فرقه منحرف

دوری و فاصله گرفتن از افه ها، برای جماعت پیشرفته شادمانی فراهم می کند، اما اعضای فرقه گنابادی با سجده در مقابل بزرگان خود کار را به جایی رسانده اند که می توان از آن ها به عنوان بت پرستان عصر علم و تکنولوژی یاد کرد.
شکی در این نیست که اهم اعضای فرق مختلف با راه و روشهایی که شیوخ و اقطاب فرقه ها از دیر زمان برایشان تبیین نموده اند راه به بی راهه می برند، فرقه صوفی گنابادی یکی از همین فرقه های منحرف است که با توجه به این که جهان امروزی د ی پیشرفت علم و تکنولوژی می باشد, در اغلب مجالس باز هم اعضای این فرقه تشویق به سجده اقطاب و ب ایی مراسمات دست بوسی و پابوسی می کنند!! یوسف مردانی از شیخ المشایخ فرقه گنابادی در یکی از مجالس سخنرانی اذعان کرد که از راه بت پرستی به خدا پرستی می رسیم!!. اعتراف سریع مردانی صدقعلی شاه فرقه گنابادی در این برهه از زمان که جای بسی تامل دارد، به نوعی سر پوش نهادن به اعمالی است که انتشار تصاویر و های این مجالس، برای خود اعضای فرقه سئوال برانگیز شده است، شیخ الشیوخ فرقه برای توجیه اعضاء و سر شیره به اصطلاح فقرا در سخنرانی خود اینگونه گفت که از راه بت پرستی به خدا پرستی می رسیم!!. سرخوردگی بعد از هر عمل ناشایست گریبانگیر آن شخص می شود. http://94.182.147.237/files/fa/news/1395/8/5/4364_581.mp3
آیا وه ت یک فرقه دست ساز است؟ آیا اصولا ارتباطی میان این فرقه با وجود دارد؟ فرق وه ت با اهل سنت چیست؟ آیا وه ت فقط با شیعیان سر ناسازگاری دارد؟ برای آشنایی با این فرقه ساخت انگلیس با گزارش ویژه مشرق همراه شوید.
آیا وه ت یک فرقه دست ساز است؟ آیا اصولا ارتباطی میان این فرقه با وجود دارد؟ فرق وه ت با اهل سنت چیست؟ آیا وه ت فقط با شیعیان سر ناسازگاری دارد؟ برای آشنایی با این فرقه ساخت انگلیس با گزارش ویژه مشرق همراه شوید.
به واضع روشن است که این فرقه با کمک صهیونیسم توانسته حتی در مساجد ما نفوز کند.و توانسته اند با روش های مختلف ارزش های مهم دینی ما را برای خودمان پیش پا افتاده کنند.نفوز افرادی که به این ارزش ها اعتقاد دارد در سازمان ها واداره جات و...موجب شده که معماری ی در بسیاری از شهر های ایران باب شود واین امر نفوز بیش از حد این فرقه در فرهنگ ایرانی ی را نشان میدهد. ومایع ننگ است
اوشوٰ یک عرفان نوظهور زمینی


حسب وقایع مشاهده شده در گوشه گوشه ایران، زمینه های «تخته قاپو » و تمرکز پیروان فرقه های سابق الذکر در مناطق مهم فراهم شده است. این عمل به منظور اجرای «استراتژی ایجاد مجمع الجزایر فرقه ها» در ایران صورت می گیرد. نباید فراموش کرد که عموم فرقه ها ـ چه فرقه های نوظهور و چه تجدید حیات یافته، مانند بهائیت ـ از یک آبشخور سیراب، هدایت و حمایت می شوند.
بنام خدا خانواده ها و انی که عزیزی از آنها در اسارت فرقه رجوی هست برایشان خیلی سخت است که عزیزشان مدتهاست با آنها تماس نداشته و یا به آنها سری نزده. ولی آیا عدم تماس با خانواده و ملاقات با خانواده خواست اسیران در بند فرقه هست یا داستان چیز دیگری است ؟ جهت اطلاع همه انی که عزیزی از آنها در فرقه رجوی اسیر است و همه انی که به نحوی اخبار و وقایع فرقه رجوی را دنبال می کنند بایستی به چند موضوع اشاره کنم تا وقایع فرقه آنگونه که هست آشکار شود. برای مطالعه کامل به ادامه مطلب مراجعه شود
روایتی از (ص) که در منابع معتبر اهل سنت نیز وجود دارد، ان را دوازده نفر اعلام می کند و از میان فرقه های مختلف شیعیان – و بلکه مسلمانان – این تنها شیعه یه است که دوازده نفر را با ذکر دقیق نام و نشان به عنوان می شناسد. توضیح مطلب آنکه میان فرقه های شیعی، « یه»، «زیدیه» و «اسماعیلیه» مهم ترین آنها می باشند و تنها این انشعابات هستند که در حال حاضر پیروانی دارند. اعتقاد این فرقه ها در مورد اصول ت و تعداد ائمه(ع) با هم متفاوت است.
رجانیوز/مسترهای فرقه ضاله «عرفان حلقه» هنوز مبادرت به تشکیل کلاس های این فرقه به صورت پنهان می کنند و هر از گاهی با استفاده از ابزارهای رسانه ای سعی در مظلوم نمایی دارند و با ب ایی ات غیرقانونی به دیدار محکومان فتنه ۸۸ می روند.
 مقایسه نقش موعود باوری در پیدایش دو فرقه مورمونیسم و شیخیه

چکیده برداشت نادرست از آموزه ظهور یا بازگشت منجی موعود، نظر به جایگاه و اهمیت این آموزه در ادیان ابراهیمی، از جنبه های مختلف در طول تاریخ، نقش مهمی در پیدایش فرقه های متعددی در این ادیان داشته است. در ، فرقه شیخیه و در یت فرقه مورمون ها از این دسته اند. در ، پیروان شیخ احمد احسایی با ادعای کشف و شهود و طرح نظریه رکن رابع به عنوان نایب خاص عصر (عج الله تعالی فرجه الشریف)، موجب ج فرقه شیخیه از بدنه اصلی تشیع شدند. در یت نیز جوزف اسمیت با ادعایی مشابه، یعنی ادعای تجربه مکاشفه و نیز دریافت مأموریتی اصلاح گرایانه، به منظور مقدمه چینی برای بازگشت عیسی ، مورمونیسم را پایه گذاری کرد. نکته قابل توجه در خصوص این دو فرقه، شباهت نحوه پیدایش این دو فرقه است که در این مقاله بررسی خواهد شد.
با مشاهده و مطالعه رفتار سازمان فرقه گونه مجاهدین خلق و رفتار انحرافی پ.ک.ک در می ی م که عموم فرقه ها از ساختار مشابه با هم برخوردارند.
نقد in's creed - اقتباسی از مجموعه بازی فرقه ح ین
in's creed با بازی مایکل فاسبندر و ماریان کوتیار، تلاشی دیگر برای ساخت ی اقتباسی از بازی‌های ویدیویی است؛ این بار با اقتباس از فرقه ح ین. 
25شهریور مصادف است با تخلیه کامل قرارگاه عنکبوتی اشرف از عناصر و وابسته های فرقه رجوی. قرارگاهی که یادآور ، دردها و رنج های پدران و مادران چشم انتظار است . به همین منظور ویژه نامه ای را که خاطرات آن روزها را به تصویر می کشد ، تنظیم نموده ایم . امید است یادآوری آن خاطرات بر عزم خانواده ها بر تلاشی این فرقه تروریستی بیفزاید . اهمیت قرارگاه اشرف برای فرقه رجوی
قرارگاه اشرف به عنوان استراتژی نظامی – این فرقه... برای مطالعه کامل به ادامه مطلب مراجعه شود
1. وه ت محصول افکار ابن تیمیه در قرن هشتم (728م) است. وی سفر برای زیارت را تحریم کرد. 2. عالمان اهل سنت از چهار فرقه افکار وی را منحرف و وی را فردی فاسق دانستند. و به زندان شام افتاد و در همان جا هم مرد. 3شاگرد او ابن قیم نیز افکار وی را داشت و با مردن ابن قیم (758م) افکار ابن تیمیه نیز افول کرد. 4. محمد ابن عبدالوهاب در قرن 12 افکار ابن تیمیه را ابراز کرد. وبا مخالفت پدر و دیگران روبرو شد.
صوف و صوفی گری هیچ ربطی به عرفان ی ندارد. تصوف به شدت از طرف ان معصوم و علمای بزرگ مردود اعلام شده است. فرقه ی نعمت اللهی از جمله فرقه هایی است که علاوه بر انحراف های اعتقادی و تضاد با ناب همواره بر ضد منافع ملی و کیان تشیع و توسعه و ترقی مملکت فعالیت داشته است... تصوف گروه فرهنگی-اجتماعی برهان/ سید حبیب الله تدینی؛ در قسمت های قبل به معرفی کامل فرقه ی ضاله ی گنابادی پرداختیم و هم چنین با نام بردن از سردمداران اصلی این فرقه، از روابط آنان با حکومت های طاغوتی برداشتیم. در قسمت پایانی نقد و بررسی فرقه ی گنابادی به امکانات مالی و شگردهای این فرقه برای جذب مخاطب خواهیم پرداخت.
کتاب «فرقه ها و انشان» به زبان فرانسه،در ۲۰۸ صفحه و توسط خانم دومینیک بیتون، محقق و نویسنده صاحب نام فرانسوی در ناحیه آنژو فرانسه و با قیمت ۱۳٫۹۰ یورو منتشر شده است.این کتاب نگاهی عمیق به خطر حضور و فعالیت فرقه ها در جامعه فرانسه داشته و با استفاده از روش های علمی، تجربیات و منابع بسیار زیاد از اعماق و مکانیزم های ایدئولوژی درونی آنان حرف زده است.
دراویش
نام فرقه : نعمت اللهیه سلطانعلیشاهی گنابادی
تخلص فرقه : گنابادی
موسس فرقه : محمد سلطانعلیشاه
سال تاسیس : ۱۲۹۴ هجری قمری
قطب کنونی : نورعلی تابنده #مجذوبعلیشاه
محل مرکزی فعالیت: تهران خانقاه سلیمانی
مهمترین مراکز جمعیتی : بخش بیدخت گناباد و بخش ششده فسا
ادامه مطلب
دراویش
نام فرقه : نعمت اللهیه سلطانعلیشاهی گنابادی
تخلص فرقه : گنابادی
موسس فرقه : محمد سلطانعلیشاه
سال تاسیس : ۱۲۹۴ هجری قمری
قطب کنونی : نورعلی تابنده #مجذوبعلیشاه
محل مرکزی فعالیت: تهران خانقاه سلیمانی
مهمترین مراکز جمعیتی : بخش بیدخت گناباد و بخش ششده فسا
ادامه مطلب
دراویش
نام فرقه : نعمت اللهیه سلطانعلیشاهی گنابادی
تخلص فرقه : گنابادی
موسس فرقه : محمد سلطانعلیشاه
سال تاسیس : ۱۲۹۴ هجری قمری
قطب کنونی : نورعلی تابنده #مجذوبعلیشاه
محل مرکزی فعالیت: تهران خانقاه سلیمانی
مهمترین مراکز جمعیتی : بخش بیدخت گناباد و بخش ششده فسا
ادامه مطلب
ایرنا نوشت: فرقه یی «شاهدان یهوه» به حکم دادگاه عالی روسیه سازمانی افراط گرا شناخته و فعالیت آن در این کشور ممنوع اعلام شد.
جریان مکتب نور علی اللهی(اهل حق)جریان مکتب نور علی اللهی(اهل حق) همه ادیان و مکاتب مورد تهدید جریانی به نام افراط گرائی قرار گرفته اند.یکی از فرقه های افراطگرا،فرقه موسوم به اهل حق است که غلو در مقام علی علیه السلام از سرفصلهای اعتقادی آنان است و در واقع از فرقه های غلات محسوب می شوند.
وی در ادامه مدعی شد که ایران سیاست های فرقه گرایانه در منطقه دنبال می کند و فرقه گرایی در قانون اساسی این کشور ذکر شده است.
جوزف اسمیت دو قرن پیش و در حالی که کمتر از 15 سال داشت ادعا کرد فرشته ای به نام " مورونی" بر او نازل شده و دستوراتی به او داده است. او سپس 10 سال بعد با انتشار کت به نام " مورمون" پایه های اعتقادی فرقه مذهبی "مورمون ها" را بنا کرد.

نفاق و عوام فریبی
در حالی که اقطاب و مشایخ گنابادی، هیچ اعتقادی به ائمه ی معصومین ندارند، خود را در میان مریدان و عوام الناس، شیعه ی «اثنی عشری» معرفی می کنند. «شاه نعمت الله ولی» که قطب اعظم این فرقه می باشد، در دیوانش آشکارا خود را سنی معرفی نموده و وقتی سلسله ی اقطاب قبل از خود را معرفی می نماید، هیچ نامی از ان پس از حضرت علی(علیه السلام) نمی برد. او سلسله ی اقطاب خود را که عموماً سنی مذهب هستند، به «حسن بصری» رسانده و معتقد است، حسن بصری قه را از حضرت علی(علیه السلام) گرفته است، در صورتی که حسن بصری از زمان حضرت علی(علیه السلام) تا زمان حضرت باقر(علیه السلام) زنده بوده و از طرف پنج معاصر خود، طرد شده است. او از طرف حضرت علی(علیه السلام) سامری امت، معرفی شده است. حسن بصری همواره در خدمت بنی امیه بوده و در بصره، قاضی دستگاه «حجاج ابن یوسف» بوده است و هیچ نامی از او در میان اصحاب ائمه به چشم نمی خورد.
لازم به ذکر است اقطاب گنابادی برای رها شدن از شرّ حسن بصری، دست به سلسله سازی زده و نوشته اند اقطاب ما به «معروف کرخی» می رسند و معروف، قه را از رضا(علیه السلام) گرفته است و این هم دروغی آشکار است، زیرا آرم اصلی این فرقه به نام شاه نعمت الله ولی ثبت شده که آشکارا سلسله ی اقطاب قبل از خود را به حسن بصری رسانده است، حال اگر این دروغ بزرگ گنابادی ها را هم قبول کنیم و معروف کرخی مجهول الهویه، قه ی خود را از رضا(علیه السلام) گرفته باشد، پس این فرقه ی منحرف به ان پس از رضا(علیه السلام)، زمان(عجل الله تعالی) و نواب خاص و عام زمان (مرجعیت) اعتقاد ندارند. جالب است بدانیم به تازگی فرقه ی ضاله ی گنابادی برای این مشکل نیز چاره شی نموده و معروف کرخی را از سلسله ی اقطاب حذف و قه ی خود را به «جنید بغدادی» سنی نسبت داده است، ولی در این صورت نیز با انکار نواب خاص زمان(عجل الله تعالی) و مرجعیت نمی توانند خود را شیعه ی اثنی عشری بدانند.
بی اعتنایی به قرآن و عترت
مراسم این فرقه ی منحرف معمولاً با غزل حافظ، مثنوی معنوی مولوی و اشعار مذهبی آغاز می شود و کم تر مشاهده شده است در آغاز مراسم، قرآن بخوانند. جالب است، قطب فعلی که ای حقوق دارد، در روخوانی قرآن ضعف داشته و قرآن را غلط می خواند. هم چنین تا کنون دیده نشده است که اعضای این فرقه در مراسم رسمی و خصوصی خود، دعای فرج بخوانند. از این رو «سلطان محمد گنابادی» جد قطب فعلی، آشکارا از «مهدی نوعی» نام برده و اعتقادی به حضرت مهدی(عجل الله تعالی) ندارد، ولی متأسفانه نام «خانقاه های» خود را «حسینیه» گذاشته اند و مردم را به انحراف می کشانند...
@mohamadrezahadadpourسرشبکه و رابط فرقه انحرافی حلقه دستگیر شد
24 مرداد 1396 ساعت 08:11

پل ارتباطی با اعضای فراری عرفان حلقه در خارج از کشور و لیدر کمپین انحرافی «الف مثل » در اصفهان با تلاش سربازان گمنام زمان(عج) دستگیر شد.

سرشبکه و رابط فرقه انحرافی حلقه دستگیر شدبه گزارش جهان نیوز به نقل از مهر، اطلاعات صاحب‌ا مان(عج) استان اصفهان در یک عملیات پیچیده اطلاعاتی-عملیاتی موفق به دستگیری لیدر اصلی عرفان انحرافی حلقه در استان اصفهان شد.

فردی که در تور اطلاعاتی سربازان گمنام زمان(عج) افتاده است، سرشبکه اصلی و رابط چندین استان این فرقه انحرافی و س ل ارتباطی با اعضای فراری عرفان حلقه در خارج از کشور است.

این عنصر منحرف، مسؤول سازمان‌دهی ‌ها و ات عرفان انحرافی حلقه محسوب شده و لیدر اصلی کمپین «الف مثل » در استان اصفهان بوده است.

اطلاعات صاحب‌ا مان(عج)، پیش از این نیز در چند عملیات اطلاعاتی مهم، عناصر و سرشبکه‌های اصلی این عرفان در ای اصفهان، نجف‌آباد و شاهین‌شهر را متلاشی کرده بود.

گفتنی است «عرفان حلقه» که با نام «شعور کیهانی» نیز شناخته می‌شود با ادعاهای واهی همچون فرادرمانی، درمان بیماری‌ها، شفابخشی، جاذبه درمانی و تشعشع دفاعی عده‌ای ناآگاه از اقشار مختلف جامعه را به ‌سوی خود جذب و سبب انحراف عقیدتی آن‌ها می‌شود.

تلقینات واهی بیان‌ شده از سوی این فرقه منحرف و ضاله باعث افزایش آسیب‏‌های روحی-روانی، سست شدن اعتقادات دینی و فروپاشی بنیان خانواده برخی از آسیب‌دیدگان می‌شود.

تحقیق تشیع در نه فرقه و مبارزه با بیداری یفایل حاضر در دسته ی معارف ی بوده و دارای 35 صفحه می باشد.تشیع در نه فرقه و مبارزه با بیداری ی فهرست
مقدمه
پیچیدگی های علمی- بساطت علمی
پیچیدگی و سخت گیری مذهبیلینک توضیحات کامل و :تحقیق تشیع در نه فرقه و مبارزه با بیداری ی
وی در ادامه مدعی شد که ایران سیاست های فرقه گرایانه در منطقه دنبال می کند و فرقه گرایی در قانون اساسی این کشور ذکر شده است.
باند مفلوک ، پلید وغرق دربحران فرقه رجوی سالهاست که قسمتی ازسایت اگرخود تحت عنوان به اصطلاح "مزدوران را بشناسید" را بطور ثابت برای ابرازهذیان گویی وحشت آلود و زبونانه خود علیه اقدامات افشاگرایانه اعضای رهایافته ازفرقه درنظر گرفته است! سران این فرقه مافیایی و صفت همواره دراین بخش از سو مه خود سعی د بطور دوره ای هر بار چند نفری از اعضای رهایافته را که در دوران اسارت خود درمناسبات فرقه خیانت ، جنایت و دروغگویی رجوی را با گوشت وپوست خود لمس کرده اند واکنون بعد از رهایی ازفرقه براساس وظیفه اخلاقی وانسانی خود دست به افشای جنایات وفریبکاریهای فرقه می زنند را آماج حملات کینه توزانه خود قرار دهند! برای مطالعه کامل به ادامه مطلب مراجعه شود
باند مفلوک ، پلید وغرق دربحران فرقه رجوی سالهاست که قسمتی ازسایت اگرخود تحت عنوان به اصطلاح "مزدوران را بشناسید" را بطور ثابت برای ابرازهذیان گویی وحشت آلود و زبونانه خود علیه اقدامات افشاگرایانه اعضای رهایافته ازفرقه درنظر گرفته است! سران این فرقه مافیایی و صفت همواره دراین بخش از سو مه خود سعی د بطور دوره ای هر بار چند نفری از اعضای رهایافته را که در دوران اسارت خود درمناسبات فرقه خیانت ، جنایت و دروغگویی رجوی را با گوشت وپوست خود لمس کرده اند واکنون بعد از رهایی ازفرقه براساس وظیفه اخلاقی وانسانی خود دست به افشای جنایات وفریبکاریهای فرقه می زنند را آماج حملات کینه توزانه خود قرار دهند! برای مطالعه کامل به ادامه مطلب مراجعه شود
متأسّفانه چنانکه می دانیم بعداز رحلت جانسوز رسول أکرم ص فرقه های مختلفی درمیان مسلمین پدید آمدند که تعدادشان بسیار زیاد است و این مقاله به هیچ وجه گنجایش ذکر همة آنها را ندارد و برای اطّلاع از أحوال و عقاید آنها باید به کتب مفصّلی مراجعه شود که دربارة فرقه های گوناگون جهان ، تألیف شده اند. أمّا در اینجا فقط به عنوان نمونه به ذکر چند فرقه از فرقه هایی که تعدادی از آنها خود را دوستدار حضرت علیّ بن أبی طالب(ع) معرّفی می د اکتفا می کنیم تا خوانندة محترم بداند که مسأله ای مشابه مسألة پسر حضرت حسن عسکری(ع) و غیبت او، قبلاً نیز درمیان مسلمین سابقه داشته، سپس در مقالة حاضر موضوع «مهدی موعود و غیبت او» و روایات مربوط به این موضوع را مورد تحقیق و بررسی قرار می دهیم.
دراویش ی
با نگاهی به تاریخ شکل‌گیری و حیات فرقه‌های مدعی دینداری و نوآوری در دین، به وجوه اشتراک بیشتر آنان پی خواهیم برد. خودانتص ، تمایل به اعمال اراده و تسلط، تکریم و ستایش، تمایل به خ مگی در کنترل اعضای فرقه و بالآ ه سرسپردگی به اجانب از مهم‌ترین ویژگیهای آشکار و نهان فرقه‌هاست.
فرقه‌های انحرافی یا به وسیله سرویس‌های اطلاعاتی کشورهای سطله‌گر راه‌اندازی گردیده و یا بعد از پیدایش و شکل‌گیری به وسیله سرویس‌های اطلاعاتی هدایت شده‌اند.
1 - سیدعلی‌محمد مدعی ب ت دوازدهم(عج) شد و ادعا کرد در ردیف ان اولوالعزم ظهور کرده و دین جدید آورده است، میرزاحسین نوری معروف به بهاءالله شاگرد علی‌محمد باب، طی نامه‌ای به سلاطین ادعای ربوبیت و الوهیت کرد. کمتر ی است که نداند ب ت و بهائیت دست‌ساخته سرویس اطلاعاتی روباه پیر در جامعه شیعه بوده و بهائیت امروزه تحت هدایت صهیونیسم قرار دارد.
2 - قبل از بهائیت، وه ت در جامعه اهل سنت توسط محمد بن عبدالوهاب بنا نهاده شد که امروزه ایدئولوژی سلفیت تکفیری و ی‌هاست. اگر سرویس اطلاعاتی بریتانیا توسط مستر همفر بهائیت را ایجاد نکرده باشد، هدایت آن توسط دستگاه اطلاعاتی انگلستان و بعد توسط سازمان اطلاعاتی (سیا) بر ی پوشیده نیست.
3 - مسعود رجوی فرقه ترویستی موسوم به مجاهدین خلق ایران که به سفارش سازمان اطلاعات پهلوی در بهمن 1357 از زندان آزاد شد، سالهاست که نقش سرباز  تهای سلطه‌گر را بازی می‌کند. فرقه ترویستی‌ای که دستش به خون حدود 17000 شهید ناشی از ترور در ایران و هزاران عراقی آغشته است.
4 - فرقه‌های مختلف مدعی تصوف و صوفیگری در ایران و سایر کشورهای ی که هنوز هم مزدبگیر سازمان اطلاعاتی انگلستان و سایر کشورهای سلطه‌گر هستند. فرقه‌هایی که اقطابشان از طرفی نوامیس مریدان را بر خود حلال کرده و از طرف دیگر دست در ست ان اطلاعاتی سازمانها جاسوسی غرب دارند.
"ازدواج کمپل " در فرقه نویز، "تجزیه خانواده" در فرقه سولیوانیان، "خودکشی شب سفید" در فرقه جونز تاون، "انقلاب ایدئولوژیک" در فرقه رجوی، خودکشی جمعی در سازمان مجاهدین خلق با نام "عملیات فروغ جاویدان"، "جهاد نکاح" در فرقه وه و رفتارهای تروریستی ‌گونه فرقه منحرف دراویش گنابادی که این روزها اغت عوامل آن در تهران خبرساز شده است، از دیگر وجوه اشتراکی فرقه‌های منحرف است.