فناوران دیدین تاحالا نبینین اصن عمرم نصف شد پاش

صفر تا صد زندگی بنیان‌گذار شرکت فناوران نانو مقیاس را ببینید     صفر تا صد زندگی بنیان‌گذار شرکت فناوران نانو مقیاس را ببینید در این ویدیو رضا فریدی مجیدی، بنیان‌گذار شرکت فناوران نانومقیاس، به سخنرانی پرداخته است و داستان موفقیت شرکت فناوران نانو مقیاس را بیان کرده است. فریدی مجیدی، این شرکت را در سال ۱۳۸۵ تاسیس کرد و تاکنون توانسته است در قالب این شرکت دانش‌بنیان، ۳۰ محصول فناورانه را برای مصارف داخلی و خارجی روانه بازار کند.
رئیس علوم پزشکی بوشهر گفت: حمایت از فناوران از برنامه‎های اصلی است و ما با تمام توان از این حوزه حمایت خواهیم کرد.
نمایندگان محترم همکار با سلام به استحضار می رساندمشکل بوجود امده در برنامه فناوران حل شده ودر مدت2-3روز فرصت هست که واریزهای نقدی وعملیات واریزی خود رابررسی نمایید ودرصورت هرگونه اشتباه اصلاح نمایید.در غیرر اینصورت بعد از مدت مدت فوق کدصدور مسدود میگردد.
رئیس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی فناوری گفت: ستاد حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی از پژوهشگران و و سمینارهای علمی حمایت می کند.
پاو وینت محاسبات عددی (سری فناوران): محاسبات عددی: پاو وینت محاسبات عددی (سری فناوران): قیمت فقط ۲۰۰۰ تومان شرح مختصر: این مجموعه درس کامل محاسبات عددی در قالب پاو وینت با کیفیت عالی به صورت تایپ شده بر اساس کتاب سری فناوران می باشد که در تعداد ۳۹۹ اسلاید عرضه می گردد. image result for ‫محاسبات عددی (سری فناوران):‬‎ برای دریافت فایل لطفا به لینک زیر مراجعه نمایید. http://file-folder.ir/1396/04/27/ -پاو وینت…بات-عددی-سری-فنا/‎
صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور قابل توجه اساتید، دانشجویان و پژوهشگران محترم فنی و حرفه ای

نظر به سیاست های حمایتی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور در خصوص حراست جدی از حقوق مالکیت فکری یان محترم بویژه مساعدت در ثبت بین المللی اختراع، از تمامی اساتید، دانشجویان و پژوهشگران در خواست می گردد با مراجعه به سایت صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور به آدرس http://insf.gov.ir و انجام ثبت نام اولیه و اخذ نام کاربری و کلمه عبور وارد سامانه مدیریت پژوهش و فناوری به نشانی http://backend.insf.gov.ir شده و پس از تکمیل پرسشنامه ثبت بین المللی اختراع و بارگزاری آن، از طریق گزینه ارسال، فرمها را به صندوق ارسال نمایند.
توجه: صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور به اساتید و دانشجویان گرامی توصیه می نماید که قبل از چاپ نتایج تحقیقات خود در مجلات معتبر خارجی یا داخلی نسبت به فایل نمودن اختراع خود اقدام نمایند و پس از فایل شدن تقاضانامه اختراع در ادارات ثبت اختراع ایران یا یکی از کشورهای دیگر آنگاه مقاله خود را منتشر نمایند.


معاونت پژوهش و فناوری فنی و حرفه ای
سلام :) من تا امروز 174 روزه که وبلاگ دارم و یک بلاگرم:دی تا حالا 924تا نظرای خوب برام فرستادید تاحالا درمورد من چی فکر کردید؟ چه جور دختریم؟ خیلی دوست دارم بدونم ! ما ها تاحالا همدیگرو ندیدم ولی با حرفایی که میزنیم یه شناختی ایجاد میشه؟ اون چیه!
جوانی بهترین دوران عمرم بود که از دستم رفت و از آن تنها چند ع باقی مانده است.
الان هیچ انگیزه ای پشت این نیس ! عایا تاحالا لبتاپتون رو قایم ؟ دیدین چقدر بده ؟ مخصوصا اگه فکر کنید گوشیتون رو هم قایم ولی نکرده باشن ! بعد زیر تختتون پیداش کنید ! بعدش شارژش خالی باشه ؟ شده ؟ نشده ! خدا کنه نشه !!! کلا ماه عسل کلام اینکه تا زیر تختتون رو نگردید گوشیتون پیدا نمیشه !
لیست شرکتهای معتبر گارانتی محصولات آی تی توسط اتحادیه صنف فناوران رایانه منتشر شد  
  14 شرکت معتبر گارانتی کننده محصولات آی تی توسط سازمان حمایت از مصرف کنندگان مورد تایید قرار گرفتند. اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران با همکاری سازمان حمایت از مصرف کنندگان اقدام به انتشار لیست شرکتهای معتبر در حوزه گارانتی محصولات آی تی و فناوری اطلاعات نمودند،با توجه به این که سازمان حمایت از مصرف کنندگان تنها ارائه کننده مجوز گارانتی برای شرکت های خدمات پس از فروش می باشد انتشار این لیست با کارشناسی های دقیق و بررسی بلند مدت می باشد.
سید مهدی میرمهدی، رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران درباره شرکت های مجاز خدمات پس از فروش اعلام کرد که اتحادیه برای ممیزی شرکت های خدمات پس از فروش با سازمان حمایت همکاری می کند و این بازرسی ها بدون دریافت هیچ هزینه ای است؛ در حالی که تا پیش از این سازمان حمایت طبق روال همیشگی خود از شرکت های متقاضی پروانه خدمات پس از فروش مبلغ ۱۵ میلیون تومان دریافت می کرد ولی اتحادیه با ورود به این بازرسی ها، روند ممیزی و بررسی را رایگان انجام می دهد.
رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران با اشاره به اینکه یکی از مواردی که شرکت ها برای دریافت پروانه خدمات پس از فروش به سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ارائه دهند پروانه ب صادر شده از سوی اتحادیه است، گفت،تا آ ین روز آذر امسال ۱۵۷ فعال حقیقی و حقوقی در زمینه گارانتی برای دریافت مجوز به اتحادیه مراجعه د و تا کنون ۱۴ شرکت به عنوان شرکت های مجاز خدمات پس از فروش روی سایت اتحادیه معرفی شده اند. البته ۸ شرکت نیز برای دریافت مجوز به سازمان حمایت معرفی شده اند.


لیست گارانتی های معتبر (۱۴ گارانتی مجاز)
شرکت همراه پرداز هزاره آسا،پشرکت هماهنگ پردازش،شرکت ویستا پخش رایانه،شرکت لایف برد پارسه،شرکت سازگار ارقام،شرکت خدمات آ گ،شرکت توسعه و تجارت ماتریس،شرکت تحلیل رایانه گستر فردا،شرکت پویش جاوید گیتی،شرکت پردیس صنعت سیاره سبز،شرکت پارس ایراکام،شرکت بازرگانی تجهیز رایانه مرات،شرکت بازرگانی مهر،شرکت الماس رایان ایرانیان
عنایتی: سخت ترین پن ی عمرم را به استقلال خوزستان زدم/ الان همه می خواهند پدیده را ش ت دهند مهاجم تیم فوتبال پدیده اسان گفت: من در طول دوران فوتبالم پن ی زیاد زده ام اما پن ی شب گذشته سخت ترین پن ی عمرم بود که نفسم بند آمده بود. خبرگزاری فارس: عنایتی: سخت ترین پن ی عمرم را به استقلال خوزستان زدم/ الان همه می خواهند پدیده را ش ت دهند
بازیگر "رسوایی" گفت: من تمام سالهای کاری ام را در نقطه به نقطه کشور تدریس کرده و کل عمرم را در تئاتر گذاشته ام. بعد از این همه تلاش و کار می بینید که در انتهای راه به حال خود رها می شوید. البته من…
این بهترین ساعت های عمرم بود ^___^ اینقدر خوب و لعنتی بود که هنوزم با فکر بهش نیشم از اینور تا اونور باز میشه ^___^ خییییییلی خوب بود خیییلی خییییلی خوب بود ^_^ بهترین کنسرتی بود که تو عمرم رفتم *_* واهاهاهاهاهاهاهاییییییببیی میام تعریف میکنم براتون حتما ^__^ ولی نتونستم صبر کنم تا اونموقع و نیام بگم که من امشب حس میکنم خوشبخت ترین آدمم ^___^
...امسال عمرم را با نم نم عشقی اغاز می کنم که حاضرم بارها تمام بی تفاوتی های سالهای تحویل عمرم را بدهم تا به حال الانم برسم.. 26 سالگی ام در اوج به پایان رسید.. خدارا بخاطر اینهمه لطفش سپاسگزارم.. سالی خوش و همراه با لحظاتی ..شیرین.. و بارانی از عشق برای .. ( ادامه دارد..
رئیس اتحادیه فناوران از فروش کالای دست دوم رایانه ای به جای نو در فروشگاه های فیزیکی و اینترنتی خبر داد و گفت: این کالاها با اسپری امبرسیل و روی میزکیوسی تمیز و آکبند می شوند.

تهران- ایرنا- صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی ریاست جمهوری از ابتدای سال جاری تاکنون…
رئیس اتحادیه فناوران از فروش کالای دست دوم کامپیوتری به جای نو در فروشگاه های فیزیکی و اینترنتی خبر داد و گفت: این کالاها با اسپری امبرسیل و روی میزکیوسی تمیز و آکبند می شوند.
[ad_1]
مفیدستان: رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران ضمن اعلام موافقت این اتحادیه با پلمب واحدهای اسنپ و تپسی به دلیل مغایرت فعالیت با جواز صنفی گفت: مراتب اجرایی این کار در قالب نامه ای به اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران واگذار شد. رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه گفت: براساس خواسته اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران، روز گذشته موافقت خود را با بستن این دو واحد صنفی (اسنپ و تپسی) در قالب نامه ای به این اتاق اعلام کردیم. وی ادامه داد: اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران به دلیل اینکه آژانسهای موبایلی مذکور جواز متفاوتی به نسبت فعالیت خود دارند، طی نامه ای درخواست پلمب این واحدهای صنفی را به ما داد که ما هم متقابلا در پاسخ به این نامه اعلام موافقت کردیم اما انجام روال بستن و پلمب را به خود اتاق واگذار کردیم. رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران با بیان اینکه ما مخالف فعالیتهای مبتنی بر تکنولوژی نیستیم، خاطرنشان کرد: دستهای ای وجود دارد که نمی خواهد این دو ب وکار به فعالیت خود ادامه دهند. او افزود: با این حال اختیار پلمب این دو واحد صنفی بر عهده اتاق بازرگانی است و با توجه به نقش نظارتی که در رسته تولید، توزیع یا خدمات فنی بر تمامی اصناف دارد، می تواند مانع از فعالیت آنها در کشور شود. میرمهدی تصریح کرد: در نامه ای که به اتاق بازرگانی نوشتیم از تداخل فعالیت صنفی این دو آژانس موبایلی گفتیم اما این را هم گفتیم که اتحادیه فناوران دوست ندارد خودش به صورت مستقیم وارد ماجرای پلمب شود و عده ای را از نان خوردن بیندازد لذا مراتب اجرایی را به خود اتاق واگذار کردیم. وی خاطرنشان کرد: بنده به شخصه موافق صددرصدی فعالیتهای اینترنتی در کشور هستم اما به شرطی که قانون را رعایت کنند مثلا این دو اپلیکیشن موبایلی حاضر به دریافت جواز ب وکارهای مجازی از اتاق بازرگانی شوند. موارد موضوعی مرتبط
[ad_2]
لینک منبع
بازنشر: مفیدستان

عبارات مرتبط[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
ایسنا نوشت: مِم فا ، نویسنده ۷۰ ساله استرالیایی حوزه ادبیات کودک که توسط نیروهای کنترل مرزی مورد اهانت قرار گرفت و دستگیر شد گفت، به عمرم این طور توهین آمیز با من برخورد نشده بود.
ایسنا نوشت: مِم فا ، نویسنده ۷۰ ساله استرالیایی حوزه ادبیات کودک که توسط نیروهای کنترل مرزی مورد اهانت قرار گرفت و دستگیر شد گفت، به عمرم این طور توهین آمیز با من برخورد نشده بود.
چه شبهاراسحر ، 
که آن لعل لبش بینم
نه عمرم جاودان هست و ،
بیا تا خال لب بینم
بیا با بوسه شیرین کن ،
که گل کامش عسل دارد
نه کوه میشناسد ودریا. دل ،
دل مجنون جا دارد
اگرقهری ازما ،
به الطلف خ بخش
به این درگاه غلام را ،
توچون شاهی بخش
جهان بی عشق نمی ارزد ،
بیا میزان عشق باش
نه عمرجاودان داریم ،
بیا حریم عشقم باش
 
غ..ر.
رئیس اتحادیه فناوران رایانه از گستردگی سایت ها و فروشگاه های اینترنتی به دلیل نبود کنترل و نظارت بر روی آنان ابراز نگرانی کرد و افزود: متاسفانه دیگر فروشگاه های مجازی و اینترنتی را نمی توان ساماندهی و…
مرداد و بارونبارونو مردادچندسال بهترین و بدترین ماه سالم شدی؟تو اووووج ناامیدی شدی بهترین تجربه .عمرمو تو اووووج امیدواری شدی بدترین تجربه عمرمحالا من در اواسطت در امسالی غرقم که رنگی از امید و ناامیدی به صورت و قلبم نیستفقط سراپاگوش شدم به صدای بارونتبه به. ..
امسال تلخ ترین سال عمرم شد، اردیبهشت بهشتی برای من جهنمی شد به بلندای ابدیتبه تلخ ترین سوگ عمرم نشستمپشت و پناهم، امیدم، تکیه گاهم، غمخوارم، باغبان زندگی ام، پدرم ... رفت ...
همشهری آنلاین: فناوران دو شرکت دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان موفق به طراحی و ساخت باغچه هوشمند سبزی خانگی شدند.
رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران ضمن اعلام موافقت این اتحادیه با پلمب واحدهای اسنپ و تپسی به دلیل مغایرت فعالیت با جواز صنفی گفت: مراتب اجرایی این کار در قالب نامه ای به اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران واگذار شد.
 آهنگ جدید ولی به نام در این زمانه متن آهنگ جدید ولی در این زمانه بیا که دل به سودای تو دادم قسم به قد و بالای تو دادم ندارد این جهان تاب غم تو ندارد این جهان تاب غم تو من عمرم را به غم های تو دادم من عمرم را به غم های تو دادم در این زمانه خدا میدانه عاشقی میمانه و عاشق نمیمانه آتش قلبم کشتی به سردی تو یک نگاهه سویم نکردی عمرم بی تو بگذشت یار جانانه آه و فغان دارم از این زمانه در این زمانه خدا میدانه عاشقی میمانه و عاشق نمیمانه آتش قلبم کشتی به سردی تو یک نگاهه سویم نکردی عمرم بی تو بگذشت یار جانانه آه و فغان دارم از این زمانه بیا که دل به سودای تو دادم قسم به قد و بالای تو دادم ندارد این جهان تاب غم تو ندارد این جهان تاب غم تو من عمرم را به غم های تو دادم من عمرم را به غم های تو دادم در این زمانه خدا میدانه عاشقی میمانه و عاشق نمیمانه آهنگ با کیفیت 128
 آهنگ جدید ولی به نام در این زمانه متن آهنگ جدید ولی در این زمانه بیا که دل به سودای تو دادم قسم به قد و بالای تو دادم ندارد این جهان تاب غم تو ندارد این جهان تاب غم تو من عمرم را به غم های تو دادم من عمرم را به غم های تو دادم در این زمانه خدا میدانه عاشقی میمانه و عاشق نمیمانه آتش قلبم کشتی به سردی تو یک نگاهه سویم نکردی عمرم بی تو بگذشت یار جانانه آه و فغان دارم از این زمانه در این زمانه خدا میدانه عاشقی میمانه و عاشق نمیمانه آتش قلبم کشتی به سردی تو یک نگاهه سویم نکردی عمرم بی تو بگذشت یار جانانه آه و فغان دارم از این زمانه بیا که دل به سودای تو دادم قسم به قد و بالای تو دادم ندارد این جهان تاب غم تو ندارد این جهان تاب غم تو من عمرم را به غم های تو دادم من عمرم را به غم های تو دادم در این زمانه خدا میدانه عاشقی میمانه و عاشق نمیمانه آهنگ با کیفیت 128
تلاش های مسوولان سازمان تا ی رانی، اتحادیه فناوران رایانه تهران، شهرداری و پلیس راهور برای جلوگیری از فعالیت آژانس های اینترنتی نه تنها هیچ فایده ای نداشته؛ بلکه به نظر می رسد میزان استفاده از این سامانه ها و درآمد صاحبان آنها را به شدت افزایش داده است. گویا آی تی – همین چند روز […]
فناوان نانو سالهاست برای رخدادی همچون بحران اخیر قطعی برق خوزستان، چاره شیده و را ار ارائه داده اند اما مسئولانی که خود را در قید و بند حمایت از فناوران داخلی نمی دانند در موقع بروز بحران، «عذاب الهی» را علت این درد و رنج مردم می دانند.