرستاری ، اتاق عمل ، علوم آزمایشگاهی ، مامایی ، علوم تغذیه ، هوشبری ، فیزیوتراپی ، بینایی سنجی ، شنوایی سنجی ، دامپزشکی ، بهداشت محیط ، بهداشت حرفه ای و رادیولوژی در  علمی کاربردی دهگلان و هیچ  علمی کاربردی دیگری در ایران بصورت بدون کنکور ارائه نمی شود . اگر قصد ثبت نام در یکی از رشته های بدون آزمون علمی کاربردی دهگلان را دارید می توانید در هر جای ایران که هستید تنها با یک تماس تلفنی ثبت نام علمی کاربردی دهگلان را به مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا بسپارید. برای ثبت نام علمی کاربردی دهگلان می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا استفاده کنید. دقت داشته باشید به لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی دهگلان ممکن است بعد از مدتی اضافه یا کاسته شود. برای اطلاع دقیق از این رشته ها با مشاوران هیوا تماس بگیرید.
” ثبت نام علمی کاربردی دهگلان را به مشاوران هیوا بسپارید “ 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
همزمان با سفر رئیس جمهور به استان کردستان، اولین تولید کننده ایمپلنت های دندانپزشکی در کشور با حضور وزرای بهداشت و صنعت، معدن و تجارت در شهرک صنعتی دهگلان افتتاح شد.
با حضور ریاست جمهور و کاروان تدبیر و امید مجتمع لاستیک بارز کردستان در شهر دهگلان استان کردستان افتتاح و به بهره برداری رسید.
مرتضی یوسفی با عنوان راهی به رنگ نوروز به جشنواره بین المللی رشد این موفقیت را به جامعه هنری دهگلان تبریک گفت
مجتمع لاستیک بارز کردستان با حضور رییس جمهور در شهر دهگلان استان کردستان افتتاح و به بهره برداری ‏رسید.‏
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دهگلان گفت: نشاءهای هیبریدی محصولات جالیزی برای نخستین بار در استان کردستان تولید شد.
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور امروز از کارخانه کاشی ری دهگلان بازدید کرد.
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: درطول سال در شهرستان های دهگلان و بیجار، چهار واحد پرورش شترمرغ با ظرفیت 141 مولد وجود داردکه تا 200 قطعه نیز ظرفیت پرورش دارند.
سنندج - مجتمع لاستیک بارز کردستان با حضور رییس جمهور در شهر دهگلان استان کردستان افتتاح و به بهره برداری رسید.


علمی کابردی دهگلان به روال هر ساله برای سال تحصیلی 96 - 97 در دو مقطع کاردانی و کارشناسی و در دو نیمسال مهر و بهمن اقدام به ثبت نام بدون کنکور ( بدون آزمون ) از داوطلبان می کند. با وجود سابقه چند ساله این موضوع ، هنوز مراحل ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی دهگلان مهر و بهمن 96 - 97 برای بسیاری از داوطلبان سردرگم کننده و پیچیده است. همچنین یکی دیگر از مهم ترین سوالاتی که در این باره پرسیده می شود لیست رشته های ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی دهگلان است. تنوع و تفاوت زیاد رشته ها با یکدیگر باعث شد که تصمیم بگیریم در این مقاله هم راهنمای ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی دهگلان مهر و بهمن 96 - 97 را به شما ارائه دهیم و هم لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی دهگلان در دو مقطع کاردانی و کارشناسی را معرفی کنیم. همین جا باید ذکر کنیم در سال تحصیلی 96 - 97 هیچ کدام از رشته های پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی ، پرستاری ، اتاق عمل ، علوم آزمایشگاهی ، مامایی ، علوم تغذیه ، هوشبری ، فیزیوتراپی ، بینایی سنجی ، شنوایی سنجی ، دامپزشکی ، بهداشت محیط ، بهداشت حرفه ای و رادیولوژی در  علمی کاربردی دهگلان و هیچ  علمی کاربردی دیگری در ایران بصورت بدون کنکور ارائه نمی شود . برای آشنایی بیشتر با  علمی کاربردی مطالعه مقاله راهنمای ثبت نام علمی کاربردی را به شما معرفی می کنیم. همچنین اگر درمورد زمان ثبت نام علمی کاربردی یا مشاهده لیست رشته های علمی کاربردی و شهریه علمی کاربردی در تمام ایران سوالی دارید کلیک کنید. همچنین کلیه داوطلبان ثبت نام علمی کاربردی 96 می توانند در هر جای ایران که هستند تنها با یک تماس تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی دهگلان مهر و بهمن 96 - 97 را به مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا بسپارند . برای این کار می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا استفاده کنید.
” ثبت نام علمی کاربردی دهگلان مهر و بهمن 96 - 97 را به مشاوران هیوا بسپارید “ 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]

پنجشنبه 7 اردیبهشت 1396 :: نویسنده : محمد فایق مجیدی دهگلان