طراحی از س ه سنگ با سیاه قلم

 
لیست قیمت و سایز سفارش طراحی چهره با تکنیک سیاه قلم
 
 
توضیحات جهت سفارش طراجی چهره (سیاه قلم)


توضیحات جهت سفارش طراحی چهره
 

 
لیست قیمت و سایز سفارش طراحی چهره با تکنیک سیاه قلم
 
 
توضیحات جهت سفارش طراجی چهره (سیاه قلم)


توضیحات جهت سفارش طراحی چهره
 

 
لیست قیمت و سایز سفارش طراحی چهره با تکنیک سیاه قلم
 
 
توضیحات جهت سفارش طراجی چهره (سیاه قلم)


توضیحات جهت سفارش طراحی چهره
 

آموزش طراحی سیاه قلم چشم با مداد
ابتدا طرح اولیه و ساده ای از چشم را با خطوط کمرنگ میکشیم. این طرح شامل قسمتهای بیرونی چشم و ابروهاست.

سپس مردمک چشم را با توجه به زاویه دیدی که دارید مشخص میکنید. تا این مرحله میتوانید از مدادهای کمرنگ f و یا h استفاده کنید.
 

حال میتوانیم با مداد های پر رنگتر مانند hb و b سایه های بالای چشم و مردک را ایجاد کنیم. معمولا نقطه نور دایره ای شکلی در مردمک  دیده میشود که بهتر است از سفیدی کاغذ برای نشان دادن آن استفاده کنیم.
 

 
ادامه مطلب را در http://www.mahvis.net/lesson33.php بخوانید
 
تصویر زیر طراحی انجام شده با مداد و بصورت گام بگام است که توسط هنر جویان سیاوش مهویس در آموزشگاه نقاشی ایکاروس انجام شده است
 
طراحی گام بگام چشم با مداد
 
 
 
 
 
ساخت سامانه هوشمند جعبه سیاه خودرو در کشور
p1200942.jpg مبتکر جوان کشورمان موفق به طراحی و ساخت سیستم هوشمند جعبه سیاه خودرو بدون استفاده از دوربین شد. به گزارش خبرنگار علمی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سیستم هوشمند جعبه سیاه خودرو که بدون استفاده از دوربین طراحی و ساخته شده است، قابلیت نصب بر روی تمامی خودروهایی که دارای ecu می باشند را دارد؛ بدین ترتیب که این سخت افزار مستقیما بر روی ecu نصب می شود و تمامی رخدادها و عملکرد خودرو را ضبط و ثبت می کند و درواقع با کمک این سیستم، همانند جعبه سیاه هواپیما تمامی اتفاقات قابل مشاهده می باشد. مدت زمان ضبط حافظه این سخت افزار از زمان روشن شدن خودرو تا زمان خاموش شدن آن 140 دقیقه است.
آموزش طراحی سیاه قلم چشم با مداد
ابتدا طرح اولیه و ساده ای از چشم را با خطوط کمرنگ میکشیم. این طرح شامل قسمتهای بیرونی چشم و ابروهاست.

سپس مردمک چشم را با توجه به زاویه دیدی که دارید مشخص میکنید. تا این مرحله میتوانید از مدادهای کمرنگ f و یا h استفاده کنید.
 

حال میتوانیم با مداد های پر رنگتر مانند hb و b سایه های بالای چشم و مردک را ایجاد کنیم. معمولا نقطه نور دایره ای شکلی در مردمک  دیده میشود که بهتر است از سفیدی کاغذ برای نشان دادن آن استفاده کنیم.
 

 
ادامه مطلب را در سایت آموزش نقاشی  http://www.mahvis.net/lesson33.php بخوانید
 
تصویر زیر طراحی انجام شده با مداد و بصورت گام بگام است که توسط هنر جویان سیاوش مهویس در آموزشگاه نقاشی ایکاروس انجام شده است
 
طراحی گام بگام چشم با مداد
 
 
 
 
 
من برنو به دوش یاغی مشروطه خواه
عشق کاری کرده که تبریز می سوزد در آه
بعدها تاریخ می گوید که چشمانت چه کرد؟
با من تنها تر از ستارخان ِ بی
موی من مانند یال اسب مغرورم سپید
روزگار من شبیه کتری چوپان سیاه
هر ی بعد از تو من را دید گفت از رعد و برق
کنده ی پیر بلوطی سوخت نه یک مشت کاه
کاروانی رد نشد تا یوسفی پیدا شود
یک نفر باید زلیخا را بیاندازد به چاه
آدمیزادست و عشق و دل به هر کاری زدن
آدم ست و سیب خوردن آدم ست و اشتباه
سوختم دیدم قدیمی ها چه زیبا گفته اند
"دانه ی فلفل سیاه و خال مهرویان سیاه"
 
 
بیشتر افراد استفاده از رنگ سیاه در طراحی سایت را نمی پسندند و آن را سمبل پوچی، خفگی و ... می دانند و زمانی آن را قبول می کنند که در کنار رنگ سفید (یا رنگی روشن) باشد تا رنگ مشکی به خوبی جلوه کند. رنگ مشکی معمولاً نماد نبود نور و روشنایی است و از زمان گذشته آن را با مرگ و دنیای تاریکی یکی می دانند. با این حال استفاده درست از نگ مشکی می تواند جلوه زیبایی به طراحی سایت ببخشد.
شرکت های بسیاری هم اکنون از رنگ سیاه در طراحی لوگو و معرفی نام تجاری خود در پوسترهای تبلیغاتی شان استفاده می کنند. رنگ مشکی سبب می شود که حس امروزی و کمال به هر چیزی داده شود (یادتان هست که بالاتر از سیاهی رنگی نیست؟). شما هم می توانید با استفاده از رنگ مشکی در طراحی سایت خود، کاربران را به ید محصولات خود تشویق کنید.
طراحی سایت با رنگ مشکی
در طراحی سایت هایی که از پس زمینه مشکی بهره می گیرند باید در تایپوگرافی شان دقت بالایی ج شود. باید دقت کنید که متن محتوای شما نباید با رنگ های تیره نشان داده شوند بلکه برای بهبود خوانایی باید از رنگ های روشن متضاد استفاده کنید. معمولاً طراحان سایت برای آنکه بخواهند توجه کاربران را به قسمت خاصی از مطلب جذب کنند، از رنگ مشکی در پس زمینه استفاده می کنند.
در این نوع طراحی سایت باید از فونت های ساده و خوانا استفاده شود تا کاراکترها و مولفه های درون صفحه به وضح مشخص شوند . همچنین از فاصله زیاد بین مطالب، شکل ها و تصاویر خودداری کنید تا صفحه شما نا مرتب نباشد. نامنظم بودن این المان ها مخاطبان را از سایت تان فراری می دهد.
برای آنکه کاربران از خواندن مطالب و محتوای سایت شما خسته نشوند، پیشنهاد می کنیم کنتراست متن و رنگ پس زمینه را با دقت انتخاب کنید و توجه داشته باشید که بهتر است رنگ های ملایم و از سایه برای فونت ها استفاده کنید. استفاده از رنگ مشکی خالص و فونت سفید انتخاب خوبی نیست زیرا رنگ مشکی خالص تمام مولفه ها درون صفحه را در خود هضم  می کند. اگر دقت کنید در طراحی سایت ها نیز از رنگ خا تری تیره و نوک مدادی به جای رنگ سیاه استفاده می شود. شما هم می توانید از رنگ های متضاد و دلنشین تر در این نوع طراحی سایت استفاده کنید.
نحوه ترکیب سایر رنگ ها با رنگ سیاه می تواند به طراحی سایتی شیک و جذاب منجر شود. به عنوان مثال ترکیب رنگ سیاه با رنگ های آبی، قرمز و زرد ترکیب رنگ بسیار عالی است و احساس ثبات را در مخاطب ایجاد می کند. همچنین رنگ های صورتی و سبز می توانند برای سایت های شخصی و سایت های توسعه دهنده نرم افزار استفاده شوند. شما هم می توانید با آزمون و خطا رنگ مورد علاقه خود را به درستی پیدا کنید. پیشنهاد می کنم که مقاله روانشناسی رنگ در طراحی سایت پرتال را مطالعه نمایید.

 
پرتال
گروه ۱ وبسایت پذیرش بیمارستان گروه ۲ طراحی وبسایت یدوفوش املاک باامکان استعلام املاک گروه ۳ طراحی وبسایت فروش تلفن همراه گروه ۴ طراحی وب سایت یک کارخانه(یک کارخانه دلخواه) گروه ۵ طراحی وب سایت گردشگری استان گروه ۶ طراحی وبسایت پلیس آگاهی جهت ثبت شکایت هاوپیگیری نتایج بررسی ها گروه ۷ طراحی وب سایت جذب هیات علمی گروه ۸ موضوع پروژه مطابق پایان نامه گروه ۹ طراحی وب سایت آرایشگاه بانوان گروه ۱۰ طراحی کتابخانه آنلاین ویژه آرشیو پایان نامه ها گروه ۱۱ طراحی و پیاده سازی وب سایت فروش اینترنتی محصولات یک شرکت
امروزه گرایش استفاده از hero header در طراحی سایت به واسطه ی مزیت های آن مانند جذ ت بصری ویژه ای که توسط آن ایجاد می شود بسیار افزایش یافته است. با وجود سادگی در استفاده از hero header در طراحی سایت، برای گرفتن بهترین نتیجه باید به تعدادی از نکات توجه ویژه ای کرد. در این مقاله قصد داریم تا به صورت خلاصه به تعدادی از نکات مهم در استفاده از hero header در طراحی سایت اشاره کنیم.
برای استفاده از hero header در طراحی سایت باید به چه نکاتی توجه کرد ؟

نام تجاری: یکی از مهم ترین نکات استفاده از hero header در طراحی سایت لحاظ نام تجاری خود در آن و البته مهم تر از آن چگونگی بکار گیری آن می باشد. بالای صفحه سمت چپ و یا مرکز تصویر فضای مناسبی برای این کار هستند. برای لوگوی خود نسبت به رنگ تصویری که به کار می برید، می توانید رنگ سفید و یا مشکی را انتخاب کنید و به قابل شناسایی بودن و خوانایی آن بسیار توجه کنید. همچنین از استفاده از رنگ های مختلف برای این کار اجتناب کنید.
رنگ های مناسب: انتخاب رنگ بندی مناسب در استفاده از hero header در طراحی سایت بسیار مهم می باشد. به طور مثال اگر شما از یک تصویر رنگی استفاده می کنید بقیه موارد اطراف آن را سفید و یا سیاه کنید و یا اگر تصویر موردنظر شما سیاه و سفید است از یک پلت تک رنگ برای متن هدر استفاده کنید.
ریسپانسیو بودن: یکی دیگر از مهم ترین نکات استفاده از hero header در طراحی سایت ریسپانسیو بودن آن می باشد. دقت داشته باشید که حتما hero header شما در صفحه نمایش های کوچکتر نیز به خوبی به نمایش در بیاید.
خوانایی: از دیگر موارد مهم برای استفاده از hero header در طراحی سایت توانایی خوانایی متن داخل آن می باشد. سعی کنید از فونتی استفاده کنید که بسیار خوانا باشد و همچنین اندازه ی آن آنقدر بزرگ نباشید که بخش زیادی از تصویر را به خود اختصاص دهد.

متن قبل: مفهوم hero header در طراحی سایت
سفارش طراحی سایت
ارتباط از طریق تلگرام
معماران oller & pejic، یک شرکت معماری در ، با همکاری مارک آتلن طراحی و اجرای عمارت بیابان سیاه را به اتمام رسانده است.
این خانه عجیب و غریب، به دور از “هیاهوی” شهر، در دره یوکا، کالیفرنیا واقع شده است. مشخصه بارز این بنا تعادل موجود در ترکیب بندی آن است که در نهایت امتیاز یک طراحی بسیار قوی و جذاب را نصیب خود کرده است. اشکال هندسی نقش کلیدی در خلق این پناهگاه بیابانی تیره و تار اما باشکوه دارند. علی رغم ظاهر زمختی که دارد، انعکاسی از ظرافت و زیبایی است. با این توصیفات، رنگ سیاه معرف خوبی برای سبک و ظرافت بکار رفته در این بناست! بیابان اطراف این عمارت سیاه رنگ به انسان احساس آرامش و تمدد اعصاب می دهد. فضای داخل عمارت حسی از نظم و هماهنگی را به بیننده القا می کند و آکنده از نور و گرماست. در ساختار بنا، به جای دیوار از پانل های شیشه ای استفاده شده تا نور خورشید به همه جای خانه راه پیدا کند. “کیفیت استثنایی سکوت محیط، بی نظیر است و زیبایی آسمان در تیره و تار به مرز ملکوت می رسد. با این تفاسیر، این مکان که فقط پنج دقیقه با تمدن شهری فاصله دارد، حسی فراسوی زمان را به نان خود القا می کند.”اغراق در بکارگیری لاین های مستقیم و تجهیز آن با لوازم امروزی، فضای داخلی عمارت را روشن و شکیل است. تیم معماران درگیر در پروژه قصد داشتند تضادی قوی بین چشم انداز اطراف عمارت و فضای نشیمن برقرار کنند. نتیجه کار، طبیعتاً جذاب و چشم گیر است.
عمارت بیابان سیاه در دره یوکا
عمارت بیابان سیاه در دره یوکا
عمارت بیابان سیاه در دره یوکا
 
نخستین اکراس سیاه plegadis falcinellus. مشخصات :اکراس سیاه گونه ای آبزی، از تیره اکراسیان و راسته لک لک سانان می باشد 55 سانتی متر ،پرنده ای است با منقار خمیده و پاهای بلند که از دور تقریباً سیاه یک دست بنظر می رسد ولی از نزدیک پر وبال آن قهوه ای مایل به زرشکی است و بالها و دمش جلای سبز و برنزی دارد.در حال پرواز به وسیله بدن باریک ،بالهای بلند و نوک گرد ،گردن و پاهای کشیده مشخص می شود.سریع و کم دامنه بال می زند و گهگاهی بال بازی می کند. زیستگاه : باتلاقها و لجنزارهای ساحلی.بطور دسته جمعی و اغلب با حواصیل ها و اگرت ها در نیزارهای وسیع با آب کم عمق و گاهی در بوته زارها یا روی درختان آشیانه می سازد. شایان ذکر است که پرنده اکراس سیاه جزء پرندگان کمیاب محسوب می شود. این گونه بر اساس منابع تاکنون در حوالی دریای خزر و خوزستان و فارس مشاهده گردیده است و برای نخسیتن بار این پرنده کمیاب در تالاب زاویه سفلی چالدران مشاهده گردید. حفاظت: جلوگیری از شکار و حفاظت از مناطق زیستی این پرنده ضرورت تام دارد.
پیش از کشف استرالیا، مردم دنیاى کهن بی چون وچرا باور داشتند هر قویى سفید است چون تجربیات ایشان پیوسته این باور را تأیید می کرد. دیدن نخستین قوى سیاه براى چند پرنده شناس باید شگفتى جالبى بوده باشد؛ اما اهمیت داستان در این نیست. اهمیت داستان در این است که شکنندگى دانش ما را نمایان مى کند و نشان می دهد آموختن ما از تجربیات و مشاهدات با چه محدودیت هاى شدیدى روبه روست. تنها یک مشاهده کافى است تا گزاره اى کلى که دستاورد هزاران سال تماشاى میلیون ها قوى سفید است بی اعتبار شود- تنها با دیدن یک قوى سیاه.
آیا برای ایجاد ساختار طراحی سایت برای چاپ بهتر برنامه ای در ذهن دارید؟ مجموعه طراحی سایت «های وب » با حضور در نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته تهران 96 به معرفی ساختار طراحی سایت برای چاپ بهتر برای علاقه مندان می پردازد. برای آنکه آشنایی نسبی در زمینه ساختار طراحی سایت برای چاپ بهتر داشته باشید لطفا با ما همراه باشید.
نکاتی برای ایجاد ساختار طراحی سایت برای چاپ بهتر
کارشناسان طراحی سایت توصیه می کنند برای آنکه ساختار طراحی سایت برای چاپ بهتر فراهم شود به نکاتی توجه کنید. سعی کنید  رنگ ها در زمینه سفید را به مشکی تغییر دهید.
اگر صفحه وب سایت شما دارای رنگ پیش زمینه است یا از فونت های رنگی استفاده می کنید، نسخه سازگار با پرینتر حتما باید متن سیاه و سفید بر روی زمینه سفید را برای کاربران فراهم کند. اکثر افراد از چاپگرهای سیاه و سفید استفاده می کنند و زمینه های رنگی می توانند مقدار زیادی جوهر یا تونر مصرف کنند بنابراین، از ساختار طراحی سایت برای چاپ بهتر غافل نشوید.
فونت را به شکلی خوانا نمایش دهید. اگر در وب سایت شما از فونتی کوچک و باریک استفاده شده باشد، باید آن را به گونه ای خوانا برای مخاطبان نمایش دهید.
اندازه فونت را به دقت بررسی کنید. اگر صفحه ای وب را با فونت کوچک بنویسید، باید اندازه فونت را برای چاپ افزایش دهید.
تمام لینک ها را با خط زیر آن نشان دهید. در نسخه چاپی وب سایت شما، لینک ها قابل کلیک نیستند، اما باید به طور واضحی نشان دهید که لینک ها اطلاعاتی را به کاربران نشان می دهند. این عملکرد باید در ساختار طراحی سایت برای چاپ بهتر رعایت شود.
وعده دیدار ما، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران- 22-25 آذر ماه 96، سالن 5- غرفه23
تمام تصاویر جاوا اسکریپت و متحرک را حذف کنید. این موارد به خوبی چاپ نمی شوند و در برخی موارد می توانند باعث بروز مشکل در چاپ صفحات وب شوند.
متن قبل : مهارت های طراحی سایت برای چاپ
سفارش طراحی سایت
ارتباط از طریق تلگرام
آیا برای ایجاد ساختار طراحی سایت برای چاپ بهتر برنامه ای در ذهن دارید؟ مجموعه طراحی سایت «های وب » با حضور در نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته تهران 96 به معرفی ساختار طراحی سایت برای چاپ بهتر برای علاقه مندان می پردازد. برای آنکه آشنایی نسبی در زمینه ساختار طراحی سایت برای چاپ بهتر داشته باشید لطفا با ما همراه باشید.
نکاتی برای ایجاد ساختار طراحی سایت برای چاپ بهتر
کارشناسان طراحی سایت توصیه می کنند برای آنکه ساختار طراحی سایت برای چاپ بهتر فراهم شود به نکاتی توجه کنید. سعی کنید  رنگ ها در زمینه سفید را به مشکی تغییر دهید.
اگر صفحه وب سایت شما دارای رنگ پیش زمینه است یا از فونت های رنگی استفاده می کنید، نسخه سازگار با پرینتر حتما باید متن سیاه و سفید بر روی زمینه سفید را برای کاربران فراهم کند. اکثر افراد از چاپگرهای سیاه و سفید استفاده می کنند و زمینه های رنگی می توانند مقدار زیادی جوهر یا تونر مصرف کنند بنابراین، از ساختار طراحی سایت برای چاپ بهتر غافل نشوید.
فونت را به شکلی خوانا نمایش دهید. اگر در وب سایت شما از فونتی کوچک و باریک استفاده شده باشد، باید آن را به گونه ای خوانا برای مخاطبان نمایش دهید.
اندازه فونت را به دقت بررسی کنید. اگر صفحه ای وب را با فونت کوچک بنویسید، باید اندازه فونت را برای چاپ افزایش دهید.
تمام لینک ها را با خط زیر آن نشان دهید. در نسخه چاپی وب سایت شما، لینک ها قابل کلیک نیستند، اما باید به طور واضحی نشان دهید که لینک ها اطلاعاتی را به کاربران نشان می دهند. این عملکرد باید در ساختار طراحی سایت برای چاپ بهتر رعایت شود.
وعده دیدار ما، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران- 22-25 آذر ماه 96، سالن 5- غرفه23
تمام تصاویر جاوا اسکریپت و متحرک را حذف کنید. این موارد به خوبی چاپ نمی شوند و در برخی موارد می توانند باعث بروز مشکل در چاپ صفحات وب شوند.
متن قبل : مهارت های طراحی سایت برای چاپ
سفارش طراحی سایت
ارتباط از طریق تلگرام
ارزش خطی در طراحی چهره و نقاشی :
اهمیت ارزش خطی در طراحی و نقاشیبه قدری مهم می باشد که می توان گفت یکی از مهم ترین مباحثی است که یک نقاش مخصوصا در طراحی چهره و یا نقاشی از طبیعت باید نسبت به آن آگاهی کامل داشته تا به زیبایی و ظرافت کار خود بی افزاید .
ارزش خطی


در تصویر بالا شما به وضوح تفاوت دو خط را مشاهده می کنید
که یکی از آنها دارای ارزش خطی و دیگری فاقد آن و بطور کامل از ابتدا تا انتها یک نواخت می باشد ، در اینجا جا دارد که مجددا تاکید کنم اگر به دنبال زیبایی در طراحی از طبیعت و یا طراحی چهره هستید ، در طرح خود به دنبال ارزش خطی ها باشید و آنها را به دقت مشاهده ، درک و اعمال کنید ، اگر هم با وسایل و تکنیک نقاشی سیاه قلم کار می کنید که مفهوم ارزش خطی یک رکن اصلی در کار نقاشی شماست .
خطوط دارای ارزش خطی معمولا دارای ترکیبی از دو یا چند ویژگی (نازکی و زخامت - تیرگی و روشنی - محو شدگی - نقطه چین و یا خط چین) می باشند که در تصویر بالا می توانید بررسی و مشاهده کنید .
لطفا با کلیک بر روی ارزش خطی در طراحی چهره و نقاشی با مداد ،ادامه مطلب را مشاهده کنید.
سئو کلاه سفید و کلاه سیاه چیست ؟
 
امروز در طراحی سایت پرنا در خصوص انواع سئو و مزایا و معایب آن ها صحبت می کنیم.
به طور کلی تفاوت سئو کلاه سفید و کلاه سیاه در تکنیک های استفاده شده برای بهبود رتبه سایت در  موتور های جست و جو است.
 
سئو کلاه سیاه چیست ؟
 
سئو کلاه سیاه یا black hat سئو به ترفند ها استراتژی هایی در طراحی سایت گفته می شود که برای بهبود رتبه سایت ، قوانین موتور های جست وجو ش ته یا دور زده می شوند.
black hat سئو بیشتر تمرکز خود را روی رفتار ماشین ، نرم افزار - همان موتئور جست وجو - قرار می دهد.
در سئو کلاه سیاه ، بازدید کننده (انسان ها ) چندان اهمیت ندارد !
هدف این نوع سئو ، افزایش سریع رتبه در کوتاه مدت است و به هیچ عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت نیست.
برخی از تکنیک های سئو کلاه سیاه عبارت اند از :

اضافه چاشنی به کلمات کلیدی
کاشت لینک !
لینک ها و متون مخفی
اسپم گذاری در محتوای بلاگ

نتایج احتمالی این نوع سئو ، بن شدن از موتور جست وجو ، دی ایند شدن صفحات و یا پن ی ( محروم شدن ) شدن است.
 
سئو کلاه سفید چیست ؟
 
در سئو کلاه سفید یا white hat سئو ، هدف اصلی انسان ها هستند نه موتور های جست و جو
تکنیک های استفاده شده در white hat سئو عبارت اند از :

استفاده از کلمات کلیدی
آنالیز کلمات کلیدی
تحقیقات
استفاده درست از تگ های متا
لینک سازی طبیعی

این نوع سئو مخصوص سرمایه گذاری های بلند مدت در طراحی سایت ارزان است.
سئو white hat سئو دیرتر به نتیجه خواهد رسید ، ولی وقتی به نتیجه برسد تقریبا غیر قابل مهار خواهد بود !
 
نکته و تکنیک اصلی سئو کلاه سفید :
 
کیفیت محتوا --- با ساخت محتوای جدید ، موتور های جست و جو متوجه می شوند که سایت شما کپی نیست و یکتاست.
با طراحی سایت حرفه ای  ، تحقیق و کشف کلمات کلیدی مناسب در محتوا ،  که مرتبط با حوزه کاری شما هم هستند هم مقالات و هم سایت شما رتبه خوبی خواهد گرفت.
کلمات کلیدی را در تیتر ها ، لینک های anchor texts و پاراگراف ها به صورت عقلانی به کار ببرید.
علاوه بر آن ، شما باید روزانه محتوای مرتبط ( این نکته بسیار مهم است ) تولید کنید.
منظور این است که مقالات شما ، همگی در یک حوزه به خصوص باشند.
با تولید مداوم محتوا ، متوجه افزایش بازدید خواهید شد . (این یک شعار نیست ! )
هر چه بازدید افزایش یابد ، رتبه شما در متور های جست و جو بهتر می شود.
مطمئن باشید این راه طولانی ، ارزشش را خواهد داشت .
دلسرد نشوید و پیروزی های کوچ را ( مثله اولین بازدید کننده ! ) را جشن بگیرید.
موفق باشید
طراحی سایت پرنا
بیشتر بخوانید
 
دکوراسیون اتاق پذیرایی سیاه و سفید با طراحی های جدیدجدیدترین طراحی های دکوراسیون اتاق پذیرایی سیاه و سفید اگرچه امروزه در دکوراسیون اتاق پذیرایی از رنگ های شاد و گرم استفاده می شود, با این حال استفاده از دو رنگ متضاد سیاه و سفید در دکوراسیون داخلی پذیرایی طرفداران خاص خود را دارد. رنگ سفید یکی از رنگ های اصلی مورد علاقه و مناسب […]جدیدترین طراحی های دکوراسیون اتاق پذیرایی سیاه و سفیداگرچه امروزه در دکوراسیون اتاق پذیرایی از رنگ های شاد و گرم استفاده می شود, با این حال استفاده از دو رنگ متضاد سیاه و سفید در دکوراسیون داخلی پذیرایی طرفداران خاص خود را دارد. رنگ سفید یکی از رنگ های اصلی مورد علاقه و مناسب برای طراحی اتاق پذیرایی است. (برای آشنایی بیشتر با دکوراسیون اتاق پذیرایی سفید کلیک کنید) ترکیب این رنگ با برخی از رنگ ها, موجب زیبایی بیشتر پذیرایی می شود. رنگ سیاه یکی از این رنگ ها است که در عین تضاد با رنگ سفید, مکمل خوبی برای آن به شمار می رود. رنگ سفید نشاط آور است, از طرف دیگر رنگ مشکی به فضا جذ ت می بخشد. به همین دلیل ترکیب این دو رنگ برای دکوراسیون برخی از اتاق های پذیرایی مناسب است. تصاویر زیر نمونه هایی از دکوراسیون اتاق پذیرایی سیاه و سفید را نشان می دهد. همان طور که مشاهده می کنید رنگ اصلی برخی از این دکوراسیون ها سفید بوده و رنگ برخی وسایل مانند مبلمان مشکی می باشد. دکوراسیون اتاق پذیرایی سیاه و سفید با طراحی های جدیدشیک ترین دکوراسیون داخلی اتاق پذیراییدکوراسیون اتاق پذیرایی سیاه و سفید با طراحی های جدید  مبلمان سفید در اتاق پذیرایی مدرن دکوراسیون اتاق پذیرایی سیاه و سفید با طراحی های جدیدمدرن ترین دکوراسیون پذیراییدکوراسیون اتاق پذیرایی سیاه و سفید با طراحی های جدید اتاق پذیرایی سیاه و سفید دکوراسیون اتاق پذیرایی سیاه و سفید با طراحی های جدیداتاق پذیرایی سفید و سیاه دکوراسیون اتاق پذیرایی سیاه و سفید با طراحی های جدیدتصاویر زیر مربوط به دکوراسیون پذیرایی سیاه و سفید است که در آن ها از رنگ سیاه برای بخشی از دیوارهای پذیرایی استفاده شده است. نکته مورد توجه در این دکوراسیون ها, نو ردازی می باشد. در صورتی که از رنگ سیاه در دکوراسیون بیشتر استفاده شود, ممکن است فضای پذیرایی تاریک و کوچک و دلگیر به نظر برسد, به همین دلیل ترکیب مناسب این دو رنگ در دکوراسیون پذیرایی اهمیت ویژه ایی دارد. دکوراسیون اتاق پذیرایی سیاه و سفید با طراحی های جدیداتاق پذیرایی سیاه و سفیددکوراسیون اتاق پذیرایی سیاه و سفید با طراحی های جدید چیدمان وسایل در دکوراسیون پذیرایی سیاه و سفید  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
طراحی چهره:
نقاشی سیاه قلم با سرفصل طراحی چهره را می توان در کل به 3 سطح مختلف تقسیم کرد که در این مقاله به توضیح آن خواهیم پرداخت !
رئال مبتدی :

طراحی چهره رئال مبتدی - real drawing
در این سبک از نقاشی از ابزار سیاه قلم برای به تصویر کشیدن و طراحی چهره بر روی سطح دو بعدی کاغذ استفاده می شود ، اما نکته قابل توجه در سبکطراحی چهره رئال ، همان تلاش هنرمند و یا هنرجویان برای هرچه نزدیکتر طرح به واقعیت است که معمولا از روی مدل به صورت ع از پیش گرفته شده ، کار می شود .
در این سطح از طراحی ممکن است اشتباهاتی در طرح نهایی وجود داشته که معمولا نقاشان با بررسی دقیق و تمرینات زیاد می توانند این اشتباهات را حل کنند و هنرجویان در این مرحله که تلاش برای طراحی و نقاشی سیاه قلم چهره با کیفیت رئال نامیده می شود ، می توانند با راهنمایی های اشتباهات را رفع و با ب تجربه ، قدم به پله دوم یعنی نقاشی فتورئال بگذارند .
در طراحی رئال نقاش دقیقا باید هرآنچه را که می بیند به تصویر بکشد و این سبک از طراحی از تمامی قوانین طبیعت مثل نیروی جاذبه برای موها و لباس ها ، جهت تابش نور و تناسبات چهره تا حد امکان و توان نقاش تبعیت می کند .
 
سبک فتورئال :
طراحی چهره 
طراحی چهره فتورئال
 
طراحی چهره فتورئال - p orealism drawing
در این سطح از نقاشی سیاه قلم مخصوصا طراحی چهره توجه به جزئیات بسیار مهمتر بوده و اشکالات ریز هم غیر قابل قبول می باشد و کیفیت کار نقاشان یا هنرجویان باید به حدی باشد که بیشترین شباهت بین ع و نقاشی وجود داشته باشد ، در سرتاسر جهان نقاشانی که با کیفیت فتورئال کار می کنند بسیار زیادند .
طراحی چهره 
طراحی چهره فتورئال
نقاش و یا هنرجویانی که با این کیفیت و در این سطح طراحی و نقاشی را کار می کنند باید شناخت خوبی از انواع سایه ها ، ارزش خطی ، فرم و اجزاء چهره داشته باشند و رسیدن به این سطح حتما نیازمند تمرین و تجربه می باشد .
طراحی چهره 
طراحی چهره
گالری تک نگاره ها با برگزاری دوره های آموزشی به شما کمک می کند تا از مبتدی ترین سطح ، تنها در چند ماه در نقاشی سیاه قلم و طراحی چهره به سطح فتورئال برسید و این روالیست که بیش از 95% از هنرجویان گالری تک نگاره ها پشت سر می گذارند .
طراحی چهره 
طراحی چهره
دقت مورد نیاز در سبک فتورئال باید به حدی باشد که کوچکترین خمیدگی ، میزان زاویه خطوط ، فاصله خطوط اجزاء نسبت یه یکدیگر و میزان تیره روشنی ها باید مورد توجه قرار گیرد .
لطفا مطلب طراحی چهره از مبتدی تا حرفه ای را به صورت کامل در سایت دنبال کنید. 
گروه ۱ طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین گروه ۲ طراحی وب سایت اطلاع رسانی ها گروه ۳ طراحی وب سایت گردشگری استان گروه ۴ طراحی وب سایت سازمان آب گروه ۵ طراحی وب سایت کتابخانه آنلاین ویژه آرشیو پایان نامه ها گروه ۶ طراحی وب سایت بانک مجازی
طراحی وب سایت و فروشگاه ساز سپهر
طراحی وب سایت یا فروشگاه ساز اینترنتی سپهر یک روش جدید و آسان برای طراحی وب سایت و فروشگاه اینترنتی است. از طریق امکانات ابری وب سایت ساز و فروشگاه ساز سپهر شما به راحتی می توانید به وسیله ی drag & drop وب سایت خود را طراحی نمایید. امروزه پروسه های طولانی و هزینه های زیاد برای طراحی سایت و طراحی سایت فروشگاه اینترنتی دیگر توجیه پذیر نیست. این موضوع سبب می شود ابزارهای طراحی وب سایت و فروشگاه ساز نظیر ابزار طراحی فروشگاه اینترنتی و سایت ساز سپهر کمک کند تا شما بتوانید وب سایت و یا سایت فروشگاه اینترنتی خود را به سریع ترین و آسان ترین شکل ممکن طراحی نمایید. این موضوع سبب می شود بدون نیاز به طراح وب سایت یا داشتن دانش تخصصی طراحی وب سایت بتوانید وب سایت خود را بدون هزینه طراحی نمایید.
 
فروشگاه ساز و طراحی سایت سپهر { اپ موبایل+ربات تلگرام+ سرور ابری }
10 پمپ بنزین برتر دنیا در بخش طراحی عصرنفت / طراحی نمای یک پمپ بنزین، از عوامل افزایش جایگاه اجتماعی آن و رضایت مشتریان محسوب می شود. همچنین به دلیل نیاز روزانه رانندگان به استفاده از جایگاه های سوخت، نقش طراحی بهینه و کارا در آنها، مهم ارزی می شود. در ادامه با 10 پمپ بنزین برتر در بخش طراحی در سال 2016 میلادی که در نقاط مختلف دنیا و از اوکلاهما تا اسلواکی و هلند قرار دارند، آشنا می شویم.
طراحی پروژه با تحقیقاتی بر روی نوع مناسب نمک های محلی و ترکیبات ان با صمغ های طبیعی شروع شد و در ادامه طراحی دیواره ها و سقف و پلکان جهت ایجاد نگاهی مدرن به غارهای نمکی انجام شد. رستوران نمک / گروه طراحی امتیاز نام پروژه: رستوران نمک
زیر بنای کل پروژه: ١٥٠ متر مربع
تعداد طبقات: ۲ طبقه
محل پروژه: شیراز- خیابان عفیف آباد
طراح: علیرضا امتیاز
همکارطراح : ساغر خاکدان دلیر
سه بعدی و رندرینگ : فرید محبوبی
گروه طراحی: گروه طراحی امتیاز
وب سایت گروه امتیاز: www.emtiazgroup.com
کارفرما: فرهاد ف پور
روانشناسی در طراحی سایت چه تاثیری دارد؟
برای انتخاب بهترین ترکیب رنگ در طراحی سایت نظر ها متفاوت است و برای هر زمینه شغلولی رنک خاصی با توجه به رنگ سازمانی در نظر گرفته می شود .
باید توجه به این که رونشناسی رنگ از اهمیت مهمی در طراحی سایت برخوردار است ظاهر سایت برای جذب کاربر اهمیت مضاعف دارد.
 
مواردی که یک طراح سایت در طراحی خود باید در نظر بگیرد:
رنگ ها تاثیر زیادی در 90 ثانیه اول ورود به یک سایت برای جذب را برعهده دارند.
یک رنگ تاثیر گذار می تواند فرد را به ید یک محصول ترغیب کند.
 
 هر رنگی در طراحی سایت معنی خاصی دارد:
سفید:  رنگ سفید نشانه پاکی و صداقت و در تجارت از رنگ سفید برای خستگی گیری و انرژی بخشی استفاده می شود.بهترین رنگ برای بگراند یک سایت با کیفیت می باشد.
 
سیاه
 نشان قدرت ، ظرافت، دلیری و شهامت است. این رنگ برای نوشته بر روی یک رنگ روشن بسیار فریبنده و زیبا است ولی برای پیش زمینه بدون طراحی حرفه ای چشم را اذیت می کند.
 
قرمز
این رنگ نشان از هیجان ، سرعت و نشات دارد.این رنگ در طراحی سایت باعث توجه بیننده است.این رنگ از رنگ هایی است که احساسات را بیان می کند و قلب را به تپش می اندازد.
 
آبی
این رنگ نشان امنیت، آرامش ، اعتماد است. این رنگ از رنگ هایی است که در تجارت برای ضمانت  استفاده  می شود.یکی از بهترین رنگ ها در طراحی به حساب می آید.
 
طلایی
نشان از قدرت و ثروت و گرانی دارد و بسیار رنگ شاهانه و قیمتی است.
 
صورتی
نشان از مصمیت ،دخترانگی، بی گناهی و زیبایی دارد و به سایت شما در صورت مرتبط بودن زیبایی می بخشد.
 
با توجه به این رنگ های روانشناسی اگر مرتبط با سایت خود رنگ را انتخاب کنید بدون شک می توانید بیشترین بازدید را داشته باشید و از بهترین سایت ها باشید.
به کمک نرم افزار smap 3d-piping که نرم افزار طراحی خطوط لوله می باشد، محصولی از شرکت آلمان smap بوده، می توان خطوط لوله پیچیده را به سرعت و به آسانی طراحی کرد. کلیه مراحل طراحی پلنت (plant design) از دیاگرامهای p&id گرفته تا نقشه های ایزومتریک (isometric) را می توان به کمک نرم افزار smap 3d- piping انجام داد. کاربران می توانند از تعداد بیشمار قطعات استاندارد از پیش طراحی شده که در کتابخانه قطعات این نرم افزار موجود می باشد جهت سرعت بخشیدن به امر طراحی استفاده کنند.
مجله ایساتیس درب : یک تیم از هنرمندان در لهستان به تازگی ماشین ها را با ظاهری جدید طراحی و ارائه می کنند.
این گروه به تازگی ماشین پورشه 911 توربو اس را به رنگ سیاه طراحی کرده و نام آن را “شوالیه تاریکی” گذاشته اند.
بدنه ی ماشین و همچنین اسپویلرها و اگزوز از کربن مات سیاه طراحی شده است. این ماشین نزدیک به 700 اسب بخار قدرت دارد.
پورشه 911 توربو اس 2017پورشه 911 توربو اس 2017 ع ماشین پورشه سیاهع ماشین پورشه سیاه مشخصات ماشین پورشه 911 مشخصات ماشین پورشه 911 ماشین پورشه 911 توربو ماشین پورشه 911 توربو پورشه 911 توربو اسپورشه 911 توربو اس
اولین طراحی صفحه سایت (بخش اول)
در مقالات قبلی به معرفی برخی اصطلاحات اولیه مربوط به طراحی سایت پرداختیم. در ادامه، به بررسی مراحل طراحی صفحه سایت می پردازیم.
برای طراحی صفحه سایت 3 روش به شما پیشنهاد می شود. ادامه مطلب...
طراحی دکوراسیون سیاه و سفید برای خانه های مدرن+ تصاویرنحوه طراحی دکوراسیون سیاه و سفید برای خانه های شیک   دکوراسیون سیاه و سفید از جمله دکوراسیون هاییست که علاوه بر به روز بودن در زمان های مختلف شما را هیچ گاه دچار خستگی از دکوراسیون داخلی منزلتان نمی کند. با اجرای طراحی دکوراسیون سیاه و سفید در منزلتان، از یک دکوراسیون خاص و […]طراحی دکوراسیون سیاه و سفید برای خانه های مدرن+ تصاویرنحوه طراحی دکوراسیون سیاه و سفید برای خانه های شیک طراحی دکوراسیون سیاه و سفید برای خانه های مدرن+ تصاویر دکوراسیون سیاه و سفید از جمله دکوراسیون هاییست که علاوه بر به روز بودن در زمان های مختلف شما را هیچ گاه دچار خستگی از دکوراسیون داخلی منزلتان نمی کند. با اجرای طراحی دکوراسیون سیاه و سفید در منزلتان، از یک دکوراسیون خاص و شیک در خانه خود لذت ببرید اما به یاد داشته باشید برای رسیدن به نتیجه مثبت در هر طراحی باید قوانینی را رعایت کرد تا زیبایی ها جلوه بهتر و ماندگارتری داشته باشند، برای رسیدن به این نتیجه مثبت در طراحی دکوراسیون سیاه و سفید در ادامه همراه ما باشید.طراحی دکوراسیون سیاه و سفید برای خانه های مدرن+ تصاویر به نظر من هیچ طراحی نمی تواند محدود باشد و در هر لحظه می توان با ارائه ایده ای نو موجی از انرژی مثبت و آسایش را در محیط اطراف خود آفرید اما دلیل استفاده از قوانین در طراحی دکوراسیون تنها پیروی از ایده های موفق و متد های روانشناسی رنگ ها و طرح ها برای رسیدن به نتیجه دلخواه در دکوراسیون داخلی خانه است با این وجود این قوانین مانند قوانین رانندگی نیست و با ایده های متفاوت می تواند انعطاف پذیر باشد.طراحی دکوراسیون سیاه و سفید برای خانه های مدرن+ تصاویر  در ابتدا بعنوان قانون اول باید بگویم اگر شما زوج تنهایی هستید و یا فرزندان جوان و بالغی دارید دکوراسیون سیاه و سفید می تواند مناسب خانه شما باشد اما اگر دارای فرزندان کوچک و در حال رشد هستید به شما توصیه می کنم از ایجاد محیطی سیاه و سفید در خانه خود اجتناب نمایید و یا تنها در بخشی از دکوراسیون خانه خود طراحی سیاه و سفید را انجام دهید. هر چند این طراحی دارای انرژی ها و ابعاد مثبت فراوانیست اما هیچگاه مناسب ک ن و نوجوانان در حال رشد نمی باشد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
طراحی دکوراسیون سیاه و سفید برای خانه های مدرن+ تصاویرنحوه طراحی دکوراسیون سیاه و سفید برای خانه های شیک   دکوراسیون سیاه و سفید از جمله دکوراسیون هاییست که علاوه بر به روز بودن در زمان های مختلف شما را هیچ گاه دچار خستگی از دکوراسیون داخلی منزلتان نمی کند. با اجرای طراحی دکوراسیون سیاه و سفید در منزلتان، از یک دکوراسیون خاص و […]طراحی دکوراسیون سیاه و سفید برای خانه های مدرن+ تصاویرنحوه طراحی دکوراسیون سیاه و سفید برای خانه های شیک طراحی دکوراسیون سیاه و سفید برای خانه های مدرن+ تصاویر دکوراسیون سیاه و سفید از جمله دکوراسیون هاییست که علاوه بر به روز بودن در زمان های مختلف شما را هیچ گاه دچار خستگی از دکوراسیون داخلی منزلتان نمی کند. با اجرای طراحی دکوراسیون سیاه و سفید در منزلتان، از یک دکوراسیون خاص و شیک در خانه خود لذت ببرید اما به یاد داشته باشید برای رسیدن به نتیجه مثبت در هر طراحی باید قوانینی را رعایت کرد تا زیبایی ها جلوه بهتر و ماندگارتری داشته باشند، برای رسیدن به این نتیجه مثبت در طراحی دکوراسیون سیاه و سفید در ادامه همراه ما باشید.طراحی دکوراسیون سیاه و سفید برای خانه های مدرن+ تصاویر به نظر من هیچ طراحی نمی تواند محدود باشد و در هر لحظه می توان با ارائه ایده ای نو موجی از انرژی مثبت و آسایش را در محیط اطراف خود آفرید اما دلیل استفاده از قوانین در طراحی دکوراسیون تنها پیروی از ایده های موفق و متد های روانشناسی رنگ ها و طرح ها برای رسیدن به نتیجه دلخواه در دکوراسیون داخلی خانه است با این وجود این قوانین مانند قوانین رانندگی نیست و با ایده های متفاوت می تواند انعطاف پذیر باشد.طراحی دکوراسیون سیاه و سفید برای خانه های مدرن+ تصاویر  در ابتدا بعنوان قانون اول باید بگویم اگر شما زوج تنهایی هستید و یا فرزندان جوان و بالغی دارید دکوراسیون سیاه و سفید می تواند مناسب خانه شما باشد اما اگر دارای فرزندان کوچک و در حال رشد هستید به شما توصیه می کنم از ایجاد محیطی سیاه و سفید در خانه خود اجتناب نمایید و یا تنها در بخشی از دکوراسیون خانه خود طراحی سیاه و سفید را انجام دهید. هر چند این طراحی دارای انرژی ها و ابعاد مثبت فراوانیست اما هیچگاه مناسب ک ن و نوجوانان در حال رشد نمی باشد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
ما قصد داریم به نحوه استفاده از رنگ های نئون در کار طراحی سایت نگاه کنیم و لیستی از کارها و نکات را برای کمک به شما در انتخاب رنگ های درخشان و روشن ارائه دهیم.
نام تجاری با استفاده از رنگ های نئون
برخی از رنگ های نئون برای طرح  نام تجاری خود استفاده می کنند؛ اگر مشتاق هستید طراحی سایت خود را واضح تر ببینید. می توانید از این رنگ ها بهره بگیرید.
برای  رقابت در طراحی با کمترین امکانات درفضای صفحه سایت خود، یک رنگ نئون می تواند تاثیر زیادی داشته باشد فقط باید مراقب بود که هر چیز دیگری را روی صفحه به حداقل رساند و متن را سیاه انتخاب کرد چرا که رنگ های نئون و سفید ترکیب نمی شوند و اغلب اوقات عناصر نئون تقریبا غیر قابل خواندن بر روی زمینه سفید است. همچنین دراستفاده بصری از نئون هاباید جسور بود.
اگر یک رنگ نئون بخشی از هویت نام تجاری شما باشد، باید رنگ را طوری  طراحی کرد که به تمایز بینایی کمک کند. نکته قابل توجه این است که طراحی  این بخش جدا از سایر قسمت های سایت تنظیم می گردد.
رنگ نئون یک تکنیک طراحی کاملا قابل توجه است. و با دیگر بخش ها همخوانی ندارد. در اکثر طرح های نئون از رنگ های دیگر استفاده نمی شود. به این دلیل است که کنتراست بین یک نئون روشن و یک پ معمولی می تواند خاموش شود و این احساس به کاربر دست دهد که عجیب و غریب است.
رنگ های نئون به طور کلی سرگرم کننده، و کمی عجیب و غریب هستند. در حالی که با استفاده از رنگ های نئون می توان علاقه بصری را اضافه کرد با این حال از آن در همه قسمت ها استفاده نمی گردد.
کارشناسان شرکت های وب می توانند شما را در زمینه راه اندازی و طراحی سایت با استفاده از نئون ها راهنمایی نمایند تا طراحی سایت تشریفاتی خود را به نتیجه برسانید.
سفارش طراحی سایت