فروش بیشتر با طراحی فروشگاه اینترنتی

 
اصفهان به خاطر قرارگیری در مرکز کشور و دسترسی آسان به ای مهم نظیر تهران، شیراز و... و نیز وجود صنایع و کالاهایی که در استان های دیگر کمتر پیدا می شود یکی از بهترین ا برای فروش اینترنتی است.
بسیاری از مشتریان ما از سپهر برای ایجاد فروشگاه اینترنتی خود استفاده میکنند. فروشگاه ساز سپهر در اصفهان یکی از راه های ساده برای ایجاد فروشگاه اینترنتی خود یا طراحی وب سایت به همراه فروش محصولات است.
 
طراحی سایت اصفهان شرکت طراحی سایت در اصفهان
طراحی وب سایت و فروشگاه ساز سپهر
طراحی وب سایت یا فروشگاه ساز اینترنتی سپهر یک روش جدید و آسان برای طراحی وب سایت و فروشگاه اینترنتی است. از طریق امکانات ابری وب سایت ساز و فروشگاه ساز سپهر شما به راحتی می توانید به وسیله ی drag & drop وب سایت خود را طراحی نمایید. امروزه پروسه های طولانی و هزینه های زیاد برای طراحی سایت و طراحی سایت فروشگاه اینترنتی دیگر توجیه پذیر نیست. این موضوع سبب می شود ابزارهای طراحی وب سایت و فروشگاه ساز نظیر ابزار طراحی فروشگاه اینترنتی و سایت ساز سپهر کمک کند تا شما بتوانید وب سایت و یا سایت فروشگاه اینترنتی خود را به سریع ترین و آسان ترین شکل ممکن طراحی نمایید. این موضوع سبب می شود بدون نیاز به طراح وب سایت یا داشتن دانش تخصصی طراحی وب سایت بتوانید وب سایت خود را بدون هزینه طراحی نمایید.
 
فروشگاه ساز و طراحی سایت سپهر { اپ موبایل+ربات تلگرام+ سرور ابری }

برای طراحی فروشگاه اینترنتی باید ابتدا بودجه خود را در نظر داشته باشید. فروشگاه های اینترنتی از قالب و گرافیک های مختلفی بهره میبرند که برخی از آنها هزینه کمی را برای راه اندازی نیاز دارند و برخی دیگر بودجه زیادی را نیاز خواهند داشت. در طراحی فروشگاه اینترنتی این قالب و گرافیک و بخصوص امکانات هستند که تعیین میکنند که چه بودجه ای را باید برای سایت در نظر بگیرید. هر چه سایت جذابتر و با امکانات بیشتری باشد مطمئنا باید بودجه بیشتری را کنار بگذارید.
#طراحی_سایت_فروشگاه_اینترنتی
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
آیا فروشگاه اینترنتی یک ضرورت است؟
در این مقاله به اهمیت یک فروشگاه اینترنتی پرداخته و دلایل ایجاد یک فروشگاه را بررسی می کنیم.
ضرورت های احداث یک فروشگاه اینترنتی چه هستند؟
ایجاد فروشگاه اینترنتی
یک بازاریاب برای تشویق مشتریانش به ید کالا و یا خدمات آنان را با منافع این ید آشنا کرده و سپس ید کالا و خدمات را تبدیل به یک ضرورت می کند. سپس با توجه به شرایط اقتصادی مشتری و شرایط عرضه کالا و خدمات خود شرایطی را برای مشتریانش محیا می کند، که بتوانند کالای او را یداری کنند و فروش انجام میشود.

برای اینکه بدانیم فروشگاه اینترنتی واقعا لازم است یا خیر میتوانیم با نگاه یک بازاریاب به آن نگاه کنیم.

گام اول منافع داشتن یک فروشگاه اینترنتی:
برای مطالعه ادامه مطلب اینجا کلیک کنید.

نکات مهم در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
فروشگاه اینترنتی یا cyber mall اولین بار در سال 1981 به صورت فروشنده به فروشنده راه اندازی شد ، فروشگاه های اینترنتی مجموعه ای از وب سایت های تجاری در اینترنتن که در حال حاضر هزاران مورد از این وب سایت ها موجودند
.
این فروشگاه ها بهترین جایگاه برای فروش آنلاین محصولات ماست. شاید با خودتون بگید با وجود مرکز ید های متنوع در سرتاسر جهان چه احتیاجی به وب سایت های اینترنتی برای فروش داریم؟ ادامه مطلب...
اصفهان، بهترین شهر برای فروش اینترنتی اصفهان به خاطر قرارگیری در مرکز کشور و دسترسی آسان به ای مهم نظیر تهران، شیراز و... و نیز وجود صنایع و کالاهایی که در استان های دیگر کمتر پیدا می شود یکی از بهترین ا برای فروش اینترنتی است. بسیاری از مشتریان ما از سپهر برای ایجاد فروشگاه اینترنتی خود استفاده میکنند. فروشگاه ساز سپهر در اصفهان یکی از راه های ساده برای ایجاد فروشگاه اینترنتی خود یا طراحی وب سایت به همراه فروش محصولات است
طراحی سایت اصفهان شرکت طراحی سایت در اصفهان
طراحی فروشگاه اینترنتی در کانادا توسط تیم ایتروز همراه با خدمات و سرویس های حرفه ای خدمات خود را به هموطنان مقیم کانادا ارائه می نماید. شما می توانید با هزینه ای اندک محصولات خود را از طریق فروشگاه اینترنتی به صورت آنلاین به مشتریان فارسی زبان و انگلیسی زبان ارائه و آنها را به فروش برسانید. طراحی فروشگاه اینترنتی در کانادا اگر می خواهید فروش و خدمات خود را به طیف گسترده ای در کانادا و جهان معرفی نماید فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی نماید. ایتروز با پیاده سازی روش های نوین طراحی فروشگاه اینترنتی و ارائه را ارهای فروش مانند سئو می تواند تجارت شما را در فضای مجازی با حداقل هزینه افزایش دهد. برای طراحی فروشگاه اینترنتی در کانادا با کارشناسان ما به صورت آنلاین مشاوره نماید.
طراحی فروشگاه اینترنتی در کانادا
امروزه یکی از روش های نوین فروش محصولات استفاده از بازار اینترنت و راه اندازی فروشگاه اینترنتی است. هر روز به تعداد انی که از اینترنت به منظور مقایسه و یافتن فروشندگان و ارائه دهندگان خدمات و کالا ها استفاده می کنند افزوده می شود. طراحی فروشگاه اینترنتی و حضور در کنار رقبا یکی از م ومات عمده امروزی جهت ورود به عرصه تجارت الکترونیک و رقابت با رقباست. دلایل طراحی فروشگاه اینترنتی برای محصولات مهم ترین دلایلی که شرکت ها و تولید کنندگان را ترغیب به طراحی فروشگاه اینترنتی می نماید عبارتند از: کاهش هزینه های فروش توسعه فروش محصولات و ارائه خدمات فراتر از منطقه و کشور به واسطه طراحی فروشگاه اینترنتی حذف واسطه ها و برقراری ارتباط مستقیم با مشتری در گذشته شرکت ها به منظور گسترش محدوده فعالیت و فروش محصولات خود ناگزیر به ب ایی نمایندگی و تحمیل هزینه های اضافی بودند و این در حالی است که طراحی فروشگاه اینترنتی چند زبانه و طراحی وب سایت, شرکت را قادر می سازد که در هر جایی و هرکشوری که امکان دسترسی به اینترنت وجود دارد بتواند مبادرت به تبلیغ و فروش محصولات خود از طریق فروشگاه آنلاین خود بپردازد. به این نکته توجه کنید که در تجارت سنتی تعداد انی که محصولات شما و یا تبلیغ آن ها را می دیدند بسیار محدود بودند, در مقابل تجارت سنتی, تجارت الکترونیک و فروشگاه های اینترنتی قرار دارند که از پتانسیل بالای کاربران اینترنت و امکان دیده شدن در ابعادی غیر قابل مقایسه با نوع سنتی استفاده می کنند. بیشتر دیده شدن مساوی است با سود بیشتر, پس فروشگاه اینترنتی را باید به گونه ای طراحی کرد که بیشتر دیده شود. بهترین گزینه برای بیشتر دیده شدن فروشگاه اینترنتی بهره گیری از سئو و قرار گرفتن لینک فروشگاه اینترنتی در میان سه نتیجه آغازین جستجو است.
5 ترفند در طراحی فروشگاه اینترنتی
از سال 2015 طراحی فروشگاه اینترنتی ریسپانسیو و همگام با تلفن همراه، به عنوان یک مزیت رقابتی در فروشگاه های اینترنتی محسوب می شود. بنابراین رعایت این نکات در طراحی فروشگاه اینترنتی موجب افزایش قدرت رقابتی فروشگاه اینترنتی خواهد شد.
آنیل گوپتا، نویسنده و مشاور ب و کار، به نکاتی اشاره کرد که با رعایت آنها در طراحی فروشگاه اینترنتی ، افراد می توانند به صورت ارزان تر و سریع تر نسبت به رقبای خود پیشرفت کنند. در این مقاله قصد داریم 5 ترفند در طراحی فروشگاه اینترنتی را برای شما کاربران عزیز نام ببریم.
در حال حاضر ویژگی موبایل فرندلی به حدی اهمیت پیدا کرده است که به عنوان یک عامل موثر در کل طراحی سایت و طراحی فروشگاه اینترنتیمحسوب می شود. برای بهبود طراحی فروشگاه اینترنتی باید از 55  ترفند در طراحی فروشگاه اینترنتی که در زیر ارائه شده است، استفاده کنید.

1.       منوی پنهان

در طراحی سایت و طراحی فروشگاه اینترنتی به صورت همگام با تلفن همراه، لازم است تا برخی از عناصر طراحی سایت مانند منو ها پنهان باشند و تنها در صورت نیاز از آن استفاده شوند. در طراحی فروشگاه اینترنتی ، منوی ناوبری بسیار حائز اهمیت است اما می توان آن را به صورتی تنظیم کرد که در تلفن همراه به صورت پنهان و تنها به شکل یک آی کوچک در بالای فروشگاه اینترنتی نمایش داده شود.
منو پنهان در طراحی فروشگاه اینترنتی

2.       طراحی ریسپانسیو برای صفحه نمایش های بزرگ

طراحی فروشگاه اینترنتی باید به گونه ای طراحی شود که علاوه بر نمایش صحیح در تلفن همراه، در صفحه نمایش های بزرگتر نیز به درستی نمایش داده شود. در واقع باید طراحی فروشگاه اینترنتی به صورت ریسپانسیو انجام شود.

3.       تایپوگرافی انعطاف پذیر و بزرگ

بسیاری از افراد در طراحی سایت و طراحی فروشگاه اینترنتی معتقدند که از سال 2015 توجه به تایپوگرافی، و به خصوص تایپوگرافی انعطاف پذیر و بزرگ که در طراحی سایت ریسپانسیو به خوبی کار کند، افزایش یافته است.

4.       ع های بزرگ

در طراحی فروشگاه اینترنتی و به طور کلی در طراحی سایت، سرعت یک عامل بسیار مهم است. در سال های اخیر طراحان سایت برای جلوگیری از کاهش سرعت بارگذاری صفحه معمولا از ع های با حجم بالا استفاده نمی د. اما شما می توانید با بهبود تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا، و تصاویر تطبیقی، با وجود سرعت بارگذاری بالا از ع های بزرگ استفاده کنید.

5.       استفاده از ویدئو و پس زمینه

در طراحی فروشگاه اینترنتی استفاده از ویدئو و پس زمینه تاثیر زیادی بر مشتری خواهد داشت.

در سایت فروشگاه اینترنتی به مشتری بیش از یک محصول ارائه می شود و افزایش هر چه بیشتر تعداد محصولات پیچیدگی طراحی سایت را بیشتر می کند. فروشگاه های اینترنتی عملا به گونه ای طراحی شده اند که تا کاربران تنها یک کار را انجام دهند “ ید اینترنتی”. طراحی چنین سایتی می بایست معیارهای فروش اینترنتی گوناگونی را مد نظر قرار بدهد. طراحی یک فروشگاه اینترنتی آیا به این قضیه توجه کرده اید که چرا طراحی سایت فروشگاهی اینترنتی متفاوت تر است از طراحی سایر سایت ها ؟ یک سایت که فروشگاهی اینترنتی است باید دارای ویژگی هایی باشد که مشتری را جذب کند باید جذاب, سازمان یافته و منسجم باشد و در انتخاب رنگ ها به جذب مشتریان خود توجه کند. مشخصات فروشگاه اینترنتی یک فروشگاه اینترنتی باید دارای ویژگی های زیر باشد:
انتخاب رنگ ها و تاثیر آن در دادن روحیه و نشاط به کاربران در حین ید
قابلیت بالای امنیت سایت و داشتن اطلاعات کامل درباره مالکان سایت
کاربری راحت برای همه افراد
مبانی عنوان شده اصول جدیدی نیستند و همه ما با این اصول از طریق تجربیات روزمره خود در فروشگاه ها و مراکز ید آشنایی داریم. هنر اصلی یک طراح سایت این است که چطور این روش های فروش مرسوم را در یک سایت بعنوان فروشگاه اینترنتی پیاده سازی کند. مسیری فرضی برای جلب مشتری در شیرینی فروشی ها از طریق پخش بوی شیرینی افراد را تشویق به ید میکنند. اما مشکل اینجاست که در طراحی سایت از حس بویایی نمی توان کمک گرفت. گذاشتن کالا در یک فروشگاه اینترنتی بسیار ساده تر از اجاره جا و چیدن قفسه هاست ولی فروش در دنیای اینترنتی بسیار سخت تر از فروش در دنیای واقعی است. یک فروشگاه اینترنتی که به خوبی طراحی شده باشد نهایتا با یک یا دو کلیک مشتری را به صفحه مناسب هدایت خواهد کرد.
راه اندازی و طراحی فروشگاه اینترنتی همان طور که می دانید امروزه نیاز به راه اندازی و طراحی فروشگاه اینترنتی در سراسر دنیا زیاد شده است و روزانه فروش بسیار زیادی از طریق فروشگاه های اینترنتی انجام می شود. درامد حاصل از فروش محصولات از طریق طراحی فروشگاه اینترنتیبه حدی بالاست که مدیران شرکت های مختلف را ترغیب می کند که به سمت طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی بروند و درآمد خود را چندین برابر کنند. نکات مهمی را باید در طراحی فروشگاه اینترنتیدر نظر گرفت که ساختار این سایت ها را از دیگر سایت ها متفاوت می کند. وب سایت روشگاه اینترنتی باید به نحوی طراحی گردد که کاربر بتواند به راحتی محصول مورد نظرش را جستجو کرده و به لیست سفارش خود بیفزاید.بنابراین یکی از مهم ترین بخش های فروشگاه اینترنتی, نحوه طراحی سبد ید کالاست. نقش طراحی فروشگاه اینترنتی در تجارت توسعه رسانه های دیجیتال قابلیت های نوینی را تحت عنوان طراحی فروشگاه اینترنتیهم برای مشتری و هم برای شرکت ها خلق کرده است. قابلیت هایی که تجارت و ید و فروش کالا و خدمات را از شکل سنتی خود کاملاً جدا ساخته و دریچه تازه ای را به روی تاجران گشوده است. قابلیت هایی که فعالان این عرصه را قدرتمند تر از همیشه کرده نبوغ و خلاقیت است که می تواند در عرصه تجارات الکترونیک ب و کارتان را در کمترین زمان ممکن متحول نماید. فروش از طریق فروشگاه اینترنتی در کنار ب و کار معمولی و یا به عنوان سرمایه گذاری برای یک تجارت الکترونیک مستقل دارای مزایای متعددی است از جمله کاهش هزینه های اضافی در مقایسه باراه اندازی فروشگاه فیزیکی , فعالیت 24 ساعته بدون محدودیت مکانی , جلب مشتری بیشتر, دسترسی آسا ن بدون محدودیت جغرافیایی است سفارش طراحی سایت
امروزه یکی از روش های نوین فروش محصولات استفاده از بازار اینترنت و راه اندازی فروشگاه اینترنتی است. هر روز به تعداد انی که از اینترنت به منظور مقایسه و یافتن فروشندگان و ارائه دهندگان خدمات و کالا ها استفاده می کنند افزوده می شود. طراحی فروشگاه اینترنتی و حضور در کنار رقبا یکی از م ومات عمده امروزی جهت ورود به عرصه تجارت الکترونیک و رقابت با رقباست. دلایل طراحی فروشگاه اینترنتی برای محصولات مهم ترین دلایلی که شرکت ها و تولید کنندگان را ترغیب به طراحی  فروشگاه اینترنتی می نماید عبارتند از: کاهش هزینه های فروشتوسعه فروش محصولات و ارائه خدمات فراتر از منطقه و کشور به واسطه طراحی فروشگاه اینترنتیحذف واسطه ها و برقراری ارتباط مستقیم با مشتری در گذشته شرکت ها به منظور گسترش محدوده فعالیت و فروش محصولات خود ناگزیر به ب ایی نمایندگی و تحمیل هزینه های اضافی بودند و این در حالی است که طراحی فروشگاه اینترنتی چند زبانه و طراحی وب سایت, شرکت را قادر می سازد که در هر جایی و هرکشوری که امکان دسترسی به اینترنت وجود دارد بتواند مبادرت به تبلیغ و فروش محصولات خود از طریق فروشگاه آنلاین خود بپردازد. به این نکته توجه کنید که در تجارت سنتی تعداد انی که محصولات شما و یا تبلیغ آن ها را می دیدند بسیار محدود بودند, در مقابل تجارت سنتی, تجارت الکترونیک و فروشگاه های اینترنتی قرار دارند که از پتانسیل بالای کاربران اینترنت و امکان دیده شدن در ابعادی غیر قابل مقایسه با نوع سنتی استفاده می کنند. بیشتر دیده شدن مساوی است با سود بیشتر, پس فروشگاه اینترنتی را باید به گونه ای طراحی کرد که بیشتر دیده شود. بهترین گزینه برای بیشتر دیده شدن فروشگاه اینترنتی بهره گیری از سئو و قرار گرفتن لینک فروشگاه اینترنتی در میان سه نتیجه آغازین جستجو است.
رئیس اتحادیه فناوران رایانه از گستردگی سایت ها و فروشگاه های اینترنتی به دلیل نبود کنترل و نظارت بر روی آنان ابراز نگرانی کرد و افزود: متاسفانه دیگر فروشگاه های مجازی و اینترنتی را نمی توان ساماندهی و…
راه اندازی و طراحی فروشگاه اینترنتیهمان طور که می دانید امروزه نیاز به راه اندازی و طراحی فروشگاه اینترنتی در سراسر دنیا زیاد شده است و روزانه فروش بسیار زیادی از طریق فروشگاه های اینترنتی  انجام می شود. درامد حاصل از فروش محصولات از طریق طراحی فروشگاه اینترنتیبه حدی بالاست که مدیران شرکت های مختلف را ترغیب می کند که به سمت طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی بروند و درآمد خود را چندین برابر کنند.نکات مهمی را باید در طراحی فروشگاه اینترنتیدر نظر گرفت که ساختار این سایت ها را از دیگر سایت ها متفاوت می کند. وب سایت روشگاه اینترنتی باید به نحوی طراحی گردد که کاربر بتواند به راحتی محصول مورد نظرش را جستجو کرده و به لیست سفارش خود بیفزاید.بنابراین یکی از مهم ترین بخش های فروشگاه اینترنتی, نحوه طراحی سبد ید کالاست.نقش طراحی فروشگاه اینترنتی در تجارتتوسعه رسانه های دیجیتال قابلیت های نوینی را تحت عنوان طراحی فروشگاه اینترنتیهم برای مشتری و هم برای شرکت ها خلق کرده است. قابلیت هایی که تجارت و ید و فروش کالا و خدمات را از شکل سنتی خود کاملاً جدا ساخته و دریچه تازه ای را به روی تاجران گشوده است. قابلیت هایی که فعالان این عرصه را قدرتمند تر از همیشه کرده نبوغ و خلاقیت است که می تواند در عرصه تجارات الکترونیک ب و کارتان را در کمترین زمان ممکن متحول نماید.فروش از طریق فروشگاه اینترنتی در کنار ب و کار معمولی و یا به عنوان سرمایه گذاری برای یک تجارت الکترونیک مستقل دارای مزایای متعددی است از جمله کاهش هزینه های اضافی در مقایسه باراه اندازی فروشگاه فیزیکی , فعالیت 24 ساعته بدون محدودیت مکانی , جلب مشتری بیشتر, دسترسی آسا ن بدون محدودیت جغرافیایی استسفارش طراحی سایت
راه اندازی و طراحی فروشگاه اینترنتی همان طور که می دانید امروزه نیاز به راه اندازی و طراحی فروشگاه اینترنتی در سراسر دنیا زیاد شده است و روزانه فروش بسیار زیادی از طریق فروشگاه های اینترنتی  انجام می شود. درامد حاصل از فروش محصولات از طریق طراحی فروشگاه اینترنتیبه حدی بالاست که مدیران شرکت های مختلف را ترغیب می کند که به سمت طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی بروند و درآمد خود را چندین برابر کنند. نکات مهمی را باید در طراحی فروشگاه اینترنتیدر نظر گرفت که ساختار این سایت ها را از دیگر سایت ها متفاوت می کند. وب سایت روشگاه اینترنتی باید به نحوی طراحی گردد که کاربر بتواند به راحتی محصول مورد نظرش را جستجو کرده و به لیست سفارش خود بیفزاید.بنابراین یکی از مهم ترین بخش های فروشگاه اینترنتی, نحوه طراحی سبد ید کالاست. نقش طراحی فروشگاه اینترنتی در تجارت توسعه رسانه های دیجیتال قابلیت های نوینی را تحت عنوان طراحی فروشگاه اینترنتیهم برای مشتری و هم برای شرکت ها خلق کرده است. قابلیت هایی که تجارت و ید و فروش کالا و خدمات را از شکل سنتی خود کاملاً جدا ساخته و دریچه تازه ای را به روی تاجران گشوده است. قابلیت هایی که فعالان این عرصه را قدرتمند تر از همیشه کرده نبوغ و خلاقیت است که می تواند در عرصه تجارات الکترونیک ب و کارتان را در کمترین زمان ممکن متحول نماید. فروش از طریق فروشگاه اینترنتی در کنار ب و کار معمولی و یا به عنوان سرمایه گذاری برای یک تجارت الکترونیک مستقل دارای مزایای متعددی است از جمله کاهش هزینه های اضافی در مقایسه باراه اندازی فروشگاه فیزیکی , فعالیت 24 ساعته بدون محدودیت مکانی , جلب مشتری بیشتر, دسترسی آسا ن بدون محدودیت جغرافیایی است سفارش طراحی سایت
اصفهان به خاطر قرارگیری در مرکز کشور و دسترسی آسان به ای مهم نظیر تهران، شیراز و... و نیز وجود صنایع و کالاهایی که در استان های دیگر کمتر پیدا می شود یکی از بهترین ا برای فروش اینترنتی است.
بسیاری از مشتریان ما از سپهر برای ایجاد فروشگاه اینترنتی خود استفاده میکنند. فروشگاه ساز سپهر در اصفهان یکی از راه های ساده برای ایجاد فروشگاه اینترنتی خود یا طراحی وب سایت به همراه فروش محصولات است.

طراحی سایت اصفهان شرکت طراحی سایت در اصفهان
در فروش آنلاین یک مدت زمان وجود دارد و یکی از مزایای این نوع فروش این است که برای اینکه موجودی کالای خود را تضمین کنید لازم نیست تعداد زیادی از کالاها تهیه و در انبار نگهداری کنید. می توانید از نرم افزارهای انبارداری برای نگه داری اطلاعات ،  آمار موجودی و آنالیز محصولات و کالا ها استفاده کنید .
2-فواید استفاده از فروشگاه اینترنتی

دسترسی به خدمات شرکت شما 24 ساعته می شود.
خدمات بهتری می توانید ارائه کنید.
بازار جهانی را میتوانید هدف بگیرید.
در هر زمانی می توانید پاسخ مراجعه کنندگان را بدهید.
سرعت پاسخ دهی و انجام فعالیت ها بیشتر می شود.
دسترسی به همه ی خدمات دارید.

و از همه مهم تر حق انتخاب شما محفوظ است .
فروشگاه های اینترنتی موسیقی در ایران
در سایت فروشگاه اینترنتی به مشتری بیش از یک محصول ارائه می شود و افزایش هر چه بیشتر تعداد محصولات پیچیدگی طراحی سایت را بیشتر می کند. فروشگاه های اینترنتی عملا به گونه ای طراحی شده اند که تا کاربران تنها یک کار را انجام دهند “ ید اینترنتی”. طراحی چنین سایتی می بایست معیارهای فروش اینترنتی گوناگونی را مد نظر قرار بدهد. طراحی یک فروشگاه اینترنتی آیا به این قضیه توجه کرده اید که چرا طراحی سایت فروشگاهی اینترنتی متفاوت تر است از طراحی سایر سایت ها ؟ یک سایت که فروشگاهی اینترنتی است باید دارای ویژگی هایی باشد که مشتری را جذب کند باید جذاب, سازمان یافته و منسجم باشد و در انتخاب رنگ ها به جذب مشتریان خود توجه کند. مشخصات فروشگاه اینترنتی یک فروشگاه اینترنتی باید دارای ویژگی های زیر باشد:
 انتخاب رنگ ها و تاثیر آن در دادن روحیه و نشاط به کاربران در حین ید
 قابلیت بالای امنیت سایت و داشتن اطلاعات کامل درباره مالکان سایت
 کاربری راحت برای همه افراد
مبانی عنوان شده اصول جدیدی نیستند و همه ما با این اصول از طریق تجربیات روزمره خود در فروشگاه ها و مراکز ید آشنایی داریم. هنر اصلی یک طراح سایت این است که چطور این روش های فروش مرسوم را در یک سایت بعنوان فروشگاه اینترنتی پیاده سازی کند. مسیری فرضی برای جلب مشتری در شیرینی فروشی ها از طریق پخش بوی شیرینی افراد را تشویق به ید میکنند. اما مشکل اینجاست که در طراحی سایت از حس بویایی نمی توان کمک گرفت. گذاشتن کالا در یک فروشگاه اینترنتی بسیار ساده تر از اجاره جا و چیدن قفسه هاست ولی فروش در دنیای اینترنتی بسیار سخت تر از فروش در دنیای واقعی است. یک فروشگاه اینترنتی که به خوبی طراحی شده باشد نهایتا با یک یا دو کلیک مشتری را به صفحه مناسب هدایت خواهد کرد.
همزمان با گسترش فرهنگ یدهای مجازی, آمار طراحی فروشگاه اینترنتی با سرعتی مثال زدنی در حال افزایش است. با توجه به گسترش و افزایش روزافزون آمار کاربران اینترنت و فضای مجازی, تجارت های سنتی به مرور زمان جای خود را به نسخه های نوین تر تجارت یعنی تجارت الکترونیک می دهند و تجارتی که در آن نیاز بود برای ید یک جنس به مغازه ها و فروشگاه ها مراجعه کنید, کمک کم در حال منسوخ شدن است. امروزه کمپانی ها و تجار مختلف در عرصه های تجاری گوناگون دریافته اند که فضای مجازی و فروشگاه اینترنتی حرف اول و آ را در فروش بیشتر و معرفی بهتر برند تجاری آنها می زنند. یکی از مهم ترین مسائل و مشکلاتی که سر راه تاسیس و راه اندازی طراحی فروشگاه اینترنتی قرار دارد مسئله اعتماد مشتری و نحوه جلب این اعتماد است. البته امروزه اعتماد مردم به فروشگاه های اینترنتی بسیار بیشتر از سال های پیش است و بسیاری از افراد اغلب یدهای خود را ازطریق فروشگاه های اینترنتی انجام می دهند. نقش رقبا در طراحی فروشگاه اینترنتی در مسیر راه اندازی و طراحی فروشگاه اینترنتی باید به این حقیقت واقف باشید که رقبا سرسخت تر از چیزی هستند که شما می شید و دیگر جایی برای آزمون و خطا باقی نماندهدر طراحی سایت شما باید با برنامه و پشتوانه و پشتکار به جلو حرکت کنید. اگر در راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود مصر هستید باید تمامی قدم های خود را با برنامه ریزی بردارید از انتخاب محصول مد نظر برای فروش گرفته تا انتخاب جامعه هدف و بهینه سازی وب سایت و مدیریت محتوایی فروشگاه اینترنتی در راستای جذب کاربر. تمامی این مراحل را باید با مطالعه و برنامه ریزی به پیش ببرید تا به هدف اصلی خود که افزایش آمار فروش است دست ی د. طراحی فروشگاه اینترنتی سفارش طراحی سایت
فروشگاه ساز نرم افزاری است تحت وب جهت طراحی فروشگاه اینترنتی و فروش محصولات و مدیریت آن به نحوی است که در هر زمان و تنها با دسترسی به اینترنت قابلیت به روز رسانی محصولات برای فروش و تعیین روش های فروش را برای مدیریت فروشگاه اینترنتی فراهم می کند. به همین دلیل اطلاعات مربوط به محصولات و یا خدمات شما جهت فروش و یا ارائه به صورت 24 ساعته در اختیار کاربران قرار می گیرد. سرویس راه اندازی و طراحی فروشگاه اینترنتی به وسیله نرم افزار فروشگاه ساز, شامل یک بسته کامل و کاربردی جهت ایجاد فروشگاه آنلاین و نمایش محصولات و دسته بندی آن ها می باشد. با سفارش این نرم افزار, امکانات لازم برای راه اندازی و مدیریت یک وب سایت کامل نیز در اختیارکاربر قرار داده می شود. فروش محصولات و آشنایی با ساخت و طراحی فروشگاه اینترنتی قبل از این که بخواهید یک وب سایت برای فروشگاه اینترنتی خود راه اندازی کنید لازم است که برنامه تجاری مشخص و مدون را طرح ریزی کنید. این کار آغاز یک تجارت و فروش آنلاین است و تعداد بسیار زیادی از مردم در سراسر دنیا در حال افزایش سرمایه گذاری خود در این بخش هستند. اما لازم به ذکر است که اگر این کار به آسانی قابل انجام و ثمر بخشی بود باید هر ی اقدام به راه اندازی یک تجارت الکترونیک می کرد. تعداد فروشگاه های آنلاین در سراسر دنیا در حال افزایش است. اما تعداد زیادی از این فروشگاه های اینترنتی به دلیل عدم داشتن تجربه کافی در راه اندازی اصولی آن با ش ت مواجه شده اند. چرا که راه اندازی و طراحی فروشگاه اینترنتی نیازمند برنامه ریزی قبلی پیش از ساخت وب سایت می باشد. این یک اصل کلی است زیرا بیش از 90 درصد از پروژه های آی تی به دلیل همین عدم برنامه ریزی قبلی با مشکل مواجه شده اند. کارشناسان شرکت های وب در زمینه طراحی سایت می توانند شما را راهنمایی کنند تا طراحی سایت خود را به نتیجه برسانید.
#طراحی_سایت_فروشگاهی
طراحی سایت فروشگاهیچگونه فروش یک فروشگاه اینترنتی را افزایش دهیم
در این آموزش نحوه افزایش فروش یک فروشگاه اینترنتی را آموزش خواهیم داد.
آموزش طراحی فروشگاه اینترنتی
چگونه فروش یک فروشگاه اینترنتی را افزایش دهیم
در آموزش های قبل در باره اصول سئو برای افزایش فروش و نحوه پیگیری میزان فروش برای مدیریت بهتر فروشگاه بمنظور افزایش فروش را بحث کرده ایم. اگر مقالات قبل را نخوانده اید پیشنهاد می کنم که حتما سری به مقالات قبل بزنید.
در این مقاله در باره نحوه افزایش فروش با کمک سیاست گذاری های تبلیغاتی بحث خواهیم کرد. ما در آموزش های قبل انواع شبکه های اجتماعی و کمپین های تبلیغاتی اعم از کمپین های ایمیلی و تبلیغات کلیکی گوگل را معرفی کرده ایم. در این مقاله میخواهیم به این موضوع را بحث کنیم که چرا یک فروشگاه با وجود استفاده از همه این امکانات ناموفق و فروشگاه دیگر موفق میباشد.
کپی کاری در ایران
برای مطالعه ادامه مطلب اینجا کلیک کنید.
فروشگاه اینترنتی آرش جز اولین فروشگاه اینترنتی در ایران می باشد که قابلیت فروش کالا و انواع خدمات (فروشگاه اینترنتی چند منظوره هیبریدی) را به کاربران را دارا می باشد که از سال 96 شروع به فعالیت کرده است از جمله خدمات دیگری به علاوه فروش کالا می توان به سرویس های ذیل اشاره کرد: 1- قابلیت فروش فایل (همکاری در فروش فایل)
2- قابلیت فروش کالای سفارشی مانند فروش مبل سفارشی یا فرش با ع شما(همکاری در فروش ) 3- سرویس ب و کار محلی برای ارائه سرویس ها به مشتری ها مانند نصب ویندوز

در آینده ای نزدیک سرویس ها و خدمات دیگری اضافه خواهد شد
اگر سرمایه گذار هستید از فروشگاه اینترنتی آرش کارت حمایت کنید
تفاوت فروشگاه اینترنتی و فروشگاه فیزیکی تفاوت بین یک وب سایت فروشگاه اینترنتی و یک فروشگاه فیزیکی چیست؟ پاسخ به این سوال بسیار آشکار است. فروشگاه اینترنتی در فضای سایبری وجود دارد و باطراحی فروشگاه اینترنتی وجودیت پیدا می کند. در حالی که فروشگاه های فیزیکی بصورتی پایدار و محکم در جهان فیزیکی قرار دارند. اما در هر دو آنها به فروش محصولات می پردازند و به عبارت کلی تر، هر دو آنها فروشگاه هستند. فروشگاه های فیزیکی دارای موجودیت فیزیکی هستند و افراد برای ید از آنها حتما باید به محل فروشگاه بروند. اما در مقابل فروشگاه ها اینترنتی حتما نیاز به ساختمان فیزیکی ندارند و افراد به راحتی می توانند از طریق اینترنت و بدون نیاز به مراجعه حضوری ید خود را انجام دهند. فروشگاه اینترنتی حاصل طراحی فروشگاه اینترنتی است. و از آنجایی که طراحی فروشگاه اینترنتی نیازمند سرمایه بالایی نیست در نتیجه راه اندازی فروشگاه اینترنتی نسبت به راه اندازی فروشگاه فیزیکی نیازمند هزینه پایین تری است. تفاوت فروشگاه اینترنتی و فروشگاه فیزیکی ید از فروشگاه های فیزیکی غالبا محدود به زمان مشخصی است و در زمان تعطیلات معمولا فروشگاه های فیزیکی تعطیل هستند. اما در فروشگاه اینترنتی افراد می توانند در تمام طول 24 ساعت روز نیازهای خود را برطرف کنند. افراد بعد از ید از فروشگاه فیزیکی بلافاصله کالای مورد نظر خود را دریافت می کنند. اما ید از فرشگاه اینترنتی مست م ارسال کالا بعد از مدت زمان مشخص است. کاهش هزینه ها در ید از فروشگاه اینترنتی نسبت به ید از فروشگاه فیزیکی از دیگر تفاوت های ان دو نوع فرشگاه است. با طراحی فروشگاه اینترنتی ، نیاز به نیروی انسانی برای اداره فروشگاه نیز کاهش می یابد در نتیجه هزینه های نیروی انسانی نیز به مراتب کمتر می شود.
همزمان با گسترش فرهنگ یدهای مجازی, آمار طراحی فروشگاه اینترنتی   با سرعتی مثال زدنی در حال افزایش است. با توجه به گسترش و افزایش روزافزون آمار کاربران اینترنت و فضای مجازی, تجارت های سنتی به مرور زمان جای خود را به نسخه های نوین تر تجارت یعنی تجارت الکترونیک می دهند و تجارتی که در آن نیاز بود برای ید یک جنس به مغازه ها و فروشگاه ها مراجعه کنید, کمک کم در حال منسوخ شدن است.  امروزه کمپانی ها و تجار مختلف در عرصه های تجاری گوناگون دریافته اند که فضای مجازی و  فروشگاه اینترنتی حرف اول و آ را در فروش بیشتر و معرفی بهتر برند تجاری آنها می زنند. یکی از مهم ترین مسائل و مشکلاتی که سر راه تاسیس و راه اندازی طراحی فروشگاه اینترنتی   قرار دارد مسئله اعتماد مشتری و نحوه جلب این اعتماد است. البته امروزه اعتماد مردم به فروشگاه های اینترنتی بسیار بیشتر از سال های پیش است و بسیاری از افراد اغلب یدهای خود را ازطریق فروشگاه های اینترنتی انجام می دهند.نقش رقبا در طراحی فروشگاه اینترنتی در مسیر راه اندازی و طراحی فروشگاه اینترنتی   باید به این حقیقت واقف باشید که رقبا سرسخت تر از چیزی هستند که شما می شید و دیگر جایی برای آزمون و خطا باقی نماندهدر طراحی سایت شما باید با برنامه و پشتوانه و پشتکار به جلو حرکت کنید. اگر در راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود مصر هستید باید تمامی قدم های خود را با برنامه ریزی بردارید از انتخاب محصول مد نظر برای فروش گرفته تا انتخاب جامعه هدف و بهینه سازی وب سایت و مدیریت محتوایی فروشگاه اینترنتی در راستای جذب کاربر. تمامی این مراحل را باید با مطالعه و برنامه ریزی به پیش ببرید تا به هدف اصلی خود که افزایش آمار فروش است دست ی د. طراحی فروشگاه اینترنتی  سفارش طراحی سایت 
www.bankgol.ir

سایت تخصصی بانک گل تنها مرکز اطلاع رسانی شاخص قیمت ید و فروش انواع گل و گیاه و نرخ روزانه تولید گل برای گلخانه داران و گلفروشان ایران
قیمت ها را از بانک گل بپرسید .

داشتن اطلاعات حق شماس

www.bankgol.com

فروشگاه اینترنتی بانک گل اولین مرکز فروش تخصصی انواع گل و گیاه به نرخ تولید با بهترین کیفیت و دیزاین
سبد گل ، جعبه گل ، جام گل ، ماشین عروس ، دسته گل عروس، طراحی و اجرای سالن ها ی همایش ، سمینار، جلسات ، مراسم نامزدی، و ...
اجرای فضای سبز با زیباترین دیزاین و کیفیتی عالی همراه با پشتیبانی در نگهداری

فروش گل به قیمت تولید فقط در فروشگاه اینترنتی بانک گل

قیمت گل, فروش گل, گلفروشی, گل فروشی, بانک گل
فروشگاه ساز نرم افزاری است تحت وب جهت طراحی فروشگاه اینترنتی و فروش محصولات و مدیریت آن به نحوی است که در هر زمان و تنها با دسترسی به اینترنت قابلیت به روز رسانی محصولات برای فروش و تعیین روش های فروش را برای مدیریت فروشگاه اینترنتی فراهم می کند. به همین دلیل اطلاعات مربوط به محصولات و یا خدمات شما جهت فروش و یا ارائه به صورت 24 ساعته در اختیار کاربران قرار می گیرد. سرویس راه اندازی و طراحی فروشگاه اینترنتی به وسیله نرم افزار فروشگاه ساز, شامل یک بسته کامل و کاربردی جهت ایجاد فروشگاه آنلاین و نمایش محصولات و دسته بندی آن ها می باشد. با سفارش این نرم افزار, امکانات لازم برای راه اندازی و مدیریت یک وب سایت کامل نیز در اختیارکاربر قرار داده می شود. فروش محصولات و آشنایی با ساخت و طراحی فروشگاه اینترنتی قبل از این که بخواهید یک وب سایت برای فروشگاه اینترنتی خود راه اندازی کنید لازم است که برنامه تجاری مشخص و مدون را طرح ریزی کنید. این کار آغاز یک تجارت و فروش آنلاین است و تعداد بسیار زیادی از مردم در سراسر دنیا در حال افزایش سرمایه گذاری خود در این بخش هستند. اما لازم به ذکر است که اگر این کار به آسانی قابل انجام و ثمر بخشی بود باید هر ی اقدام به راه اندازی یک تجارت الکترونیک می کرد. تعداد فروشگاه های آنلاین در سراسر دنیا در حال افزایش است. اما تعداد زیادی از این فروشگاه های اینترنتی به دلیل عدم داشتن تجربه کافی در راه اندازی اصولی آن با ش ت مواجه شده اند. چرا که راه اندازی و طراحی فروشگاه اینترنتی نیازمند برنامه ریزی قبلی پیش از ساخت وب سایت می باشد. این یک اصل کلی است زیرا بیش از 90 درصد از پروژه های آی تی به دلیل همین عدم برنامه ریزی قبلی با مشکل مواجه شده اند. کارشناسان شرکت های وب در زمینه طراحی سایت می توانند شما را راهنمایی کنند تا طراحی سایت خود را به نتیجه برسانید.
فروشگاه ساز نرم افزاری است تحت وب جهت طراحی فروشگاه اینترنتی و فروش محصولات و مدیریت آن به نحوی است که در هر زمان و تنها با دسترسی به اینترنت قابلیت به روز رسانی محصولات برای فروش و تعیین روش های فروش را برای مدیریت فروشگاه اینترنتی فراهم می کند. به همین دلیل اطلاعات مربوط به محصولات و یا خدمات شما جهت فروش و یا ارائه به صورت 24 ساعته در اختیار کاربران قرار می گیرد. سرویس راه اندازی و طراحی فروشگاه اینترنتی به وسیله نرم افزار فروشگاه ساز, شامل یک بسته کامل و کاربردی جهت ایجاد فروشگاه آنلاین و نمایش محصولات و دسته بندی آن ها می باشد. با سفارش این نرم افزار, امکانات لازم برای راه اندازی و مدیریت یک وب سایت کامل نیز در اختیارکاربر قرار داده می شود. فروش محصولات و آشنایی با ساخت و طراحی فروشگاه اینترنتی قبل از این که بخواهید یک وب سایت برای فروشگاه اینترنتی خود راه اندازی کنید لازم است که برنامه تجاری مشخص و مدون را طرح ریزی کنید. این کار آغاز یک تجارت و فروش آنلاین است و تعداد بسیار زیادی از مردم در سراسر دنیا در حال افزایش سرمایه گذاری خود در این بخش هستند. اما لازم به ذکر است که اگر این کار به آسانی قابل انجام و ثمر بخشی بود باید هر ی اقدام به راه اندازی یک تجارت الکترونیک می کرد. تعداد فروشگاه های آنلاین در سراسر دنیا در حال افزایش است. اما تعداد زیادی از این فروشگاه های اینترنتی به دلیل عدم داشتن تجربه کافی در راه اندازی اصولی آن با ش ت مواجه شده اند. چرا که راه اندازی و طراحی فروشگاه اینترنتی نیازمند برنامه ریزی قبلی پیش از ساخت وب سایت می باشد. این یک اصل کلی است زیرا بیش از 90 درصد از پروژه های آی تی به دلیل همین عدم برنامه ریزی قبلی با مشکل مواجه شده اند. کارشناسان شرکت های وب در زمینه طراحی سایت می توانند شما را راهنمایی کنند تا طراحی سایت خود را به نتیجه برسانید.
#طراحی_سایت_فروشگاهی
طراحی سایت فروشگاهی
پاسخ به سوالات متداول در فروشگاه اینترنتی
در این مقاله اهمیت سوالات متداول در فروشگاه اینترنتی و نحوه پاسخگویی به آنها برای افزایش رضایتمندی مشتریان را بررسی می کنیم.
افرایش رضایتمندی مشتری با پاسخگویی مناسب
آموزش ایجاد فروشگاه اینترنتی
کاربران یک فروشگاه اینترنتی سوالاتی دارند که مدیر یک فروشگاه باید به آن ها پاسخ دهد. با تعیین سوالات متداول و قرار دادن پاسخ های مناسب حس رضایت مندی مشتریان خود را افزایش دهید.
سوالات متداول کاربران یک فروشگاه اینترنتی
آیا فروشگاه دارای ای نماد enamad است یا خیر؟
آیا کالاها بصورت رایگان ارسال میشود؟...
برای مطالعه ادامه مطلب اینجا کلیک کند.
ساده ترین تعریف راه اندازی و طراحی فروشگاه اینترنتی ارائه خدمات و یا محصولات در مقابل واریز الکترونیک وجه کالا یا خدمات است. به فروشگاه های اینترنتی نام های دیگری نظیر فروشگاه آنلاین یا فروشگاه الکترونیکی هم اطلاق می شود. اگر بخواهید محصولات یا خدمات خود را از طریق بستر وب و اینترنت در معرض بازدیدکنندگان قرار دهید و نهایتاً فروش اینترنتی داشته باشید یکی از گزینه های مطمئن برای شما راه اندازی سایت فروشگاه اینترنتی است. با راه اندازی و طراحی فروشگاه اینترنتی فصلی جدید در ب و کار و تجارت شما آغاز می شود. با گسترش روز افزون شبکه اینترنت, فروشگاه های اینترنتی, رتبه دار درآمد بالای فروش هستند و این یعنی یک تجارت برای عرضه محصولات خود صرفاً نیاز به ید یا اجاره یک واحد تجاری با هزینه های بالا ندارد, بلکه می تواند با طراحی و راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی به درآمد بالایی برسد. هیچ وقت تصور نکنید که یک فروشگاه اینترنتی نسبت به فروشگاه های تجاری واقعی بازدهی و درآمد کمتری دارد. اهمیت اختصاصی بودن راه اندازی و طراحی فروشگاه اینترنتی یکی از اه مهم هر فروشگاه اینترنتی, افزایش رتبه آن وب سایت در موتور های جستجو گر مثل گوگل است. از آن جا که قالب های آماده از نظر گوگل و دیگر موتور های جستجو گر کپی محسوب می شوند و در رقابت با سایر وب سایت ها امتیازشان منفی می شود اکیداً توصیه می شود که در طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود از قالب های آماده استفاده نکنید. قالب های سفارشی از آغاز بر حسب نوع تجارت, سلیقه و نیاز شما طراحی می شوند و افزون بر این که طرح گرافیکی آن اختصاصی است, کد نویسی قالب نیز به صورت اختصاصی و منحصر به فرد برای وب سایت شما طراحی می شود. به این صورت شما می توانید از نظر قالب وب سایت امتیاز مثبت موتور های جستجو گر را ب نمایید.
سه رمز موفقیت در طراحی فروشگاه اینترنتی : در حال حاضر تمامی تاجران به این می شند که از چه طریقی می توانند یک را  ب درآمدی را بوجود آورند که های زنگی شان را از آنها نگیرد و به قول معروف اختیارشان دست خودشان باشد.همگی این را می دانیم که برای رسیدن به این مرحله نیاز به سرمایه گذاری داریم تا به اصطلاح پولمان برای ما کار کند. اما همانا که نام سرمایه گذاری به گوش می خورد اولین چیزی که به ذهن خطور می کند مقدار کلانی پول است. امروز در این مقاله به شما یادآور می شویم که برای سرمایه گذاری اجباری به داشتن پول زیاد نداریم و با انجام طراحی فروشگاه اینترنتی با مبلغ کم می توانید به سمت یک سرمایه گذاری کلان قدم بردارید.
•    در کار دانش خود را بالا ببرید : شما به عنوان ی که صاحب آن تجارت است باید دیدی عمیق نسبت به کار خود داشته باشید تا بتوانید وقایع احتمالی را پیش بینی کنید. اگر کمی تحقیق کنید متوجه می شوید که از نظر اکثر صاحبان طراحی وب سایت های فروشگاهی ,  نرم افزار ها مورد نیاز اند.
•    نیاز های خود را بسنجید : باید نیاز های خود را بسنجید تا بدانید که در طراحی فروشگاه اینترنتی و دیگر شیوه های فروش به چه  چیزهایی احتیاج دارید.برای اینکه آن را بسنجید باید موانع و چالش هایی که پیشرو دارید شناسایی کنید و یک مجموعه ای ثابت برای بازاری خود انتخاب کنید. مطمئن باشید که تمامی کارها در هنگام شروع پستی و بلندی های بسیاری دارد.
•    مشتریان و مخاطبان خود را شناسایی کنید : شما باید مشتریان خود را بشناسید تا بدانید با چه دسته ای از افراد و مخاطبان در ارتباط هستید و در فکر رفع نیاز های آنها باشید. زمانی که نیاز ها را سنجیدید شما می توانید تمامی آن خدمات را در طراحی سایت خود  بگنجانید و یا اطلاع رسانی کنید