عجب موجودات هستیم ما

شهر موجودات فضاییشهر موجودات فضایی , به تازگی ویدئویی در رسانه های چین منتشر شده است که شهر موجودات فضایی را در آسمان این کشور نشان می دهد.این شهر شناور در میان آسمان ابری و بر فراز شهر “یویانگ” در چین مشاهده شده استو شباهت زیادی به ایی که در های تخیلی نمایش داده می شوند، دارد.شهر موجودات فضایی 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
شهر موجودات فضاییشهر موجودات فضایی , به تازگی ویدئویی در رسانه های چین منتشر شده است که شهر موجودات فضایی را در آسمان این کشور نشان می دهد.این شهر شناور در میان آسمان ابری و بر فراز شهر “یویانگ” در چین مشاهده شده استو شباهت زیادی به ایی که در های تخیلی نمایش داده می شوند، دارد.شهر موجودات فضایی 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
ما موجودات خاکی نیستیم که به بهشت می رویم. ما موجودات بهشتی هستیم که از خاک سر بر آورده ایم. الهی قمشه ایتنها مانع موجود بر سر شادمانی و نشاط، اعتقاد شما به وجود مانع بر این راه است. به همین دلیل راه را اشتباه می روید و گرفتار مشکل می شوید. الهی قمشه ای

آیا موجودات فضایی وجود دارند؟ آیا این موجودات خطرناک هستند؟ چه زمانی میتوان موجودا فضایی را مشاهده…
موجودات فضایی در مریخموجودات فضایی در مریخ , جستجوگران موجودات فضایی با استناد به ع ی که به تازگی توسط مریخ نورد ناسا تهیه شده است ادعایی عجیب را مطرح کرده اند. آنها می گویند در این ع ، قسمتی از یک ساختمان در پشت تپه های مریخ قابل مشاهده است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
مُثُل جمع مِثال و مثال یک شیء عبارت است از الگو ، نمونه و ع آن شیء. در اصطلاح فلسفه مُثُل عبارتند از موجودات عقلی کلّی که در عالم عقل وجود دارند و کار خلق و تدبیر موجودات مادّی را بر عهده دارند و موجودات مادّی در حقیقت، سایه و ظِلّ آن موجودات عقلانی (مُثُل) محسوب می­شوند. "قطب الدین " در شرح حکمة الاشراق می گوید: مُثُل را مُثُل گویند به خاطر این­که آن موجودات عقلی نسبت به ما خفاء دارند و این افراد مادّی برای ما ملموس هستند. لذا می گوئیم آن عقول، ع این موجودات مادّی هستند امّا به لحاظ واقع این افراد ع آن حقایق عقلی هستند.....
موجودات فضایی داستان ها و های علمی تخیلی بسیاری پیرامون موجودات فضایی ساخته شده و گونه های مختلفی از بیگانگان به تصویر کشیده شده است. در این مطلب نگاهی داریم به 10 نژاد ترسناک موجودات فضایی در ها و داستان های علمی تخیلی. 1- «درنده» در شکارچیان (predators) یکی از نژاد های احتمالی برای موجودات فضایی ، ... نوشته 10 نژاد ترسناک موجودات فضایی در های علمی تخیلی اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد.
با وجود اینکه سازان همواره سعی در خلق تصاویر ترسناکی از موجودات فضایی برای های علمی تخیلی دارند، اما کارشناسان تفاوت آشکاری بین موجودات فضایی واقعی با شخصیت های سینمایی متصور شده اند. ادامه مطلب
داستان ها و های علمی تخیلی بسیاری پیرامون موجودات فضایی ساخته شده و گونه های مختلفی از بیگانگان به تصویر کشیده شده است.
معرفی تمامی موجودات ماوراء الطبیعه ادامه مطلب
خانه فیروزه ای > لیلی : ما آدم ها در جهان تنها نیستیم، جهان پر است از موجودات گوناگون، از خاک و آب و هوا و آتش گرفته تا این همه موجودات دریایی و زمینی، از ابر و خورشید و ماه تا بی‏ نهایت چیزهای دیگر.

خیلی های این روزها معتقدند که بشر به زودی با موجودات فضایی ارتباط برقرار خواهد کرد اما آیا چنین…

براساس انتشار سندی که مربوط به سال 1947 می باشد, انسان ها با موجودات فضایی ارتباط برقرار کرده اند.
این تصاویر کلوز آپ با دوربین های مخصوص از سلول های روی پوست موجودات زنده و گیاهان مختلف گرفته شده است.
آیا آیا در فضاهای دوردست آلین موجود فرازمینی هست؟ ممکن هست ما  آدمها همان  آلینهایی باشیم  که  خودمان  به  دنبال  آنها  هستیم آیا انسانها موجودات فضایی هستند؟  شاید  ما در  سیاراتی  که  هنوز  کشف  نکرده ایم  هم  زندگی  می  کنیم و  تاریخ  همه  ما  همزمان  یکی  هست حالا با  گذشت  زمان انها مثل ما  تغیر کرده  باشند  مانند  ما  که  از  انسانهای اجدادمان  نیانتردال و هومو فرق کردیم  تا  به  شکل  امروزی  برسیم اگر  ما  موجودات فضایی باشیم چیز  عجیب  غریبی  نیست چون  ما  هستیم  خودمان  را  می  بینیم  فکر می کنیم  در  دنیاهای  دیگر  هم  وب  سایت آرمین تری دی انسانها  یا  شاید  الان  انها  ماشینهای  پیشرفته  یا  شاید  هم  عقب  افتاده تر  از ما  هستند چون  اگر  از  ما  پیشرفته تر  بودند token neo   می  امدند تا  زمینیان را  از  نزدیک  ببینند.
بنا بر ادعای این محققان این ع ثابت می کند که زمانی نچندان دور موجودات فضایی در مریخ زندگی می د.
سکه های باستانی با تصویر موجودات فضایی سکه های باستانی کشف شده در مصر، منقش به تصویر یک موجود بیگانه هستند! در گذشته نیز چندین مورد از سکه های باستانی در گوشه و کنار جهان با تصویری از موجودات فضایی یا اشیای پرنده کشف شده اند، اما این سکه ها نشان دهنده ی چه واقعیتی هستند؟ آیا در گذشته، حیات فرازمینی و یا حتی تمدن های آنان هم بر ... نوشته کشف سکه های باستانی با تصویر موجودات فضایی !! اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد.
تسنیم / پیدا شدن موجودات عجیب و غریب در یک خانه در آفریقای جنوبی اعضای خانواده را شوکه کرد. بر اساس گزارش mirror، موجودات عجیب و غریبی که در این خانه پیدا شدند سری شبیه گربه و بدنی مثل موش داشتند. اعضای خانه که این موجودات عجیب و غریب را در سرداب خانه پیدا د با یک مذهبی برای چگونگی برخورد با آنها م د و در نهایت این موجودات را از بین بردند.
با وجود اینکه از بین بردن این موجودات عجیب با م کلیسای محلی انجام شد یک موسسه خیریه محلی این کشتار را محکوم کرده است.این حیوانات در یک خانه در «لسابونگ»(lethabong) واقع در «روستنبرگ»، در آفریقای جنوبی پیدا شدند.مردم محلی بر این باورند که اینها موجودات نفرین شده هستند.
مشاهده تصویر

با آب شدن یخ های شمالگان گرازهای دریایی که دار هستند جایی برای ایستادن بیرون از آب ندارند و با این که این موجودات عمدتا موجودات دریایی به شمار می روند این ممکن است در سفرهای طولانی حتی باعث خفه شدن آن ها در آب نیز بشود. در نتیجه این موجودات اجتماعی برای یافتن غذا باید به سمت زمین های خشک حرکت کنند و در این میان بچه ها باید بتوانند پا به پای مادران خود شنا کنند. در این ویدیو جالب یک گراز دریایی مادر به بچه یک روزه خود یاد می دهد که چگونه شنا کند و با در آغوش گرفتنش او را در این کار یاری می کند.
بنگلادش؟ یا کشور چاد شاید هم ترکیه؟ یعنی انگلستان یا فرانسه میتواند با انها بجنگند نه نه امکان نداره ادمهایشان خیلی  پیر  ئو فرتوتتن و از اروپاییها کاری  ساخته نیست ؟ آهان کشور قدرتمند فیلی پین چ.ن فیلی پینی ها خیلی  شباهت به  موجودات فضایی آلینها داره  اگر موجودات فرا زمینی بخواهند با ادمهای  زمینی بجنگند در مقابل انها فقط به خاطر شباهت تسلیم می شوند و میگویند اینها که از  چنس حودمان هست ادم که با  برادرانش نمی جنگه و همه  تعجب می کنند که  کشور به این ضعیفی چگونه موجودات فضایی را تسلیم د و انها به سرعت از  سیاره  زمین دور شدند و به  سیارات و  موجودات فرازمینی  دیگر  حمله د...
داستان ها و های علمی تخیلی بسیاری پیرامون موجودات فضایی ساخته شده و گونه های مختلفی از بیگانگان به تصویر کشیده شده است.
موجودات فضایی سیاره پرو یما بی احتمال وجود بیگانگان در منظومه پرو یما قنطورس برای اولین بار در حدود 60 سال قبل مطرح شد. آیا موجودات فضایی سیاره پرو یما بی به زمین آمده اند؟ بشر از سال های دور به بحث و تبادل نظر پیرامون موجودات فضایی می پرداخت. 6 دهه قبل و برای اولین بار، وجود موجودات فضایی در حوالی سیاره پرو یما بی (proxima b) در منظومه پرو یما قنطروس (proxima centauri) به عنوان نظریه ای جدی مطرح شد! این موضوع از نظر مردم یک داستان به شمار می رفت و رفته رفته به فراموشی س شد.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
اﺮ ﻫﻨﺎﻣ ﻪ "ﻏﺒﺖ" ﻣﻨﻢ، ﺑﺎﻧﻬﺎ ﺑﻪ ﻃﻮﺭ ﺧﻮﺩﺎﺭ ﺍﻣﻮﺍﻝ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺣﺴﺎﺑﻤﺎﻥ ﺑرداشته ﻭ ﺑﻪ ﺣﺴﺎﺏ ﺴ ﻪ ﻏﺒﺖ ﺍﻭﺭﺍ ﻣﻨﻢ، ﻭﺍﺭﺰ ﻨﻨﺪ، ﺑﺪﻭﻥ ﺷ به خاﻃﺮ ﺣﻔﻆ ﺍﻣﻮﺍﻟﻤﺎﻥ ﺳﺎﺖ ﻣﺷﻮﻢ.
ﺁﺎ ﺍﻦ ﺍﻣﻮﺍﻝ ﻓﺎﻧ ﺩﺭ ﺩﻧﺎ ﻓﺎﻧ ﺍﺯ ﺍﻋﻤﺎﻝ ﺑﺎﻗ ﻣﺎ ﺩﺭ ﺳﺮﺍ ﺑﺎﻗ ﺑﺎ ﺍﺭﺯﺵﺗﺮ ﻭ ﻋﺰﺰﺗﺮﻧﺪ؟!
جواب با شما...
نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که چشمهایتان ندیده،
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده... "صادقانه زندگی کنید"
ما موجودات خاکی نیستیم که به بهشت میرویم. ما موجودات بهشتی هستیم که از خاک سر برآورده ایم...
___________________
در زیر نمونه هایی از تصاویر بی نظیر از سلول های موجودات زنده را مشاهده خواهید کرد.
به باور این دانشمندان انفجار سریع امواج رادیویی در ک شان های دیگر می تواند در واقع سفینه های نوری بسیار پیشرفته موجودات فضایی باشد.
تسنیم /  پیدا شدن موجودات عجیب و غریب در یک خانه در آفریقای جنوبی اعضای خانواده را شوکه کرد. بر اساس گزارش mirror، موجودات عجیب و غریبی که در این خانه پیدا شدند سری شبیه گربه و بدنی مثل موش داشتند. اعضای خانه که این موجودات عجیب و غریب را در سرداب خانه پیدا د با یک مذهبی برای چگونگی برخورد با آنها م د و در نهایت این موجودات را از بین بردند. با وجود اینکه از بین بردن این موجودات عجیب با م کلیسای محلی انجام شد یک موسسه خیریه محلی این کشتار را محکوم کرده است.این حیوانات در یک خانه در «لسابونگ»(lethabong) واقع در «روستنبرگ»، در آفریقای جنوبی پیدا شدند.مردم محلی بر این باورند که اینها موجودات نفرین‌ شده هستند.   مشاهده تصویر    
موجودات فضایی وقتی که بحث در مورد موجودات فضایی و تمدن های پیشرفته آن ها مطرح می شود، اولین پرسشی که در ذهن ما پیش می آید این است که بیگانگان چه شکلی بوده و در کجا می توان آنان را یافت؟ اما شاید پس از سال ها مطالعه و جستجو برای حیات های هوشمند در خارج از سیاره زمین، سرانجام به این باور ... نوشته دانشمندان بر این باورند که سه گونه مختلف از موجودات فضایی در حال بازدید از زمینیان هستند! اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد.


تحقیق موسیقی و تاثیرات آن بر موجودات
تحقیق-موسیقی-و-تاثیرات-آن-بر-موجوداتموسیقی نوازشگر گوش، رهنمون و مهیج دل و تلطیف کننده و صفادهتده روح است و خلق موسیقی عبارت از نظامی صوتی است که اجزاء گوناگون یک اثر موسیقایی را با انسجامی وصف ناپذیر به یکدیگر پیوند می دهد. موسیقی ساده ترین و خالص ترین هنرهاست که توصیف کننده هیجانات و محرک ذوق هنری و حس زیبا پرستی و ترجمان ... فایل

انفجارهای رادیویی به عقیده ی فیزیکدانان هاروارد، انفجارهای رادیویی در واقع منبعی برای تامین انرژی سفینه های موجودات فضایی هستند؛ چرا که هیچ چیز دیگری نمی تواند این پدیده را توضیح دهد! اما آیا مسئله وجود یا عدم وجود موجودات فضایی تا جایی پیشرفته داشته است که اکنون دانشمندان هاروارد، از نحوه ی تامین انرژی سفینه های موجودات فضایی ... نوشته ادعای جنجالی هاروارد: انفجارهای رادیویی مرموز، انرژی سفینه های موجودات فضایی را تامین می کنند ! اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد.
چهارمین فردی که پا به کره ماه گذاشت بر این باور است که ما در کائنات تنها نیستیم و موجودات زنده دیگری در کرات دیگر زندگی می کنند که از آنها بی خبریم.