صوت دستگاه نهاوند

فرماندار نهاوند گفت: انبار شرکت کشت و صنعت خزل نگین نهاوند در آتش سوخت/ شدت آتش سوزی به حدی است که از چند شهر استان درخواست کمک شده است.
شهردار نهاوند گفت: نخستین پارک بانوان نهاوند با پیش بینی اعتبار 10 میلیارد ریال در نهاوند احداث می شود.
رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان نهاوند از غبار روبی و عطر افشانی آستان زاده شاهزاده محمد و علی(ع) نهاوند خبر داد.
مدیر منابع طبیعی و آبخیزداری نهاوند گفت: برای نخستین بار در کشور بیش از 40 هزار هسته بادام به همراه چند تن موسیر در کوهستان های نهاوند کشت شد.
رئیس بنیاد مسکن نهاوند از اجرای طرح هادی و بهسازی روستاهای نهاوند در حال اجرا است و امسال فاز نخست طرح هادی و بهسازی 45 روستای نهاوند با اعتبار 155 میلیارد و 500 میلیون ریال به اتمام رسیده است.
فرمانده نیروی انتظامی نهاوند گفت: براثر درگیری طایفه ای در روستای «توانه» نهاوند یک نفر کشته و ۳ نفر زخمی شدند.
فرمانده انتظامی نهاوند گفت: براثر درگیری طایفه ای در روستای توانه نهاوند یک نفر کشته و ۳ نفر نیز زخمی شدند.
مدیر جهاد کشاورزی نهاوند گفت: سال گذشته 52هزارتن انواع سیب درختی از باغ های مثمر نهاوند برداشت شد.
رئیس جهاد کشاورزی نهاوند گفت: امسال سه هزار تار از اراضی نهاوند زیر کشت چغندر قند قرار گرفت.
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای نهاوند گفت: بارش بیش از25 سانتیمتری برف در سومین روز سال جدید که همچنان ادامه دارد تردد در گردنه برف گیر گاماسیاب نهاوند را با کندی مواجع کرده است.
برداشت های بی رویه از سفره های آب زیرزمینی توسط بخش کشاورزی سبب شده است طی 20 سال، سطح آب های زیرزمینی شهرستان نهاوند 13.7 متر کاهش پیدا کند که ادامه این روند یک تهدید جدی برای نهاوند محسوب می شود.
رئیس بنیاد مسکن نهاوند گفت: نبود متقاضی و افزایش قیمت مصالح در سال های اخیر باعث شده مسکن مهر انبوه ساز ای زیر 25 هزار نفری نهاوند به صورت تعطیل درآید.
رئیس پلیس راه نهاوند گفت: در سانحه برخورد سواری تیبا با پژو که عصر دیروز در محور نهاوند به بروجرد اتفاق افتاد یک نفر کشته و 2 نفر مجروح شدند.
نهاوند – ایرنا – نهاوند گفت: حمله یک طرفه به بدون مجوز و نظر شورای امنیت صورت گرفت که این توهینی آشکار به این نهاد بین المللی است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند گفت: با توجه به اینکه مقرر شده بود بیمارستان 185 تختخو نهاوند در دهه فجر امسال به بهره برداری برسد اما متأسفانه پیمانکار هنوز به لحاظ فیزیکی بیمارستان را به علوم…
دانش آموزان هنرستان شهید مطهری نهاوند در اقدامی جالب و ارزشمند به همراه معلم های خود4000 درب بطری نوشابه را جهت تحویل به کمپین ید ویلچر برای معلولین شهرستان نهاوند انجام دادند.
مسئول کانون بسیج هنرمندان شهرستان نهاوند گفت: مسابقه نامه نویسی «قلم سبز» در نهاوند برگزار می شود.
فرماندار نهاوند گفت: با مشارکت بخش خصوصی نخستین نیروگاه خورشیدی تولید برق در نهاوند احداث می شود.
به مناسبت روز مسابقه اسب سورای در شهرستان نهاوند برگزار می شود.
رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند گفت: تجهیز بیمارستان 174 تختخو نهاوند آغاز شده است و طی هفته های آینده این بیمارستان افتتاح می شود.
فرمانده انتظامی نهاوند گفت: براثر درگیری طایفه ای در روستای توانه نهاوند یک نفر کشته و 3 نفر نیز زخمی شدند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند گفت: ۴ تن انواع مواد غذایی فاسد و غیربهداشتی در شهرستان نهاوند کشف و معدوم شد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند گفت: بیمارستان جدید نهاوند که به نام شهید آیت الله "علی قدوسی" احداث شده در حال حاضر با پیشرفت فیزیکی 98 درصدی آماده بهره برداری در سال 96 است.
رئیس ورزش و جوانان نهاوند گفت: به منظور توسعه و تکمیل سالنهای ورزشی در نهاوند بیش از ۶۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص داده شده است.
به گزارش خبرنگار مهر، مهرداد هوشمند ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران نهاوند گفت: به منظور معرفی طرح ها و ایده های نو و برتر دانشجویان نمایشگاه ابداعات و اختراعات و دست سازه های علمی و فنی دانشجویان در دانشکده فنی و حرفه ای نهاوند ب ا شد ادامه مطلب
رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند گفت: امسال در یادواره ی ورزشکار و فوتبالیست بیش از 4 هزار نفر در جام نوروزی مسابقات فوتبال روستاها و بخش های نهاوند شرکت د.
فرمانده نهاوند گفت: مرحله نخست طرح محله پاک با اعتبار 50 میلیون تومانی با کمک نیروی انتظامی و توزیع 278 یاری برگ به بیماران ترک اعتیاد در دو محله شهری و روستایی در نهاوند آغاز شد.
فرمانده انتظامی نهاوند گفت: براثر درگیری طایفه ای در روستای «توانه» از توابع برزول و بخش زرین دشت نهاوند یک نفر کشته و ۳ نفر نیز به شدت مجروح شدند.
رئیس دانشکده فنی حاج حشمت شهبازی نهاوند گفت:براساس ارزی ها ی انجام گرفته ازاقدامات عملکرد ادارات ونهادهای تی در اجرای طرح صیانت ازحریم امنیت عمومی وحقوق شهروندی درسال 1394،دانشکده فنی نهاوند رتبه نخست رادربین ها موسسات آموزش عالی ب کرد. ادامه مطلب
خب ظاهرا آقایان اداره ارشاد نهاوند تکانی به خودشون دادن و دوباره یادشون افتاده که نهاوند نیاز به سینما هم داره. چند روزه که سینما ارشاد دوباره راه افتاده و ظاهرا داره دو سه تا را همزمان با هم نمایش میده. این اتفاق خوبیه و من ازش استقبال میکنم امیدوارم که همشهریان عزیز هم استقبال کنند، اما... اما این اقدام فقط یک جور مسکن و دوای درد موقت هست برای وضعیت سینما در نهاوند. مسئولین شهرستانی و استانی باید بروند دنبال این قضیه که فکر اساسی برای فقدان سینما در نهاوند کنند. یکی از صحبتهایی که این چند وقت از قول یکی از مسئولان نهاوند شد این بود که مردم از سینما استقبال نمیکنند!! در مورد این نکته حتما صحبتهایی دارم که به موقعش اینجا درباره اش مینویسم... فعلا باقی بقایتان...