عیدی 97مستمری بگیران بهزیستی کی وچقدر پرداخت میشود

مدیرکل تأمین اجتماعی استان از پرداخت عیدی مستمری بگیران این سازمان از 17 اسفند ماه خبر داد.
همشهری آنلاین: تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پرداخت عیدی ۳۰۰ هزار تومانی به مستمری بگیران صندوق بیمه روستاییان و عشایر خبر داد.
همشهری آنلاین: تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پرداخت عیدی ۳۰۰ هزار تومانی به مستمری بگیران صندوق بیمه روستاییان و عشایر خبر داد.
براساس اطلاعیه منتشر شده در سایت سازمان تامین اجتماعی، پرداخت عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی به نحوی انجام خواهد شد که آن دسته از بازنشستگانی که حقوق ماهانه خود را در اوا ماه دریافت می کنند، عیدی شان زودتر واریز خواهد شد.
معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور توضیحاتی را در رابطه با زمان پرداخت عیدی مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور ارائه کرد.
رفاه از پرداخت عیدی ۳۰۰ هزارتومانی به مستمری بگیران صندوق بیمه روستایی و عشایر خبر داد و گفت: این مبلغ تا پایان بهمن ماه به حسابشان واریز می شود.
مستمری بگیران بیمه کشاورزی منتظر پرداخت عیدی و حقوق بهمن ماه خود باشند.
زمان پرداخت عیدی مستمری بگیران مشخص شد.
زمان پرداخت عیدی مستمری بگیران مشخص شد.
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تحت پوشش این سازمان از ١٧ اسفند در طول یک هفته به حساب آنان واریز می شود.
همشهری آنلاین: تعاون، کار ورفاه اجتماعی از تامین اعتبار لازم برای پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی خبر داد و گفت: مشکلی برای پرداخت عیدی مستمری بگیران تامین اجتماعی نداریم.
نباتی مدیرکل تامین اجتماعی فارس از پرداخت عیدی مستمری بگیران تامین اجتماعی خبر داد.
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: از امسال عیدی مددجویان تحت پوشش بهزیستی به صورت مستقیم از سوی وزارت رفاه پرداخت می شود.
سازمان بهزیستی اعلام کرد امسال عیدی مددجویان مانند سال های گذشته معادل یک ماه مستمری به خانواده های تحت پوشش ارائه می شود.
ایسنا نوشت: رئیس سازمان بهزیستی کشور ضمن بیان آنکه «عیدی» مستمری بگیران این سازمان امسال مستقیما از سوی وزارت رفاه پرداخت خواهد شد؛ ضمن اعلام اینکه توزیع بسته امنیت غذایی از سوی این وزارتخانه آغاز شده گفت: هیچ یک از مددجویان بهزیستی از لیست دریافت بسته مذکور حذف نشده اند، به این ترتیب 510 هزار خانوار تحت پوشش آنرا دریافت خواهند کرد.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از پرداخت عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان در 10 روز اول اسفندماه خبر داد.
مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی از 17 اسفندماه پرداخت می شود.
عیدی بازنشستگان تامین اجتماعیعیدی بازنشستگان تامین اجتماعی , سید تقی نوربخش در جمع خبرنگاران درباره پرداخت عیدی بازنشستگان اظهارداشت: سازمان تأمین اجتماعی 42 میلیون نفر که نیمی از جمعیت کشور می شود را تحت پوشش دارد و به آنها خدمات درمانی و بیمه ای ارائه می کند.عیدی بازنشستگان تامین اجتماعیوی ادامه داد: این سازمان تاکنون منابع خود را تأمین کرده است و باری برای ت نبودهبلکه یار ت بوده است.نوربخش خاطرنشان کرد: با احتساب خانواده های مستمری بگیران 5 میلیون و 200 هزار نفر را تحت پوشش دارد که معیشت آنها از طریق این سازمان تأمین می شود.وی درباره پرداخت عیدی بازنشستگان نیز اظهارداشت: براساس برآوردهای صورت گرفته،عیدی بازنشستگان از 17 تا 25 اسفند پرداخت می شود. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
همشهری آنلاین: عیدی بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی از ١٧ لغایت ٢٥ اسفند به حساب آنان واریز می شود.
عیدی مددجویان دستگاه های حمایتی (کمیته امداد و سازمان بهزیستی) در آستانه سال جدید پرداخت شد.
عیدی مددجویان دو دستگاه حمایتی(کمیته امداد و سازمان بهزیستی) اوایل اسفند و به میزان یک ماه مستمری پرداخت خواهد شد. به گزارش مشرق، با فرارسیدن سال جدید، رایزنی مسئولان کمیته امداد (ره) و سازمان بهزیستی با تمردان برای پرداخت عیدی به مددجویان آغاز شده است که به نظر می رسد امسال زمان پرداخت عیدی به مددجویان با سنوات گذشته متفاوت باشد.

در همین زمینه قرار است همزمان با آ ین ماه از سال جاری، عیدی مددجویان به دستگاه های حمایتی (کمیته امداد و سازمان بهزیستی) پرداخت شود و میزان عیدی معادل یک ماه مستمری به مددجویان دستگاه های حمایتی است.

این رقم قرار است به مددجویان تحت پوشش دستگاه های حمایتی قرار بگیرد و در واقع نیازمندانی که به صورت موردی از این دو نهاد خدمت می گیرند از این تسهیلات استفاده نخواهند کرد.

در سال های گذشته عیدی مددجویان کمیته امداد (ره) در روزهای پایانی سال 27 تا 29 اسفند پرداخت می شد که با توافق صورت گرفته عیدی امسال از اوایل اسفند تا اواسط آن پرداخت خواهد شد. منبع: فارس
ایسنا نوشت: عیدی بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی از ١٧تا ٢٥ اسفند به حساب آنها واریز می شود.
جزئیات و زمان پرداخت عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی اعلام شد.
آموزش و پرورش با بیان اینکه عیدی همه بازنشستگان طبق یک روال پرداخت می شود، گفت: پرداخت این عیدی ارتباطی به وزارت آموزش و پرورش ندارد و من هم اطلاعی از عدم پرداخت عیدی ندارم.
همشهری آنلاین: قائم مقام مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در امور بیمه ای از افزایش ۱۰ درصدی مستمری سالانه مستمری بگیران این صندوق خبر داد و گفت: عیدی مستمری بگیران صندوق نیز ۳۰۰ هزار تومان است.
همشهری آنلاین: قائم مقام مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در امور بیمه ای از افزایش ۱۰ درصدی مستمری سالانه مستمری بگیران این صندوق خبر داد و گفت: عیدی مستمری بگیران صندوق نیز ۳۰۰…
عیدی بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی از ١٧ لغایت ٢٥ اسفند به حساب آنان واریز می شود.
بیانیه صنف عیدی بگیران در سال 94

با توجه به افزایش نرخ دلار و افزایش تورم و گرانی مخارج

تعرفه عیدی در سال 94 به شرح زیر است :

اقوام درجه 1 :21 تا 25 هزار تومان

اقوام درجه 2 :2 تا 5 هزار تومان

اقوام درجه 3 :هرچه کَرَمِشون بود !

تذکر :عیدی امسال هم در دید و هم در بازدید دریافت میشود !

پرداخت فقط نقد !
در حالی که به روزهای پایانی سال نزدیک می شویم موضوع عیدی و پاداش آ سال به دغدغه کارمندان،کارگران و بازنشستگان و مستمری بگیران تبدیل شده و جزییات افزایش آن را با وسواس پیگیری می کنند.
در حالی که به روزهای پایانی سال نزدیک می شویم موضوع عیدی و پاداش آ سال به دغدغه کارمندان،کارگران و بازنشستگان و مستمری بگیران تبدیل شده و جزییات افزایش آن را با وسواس پیگیری می کنند.