صنعت ورزش تبریز

ای نیوز هواداران ماشین سازی تبریز با حضور در مقابل اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی خواستار تعیین تکلیف هرچه سریعتر تیم ماشین سازی تبریز شدند. در این که در داخل محوطه اداره کل ورزش و جوانان صورت گرفت نمایندگان هواداران ماشین سازی تبریز خواستار دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان شدند که اعلام شد وی در استانداری حضور دارد. هواداران ماشین سازی با اعتراض به وضعیت مدیریت باشگاه ماشین سازی تبریز در دو سال گذشته خواهان تسریع مدیرکل ورزش و جوانان در انتقال مدیریت تیم به شهرداری تبریز شدند. از سوی مسئولان اداره ورزش وجوانان به هواداران اعلام شد که قضیه مدیریت قبلی تیم ماشینسازی تبریز تمام شده تلقی می شود و در این خصوص هواداران نگرانی نداشته باشند.
کمیته ورزش صنعت آب و برق استان کرمان موفق به ب مقام برتر وزارت نیرو شد. به گفته حیدری رییس کمیته ورزش صنعت آب و برق استان کرمان، این کمیته برای دومین سال پیاپی موفق به ب رتبه برتر در سطح کشور شد. وی گفت: در حال حاضر بیش از هزار نفر از کارکنان صنعت آب و برق استان کرمان در قالب 12 رشته ورزشی فعالیت دارند که در مسابقات مختلف از جمله شنا، والیبال، تنیس روی میز، دارت وسایر رشته ها موفق به ب مقامهای اول تا سوم شده اند. ترکزاده دبیر کمیته ورزش استان ، شرکت در مسابقات مختلف کشوری ، استانی و منطقه ای را از جمله فعالیتهای کمیته ورزش عنوان کرد و افزود : توجه به مسئله ورزش همگانی جهت کارکنان و خانواده هایشان از اولویتهای این کمیته در سالجاری در کنار برگزاری مسابقات ورزشی خواهد بود .
به همت اتحادیه کفاشان تبریز و با همکاری سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز، حاج محمد خادم مشهور به سی سی کار چیره دست صنعت کفش تبریز اقدام به دوخت کفش تمام چرم دست دوز به صورت زنده در محل موزه کفش تبریز واقع در عمارت شهرداری تبریز می کند.
به گزارش ای نیوز شورای سازمان ورزش شهرداری تبریز امروز تصمیم نهایی را در خصوص نحوه مدیریت و حمایت شهرداری اتخاذ خواهد کرد. به دنبال ارسال نامه هئیت فوتبال آذربایجان شرقی به شهرداری در خصوص اعلام وضعیت تیم ماشین سازی تبریز، شورای سازمان ورزش شهرداری امروز تصمیم گیری نهایی در این خصوص را اتخاذ خواهد کرد. هفت نفر در سازمان ورزش شهرداری تبریز حضور دارند که به غیر از دو نفر بقیه اعضا عضو مجموعه شهرداری و یا شورای ی شهر تبریز می باشند. کوشافر، شهرام دبیری، ، حضرتی، نوای باغبان و جعفری از اعضای شورای سازمان ورزش شهرداری تبریز هستند.
حرف های آقای در مراسم تجلیل از المپیکی ها فراز و فرودهای خوبی داشت، ایشان درک درستی از ورزش و فوتبال را در این مراسم نشان همه داد، از صنعت ورزش و سبد امید در خانه مردم بگیرید تا برسید به توریسم…
در هفته هفدهم لیگ دسته یک فوتسال کشور بالان صنعت شیراز، تیم دانش و ورزش فریمان را با سه گل مغلوب کرد.
جلسه ارزی و برنامه ریزی ورزش و صنعت سوارکاری در شهرستان رامسر فی م ن دفتر محترم رامسر حاج آقا جوری با آقای پارسا زعفری برگزار گردید.
خبرگزاری ایسنا: دیدار تیم های گسترش فولاد تبریز و صنعت نفت آبادان با تساوی خاتمه یافت. تیم های فوتبال گسترش فولاد تبریز و صنعت نفت آبادان از ساعت 15 امروز (پنج شنبه) در چارچوب هفته بیست و ششم لیگ برتر با قضاوت ...
تیم های تراکتور سازی تبریز و صنعت نفت آبادان در یوم یادگار تبریز با تساوی 2 به 2 به کار خود در هفته ی هفدهم لیگ برتر کشور پایان دادند.
به دنبال عدم حضور مدیرعامل ماشین سازی تبریز در جلسه دیروز هئیت فوتبال برای انتقال تیم ماشیه سازی به شهرداری این جلسه به امروز موکول شده است. بر اساس گزارش خبرنگار آی نیوز امروز ظهر مقرر شده است با حضور مدیرعامل باشگاه ماشین سازی، در حضور رئیس هئیت فوتبال ، رئیس اداره ورزش و جوانان تبریز ، مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز و همچنین معاون اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی این اتفاق نهایی شود. شهردار تبریز و شورای ی شهر تبریز با انتقال تیم ماشین سازی تبریز به زیرمجموعه شهرداری موافقت نموده اند. هواداران ماشین سازی تبریز نگران از دست رفتن فرصت های آغاز فصل و شروع دیرهنگام ماشین سازی و همچنین عدم تعیین تکلیف این تیم از سوی اداره کل ورزش و جوانان و هئیت فوتبال آذربایجان شرقی هستند.
غواصی تفریح و ورزش میباشد و کاربردهای پژوهشی،صنعتی و نظامی دارد.ورزش غواصی در دنیای امروزی یکی از ورزش های عامیانه حساب میشود که در خیلی از کشورهای دنیا به انجام میرسد.حتی از این ورزش و تفریح در صنعت اکوتوریسم بعنوان منبع درآمد استفاده میشود.آیا غواصی برای دندان ها مضر است و به آن ها آسیب میرساند؟ ادامه مطلب
رییس هیات ورزش صنعت آب و برق استان یزد از گسترش همکاری های مشترک ورزشی با اداره ورزش و جوانان در سال جدید خبر داد.
صنعت، معدن و تجارت به منظور افتتاح پروژه های مربوط به سال اقتصاد مقاومتی صبح امروز وارد تبریز شد.
سوال اساسی این است آیا مشکل کل ورزش گودرزی بود؟ و ایشان به تنهایی ، اینهمه مشکل و ناکامی را در عرصه ورزش موجب شده بود؟ آیا مسئولین المپیک و معاونان و مدیران وزارت ورزش ،هیچ سهم و نقشی درش ت های ورزشی و مشکلات موجود ورزش ندارند؟!
دهمین دوره مسابقات سراسری دو و میدانی و آمادگی جسمانی خواهران وزارت نیرو توسط هیات ورزش استان فارس به میزبانی شرکت آب و فاضلاب شیراز با حضور روز مورخ 95/09/02 لغایت 95/09/05 برگزار گردید . مسابقات آمادگی جسمانی با حضور 30 تیم و 114 ورزشکار در 6 رده سنی روز چهارشنبه مورخ 95/09/03 در سالن ورزشی نوین برگزار گردید ، که در نتیجه تیم هیات ورزش صنعت آب و برق فارس ( الف ) به مقام قهرمانی رسید ، تیم هیات ورزش صنعت آب و برق فارس ( ب ) نایب قهرمان شد ، تیم شرکت آبفا اصفهان به مقام سوم این دوره از رقابتها دست یافت . کاپ اخلاق این دوره از رقابتها به تیم اسان شمالی اعطا گردید .
مسابقات دو و میدانی با حضور 21 تیم و 120 ورزشکار در 6 رده سنی روز پنجشنبه مورخ 95/09/04 در سالن ورزشی حجاب برگزار گردید ، در این مسابقات تیم هیات ورزش صنعت آب و برق فارس ( الف ) به مقام قهرمانی رسید ، تیم هیات ورزش صنعت آب و برق مازندران نایب قهرمان شد ،تیم هیات ورزش صنعت آب و برق فارس ( ب ) به مقام سوم این دوره از رقابتها دست یافت . کاپ اخلاق این دوره از رقابتها به تیم آب منطقه ای سیستان و بلوچستان اعطا گردید .
مراسم اختتامیه نیز با حضور جناب آقای نظ ور مدیر عامل محترم شرکت آب و فاضلاب شیراز و رییس هیات ورزش استان فارس، آقای حسین زاده دبیر محترم شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو، آقای قلندری مدیر عامل محترم شرکت آب و فاضلا استان فارس و جمعی از مدیران صنعت آب و برق استان برگزار گردید.
خلاصه ای از دیدار دو تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز و صنعت نفت آبادان را مشاهده می کنید.
مقدمه: ما بازاری را نوعی فرایند اجتماعی و مدیریتی می دانیم که بدان وسیله افراد و گروه ها می توانند از طریق تولید،ایجاد و مبادله محصولات و ارزش با دیگران نیازها و خواسته های خود را برآورده می سازند. باید بین بازاری ورزشی و بازار ی از طریق ورزش تمایز قائل شد. بازاری ورزشی، هنگامی روی می دهد که سازمانی ورزشی درصدد ترویج محصولات و خدماتش باشد، مثل یک باشگاه که برای فروش بلیط مسابقه مربوط به تیمش در رو مه آکهی می دهد. اما بازاری از طریق ورزش، زمانی است که سازمانی غیر ورزشی، درصدد بهره گیری از ورزش، بعنوان ابزار فروش محصولاتش باشد، مثل یک شرکت تولید کننده نوشابه که نام تجاری محصولاتش را طی یک رویداد ورزشی تبلیغ می کند. ورزش بعنوان صنعت امروزه مفهومی آشنا در کشورهای پیشرفته صنعتی بشمار می رود. رابرت میرز مدیر شرکت ریبوک می گوید: ما چندین سال ایت به این باور رسیده ایم که امروزه بازار در اختیار انواع ورزش ها، مد و موسیقی است. در صنعت ورزش یازدهمین گروه صنعتی بزرگ را تشکیل می دهد و مردم سالانه 213 تا 350 بیلیون دلار صرف ید کالاها و خدمات ورزشی می کنند. رشد صنعت ورزش با شاخص هایی چون تعداد شرکت کنندگان، پوشش رسانه ای، میزان اشتغال، بازارهای بین المللی و ... اندازه گیری می شود.
تبریز- ایرنا - مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز در واکنش به انتقاد برخی از اعضای شورای ی شهر از وی به خاطر سقوط تیم فوتبال ماشین سازی، گفت: انتقاد سازنده و غیرمغرضانه را نه تنها با آغوش باز می…
وزارت ورزش و جوانان به عنوان متولی اصلی ورزش کشور باید پاسخگو باشد حضور همزمان داورزنی در دو پست مهم و کلیدی به سود ورزش است یا به ضرر آن، که البته از نگاه کارشناسی قطعاً به سود کشورمان نیست.
تبریز - ایرنا - تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با برتری برابر صنعت نفت آبادان به سومین پیروزی خود درشانزدهمین دور رقابت های لیگ برتر دست پیدا کرد.
ورزشکاران می توانند با روش های خاص ذهن خود را برای ورزش آماده کنند. بسیاری تصورات در رابطه با ورزش درست نیستند و ممکن است که انگیزه ورزش کاهش دهند. رعایت نکات خاصی ذهن را برای ورزش آماده…
در روزهای پایانی سال ۹۵ به دفتر کار ورزش و جوانان رفتیم تا در گفت وگویی صمیمانه حال و هوای ورزش کشور را بیشتر از زبانِ مرد شماره یک ورزش ایران جویا شویم. مردی که چهره خندان او چیزی از صلابت و استواری اش در مدیریت کم نکرده است.
این ک دای انتخابات ریاست جمهوری معتقد است امروزه ورزش به عنوان یک پدیده اجتماعی در دنیا شناخته می شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت:ورزش به عنوان ورزشی اجتماعی از محبوبیت بالایی در جامعه برخوردار است.
س رست اداره ورزش و جوانان نظرآباد گفت: در سال جدید توجه ویژه ای به هیئت های ورزشی و همچنین ورزش بانوان و ورزش روستایی داریم و امیدواریم بتوانیم در این دو بخش بهتر از گذشته عمل کنیم.
بعضی از ورزش های دنیا مانند شطرنج - بو (chess boxing)، از ترکیب 2 ورزش یا چند ورزش به وجود آمده اند. در این گونه ورزش ها باید شرکت کنندگان هم ار لحاظ فیزیکی و هم از لحاظ ذهنی آمادگی داشته باشند تا بتوانند رقیب خود را ش ت دهند.
هویت ورزش همگانی این است که از ک ن تا افراد مسن می توانند ورزش کنند به خصوص انی که دارای فقر حرکتی هستند.
جلسه تبادل نظر و هم شی در خصوص حمایت از ورزش و ورزشکاران شهرستان کردکوی در روز شنبه مورخه93/4/14 با ریاست آقای جمالی فرماندار محترم و آقایان بالو شهردار، زاهد رئیس شورای شهر، رسولی رئیس صنعت و معدن و تجارت، رضایی ریاست اداره دارائی و حسینی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان کردکوی در محل اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار گردید.
جلسه تبادل نظر و هم شی در خصوص حمایت از ورزش و ورزشکاران شهرستان کردکوی در روز شنبه مورخه93/4/14 با ریاست آقای جمالی فرماندار محترم و آقایان بالو شهردار، زاهد رئیس شورای شهر، رسولی رئیس صنعت و معدن و تجارت، رضایی ریاست اداره دارائی و حسینی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان کردکوی در محل اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار گردید.
ورزش ایران در سالی که گذشت روزهای پرفراز و نشیبی را پشت سر گذاشت. مهم ترین تغییری که در سال اخیر برای ورزش ایران رخ داد، تغییر مقام اول وزارت ورزش و جوانان است.