قبرستون ابدی احمد یاماها


آهنگ جدید احمد سلو ( احمدرضا شهریاری ) به نام دلگیرم new by ahmad solo called delgiram  آهنگ جدید احمد سلو به نام دلگیرم,هنگ جدید احمد سلو دلگیرم, آهنگ دلگیرم احمد سلو,احمد سلو دلگیرم ترانه و آهنگ : احمد سلو / تنظیم : حسین فلاح
ادامه مطلب
رکنا: آپارتمان احمد راز کثیف او و کارکنانش را در قاهره برملا کرد.
هیچ ی ندیدم، که احمد بخواند و در قنوت یا در پایان گریه نکند. پیوسته این ذکر«یا رب ال ، یا رب الحسین، یا رب المهدی» ورد زبان احمد بود و بعد گریه می کرد.
احمد احمدی ساعت 16:00 یکشنبه 93/04/22
احمد احمدی پای ش ته خود ر به دست جراحان سپرد .
احمد ساعت 14:30 وارد اتاق عمل شد تا پزشکان ران او را عمل کنند و با جایگذاری پلاتین آن را ترمیم نمایند .جراح احمد گفت : عمل موفقیت امیزی بوده و به زودی می توانید نتیجه عمل را روی او مشاهده کنید .
ساعت 11:00 دوشنبه 93/04/23
احمد احمدی قدم به قدم تا بهبودی
با خبر شدیم که احمد را امروز از بخش مراقبت های ویژه ( i c u ) خارج کرده اند و به بخش منتقل کرده اند .
یهو هُری دلم گرفته.
نمیدونم چه کنمش.
خیلی وقت بود این شکلی نگرفته بود! نیاز به قبرستون دارم،
کاش کمی حس استقلال اینجا درم زنده تر بود.

نمیدونم چی گرفتتش ازم.
دلم خونه آقاجون میخواد هم.
قیافه ی دست و پام بسته س. حالم از این قیافه بد میشه.
عصر امروز در مراسم یادمان حاج احمد متوسلیان که در تهران برگزار شد یک اسیر لبنانی برای اولین بار جزئیاتی از لحظات زندانی بودنش به همراه حاج احمد را بازگو کرد.
احمد باز گرد .آخه بعضی ها مانده به دلشان که بگن حلالم کن.احمد یادته که از چه عشقی صحبت می کردی و لی نمی دونستی که طرفت عاشق نیست.احمد یادته شام اول رو ولی آ دونستی پای سفره مردش نبود......................احمد یادته که یادمان می دادی چاه بهر ی نکنیم ولی چاه کن زیاد بود.احمد جان بدنم پر نیشه و همه اش را به خاطرت و عقیده ات تحمل می کنم .آخه روزی زنبور ها از کنار م می روند و هیچ خزانی نمی ماند.آنها خزان خواهند شد و من همیشه بخاطرت بهار خواهم ماند.احمد جان و هزار قصه ای که با خود برده ای............................................
«احمد متوسلیان» و «غلامرضا قربانی مطلق» از بدو آشنایی، دوشادوش یکدیگر در تمامی صحنه های مقابله با ضدانقلاب حضور داشتند. وقتی غلامرضا شهید شد؛ حاج احمد در مقابل جسم در خون طپیده او زانوی ادب بر زمین نهاد…
علی گرمارودی در پی در گذشت احمد عزیزی شاعر متعهد کشور گفت: احمد عزیزی انسان با استعدادی بود و بسیار روان شعر می گفت. او اوزانی را انتخاب می کرد که به روانی شعرش کمک کند و البته جهش های فکری و تاثیرهای…
حاج احمد در حالی که اشک از چشمهاش جاری شده بود، دست هایش را رو به آسمان بلند کرد و گفت: «خدایا! راضی نشو که احمد متوسلیان زنده باشد و ببیند ما، مشهر ما، در دست دشمن باقی مانده. خدایا! اگر بنا بر این است که مشهر در دست دشمن باشد، مرگ احمد متوسلیان را برسان…»
نگاه احمد یک لحظه از مقتدایش برداشته نمی شود. آقا هم دستی به صورت وی می کشند: «احمد آقای عزیزی گل! فرصت خوبی است با خدا خلوت کنی. این فرصت از فرصت هایی ست که کم پیش میاد. با خدای متعال خلوت کن»
به من گفتن یه خاطره از شهید کربلایی احمد جعفری بگم یادمه احمد هیچ وقت زیر بار حرف زور نمیرفت خودم شاهد بودم که احمد با روش خودش به یکی از این بدعت گذارها که حالا اسمشو نمیبرم بحث میکرد در آ طرف وقتی دید نمیتونه از پس شهید احمد جعفری بر بیاد شروع به اهانت به شهید احمد جعفری کرد ولی احمد با نیش خند از کنار اون گذشت.یادش گرامی باد خدا هم بعضی وقتا کارایی می کنه ! یهو در شهادت باز شد و قبل از اینکه بفهمیم چی شد خودش یه عده رو تو این دوره زمونه ! انتخاب کرد و برد . حالا هی حسرت بخور ...
حاج بعد از آتش سوزی ارک گفت : اونا رو دیدن در حالیکه ارباب (ع) داره رو سرشون تاج طلا میذاره . رحمت الله علیهم اجمعین .
خواهر احمد عزیزی با اشاره به شرایط نامساعد برادرش، از مردم خواست برای احمد عزیزی دعا کنند.
آهنگ جدید احمد ولی زاده با نام حس عاشقی     آهنگ جدید احمد ولی زاده با نام حس عاشقی آهنگ احمد ولی زاده به نام حس عاشقی با بالاترین کیفیت new by ahmad valizade called hesse asheghi ترانه: یاسر ی ؛ آهنگسازی و تنظیم: احمد ولی زاده ؛ می و مستر: مهیار رحیمی ع آهنگ جدید احمد ولی زاده با نام حس عاشقی آهنگ جدید احمد ولی زاده با آهنگ جدید احمد ولی زاده در دو کیفیت متفاوت از ملودی 98 با کد پخش آنلاین این موزیک برای وبلاگ و سایت شما کد زیر را کپی کنید سپس در قسمت مناسب وبلاگ یا سایت خود قرار دهید منبع
هرچی فکر میکنم ،میبینم که بهترین لحظه سفر هم اونجا بود که با دوچرخه با دو نفر خُل داشتیم ساعت 2 و 34دقیقه بامداد ،وسط کیش دنبال قبرستونش میگشتیم و ا هم انقدر جهت ی هامون افتضاح بود که با زور 3درصد شارژ گوشی و جی پی اس برگشتیم. اینکه واقعا چرا داشتیم دنبال قبرستون میگشتیم؛سوالیه که خودمون هم براش جو نداریم!
#یک_جرعه_کتاب

امیدوارم اگه واقعاً مُردم، یه نفر پیدا شه که عقل تو کله ش باشه و پرتم کنه تو رودخونه یا... نمی دونم ! هر کاری ه غیرِ گذاشتن تو قبرستون؛ اونم واسه اینکه مردم بیان و یکشنبه ها گل بزارن رو شکمم و این مز فات !
وقتی مُردی، گل می خوای چیکار ؟!

#ناتور_دشت
✍ #جی_دی_سلینجر
@nevisandbdonya
من دیگه از اینجا خوشم نمیاد. میتونم بَزَکش کنم و براش قالب جینگیل مستون بذارم و از این طرف قلب رد بشه و از اون طرف موزیک پخش بشه و از بالا یه فرشته بیاد بال بال بزنه و از پایین یه دلقک بیاد گی ب ه! ولی من دیگه از اینجا خوشم نمیاد. میاد بهم ماس میکنه و میگه آخه تو که منو دوست داشتی پس الان چرا نه! با "به فلانم" ترین ح ممکن بهش نگاه میکنم و تو دلم میگم: " انقدر ازت خوشم نمیاد که حتی حال ندارم قانعت کنم که چرا! "
نچ. دیگه فایده نداره. فکر کنم به نهایتش رسیدم و دیگه برام بی معنی شد. دیگه اینجا ذوقناکم نمیکنه. ذوقم سردناک شده! یا کورناک! به هر حال.
من دیگه از اینجا خوشم نمیاد. ولی دلم هم نمیاد ولش کنم. ببندمش. خفه اش کنم. تمومش کنم. یا حتی برم سراغ یه جای دیگه که اونجا بنویسم. اصلاً هرجا جز اینجا عین قبرستون سرد و خالیه. اینجا ولی، لااقل سرد و خالی نیست. سرد هست. خالی نیست. قبرستون هست؟ خالی نیست؟ وحشتناکه! نیست؟ فرار کنم؟ حال ندارم که!
ولی اینو بدونید که من دیگه از اینجا خوشم نمیاد. حتی اگه عاشقم بشه و برام اسمارتیز و همبرگر بگیره یا تو یه کافه برام میز رزرو کنه و روش یه دسته گل نرگس بذاره، ازش خوشم نمیاد. ولش میکنم یه روز. وایسید از خوش نیومدن اشباع بشم! بعد مث "شبنمی از جنس تنفر" خواهم نشست رو سطر سطر این وبلاگ مز ف. سطر سطر، خواهم نشست، شبنم تنفر! داره زور میزنه بگه ببین تو هم میتونی ادبیاتانه بنویسی! ولی غلط کرده! چون نمیتونم. بهش بگید زور بیخود نزنه. من رفتنی ام.
خواهر احمد عزیزی به تشریح آ ین وضعیت این شاعر پرداخت و ضمن اشاره به عدم جراحی طی روز جاری گفت: احمد امروز راهی اتاق عمل شد ولی بدون جراحی به آی سی یو برگشت.
درخواست خواهر احمد عزیزی از مردم: برای شفای احمد دعا کنید / دیروز صبح بار دیگر احمد عزیزی، شاعر شناخته شده کشورمان مورد عمل جراحی قرار گرفت و به گفته خواهر این شاعر، پزشک معالج از نتیجه عمل جراحی رضایت نداشته است.
صبح روز دوشنبه اتفاق مهمی در محله فیروزادمرد فسا رُخ داد که ما جُرأتِ درجِ این خبر را نداشتیم !!! امّا بالا ه این خبر برای اولین بار توسط سایت "سلام فسا" منتشر شد که باعث شد کمی از ترسِ ماهم جهتِ درجِ این خبر برطرف بشه ؛؛؛ گرچه مسئولیتش با همونهایی هست که این خبر را برای اولین بار انتشار دادند و ما همچنان میترسیم !!! در جریان حفاریهای فاضلاب در کوچه های فیروزادمردِ فسا یک جنازه اسکلت متعلق به یک انسان پیدا شد !!! فعلا مشخص نیست این جنازه متعلق به چه فردی و چه زمانی هست اما طبق معمول بازار شایعات داغ از هر نوعش هست : : : عده ای از افرادِ محل میگن این مکان قبلا قبرستون بوده ... عده دیگری میگن نبوده و اگر قبرستون بوده چرا در این همه حفاری همین یک جنازه پیدا شده ؟؟؟ عده ای هم احتمال میدن این جنازه متعلق به افرادی بوده که سالها پیش مفقود شدن و هیچ خبری تاحالا از اونها نبوده !!! و هزار و یک احتمال و شایعات دیگر که همچنان ادامه دارد ... البته "سایت سلام فسا" احتیاط را پیشه کرده و فقط به مورد قبرستون اشاره کرده اما ما چون در این مکان زندگی میکنیم و از نزدیک شاهد همه ماجرا بودیم قضیه را بیشتر باز کردیم ؛ ضمنا از افراد مُعتمد و مُسن مَحَل هم که سوال کردیم گفتن در مکانی که جنازه پیدا شده به هیچ عنوان قبرستون نبوده و تا پنجاه سال پیش این مکان زمین کشاورزی بوده و خیلی از اونایی که در این مکان مشغول کشت بودند هنوز در قید حیات هستند !!! به هرحال نیروی انتظامی هم جنازه را بُرده تا مورد بررسی قرار بده این هم لینک مربوط به این خبر از "سایت سلام فسا" (کلیک کنید) http://www.salamfasa.com/vdcd.k0n2yt0nna26y
اتوبار جلال آل احمد, باربری جلال آل احمد  ,اتوبار جلال آل احمد, باربری جلال آل احمد  , ,با 30 در صد تخفیف 88550676-09197726785 ,اتوبار محدوده جلال آل احمد, باربری محدوده جلال آل احمد, اتوبار منطقه جلال آل احمد, باربری منطقه جلال آل احمد,اتوبار, باربری,حمل بار شرکت,حمل بار ادارات,حمل بار شرکت در جلال آل احمد,حمل بار ادارات در جلال آل احمد,حمل بار با نرخ اتحادیه ,اثاث کشی در جلال آل احمد,اسباب کشی در جلال آل احمد,اسباب کشی منزل,اثاث کشی منزل,حمل و نقل , اسباب کشی منزل در جلال آل احمد,
جماران مطلبی را برگرفته از خاطره نقل شده از سید محمد صدر از بستگان بانو فاطمه طباطبایی، همسر مرحوم سید احمد را منتشر کرده است.
در بیست و ششم اسفند ماه سال ۱۳۷۳ حجت ال و المسلمین حاج سید احمد فرزند حضرت (ره)، دارفانی را وداع گفت.

ع ی که احمد در روز در پیج شخصی خودش در اینستاگرام منتشر کرد
مرگ به آدم نزدیکه ... نه اینکه چون شنیدم دارم تکرارش می کنم ،نه ... خودم حسش که می گم نزدیکه. مهم نیست به این چند خطی که میگم عمل بشه یا نه. مهم اینه که من حرفم رو بزنم . فقط به خاطر دل خودم. * نمی خوام ی برای عبرت گرفتن و یاد آ عاقبتش افتادن بیاد و موقع آ ین ببینتم. همیشه از چشمای که منتظر اینجور موقعیتا هستن تا خوب سیر و سیاحتت کنن بیزارم . * اگر تابستون بود و هوا گرم، خا پاری رو صبح زود بعد از طلوع آفتاب انجام بدید . گرمای هوا تو قبرستون غیر قابل تحمل تره . * نذارید هیچ بچه ای تو قبرستون برای خا پاری حضور داشته باشه. * بالا سرم یه تک درخت بید مجنون بکارید. * رو سنگ قبرم شعر ننویسید . هیچی ننویسید . اسم کافیه. * ملت رو اسیر مراسم و مسجد و این داستانا نکنید . الان همه به اندازه خودشون گرفتارن . هر خواست لطف کنه بره دیدن پدر و مادرم . مطمئنم به همدردی احتیاج دارن. * اگر خواستید به مامان زنگ بزنید ساعت ده صبح وقت خوبیه. همین الان هم که هستم ساعت از ده که می گذره دلش تنگ میشه. * روز خا پاری و تا چند روز بعدش نذارید همسرم رانندگی کنه . * سه دانگ خونه ای که به نامم هست بی کم و کاست مال همسرمه . * طلاها به غیر از اون دستبند پهن دورنگی که دارم و حلقه ام که مال شوهرمه ، برسه به مادرم . * لپ تاپ برسه به همسرم. * کتابام رو به سایه بدید . فقط حافظی که جزء مهریه ام بوده و قرآنی که تو سفره عقد گذاشتم می مونه برای همسرم. * پسرم رو هم می سپرم دست همسرم . همین الان هم ازش مراقبت می کنه. * به اثاث خونه دست نزنید . اونا هم جز خونه است . فقط از ظرف های دکوری که دارم و روش مجسمه های ظریف زن های نیمه ه دو تاش رو به انتخاب خودش به رویا بدید . آهان ، از اون ظرفایی هم که روش مجسمه پرنده داره نفری یکی به شیوا و مرجان بدید . * گوشی ام و ساعتهام رو برای خواهرم پست کنید . * دلم می خواد همسرم بعد از من تنها نمونه . حتی برای یک روز. در ضمن تارش رو بدید دستش . اصلا بذارید کنارش . بذارید تو قبرستون و خونه فقط صدای تارش شنیده بشه. * جز همسرم ی نیست که بخوام ازش درخواست بخشش کنم . به بقیه در حد توانم محبت . * ... خودتون رو برای انجام هیچ کدوم از این کارها که گفتم اذیت نکنید . به هر حال وقتی نباشم مهم نیست چه اتفاقی می افته.
در این قسمت آهنگ فوق العاده شاد بندری که با وی اس تی صداهای اورینتال ارگ یاماها a1000 توسط برنامه آهنگسازی fl studio ساختم، امیدوارم مورد رضایت علاقمندان قرار گیرد. نوازنده و تنظیم آهنگ: احمد پاکزاد *** در ضمن این آهنگ و تمامی آهنگ های این سایت با کیبورد کامپیوتر نواخته می شوند. آهنگ تصویری (محیط نرم افزار با کیفیت hd) با حجم 9 مگابایت


تحقیق آشنایی با احمد شاملو وزندگی او
تحقیق-آشنایی-با-احمد-شاملو-وزندگی-او تحقیق با موضوع آشنایی با احمد شاملو و زندگی او، در قالب word و در 36 صفحه، قابل ویرایش. بخشی از متن تحقیق: احمد شاملو در سال 1304 هجری شمسی در تهران، به دنیا آمد. پدرش حیدرنام داشت و افسر ژاندارمری بود و مادرش کوکب عراقی، از قفقازی فایل

احمد ایراندوست در کنار همسرشاحمد ایراندوست در کنار همسرش , ع ی که از احمد ایراندوست و همسر و دخترشمنتشر شده است.احمد ایراندوست (دریس) بازیگر اهل آبادان و از عرب های ایران است.احمد ایراندوست متولد داد ماه سال ۱۳۴۹ در آبادان است به گفته خودش قبلاً بو ور بوده کهدر سال ۱۳۶۸ به دلیل ش تگی فک دیگر نتوانستهاین رشته را ادامه دهد، پدرش، شهاب ایراندوست هم از قهرمانان کشتی هم دوره غلامرضا تختی بوده است.چندین سال در خارج از ایران فعالیت می کرده و به گفته خودش، بدون ارائه ی هیچگونه مدرک و یا اثباتی،در دوبی بادیگارد یک شیخ عربی بوده و همچنین در هالیوود نیز محافظ شخصی افرادیچون جنیفر لوپز، نیکلاس کیج، ماریا کری و ویتنی هوستون بوده است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
در تصویر زیر دست نوشته آیت الله - معظم انقلاب ی- برای حاج احمد متوسلیان را می بینید که نوشته اند: «صلوات و سلام خداوند بر رزمنده بااخلاص بی نشان حاج احمد متوسلیان»
پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله در سالروز درگذشت حجت ال سید احمد مصاحبه ی را که در سال ۱۳۷۴ انجام شد؛ بازنشر کرد.