ظریفت وجودی

پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی
سلام زنگ ردم،به یکی ها ،تو خیلی از موارد ازشون م میگیرم،برا بکی از دوستام سوال میپرسم،نظر تون در مورد اینکه یه خانم از یه آقا خواستگاری کنه،چی هست...گفتند اصلا هم چنین کاری نکنند،آقایون ظرفیت شو ندارند،یه واسطه قرار بدهند...از طریق ایشون اقدام کنند... چون باید شان خانم حفظ بشود حالا خیلی وقت بود،میگفتم ،چرا خانم ها ناز آقایون شون نمیکشند تا اینقدر به مشکل بر نخورند،متوجه شدم ،خانم ها همون اول ناز آقایون شون کشیدند،دیدند آقایون ظرفیت شو ندارند...مثل اینکه به آقایون رو ندهند بهتر جواب میده...نمیدانم انسان دو پا عجب موجودی هست...
خدامحوری؛ بعد مغفول درمان های وجودی

درمان های وجودی که بر شدن و بودن انسان تأکید دارند و انتخاب او را مد نظر قرار داده و بیشتر زمان حال را در نظر دارند (نه گذشته) و بر روراست بودن فرد با خود، دیگران و جهان و یکپارچه تجربیات خود استوار است. این رویکرد اضطراب وجودی انسان و مست م نیستی بودن هستی را مورد توجه قرار داده است. نکته مهم اینکه، این رویکرد به بعد اصلی ارتباط انسان، یعنی خداوند، توجهی ندارد و آینده را مورد غفلت قرار داده است. در این رویکرد، همه زندگی به دنیا خلاصه شده و آینده و آ تی برای انسان در نظر گرفته نمی شود. آنچه باعث حرکت انسان می شود، داشتن چشم انداز روشن و امید برای رسیدن به آن است. انسان بی هدف، یک موجود بی اراده و ناامید و بی انگیزه خواهد بود و به رشد نهایی دست نخواهد یافت.پیشینه ومبانی نظری روش درمان وجودی

پیشینه ومبانی نظری روش درمان وجودیدسته بندی
علوم انسانی


بازدید ها
0


فرمت فایل
docx


حجم فایل
38 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
21
 پیشینه ومبانی نظری روش درمان وجودی گزارش تخلف برای پیشینه ومبانی نظری روش درمان وجودیپیشینه ومبانی نظری روش درمان وجودی


فروشنده فایل
کد کاربری 635
تمام فایل ها

کاربر
پیشینه ومبانی نظری روش درمان وجودی
توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)
 

پیشینه ومبانی نظری روش درمان وجودی

پیشینه ومبانی نظری روش درمان وجودیدسته بندی
علوم انسانی


بازدید ها
0


فرمت فایل
docx


حجم فایل
38 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
21
 پیشینه ومبانی نظری روش درمان وجودی گزارش تخلف برای پیشینه ومبانی نظری روش درمان وجودیپیشینه ومبانی نظری روش درمان وجودی


فروشنده فایل
کد کاربری 635
تمام فایل ها

کاربر
پیشینه ومبانی نظری روش درمان وجودی
توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)
 


 


تعیین اثر بخشی گروه درمانی وجودی بر افزایش امید به زندگی در زندانیان با حبس ابد
تعیین-اثر-بخشی-گروه-درمانی-وجودی-بر-افزایش-امید-به-زندگی-در-زندانیان-با-حبس-ابدپروپزال آماده رشته روانشناسی و علوم تربیتی، بخشی از بیان مساله: در متون مربوط به جرم شناسی بخش های مفصلی در رابطه با زمینه های شکل گیری جرم وجود دارد. در این میان بررسی وضعیت روان شناختی بز اران و محکومین جنایی جایگاه ویژه ای دارد . رابطه بز اری و وضعیت روانی افراد و تاثیر آموزش های روانشناختی .. فایل

 


اثربخشی گروه درمانی وجودی بر کاهش طلاق عاطفی و پیامدهای روانشناختی آن در زندانیان
اثربخشی-گروه-درمانی-وجودی-بر-کاهش-طلاق-عاطفی-و-پیامدهای-روانشناختی-آن-در-زندانیانپروپزال آماده رشته روانشناسی و علوم تربیتی به همراه پرسشنامه ها، بخشی از بیان مسئله: خانواده، نخستین و بنیادی‌ترین نظام نهادی، عمومی و جهانی است که برای رفع نیازهای حیاتی و عاطفی انسان و بقای جامعه ضرورت تامّ دارد. روابط مناسب در جامعه براساس روابط مناسب در خانواده شکل می‌گیرند یعنی هر اندازه، .... فایل

رئیس هیأت رئیسه شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اظهار داشت: فلسفه وجودی نظام ی و خدمت به مردم است.
حجت ال والمسلمین مظفری در مراسم افتتاح و بهره برداری ساختمان جدید دادگاه عمومی بخش خسروشاه گفت: فلسفه وجودی مسئولین نظام، خدمتگزاری به مردم است.

توضیحی کوتاه در مورد مقاله طبع ژنتیکی و طبع اکتس :
در این مقاله شما را با تعاریف این دو طبع آشنا خواهیم کرد. به شما خواهیم گفت فرآیند شکل گیری طبع ژنتیکی و طبع اکتس به چه صورت می باشد. در نهایت خواهید دانست که چگونه باید به اصل وجودی خود برگشته و روح و جسم خود را به جایی منتقل کنید که باید باشند.
طبع ژنتیکی چیست؟
طبع ژنتیکی برگروه های خونی منطبق است.
این طبع همان طبع مادرزادی شما است که نقش آن بیشتر در دوران جنینی و طفولیت اعمال میشود. هرچند که تا آ عمر هم همراه شما است ولی به طور معمول با گذشت زمان نقش آن کم رنگ تر می شود و طبع یا طبع های جدید دیگری موسوم به طبع های اکتس جای آن را می گیرند.
طبع اکتس   چیست؟
طبع اکتس طبعی است که در اثر عوامل محیطی و اکتس از لحظه تولد...ادامه مطلب
دستورالعمل ایمنی درکار با کرین : crane کرین یا بالابرها تجهیزاتی هستنمد که در امر جابجایی و تغییر وضعیت بار و قطعات کاربرد فراوان داشته و دارای انواع متنوعی هستند . در امر باربری ، کلیه کرینها دارای ظرفیت مجاز خاصی هستند . کرینها ممکن است از سیستم هیدرولیک و یا سازه ف ی خود و ساختمان أن جهت حمل بار کمک گرفته و در کارگاهها ، انبارها ، اسکله ها و اماکن استفاده های گوناگونی دارد . انواع کرینها 1- موبایل کرینها 2- کرینهای ثابت موبایل کرینها : بالابرها ، لیفتراکها و جرثقیل های با ظریفت کوچک و بزرگ از نظر نحوه کار شبیه یکدیگرند . کرینهای ثابت :
دستورالعمل ایمنی درکار با کرین : crane کرین یا بالابرها تجهیزاتی هستنمد که در امر جابجایی و تغییر وضعیت بار و قطعات کاربرد فراوان داشته و دارای انواع متنوعی هستند . در امر باربری ، کلیه کرینها دارای ظرفیت مجاز خاصی هستند . کرینها ممکن است از سیستم هیدرولیک و یا سازه ف ی خود و ساختمان أن جهت حمل بار کمک گرفته و در کارگاهها ، انبارها ، اسکله ها و اماکن استفاده های گوناگونی دارد . انواع کرینها 1- موبایل کرینها 2- کرینهای ثابت موبایل کرینها : بالابرها ، لیفتراکها و جرثقیل های با ظریفت کوچک و بزرگ از نظر نحوه کار شبیه یکدیگرند . کرینهای ثابت :
گوهر وجودی علی(ع) از منظر نهج البلاغه از فرازهای گران سنگ کتاب نهج البلاغه، معرفی گوهر وجودی علی(ع) با لسان مبارک خود حضرت در این کتاب ارزشمند است. به گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمد عزیزیان، کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی در یادداشتی به مناسبت ولادت حضرت المؤمنین(ع) به تشریح گوهر وجودی شخصیت علی(ع) از منظر نهج البلاغه پرداخته است که مشروح آن را در ادامه می خوانید:
دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: فلسفه وجودی ت ها تامین امنیت برای مردم است تا بتوانند به تکامل و رشد برسند.
لذت بردن از زندگی و ظرفیت وجودی
لذت بردن از زندگی یک حق است برای آنهایی که زنده هستند و یک امتیاز و اختیار.
اینکه ما از این حق،امتیاز و اختیار چگونه استفاده کنیم یا استفاده نکنیم،مسئول آن فقط خودمان هستیم.
ممکنه عده ای بگویند شرایط برای لذت بردن فراهم نیست.باید گفت شرایط را شما به وجود می آوری و اینکه شما لذت را برای چی می خواهید.برای لذت بردن یا برای نشان دادن به دیگران.
اگر خود لذت هدف باشد با اندازه همه موجودات راه و گستردگی دارد که هیچ محدودیتی نتواند آن را در برگیرد مگر توان و ظرفیت وجودی خود شما.
مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره درمان وجودی ( فصل دوم پایان نامه ) جهت مشاهده اطلاعات تکمیلی و :مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره درمان وجودی ( فصل دوم پایان نامه ) به لینک توضیحات و فایل بروید... مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره درمان وجودی ( فصل دوم پایان نامه ) مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره درمان وجودی ( فصل دوم پایان نامه )
جامعه ما آلوده به غرب است، اما لایه های عمیق وجودی جامعه ما طالب دین خدا و فطرت هستند و نمی خواهد تسلیم تجدد شود.
حضرت ابوالفضل العباس پرچمدار فضل و ایثار:
حضرت عباس (ع)؛ پرچمدار فضل و ایثار
شخصیت معنوی حضرت عباس علیه السلام :بدون تردید، شخصیت انسان به پاک سازی و به سازی معنوی است ودر تعبیر ، به تزکیه وتعلیم و به عبارت روشن تر به دو نیروی«دفع وجذب» است. اگر دفع وجذب متوقف گردد، انسان د رتگاه سقوط و نیستی قرار میگیرد، زیرا رشد وتعا لی شخصیت آدمی، بستگی به این دو نیرو دارد:
۱.دفع وپا ازی عوامل وزمینه های سقوط، مانند دفع گناهان از روح وروان.
۲.جذب فضائل وارزش ها، مانند جذب ایمان، علم، عمل صالح وخصال نیک در روح وروان و آراسته گردانید آن.
به طورکلی بشریت باید با نیروی «تقوا»، روح وروان را از موانع کمال (گناهان) خالی نموده، سپس آن را با فضایل اخلاقی زینت دهد تا نور خدا وارزش های ملکوتی در سراسر وجودش متجلی وآشکار شده، به هدف اصلی خلقت، یعنی بندگی خدا و نیل به کمال اصیل الهی دست یابد.
با این توضیح، مشخص می گردد که حضرت عباس علیه السلام کمالات معنوی و ابعاد وجودی اش ناشی از برخورداری از ارزش های والای انسانی و دوری از کناه و گنا اران است و عبودیت خالصانه او در برابر خدا و توتاضع در مقابل بندگان خاص الهی؛ از جمله پدرش مؤمنان(ع) و برادرنش حسن و حسین علیهما السلام، باعث رشد و بالندگی شخصیت معنوی و رسیدن به کمالات و ارزش های وجودی ایشان گردیده است.
ابعاد وجودی حضرت عباس(ع)، که بر گرفته از شخصیت والا و معنوی و عظمت اخلاقی ایشان بود، عبارتند از:
فداکاری، ایثار، فضیلت، شجاعت و دلیری، رشادت جسمی و روحی، زهد وتقوای الهی، فتوت و جوانمردی، که همه آنها ناشی از بزرگواری و شایستگی حضرتش بود. و بر این اساس وبه دلیل برخورداری از فضائل بی شمار، وجود حضرت عباس(ع) سرشار از کنیه ها و القاب بسیار پسندیده ای گردید که هر کدام، بیانگر یکی از ابعاد درخشان وجودی و زندگی پرنور اوست[۱]…به ادامه مطلب توجه فرمایید.
 
عشق،مرگ و ش ت،سه ضربهء نیرومندند که او را از این غرقاب به در می برند و به خود می آورند.در زیر این ضربات است که انسان،گاه برای نخستین بار،نگاه هایش که همواره در غیر خود و بیرون از خود مشغول است،به خود باز می گردد.آدمی چشم به درون خود می گشاید و به تماشا و تأمّل خویش می نشیند،در این تغییر،وی«حالات وجودی» خویش را دریافت می کند. 

و این،عمیق ترین،متعالی ترین و صادق ترین احساسات و دریافت ها و آزمایش های انسانی است و از این طریق،به نوعی آگاهی بی واسطه دست می یابد که به تعبیر متفکّران ما،علم حضوری نام دارد که در آن،علم،عالم و معلوم هرسه یکی است و تجربهء این وحدت،در خودآگاهی،تغییر ذاتی و انقلاب وجودی،نقشی اساسی دارد و از این طریق است که انسان،در هر قالب اجتماعی،چارچوب طبقاتی و حتّی در هر خصیصهء وراثتی که زاده و پرورده شده باشد،قدرت اعجازآمیز آن را دارد که خود را رها کند،دگرگون سازد و مسیر حرکت ایدئولوژیک و سرنوشت طبقاتی دیگری را انتخاب نماید.

روشنفکر وابسته به بورژوازی باشد یا نجیب زادهء اشرافی،امّا با اخلاصی وجودی و ایثاری انقل در خدمت کارگر یا دهقانی قرار گیرد که دشمن طبقاتی وی اند.پروردهء فرهنگ آریستوکراسی و آموزش های ویژهء نژاد برتر یا طبقهء انحصارطلب و زبده باشد و با این همه،بینشی توده ای بیابد و به راستی درد و داغ ها و حسّاسیّتها و گرایش های خاصّ نژاد محکوم و طبقهء محروم را در جان خود احساس کند و با آنان آمیزسی وجودی و وحدتی ذاتی پیدا کند،که مرحله ای است فراتر از رابطه ای که بر اساس تعهّد اجتماعی و مسئولیّت روشنفکرانه یا چپ روی تصنّعی برقرار می کند.خود،مردم شود؛نه نامردمی که در برابر مردم،خود را مسئول،قلمش را مقیّد و عملش را متعهّد سازد.

ادامه دارد...

 
پاو وینت اثربخشی گروه درمانی وجودی بر کاهش طلاق عاطفی و پیامدهای روانشناختی آنپاو وینت-اثربخشی-گروه-درمانی-وجودی-بر-کاهش-طلاق-عاطفی-و-پیامدهای-روانشناختی-آنپاو وینت رشته روانشناسی و علوم تربیتی در قالب 25 اسلاید به همراه جداول، بخشی از متن: خانواده، نخستین و بنیادی ترین نظام نهادی، عمومی و جهانی است که برای رفع نیازهای حیاتی و عاطفی انسان و بقای جامعه ضرورت تامّ دارد. روابط مناسب در جامعه براساس روابط مناسب در خانواده شکل می گیرند یعنی هر اندازه، ... فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
پاو وینت اثربخشی گروه درمانی وجودی بر کاهش طلاق عاطفی و پیامدهای روانشناختی آنپاو وینت-اثربخشی-گروه-درمانی-وجودی-بر-کاهش-طلاق-عاطفی-و-پیامدهای-روانشناختی-آنپاو وینت رشته روانشناسی و علوم تربیتی در قالب 25 اسلاید به همراه جداول، بخشی از متن: خانواده، نخستین و بنیادی ترین نظام نهادی، عمومی و جهانی است که برای رفع نیازهای حیاتی و عاطفی انسان و بقای جامعه ضرورت تامّ دارد. روابط مناسب در جامعه براساس روابط مناسب در خانواده شکل می گیرند یعنی هر اندازه، ... فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
در علوم مختلف چون خیلی از مطالب قابل مشاهده نیست به خاطر همین از تئوری ها استفاده می شود در کنگره هم ما تئوری هایی داریم که یکی از آن ها مدل قلعه عقل است و دیگری جایگزینی مواد بیرونی به جای مواد درونی که در مغز تولید می شود در مورد جسم هم گفتیم جسم مانند شهر وجودی ماست که هر سلول حکم یک شهر را دارد
دین چیست وبرای چه آمده؟! دین در لغت یعنی راه و روش؛ و در اصطلاح یعنی راه کامل شدن و ساخته شدن. لذا دین حقّ ـ نه دین ساختگی ـ یعنی نقشه ی وجودی کاملترین مصداق انسان. چون نقشه ی وجودی یک موجود، یعنی روش ساخت آن موجود، مثل نقشه ی ساختمان که روش ساخت ساختمان را نمایان می سازد، یا نقشه ی ساخت هواپیما که بر اساس آن، هواپیما ساخته می شود. دین حقّ نیز نقشه ی وجودی انسان کامل است؛ لذا آنکه به دین حقّ عمل کند، انسان کامل می شود... ادامه مطلب
دین چیست وبرای چه آمده؟! دین در لغت یعنی راه و روش؛ و در اصطلاح یعنی راه کامل شدن و ساخته شدن. لذا دین حقّ ـ نه دین ساختگی ـ یعنی نقشه ی وجودی کاملترین مصداق انسان. چون نقشه ی وجودی یک موجود، یعنی روش ساخت آن موجود، مثل نقشه ی ساختمان که روش ساخت ساختمان را نمایان می سازد، یا نقشه ی ساخت هواپیما که بر اساس آن، هواپیما ساخته می شود. دین حقّ نیز نقشه ی وجودی انسان کامل است؛ لذا آنکه به دین حقّ عمل کند، انسان کامل می شود... ادامه مطلب
رابطه با اسمای الهی در بسیاری از انسان ها تصوری، و در اندکی از انسان ها تصدیقی، و در افراد نادری نیز این رابطه، وجودی است. گاه در کتاب های دعا نوشته شده است: فلان ذکر را بگویید چنین می شود و چنان می شود. این دعاها جایی که انسان تنها به رابطه تصوری بسنده کرده است، هیچ خاصیتی ندارد؛ ولی اگر رابطه اسم و مسمّا در شخصی، وجودی باشد، همچون غلام زین العابدین علیه السلام می شود که سر بر سجده می گذارد و طلب باران می کند و هنوز سر از سجده برنداشته است که باران سرازیر می شود. گاه یک «یااللّه» جواب می دهد و گاه هزاران «یااللّه» نیز به لبّیک نمی رسد. اگر رابطه بین لفظ و معنا وجودی و معنوی باشد، سوره حمد مریض را شفا می دهد و مرده را زنده می کند. در معرفت اسمای الهی نوع رابطه با اسما، تحقق اسما، تلبّس و تخلّق به اسما، حائز اهمیت فراوان است. گام اول، پیدا معانی صحیح اسما است تا در گام نخست، رابطه تصوری نسبت به اسما به درستی وصحّت پیدا شود؛ یعنی معانی اسما به خوبی شناخته شود و رابطه های آن ها نسبت به یکدیگر معلوم گردد؛ در این صورت است که رابطه تصوری تحقق پیدا می کند. رابطه تصوری انسان را به ثواب می رساند؛ ولی سرّ و غیب در این رابطه یافت نمی شود. آثار و تخلّق در رابطه تصوری، با آثار و تخلقات رابطه تصدیقی و وجودی، متفاوت است. ی که در مقام رابطه تصدیقی و ارادی است، هرچه می گوید، می بیند؛ اما ی که در مقام رابطه وجودی و معنوی است، هر چه می بیند، می گوید. مطلب مهم در باب اسما، ارادی واژه های تصوری، و معنوی و وجودی واژه های ارادی و تصدیقی است. مُعبّر به هنگام تعبیر خواب، واژه های وجودی را جدا می کند و آن چه راکه جدید است و وجودی نیست، تعبیر می کند. تیشه و ماله، واژه وجودی برای یک بنّا است؛ همان طور که پول، واژه وجودی برای یک کارمند بانک است و هر روز پول های مردم را می شمارد. ************************* سلسله دروس اسماء الحسنی حضرت علامه آیت الله ن ام
نکته ۱۰

هو

...در بعضی از روش های عرفان های شرقی و غربی و گرایش های به ظاهر عرفانی جدید برای ورود به ح خلسه و تجرد مثالی از گیاهان توهم زایی مانند پیوت و تاتوره و جیموسین و ... استفاده می کنند.

در نقد این روش برای رسیدن به تجرد باید گفت که نتیجه ی تجرد به وسیله ی گیاهان توهم زایی که در بالا ذکر شد نتیجه ای جز ورود به عوالم پست وجودی ندارد.

ورود در عوالم وجودی لطیف و با بدن متانسب با آن عوالم وجودی بر اساس میزان علم و عمل شخص سالک است ، ولی استفاده از ی که در بالا ذکر شد این قاعده را به هم می زند و شخص به احتمال بسیار زیاد وارد در طبقات بسیار پست می شود و حتی ممکن است مورد آزار و اذیت موجوداتی که در این طبقات زندگی می کنند قرار بگیرد.

لذا در بعضی از گرایش های به ظاهر عرفانی جدید که از اینگونه جهت برونفکنی و رسیدن به تجرد استفاده می کنند با وجود روش ها و تکنیک های اصولی , هیچگونه توجیه عقلی و عرفانی ندارد و نتیجه ای جز اختلال حواس و تضعیف قوه ی عاقله و ورود در عوالم پست وجودی ندارد.

ا / ش
سلام این چند ساله هی خبر میرسه،که همه چیز عوض شده،آقایون دیدشون باز شده،چشم شون به این بد حج ها عادت کرده،آقایون هم مهم نیست،بعد زندگی درست میشه... خواهر من،برادر من چی درست میشه،چی عوض شده،بابا شما با بالا بالا می پرید ما خبر نداریم،خدا تو خلقتش تغییری ایجاد کرده وما بی خبریم!!!! بابا این حرف های خنده دار رو تو خدا نزنید...مگر ظرفیت وجودی آقایون شده،عین خانم ها،ظرفیت وجودی خانم ها هم شده عین آقایون!!! چرا برا فرار خودتون این دروغ اا به خورد مردم میدید... چرا نمیگید تربیت افتضا شده،حرمت ها برداشته شده...بی بند باری بخاطر دست رسی بعضی سود جو ها بیشتر شده... بابا هر دروغی به مردم نگید..هم این دنیا هم اون دنیا اثرش میبینید...بترسید از خدا... طرفیت وجودی افراد هم جز خدا هیچ نمیتوانه تغییر بده،اینکه می گویند یه نفر ظرفیت داره،اون اسمشو ما گذاشتیم..ظرفیت وجودی یعنی خانم محصر احساسات باشه وبا ابراز محبت کنه برا محرمش ...وآقا هم محضر (ببخشید) با اون برا محرمش ابراز محبت کنه
ترانه و آهنگ : شهاب بخارایی ، تنظیم و می و مسترینگ : یاسر محمودی متن آهنگ جدید شهاب بخارایی به نام وقت رفتن : وقت رفتن واسه من ترانه ای تازه ای می گفت از همه گذشته ها روزای رفتن می گفت واسه موندن دیگه دیره تو که موندنی شدی تو گل امید من تویی که بهترین شدی بگو از همه گذشتم سر چشمای نجیبت بگو از دلم گذشتم واسه دستای.ظریفت وقتی که دلم گرفته توی این شب غم انگیز یاد اون روزا می افتم توی لحظه های پاییز ♫♫♫♫♫♫
♫♫♫♫♫♫ بگو از همه گذشتم سر چشمای نجیبت بگو از دلم گذشتم واسه دستای ظریفت وقتی که دلم گرفته توی این شب غم انگیز یاد اون روزا می افتم توی لحظه های پاییز (کلیک کنید)
پاو وینت در مورد فلسفه وجودی پست های گازی لینک و ید پایین توضیحاتدسته بندی : پاو وینتنوع فایل :  .ppt ( قابل ویرایش و آماده پرینت )تعداد اسلاید : 28 اسلاید قسمتی از متن .ppt :  www.parsdigishop.irفروشگاه اینترنتی پارس1www.parsdigishop.irفلسفه وجودی پست های گازی www.parsdigishop.ir2فلسفه وجودی پست های گازی gas insulation systemتغییراتی که در زمینه ساختمان پست های فشار قوی و بزرگ شدن قدرت آنها در سالهای اخیر ایجاد شده است ،در اثر عوامل زیر می باشد که تقریباً به موازات هم بروز می نمایند این عوامل که سبب توسعه بیش از حد شبکه های فشار قوی در داخل ا ،یا حداقل به فواصل خیلی نزدیک به مناطق شهری و صنعتی می شوند ،عبارتند از: 1.توسعه ا و مناطق اطراف آن 2.ازدیاد منظم مصرف انرژی بوسیله مشترکین 3.کاهش هزینه تلفات و انتقال انرژی ) به دلیل به مصرف کننده ها )3www.parsdigishop.ir4www.parsdigishop.ir

 ید و پاو وینت در مورد فلسفه وجودی پست های گازی
برای ید و اینجا کلیک کنید
میل به پوشیدگی ریشه در فطرت انسان دارد و تمایل به پوشش و حجاب کامل بازگشتی به فطرت اصیل انسانی است. قرآن کریم انسان را صاحب فطرتی می داند که نیازهای او و پاسخ گوئی به آن ها را براساس آن (فطرت) و در امر به پوشش و حجاب به عنوان یک امر و نیاز فطری و وجودی انسان آن را سبب ساز برمی شمرد. ...