طرح توجیهی شعبه بیمه

انتقال شعبه احمدقصیر بیمه پاسارگاد به سعادت آباد به منظور گسترش خدمت رسانی و رفاه حال هموطنان گرامی در شهر تهران ، ساختمان شعبه احمد قصیر بیمه پاسارگاد جهت ارائه مشاوره و عرضه انواع خدمات بیمه ای از خیابان احمد قصیر به سعادت آباد انتقال یافت. بر اساس گزارش های دریافتی، ساختمان جدید این شعبه با تغییر نام از شعبه احمد قصیر به شعبه سعادت آباد از نظر وسعت و محیط اداری بسیار مناسب طراحی شده و در شهرک غرب، خیابان شهید فرحزادی، بلوار شهید نورانی، پلاک ۲۶ تلفن: ۸۸۳۷۹۴۹۸ واقع شده است. گفتنی است، در حال حاضر بیمه پاسارگاد با ۶ شعبه در سطح شهر تهران انواع خدمات تخصصی بیمه ای را به همشهریان عزیز ارائه می نماید.
معرفی شعب برتر بیمه نوین در سال 92 همزمان با همایش س رستان و رؤسای شعب بیمه نوین، شعبه برتر شرکت در سال 92 و شعب منتخب در فروش بیمه های عمر و تشکیل سرمایه معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، عنوان شعبه نمونه شرکت بیمه نوین در سال 92 به شعبه بندرعباس به ریاست سید علیرضا حسینی تعلق گرفت. در انتخاب شعبه برتر پنج شاخص افزایش تولید و سهم از بازار، توازن تولید و توسعه، نظم و برنامه ریزی، سود آوری و شفافیت مالی لحاظ شده بود.
همچنین هشت شعبه نیز به دلیل دارا بودن ترکیب مناسب پرتفوی در شاخص بیمه های عمر و تشکیل سرمایه معرفی و تقدیر شدند. به ترتیب حق بیمه ب شده شعب قم به ریاست مریم مطوف، ساری به ریاست ابوالقاسم قنبری، اهواز به ریاست مهران عباسی، ارومیه با ریاست چنور میرزایی، زنجان به ریاست زهرا رحمتی، رشت به ریاست صدیقه فلاحتکار، تبریز به ریاست حامد قدس و اصفهان به ریاست محمدرضا بزرگ پور از سوی مدیرعامل شرکت بیمه نوین با اهدای لوح و جایزه تقدیر به عمل آمد.
شرکت بیمه پاسارگاد در آستانه فرارسیدن سال نو ، با توجه به گسترش فعالیت های خود در استان آذربایجان شرقی، شعبه مرند را راه اندازی نموده است. شعبه مرند در راستای خدمت رسانی و ارائه انواع محصولات بیمه ای فعالیت خود را آغاز کرده و هموطنان گرامی جهت بهره مندی از این خدمات می توانند به نشانی مرند، بلوار معلم، م ن کوی رضوان شمالی و چهارراه معلم، پلاک ۱۱۳ تلفن: ۸-۴۲۲۷۹۲۴۵-۰۴۱ مراجعه نمایند. گفتنی است با عملیاتی شدن شعبه مرند در کنار شعبه های تبریز، مراغه و میانه امکان دسترسی به شعبه های بیمه پاسارگاد در استان آذربایجان شرقی به چهار شعبه رسیده است. بیمه پاسارگاد در شعبه مرند جهت ارائه مشاوره و عرضه انواع خدمات بیمه ای و همچنین اعطای نمایندگی فروش پذیرای هموطنان گرامی می باشد.
بیمه پاسارگاد از بیمه های خوشنام در بیمه اتومبیل و بیمه عمر می باشد. این شرکت بیمه 74 شعبه نمایندگی در سراسر ایران دارد، که 8 تای آن ها در پایتخت قرار دارند.

در این بخش به شعب تهران اشاره می کنیم.
شعبه 30054
مدیر شعبه: سید محمد مدنی
آدرس: تهران، میدان فاطمی ، میدان گلها، ابتدای خیابان مرداد، نبش ثروتی شرقی، پ5، طبقه همکف
تلفن: 43483010-021

شعبه 30057
مدیر شعبه: عباس رضا پور کلخوران
آدرس: تهران، میدان پونک، انتهای بزرگراه اشرفی اصفهانی، بالاتر از تقاطع نیایش، ساختمان فدک، طبقه فوقای بانک پاسارگاد
تلفن: 44839243-021

شعبه 30031
مدیر شعبه: محمد حسن اسماعیلی
آدرس: تهران، تهرانپارس، بزرگراه رس ، بعد از چهار راه تیرانداز، نرسیده به ایستگاه متروی تهرانپارس، پلاک 135
تلفن: 77742184-021

شعبه 30043
مدیر شعبه: جعفر حقانی
آدرس: تهران، کوی نصر (گیشا)، بین خیابان دهم و دوازدهم، پلاک 13
تلفن: 88241650-021

شعبه 30044
مدیر شعبه: ناصر شیخ
آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، بلوار شهید نورانی، پلاک 26
تلفن: 88379465-021

شعبه 30045
مدیر شعبه: سپیده مواهبی طباطبائی
آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان ابن یمین، نبش 18، پلاک 13، واحد 2
تلفن: 88511538-021

شعبه 30142
مدیر شعبه: سعید نوری
آدرس: تهران، خیابان (ره)، بعد از تقاطع جیحون، جنب بانک رفاه کارگران، پلاک 831
تلفن: 66376192-021


حاج آقا قرائتی:

تیر سه شعبه یعنی چه ؟

تیر سه شعبه همین کارهایی است که ما در کوچه و خیابان انجام 

می دهیم همین بد حج سه شعبه دارد!

یک شعبه اش آنی است که خودمان گناه میکنیم 

یک شعبه اش این است که دیگران را به گناه انداخته ایم 

یک شعبه قلب زمان(عج) است که ما نشانه گرفته ایم!
گروه بنگاه‌ها: دومین شعبه بیمه ملت با حضور مدیرعامل، اعضای شورای‌شهر شیراز، مدیران بیمه ملت، رئیس دفتر هماهنگی و نظارت جنوب و جمعی از نمایندگان استان فارس در شهر شیراز افتتاح شد.به گزارش روابط‌عمومی…
77 شعبه از 80 شعبه موسسه اعتباری کاسپین در حال ارائه خدمات به س گذاران است و در حال حاضر تنها 3 شعبه این موسسه به دلیل ازدحام جمعیت، نمی توانند فعالیت داشته باشند.
مرند از بیمه پاسارگاد استقبال کرد شرکت بیمه پاسارگاد در آستانه فرارسیدن سال نو ، با توجه به گسترش فعالیت های خود در استان آذربایجان شرقی، شعبه مرند را راه اندازی نموده است. شعبه مرند در راستای خدمت رسانی و ارائه انواع محصولات بیمه ای فعالیت خود را آغاز کرده و هموطنان گرامی جهت بهره مندی از این خدمات می توانند به نشانی مرند، بلوار معلم، م ن کوی رضوان شمالی و چهارراه معلم، پلاک ۱۱۳ تلفن: ۸-۴۲۲۷۹۲۴۵-۰۴۱ مراجعه نمایند. گفتنی است با عملیاتی شدن شعبه مرند در کنار شعبه های تبریز، مراغه و میانه امکان دسترسی به شعبه های بیمه پاسارگاد در استان آذربایجان شرقی به چهار شعبه رسیده است. بیمه پاسارگاد در شعبه مرند جهت ارائه مشاوره و عرضه انواع خدمات بیمه ای و همچنین اعطای نمایندگی فروش پذیرای هموطنان گرامی می باشد.

گزارش کارآموزی امور تسهیلات و وصول و بیمه بانک کشاورزی شعبه ابهر
1395-10-24 | توسط bahareh | دسته دسته‌بندی نشده
گزارش کارآموزی امور تسهیلات و وصول و بیمه بانک کشاورزی شعبه ابهر به صفحه گزارش کارآموزی امور تسهیلات و وصول و بیمه بانک کشاورزی شعبه ابهر خوش آمدید . فایل ی با عنوان ((گزارش کارآموزی امور تسهیلات و وصول و بیمه بانک کشاورزی شعبه ابهر)) می تواند شما را در جهت رسیدن به اه […]
ادامه مطلب +
دیدار مدیرکل بازرسی استانداری کردستان از شعبه بیمه کوثر منوچهر ف ی مدیرکل بازرسی ، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کردستان از شعبه بیمه کوثر بازدید کرد دیدار مدیرکل بازرسی استانداری کردستان از شعبه بیمه کوثر به گزارش روابط عمومی بیمه کوثر ، مدیرکل بازرسی استانداری کردستان ضمن بازدید از شعبه کردستان و دیدار با کارکنان و مدیریت شعبه از نزدیک در جریان روند خدمت رسانی بیمه کوثر قرار گرفتند.
تعلیق پروانه فعالیت بیمه شخص ثالث توسعه و بیمه عمر توسعه عصر بیمه : شورای عالی بیمه با استناد به گزارش بیمه مرکزی ایران ، صدور و تمدید بیمه نامه شخص ثالث اتومبیل و موتور سیکلت و همچنین انواع بیمه عمر توسعه ( بیمه زندگی توسعه ) شرکت بیمه توسعه را تا اطلاع ثانوی ممنوع کرد. بیمه مرکزی ایران در اجرای ماده ۲۸ قانون بیمه شخص ثالث پرونده تخلفات شرکت بیمه توسعه را برای تصمیم گیری به شورای عالی بیمه ارجاع داده و شورا نیز ممنوعیت صدور و تمدید بیمه شخص ثالث توسعه و انواع بیمه زندگی ( بیمه عمر توسعه ) توسط بیمه توسعه را تا اطلاع ثانوی تصویب کرده است. بیمه مرکزی همچنین هشدار داده است که درصورت دوره تعلیق فعالیت بیمه شخص ثالث توسعه و بیمه عمر توسعه ، این بیمه نامه ها را صادر کند از نظر این سازمان فاقد پشتوانه قانونی میباشد . مرجع سایت بیمه مرکزی تاریخ 1393/03/21
هشدار بیمه مرکزی : بیمه نامه های خود را از دفترهای بیمه ای معتبر تهیه فرمایید

عصر بیمه : بیمه مرکزی ایران به شهروندان محترم هشدار داد که بیمه نامه خود را از دفترهای بیمه ای غیرمجاز تهیه یداری نکنند.
بر اساس گزارش های دریافت شده ، بعضی اشخاص بدون اخذ مجوز از سوی بیمه مرکزی و همچنین شرکت های بیمه ، اقدام به دایر دفاتری برای صدور و فروش بیمه نامه های قسطی اتومبیل و سایر خدمات بیمه ای کرده و به بهانه ارائه بیمه نامه ، مبالغ بالایی را از شهروندان محترم دریافت می کنند.
بیمه مرکزی ایران اعلام کرد این امر خلاف قوانین و مقررات بیمه ای بوده و موجب بروز مشکلاتی برای شرکتهای بیمه گر و بیمه گذاران محترم شده است و به شهروندان هشدار داد از مراجعه به این گونه افراد خودداری و بیمه نامه های خود را از دفاتر مجاز و معتبر شرکت های بیمه یداری نمایند.

مرجع سایت بیمه مرکزی
تاریخ 1393/06/26
دراین جشنواره 49 شعبه و حدودا 900 در سراسر کشور به رقابت و عرضه بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری سینا پرداختند که در نهایت سه شعبه و هشت برتر این جشنواره که بیشترین میزان فروش را داشتند ،اعلام شدند.
بیمه عمر مان ایران
(شعبه های برتر در این جشنواره عبارتنداز:
شعبه شیراز به مدیریت محمد حسین فاتحی نژاد ،
شعبه بوشهر به مدیریت سجاد مظفری ،
شعبه اصفهان به مدیریت حمید رضا نوری.
بیمه عمر سامان
/اسامی نمایندگان برتر این جشنواره نیز به شرح زیر است:
1-منصور هاشمی ، کد2350 شهرستان گناوه.
2-سهیلا شکوهیان کد 2414ا از شهرستان شیراز.
3-اکرم بهمنی کد 2854 از شهرستان شیراز.
4-حمزه حسین زاده کوهی کد 2479 از شهرستان کرمان.
5-حسین جوان کد 5292از شهرستان بیرجند.
6-فرشته نبی عیان کد 2957 از شهرستان اباده.
7-محمد علی عربیان کد 2524 از شهرستان سمنان.
8-محمد میرزایی کد 2004 از شهرستان ملایر.
 
دراین مراسم سه مرحله قرعه کشی بین نمایندگان فروش،شعب و بیمه گذاران برگزار شد و در پایان مراسم نیز قرعه کشی جایزه ویژه جشنواره انجام شد و از بین پانزده فعال جشنواره،فرشته نبی عیان از استان فارس و غلامرضا شیراززاد از استان خوزستان برنده یک دستگاه خودرو سواری به ارزش 400 میلیون ریال شدند.
 
در پایان مراسم ، علی صیادزاده،مدیر فروش بیمه های عمر ضمن معرفی محصول گروهی بیمه  های زندگی از شروع جشنواره فروش گروهی از تاریخ 22بهمن ماه (سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب ی )لغایت 12 اردیبهشت ماه (میلاد حضرت قاعم) با عنوان //دوبار بازنشسته شوید// خبر داد.
افزایش سرمایه بیمه رازی ساختمان جدید شعبه شرق استان تهران بیمه رازی با هدف دسترسی آسان و ارائه خدمات بهتر به هموطنان راه اندازی شد.
به گزارش دیوان اقتصاد، مراسم افتتاح ساختمان جدید شعبه شرق تهران بیمه رازی با حضور امراللهی مدیرعامل شرکت، رئیس و اعضای هیات مدیره، مشاوران، معاونان، مدیران ستادی، کارکنان و نمایندگان شعبه شرق برگزار شد.ساختمان جدید شعبه شرق بیمه رازی با هدف دسترسی آسان و ارائه خدمات بهتر به هموطنان و رویکرد ی ان سازی شعب بیمه رازی در سراسر ایران افتتاح شد.
379 http://btiz.ir/ سایت در دست تکمیل است ظاهراً :) به امید روزی که خیلی راحت و در دسترس بتونیم کالای ملّی ب یم. ایرانیجات, [۱۳.۰۴.۱۷ ۰۸:۴۱]
[forwarded from فروشگاه خانه ایرانی مرکزی تولیدات داخلی]
⭕️⭕️لیست شعب خانه ایرانی⭕️⭕️
شعبه مرکزی تهران @khane_irani شعبه پاسداران تهران @khane_irani_pasdaran
شعبه خاوران تهران @khane_irani_khavaran
سعادت اباد تهران @khane_irani_sadatabad
17شهریور تهران @khane_irani_17shahrivar
ستارخان تهران @khaneh_irani_ arkhan
رس تهران @khane_irani_resalat
بهارستان تهران @khane_irani_baharestan
حسین تهران @khane_irani_emamhossain
شهرک غرب تهران @khane_irani_shahrak_garb
شعبه پردیس @khane_irani_pardis
شعبه د ده المپیک @khane_irani_olampic
شعبه پونک @khane_irani_punak
شعبه آریا شهر @khane_irani_ariashahr
شعبه خ ایران @khane_irani_khiran
شعبه پرند @khane_irani_parand
شعبه شهرری @khane_irani_shahrerey
شعبه خ شکوفه @khane_irani_khshokoufe
شعبه خ جی @khane_irani_jey
شعبه جزیره کیش @khaneiranikish
شعبه مشهد مقدس @khane_irani_mashhad
شعبه2 مشهدمقدس @khane_irani_mashad2
شعبه شیراز @khane_irani_shiraz
شعبه کرج @khane_irani_man
شعبه کرج۲ @khane_irani_karaj
شعبه قم @khane_irani_qoom
شعبه یزد @khane_irani_yazd
شعبه بندرعباس @khane_irani_bandarabas
شعبه رشت @khane_irani_rashtt
شعبه ساری @khane_irani_sari
شعبه کرمان @khane_irani_kerman
شعبه بوشهر @khane_irani_boushehr2
شعبه یزد۲ @khane_irani_yazd2
شعبه قزوین @khane_irani_qazvin
شعبه اصفهان @khaneirani_esfahan
شعبه یزد۳ @khane_irani_yazd3
شعبه شهرکرد @khane_irani_shahrekord
شعبه مشهد۳ @khane_irani_mashhad3
شعبه کرمان۲ @khane_irani_kerman2
شعبه بلورجات خانه ایرانی
@khane_irani_bloor
تمامی کالاهای شعب تولید داخلن دقت دقت
همه کالاهای شعب مشترک نیستن ⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️
هر شعبه روز و زمان مشخصی برای فروش دارد ارتباط با مدیر @fdidari ید به صورت حضوری و اینترنتی
مدیرکل تأمین اجتماعی استان گلستان گفت: برای ارائه خدمات بیمه ای در شعبه تأمین اجتماعی آزادشهر واحد ویژه ای از روز شنبه شروع به کار می کند.
آ ین وضعیت توانگری مالی موسسات بیمه در شورای عالی­ بیمه مطرح و سطح توانگری مالی شرکت های بیمه توسط بیمه مرکزی ایران منتشر شد. وضعیت بی ثبات بیمه توسعه و دی وم ساماندهی مالی شرکت های بیمه میهن و کوثر نیازمند ترمیم : ایران و آسیا
شعبه های فعال بیمه پاسارگاد در تعطیلات عید سال امسال در سایت بیمه پاسارگاد اعلام شد
تهران- ایرنا- مشتریان شعبه پلاسکو بانک تجارت در پی بروز حادثه آتش سوزی و ریزش این مجتمع تجاری، برای دریافت خدمات به شعبه سعدی جنوبی مراجعه کنند.
: دیوان عد اداری در کجا قرار دارد و دارای چند شعبه است؟

ج: دیوان عد اداری زیرنظر رئیس قوه قضائیه تشکیل و در تهران[1] مستقر است و در حال حاضر دارای 32 شعبه که در هر شعبه یک نفر رئیس یا دادرس و دو مستشار مشغول خدمت بوده و آرای صادره از شعبه دیوان قطعی و لازم الاجراست.
دو شعبه تشخیص نیز جهت رسیدگی در موارد استثنائی به پرونده­هائی که آرای صادره در شعب دیوان از جانب ریاست قوه قضائیه یا رئیس دیوان خلاف بین شرع یا قانون تشخیص گردیده و یا دو نفر از سه نفر قاضی صادرکننده رأی نسبت به رأی صادره اعلام اشتباه کرده باشند تشکیل گردیده و اعضای آن شامل یک نفر رئیس شعبه تشخیص و چهارنفر مستشار است

کارآموزی امور تسهیلات و وصول و بیمه بانک کشاورزی شعبه ابهر کارآموزی-امور-تسهیلات-و-وصول-و-بیمه-بانک-کشاورزی-شعبه-ابهر امورتسهیلات و وصول و بیمه بانک کشاورزی شعبه ابهر فرمت فایل: ورد تعداد صفحات: 22 فایل
پیام تبریک اهالی ، شورای ی ، دهیاری ، پایگاه مقاومت بسیج و کانون فرهنگی مساجد رکن کلا به ریاست محبوب ومحترم بانک ملی شعبه سیمرغ - کیاکلا جناب آقای حاج حسن علیزاده رکنی و پرسنل زحمتکش آن شعبه جهت ارتقا درجه شعبه از 4 به 2 . باعث مباهات و شادمانی ما است که یک رکن کلایی به چنین افتخاراتی دست پیدا کند. و در پایان آرزمندیم شما خادمان دلسوز در مسیر تعالی و خدمت رسانی به مردم موفق باشید.
نخست باید گفت که  حکم انفصال قابل تجدیدنظرخواهی می باشد . اما شعبه رسیدگی کننده به دادخواست تجدیدنظرخواهی حسب مورد متفاوت است ، یعنی اگر حکم انفصال از سوی شعبه بدوی صادر شده باشد می بایست دادخواست تجدیدنظر آن در شعبه تجدیدنظر رسیدگی شود و چنانچه حکم انفصال از سوی شعبه تجدیدنظر صادر گردد دادخواست تجدیدنظر را شعبه همعرض مورد رسیدگی قرار می دهد.
خالدنیوزتعطیلی بانک صادرات خالد آباد / چرا ؟ چگونه ؟
بانک صادرات شعبه شهر خالدآباد که اولین شعبه بانکی در این شهر با سابقه حدود چهل سال می باشد روز شنبه مورخ 11/9/1396 بدون اطلاع رسانی قبلی تعطیل شد و شهروندان خالدآباد و مراجعین با درب بسته بانک مواجه شدند و رییس شعبه مذکور مدعی شده که بدلیل کمبود اعتبارات ادامه فعالیت شعبه توجیهی ندارد و دستور از بانک مافوق برای تعطیلی این شعبه و ادغام با شعبه شهر بادرود صادر گردیده است. این درحالیست که شهر خالدآباد و روستاهای مجاور (ده آباد ، فمی و متین آباد) با جمعیت تحت پوشش بالغ بر 8000 نفر فقط دارای دو شعبه بانکی (صادرات و کشاورزی) بوده که عمده نین منطقه دارای حساب بانکی در بانک صادرات می باشند که تعطیلی این شعبه مشکلات و معضلات عدیده ای را برای شهروندان بالاخص بازنشستگانی که از این بانک حقوق دریافت می کنند بوجود می آورد و ازطرفی چالش ایجاد شده برای شعبه مذکور ناشی از قصور روسای ادوار قبلی شعبه بوده و چنانچه اطلاع رسانی مناسب صورت می گرفت شهروندان خالدآباد و حتی خالدآبادیها مقیم سایر ا بالاخص خالدآبادیهای مقیم تهران با افتتاح حساب و افزایش موجودی در شعبه مذکور مانع تعطیلی آن می شدند. ادامه مطلب
کارکنان شرکت بیمه پارسیان شعبه استان بوشهر:1- رئیس شعبه: ...2- مدیر اداره صدور: اسدالله سالاری3- کارشناس دیه و حسابداری: حسین برادران4- مدیر پروژه اشخاص: خانم صالحی منش5- کارشناس اموال و ارزیاب خسارت: حسین شایسته پور6- کارشناس اشخاص: پیمان کوثرطلب7- کارشناس مسئولیت و ی: حسین الفت8- کارشناس درمان: خانم پاپری9- راننده : اکبر حاجب
مشاهده به صورت کامل: http://axgig.com/images/88642982306652815446.jpg
بانک جهانی با بررسی آمار شعب بانک در ۱۷۸ کشور جهان اعلام کرد سرانه شعب بانکی در ایران بیشتر از کشورهای توسعه یافته ای مثل انگلیس، نروژ، اتریش و آلمان است. بر اساس آمارهای منتشر شده از سوی این نهاد بین المللی در ایران به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر ۲۹.۱ شعبه بانک تجاری تاسیس شده است که این رقم تقریبا ۲ برابر آلمان و اتریش است. در آلمان به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر ۱۵.۵ شعبه بانک، در اتریش ۱۵ شعبه، در انگلیس ۲۴.۲ شعبه، و در نروژ ۱۰.۷ شعبه تاسیس شده است. ایران از نظر میزان سرانه شعب بانکی در رتبه ۴۱ جهان قرار گرفته است. قبرس بیشترین رقم در این زمینه را به خود اختصاص داده است و در رتبه نخست جهان قرار گرفته است. در این کشور به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر ۱۰۲ شعبه بانکی فعال است. اسپانیا با ۸۹.۶ شعبه در رتبه دوم و لوکزامبورگ با ۸۶.۳ شعبه در رتبه سوم قرار گرفته اند. تعداد شعب بانکی به ازای ۱۰۰ هزار نفر در افغانستان ۲.۳ شعبه، مصر ۴.۶ شعبه، هند ۱۰.۵ شعبه، عربستان ۸.۶ شعبه، فرانسه ۴۱.۲ شعبه، عراق ۴.۹ شعبه، عمان ۲۱.۲ شعبه، سوئیس ۵۰.۲ شعبه، لبنان ۲۹.۵ شعبه، روسیه ۳۶.۸ شعبه، ترکیه ۱۸.۲ شعبه، ۳۵.۱ شعبه، و امارات ۱۱.۷ شعبه است. کشور آفریقایی جمهوری دموکراتیک کنگو با ۰.۶۲۶ شعبه به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر در رتبه آ قرار گرفته است.
در اقدامی دیگر و در جهت رفاه حال مشتریان، انواع خدمات بیمه ای در شعبه های منتخب بانک پاسارگاد به متشریان گرامی ارایه می شود. به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، این بانک در راستای ارایه خدمات کامل و جامع بانکی و بیمه ای، در اقدامی شایسته از تاریخ ۱ اَمرداد ۱۳۹۴، انواع خدمات بیمه ای را در شعبه های بلوارکشاورز، میرداماد، مرکزی، خیابان ولیعصر، شهید بهشتی، میرزای و احتشامیه ارایه می دهد. بر این اساس کارشناسان شرکت بیمه پاسارگاد با حضور در شعبه های یادشده، نسبت به ارایه انواع خدمات بیمه ای از قبیل صدور بیمه نامه های اتومبیل، باربری، آتش سوزی، عمر و تأمین آتیه، مسافرت خارج از کشور، مسئولیت و حوادث انفرادی اقدام می کنند. گفتننی است هموطنان برای ب اطلاعات بیشتر و دریافت نشانی شعبه های یادشده می توانند به سایت بانک پاسارگاد به آدرس www.bpi.ir مراجعه و یا با مرکز مشاوره و اطلاع رسانی به شماره ۸۲۸۹۰ تماس حاصل کنند.
همشهری آنلاین: هم اینک ۵۰۰ شعبه اختصاصی مبارزه با قاچاق در سازمان تعزیرات حکومتی تشکیل شده است و هر شهرستانی شعبه اختصاصی مرتبط با قاچاق دارد.
فرماندار کرمانشاه از اختصاص 419 شعبه ثابت و سیار برای جمع آوری آرا مردم شهر کرمانشاه در انتخابات 29 اردیبهشت خبر داد.
خوشحالم که شعبه کرج شعبه بسیار موفقی است بسیار منظم است و همه با هم دوست هستند مطیع قوانین هستند تا به حال این شعبه را ندیده بودم بیست سال کارهای آموزشی می کنیم من واقعاً لذت بردم هیچ برای پول کار نمی کند و تمامی اعضا قلبی و خالصانه خدمت می کنند و به شما تبریک میگوییم.